Új privát üzeneted érkezett!

Köszi Kriszti!

Lafead!
Ne aggódj, nagy baj nem lehet belőle.... :wink:

babszika
 
 


Ha meg nagy baj lesz, belőle remélem mostmár 9 hónapig tart, végre jó lenne már ennyi idő után...
Vendég
 


Sziasztok!

Ria! Hatalmas nagy drukk!!!!!Látod, mi mondtuk, hogy ne add fel!!!!!!! :wink: :wink:

Dana! Jobbulást a Férjednek, és neked is. Anno Z. is így adott időpontot, hogy 1 hónapra előre. De pl. most Dobosnál, odamegyek a magánrendelőbe, kivárom a sort, és mehetek. Nem kell bejelentkezni. De nagy szerencse, hogy pont ott volt a régi dokid!!!!! :wink: Remélem, hamarosan helyre áll a ciklusod!

Lafead! Ez valószínű mindenkinél más, mert nekem az 5. naptól kellett kezdenem. Régóta próbálkoztok már?

T.Kriszti! Lassan neked is izgi..... :wink:


Fáj a hasam............ :cry: :cry:

Kép
vikike0429
 
 

 
 

Jó reggelt!
NA, csak hogy lássátok, h most sem vagyok babás..... Feri megint máshova tette a pé-t....
Kép

Ilyen ez az április.... :lol:

babszika
 
 


Babszika!
Nem kell hinni a hőgörbének!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nekem a múlt hónapban,végig olyan höim voltak,hogy 37,3,a legkevesebb,37,mikor 2 napig véreztem még akkor is 37 volt pozitiv tesztel.
Úgy,hogy amit irtam kitartás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Vikike!
Igen izgi,de mivel fog végződni?!
Ne gondolj a hasfájásra,mástól is fájhat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Többiek,hogy vagytok?
Puszi MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


sziasztok.

babszika++++++++

lafi.udv itt.

nekem tegnap valszeg megvolt pe.olyan gorcsom volt hogy azt hittem mentot kell hivni,nagyon brutal volt aztan ugy ahogy jott egy pillanat alatt el is mult.gondolom ez lehetett pe.volt egy pici tojasfeherje is.
apa semvolt olyan rosszul hogy elutasitottt volna :oops:
csakmost nemtom a laz mennyire befolyasolja a spermait.
ha nem is sikerult,megerte.Nagyon joooo volt :oops: :oops:
csak a hom nem ment fel egy kicsit se :cry:

Kép
monyo83
 
 


Monyo!
A hődnek nem is kell azonnal az egekben lennie!!!!
Szerintem a lényeg, h most ne gondolkodj ezen!
Ha volt tojcsifehérje, akkor tuti pé volt és reménykedjünk, h el is kaptátok!!!!! :wink:

babszika
 
 


Babszika!
Még csak annyit,hogy én a www.ciklus.hu,-n regisztráltam,ott irok be mindent a hőtől kezdve a mensit,hány nap vérzés stb...
Nekem az ovu-t 23-ik napra tette be,és 2 napja /24-25/van tojásfehérjém.
Nem figyelted mikor volt tojásfehérjéd?
Mert inkább annak kellene hinned!Nem a "feri-nek"!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nincs veszve semmi!
Nem kell máris a "piri-re" gondolni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Vikike!
Terhességnél is szokott fájni a has!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti!
Figyelném... de nem igazán van...
Hétfőn mintha lett volna....

babszika
 
 


Jó reggelt!
Bocsi, hogy így eltüntem, de megint kiakadtam egy kicsit.
Három pozitív teszt bírtokába halál boldogan rohantam hétfőn a dokihoz, de teljesen összezavarodva jöttem el!
Csinált UH-t, és azt mondta, hogy nagyon korai lehet a terhesség (persze még csak 1 hete kellett volna megjönnie), igaz lát valamit, de nem meri ezer százalékig azt mondani, hogy baba, mert lehet hogy csak azt látja, hogy meg akar jönni, ellenben van a bal oldalon egy cisztám. Ja, de szépen meg van vastagodva a mnyh-ám. Jövő hét csütörtökön kell vissza mennem hozzá, és akkor újra megnéz. Teljesen kiakadtam! Nem bírok ki még egy hetet! Most megint azon gondolkozom, hogy veszek egy tesztet, csak a saját magam megnyugtatása miatt. Egyébként teljesen jól vagyok a mensinek jele sincs, csak a bal oldalon szurkál egy kicsit, gondolom a ciszta miatt. Hát én itt tartok. Most izgulok, hogy nehogy megjöjjön!!
Babszika ne add fel, még lehet ebből baba.
Sok drukk mindenkinek!!!!!
Vendég
 


jezsek!
Inkább tesztelj még,ha kell 2-őt is,csak,hogy megnyugodj!!!!!!!!!!
Legalább egy kis biztatást kaptál,én pozitiv tesztel és vérzéssel mentem uh-ra ezelőtt 2 héttel,és az orvos azt mondta nem vagyok terhes.
Nyugodj meg,tesztelj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Babszika!
Én még tegnap is egy pindurka tojásfehérjét vettem észre ma már több volt,nem a mennyiség számit,hanem,hogy van.
Nem vagyok ebben szakértő,de reméljük igy van.
Biztos neked is lehetett,több,csak nem vehetted észre!
A múlt hónapban én egy nap láttam a wc papiron kicsit!
Nyugi!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tudom mit érzel,mert én is igy érzek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
De félév alatt,minden hónapban annyi csalódás ért,hogy megedződtem,egyszer úgy is sikerül!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pedig nekem már van 2 gyerek,első nekifutásra sikerültek,a 3-ik meg nem akar sikerülni.
Drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Jezsek!!!!!!!!Lehet, hogy ényleg olyan pici még a baba, hogy nem látja! Csinálj akár mindennap egy tesztet, hogy megnyugodj! Drukkolok!

Ria! Ne higgy a hődnek! F. hova teszi a Pé-t az az ő baja! :wink: Drukkolok!

Gabi! Örülök, hogy jó volt az estétek! :oops: Drukkolok, hogy sikeres is legyen!

Kriszti! Köszi, hogy megosztod velünk a Te régebbi dolgaidat. Ez mindenkinek erőt, és bátorítást ad! :wink:


Most mennem kell dolgozni....... :cry:

Kép
vikike0429
 
 


t. Kriszti: Lehel, hogy tök hülyének fogtok nézni, de mi ez a tojás fehérje mizéria? Én mostanában többször is találkoztam vele. Ugye ez nem rossz jel?
Köszi a bítatást!
Vendég
 


Sziasztok!

Mi 2 éve már, de nekünk nem egyszerű a dolgunk, PCOS vagyok...csak a mostani ciklusban rásegítenék egy kicsit....kezelem magam a PCOS ellen gyógyikkal. Nálunk nincs pé....meg mensi sem ....
Már január óta van mensim végre a csodabogyónk miatt!
Amúgy ha végre megjön már akkor végül 2. naptól szedem majd!
Vendég
 


Monyo, ne aggódj, a hő nem ugrik azonnal az egekbe!!!!
Vendég
 


jezsek!
Szó szerin,olyan mint a tojásfehérje,olyan jön a hüvelyedből,mikor pé-d van,ez nem rossz jel,sőtt ez nagyon jó jel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ha van neked,akkor az nagyon jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Most nekem is dolgoznom kell!
Délután jövök!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


lafi en is pco s vagyok,engem is stimulalnak.
ne aggodj sikerulni fog.
ja es mi is 2 eve probalkozunk.

Kép
monyo83
 
 


Monyo, tudom, szoktam olvasni, hogy írsz "hozzánk"
Vendég
 


Sziasztok Monyo es Lafead!

PCO-s ez azt jelenti, hogy petefeszek cisztatok van> Nem mutik meg? Nem tudnak vele semmi hatekonyat tenni? Nekem 2000-ben volt egy petefeszek mutetem, ahol ékrezekcióval illetveb pontkoagolációval mindkét petefészkemet megmûtôtté, ( unoatesomnal hasonloan) neki 2 nekem egy gyermekunk mar van...illetve kozvetlenul a kovetkezo hotol nekem mar normalis cikulusom alakult ki...iga 33-35 napos, de evekig okes volt, vagy ez valami mas jellegu PCO?
udv
gyongyi
gyongyi1971
 
 


Jajj Jezsek...te terhes vagy, ne zizisedj be lecci...ha egy hete nem jott meg es pozitiv a teszted, akkor az terhesseg. az kb 5 hetes terhesseg, nekem es most a baratnomnek is 6 hetesen hivott be a doki akkor tudja biztosan, 5 het keves.nyugi nalatok jol dolgozott a golya

puszi Gyongyi
gyongyi1971
 
 


Sziasztok!
Gyöngyi, tudom, hogy paragép vagyok, de nekem ez az első, és teljesen be vagyok tojva! Annyira tudatlannak érzem magam!
Az elöbb trüsszentettem egyet, és belenyilalt úgy a bal oldalamba, a petefészkemmnél, hogy egyből fölhívtam a nővéremet, hogy ez normális-e. Egyébként borzasztó nagy a hasam! A buszon rendszeresen át akarják adni a helyet, de az is összezavar, hogy tudom, hogy még korai. Pedig már nem is egy hete késik, mert 15.-én kellett volna. Minden esetre a fél napomat a wc-n tőltöm, nehogy megjöjjön! Biztos unjátok a hisztimet, de annyira szeretnék valami biztosat tudni már!
Vendég
 


gyongyi.meg lehet muteni persze.az egyik ok anyagi most nincs ra penzem,a amsik ok pedig az hogy most szedem direkt a pco gyogyszert(metformin)varok a mutettel hatha hat a gyogyi.
oktoberre tervezem ha addig nem sikerul a bab.


jezsek,no para azzal artasz legtobbet a babanak.

Kép
monyo83
 
 


Monyo...kellene fizetni érte...hová tart ez az ország a jó édes anyjukat.....akkor elvileg sok nagy cisztad van? Vagy mik a jelek? Rendszertelen ciklusok vagy mi az ábra?

udv
gyongyi
gyongyi1971
 
 


Monyóka, jó emléxem, hogy kint élsz valahol, ugye?

Gyöngyi, igen, ez az a PCOS.
Apró ciszták , rendszertelen ciklus, nincs pé...,hajhullás, kövérség (bár sokan nem)---én igen...., akne stb.

Vannak, akik műttetik magukat, vannak, akik inzulinrezisztencia miatt szedik a metformint. Mert ez IR-rel összefügg....
Régen műtöttek, mostani liberális vonulat metformin hatóanyagú gyógyszert támogatja....
Vendég
 


Sziasztok!

Jezsek! "Hisztizz" csak! Bárcsak már én is ezt tehetném! :wink:

Gabi, Lafead! Ezt a "bajt" a doki látja az Uh-nál? Hogy derült ki nálatok, és mióta tart?

Kép
vikike0429
 
 


Sziasztok!

Szerintem jó a "hiszti" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jó lenne ha Mindannyian hisztiznénk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jezsek!
Félre ne érts,teljes mértékben megértelek,szerintem ha mi is oda jutunk végre egyszer! Ugyan az lessz a reakciónk!

Ugye Lányok????????????
Vendég
 


Ha Apa eredményei jók, ebben a hónapban volt Pé-m., meg is repedt. Akkor mi a fene lehet a baj????????Lehet, hogy kérnem kellene a nyáron a dokitól a Hsg-t, akkor úgyis itthon vagyok, tudnék pihenni........

Kép
vikike0429
 
 


Én már most is hisztizek............Bárcsak másért kellene tennem.
Milyen jó lenne, ha ez egy hisztis fórum lenne! :lol:

Kép
vikike0429
 
 


Vikike!

Úgy gondolod,hogy baj lehet?
Meg kellene az orvosoddal beszélni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Nem tudom. Dokim ebben a hónapban nézte a Pé-t. Jó nagy volt 26, 3. Aztán megnézte később is, mondta, hogy eltűnt, tehát megrepedt. Ez is jó. Felírta újra a Clostit, de mondta, ne váltsam ki, mert lehet, hogy nem kell. De sajna már fáj a hasam. Nekem mindig így kezdődik........Pár nap hasfájás, 2 nap barnázás, aztán mensi. A dokim tényleg mindent megtett ebben a hónapban értem. Szóval nem tudom, mi lehet.

Kép
vikike0429
 
 


Én terhes sem vagyok és én igy is hisztizek főként magamba.
Néha már haragszom magamra,mert mindenki azt mondja,ha nem akarnám görcsösen már lehet sikerült volna,meg,hogy ne agyaljak,ne gondoljak rá,tereljem a gondolataimat,meg stb..
De kérdem én,hogy lehet nem gondolni rá?
Megpróbálom,de mindig ott kötök,ki,hogy "miért nem?"
Bár mit csinálok,akár a munkahelyen akár otthon,mindig rá gondolok.
Néha még álmomban,terhes is vagyok,a felébredés meg kész katasztrófa.
Úgy,hogy ha valaki megmondaná,hogy lehet nem gondolni rá,vagy türelmesen várni,vagy terhesen nem agóddni,mindig valamiért,annak megmásznám a Himaláját,pedig utálom a magasságot,2 emeletről nem merek kinézni! :lol: :lol: :lol: :lol:
Várom a jelentkezőket :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Aki megmondja,hogy kell :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok! Hajrá hisztizés! :lol: :lol:

Vikike és Babszika! Még egy kis kitartást a kedvemért!! És tessék már reménykedni csajok!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:

Remélem mindenki jól van! Lassan vége a hétnek és jön a 4 napos szünet! YESSS!

Kép
bettike
Eger
 
 


Detto!Szerintem ilyet csak az mond, aki sosem volt ilyen szituban. Beszélni marha könnyű.Bár pont azon gondolkodtzam, hogy már ez nekem olyan "természetes", hogy remény, csalódás, mensi. Ha egyszer nem jönne meg, fe sem tudnám fogni, mi történik.Valahogy kezd elveszni az összes remény.,......A jövő hónapban kérni fogok egy időpontot a János Kh.-ba. A dokim mondta, ha már itt ők tehetetlenek, akkor fog adni beutalót. Legyen már inszem, vagy bármi, csak haladjunk már előre.

Kép
vikike0429
 
 


Bettike! Igyekszem, igyekszem, de nem megy!

A szünet jó lesz. Vasárnap lesz az 1. házassági évfordulónk. Pont akkorra nem várom........ :?

Kép
vikike0429
 
 


Azt hiszem,hogy irtam már van egy ismerősöm,annak a 3 hónap után lett terhes a clostytól.
Mióta szeded?
Szerintem,ha nagyon szeretnéd a babát ne várj nyárig!
Az orvossal meg megkellene beszélned,ha véletlenül megjönne!
De reménykedünk nem jön!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4 napod van?
Beágyazódástól és terhességnél is van hasfájás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nem mindig "pirire" kell gondolni!!!!
A fene vinné a búsba azt a "pirit"!!!!!!!!!!!!!

Elkerülhetne bennünket 9 hónapig!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Kicsit indiszponált vagyok és már nem emléxem, h ki mit írt.... 2 napja hulla vagyok....

Jezsek!
ne aggódj! a barátnőm tudna neked mesélni, h min ment keresztül amikor a Gergő megfogant! Ma meg már 6 hónapos bébije van!!!!!

babszika
 
 


Kriszti!
Én most tartoka 3. closti hónál és hát.... :? :(

babszika
 
 


Jól mondod! És ilyenkor mindig eszembe jut, hogy vannak olyan nők, akik azon izgulnak, hogy megjön-e nekik. Oda küldhetnénk mi is a Pirijeinket!

Még 5 nap, csak a tickerem mindig délután vált. 30 napra jött meg a múltkor. Ma a 25. napom van.

Ez a 2. Clostis hónap. Azért várnék nyárig, ami már "csak" másfél hónap, mert akkor 2 hónapig itthon vagyok (pedagógus), lenne időm Pestre rohangálni.

Ti most mióta próbálkoztok?

Kép
vikike0429
 
 


Ria! Pontosak a ciklusaid? Holnapra nem várod?

Kép
vikike0429
 
 


Szia Bettike!

Te most kezdted el szedni a clostyt,ez az első hónapod vagy már szedted?
Bocs de nem emlékszem!
Jól vagy?
Mellék hatása nincs? Érzel valamit?
Vendég
 


Viki!
Mióta a clostit szedem, azóta óraműpontossággal 28. napra jön meg.
Szóval, elvileg holnapra nem kellene megjöjjön, de fog.
Nem baj, majd kicsit később jön a babó!

babszika
 
 


Babszika!
Van akinek az első hónapban sikerül a gyógyszertől van akinek a 3-ik hónapban!
Most már sikerülnie kell!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Reméllem semmi baj nincs!Semmi mensi tünet!!!
"pirit"meg likvidáljuk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reménykedjünk csajok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Akkor , már nem kell sokáig izgulnod! Én szép csendben drukkolok neked!

Kép
vikike0429
 
 


Mensi tünet márpedig van.... de elmondhatatlan, h miylen jó érzés, h drukkoltok. Attól sokkal jobban tartok, h nektek lesz rossz, ha holnap megírom, h piri megjött.... mert jobban hiszteka babóban mint én.... szóval, nagyon ne éljétek bele magatokat!!!! :wink:

babszika
 
 


Kriszti!
Ráadásul ebben a hónapban esélyem sem volt, hiszen szörnyű volt a mnyh-ám.... ezt a doki is mondta....

babszika
 
 


Csajok!
Elbúcsúzom mára, mert megjött a ház Ura, és éhes.
Reggel jövök!
Mindenkinek jó éjt!

Kép
vikike0429
 
 


Szép estét nektek, Viki!!!!!!!!!
Puszka!

babszika
 
 


Kriszti! Köszi kérdésed jól vagyok, bár a sok munkában elfáradok rendesen! :?

Tavaly már szedtem a clostyt 2-szer (július, november)!

Mellékhatás igazából nincs, esetleg lehet, hogy a hasmenés attól van, de szerencsére ennyi! Holnap veszem be az utolsó adagot! :)
Most azt érzem, hogy szerintem a jobb oldalon lesz pém! :roll: Egyébként mióta próbálkozunk most vagyok a legnyugisabb, biztos vagyok benne, hogy ez a mi hónapunk lesz! Pont mikor kell itthon leszünk a 4 napos ünnepben! Teázom, hőmérőzöm és nem hagyom magam idegeskedni! :lol:

Egyébként mindenkinek drukkolok én is itt a háttérből! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Ahogy Vikike is irta,mi szépen csendben drukkolunk neked Babszika!!!
Vendég
 


Ezt engedélyezem.
De ha nem haraxatok, én nem nagyon akarok bízni benne, mert egy pesszimista bak vagyok és jobb ha pozitívan csalódok. :?

babszika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: