Új privát üzeneted érkezett!

Hát,ifde írtam egy hszt még,és el is küldte,de hová lett???????

Csakegy
Arra azért figyelj,hogy cickát p.é.-ig onnan palástfüvet!
Ja,és terhesen tilos a palástfű!!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Álmodó!!!
Légyszi légyszi meséld el a történeted. Kép

Kéne valamit tanulniKép Met este korcsolya nézésKép
Vendég
 


Csakegy!

A "kómaközeli" állapot a metformin mellékhatása, majd elmúlik, bár tudom h. most nem úgy néz ki! Kép

Kiskincs!

Ne add fel! Szurkolunk h. sikerüljön!
Nincs más doki, akihez mehetnél?

Kavicska!

Sajnos a dokik egy része presztizskérdést csinál abból, ha megkéred vmire. Úgy érzik, h. beledumálsz a dolgukba.
Én pl. max. 37,5 vagyok lázasan és akkor már nagyon döglődöm(most Utróval 37,0!!!), de ezt soha nem hiszik el nekem, amikor mondom, pedig ez nálunk családi örökség!Szerintük ez nem láz, ne legyek már hipochonder!
2 évbe tellett mire kiderítették annó h. tüszős mandulagyulladásom van!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 

 
 

Sziasztok!
Jó hírekkel jövök. Egyenlőre. A doki megállapította, hogy 8 hetes kismami vagyok és 14 mm a babónk. Láttam dobogni is a kicsi szívét. Szerinte ez az a szakterülete a nőgyógyászatnak, ahol a legtöbb csoda előfordul. Csak én mindig azt hittem, hogy velem ez sosem történhet meg.

Azért aggódom is, mert kapásból beutalt az I-es női klinikára magzati kromoszómavizsgálatra. Ja és nem kaptam sem Uh képet, sem kismamikönyvet, mert az szerinte még korai lenne az én esetemben.
És persze most utazik el síelni 2-3 hétre.

Nem ismertek valakit, aki már járt ugyanilyen vizsgálaton?

Hajrá Rejo!
mony
 
 


Mony!

Gratulálok! Akkor mi kb. egyszerre fogunk szülni!De jó h. van vki aki ugyanott tart!Kép Kép Kép

Mit akar kromoszómavizsgálni a dokid?
Csak nem akarnak most amniocentézist csinálni, még nincs is miből!?!
Volt vmi probléma, ami miatt felmerült a dolog?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


MONYka !!!!

Gratula!!!!

Nahát mennyi babásodásKépKépKép
Istenem, nagyon örülök neked. Vigyázz nagyon magadra.
Téged is szeretnek Odafenn!!!KépKépKép

Rambóka!
Ha hiszed ha nem, én már 37 C tól kivagyok, 37,5nél már vizsgaidőszakban nem tudtam tanulni. Fáj a bőröm ég a mellkasom, a szemeim. Sokan nekem sem hitték el, de a családom már tudja, hogy nem mímelek. 3ad éves koromban volt az utolsó becsületes mandulagyulladásom 38,9 C lázzal, nem tudtam felkelni az ágyból, akkor ettem és ittam, amikor a párom hazajött az órákról és megetettett.Kép
Te vagy velem együtt a harmadik, aki ezzel így van. Ritkán van ilyen, kb egy évben egyszer vagy kétszerKép

Egyébként nekem szokott viszketni a fogam isKép Ezt sem nagyon értikKép Olyankor csattogtatom a fogaimatKép Ne nevessetek!!!Kép
Vendég
 


Rambóka!
Egyenlőre egy doki telefonszámát adta meg, hogy holnap feltétlenül egyeztessek vele időpontot, mert jobb ezt minél korábbi stádiumban kimutatni. De azt olvasgatom a neten, hogy ezeket később szokták csinálni. És így is minél kisebb a babó, annál nagyobb a kockázat.


A férjemnek van egy kiegyensúlyozott kromoszóma transzlokációja. Bizony nekünk ilyen is van. Ez azt jelenti, hogy az egyik kromoszómáról letört egy kis darab és átragadt egy másik kromoszomájára. Így rendelkezik a teljes állománnyal, de ha rosszul találkoztak össze az enyiméimmel, akkor el fogom veszteni a babát.

Aranykavics!

Aranyos vagy. Nem akarok elégedetlen lenni, de kicsit váratott magara a Jóisten mielőtt elkezdett szeretni. Na jó megbocsátok neki.
mony
 
 


Mony!

Nagyon-nagyon örülök a jó híreidnek!!!!

Vigyázz azzal a kromoszómavizsgálattal, vetélést is okozhat!!!! Én nem csináltatnám meg a helyedben, bocs ez csak az én véleményem, szerintem, ha baj van a babával, úgyis elmegy. De nem fog!!Ez egy egészséges babó!

Szomszédéknál egyébként nem csinált más a genetikai vizsgálaton a doki, csak számolt (ott is az apa hordozott valami hibás gént)

Kép

Kép
rejo
 
 


Mony!

A kromoszómarendellenességek az első 12 hétben okoznak vetélést.Kivéve egyesek: nálunk Down-kór van a felmenők közt, az pl. nem vetélődik el sajnos!
Szóval nekem is lesz min izgulnom!Kép

De most ne ezen agyalj! Ez a te nehezen megfogant Babócád, ha jönni akart, akar maradni is!Beszélj hozzá és marasztald! Kép
Kaptál gyogyit marasztalónak(Utro-t)?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Ma este végre nyugodt vagyok, ugyanis elvetettem a fenyegető vetélés és a méhenkívüli terhesség lehetőségét Kép, amit a három napja tartó iszonyú derékfájásom miatt találtam ki.(netes kutakodás alapjánKép Úgy fáj, hogy aludni is alig bírok. Szerencsére mikor a háziorvosom meghallotta, hogy zsibbadó a fájdalom, végre megnyugtatott, hogy ez csak a derekam, kenjem be voltarennel.

Úgyhogy Mony még van esélyem, remélem hamarosan csatlakozhatok! Még egyszer gratula!!

Kép

Kép
rejo
 
 


HAJRÁ REJO!

Szorítok!
Többen ma ne jelentkezzenek, mert csak két kezem van!!!! Kép Kép Kép
Na jó, egy kétcsíkost még bevállalok! Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok!
Mar egy ideje olvasgatlag Titeket, de eddig meg nem volt batorsagom irni. Sajnos en is a pco-sok nepes taborat gyarpitom.
Fel eve inzulin rezisztenciat fedeztek fel nalam, azota szedem a metmorint. A hormoneredmenyeim azota jelentosen javultak.... A mult heten volt egy kontrol es egyedul a DHA sulfate erteke volt egy picivel eppen a hatarertek felett azaz 2,79 mg/l [0,85-2,7]. Erre a nogyogyaszom napi 0,5mg Dectancyl-t (dexamethasone-acetat) irt fel.
Szeretnem a segitsegeteket kerni, mivel latom vannak itt szakertok pco-ban...nektek mi a velemenyetek errol, ez tenyleg kell? Bavallom, nekem eros ketsegeim vannak...
alice27
 
 


Szia Alice!

A 2003-ban Harkányban megejtett nőgy. kongresszuson Dr. Siklósi György adott elő a Closti és a dexamethason együttes alkalmazásáról luteális elégtelenség esetén és sikerekről számolt be.
Hát nem tudom, nem biztos h. szükség van rá nálad is, kérdezz meg másik dokit is, azért ez mégiscsak szteroid.
Ha ráérek du. jobban utánanézek az ügynek.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok!

A cukor eredményem: 5.21 mmol/l éhgy.
6.24 mmol/l 120 perces
Az inzulin később lesz. ez jó ugye?
Vendég
 


hülye kérdés... és OFF is, de hátha tapasztalt valaki már ilyet...

Ha néha (naponta 2-3 alkalommal tegnap óta) szurkál a hasam középen (ld. mintha a petefészek szurkálódna...) az lehet gomba miatti nagyobb gáz jele? (komolyan kérdezem... egyszer így lett egy komolyabb gyulladásom és nem tudom, hogy most elmenjek-e dokihoz vagy várjak) - a gomba lefutóban van, majdnem teljesen OK, de ez a szurkálás fura... 2 napja volt tojásfehérjeszerű cuccos - gombás izé viszont egyáltalán nem volt, de most nem tudom, mi van mert Gynoflorozok... az LH teszt egyértelműen negatív és semmi sem utal arra, hogy PÉ jönne... 29. nap...)

Ja... az Adimet szerintetek okozhat gombát? Ezer éve nem volt, erre elkezdtem szedni és másnap már ott volt... (az immunrendszerem egyébként OK, a megfázások is elkerülnek...)

Vagy egy sima, a PÉ elmaradása miatti ciszta is csinálhatja? (tulajdonképpen ez is logikus lenne...)

Köszi!
csakegysokadnick
 
 


Sziasztok!
Hat ez az, mikor lattam a gyogyszer dobozan, hogy szteroidrol van szo...kicsit elbatortalanodtam, es vegul nem szedtem be. Az az igazsag, hogy a metmorfin-t endokrinologus irta fel, akiben nagyon megbizom. Kezdek gondolkozni rajta, hogy elmenjek hozza, csak az a baj, hogy masik varosban lakik, es jo elore be kell jelentkezni hozza, mivel mindig rengetegen vannak. A dectancyl-t pedig a nogyogyaszom, tegnapelott, akiben azert kevesbe bizom meg, mert most valtottam, es meg nincs tapasztalatom vele kapcsolatban. Szoval tanacstalan vagyok...Ramboka, nagyon kedves vagy, orulnek neki ha lenne idod utananezni...
alice27
 
 


Ja.. még egy hülye kérdés, hogy hátha más is észrevett ilyesmit.

Amióta Adimetet szedek, 1-2 tizeddel felugrott a hőmérsékletem... az FF ezt azonnal PÉ-nek értelmezte, de tutira nem az (ld. egyáltalán nincs meg a 2 lépcső, csak egyszerűen 1-2 tizeddel feljebb tolódott a görbém... de az alsó pontok néha még ugyanazok... szóval nem PÉ)

Tapasztalt még valaki rajtam kívül ilyet?

(OK, pont aznap vettem be a D vitamint is és lehet, hogy za volt a ludas... de valami akkor tutira eltolta a görbém...)
csakegysokadnick
 
 


Hahó lányok!!!

38cn: és még mindig SEMMI!!!!Kép
A gond csak az, hogy én 40-től már nem tudom a számokatKép Ugyhogy legyen szíves a kedves szervezetem és szedje össze magát. Kép

Kiskincs
Ezek az értékek jók. Sem inzulin rezisztenciára(?), sem csökkent glükóz toleranciára, sem diabetesre nem utalnak. Nálad mindenképpen az inzulin eredmény lesz a mérvadó. De akkor majd az inzulin mellett megint kéne a cukrot is nézetni.

Cs. Nicki!!!
Te lány, annyira türelmetlennek tűnsz...Kép Biztos ezt te is tudod, és azt is, hogy ez így nem jó.Kép
Vendég
 


Aranykavics: Ez miből jött most le?Kép
csakegysokadnick
 
 


Nicki!!!Kép

Ezt a megjegyzést nem megbántásnak szántamKép
Csak napok óta agyalsz, mérsz, hőmérsékletezel, mikroszkópozol, gondolkodsz, gyógyszereket variálod és a PÉ körül forog minden leveled tartalmaKép Persze az nem baj, ha kiírod magadból, mert úgy talán könnyebb az egészet elviselniKép (Nekem könnyebbKép)
Kb ebből jött le...Kép Kép
Vendég
 


Kép Megértem a dolgot, tényleg méricskélek ezerrel - és jegyzetelekKép... szóval most ismerem meg a működésem... de már nem izgatom magam a dolog miatt... ezt a ciklust úgyis elbuktuk, a következő meg nem biztos, hogy bejátszik (a férjemet CT-zik és az nem tudom, a kontrasztanyag árt-e az ebihalaknak és nem tudom, meg merném-e kockáztatni a dolgot...) szóval most csak méricskélek és jegyzetelekKép

Most nem a PÉ a gáz (max. úgy mászik bele a képbe, hogy tutira nem az az ok) ... inkább a szitu zavar, mert legutóbb amikor ez volt (ld. gomba + szurkálás) akkor sokkal nagyobb gáz lett a dologból (gyulladások sorozata)... és nem tudom, hoyg ezt a mostani szurkálást okozhatja-e ciszta vagy inkább doki kéne... (már egy hete kínlódok ezzel, de csak most kezdtem el bexarni miatta...)
csakegysokadnick
 
 


Aranykavics!

Köszönöm az értékelést! Az inzulint is egyszerre vették le, csak annak másfél hét után jön eredmény.
Vendég
 


(de tényleg jobb kiírni magamból... ezért is vagyok a neten... végülis hol kérdezhetne rá az ember arra amin épp agyal? Főleg, ha ennyire nem ismeri a működését és azt, hogy hogy kellene működnie és ennyire nem tudja, hogy amit érez az normális-e vagy egy szokásos hólyaghurut első tünete stb.... a férjemet mondjuk érdekli a dolog, de férfi lévén nem tud mit kezdeni a dologgalKép
csakegysokadnick
 
 


Kiskincs!

Akkor jó!Kép Ha megvan az inzulin is.Kép
Azt nem írtad, hogy ezt a VC eredményt az ujjból, vagy vénából mondták. Mert a vénás a fontos!!!!
Már annyi információ adat gyűl mindenkiről, hogy képtelen az agyam mind befogadniKép Ezért előfordul, hogy valamit elnézek, vagy elfelejtek és ezért kérdezek rá mégegyszerKépKép
Vendég
 


Sziasztok!
Voltam ma UH-n.A sok tüszőből egy dominánsá fejlődött,13 mm-es.tudom,hogy vmi nagy!
A sok picike viszont változatlanul megmaradt,csak most egész apróknak látszanak.
Az endometrium 13 mm.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Aranykavics

Vénás volt a vérvétel, A többiek merre vannak??
Hajrá Okr!!!Te szedsz valamiket?
Vendég
 


Hahó!

Gond van a babanettel. Az utolsó levelem óta nem engedett belépni. Ezért nem jelentkeztem. Szerintem a többiekkel is ez lehet a gond.

Kriszta!!!
Ez fantasztikusan hangzikKép
Még ebben a hónapban Te is megbabásodszKép RemélemKép
Már megint egy újabb hétvégeKép
Vendég
 


Ez a dög egész délután nem engedett be, mi a fene volt ez????????

Csakegy!

Mi is történt a gombáddal, kikezelted?
Mert a barátnőmnek sem okozta a tipikus "túrós" folyást mégis ott volt, alig tudták kiirtani.
Egyébként tojásfehérjeszerű folyást bakteriális v. trichomonas fertőzés is okozhat( apucitól is kaphatod, náluk betanyázik a prosztatába és teljesen tünetmentes is lehet!!!!)
Szóval itt az ideje h. felkeresd a nőgyógyászodat! Ne elégedj meg a kenceficékkel, kérj szisztémás szert( Pl. Diflucan)!!!!!!És kezeld a párodat is(ne bízd rá a dolgot, elfelejti!)! Kép

PÉ ügyben meg mérjél, jegyzetelj és csak visszamenőleg értékeld az eredményt, akkor pillanatnyilag nehéz a cikázásban felfedezni a PÉ-t jelző emelkedést, utólag válik egyértelművé. A következő ciklusban kezdj csak el LH tesztelni az előző havi időpont előtti napoknak megfelelő időben!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Jó estét,

engem sem engedett be ez a szar.

...Nick, én nagyon egyenes emberke vagyok, megmondom a véleményem: túlliheged az egészet. Minden hozzászólásod arról szól, hogy éppen mit tapasztalsz magadon. Hidd el, az orvosod majd kielemzi amit kell, a lányokkal mi itt segítünk, de könyörgöm, ezen felül éld légy szíves az életed, hetente 2-3-szor bújjatok össze a pároddal, mert így másképpen nem lesz baba. Ennyi a feladat. Majdnem agyrém amit csinálsz. Kép Ne haragudj meg rám az észrevételemért! Csak egy kicsit! Kép

Gyuri odaát nagyon elhallgatott... Rambóka Kép


Okr, ez alakul, mert az endometrium csak ösztrogén hatására vastagszik meg, ez azt jelenti, hogy petesejt érik abban a tüszőben. Én a helyedben, ha már meglesz 18-20 mm a tüsző (szerintem 1 héten belül), kérnék egy repesztő szurit, aztán hajrá!

Kincseske, a cukor okénak néz ki, az inzulint várjuk meg. Kép

pusz mindenkinek Norka (23+0)
s_norka
 
 


Okr!

Nagyon szurkolok neked!

Kép

Kép
rejo
 
 


Alice!

Körülnéztem a nemzetközi szakirodalomban(magyar az említetten kívül nincs! Kép )és azt találtam h. amennyiben a PCO-dat mellékvesekéregtúlműködés okozza akkor a dexamethazon lehet a megfelelő választás( éppúgy mint nekünk inzulinrezisztenseknek a metformin, hiperprolaktémiásoknak a Bromo!)
Néztek valaha kortizolszintet? Ugyanis ez lenne mérvadó!
Szerintem keresd meg az endokrinológusodat, vagy kérj a körzetitől hormonsszintet kortizolra, h. a dokidhoz már annak eredményével mehess ill. telefonon is megkérdezheted tőle az eredmény birtokában!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Norka!
Nem lehet h. csak ő sem jut fel az oldalra? Kép

Kriszta nagyon ügyi vagy!
Növesztgessed, növesztgessed, aztán hajrá!!!!

Rejo!

A menstruációs görcsszerűségek csak azt jelzik h. fészkelődik benn a mütyűrke, én is ezen paráztam eleinte, mindig az volt az érzésem h. holnap biztosan megjön!!!! Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Csakegy!

Eszembe jutott valami, amit régóta akartam mondani neked. Én is hasonlóan szorongó alkat vagyok mint te, (talán nem ennyireKép, de egyet tudtam, mikor abbahagytam a Dianét: Ideges nő nem tud menstruálni, PÉ-t elérni, teherbe esni meg pláne nem.
Ezért rögtön az elején, mindenféle parázásom megelőzendő, elkezdtem egy relaxációs tanfolyamot. nem tudom csináltál-e valaha ilyet, de nagyon jó hatással van rám, megtanít ellazulni, és felülemelkedni dolgokon úgy, hogy közben mégis magadra kell figyelned. NAGGYON jó!! Szerintem jót tenne neked is, én egy ingyenesen elérhető helyre járok. (Mondjuk múlt héten kihagytam a betegségem miatt, érzem is a hiányát) 15 alkalom alatt tanítanak meg a technikára, és később bármikor alkalmazhatod, ha parás élethelyzetbe jutsz.

Máskülönben pedig írj ide minél többet, írj le magadról mindent ami nyugtalanít, mi türelmesen elolvasunk, ha tudunk segítünk, mert ez is nagyon jó szorongásoldó, nekem legalábbis nagyon jót tesz, és ahogy látom neked is.

Kép

Kép
rejo
 
 


HÉ CSAJOK!
A CSALÁDINETEN SENKI SEM FIGYELT KICSINAP VONALZÓJÁRA!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka lelőtted a csattanóját, nem kellett volna megvárni míg ő mondja el?

Kép

Kép
rejo
 
 


Dehát senki sem figyelt rá!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Itt nem is írtaKép

Kicsinap hol vagy???? Irj ide is, hogy örülni tudjunk nektek!!!!!

Kép

Kép
rejo
 
 


Rambóka csak mi vagyunk ilyen hülyék, hogy még fent vagyunkKép Egy terhes nőnek álmosnak kéne lennie, nem??

Kép

Kép
rejo
 
 


Hát én az is vagyok egész nap!
Valszeg alacsony a vérnyomásom, mert ma majdnem dobtam egy hátast, mialatt egy kollégámnak asszisztáltam!Jól nézett volna ki, ha engem kell felmosni nem a beteget! Kép

Te hogy bírod?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Egész héten táppénzem voltam és aludtam éjjel -nappal, valszeg feltöltődtek a raktáraim!

Nade jövő héten nem is leszek ilyen aktív, kezdődik újra a meló!Kép

Mostmár azért én is megyek csicsikálni!

Kép

Kép
rejo
 
 


Jó éjt!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok!
Ramboka, nagyon koszonom hogy utananeztel.
Neztek kortizol szintet, ugyanzon a napon ketszer is, de semmit nem ertek belole... Az elso eredmenye 737,2 nmol/l lett, a masodik pedig 123,2 nmol/l. (Referenciaertekkent a nyolc orahoz [165-775] volt megadva.) Hat, bevallom ez nekem latinul van...Tudnal egy kis rovid magyarazatot adni erre? Ezt a viszgalatot egyebkent az endokrinologusom csinaltatta, a nogyogyasz tudta nelkul. A nogyogyaszom vizsgalat nelkul irta fel a dectancyl-t...Raadasul semmit nem magyarazott,...az egesz vizsgalat tiz percig ha tartott az uh-t beleertve. Jo, mondjuk mindig sokan vannak, de eleg sokat fizet az embert, ugyhogy jo lett volna ha kommentart is fuz hozza. Ezert is vagyok ennyire bizonytalan....Holnap megprobalom elerni az endokrinologust, benne bizom, jo lenne, ha tudna soron kivul fogadni, mert nyugtalanit a dolog. Itt eseleg a forunom nincs valaki aki hasonlo problemaval all vagy allt szemben?
alice27
 
 


Csakegy
a tojásfehérje szerű váladék,ált a méhnyak váladéka,ami kifolyik a hüvelybe.Nagyon jó,ha van,mert ilyenkor vagy termékeny.Kép
Átjárhatóvá válik a méhnyak a spermiumok számára,és a kisfickók ebben a váladékban tovább életképesek,mint egyéb esetben.Az FF. 5 napot ír,de ez azért túlzás sztem,inkább 48 órára szavaszok.
Most nem akarok itt ezzel senkit untatni,ha bővebben érdekel ,nézz be a hőmérősbe,ott mindig kidumáljuk ezt.Kinek,mikor,hogyanKépKépKépKép

Köszönöm a drukkokat!KépRemélem jövő hét elején megreped,mert apa szerdán elutazik Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Lányok, nem vaklárma ez? Ahogy láttam, Kicsinap vonalzóján az 1 éves kislánya szerepel...
s_norka
 
 


Hoppá, tényleg most látom, van egy 4hét 5 napos vonalzó is alatta... de nem tojáshéjas, azért zavart meg... na kiderül. Kép
s_norka
 
 


Sziasztok!

HAHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!
Mindenki pihen hétvégén?
Vendég
 


Sziasztok!
Én benézek néha,de sehol-senki!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Én is folyamatosan nézem van-e itt valaki Kép

Egyenlőre a hasfájásommal vagyok elfoglalva, bár nappal nem fáj, csak éjszaka.

Kép

Kép
rejo
 
 


Akkor egymásra vártunk!KépKép

Sztem nem lesz semmi gond!Normális,ha a várandósság elején mensis érzésed van.
Voltál már dokinál?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Nem akarok minden vacakkal hozzá rohangálni, szerdán megyek, mert akkor elfogy a gyógyszerem(sárgatest).
Baromira fáj, általában éjszaka, alul a hasam alján, a szeméremnél (bocs), és nem görcsöl, hanem égő érzés, folyamatosan fáj. Kicsit hasmenésem is van. Szerintem vagy a múlt heti hólyaghurut nem gyógyult meg teljesen (ugyanis mikor megtudtam, hogy terhes vagyok, pánikszerűen abbahagytam a Nolicint három nap után, pedig ezt nem szabadna), szóval lehet hogy a hólyagom nem gyógyult meg rendesen, vagy a hasmenős-hányásos vírusból maradt valami bennem. Legalábbis ezzel nyugtatom magam, és próbálom elhessegetni a méhen kívüli terhesség gondolatát Kép. Meg azzal nyugtatom magam, hogy amíg nem vérzek, nincs gond.

Kép

Kép
rejo
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: