Új privát üzeneted érkezett!

cham: az új jogszabály szerint már 2,5 éves kortól be kell venniük az oviba.Egy próbát megér:)
Sajnálom hogy megharapták a fiadat.Barátnőd meg tényleg nagy butaságot csinált.Ha tudva tudta hogy PCOS akkor neki is tudnia kellett volna ha egy kicsit is utána olvas itt is a csajok a megmondhatói hogy kell a gyógyi első pillanattól kezdve.És ha valaki terhes akkor nem viccelünk a görccsel azonnal doki.Szóval ismeretlenűl is neked adok igazat amiért kiborultál és veszekedtél vele.

Bogi,Cham: nem semmi életetek volt és nem semmi kapcsolat a szülőkkel.Sajna nálunk is apuka alkoholista de nem a rosszabbik fajtából.nem verekedős hanem csendes volt de a cigi meg a pia elvitte minden pénzünket.Egyik napról a másikra éltünk.Aztán hogy elkezdtem dolgozni persze haza kellett adnom.Aztán mikor megismerkedtem mostani párommal ugye elköltöztem otthonról és minden plusz pénzforrás megszűnt tőlem.Igaz már előtte 5 hónapig sem tudtam már azt a pénzt haza adni amit előtte.de mikor elköltöztem én voltam a szemétláda mert otthagytam őket a córeszban. És úgy lett beállítva mintha én soha nem adtam volna haza egyetlen fillért sem pedig ha leírnám mennyit adtam haza akkor elcsodálkozna mindenki és egy szóval sem kérkedtem érte .Anyuék is úgy voltak mint Bogi szülei hogy ők felneveltek most tartsam én el őket.Csak én nem tudtam elköltözni egyedül ezért maradtam otthon olyan sokáig.Meg mondjuk engem nem bántott annyira a dolog.Most visszagondolva már másként látom.Ma már anyukám nem él :(:( apukám meg ............. inkább nem írom mert elég kemény dolog történt vele és mai napig nem tudom sem én sem az öcsém feldolgozni hogy mit miért tett:(:(:(:(:(Egyszer majd megtudjuk de most még nem.

nika70
Salgótarján
 
 


csillag

látom még mindig egyben :) mostmár nem sok van hátra,csak picit megvárrat a fiad :)

31 hetes poci:

Kép

Kép

KépKép
bettike83
 
 


bettike, nagyon szép a pocid!

nika, sajnálom :cry: jaj olyan rossz volt olvasni....meg téged is bogarka :cry: Az én anyám szeret a maga módján....csak olyan rossz a természete...pl képzeljétek, amikor lediplomáztam a biológuson nem tudtam elmenni a diplomaosztóra, mert a férjem intenzív osztályra került a szíve miatt (nem kamrafibrillációja volt, hanem pitvari, az előbbi az infarktus, szóval neki nem az volt, de nem állt helyre a ritmusa így defibrillálni kellett), na mindegy és az oklevelemet kipostázták és nagyon meg voltam lepődve, mert akkor a közgázos már megvolt és az barna színű volt, ez meg vörös....és nem tudtam hogy miért ilyen a borítás, amíg nem nyitottam ki....kitüntetéses oklevelet kaptam...és úgy örültem neki, anyámat felhívtam és nem is érdekelte....ő csak örült hogy nem kellett a diplomaosztón résztvenni, olyan komplexusai vannak....és nagyon rosszulesett. Na mindegy, én annyira nem ilyen vagyok és ti sem lányok! Ha más nem, mi jól megértjük egymást :wink: :wink: :wink: 8)

sós perecet sütök neki, meg pici csokitortát. Amúgy imádok sütni-főzni, amennyire időm engedi.

bog, majd ma írok neked még, csak egy kicsit ültem ide, addig sok pusssz

És BOLDOG HÁZASSÁGI ÉVFORDULÓT AZ ÜNNEPELTNEK!!!! 8) 8) 8)
chamomilla
Pécs
 
 

 
 

Bogárka
Nálunk tegnap esett. Bár délelőtt borongós volt, de akkor még jó volt a városban császkálni. Viszont ma szívesen mentem volna sétálni, de a szerelőket vártam, jöttek is időben. Most meg átmegyek a szomszédba, ruhákat összerakni, meg a karácsonyi barkács dolgaimat összeszedni.
Testvérkének is már meg van minden holmija, most egy helyre rakom, ha netán kórházba kerülök (ezt bármikor lehet), el tudom magyarázni anyósomnak, és kimossa őket. De lehet áthozom aztán ki is mosom. Csak most elfogyott a mosószerem is.

Csillagvirág
Szerintem is simán lehet bármi ma is. Én javában majálisoztam délután, este meg már jöttek a fájások. Előtte semmi tünet, órákat bírtam álldogálni, meg sétáltam is rendesen. Szóval hajrá! Én egyébként is a holnapra tippelek. Mivel Bencének is szép számsoros a szülinapi dátumja. Úgyhogy illik folytatni a sort. :) Jó ebédezést, egyél valami nagyon finomat. Én már nagyon rég voltam étteremben. Regivel mikor terhes voltam, akkor többször is voltunk, összejártunk barátokkal. Most már kevésbé tehetjük ezt meg. Én egy gyrosra vágyom, ha legközelebb Győrben járok, nem hagyom ki. Amúgy ma melegfront van ha jól tudom, Zalán meg sem áll reggel óta a pocakomban. Tegnapelőtt meg azon nevettünk, hogy ugrál a hasamban, rendesen látszik.
Vendég
 


Bettike
Szép nagy a pocid. Az enyém akkor még elmegy. De a tesóm, meg a párja is folyton szekál, hogy mekkorra a pocim. Pedig nem vészes. Na le is fotózom, aztán majd ti eldöntitek.
Vendég
 


Velünk minden okés.megvagyunk.pici fiam keresztben hancurozik,sokszor olyan kis puklikat produkál :D

KépKép
bettike83
 
 


Rita

az én picurom is fürge ma.egész eddig mocorgott,olyan kis cuki. :)

mutatsd csak,biztos szép lehet a tiéd is már :)

KépKép
bettike83
 
 


ja és nika köszi az infót ovi ügyben!
chamomilla
Pécs
 
 


kérek sok szép pocifotót!!!!
chamomilla
Pécs
 
 


Nika, Neked sem volt fenekig tejfeles bodon aZelet. Orulok, hogy Te megis ilyen fasza csaj lettel es megtalaltad eleted parjat es mar lam, gyurtok a 2. babara!!!!:):):)

Cham, nem semmi. Aterzem ismet amit irtal. Ez a szotri nekem is megvan anyuval. Nekem meg nincs diplomam mert a szakmai angol hianyzik es mit mondjak hooot lusta vagyok megcsinalni. Na, mindegy de amikor megjott az allamvizsgas oklevelem akkor annyit fuzott az egeszhez, hogy minek annak tanulni akinek nem szamit. Nezek ra, aztan hozza tette, hogy annak erdemes tanulni aki olyan, mint Betti (unokatesom, egy idos velem) mert neki a kozalkalmazotti bertabla szerint magasabb lesz a jovedelme, Neked meg minek ez az ido es penzkidobas?! Na, mondtam neki, hgy ha meg nem tanultam volna tovabb akkor meg azt vagnad a fejemhez, hogy mindenkinek van diplomaja csak nekem nincs, nem jo neked semmi amit en teszek, allandoan csak masokkal jossz, az meg engem nem erdekel. Erre azt valaszolta, hogy pedig masok mennyivel kulonbek Tolem. Erre en meg neki, hogy persze mert azok nem a TE kolykeid csak en. aaaaaa, tiszta hulye az anyam! Most is megkaptam tole a minap, hogy bezzeg XY mar hazat vett kint angliaban es milyen jo allasa van! Ja, csak ennek az XY-nak az anyja a valagat is kinyalja es tomik penzel boven-ezt is mondtam neki de termeszetesen ez butasag, ez nem igaz, mert XY onallo erobol erte el amit elert itt angliaban. jahh, mert ugy megy az itt egy bevandorlonak a valsag idejen, hogy a ket szep szemeert van neki minden, foleg szuper munkahely. Szoval kurvara elegem van mar az anyambol. Nem kuzdok azert, hogy elismerje amit egyedul elertem csak hagyjon mar beken, miert utal ennyire??????????!!!!! De most komolyan??!

Jol van, Cham, majd irsz!:)

Jo sutogetest!! Sutni en nem tudok de fozni azt nagyon szeretek.:)

Es mikor unnepeltek? Mennyi idosek a gyerkoceid?
Vendég
 


Rita, szupi vagy, hogy keszen allsz mindennel. Ez ruha mosas mar...meg lesz!:):) Ugyi vagy! Varjuk a fotot!!!!! Yessss!!!!! :D :D :D :D

Betti, huuude szep nagy nott a kislegeny!! :D :D :D Neked sincs mar sok hatra!!! :D :D Hogy alltok a lakasssal? Keszen lett, szepek vagytok, csilli-villi? Gyerekszoba is kesz? Kapunk majd kepeket? :)
Vendég
 


tényleg csillag te is tegyél még egy utolsót :wink: :)

KépKép
bettike83
 
 


bogi

még van mit csinálni,de alakulunk szépen lassan.

KépKép
bettike83
 
 


Betti, de a kepeket ne feledd am! :wink: :D
Vendég
 


Gyorsan legyártottam egy sorozatot, 3 képből azért jól össze áll a kép, a mostani pocakomról.
Aztán lépek rakodni a szomszédba.
Kép A III. trimeszter kapujában - 28. héten Kép 27+5 naposan Kép
Vendég
 


Rita

szép poci,nem vészes a nagysága,de végülis az a dolga h kerekedjen
:)

nem felejtem el Bogi.

KépKép
bettike83
 
 


de jó jönni ilyen szép nagy pocikra :D

Bettike:hogy vagytok?régen jártál erre...szép nagy a pocid :wink:

Brita:de csini vagy,szép a pocid is :wink:
Vendég
 


Rita, a lila a legszebb!!! :D Valoszinu mert az van a legtavolabbrol fotozva es azon latszik szepen minden es nagyon, nagyon csinos vagy!!!! Irigy vagyok :lol: :lol: vagyis leszek, en tuti nem leszek ilyen nadszalka, mint Te es Viri is. Meg Mia is milyen vekonyma`!!!!:):) Meg Beze is!:):) Perszema`, majd csak en gurulok! Tuti!! :lol: :lol:
Vendég
 


Cham, Te is ilyen vekony vagy, voltal le merem fogadni! :D

Betti, Neked is csak a pocid merete nott, sulyban nem szedtel fel semmit. Hogy a feneben csinaljatok? En igy is hizok pedig csak egyedul vagyok! :shock: :shock: Na, Cham, most monddddd, hogy a korom vegett! Amugy meg tenyleg!! :lol: :lol: :D :D

Katocam, Teged kifelejtettelek, de Te is csiiiiiiiiinos csaj vagy am, tudjad!! :D :D
Vendég
 


Cham, lokjed anyam, mikor csinalsz tesztet? Mikor orvendeztetsz meg a zebraddal? Irtad 2 napja, hogy vettel X-epilt vagy mit, mikor lovod el???????????????????????????? :D
Vendég
 


Bogi: :lol: :lol: :lol: én csak a képeken tűnök vékonynak,egyébként kövér vok :roll: meg is nézem mennyit híztam :lol: :lol:
Áhh,dehogy gurulsz csaje,ne írj ilyet,nagyon csinos vagy!Punk-tum!
Vendég
 


Maa` megint tul sok Bogi van egymas utan, megyek is!:) Tobbiek gyertek hamar!! Hianyoztok, irjatok!
Vendég
 


szívesen olvaslak Bogi bébi :D mindig olyan jókat mosolygok,olyan vicces vagy és ezt bírom benned nagyon :D :D :D
Vendég
 


http://biztonsagosovoda.hu/?page_id=439
A videót már megnézhetitek de csak 15én lehet szavazni:) aprófalva tagóvoda,Katica csoport Salgótarján most a legalján van az övéké.Gergő sárga bukósisakban van a csoport közepe felé :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Mijjjjaa!!! Na, megalljcsak!!:) Na, mit nyomsz allva? Mennnyit hiztal? Vagy mar le is gurultal a merlegrol?? Csak viccelek! Olyan vagy, mint Dike! Egyszal nadszal O is erre irja, hoyg jajj de kover csak a kepen nem latszik! aaaaaaaaa! :):) Ne mondjad mar, hogy csak a foton vagy "sovany" mert nem hiszem el!!:):) Nekem vekony vagy!!:) Ha en csini vagyok akkor Te meg foleg!!:):)
Vendég
 


Nika, megneztem Oket!! :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: Jok nagyon!!! :D :D :D :D A fiad is csucs!!!!!!!! Edes kis pofa!!!! :D :D :D :D A tobbi videot is meglestem csak kivancsisagbol! :D 15en Ratok szavazok!! :D Meg majd Apa is, meg a szomszedeknak is szolok meg kozlom mindenkivel, hogy mindenki hozzon meg egy embert!! :D :D :D :D Es akkor levaltjuk a kormanyt is!! hihihihihiiii Ennyi meg egy embere meg Orbannak sincs!!!:) na, jol van befejeztem csak vitssssssszzzzccccccccceltem!!! hihi
Vendég
 


Bogi:aha legurultam a mérlegről,most sikerült összekaparnom magamat :D :D :D híztam,híztam több mint 1kg-ot :roll:
Egyébként tényleg úgy van,élőben kövér vagyok,de így képeken nemlátszik...

Nika:én is megnéztem őket,cukipofák :wink:
Vendég
 


nita! mi van Mátéval? remélem h semmi komoly!!!!szorítok4

Csillag! boldog házassági évfordulót!

bogi! gyógypuszi!

mia!mára drukk!!!!

Bettike! szép nagy a pocid!

Rita!tiéd is szép,sztem nem nagy:)

segítsetek! nem értem. a 12.uhu mit csinálnak? mikor kell a kombinált teszt,v az integrált vagy mi?annyi verziót hallottam.mindenki írja le neki h voltak ezek a vizsgálatok?

nem tudom h megyek e még 4dre sokan lebeszélnek mert h túl sokat járok uhura:((még alszok rá!
és a 16.és a 18 héten is kötelező az uhu! írjatok nekem erről légyszi!

na meg kismamik...ti mikotól kezdtetek el tornázni és mit?

KépKép
dike
 
 


Dike: a 12.uh az egy sima uh semmi extra :!: nézik az embryo hosszát,nyaki redő vastagságot,és az orrcsontot! Nekem nemvolt 16 és 18hetesen uh csak 20hetesen...
Vendég
 


de akkor mi a down kor szűrés meg kombinált meg integrált teszt?
16 hetesen van afp 18 meg genetikai nem.írja le mindenki h neki h volt.köszi

KépKép
dike
 
 


12 hetesen lesz vérvétel (down kór)ezt szűrik,16 hetesen pedig az afp vérvétel...
Vendég
 


Dike, latom nincs itt senki de en annyit tudok, hogy ez a 12. heti uhu amire mesz ez csak sima uhu lesz de ha akarsz akkor lehet kerni a kombinalt tesztet ezt is a 12. heten csinaljak de ezt asszem elore meg kell beszelni, idopont van meg nemtom en meg mi. Gondolom orvosoddal vagy vedonovel vagy nem tudom kinel kell jelezni, hogy akarsz ilyet es kesz. Az integralt akkor kell ha nem a kombinaltat kered de itt a csajok regebben azt irtak asszem eppen Bettinek, hogy a kombi teszt az jobb. AFP az asszem van ezektol fuggetlenul is tan a 16. heten de pontosan nem tudom csak emlekszem ezen dolgokra meg a csajok regi soraibol es remelem nem irtam hulyesegeket most Neked.
Vendég
 


bogi

tényleg csak pocira jött rám,épp ma húztam fel egy régi nacit és feljöttt simán csak pociban nem jó,de ez érthető is azt hiszem.
Mondjuk elötte én már bepotoltam a kilókat :? terhesség elött is volt rajtam 15 kg,mondjuk ahhoz képest h van aki 20 kilókat szed fel terhesség alatt,igy nem sok,azt hiszem 4-5 kilónál tartok,ebből 1.5 kg a gyerek :)

dike

köszönöm,te is szépen haladsz,vigyázz nagyon magadra meg a picikére :)

mia

jól vagyok köszönöm,csak nem volt nagyon időm jönni mostanában,de néha azért bekukkantottam mizujs errefelé :)

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk, elfáradtam... de jól esett ez a kis kiruccanás. Vásárolgattunk, ettünk egy jót meg sétáltunk a pannonhalmi Apátság környékén egy erdős részen, ott van egy kilátó, ahová fel is másztunk. Na, és visszafelé mi történt???????????? Akkora lósz@rba léptem bele, hogy ha ez nem hoz nekem szerencsét, akkor semmi. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Később majd visszaolvasok és reagálok, de most megyek gyorsan vasalni...

Puszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virag, mar megint akkor irtal amikor RAD gondoltam! Zseni vagy, ne aggodalmaskodj cseppet sem Gergo kis tekergo miatt.:)
Szoval eppen arra gondoltam, hogy ma kisetalod magad, tele is eszed magad, jol kifaradsz es beindul a baba. Csak mert Rita irta, hogy Nala is ez tett jot es nem tudom miert de ez beugrott az agyamba mikozben a levest foztem. :shock: Azert tudok mi?! Leves fozes kozben a szulesre kattog az agyam! :lol: :lol: Lehet ez a vegso nagy seta es unneples kell/ett a kis Gerinek. Nagyon drukkolok!!!!!!!!
Vendég
 


Virág:ez jó,ez már szerencsét kell hogy hozzon :lol: :lol: :lol: :lol: a séta tényleg jó,nagyon drukolok!
Vendég
 


Mia, ja, hiztal egy kilot mert nott a gyerek!:) Meg teli ruhaban alltal a merlegen! :D
Vendég
 


Hú, csajok! Nem semmik vagytok, mennyit tudtok írni.

Rita! Nagyon csini vagy tényleg, de szerintem jó sokat nőtt a pocakod, persze nem óriási, olyan szép formás! És még nem is mondtam, ha rajtam múlik, akkor a fiúnév nálunk is Zalán! Csak a férjemet kellene meggyőznöm.

Betti! Végre adtál életjelet, nagyon szép pocakod van! Örülök, hogy minden ok Veletek.

Dike! Nálunk a 12.heti az kötelező uh, ami egy vérvétellel együtt a down-t és az edwards szindrómát szűri. Aztán az AFP 16.héten, és nálunk az azt követő kötelező uh, az a 18.héten van. A 12.héten sokan csináltatnak 4D-s uh-ot, és van akinek már akkor meg tudják mondani a baba nemét. Szerintem jó ötlet az ajándék!

Cham, Bogi, Nika! Nem semmi történeteitek vannak, sajnálom. :(
Egyébként, az anya-lánya kapcsolatok tényleg nagyon érdekesek tudnak lenni.

Virág! Én is sok szeretettel gratulálok Nektek a házassági évfordulóhoz. Remélem, csodaszép napotok van!

Hát, én nagyon rosszul aludtam az éjszaka, szinte egész éjszaka köhögtem. Így ma bementem kinyitni, és 10után meg elkéredzkedtem, elmentem orvoshoz. Most itthon fekszem, de sajnos ez a rohadt köhögés nem hagy el! :cry:
Azért történt ma jó is velem! Háziorvoshoz még mindig hazajárok a szomszéd faluba. És ott a nagybátyám felesége a védőnő. A múltkor már felajánlotta, ha bmi kétségem van, van egy kütyüje, amivel tudunk szívhangot hallgatni. Úgyhogy ma hallottam a picurim szívdobogását. Bár nem annyira örült neki, mert folyamatosan elmászott. Állítólag ez is uh, csak ennek akkorka feje van mint mondjuk a hüvelyk ujjunkon a köröm, és csak hangot ad ki, de nagyon élveztem.

Puszi Nektek! Később még benézek!
pedi
Kalocsa
 
 


jajj csajok,én úgy izgulok :shock: :shock: :shock: szorítsatok nekem!!!!!!!!!!!!!!!!
Lassan megyek készülődni,jajj :shock:

Bogi:áhh dehogy :lol:
Vendég
 


Pedi, jobbulast Neked! Pihenjel, fekudjel sokat. Ez a legjobb, a teljes agynyugalom. Puszi Neked!! Orulok, hogy hallhattad a picur szivhangjat!!:) Apro de nagy oromok ezek!:)

Mia, ne izgulj!! Gyere majd meselj!!!! :D
Vendég
 


pedi

gyógyulj meg mielőbb,sok pihi meg jó forró citromos tea hátha segit,na meg a méz.

KépKép
bettike83
 
 


Cham, zsenialis ez az oldal amit belinkeltel nekem! Anyam, csupa jo dolgokat talalok!! Ami ram vonatkozik mar regen elolvastam, erdekes dolgok ezek, annyi bizonyos. :? Aztan tovabb leskeltem es ratalaltam erre a Gyenx szirupra. Ez valoban ennyire jo?? Szerinted kiprobaljuk urammal? Vegulis artani nem art, nem? +nogyogyis gondjaim is vannak, voltak. 32 evesen volt egy mehszajsebem amit huztunk, probaltuk a dokimmal gyogyszeresen kezelni nem ment, majd mutet es 2 evvel kesobb ismet kiujult de csak tavaly augusztusban volt a mutet. Meg volt egy stroke-m 26-27 evesen, ettol is fosikalok, hogy nehogy baj legyen. Voltam tavaly nyaron orvosnal de azt mondtak, hogy ne aggodjak. Na, szoval nemtom. Ez a Gynex szirup ez nagyon szimpi, ezer dologra valo csodaszer. Szules utan is segiti a meh visszahuzodasat ha jol olvastam de meg sok mas dologra is jo, Csajok!!!!!!!
Meg itt van ez a hajhullasos oldal is, ez is nagyon tetszik, csak amulok mennyi erdekesseg tarul elem!! Egy Isten No vagy anyam! Koszike!
Vendég
 


Sziasztok!!!!!!!

haza engedtek minket!!!!!!

de Máté vékonybelei próbálkoznak ismét betüremkedni a vastagbélbe:(((
nem tudnak mit csinálni mert még a helyén van minden..diétáztatni kell!!!!!!

Bogi nyugi nem bántottál meg.....most már tudod....én még csak most lesz 25 éves:)

Cham Berátnőd most magára vessen..........azért sajnálom.......

Virág SOK BOLDOG HÁZASSÁGI ÉVFORDULÓT!!!!!!!!!!!!!
a lószar szerencsét hoz!!!!!!!!
én annó a hugomat talicskából borítottam egy jó nagy kupac lószarba!!!!!!!!!!

Bettii sziaaaaaaaaaaa!!!!!!!!
olvaso a blogodat ám:)))))
szép a pocakod jól ki kömbölyödtél már:))))))

Brita te is jól megnövesztetted a pocakod!!!!!!!!!:))))
csini vagy!!!!!!:)))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, es mi lett a lokakkantyus hugoddal? :D :D Mekkora szerencse erte? Akkora, hogy meg most is abban uszkal? Marmint a szerencseben!!:)

Matet sajnalom nagyon. Szegenyke!! Mit ki kell birnia ilyen pici koraban! Meg azok a belek is mi a francnak akarnak betulemkedni oda ahova semmi kozuk????! Puszi Nektek!

A fene azt a szemtelenul fiatal 25 eves orcadat! Azt sem tudom mar mikor voltam en annyi. Nem is emlekszem banyek olyan regen voot! :shock:
Vendég
 


[quote="bogarka74"]C írta:bogarka74ham, zsenialis ez az oldal amit belinkeltel nekem! Anyam, csupa jo dolgokat talalok!!


sokan dicsérték régen az oldalt és rengeteg látogatója volt...csak tényleg annyi nő írt, hogy nem fért bele az életembe. Ezért inaktiváltam.Volt egy csajszi pl, aki Angliából kért Gynexet, 2 vetélés után jött az egészséges bébi.
Amúgy már nem dolgozom a cégnek, de tudok neked szerezni, ha kell. Az volt a baj, hogy a termékek csodaszerek tényleg, csak olyan kevés hasznom volt rajta és annyi utánajárással járt, hogy kb mínuszba mentem, időm meg nem maradt egy szál sem.

mennem kell, mert nyírják egymást a fiúk. Este jövök
chamomilla
Pécs
 
 


Igen, lattam, sokan irtak! Es tenyleg szuper jo oldalad volt. Kar, hogy nincs ra idod! Persze ertheto es nyilvan nem ez a legfontosabb, nekem sem ez lenne. Ezt a Gynex-et csak rajtad keresztul lehet? Csak, hogy ne menjen el sok idod ra.
A skacok ugye nem gyepaltak meg nagyon egymast? Lattam a Martin 20 honapos. Aranyos, szep baba volt nagyon. Font talaltam fotot az oldalon.:)
Vendég
 


nitácska, nem nagyon értem hogy hogyan van ez a bél dolog. Ez tök érdekes téma. Mármint nagyon sajnálom a kisfiad és nagyon remélem hogy nem lesz gond, de érdekelne, hogy akar betüremkedni a vékony a vastaghoz, mert anatómiailag szalagokkal van rögzítve az ember belül, vmi fejlődési rendellenessége van? nekem egyszer uh-n derült ki hogy a jobb vesém a medencémben van (nem ment a helyére) és lebenyezett maradt, mint egy csecsemőnek :shock: amúgy lehet vele élni, csak az a ciki ha sérül az ureter (ami a vesét és a hólyagot köti össze), na nálam már gondok vannak....(pl transzplantációkor is a medencébe rakják a vesét, szóval tényleg nem gáz elvileg.)

Bog, annyit akartam még mondani, ha bármi kérdésed van, tényleg nagyon szívesen fogadom és segítek ha tudok. Az nagyon jó, ha ismered a ciklusod, és tudod, mikor van pé. Azt szokták mondani aktus után gyertyaállás 8) Pé előtt és napján mindenképp együttlét. Jónáskor is próbálkoznék a helyedben, nem vesztesz vele semmit. Méhpempő 100% természetes és erősíti a nyálkahártyát, biztos ott kint is be tudod zerezni bioboltban. Van a Dr Chen, kínai doki -én híve vagyok- ginseng royal jelly-je, ilyen ampullás trutty, 700 Ft, ha akarod veszek neked és feladom postán. Az is szupi, pasid is ihatja. Gynexet is. És amúgy érdemes elmennetek újra hormonvizsgálatra (párodnak andrológushoz), aztán és ha Pesten lennél, ajánlanék akupunktúrás dokit is...
chamomilla
Pécs
 
 


megnézem, hogy Angliában van -e képviselete a cégnek. Az a baj, hogy itt Pécsett nem is tudom, van -e lerakatuk.

Fiúk nem sokáig nyírják ma egymást, Milánt elviszi az apja :? (amúgy tényleg rosszak nagyon....de akkor sem tudok rájuk haragudni soha)

ja, nem tudom, nem merek tesztelni, valahogy ma elbizonytalanodtam. Tegnapig tök azt éreztem hogy babás vagyok, ma már nem annyira, meg a tesztem 25-ös, még nem mutatná ki, de nem volt nálam több pénz :roll: amúgy ma vagyok a 9. DPO-n.
chamomilla
Pécs
 
 


-e..... :roll: :lol:
chamomilla
Pécs
 
 


Sziasztok!

Virág Boldog Évfordulót Nektek!

Betti, Rita nagyon szép pocakotok van!

Nemrég értem haza, álmos vagyok, megyek is fürdeni és alszok....!
A teszt erősödik, de képet nem tudok most hozni, mert nem tudok "normális" képet csinálni!

Pedi, Bogi gyógyuljatok meg gyorsan!

Nita, mennek a gyógypuszik Nektek!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?