Új privát üzeneted érkezett!


Lara! Üdv itt is. :wink:
Nekem a saját dokim csinálta, és 4200 volt a szuri, és utána az Utro kb 1000 egy dobozzal, ami 10 napra elég. Kórházban csinálta, és 3 napos a táppénz. Beavatkozás napja, plusz még 2 nap.
moni
 
 


Sziasztok lányok!

Jó ez a pár nap pihi,szó szerint lustálkodással töltöttük.
Végre a nap is kisütött,ettől egy kicsit jobb a kedvem. :P
a párommal megbeszéltük,hogy 8.-án megyek a dokihoz és megkérem,hogy a köv. hónapban csináljon inszemet.
Remélem belemegy,hisz ő mondta még az előző vizsgálatnál,ha nem jó,akkor inszem.Most ragaszkodom az első verziohoz,aztán majd látjuk.Csütörtökön kiderül.
Nem igazán értem miért mondta,hogy sokan vannak és azt nehezebb egyesztetni.Nállatok nem igazán olvastam ilyet :!: :?:
Azt gondoltam ez tőllem függ,nem pedig a sokaságtól :!:
Remélem mindenki élvezi ezt a pár napot.


[color=red]Odry


[/color]
odry
 
 


Sziasztok!

Merre vagytok :?: :?:

Odry
odry
 
 

 
 

Sziasztok!

Rambóka!

Voltam a klinikán (inszemre előjegyeztek).
A következő ciklusban nem lesz semmi különös dolog, csak 2 vérvétel (3. és a 21. napon).
Az azt követő ciklusban lesz a beavatkozás. A szükséges gyógyszerek + injekció kb. 30 E. Ft lesz nekem. Dr. Kovács Kálmán végzi a beavatkozást. Ma kapásból megemlítette a METFORMINT. Feldobott rendesen azzal a mondatával.
lara26
 
 


Sziasztok CSAJOK :!: :!:

Megbeszéltük a dokival és a következő 2 hónapban inszem :!:
Olyan boldog vagyok,hogy végre valami aminek örülni is tudok.
Nagyon bízom a sikerben.
:oops:

Babszi :!: :?:

Ági :!: :?:

Ma tudtam meg,hogy a barátném is volt lombikon,nagyon várom már a hireket tőlle is és persze tőlletek is. :shock:

Remélem mindenki jól van.Kívánom,hogy mindenki tudjon jó hírt írni a következő pár napban. :oops:

Puszi mindenkinek :!:
Odry
odry
 
 


Sziasztok csajok!
Már elég régen jelentkeztem be, gyorsan átolvastam az ujdonságokat. Azóta túl vagyok egy méhtükrözésen és egy laparon. Sajna a műtét során kiderült, PCO-m van és a petevezetékek is elzáródtak, legalábbis a folyadék csak átszivárog rajtuk. Az inszemnek így lőttek, pedig már beleéltük magunkat... Szerencsére rögtön kaptunk időpontot lombikra, júliusban kell visszamennem, akkor felírják a szurikat és gyogyikat. Nagyon le voltam törve, de most már valahogy várom. Legalább történik valami :? Ami jó hír, hogy a doki azt mondta, júliustól valószínűleg 90%-ban támogatják a legdrágább szurit. Addig pedig várunk és persze próbálkozunk, mert csodák ugye vannak és mert sosem adjuk fel. (Bárcsak mindig így is tudnám gondolni...)
Nem tudtok valakit, aki Pécsen jár lombikra, a klinikán?
Mindenkinek jó éjt.
Andrea
wandrea
 
 


Sziasztok :!:

Andrea!
'Minden rosszban van valami jó"- szokták mondani.
Lehet,hogy neked így elsőre sikerül,legalábbis én ezt kívánom neked :!:
Lehet,hogy a te csodád ilyen uton érkezik.
Én is amikor volt a sokk hatás a mütét miatt,akkor elgondoltam,hogy csak inszemmel sikerülhet. :oops:
Majd látjuk,de bízni kell benne. Azért írj gyakrabban,hogy tudjunk rólad :!:



Zsivili :!:
Már kerestelek egy párszor :? Írj magadról,ert érdekel :oops:


Gyöngyi :!:
Hogy vagytok :?: Bírod ezt a remek frontos napokat :!: :?:


Lara :!:
Neked mikor lesz inszem :?: Nekem clostyt írtak fel,aztán szúri inszem elött.
:P

LÁNYOK :!: :!:
Kellemetlen az inszem :?:
Szívesen venném,ha elmesélné, valaki akinek kedve van,hogy hogyanis zajlik,maga a müvelet. :oops:

Köszi :!:
Odry
odry
 
 


Sziasztok!
Odry köszönöm az érdeklődésedet jól vagyunk. A frontok csak azért viselnek meg egy kicsit, mert alapból nekem a nyakammal gond van (el van meszesedve) és az szokott fájni. Ami ritkán a masszirozás után helyre jön.
Az inszem egyáltalán nem vészes. Olyan mint a rákszűrés és egy vékony katéterrel az anyagot felfecskendezik. Kb. 5 perc ha nem kevesebb. Aztán egy kicsi fekvés még ott (persze helytől függ) és mehetsz haza.
Mikor lesz az inszemed?
Gyöngyi
bgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Odry!

Én izmosabb gyógyszereket kapok azt mondta az orvos.
a következő ciklusban csak vérkép vizsgálat lesz, mert nagyon rossz volt az eredményem a ciklus 2. felében:
LH: 91,5
progeszteron: 3,1
Azt mondta az orvos, hogy klimaxos nőknél van ilyen eredmény és koromra való tekintettel nem goldolja, hogy éppen 27 évesen estem ebbe a korba. :)
A következő utáni ciklusban kezdjük az inszemet.
lara26
 
 


Sziasztok!

Sajna betegek lettünk, először Ágota, utána meg én kaptam el a náthát. Állítólag vírusos , de remélem a köv. cikusig helyre fogok jönni.

Nekem az első inszem fájt, lehet, hogy magasara tette fel a doki a katétert. A következők már nem voltak vészesek, maga a beavatkozás pár perc, és utána 20 percet kellett feküdni.

Gyöngyi!
De régen hallottam rólad! Hogy vagy?


Odry!
És veled mizújs?


Majd még jövök!
sapé
 
 


Kép

Ágota palacsinta evés után, most már egyedül eszik!
sapé
 
 


Sziasztok :!:

Gyöngyi!
Örülök,hogy minden oké :!: július 10.-e körül lesz az első inszem.
Már írtam,de hátha nem olvastad. :lol: akart hsgt csinálni a dokim,de aranyos volt és abban maradtunk,hogy 2 inszem és ha netántán nem sikerül, PEDIG FOG ,akkor megyek hsgre.


Sapé!
Köszi,repdesem az örömtől,hogy mehetek inszemre,mert hiszek a sikerében :!: :oops:
Akkor ezek szerint neked is júliusban lesz inszemed :?:
Gyógyúlgassatok és vigyázz magadra.
A lányod nagyon tud enni :P jó maszatos,de legalább önálló :lol:
Cuki nagyon :!:


Én nekem azt mondta a doki,hogy szuri után másnap de.inszem,2 órás pihi után haza enged,majd másnap szintén csinál inszemet :!:

[color=red]Odry

Ez most jó :?: [/color]
odry
 
 


Sziasztok :!:

Jó ez a VB.,szeretem :twisted:
Ti hogy vagytok ezzel a kérdéssel :?:
Végre nem esik 2 napja az eső,már nagyon uncsi ez a szar ídő,itt juniusban. :?
Ági Mindenkit üdvözöl,nem bír csatlakozni,de olvas minket :P
Mi van veletek :?: Nagyon gyengén adjuk elő a dolgokat itt :!:
Mindenkinek szép hetet majd
:!:

Odry
odry
 
 


Sziasztok!
Sapé köszönöm jól vagyunk már 14+4 hetes vagyok mensi szerint.
A kislányod nagyon édes, látom szeret egyedül enni.
bgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Lassan gyógyulgatunk, én még köhögök. Azon izgulok, hogy a következő mensiig renbejöjjek.
A köv. mensi 3. napján kéne vérvételre mennem és a doki eldönti, milyen kezelést válszt az eredményeim alapján.
Nekem anno a doki azt mondta, hogy vannak kifejezetten termékény időszakok ilyen pl.: az őszi hónapok. Ezért is bízom abban, hogy ha másnem szeptember-október környékén sikerül.
De tikon remélem, hogy hamarabb!



Gyöngyi!
Hogy szalad az idő, meglátod, mindjárt itt lesz a szülés. A 30.hét után egyenesen repül az idő!
Vigyázz magatokra!Esetleg tudjátok milyen nemű lesz?


Pusza mindenkinek!
sapé
 
 


Sziasztok :!:

Sapé!
Mitől jobb az ősz :!: :?: én még nem hallodtam ilyet,de remélem azért nekem sikerül előtte. :oops:
Lehet,hogy neked is lesz júliusban inszemed :wink:
Akkor már 3-an készülhetnk rá abban a hónapban. :
P

Babszi :!:
Mikor leszel túl a hajtáson :?:
Gondolom év végén van mit csinálnotok :shock: A gyerekekkel sem lehez könnyü az útolsó héten :
roll:
:?: :?:

Ági :!:
Tudsz már kapcsolodni hozzánk
:?:

Gyöngyi!
Tényleg :shock: Nevek
:?: :?:

CSAJOK :!:
pénteki írásomban kérdezte,hogy jó-e amit a doki mondott,hogy hogyan fogja csinálni az inszemet :!:
Kapok rá választ :?:
:oops:


Jó éjt :!:
odry
 
 


Sziasztok!
Odry!
Minden intézmény más-más terápiát alkalmaz.Így orvosa, intézménye válogatja, kinek mennyi időt kell feküdnie inszem után.
Nekem 2003-ban csináltak, hogy azóta, itt változott-e valami nem tudom. Akkor inszem után 20 percig nem lehetett felkelni, és utána haza mehettük, persze, ha nem volt gond. 3 napig, otthon feküdni, pihenni kellett.
Bizonyos időszakokban termékenyebbek a nők, ezt tudományosan állítólag alátámasztották. Jellemzően abban az időben több nő esik teherbe. Tehát aki ősszel esik teherbe, nyáron szül. Nyári időszakban pedig nő a születések száma. Biztos van benne valami. Én is ősszel estem teherbe, nyáron szültem. Remélem mindegyikünknek sikerül!!!
A dokimmal most fogok beszélni telefonon a továbbiakról.
Én ha jól megy jövő héten megyek vérvételre, várhatóan ha megjön a mensim. Így a következő ciklusba már inszemet is csinálhatnak. MIvel én már szültem, nálam más a sorrend!Ha jól tudom ha 2-3 inszem sikertelen újra HSG........
..

Vigyázzatok magatokra!
sapé
 
 


Sziasztok!
Szia Sapé,édes a csajszika! :lol:
Szóval ,nem bírom ki....látom ide még nem jutott el
"lara26" híre.....pedig nem semmi!
Kukkoljatok át a PCO-sok t. n. és m.-ba,tegnapi ....vagyis hétfő 8:37 és 8:45 -ös hsz !
na pusza Andi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Andi!
Örülök, hogy bekukkantottál! :lol:
Lara igazán ügyi volt, az a görbe egyenesen tankönyvbe illő, és a tesztről nem is beszélve!Innen is gratulálunk neki, írhatom szerintem az inszemesek nevében!
Veled mi van?


Odry!
Beszéltem a dokimmal, és a következő mensinél mehetek vérvételre, és ahogy már írtam irány az inszem!!!
sapé
 
 


Sziasztok Lányok!
Már régen nem írtam, és látom többen vannak inszem előtt. Én is közéjük tartozom, bár nekem még nincs időpontom, mert a páromnál találtak valami baktériumot, és jelenleg szedi a bogyókat
Tőletek még nem hallottam ilyen problémáról. ezért semmit sem tudok róla. csak azt hogy ezzel telnek a hetek ,hónapok, és rám még mindig nem került sor!
Ja, és lenne kérdésem is, tudom hogy minden intézetben más és más az inszem utáni "eljárás". Én a BMC-be járok, és olyan valakitől várnék felvilágosítást, akinek szintén itt végezték a beavatkozást.
Konkrétan arra lennék kíváncsi, hogy mennyi ideig kell ott maradni, vagy ott kell-e egyáltalán? :roll:
Köszönöm előre is.
Mindenkinek sok sikert!
orsika0
 
 


Sziasztok!

Igen én is olvatam Larát és 1000 gratula.

Lara!
Miért kellet volna inszemre menned :?:
Csodák vannak,ezt te elmondhatod :lol:

Sapé!
Igazán csak az a fura,hogy mindkét napon csinálja. Ez álltal esélyesebb a dolog :?:
Szép lenne,ha Ágota és a kistesó egyszerre tartaná a szülinapot :P


Babszi :?: Zsivili :?: Ági :?:

Odry
odry
 
 


Szia Sapé!
Hát tudod,Én a PCO-ba irogatok,mióta szedem a metformint,tudod ennek nem kevés idő kell.Kapok clostyt 3-8.napig,aztán várunk a csodára!2hónapja csak a clostytol volt 30mm tüszőm...de sajna nem lett belőle semmi!Hát ezért várunk.Férjem nem akar inszemet,csak ennyi esélyt hagytunk a tesónak.Én hormont soha többet nem akarok szedni.....na jó duphastont-estrofen-t szedek,de nehezebbeket nem szeretnék!
De olvasom itt is naponta mi a helyzet!
pusza

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Odry!

Sikerült belépnem :lol: Reggel teszteltem, sajnos egy csíkom lett, de azért reménykedem. Talán...

Jó éjt!

Kép
Kép
Ági279
 
 


Sziasztok!

Ági!
Nagyon sajnálom,de örülök,hogy nem adod fel :!:
Nem is szabad.Akkor most menned kell hsgre :?:
Mentek pihenni valahova :?:
Majd még este jövök
:wink:

Odry
odry
 
 


Sziasztok!
Nevek: ha lány lesz akkor valószínű Anna Elizabet, fiú nevekkel még küzdünk a párommal. Még nem tudjuk ,hogy mi lesz a neme. Kb.2 hét mulva tervezünk egy 4D Uh-ot, mert utána megyünk nyaralni és remélem már meg tudják mondani, hogy mi lesz. Majd megírom nektek. A tesóm most volt 4D-n (Ő 16 hetes) és megmondták neki, hogy fiú lesz ismét nekik.
Orsika nálunk is a páromnak volt mindenféle fertőzése elég sokáig még mielőtt belevágtunk az inszemekbe, de sikeresen kikezelték. De amugy az inszemek előtt kikezelik az anyagot.
Sapé akkor hajrá nagyon drukkolok neked!
Laranak én is gratulálok!!
Ági sajnálom a neg. tesztet, de hátha korai volt. Hányadik napon vagy?
Gyöngyi
bgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Odry!
Igen az jó lenne, de az kell hozzá, hogy akkor csináljanak inszemet amikor Ágotával.Ez a cikulstól is függ!
Persze, hogy nő az esély!Csak nem minden intézményben csinálják, ha igen akkor fizetni
kell érte,én így tudom!

Andi!
Tudom, hogy olvasgatsz minket, de jó tudni mi van veled. A régi tagok úgy eltűntek, vagy csak a suli miatt nem olvastam őket? Mi lehet pl: Barbival? Tudsz róla valamit?


Gyöngyi!
Szép nevet választottatok ha lány lesz. Anno mi is így voltunk fiú névben nem jutottunk düllőre, lányban azonnal megegyeztünk! És lány lett!!
sapé
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi! Ma 30cn. és ma is neg. tesztet csináltam. Felhívtam a dokit, és azt mondta, hogy várjunk jövőhét közepéig. Addig is szedjem a gyógyszert. Szép nevet választottatok a babának.

Odry! Nem tudom, hogy mi lesz a vége. Ha nem sikerül akkor lehet, hogy Hsg, vagy még egy inszem. Nem tudom. Mikor mész inszemre?

Kép
Kép
Ági279
 
 


Ági!
Ne keseredj el, mert ha most nem is sikerül, lehet, hogy a HSG után azonnal összejön! Volt már HSG-d? Nálunk ugyanis inszemet HSG után csinálnak, laparoszkópiát pedig indokolt esetben!
Nyugi, nektek is fog sikerülni!
Hanyadik inszemed volt?


Sapé
sapé
 
 


Sapé!
Nem volt még HSG-m, és ez volt az első inszemem. Lehet, hogy HSG-re kellene mennem :? Leszek elég bátor és megpróbálom. Csak az riaszt vissza, hogy az inszem is fájt, és a doki azt mondta, hogy az nagyon kellemetlen. Egyszóval fájdalmas. Valamilyen szinten fel kell rá készülnöm. HSG-t melyik napon csinálják?

Kép
Kép
Ági279
 
 


Sziasztok!

Ági!
Remélem azért nem vagy szomorú :!: :?: nekem kb. 3 -4 hét múlva lesz az első inszem.
Probáld megbeszélni a dokiddal,hogy csináljatok még 1 inszemet és ha kell,majd akkor útánna...... :wink:
Én is azért kértem,hogy előszőr így legyen,mert ha véletlen mégis mennem kell hsgre,ez legalább erőt ad :oops:
Úgy rémlett,hogy a 2. inszemed volt, bocsi :?


Sapé!
Pár hét ide-oda,lehet rá esély,ha másképp nem is,de lehetnek 1 csillagjegyűek. :lol:
Nem tudom,hogy az én esetemben,akkor mennyit adjak a dokinak :!: :?: Ötletet várok :oops:


Lara!
Azért írok neked ide,mert itt ' hazai " :lol: páján vagyok.
A kérdésem:- miért kellett volna inszemre menned :?:
- mit csináltatok másképpen,hogy nem volt szükség az inszemre :?: :oops: :oops:
Azért vagyok ilyen kiváncsi,mert hiszek a csodákban és még nállunk is reménykedem,hogy pont akkor jön a baba,amikor ......... :P
Köszi puszi


Odry
odry
 
 


Sziasztok!
Ági!
Nálunk a HSG-t altatásban csinálták(2003). Én az altatástól féltem, mert engem még szerencsére nem kellett altatni. DE ezt máshol miért nem így csinálják?
Nyugi, nekem is fájt az első inszem, a többi már nem( de ezt már írtam régebben , lehet hogy olvastad)
A HSG-hez az kell, hogy negatív hüvelyváladék eredményed legyen(itt csak így végezték el, de szerintem ez nem változott)
Érdeklődj a dokidtól, hogyan is megy ott! Estetleg keress olyanokat akik ott átestek HSG-n.
sapé
 
 


Sziasztok!

Végre itt a hétvége :!: Már nagyon elfáradtam a melóba,de majd most, szűk két hónap lazább meló :P
Nagyon várom már a nyaralást is :roll: Igaz csak hosszú hétvégékre megyünk,de már az is jó :!:


Ági!
Hasonlót tudnék írni,mint Sapé :!:



Odry
odry
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukkantottam,de látom sehol senki :(
Akkor remélem mindenkinek jól telik a napja :!: :?:
Holnap du.-án ismét probálkozok :lol:

Jó éjt :!:
odry
 
 


sziasztok!
Megvolt a nagy ünneplés a hétvégén, Ágota 17-én volt 2 éves! :lol:
Jól sikerült minden, még az idő is jobbra fordult. Azóta meg a melegtől fulladozunk!
Remélem mindenki jól van és a hétvégéje is jól sikerült.
Eddig még nem jött meg a mensim, így nem tudtam elmenni még vérvételre.
Barátnőm a múlthéten megszült, kisfiú 3600 gr, már otthon vannak.
sapé
 
 


Sziasztok!

Kedden megyek UH-ra, és megbeszéljük a dokival, hogy mi a helyzet.
Idáig úgy néz ki, hogy elvesztettem egy petezsákot :cry:
Igyekszem többet itt lenni, de nem nagyon jön össze :roll:

Jó éjt!

Kép
Kép
Ági279
 
 


Szia Sapé!
Szóval...Zbarbi,a "ma megint megjött"-be írogatott...de nem skerült Neki legutobb se,és ezért kicsit lazit...nem irogat...
Többiekről nem tudok semmit...
Ágotának: Kép
Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Vegre vege a tanevnek, johet a pihenes :) Ez a meleg nagyon megvarta az ev veget - szerencsere. Tavaly az utolso napokban tikkadtunk az iskolaban, iden viszont egeszen jo volt.
A nyarral egyutt ugy dontottunk a parommal, hogy most 2 honap kimarad az inszembol. Eleg is volt, meg mar csak azert csinalnank, hogy meglegyen a buvos hatos, es ha ugy dontenenk, ne legyen akadaly a lombikhoz. Szoval a parom magara vallalta az inszeminacios dolgokat :) :oops: 2 honapra bucsut mondok a huvelygolyoknak, a gyogyszereknek, a stressznek. Persze ebben is van stressz, mint magaban az eletben, de hatha kevesebb, es velunk is igy tortenik majd meg a csoda. :) :oops: Majdnem minden nap olvaslak titeket, de nincs nagy forgalom :( Persze az en hibam is, mert nem irok. :roll:
Kivanok mindenkinek varazslatos nyarat, es hozza meg a kivansagunkat :) :wink:
Majd irok még :) 8)

Babszi
babszi
 
 


Sziasztok!

Sapé!
Sok boldogságot Ágotának és Nektek is :!:


Már kérdezdtem,de nem írtatok még rá,- a dokinak mennyi pénzt szoktak inszemnél adni ? Meg pláne az én dokim abban a hónapban szabin van és miattam bejön,ráadásul 2 nap egymás után csinálja. :shock:
Vagy kérdezzem meg Őt,hogy na legyen az,hogy kevés,vagy sok :!: :?:


Babszi!
Örülök,hogy hallani rólad :!:
Jól teszitek :!: Menjetek pihizni,szeressétek egymást,csakis magatokkal legyetek elfoglalva :P és aztán a babátok is vágyni fog rátok és jönni fog :!: Legyen szép nyaratok :!:


Lara!
Hogy vagy :?:


Gyöngyi!
Pocaklakó és Te bírod ezt a meleget :?:


Ági!
Nam értem :oops: Ezek szerint.... :shock: Most mi lesz :?:


Andrea!
Sajnálom,hogy miken mentél át :( pontossan tudod mikor kell menned lombikra :?: Ha elfogadod a tanácsomat :!: :?:
Amikor vissza kapod Őket, NEM CSINÉLNI SEMMIT !!
Van 1 ismerös és neki a doki mondta,hogy ezt tegye.Mivel nem liftes házban lakott és a 4.en ezért a lakásban maradt szigorú 1 hónapig.Dec.-ben született a kislánya.A barátnémnak már nam az első volt és sosem marad a seggén,pedig már tőbben is mondjuk.Nem teheti meg,mondja Ő.Kérdem én mi a fontosabb,pláne,hamár 1-2 lehetősége maradt. :cry: Bocsi,ha okoskodásnak tünik,de így gondolm. :oops: Sok sikert és erőt!


Lora :?:

Odry
odry
 
 


Sziasztok!

Sapé!
Sok boldogságot Ágotának és Nektek is :!:


Már kérdezdtem,de nem írtatok még rá,- a dokinak mennyi pénzt szoktak inszemnél adni ? Meg pláne az én dokim abban a hónapban szabin van és miattam bejön,ráadásul 2 nap egymás után csinálja. :shock:
Vagy kérdezzem meg Őt,hogy na legyen az,hogy kevés,vagy sok :!: :?:


Babszi!
Örülök,hogy hallani rólad :!:
Jól teszitek :!: Menjetek pihizni,szeressétek egymást,csakis magatokkal legyetek elfoglalva :P és aztán a babátok is vágyni fog rátok és jönni fog :!: Legyen szép nyaratok :!:


Lara!
Hogy vagy :?:


Gyöngyi!
Pocaklakó és Te bírod ezt a meleget :?:


Ági!
Nam értem :oops: Ezek szerint.... :shock: Most mi lesz :?:


Andrea!
Sajnálom,hogy miken mentél át :( pontossan tudod mikor kell menned lombikra :?: Ha elfogadod a tanácsomat :!: :?:
Amikor vissza kapod Őket, NEM CSINÉLNI SEMMIT !!
Van 1 ismerös és neki a doki mondta,hogy ezt tegye.Mivel nem liftes házban lakott és a 4.en ezért a lakásban maradt szigorú 1 hónapig.Dec.-ben született a kislánya.A barátnémnak már nam az első volt és sosem marad a seggén,pedig már tőbben is mondjuk.Nem teheti meg,mondja Ő.Kérdem én mi a fontosabb,pláne,hamár 1-2 lehetősége maradt. :cry: Bocsi,ha okoskodásnak tünik,de így gondolm. :oops: Sok sikert és erőt!


Lora :?:

Odry
odry
 
 


Sapé!
Ha rámész arra akit keresel, a profilra,ott kiadja az összes h.sz.-t,és abból meg tudod nézni...mili,Csini75,Zbarbi,nyanya mikor írt utoljára és hova....Sorrendben van,a legutolsó hsz az első...azokból sokminden kiderül....itt nem untatnám,tovább a lányokat!
pusza

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Köszönjük a jó kívánságokat!
Remélem mindenki jól van ebben a fülledt, meleg időben.
Nekem még nem jött meg, pedig meg kellett volna.Lehet hogy érezte, hogy a héten nem lett volna időm vérvételre menni.
Babszi!
De jó hogy írtál! Azért a nyaralás után többet is jöhetnél erre! Jó pihenést nektek!
sapé
 
 


Sziasztok!

Hát az a gondom, hogy hiába olvasgatok itt vissza, sehol sem találok az enyémhez hasonló problémát.
Nos, nálam magas prolactin szintet állapítottak meg, melynek eredménye lett a menstruációs zavar, most pedig már odáig jutottunk, hogy egyáltalán nem akar jelentkezni! :cry:
Felírták nekem a Bromo-t, de így sem változott semmi, pedig már nagyon régen szedem.
Csak Norcoluttal jön!
Most készülök az első inszemre, és ugye minden normális szervezet úgy jelzi. ha nem sikerült a baba, hogy vérzik.
Lányok, én ezt honnan fogom megtudni?
Vagy ez után elképzelhető hogy megjön?
Illetve marad a teszt?
Nagyon köszönöm a választ.
orsika0
 
 


Sape!

De aranyos vagy, hogy hianyoltal! Még nem megyunk nyaralni, csak julius utolso ket heteben, illetve "mini szabikra" (ahogy a Brodget Jones mondana:) Nezegetlek titeket am, csak nem mindig tudok mirol irni. Ma kivancsisagbol megneztem egy LH teszttel, hogy erik-e a tuszom :) AZ LEGALABB 2 CSIKOS LETT :twisted: Szeretgetjuk apaval egymast ejjel-nappal :)

Odry!
Te hogy allsz? Illetve ti hogy alltok? Az inszemes halapenzrol kaptal mar valaszt? Mert most en itt okoskodok egy kicsit :), ha akarod. En nem szoktam adni az inszemert halapenzt, mert ugy gondolom, hogy majd halalkodom akkor, ha sikerult. Ha Kaalis vagy, ugy tudom, hogy ott el se fogadjak a halalkodast, de lehet nem minden orvos ugyanolyan ott se. Ha mashova jarsz, akkor lehet erdemes volna rakerdezni a dokinal. Ciki a dolog, de sokkal jobb, mint gorcsolni azon, hogy adjak vagy ne, ha adok, akkor mennyi az, amivel nem nevet ki a doki. Ha nekem valaha sikerul - es orvos kell hozza - akkor min. huszast gondoltam. De még nem tudom pontosan.

Orsika!
Lehet neked a PCO-s topicba kellene benezned, mert allitolag a PCO-nak van ilyen tunete, amit irtal. Es ott ugy hallottam, hogy vannak egeszsegugyisek is, akik nagyon sokat segitenek. Es ajanlom figyelmedbe ugyanabban a topicban Norkat, aki szinten nagyon sokat segithet. Szegeny megjarta a poklokat, de most szuletett meg a kislanya, Bogi. Kerdezd ot (oket), meglaotd, segitenek. Nekem rendszeresen jon meg, sot, a paromnak egy honappal elobb be szoktam jelenteni, hogy mikorra ne szervezzen programot, mert akkor fog megjonni. Es valoban akkor jon meg, aznap. Ez még jobban kijon, miota UH-ra es inszemre jarunk.
babszi
 
 


Sziasztok!

Babszi!
Én is örülök és hiányoztál :lol: Ari vagyok :?: :P
Nem vagyok Kaális,ismeröshöz járok :oops: Most lesz az első juli 6-7.-én :shock: Már várom nagyon. 2 hétig csak éppen-éppen fogok dolgozni,rá 1 hétre pihenni is megyünk :!:


Orsi!
Neked is kítartás :!: Mikorra várható az inszem :?:


Lola!
Neked volt,vagy lesz inszem mostanában :!: :?:


Megy még valaki inszere a köv.2hónapban :?:

Odry
odry
 
 


Sziasztok!

Úgy gondolom,hogy a Lola én lennék,pedig Liza vagyok.
Lehet júliusban lesz inszem,mert júniusban sem mehettem,mert még mindig nem tűnt el a tüszőm rendesen.
Már én is nagyon várom,hogy történjen valami,mert a várakozásnál nincs rosszabb.
Majd jövök a hírekkel,addig is mindenkinek kitartást kívánok!

Üdv.: Liza(Lola)
liza77
 
 


Szia LIZA :!:

Bocsi,de ennyire béna nem lehetek :evil:
Szerintem van Lolánk is :roll: de ha tévednék.... :wink:
Szóval olyan régen írtál és persze nem is sűrűn,hogy tuti nem tévesztettem semmit :oops:
Gyere gyakrabban,mert nekem jó,hogy írogatok íde :lol:
Sokmindenre kapok választ és talán gyorsabban is telik az ídő :shock:
Tessék szólni és hátha együtt reménykedhetünk :P
Kítartás.Szedsz már valamit?Mi az,hogy nem tünik el a tűsződ :?: :oops:


Ági!
Mi újság :?:


Ki hova megy pihengélni :?:

Odry
odry
 
 


Utánna néztem és sok lány nem írogat.Lehet,hogy nem voltunk 'odafigyelők-kedvesek" , de számomra tényleg azokat tudom követni akikkel töbször írogatunk. :oops:

Lola :?:
Gagu ( gabi ) :?:
Wandera :?:
Jitter :?:
Lara :?:
Zsivili :?: :?: :?:
És mindenk más, akit kihagytam volna :?: :?:

Gyöngyi!
Mikor lehet tudni a gyermeked nemét?Egyáltalán Te meg kérdezed majd?Bírod a meleget?


Odry
odry
 
 


Szia mindenki, és kedves Odry!
Köszönöm a bátorítást, türelemes vagyok még.....! :cry:
Nekem várhatóan július vége felé lesz az inszem, ha minden összejön.
Addig ugyanis még a páromnak ismét lesz egy kontroll-ja, a bacik miatt. Remélem már eltűntek! :evil:
Ha igen, akkor kapom a cuccokat, és hajrá!
Izgulok, de jó lesz, ha végre történik már valami, végül is ez az első! :oops:
orsika0
 
 


Sziasztok!

Orsi!
Én is így éreztem,míg a dokival konkrétan nem beszéltük meg,hogy 2 hónap probálkozást ad inszemmel. :wink:
Nagyon nagyon erőre kaptam tőle és bízom,hogy tőbb 'szenvedés" nem vár rám :(
Akkor szinte egyszerre izgulhatunk a sikerért :wink:
Írj mindenképp,hogy mi lesz veletek :!:


Ma nagyon meleg volt itt nállunk. :shock:
Elmentünk vízpartra,horgászni,de a szunyogok nyertek :lol:
Most pedig foci-foci :twisted:

Odry
odry
 
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy eddig nem írtam, de olvasgattalak benneteket.
Mi jól vagyunk. A meleget szerintem ugyanugy viselem mint a terhesség előtt, tehát nem a legjobb. Már igazán ruhám sincs ami kényelmes lenne (mellben szűkek lettek) ebben a melegben.
Holnap megyünk délután 4D UH-ra ahol remélem ki fog derülni a baba neme. Igen mi szeretnénk tudni, hogy mi lesz. Majd megírom hogy mi volt. A hétvégén meg elutazunk Olaszo.-ba 1 hétre nyaralni.
Majd jelentkezem.
Gyöngyi
bgyöngyi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: