Új privát üzeneted érkezett!

ditke74, katka5, Henus!

Köszi a drukkokat. :lol:

Henus!

De már meg kellett volna jönnie, ezért is vettem ki a vonalzót, és írtam én, hogy hol tartok. :lol:


katka5!

Én nem tudom az msn-en címed, de ha megadod, majd belépek, ha Peti elaludt. (12-14-ig szokott aludni)
Vendég
 


Betty!
Igy már értem a vonalzót!
Hát nagyon kiváncsi vagyok akkor vasárnap kiderül?

Üdv:Henus
henus
 
 


Henus!

Én is kíváncsi vagyok nagyon! Ha minden jól megy, és nem történik addig semmi változás, akkor vasárnap reggel tesztelek. :lol:
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Fix.b!

Csak a jónás nap körül próbálkoztatok?
Az utolsó menszidtől hányadik napra jött ki a jónásnapod?

mina
mina29
 
 


mina29!

Ebben a hónapban nem a Jónás nap próbálkoztunk, mert nekem akkorra fiút írt, és mi lányra "hajtunk". Hanem én számoltam ki 2 napot, amin szerintem esélyesebb volt, hogy kislány foganjon (5 módszer), figyelembe véve a Holdállást is persze. És csak ezen a két napon nem védekeztünk. Amúgy Nekem a mensi első napjától számítva a 8-9. nap körül van az utolsó Jónás nap, de ez mindenkinél egyedi.
Vendég
 


Fix.b!

Mi az az 5 módszer?

Ebben a hónapban nekem is fiút írt, de remélem, hogy márciusban sikerül kislányt gyártani. Bár jónás napom ott a 18. napra esik és nekem 27-28 nap a ciklusom tehát még benn leszek a zöld sávban, de november óta az első viszonylag nem középidőre eső időpont.
Mi a véleményed? ott mekkora esélyem van kislányra, ha még zöld napos?
mina29
 
 


mina29!

Mi ezt az 5 módszert alkalmaztuk :)

1. Lányra akkor van esély, ha a hold aznap a bak, halak, bika, rák, szűz, skorpióban áll, fiúra meg, ha vizőntő, kos, ikrek, oroszlán, mérleg, nyilas.
http://www.holdnaptar.hu <---- itt tudod megnézni, hogy miben áll épp a hold, és milyen hold van. A hold melletti figurát kell nézni, ha pl. ma megnézed, akkor egy oroszlán van, és világos a hold, tehát fiúra van esély, de csak akkor, ha holnap 22:33-ig megtörténik a fogantatás (tehát addig lesz peteérés).
2.Illetve sötét holdnál lányra, világosnál fiúra van esély.
3. Ezenkívül az x-ek (amiből lesz a lány xx) lassúk, de tovább élnek, az y-ok (amiből lesz a fiú xy) gyorsak, de rövid életűek. Ezért ha peteérés előtt 1-2 nappal akcióztok, elvileg peteéréskor már csak az x-ek maradnak, viszont pontban peteéréskor és utána pár nappal a fiúk is labdába rúghatnak ugyanúgy.
4.Savaítást joghurtos tamponnal lehet az akció előtt 1-2 percig kell felhelyezni, ez nem kedvez a y-onoknak, így megint a csajok esélyesek. De esetes öblítés is jó, higítási arány 1:10
5. Misszionárius póz is a lányoknak kedvez, mert hosszabb az út, és mire odaérnek, már csak az x-ek maradnak.

Én ezeket a netről gyűjtöttem össze, majd meglátjuk, mennyire jött be nálunk.

A Jónás módszer azt írja, hogy ha a piros és zöld napok egybeesnek, akkor nem garantált a nem. Viszont ha 28 napos a ciklusod, akkor "papírforma" szerint a 9. és 16. nap között vagy termékeny, így szerintem megpróbálkozhattok a Jónás nappal, de persze vállalva azt, hogy esetleg fiú lesz. Mikorra esik a Jónás nap utolsó napja, óra perc? Nézd meg a holdnaptárban, hogy milyen intervallumban ír arra az időre lányt.

Henus!

Te mit mondasz? Mennyi esély van kislányra, ha egybeesnek a piros és zöld napok?
Vendég
 


Fix.b!

27.-én hajnali 1 a peteérés, és én valószínüleg 8.-án este vagy 9.-én reggel betegszem meg. Mi a véleményed? A hold világos lesz, azt hiszem.
mina29
 
 


Mina29!
Szerintem elég kockázatos ha egybe esnek a piros és zöld napok a kivánt nemű gyermek fogamzása szempontjábol!
A könyv szerint az is lényegtelen hány napos a ciklusod és hogy rendszertelen vagy sem.A lényeg nem eshetnek egybe a piros és zöld napok és csak azon az egy piros napon lehet védekezés nélkül eggyütt lenni.

Henus

Betty!

Mizujs jól vagy?nincs egy kis émelygés ,álmosság??

Henus
henus
 
 


Henus!

Köszi, jól vagyok! Nincs még semmi jel. Bár álmosabb vagyok, mint szoktam, és este is korábban fekszem, mint általában, de ez az időnek tudható be. Amúgy Petinél is csak 8 hetesen kezdődött a hányinger, hányás. Neked a fiúknál ilyenkor (4 hetesen) már voltak jelek?



mina29!

Ahogy Henus is írja, kockázatos, ha egybeesnek a piros és zöld napok! Úgy hogy Neked kell eldöntened, hogy próbálkoztok e. Amúgy március 25. 11:49 és március 27. 19:04 között ír lányt, így ha 26-án este próbálkoztok, megkockázvatva, hogy fiú is lehet, akkor esetleg a savasítást, meg a pózt figyelve nagyobb esély lehet kislányra, de még így is lehet fiú. Azt hiszem, nem lettél okosabb.. ;)
Vendég
 


Betty!

Én nagyon hamar észrevettem mindkét esetben,hogy babát várok.
Bencuskánál még csak 3 napja késett a teszt sem mutatta ki (elég rendszertelen a mensim) mégis tudtam hogy van benn valaki föleg mert őrületessen kívántam a csoki fagyit pedig nem is nagyon szeretem.A Szabcsinál csak késöbb csináltam tesztet,mert ugye váratlanul jött mégis utolag visszagondoltam és minden nap majd el aludtam a munkahelyemen.Nálam csalhatatlan jelek ezek!!

Henus
henus
 
 


Henus!

Akkor szerinted már éreznem kellene valamit? :( Szerinted akkor a vasárnapi teszt még nem fog mutatni semmit? Akkor már 20 nap fog eltelni az "akció" óta! Petinél nekem is rendszertelen volt, meg elég hosszú, így nála csak 42.nap után mutatta ki a teszt, akkor is halványan, de most tutira tudom, hogy mikor volt peteérésem, úgy érzem, ha összejött, ki kéne már mutatnia. Meg eddig mindig pontos volt az elmúlt 4 hónapban legalábbis (előtte volt egy két csúszás), ezért fura, hogy pont, amikor akcióztunk, akkor késik. Vasárnap még csak 4 nap késésnél tartanék amúgy..
Vendég
 


Szia fix.b! Sokáig nem tudtam írni mert elkaptam az infulenzát és gépelni már végképp nem volt erőm.De látom azóta vannak fejlemények.Már biztos türelmetlenűl várod a vasárnapot,kiváncsian várom én is fejleményeket.Főleg,hogy sikerült-e kislányt összehozni(remélem igen).Henushoz hasónlóan én is hamar észleltem apró változásokat.Imádom a sütiket de 5 hetesen már rá se tudtam nézni.Viszont a mindent elsöprő álmosság csak 7-8 hetesen jelentkezet.Én 5 nap késésnél csináltam tesztet akkor már határozottan kimutatta.Remélem nálad is így lesz.Addig is vigyázz magatokra! pindurandusz
pindurandusz
 
 


pindurandusz!

Petinél az édességet én sem kívántam, addig "hivatásos" csokievő voltam (és most is:)). De nekem ez nem jelentkezett olyan korán. Ha tényleg baby van a pocakomban, akkor még csak 4 hetes 3 napos, így szerintem korai lenne észlelnem bármit is. Én is 4-5 nap késés után csinálom majd a tesztet, attól függ honnan számoljuk az első napot ;)
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Sajna elsőre nem jött össze ez a módszer sem! De a párommal úgy döntöttünk, hogy a 4-es RF ellenére is próbálkozni fogunk ebben a honapban is.

Betty!
Szeretnék fel tenni vonalzót de még nem volt időm. Úgy néz ki, hogy 2 zűrös hónap útán vége lesz a munkahelyen a rohanásnak és több időm lesz. Egyébként szurkolok neked, hogy egy kislány pocaklakó legyen a pocidban. vasárnap már nincs messze. Ugye akkor tesztelsz?

Puszi mindenkinek: Bikka
bikka
 
 


bikka!

Igen, vasárnap tesztelek. Neked sok sikert erre a hónapra! Csak a Jónás napon próbálkoztok?
Vendég
 


Betty!
Én is tudtam mindkét gyerköcnél a fogamzás napját én a ciklus 20-22.napján észlelem is .nekem 33-35 naposak a ciklusaim így én is a 40. nap teszteltem de csak a 44.napi mutatta ki.De mint írtam én hamarabb éreztem mint a teszt pozitív lett volna.Szerintem a vasárnapi tesztelés teljesen jó időzités, ezer drukk!!!!

Henus
henus
 
 


Henus!

Köszi a drukkokat, aranyos vagy nagyon! Az tök jó, hogy Te megérezted, hogy terhes vagy! Én nem érzek semmit. A teszt már meg van, de vasárnapig nem veszem elő. 2 nap múlva jelentkezem, addig is legyetek jók!
Vendég
 


Betty!

Nagyon izgulok érted!
Remélem jó hirekkel jössz, és két csikos lesz a teszted!!! :wink: :lol: :wink: :lol: :wink: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Reggel fél 7 körül csináltam a tesztet. Negatív lett. Akkor még úgy gondoltam, korai volt a teszt, csütörtökön szerettem volna megismételni egy másik teszttel, mert a LILY féléről utánanéztem a neten, és elég rosszakat írtak. De sajna megjött. Köszönöm a drukkokat mindenkinek, aranyosak vagytok!!! Majd a következő ciklus végén, ígérem, pozitívat tesztelek!
Vendég
 


Szia fix.b! Sajnálom,hogy nem jött össze ,pedig mindenki annyira drukkolt.De majd legközelebb útnak indul az a kicsi lány.Most lányos hónapod jön igaz?Hanyas a rizikófaktor?Azért ne légy nagyon elkeseredve,egyél meg egy nagy tábla csokit mindjárt szebb lesz a világ!Addig is használd ki még az időt amit csak a kisfiadra fordíthatsz.
pindurandusz
pindurandusz
 
 


pindurandusz!

Aranyos vagy, de nem vagyok elkeseredve egyáltalán! Pont arra gondoltam én is, amit Te is írtál, hogy még 3-asban kell lennünk egy darabig, és elvezni, hogy 3-an vagyunk :) Ez a hónap lányos lesz, nőnapra ír kislányt, így előző nap próbálkozunk, 2-es a rizikófaktor. Viszont más napokon is fogunk próbálkozni, egyáltalán nem baj, ha kisfiúcska lesz ;)
Na a tábla csokit nem kell mondanod, mert amúgy is édesség függő vagyok ;)
Ti mikor próbálkoztok? Vonalzót nem csinálsz, hogy tudjuk, hol tartasz, mikor kell tesztelni?
Vendég
 


Betty!
Nagyon sajnálom ,már én is beleéltem magam nagyon.
De Pindurandusznak igaza van lányos honap jön és élvezheted az idöt kisfiad társaságába
De az biztos hogy nagyon jó szülönek lenni mi tegnap ünnepeltük Bencuska 3. szülinapját olyan aranyos volt ugy örült az ajándékoknak és a tortának( amit eggyütt sütöttük).
Szoval hajrá nőnapkor!!! :lol: :lol:

Henus
henus
 
 


Henus!

Boldog szülinapot Bencének!!! Milyen ajándékokat kapott? Csak mert Petinek anyuék nem tudnak mit kitalálni, és én is ötletszegény vagyok. Hátha kapok Tőed valami jó ötletet ;) Lassan Szabi szülinapjára is készülhettek!
Vendég
 


Szi fix.b!Egyenlőre nem csinálok vonalzót mert bár a március nekem is lányos de még mindíg nem lábaltam ki az infulenzából és az antibiotikumot is szedem még.Így nem merek próbálkozni a hónapban nehogy valami gond legyen később.Nekem annyira nem sűrgős inkább várok.Addig is lefoglalja minden energiám az egyszem ördögfióka kisfickóm.Mostanában teljesen elzárkózik attól,hogy testvére legyen régen nem volt ilyen elutasító.De azért neked továbbra is szurkolok! pindurandusz
pindurandusz
 
 


pindurandusz!

Mielőbbi gyógulást Neked! Mennyi idős a kis ördögfiókád? Babavonalzót sem csinálsz?
Vendég
 


Szia fix.b!Aranyos vagy már jó úton haladok,az antibiotikum tényleg csodákra képes.Vince kereken két és fél éves ősszel kezdjük az ovit.Ügyeskedjetek a nőnapon. pindurandusz
pindurandusz
 
 


Szia Betty!

Bocs,hogy csak most írok de anyukámék hazajöttek és hát két hónapja nem láttuk egymást igy elég zsufoltak a napjaim ráadásul a házunkat is most csempézik és berendezések után járkálunk.
Bencuska thomaszos játékokat kapott az a kedvence(fürdő lepedöt,diavetitöt,világító vonatot,vonat mosot,étkészletet,habfürdöt)
meg persze rengeteg ruhát mert annak is úgy tud őrülni.
Már volt Jónás napod ?

Henus
henus
 
 


Henus!

Ma volt a Jónás nap, így tegnap és ma is próbálkoztunk :oops:
Peti is imdája a Thomast, azt fog majd kapni, valamilyen szettben anyóséktól. A vonat mosót, étkészletet, habfürdőt (gondolom, mind Thomas) azokat hol vettétek?
Vendég
 


Betty!

Köszönöm a nőnapi köszöntést!

Peti márc. 11-én született? A párom márc. 10-én!
Vendég
 


ditke74!

Igen, Peti 3 nap múlva lesz 2 éves :) Előre is boldog szülinapot a párodnak!! Gondolom, ő picit idősebb Petinél ;) :lol: ;) :lol:
Vendég
 


Betty!

Petinek is boldog szülinapot!

Pont annyival idősebb, amennyi korkülönbség van köztem és a párom között! 2 év! :lol:

De amilyen helyes Peti, lehet hogy érdemes lett volna még várnom! :wink: :lol: :wink: :lol: Na de én már vén szatyor leszek, mire Peti elkezd csajozni!
Vendég
 


Betty!

Akkor nagyon szoritok hogy pár hét mulva + teszttel dicsekedhess!!!
Igen minden Thomaszos csak az elektromos fogkeféje nem ezeket anyukámék hozták bár lehet hogy nálunk is lehet Pesten kapni.


Jó éjszakát és hétvégét!!

Henus
henus
 
 


Szia fix.b! SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK A NAGYFIÚNAK! pindurandusz
pindurandusz
 
 


pindurandusz!

Köszönjük szépen, nagyon aranyos vagy!!! :lol: :lol: :lol:


Henus!


Köszi az infókat, majd a névnapjára beszerzünk pár Thomasos dolgot.


Ditke74!


Úgylátom, Nektek ma van a nagy nap! Aztán ügyeskedjetek rendesen! ;)
Vendég
 


Betty!

Az az igazság hogy 27 naposak a ciklusaim, de mivel most 29 napra jött meg, ezért csináltam egy 28 napos vonalzót! De most ez a hónap kimarad, nem tettem semmit a baba érdekében, gyógyteát sem ittam, hőmet sem néztem, csak E-vitamint, folsavat eszem. Azt sem tudom volt egyáltalán pém? Na mindegy, én leszek leginkább meglepődve ha esetleg ennek ellenére mégsem jön meg!!!!
Vendég
 


Betty!

Nagyon boldog SZÜLETÉSNAPOT kívánok PETINEK!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Csak most jöttünk haza reggel elmentünk Pestre de fel akartam köszönteni a fiacskád.

Henus
henus
 
 


Ditke74!

Az bőven elég, ha "csak" próbálkoztok, annál többet nem kell tenni ;) Csak azért írtam azt, amit, mert akkor még a vonalzódon az volt, hogy ma van az ovuláció..
Vendég
 


Henus!

Nagyon aranyos vagy, köszi! Szabolcsot melyik nap ünneplitek? Aznap, amikor van, vagy hétvégén?
Vendég
 




Szia Betty!

Szerdán tartjuk már szegénykém olyan izgatott,hogy ki se birna egy nappal se többet.Anyukámékkal eggyütt szoktuk 6-an tartani.(Két utcára laknak tölünk)Egyébbként a héten sokat bulizunk apukámnak holnap lesz a 60.szülinapja szokták is mondani,hogy nálunk nem csak 15.e ünnep mert 13,14,16 is az.
henus
 
 


Szia Betty!

Bukriné vagyok itt a fórumba Márti80 megkaptam a leveledet de áprilisra úgye lányt írtál a táblázat szerint B? de ez még lehet lány is de a rizikó faktorom 3-as tehát lehet hogy nem kéne próbálkozni !! Szerinted? Ha valaki tud valamilyen praktikát hoigyan fogan jól lány gyermek kérlek írjatok.!!! Köszi.[/img]
márti80
 
 


márti80!

A kettő szerintem azért nem egyezik, mert egyiknél figyelembe veszi a nyári időszámítást a másiknál meg nem. Legalábbis szerintem. És mivel éjfél körül van a váltás a fiú és lány között, ezért az egyiknél kérdőjeles fiú, a másiknál lány. Vagy nem tudom. Henus! Szerinted? A 3-as rizikófaktort Nektek kell tudni, hogy bevállaljátok e, az nem biztos, hogy nem lesz egészséges, csak nagy rá az esély. Én már írtam 5 praktikát kislányra (benne van 2 a Jónás módszerből), de akkor beírom mégegyszer:

1. Lányra akkor van esély, ha a hold aznap a bak, halak, bika, rák, szűz, skorpióban áll, fiúra meg, ha vizőntő, kos, ikrek, oroszlán, mérleg, nyilas.
http://www.holdnaptar.hu/2007/02/01.php <---- itt tudod megnézni, hogy miben áll épp a hold, és milyen hold van. A hold melletti figurát kell nézni, ha pl. ma megnézed, akkor egy nyilas és egy bak van. 21:34-ig fiúra, utána lányra van esély,
2.Illetve sötét holdnál lány, világosnál fiúra esély.
3. Ezenkívül az x-ek (amiből lesz a lány xx) lassúk, de tovább élnek, az y-ok (amiből lesz a fiú xy) gyorsak, de rövid életűek. Ezért ha peteérés előtt 1-2 nappal akcióztok, elvileg peteéréskor már csak az x-ek maradnak, viszont pontban peteéréskor és utána pár nappal a fiúk is labdába rúghatnak ugyanúgy.
4.Savaítást joghurtos tamponnal lehet az akció előtt 1-2 percig kell felhelyezni, ez nem kedvez a y-onoknak, így megint a csajok esélyesek. De esetes öblítés is jó, 1:10 a higítási arány
5. Misszionárius póz is a lányoknak kedvez, mert hosszabb az út, és mire odaérnek, már csak az x-ek maradnak.

Ezeket a netről szedtem össze, nem tudom, melyik mennyire válik be.
Vendég
 


Sziasztok!

Én még itt most járok először de fix.b-velmár váltottam eemailt a bukri0426@freemail.hu.Én vagyopk az akinek van két gyönyörű kisfia és nagyon vágyik egy kislányra de nem tudom merjük-e bevállalni nehogy az is fiú legyen elég 3 pasi a családba.Amit írtok vonalzós módszer a menzinél használjátok hogy kell??? nekem általában minden hó 4.-én vagy 5-én jön meg. boocsi a hülye kérdésért . 1980.04.26.-án12:23 perckor születtem Bp.-en mikor fogan lány gyerek ?
márti80
 
 


Hello Betty!

Lehet hogy hülye vagyok hozzá ezt hogy érted hogy savasítás joghurtos tamponnal, vegyek joghurtot és azzal vagy hogy???

Köszi Márti
márti80
 
 


Bocsi elfelajtettem írdle a 2007. évben mikor fogan lány gyermek??
Köszi
márti80
 
 


márti80!

Igen, vegyél sima natúr jogurtot, és pár másodpercig a tampont belerakod a joghurtba, majd akció előtt 1-2 percig felhelyezed. Ezt itt írta valaki.
Vendég
 


Henus!

Nagyon boldog szülinapot kívánunk Szabcsinak!!!

Jó ünneplést!

Betty és családja
Vendég
 


Betty!

Köszönjük szépen most ünneplünk!

Henus és a fiucsapat
henus
 
 


Henus!

Boldog szülinapot Szabolcsnak! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Henus!

Nagyon boldog névnapot kívánunk Neked!

Kép

Betty és családja
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: