Új privát üzeneted érkezett!

SZijasztok!

Király Kati!!!!!!! Juuuuuuuuj dejóóóóóóóó!
Nagyon nagyon örülök! Szuper hír!Kép
<BLINK>Gratulálok!!!</BLINK>

Niki! Ez elgondolkodtató! hmmm....kérdezd meg egy internetes dokitól, esetleg itt a rendelõben!
Egyébként olvastam egy könyvben , hogy ajánlják a kétnaponkénti akciót AMIG a hõmérséklet fel nem ugrik. Utána gondolom már nem...lehet, hogy pont ez miatt, amit irtál???
Kérdezd már meeeg, én is kiváncsi lennék erre!

Shajni! Asszem ez az érzés teljesen normális! Én is az egyik pillanatban totál boldog vagyok, a másikban elkezdek aggódni, hogy hogy is lesz majd eztán. Dehát errõl a könyvek is irnak, hogy szinte ezen mindenki átmegy és ez teljesen normális.

PK50! Az én számitásom szerint engem is pontosan október 23-ra kéne kiirni, de a doki okt. 16-ra fog szerintem. Ezért irtam, hogy egyidõsek lehetünk. A 8.hétnél hamarabb nem hivnak nálatok UH-ra senkit? Itt azonnal UH-ra küldenek mindenkit, hogy a méhen kivüli terhesség tényét kizárhassák, azt mondja a dokim, hogy ezért szükséges a minél korábbi UH.

Szijasztok, Lara
Lara
 


Király Kati!

Sok-sok gratula! Kép Kívánom, hogy legyen tényleg áldott az elkövetkezõ 8 hónapod!

Netti! Igen a clostiról írtam. Nem tudsz valami jó módszert amivel megelõzhetõ lenne a hirtelen fellépõ bõgési kényszer?

Ujka
ujka
 


Szija Kriszti!

Én a Closti-ról annyit tudok beszámolni, hogy nekem is mondta az orvos, hogy lerövidítHETi a ciklust a normálisra, 28 naposra. Nekem 31-33 naposak a ciklusaim és a mult honapban, mikor elõször szedtem a Closti-t, nem csökkentette le. Ez a második hónap, hogy szedtem, hétvégére (nem)várom a mensesem, akkor lesz 31-32 nap. De szerintem nekem ebben a hónapban sem rövídít rajta semmit.
Szija, Beja
Beja
 

 
 

Király Kati!!!

Gratulálok!!!!!!!! Kép Kép Kép Vigyázz nagyonnagyon magatokraKép
cupp, Beja
Beja
 


Drága Király Kati!
Óriási gratula! Sok - sok boldogságot Nektek, vidám kilenc hónapot!

Lara! Olvastad dr. Spock válaszát, amit nekem adott? Totál megnyugodtam, valószínuleg minden rendben van, az orvosom azt mondta, enyhe progeszteron-pótlót kapok majd a ciklus második felében. Ami teljesen ledöbbentett: a hoemelkedos napon kell(ett volna eddig is) próbálkozni, én pedig a magas hos napokat már abszolút tárgytalannak vettem, és még sohasem kísérleteztünk azokon a napokon! Lehet, hogy egész egyszeruen rosszkor leszünk egymáséi?! Valahogy be kéne adagolni a férjemnek ezt a kétnaponkénti dolgot...Kép Mindenesetre a homérozést innentol hanyagolom,odáig jutottam, hogy vannak a termékeny napok, az összes többi értelmetlen Kép Kép. Így mégsem lehet élni, foleg akkor, ha egy tündér gyerek ölelgeti már az embert Kép. Sok puszi, mindenkinek jó hétvégét:
Viráganya
Viráganya
 


Beja!

Koszi az infot,remelem neked sem jon meg, en a hetvegen leszek 30-31 napos,mindenesetre vettem egy tesztet vasarnap reggel megcsinalom ha addig nem jon meg.En hetvegen nem vagyok netkozelben de legyszi hetfon feltetlenul jelentkezz,hogy megtudjam megjott-e neked!Nagyon szoritok neked is mert: NEM AKARUNK TERHESEK LENNI!!!Kép

Viraganya!

Az en dokibacsim szerint is a csokkenes utani emelkedos nap a legtutibb!probalj meg te is lazitani egy picit mert a pasik el szaladnak mellolunk ha igy gorcsolunk.Jo hetveget,Puszi

Kriszti
Kriszti
 


Király Kati!
GRATULA!!!!!!!!KépKépKépKép
Mariann
Mariann
 


Kriszti!

Köszi a szorítást, hajrááááááááá neked is KépKépKép
Hétfõn jelentkezz Te is!!!
NEM AKARUNK TERHESEK LENNI!!!
Szija, cupp!
Beja
Beja
 


Szija Viráganya!

Igen, éppen ebben a pillantban olvastam MR.Spockot. Nekem meg nem válaszolt :-((( pedig azt is meg akartam tõle kérdezni, hogyha az amnionban van a magzat, akkor mi szükség a korionra, de ezt már nem merem megkérdezni KépKép
Szóval amit neked irt, az tényleg nagyon megnyugtató!
Nem akarlak elbizonytalanitani, de mi a magas hõs napokon már nem léptünk akcióba, csak amikor lenn volt a hõm...Szerintem a megtermékenyülés napja a legutolsó akció napja volt, mert másnap reggelre felment a hõm. Ez volt az utolsó...
Viráganya! Nagyon jól teszed, ha a hõmérõt elteszed messzire! A kétnaponkénti akciót meg valahogy ki kell eszközölni :-))))Csak erre koncentráljatok!

Szija, Lara
Lara
 


Mariann!

Jol emlekszem 1 het mulva AKCIO!?Kép

Beja!

hetfon reggel 9-kor itt kezdem a munkanapot!

Viraganya!

Le a homerovel!Csak a szerelem a fontos!

Pusszzz Kriszti
Kriszti
 


Kriszti, Beja HAJRÁ!

Király Kati!

Nagyon gratulálok, tényleg szorítottam Neked. Annyira örülök!!! Légy nagyon boldog a Kismanoval.

Lassan már csak én maradok ebben a topicban tök egyedül... Csak kapkodom a fejem, hogy mindenkinek sikerül közületek. De ennek nagyon örülök, csak egy picit vagyok szomoru magam miatt Kép

Jo hétvégét Mindenkinek, Pocakosoknak, és leendö Pocakosoknak egyaránt.

Kösz, hogy vagytok. Kép

Niki
Niki
 


Niki!

Fel a fejjel,ne busulj senki nem marad itt baba nelkul hiszen te SEM AKARSZ TERHES LENNI!!!!!KépNe szomorkodj hidd el fogsz te meg gombolyodni!
Tok jo,hogy vagyunk egymasnak!!KépKép Jo pihizest mindenkinek,a kozepidosoknek HAJRA!Képa ketcsikosoknak sok-sok oromet,a hetvegen teszteloknek sok szerencset kivanokKépKép

Kriszti
Kriszti
 


Kriszti,neked mikor esedékes a tesztelés?
Mariann
Mariann
 


Mariann!

Vasarnap reggel szeretnek ha addig nem jon meg de mar 3 napja erzem,hogy mintha jonne de aztan megsem.A jovo hettol rajtad a sor!Kép

puszi Kriszti
Kriszti
 


Sziasztok!
Fentebb valaki említette az Angliában mama vérébol down-kór megállapítást. Nekem volt ezzel kapcsolatban egy nagy kalandom, gyorsan elmesélem. Szóval mi elmentünk az OCSK-ba genetikai tanácsadásra, mert a családunkban elég távoli ágon van két downos baba. Egy nagyon kedves, türelmes pasi fogadott bennünket, a nevét sajna nem tudom. Elmondta, hogy mivel mindkét baba véletlenszeruen lett down-kóros, nem öröklötten, nekem is ugyanannyi esélyem van rá, hogy downos gyermekem legyen, mint bárki másnak, szóval nem több. Na, meg is nyugodtunk, de azért felajánlotta ezt az Angliába kiküldést, 40-60.000 Ft-ért. Már akkor sem értettem, hogy miért nyomul ennyire, de ami utána jött, azt senkinek nem kívánom. Eloször még olyan lelkiismeretesnek tunt, hogy hetente hívogat, nem gondoltuk-e meg magunkat, de aztán rájöttem, hogy egész egyszeruen csak be akar fuzni. A végén már kétnaponta hívogatott és teljesen kikészített azzal, hogy állandóan emlékesztetett rá, hogy bizony van rá esélyünk, hogy downos babánk legyen. Teljesen úgy viselkedett, mint egy ügynök, csak kicsit kegyetlenebb eszközökkel manipulált: az érzelmeimre, a félelmeimre apellált. Megmutattam a dokimnak a papírt, amit küldött és o teljesen kikelt magából, mert ezt a vizsgálatot tb-kártyára ingyen és bérmentve meg tudják csinálni a Kútvölgyi kórházban is. Fel is jelntette a dokit és az eljárását az orvosi kamaránál, de aztán azóta nem tudom, mi történt. Szóval, ha valaki ilyenen gondolkodik, ki ne fizessen ennyi pénzt, mielott konzultálna a saját orvosával!!!!

Király Kati! Itt is miilió csók és ezer gratula!!!!

Kata
kata (kata)
 


Kata!
Ez döbbenetes...gondolom aki nem veszi észre, hogy ez csak egy üzleti fogás, simán bedölt volna a pasinak és kifizeti a 60ezret,amibõl a koma gondolom zsebretesz vagy 50ezret...Végülis, ha 10 embert befûz egy hónapban, jókis keresetre tesz szert.
Dedurvaaaaaaa!
Lara
Lara
 


Niki szija!

Semmi búsulás!!! Meglásd, nagyjából mindegyikünk egyszerre lesz pocakos, hiszen mi NEM AKARUNK TERHESEK LENNI, IGAZ? KépKépKép
Jó hétvégét mindenkinek!!!!!
szija, cupp, Beja
Beja
 


Kata!

Én írtam, de csak azért, mert tegnap volt a tv-ben, és azt hittem, segítek vele az aggodo anyukáknak. De egy szot sem ejtettek arrol, hogy ez pénzbe kerülne!!! Ez a doki, akit írtál, nagyon szemét volt, az ember amugy is fél, ha terhes, mindek mégjobban, ALAPTALANUL riogatni??? Meg is érdemli, hogy feljelentette a dokid. Legalább neki szemet szurt.

Kriszti, Mariann!

Szurkolok nektek, szerintem a többiek is ettöl esnek mindíg teherbe, hogy nekem mindig ökölben van miattatok orák hosszat a kezem, annyira szorítok. Kép Nektek is sikerül!!!!!!!! Kép Kép Kép

Beja, Neked is köszi, persze, hogy nem akarok terhes lenni, nem is értem, mit aggodok itt magamban. Kép

Jo hétvégét nektek, hétfön jövök. Remélem a már megtermékenyült petécském épp vándoruton van a beágyazodás felé, drukkolok neki, hogy ügyes legyen.

Niki
Niki
 


Niki!

Koszi a drukkot meg mindent !NEHOGY TERHES LEGYEL!!!KépKép

Csajok!

Tokre fogtok hianyozni a hetvegin ,hetfon reggel talalkszunk addig is mindenkinek HAJRA!KépKépKép

Jo hetveget,jo pihizest

Kriszti
Kriszti
 


Sziasztok! Eddig csak háttérbõl szemléltem az eseményeket.Most ugy döntöttem,csatlakozom hozzátok.Nekem ma NEM kéne megjöjön!De tesztelni még nem merek! Nagyon jó hétvégét!KépKépKép Király Kati! GratulálokKépKép Üdv:SZani
Szani
 


Niki!
Azt hallottam, hogy volt egy olyan kisérlet, ahol olyan kismamáknál, akiknél a mesterségesesen megtermékenyített petesejtet ültették be, vizsgálták, hogy milyen hatással van a szeretkezés. A kismamák felének megtiltották, másik felének "kötelezövé tették" a rendszeres szeretkezést. Az eredmény valami olyasmi volt, hogy a szeretkezö mamáknak dupla esélyük volt a terhesség megmaradására. Azt feltételezik, hogy a spermában van valami olyan anyag, ami ennyire jó hatással van. Szóval lehet akciózni nyugodtanKép

Király Kati, hát ez csodásKép! Majdnem úgy izgultam már, hogy mikor tesztelsz végre, mint a sajátomnálKép. (Én is elsírtam magam, amikor pozitív lett a tesztem.) És ne aggódj, az elsö hetekben nekem is csak annyi volt a tünetem, hogy úgy fájt a hasam, mintha meg akarna jönni. De minden a legnagyobb rendben, már a terhesség harmadánál tartokKép.

Ez a Down-kór kiderítés pénzért pedig teljesen felháborító. Képzeljétek, ez itt a Vöröskereszt utcai tanácsadóban is ki van plakátozva, csak itt egy mobilszám van megadva hozzá. Bár nekem is gyanús volt, hogy ez vajon nem ugyanaz-e, mint az AFP, merthogy szerintem az is tulajdonképpen ennek a kiszürését célozza, csak hát ingyen! Azt hiszem, fel fogom hívni a védönömet, hogy ne engedjenek ilyet ott kitenni!

Szile
Szile
 


Sziasztok!

Kiraly Kata GRATULA!!! Nagyon orulok Nektek.


Lara,
Nem tudom miert nem hivnak be 8 hetnel elobb, de az az igazsag, hogy nem is akarok elobb menni, mint 8 het.
Szuper lenne, ha egy napon szulnenk nem?


Ez a 40e Ftos vizsgalat nagyon gaz, es remelem nem dolnek be a kismamak. Bar ilyenkor szerintem nagyon befolyasolhato az ember.

Kellemes hetveget
PK
petrakovacs50
 


Sziasztok!
Kár,hogy a többség nincs net közelben hétvégén.Így olyan unalmas.
Niki!KösziKép!De jó lenne!Érted mikor kell szorítani?Szólj!
Addigis,biztos,ami biztos szorítok mindenkiért.Persze,nem akarunk terhesek lenniKépKépKép
Jó hétvégét,sziasztok!
Mariann
Mariann
 


Sziasztok, lányok!
dr. Spock tanácsára ebben a hónapban szeretném kipróbálni az ovulációs tesztet. Annyit tudok csak róla, hogy nagyon drága. Megírná nekem valaki, Pesten jelenleg melyik gyógyszertátban lehet kapni, és mik a személyes tapasztalatai err&#337;l a tesztr&#337;l? Nagyon köszi!!

Minden kispocakosnak szép hétvégét! Aztán még ne kotyogjátok ki az egész világnak a nagy hírt! Kép
Viráganya
Viráganya
 


Sziasztok Lányok!

De jó, hogy rátok talátam!!! És milyen jó ilyen sok örömet olvasni!! Gartulálok a zebra- csíkosoknak!!! Kép
És irígykedem.... Kép
Nálunk lassan letelik a 3. év és sehol bébi.
És ráadásul ma megjött... Kép
Ha befogadtok lassan megismerlek Benneteket a múltból. Igyekszem olvasni és felzárkózni.
Mi is túl vagyunk egy csomó vizsgálatok és most sikerült produkálnom magamnak 2 szép nagy cysztát. Ját már valamelyik&#337;tök így? (Closty+bromocriptin)
Szóval befogadtok?
Olyan jó a kétcsíkosoknak!!!!!!!!
Jó hétvégét Mindenkinek!
cincerke
cincerke
 


Valamit kifelejtettem:
Beja, Niki! Szeretnék társulni hozzátok. ÉN SEM AKAROK TERHES LENNI! Kép
cincerke
cincerke
 


Cincerke!
Isten hozott! A f&#337;, hogy NE akarj terhes lenni, akciózz gyakran(mi már sportszer&#369;en &#369;zzük)és látogass ide s&#369;r&#369;n! Ha ez menni fog, a várakozás már nem is olyan rossz, ráadásul, amint olvashattad, sokaknak bejött!!
Király Kati!
Ezer gratula,és jó egészséget kívánok!Azért fogsz még minket látogatni???
Mariann!
Én a hétvégén is szoktam kapcsolódni, írj bátran!
Szani!
Te is légy üdvözölve!Mióta próbálkoztok?
Niki!
Dehogy fogsz Te egyedül maradni!!!Szerintem szépen sorban mindannyian meglátjuk a második csíkot is, csak van, aki el&#337;rébb áll a sorban.
Jelenleg optimista vagyok(lehet, hogy csak a hétvége miatt), bár tegnap én is mélyponton voltam.
Netti
 


Bocs, hogy az el&#337;bb nem írtam alá, szóval:
Üdv mindenkinek: Netti
Netti
 


Sziasztok!
Király Kati, gtarulálok a babához!
Azért tuntem el, mert rossz híreim vannak, olvastalak ugyan titeket, de nem volt erom írni, még most is K. O. vagyok. Szerdán voltam dokinál, aki azt mondta, hogy amit a teszteken láttam, és a tünetek koraterhességet jeleztek, ami már valószinuleg nincs meg. Azért elküldött egy menotesztre, (azt mondta, ultrahangot nem érdemes csinálni) amin ma voltam, és negatív lett. Kérdeztem, hogyha ez így van, akkor miért nem jött meg a mensim, erre az volt a válasz, hogy pár nap múlva majd megjön.
Lara, úgy értettem, hogy veled valami ilyesmi történt az elozo hónapban, neked akkor hányadik napon jött meg? 45 nappal vagyok az utolsó mensi után.
Szép hétvégét mindenkinek!
Mónika
Mónika
 


Kedves Mónika!
Ez borzasztó...Kép De azért jó is van a rosszban: nem kell m&#369;vi úton befejezni a terhességet, jöv&#337; hónapban újra próbálkozhattok! Azt olvastam, hogy legalább ezer dolognak kell stimmelnie ahhoz, hogy a megtermékenyített sejtecske szépen beágyazódjon, majd fejl&#337;désnek induljon...lehet, hogy Nálad most nem volt minden ilyen ideális. De legközelebb biztosan az lesz!!!
Ne legyél szomorú, jön a tavasz, minden megújul, Te is kivirulsz majd, amikor nyár végére már szép kis pocakod leszKép
Viráganya
Viráganya
 


Sziasztok!
Cincerke!Mi az a bromocriptin?Ezt miért kellett?
Mónika!Nagyon sajnálomKépKép.
Nem tudom,ti hogy vagytok vele,de én már kikészülök,ha most is megjön.Minden reggel homéro,kétnaponta akció,vezetni a naptárt,szedni a gyógyszert...És ha még most sem sikerül...na,nem is gondolok rá.
Igazából meg még nem is jogos a türelmetlenségem,mert ez a 2.olyan hónap amikor komolyan próbálkozunk.De az elso baba szinte csak elhatározás kérdése volt(na,meg egy-két akcióKép).Ezért néztem nagyot,amikor most meg megjött.
Na,fel a fejjelKépKépKép
Szép az,kiránduljatok.(de ide is írkálhattok).
Sziasztok,Mariann
Mariann
 


Hi Niki, ne aggodj, a szeretkezes hatasara nem fog kilöködni a megtermekenyitett petesejt, mert amint a megtermekenyites megtörtent, hamarosan megindul egy olyan anyag termelödese, amely a tovabbiakban nem engedi meg csak a közelbe sem a himivarsejteket. A ketpetejü ikrek 2. tagja meg ebben a rövid intervallumban, amig meg nem termelödik ez az anyag, foganhat, asszem. Mindenesetre gyakorlati tapasztalatom szerint sem art neki, ugyanis mi is csinaltuk utana minden tovabbi nelkül, de semmi gond nem volt a megmaradassal. Amugy en is olvastam a mesterseges megtermekenyitetteknel vegzett kiserletröl es tenyleg az utana is szeretkezöknek jobbak voltak az eredmenyeik.

Ujka, irtad, hogy lehet, hogy pszichologusra lenne szükseged. Lehet, hogy csak vicceltel, de tulajdonkepp lehet benne valami, azt olvastam a babaanalizisröl, hogy ilyen esetekben (is) segithet. Bar aki olvassa azt a topicot, az tudja, hogy ez most forro tema, tehat reklamozni nem akarom.

A höröl, asszem Viraganya kerdezted: a ferjem nem is volt otthon az alacsonyhös napokon, igazabol a magas hö 2. napjan voltunk csak együtt, ami a 17. napom volt (nekem amugy rendszeresen a 15. napon volt a peteeresem) es összejött.

Cili2
Cili2
 


Szervusztok!
Köszi, a fogadtatást!

Mónika! Kép Kép Kép Szerintem ennél fájdalmasabb dolog nincs...

Mariann! bromocriptin egy olyan bogyó, amit a magas prolaktinszintem miatt kaptam. nem hormon, de úgy m&#369;ködik: elvágja a prolaktinszintet. Nekem 4x annyi volt, mint a normális. Mintha legalább 2 gyereket szoptatnék. Ehhez képest... Kép

Nem akarok terhes lenni!
cincerke
cincerke
 


Szia Lányok!

Örülök, hogy rátok találtam, remélem engem is befogadtok a gondjaimmal együtt.
Én kb. egy éve szeretnék kisbabát, most úgy néz ki, hogy február elején megfogant a drága. Kép Kép Kép Tehát, hogy ha a Jó Isten is úgy akarja, akkor 2001. októberében édesanya válhat belolem!!! KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
Sajnos azonban van két problémám. Az egyik, hogy néha fájdogál a hasam, ahogy a mensinél szokott, de nem olyan erosen, és egy kevés barnás váladék is volt ma. Ez kelloképpen megijesztett, úgyhogy kedden elmegyek a dokimhoz. Remélem nem lesz semmi baj, mert azt, azt hiszem nem élném túl!
A másik problémám, hogy rájöttem, hogy megcsalt a férjem. Elküldtem, de nem tudom mit tegyek?
Úgy tünik megbánta, amit tett, de nem tudom hogyan tovább.
Ha valaki tud irni valamit, nagyon várom!

Minden kétcsikosnak gratulálok!! A többieknek pedig fel a fejjel!!!!!

Krisztina
Névtelen
 


Szia Krisztina!
Üdvözlünk téged itt a babaneten! nagyon jó társaságot találsz itt, majd meglátod!
Igazából most más nevébwen beszélek, de valószínûleg õ is meg fog erõsíteni benne, hogy talán kellene választanod egy más becézõ frormulát a nevedre, vagy vmi más becenevet, mert van már egy anyuka, aki szintén Krisztina néven ír.

A pocifájásról: elég sokaknak van (elsõ terhességemnél nekem is volt) ilyenfajta mestruációs féjdalom-jellegû fájdogálás az elsõ egy-két hónapban, ez teljesen normális. Sokan írtak már efféle vérzésrõl is itt, kinek nem volt semmi problémája belõle, kinek pedig sajnos elment a babája Kép. Azt nagyon jól tetted, hogy elmész orvoshoz, remélem, csak biztatni fog és nem lesz semmi baj Kép.
A második problémádról: Van egy olyan topic, hogy "A megcsalásról". Sajna én is voltam érintett az ügyben, (hálistennek nem terhesen, nem tudom, mit csináltam volna). Olvass bele, talán találsz egy-két jó tanácsot.
üdv
Zsóka
zsóka (zsók
 


Sziasztok!
Most utazunk 1 hétre Egerbe, így nem leszek net-közelben, nagyon fogtok hiányozni!
Remélem, mire megjövünk, többen vártok majd jó hírrel!
Mónika
Mónika
 


Sziasztok Lányok!
Végre megérkeztem megint, már nagyon hiányoztatok. Kíváncsi voltam, milyen új fejlemények vannak!

Király Kati nagyon gratula!!!Kép Kép

Képzeljétek, már azt hittem terhes vagyok!
22-én kellett volna megjönnie.
Nem jött meg. 23-án sem. 24-én sem. A hõmérsékletem a szokottnál magasabb volt, 36,9, ehhez társult még hasfeszülés, cicifájás (mint tavaly). Tényleg azt hittem, most sikerült!
Ehhez képest vasárnap reggel a hõm leesett 36,5-re, aztán mire kiértem a vécére, megjött. Kép

Kedves Krisztina!
Ha tényleg terhes vagy, Neked is szívbõl gratulálok! Kép
A barnás váladék miatt ne aggódj, lehet "természetes" is, de mindenképp menj el orvoshoz, valamint pihenj sokat. Az orvosoddal nézesd meg a progeszteron-szintet, hogy jól mûködik-e a sárgatest, esetleg pótolhassák injekcióval.
(nekem ezt elmulasztották, 14 hetesen meghalt a baba)

A férjeddel kapcsolatosan, hát nem is tudom.
Az biztos, hogy rosszkor jött az ügy, de ha nem szokványos nála, és tényleg megbánta, akkor hidd el neki, és próbálj meg megbocsátani.
Tudom ez nem könnyû, sõt ilyenkor még nehezebb, mert érzelmileg teljesen átalakul az ember terhesség alatt, de azért próbáld meg!

Viráganya!
A jövõ hónapban ismét próbára tesszük a sejtjeinket! Kép

Ja, nehogy elfelejtsem : NEM AKAROK TERHES LENNI!
(úgy látszik, ez tényleg bejött ebben a hónapban többeknek, hátha nekünk is...)

Sziasztok,
Ancsi
Ancsi
 


Sziasztok!
Ancsi!Annyira irigyellek azért a nyugalomért,amivel fogadod ezt a rossz Kép hírt.
Én még csak a 14.napon tartok,ho még nem emelkedett,de már elore "görcsölök".Például:Nem fog emelkedni a ho,de ha emelkedik,akkor se biztos,hogy van peteérés,de ha lenne,nem biztos,hogy megtermékenyül,ha mégis?Nem biztos,hogy beágyazódik.Ha emelkedik is a ho,lehet,hogy visszaesik,és megjön.
Na,néhány "optimista" tipp,hogyan legyünk abszolut hülyék és boldogtalanok.
Kicsit pesszimistán ébredtem ma.Majd elmúlik.
Ti viszont írjatok valami jó hírt.
Itt még a nap sem süt...
Sziasztok,Mariann
Mariann
 


Ancsi!
A "rossz" után ezt szerettem volna írni:Kép
Nehogy félreértsd.
Mariann
Mariann
 


Kedves Mariann!
Gondoltam, hogy Te is így érted: Kép

Persze, hogy rosszul élem meg én is, de nem szabad hisztérikázni, mert attól még nem lesz jobb.
A múlt hónapban túlságosan beleéltem magam, hogy sikerül, na akkor tényleg padlón voltam.

A hétvégén Anyuéknál voltunk, és a kezembe akadtak a babaruhák, kis elõkék, amiket tavaly elõszedegetett és kimosott nekem...hát kicsit belesajdult a szívem.
Szagolgattam õket, mert babaszappannal vannak egy táskában, olyan jó volt érezni a babaillatot, mégis annyira fájt...Kép

Na, de nem szomorítalak, inkább örüljünk a közeledõ tavasznak!

Itt a tavasz lehellete, hi-hi-hi, ha-ha-ha, he-he-he! Kép

Tényleg, nemsokára nyílik a nárcisz!

Remélem jobb már a kedved!
Kép Kép Kép Kép

Ancsi
Ancsi
 


Szijasztok lányok!

Kezdõdik a hét ... Kép ... és valószinüleg nekem egy következõ hónap, egy következõ ciklus is, mivel ma reggelre leesett a hõm, és szerintem ma meg is fog jönni... Kép a hasam és a cickóim nem igazán fájnak, pedig szoktak, mielõtt megjön, nem tudom, miért... hát, eléggé el vagyok kenõdve, az igaz, de megyek vissza jövõ héten a dokimhoz, remélem, kitalál valamit...

KRISZTI!!! MI ÚJSÁG????

Szijasztok, cupp, Beja
Beja
 


Még annyit szeretnék kérdezni, hogy ugye olyan nincsen, hogy valakinek leesik a hõje, de mégis terhes? Csak azért vacakolok a kérdéssel, mert ha most megjön, miért nem fáj a hasam és a melleim? Pedig mindig szokott...
Köszi lányok...
Beja
Beja
 


sziasztok,Lanyok!

Beja!

Ugy sajnalom,hogy nem sikerultKépde talan annyibol szerencses vagy,hogy nemsokara ujra probalkozhatszKépkitartas mi itt leszunk veled es meglatod ossze fog jonni a kis lurkoKép
En mar nagyon nyugos vagyok reggel csinaltam tesztet de egyertelmuen negativ,alig lathato vonal sincs,de a hom meg tegnap is emelkedett egy tizedet.Szerintem a 32. napon mar a tesztnek ki kellett volna mutatnia!Kép Mar nem banom ha ebben a honapban sem sikerult csak akkor jonne mar meg,hogy ujra probalkozhassunk!Bocs a nyafogasert csak ki vagyok bukva mert nekem meg a Closti-tol sem jon meg idoben!Ilyen tapasztalata van vkinek?Jovo honapban ujra egyutt fogunk izgulni mert nagyon egyszerre vagyunk mi ketten!!!!

Irigylem azokat a lanyokat akik turelmesek mindenkinek oszinten kivanom,hogy sikeruljon osszehozni a kis pottomoketKép


PUSZI Kriszti
kriszti
 


Beja!
bocsass meg felre ertettelek ha meg nem jott meg akkor meg van remeny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kriszti
kriszti
 


Krisztina!

En egy ilyet mar vegig csinaltam,ma is a ferjemmel vagyok es 8 ev utan most probalkozunk a 3 gyerkoccel,ha gondolod maganban szivesen irok neked,talan segit neked ha beszelsz errol.

krisztina.torok@oracle.com az emilcimem ,ide barki irhat nekem kozuletek!!!

Kriszti
kriszti
 


Szija Kriszti! Kép

A bíztatást köszi, igazán nagyon kedves tõled, köszi szépen KépKépKépAz esély nagyon kicsi, nem lesz belõle szerintem semmi... meg fog jönni... (legyint)

Kriszti, Te viszont még ne add fel! Lehet hogy a 32. nap még korai volt.... csinálj majd másikat hét vége felé, ha addig nem jön meg!!! Fõleg ha még a hõd sem ment le!!! Ezt bíztató jel!!! Hajrá Kép

Mult héten valamikor már én említettem, hogy nekem a Closti-val kapcs. olyan tapasztalatom volt, hogy nekem sem rövidítette le a ciklusomat. Én anno a dokitól megkérdeztem ezt, mikor felirta a Closti-t, és azt mondta, hogy lerövidítHETi, de nem feltétlenül.
Na cupp, szija, légy jóKép
Beja
Beja
 


Sziasztok!

Király Kati!
Bocs,hog csak ily sokára, de ma jutottam nethez: nagy-nagy gratula!!! Remélem most már "mered" újra látogatni a babanetet! Kívánok neked nyugodt, csendes terhességet!

A szeretkezés nem árthat egy induló babának szerintem, bár ez csak a magán véleményem. A kétpetéjû ikrek meg hogyan fogannak, ki tudja, én merem állítani, az enyémek között nagy különbség volt (vagy semmi vagy két hét, akicókat tekintve, viszont a semmihez képest nagyon nagy volt eleinte a méretkülönbség).

Ildi
Pethes Ildikó
 


Beja!
Te edes,az a baj a ciklusommal,hogy 33- 65 napig teljesen valtozo volt amiota nem szedem a fogamzasgatlot,remeltem a clostitol lerovidul.
Nem adom fel,a hom mindenesetre biztato azonkivul mar 4-5 napja kis idokre olyan mintha megjonne viszont sehol semmi.Hetvegeig nem birom ki inkabb minden penzem tesztre koltom!
Azert en meg a te helyedben nem adnam fel de ha meg is jon gondolj arra,hogy 2 het mulva ujra lehet akciozni es talan....Kép

Ancsi!a babaruhakat probald meg nem nezegetni,igy csak sajat magadat sanyargatod en a ferjem szekrenyenek az aljaba sullyesztettem ott nem latom!Ne kinozd magad inkabb levelezz velunk!Kép

Lanyok!

koszi ,hogy drukkoltok ertem nagyon sokat segit sot csak az ez tartja bennem a lelket annyira jo,hogy vagytok nekem koszi mindenkinek!!!Kép

Kriszti
kriszti
 


Cincerke, üdv a fedélzeten!

Mónika! Ezt iszonyu lehet feldolgozni, de igyekszünk segíteni Neked, hogy hamar átléphess rajta. Fel a fejjel, nem mindíg lesz ez így.


Lányok, már megint kivagyok. Képzeljétek el, hogy a höm azota sem megy fel. Ma reggel is 36,2 volt, máskor ilyenkor már rég 37 szokott lenni. Hát mi a mano van velem? Vasárnap kell (nem)megjönnie, de ahhoz a hömnek nem kéne ilyen abnormálisan viselkednie. Szerintetek mi van velem?

Niki
(holnap reggel itt vagyok, most szaladok suliba tanulni a közgázt) Addig írjatok sokat.
Niki
 


Niki!

talan kihulsz!?Ez csak poen volt nemtom a hom engem is tonkre tesz vasarnapig meg annyi minden tortenhet!!!!KépNyugalom,bekesseg es gyerek is lesz hamarost!Kép

Kriszti
kriszti
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: