Új privát üzeneted érkezett!

Rena!
Nagyon jó Nektek, már túl vagytok rajta!!Várjuk a jóhíreket!

Baba!
Én mindenképpen ajánlom Neked a szurikat, nekem is volt folyásom és a 3. óta nincs!!Biztosan fog sikerülni megint teherbe esned, de ez egy plusz és egy kis biztosíték az újabb vetélés elkerüléséért.Gondolom, már nagyon sokszor leírtad, elmondtad máshol, mi történt Veled?Nekem is volt egy a 6.héten, szörnyű volt, a mai napig nem vagyok igazán túl rajta, de gondolom, hogy a te fájdalmad ennél is nagyobb lehetett!Ha nem akarsz, ne írj róla, csak, ha már bírsz!Nagyon szorítok Neked, talán csak egy újabb pocaklakó tudná egy kicsit feledtetni Veled ezt a szörnyűséget!
zsannus
 
 


Zsannus

Nekem nem vetélésem volt. A mi kis Hannánknak 14. triszómiája volt, ez egy élettel összeegyeztethetetlen kromoszómabetegség, és 23. héten meg kellett szakítani a terhességet! Elvileg meg kellett volna őt szülnöm, de 4 nap vajúdás után se hozott eredményt a sok tágító és fájásindító a szenvedésen kívül, és a méhlepényem nem bírta és leszakadt, így műszeresen fejezték végül be altatásban! Majdnem ott maradtam én is, mert nagyon sok vért vesztettem, és nagyon legyengültem. Szönyű volt! kegyetlenség! Ezt feldolgozni nem lehet! Egy kis tündér volt a mi kis Hannánk, izgő-mozgó kis szépség, aki már 16. hetesen tudatta anyukájával hogy a pociban van, mégsem lehet ma velünk, ő már angyalka! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Szeretném én is kipróbálni a gynevacot, az orvosomnak már említettem is legutóbb, azt mondta hogy amikor szeretném felírja nekem, bár szerinte nincs rá szükségem, legalábbis a teherbeesést illetően. én meg nagyon félek a mellékhatásoktól, mármint az inekciótol. :oops:
Vendég
 


Baba!Ne haragudj, nem tudhattam, mi történt.Nagyon sajnálom!!!!
Ezek után még jobban szorítok neked a jövőt tekintve!
Ezt tényleg nem lehet feldolgozni, nem is tudom, mit mondhatnék :cry:
zsannus
 
 

 
 

zsannus

köszi hogy szorítasz nekünk! igencsak ránk férne a kis boldogság! Az orvosok is azt mondták, hogy erre gyógyír csak az lesz, ha végre a kezemben tarhatom az egészséges gyerekünket! szóval most ezen dolgozunk! nagyon remélem hogy hamar összejön.

Neked is szorítok! :wink:
Vendég
 


Baba!Nagyon sajnálom ami veletek történt!Remélem hamar sikerül teherbe esned,nagyon szorítok!

Zsannus!Aranyos vagy!Remélem,hogy hamarosan jó híreket tudok írni.Remélem te is hamar jösz majd jó hírekkel!
rena85
 
 


Baba!
Szia itt is! Szerintem is adasd be,ártani nem árthat!!!! :lol:

Többieknek is mennek a drukkok!!! +++++++++++++

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsannus!Megkaptad az utolsó szurit?

Kép
rena85
 
 


Szia Rena!Nem, még nem.Képzeld, beteg vagyok,egy kis influ, úgyhogy most tolom 1-2 nappal, egyébként tényleg ma kellett volna kapnom.Milyen ari vagy, hogy így gondolsz rám:)
Szerinted nem lesz baj, ha kések vele, de nem merem betegen???
Mikor derül ki, hogy ez a hónap sikeres volt-e Neked?Nekem ma és holnap van Jónás -napom, úgyhogy kihasználjuk!!
zsannus
 
 


Zsannus!Gyógyulj meg mihamarabb!Szerintem nem gond mert 7-14 napig ajánlatos az inekciókat beadatni,ugyhogy ezen ne izgulj,csak gyógyulgass!Én sem adatnám be betegen.Drukkolok a J. napodra,remélem sikerrel jártok! :wink: Jövőhétan kell megjönnie de már sajna elkezdődtek az előjelek ugyhogy már nem is reménykedek. :(

Kép
rena85
 
 


Rena!Ma megkaptam az utolsót!!!!!Egyáltalán nem fájt,még utána sem, tök jó és túl vagyunk rajta!Egyébként már meg is gyógyultam.
Mik azok az előjelek?Mikor én terhes voltam a kisfiammal, meg mertem volna napokig esküdni, hogy ma meg fog jönni, úgyhogy még ne add fel!!
zsannus
 
 


Zsannus!Örülök,hogy végeztél a szurikkal és annak is örülök,hogy meggyógyultál!Hát a mellbimbóm megnőtt és besötétedett,a hasam alja szurkál,meg eléggé idegbajos vagyok szerintem ez a hormonoktól van mert mensi elött mindíg megbolondulok.Az az igazság,hogy minden mensi elött így van ugyhogy szerintem sajna nem vagyok terhes.

Kép
rena85
 
 


Rena!Mikor kell megjönnie?Szorítok ám!Ne idegeskedj és ne add fel!!!
zsannus
 
 


Zsannus!Pénteken,de már most eléggé fájdogál a hasam nem tudom,hogy kihúzom e addig mensi mentesen.

Kép
rena85
 
 


Szia Rena!Na, megjött?Vagy már reménykedhetünk?!Nekem nincsenek jó híreim, szerdán voltam ultrahangon és úgy néz ki, hogy van egy-két ciszta a bal petefészkemen, lehet, hogy még műtét is lesz.Szóval el vagyok keseredve, azok után, amit átéltem az elsőnél, nem gondoltam volna, hogy a másodiknál is így meg kell szenvednem, szóval....:(
Remélem te legalább jó hírekkel jössz majd!
zsannus
 
 


Szia Zsannus!Hát már eléggé fáj a hasam úgyhogy nem fog megkímélni a mensi.Sajnálom,hogy cisztákat találtak!Műtét?Ennyire komoly?Nem lehet gyógyszerrel segíteni?Remélem kitalál valamit a dokid,hogy ne keljen műteni!Nagyon szorítok!Ne add fel!Majd írd ám meg,hogy mi van veled!Amúgy fáj valamid?

Kép
rena85
 
 


Szia!Én még azért reménykedem a helyedben.:)

Hát én is el szeretném kerülni a műtétet, de igazából a doki sem tudja, mi van a bal petefészkemen.Először azt mondta, tüsző- maradványok, aztán meg, hogy ciszták????Nem tudom, mondjuk, hónapok óta érzem, hogy valami nem stimmel a bal oldalon, de azt hittem, még a gyulladás maradványa.Végülis mensi utántól peteérésig fáj csak és utána tök jó, szóval szerintem tüszők lehetnek, amik valamiért nem távoztak a mensivel 1-2 hónapja és ott felsorakoztak......lehet, hogy ez hülyeség,nem tudom???
Nekem most volt-van peteérésem, de nem igazán reménykedem, de mivel nyáron volt egy terhességem, ami megszakadt, nem hiszem, hogy rögtön műteni kéne!Mensi előtt megnéz, meg utána is, és kiderül, hogy mindenképp kell-e a műteni.Bízom a dokimban, állítólag az egyik legjobb a környéken és a meddőség a szakterülete, azért mentem hozzá, mert én sem vagyok egyszerű eset:)
zsannus
 
 


Zsannus!Aranyos vagy!Remélem nem kell műteni!Ha szakembernél vagy akkor biztosan kitalál valamit!

Kép
rena85
 
 


Szia Rena!Vannak jó híreid?Én túl vagyok a peteérésen, remélem így a gynevac után már végre sikerrel jártunk:)Bár nem merem remélni sem, hogy az első hónapban rögtön sikerül is, ált. kell 3-4 hónap állítólag.....szerintem, ha meg is jött ne neked, ne add fel, majd mi később javítjuk az amúgy sem rossz statisztikát:)
Mi a foglalkozásod egyébként, ha szabad tudnom?
zsannus
 
 


Szia Zsannus!Nincs jó hírem mert megjött. :cry: Remélem tényleg javítjuk a statisztikát hamarosan!Jó lenne ha legalább te jó hírrel jönnél nemsokára.Ellenőr vagyok egy cégnél.Te mivel foglalkozol?3-4 hónap kell,hogy hasson?De nem úgy van,hogy fél évig tart a hatása?Akkor ebből a fél évből mindössze 3 hónapot jó?

Kép
rena85
 
 


Rena!Sajnálom, de majd a következőben, ne keseredj el!!!!De tényleg!Nem sírni!Én úgy tudom, minimum! fél év a hatása, van akinél évekig is hat.Aszerint a statisztika szerint, amit olvastam ált. 3-4 hónap múlva estek a legtöbben teherbe.Persze volt, aki előbb, volt, aki később és volt, aki egyéltalán, de azok nem mi leszünk!Úgy legyen!Egyébként én tanár vagyok.Te milyen ellenőr vagy?
zsannus
 
 


Zsannus!Aranyos vagy!Kivételesen nem keseredtem el!Minőség ellenőr vagyok.

Kép
rena85
 
 


sziasztok.

lanyok ezt a gynevac szurit receptre lehet kivaltani vagy meg lehet valahol vasarolni?
kulfoldi vagyok es erdekelne a dolog.Elore koszi a valaszt.

ha meg lehet venni foleg szeged kornyeke erdekelne,mivel vajdasagi vagyok.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Zsannus!Mi újság veled?

Monyo!A Gynevacot receptre lehet kapni gyógyszertárban.Felírhatja nőgyógyász és háziorvos egyaránt.Ha kiirja neked valamelyik dokid akkor be tudod szerezni az ország bármely területéről mert a gyógyszertár megrendeli.Ha van még kérdésed nyugodtan írj!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!
Rena!Köszi érdeklődésedet, tényleg eltűntem egy ideje.Eléggé elfoglalt vagyok....egyébként minden oké!Szerdán megyek uh-ra, remélem jó híreket mond majd!
Minőségellenőr? az tök jó!

Baba!Ha olvasol minket, szívesen hallanék felőled!

Zsófi!Hogy bírod a hormonokat?Hányat kaptál már?
zsannus
 
 


sziasztok.

rena koszi szepen.Sikerult megszereznem recept nelkul.mar a frigoban pihen:)7000frtba kerult,szerintem ez jo ar.
Apa is fogja kapni ha sikerul valakivel beadatnom neki is.

tobbiek?nincs itt valami nagy mozgas,senki nem szuratja magat mostansag?

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!
Monyo!Örülök, hogy írtál, én is szoktam néha ide irogatni.Én már túl vagyok rajta néhány hete, ha van kérdésed csak írj!

Rena!Újság?
zsannus
 
 


Sziasztok!

Zsannus!Mikor derül ki,hogy nektek sikeres volt e ez a hónap?Voltam vérvételen a hormonjaim miatt,hogy az új cseppek beállították e a normál szintet.Eléggé kiakadtam mert nem maszek úton járok dokihoz és itt még jővőre sem csinálnának velem semmit.Úgy döntöttünk magán dokihoz fordulunk mert már elegem van abból,hogy nem történik semmi.

Kép
rena85
 
 


Zsannus!
Köszi az érdeklődést! Még jól bírom, tegnap megkaptam a másodikat is. Egyenlőre csak néha van hőhullámom, bár a mai éjszaka nem volt semmi, egész éjjel iszonyatos melegem volt, alig aludtam valamit. :?
Milyen uh-ra mész ma?

Ja és én is vettem gynevacot, újra beadatjuk a férjemmel együtt.

Monyó!
Sok sikert Nektek is hozzá!

Rena!
nektek is szorítok! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi!Köszönöm!Aranyos vagy!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!
Voltam uh-n szerdán és minden oké, egyelőre nem lesz műtét, eltüntek a ciszták, vagyis akkor, tüszők voltak, úgyhogy nagyon boldog vagyok:)

Rena!A hétvégén dől el, hogy ügyesek voltunk-e, szoríts!Milyen a hormon eredményed, tudod már?
Nekem is lesz vérvétel a jövő héten, ha megjön.

Zsófi!Tudom, milyenek az éjszakák, meg a hőhullám, együttérzek veled!
zsannus
 
 


Zsannus!Örülök,hogy minden ok nálad! :D Szórítok!!!!Neked is hormon vizsgálat miatt lesz vérvétel?De remélem,hogy nem lesz vérvételed mert babát vársz!Nem tudom még,hogy mik az eredményeim majd 14.-én megyek a 21. napi vérvételre és akkor megtudom majd.

Kép
rena85
 
 


sziasztok.

Nekunk hetfon kezdodik a szurikura.Az elsot mindketonknek apolono adja be,de a tobbit a ferjem szeretne tolem megkapni :? hat majd meglatjuk nem vagyok benne biztos hogy be mernem neki adni.

rena zsannus ti mikor kaptataok a szurit?miota probalkoztok?

zsofi teged mar "ismerlek" a megint megjott-bol(zugolvaso vagyok)

:lol:

Kép
monyo83
 
 


Monyo!Kb 1 hónapja kaptam meg a férjemmel együtt a szurikat.Amúgy 4 éve próbálkozunk.Sok sikert kívánok nektek!

Kép
rena85
 
 


Rena!Én is remélem, hogy nem lesz vérvételem!Lassan kiderül!

Monyo!Mi kicsit több, mint egy éve próbálkozunk, de nekem már van egy kisfiam!Ti mióta?
zsannus
 
 


rena koszonom.Termeszetesen probalkoztok vagy orvosi segitseggel?
tudjatok hogy nalatok mi a problema?

zsannus.Mi majusban lesz 3 eve.Mi clostyzunk mert nincs rendes peteeresem.PCOS vagyok.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Monyo!Orvoshoz járunk.Nekem magas a prolaktin szintem.Most fogunk orvost váltani mert ennél a dokimnál semmi sem történik.Jó lenne ha megcsinálnák nálam az átjárhatóságit ezért megyünk másik dokihoz.Csak clostyt szedsz?

Kép
rena85
 
 


Rena igen csak clostyt szedek,aztan tuszorepiszurit,es a ciklus masodik feleben Utrot.egesz ciklusban metformint.
szoval ennyi.Nekem nem a teherbeesesel van a gondom hanem a megtartassal.
4ev alatt nem volt atjarhatosagid?az nagyon durva,azt mar reg meg kellet volna csinalni szerintem.

Kép
monyo83
 
 


Monyo!Remélem mielőbb sikerül a baba,szorítok!Nem semmi mennyi mindent kell kapnod!Igazából most lesz 1 éve,hogy meddőségi dokihoz járunk.Elötte sima nődokihoz jártam aki sz**t sem csinált.Most,hogy a meddőségiben sem történik szinte semmi ezért határoztuk el,hogy magán úton megyünk el.Remélem ő beválik!

Kép
rena85
 
 


rena mindenkeppen kell neked egy jo orvos,hosszu ideje probalkoztok mar :(

hat igen eleg sok gyogyot szedek de ez van,muszaly.

Kép
monyo83
 
 


Monyó!
Én is ismerlek a hőmérősből meg máshonnan is, én is zugolvasó vagyok! :lol: Örülök, hogy végre valahol összefutottunk! :lol: Szilveszterkor úgy szorítottam Neked!!! :roll:

Rena!
A jó orvos vagy meddősségi nagyon fontos! Én végre megtaláltam! :lol: Szorítok!

Zsannus!
Na, most derül ki, hogy sikeres volt-e a hónap, ugye?

Mi ma megyünk anóshoz, beadja az első gynevacot. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


zsofi hat az nem sikerult :roll: de elore nezek nem hatra.
Mi eltoltuk a szurit holnapra,a dragam ma nem er ra.Nagyon parazik szegeny kicsit sajnalom is.

Ti mekkora tuvel kapjatok?nekunk az aszisztens azt mondta 0,7es tut vegyek.

Kép
monyo83
 
 


Hát nem tudom Monyó, most a párom vette és csak annyit kérdezett a gyógyszerész, hogy izomba lesz-e és a szerint adta. Nem volt hosszú és vastag se. Amúgy anyósom szokta hozni, mert ő kórházban dolgozik.
Ja és a férjemnek kicsit fájt utána a feneke, izomláz is lehet, volt, hogy nekem is volt tavaly, de most nem. De ez a szuri miatt van, nekem a hormonleállítót is oda adják és az után is szokott fájni pár napig.

KépKép
zsófikukac
 
 


zsofi leci ha ma mentek anyosekhoz beadatni megkerdezned hogy milyen a tu?
gyanus nekem ez amit nekunk mondtak,eleg vastag es hosszu is.Ha nem kotelezo ilyennel adatni akkor inkabb vennek vekonyabbat.

Kép
monyo83
 
 


tegnap voltunk Monyó, sajnos nem tudom már megkérdezni. Majd vasárnap megyünk újra. Felhívni meg nem szeretném, annyira nem vagyunk jóban. De maga a szuri nem fáj, még ha vastagabb is a tű, csak azt érezni, ahogy az anyag terjed szét az izomban és feszít.

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!
Zsófi!Állítólag jó orvos és meddőségi is.Az eggyik ismerősöm jár hozzá meddőségi problémával és nagyon dícséri.Remélem nekem is beválik!Megvan nektek is az első szuri,ez nagyszerű!

Monyo!Ne izgulj a beadás nem is fáj nagyon!Inkább azt érzed mikor terjed benned,nekem izomlázam volt tőle semmi más!

Zsannus!Mi újság?Valami pozitív hír?

Kép
rena85
 
 


Zsannus!Mi van veled?Lesz baba?

Kép
rena85
 
 


sziasztok.

tegnap megkaptuk a szurit.A leheto legvastagabb tuvel kaptuk mert azt mondta a csaj hogy azzal kell :shock:
Mindegy maga a szuras nem mondhatnam hogy faj,hanem egy ot percre ra elkezdett egni meg csipni.
Aztan elmult de estere elegge fajt.Olyan mintha ott lett volna egy csomo es ha hozzaerek faj.Nem is tudtam azon a felemen aludni.

jovo kedden kapjuk a masodikat.Van esetleg olyan aki szurik kozben lett terhes?

Kép
monyo83
 
 


Szia Rena!
Azért nem írtam eddig, mert nem tudom, mi van.Nem jött meg, pedig már pénteken kellett volna, görcsöltem, aztán semmi.Émelyegtem, nyűgös voltam, melleim feszültek,de...???
Azóta már csináltam 2 tesztet, de negatív, a kisfiamnál ilyenkor már mutatta.Soha nem késett még, és most sem fáj, semmi jele, hogy meg akarna jönni. De akkor a tesztek?Hallottál már ilyet?
Na mindegy elmentem ma orvoshoz az uh.még semmi, de azt mondta, túl korai is lenne, a méhnyálkahártya 12 mm, az azt mondta, bármi lehet, elküldött vérvételre, holnap lesz eredmény, de nem reménykedem.
Monyo!Én ugyanígy voltam, de ez normális:)Én sem tudtam sehogy- sem feküdni, csípett is , de elmúlik, 1-2 napig ilyen csak.Sőt én a 4.5.-et alig éreztem.
Mi nem próbálkoztunk közben egyébként.Csak az utolsó után kezdtük, de lehet, úgy tudom.Nekem komoly gyulladásom volt.
zsannus
 
 


Sziasztok!

Zsannus!Remélem babát vársz!Holnap írj!Igen hallottam már ilyet az eggyik barátnőmnek 3 hónapos koráig nem mutatott semmit a teszt.Csak onnan tudtuk,hogy babát vár,hogy látták neki az uh-n.

Kép
rena85
 
 


Szia Rena!
Sajnos, se baba, se menses.Nem értem , soha nem késett????
Mitől lehet ilyen szerinted?Veled mizú?
zsannus
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: