Új privát üzeneted érkezett!

pedi: 116 kilométerre vagyunk. az azért nem kevés... úgy sajnálom a betegséged!!! már csak 2,5 nap!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


cham: kifejezetten nem logopédus vagyok, de azt is tanultam. amit írsz annak nincs organikus eredetű oka, az "csak" nyelvhelyesség, rossz rögzülés. valóban nem logopédiai dolog. inkább pedagógiai. sokszor kell figyelmeztetni, játékos feladatokat játszani és fog alakulni. :wink:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, Pedi, jó, hogy ennyire drukkoltok, de nem érzem úgy, hogy bármi változás lenne nálam... ez a gyerök nem akar egyhamar kijönni... Ma el is kenődtem egy kicsit amikor olvasgattam a neten egy kismamáról, akinek hozzám hasonlóan normál ciklusai voltak és tudta, hogy félidő körül fogant a babája, mégis túlhordta 8 nappal... :? úgyhogy mégsem olyan biztos, hogy a héten lesz a nagy esemény. de ezen eleget filóztam, majd jön Gergő amikor jön. Úgyis észre fogom venni. :D

Pedi, orvosnál nem voltál ezzel a köhögéssel? amikor azt írtad reggel, hogy mindenféle színű trutyit köhögtél fel, az jutott eszembe, hogy lehet, hogy kellene rá valamilyen antibigyó. Tudom, hogy nem szívesen szed be az ember semmit kismamaként, de vannak olyan bogyók, amik szedhetők terhesség alatt is.

Mona, az új tüneted (álmosság) is szuper! emlékszem, hogy Bencével az elején két hetet szinte átaludtam... még az volt a szerencsém, hogy téli szünet volt a suliban. :D
Vigyázz Magatokra holnap, nehogy megfázz!!!!!!!!!!!!

Cham, Az ECL vizsga nem rossz, szerintem. Egyedül a LISTENING rész szokott gázosabb lenni, de akiket eddig készítettem fel rá, mindenkinek sikerült elsőre! Másik vizsgát ajánlani nehéz így látatlanban, mert ismernem kellene a férjed nyelvtudását, mentalitását ahhoz, hogy bármit is mondjak. A saját tanítványaimnak szoktam tanácsot adni ez ügyben.
A szakmaihoz (gazdasági) egyáltalán nem értek. Én csak "angol nyelv- és irodalom" szakos tanár vagyok, nem specializálódtam szakmai területen, soha nem tanultam/tanítottam ilyet.

Dike, szerintem is jó ötlet a 4D, csak ne várj tőle túl sokat a 13. héten (max egy ropi-babát :D ). De biztos így is meg lesz a hatás!!!!!!!!!! :wink:

Bogi, hogy vagy? Most is fáj a buksid, Hányinger?????

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 

 
 

Sziasztok!!!!!

Bogi

"Nem vagyok a gyereknek gyereket elv hive. Egy tizen es huszon eve elejen jaro csaj meg tanuljon, eljen, tapasztaljon."

én Mátét 19 évesen szültem Barnit meg 23 évesen:):):)

lányok köszönöm a bíztatsokat!!!!!!!!sokat jelent:):)

Dike ez nagyon szép és kedves ötlet volt a párodtól:)))))))
utólag is BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!!!!
örülök hogy minden ok..GRATULA a szivecskéhez:))))

Pedi reggelente én is így vagyok.alig van hangom.....
nekem is van már gumicsíazmám sötétkék már majdnem fekete és vir5ágokvannak rajta.....és tényleg jó hogy mehetsz bele a pocsolyákab:)))))))

Brita sajnálom hogy elfelejtették.....nem szép dolog:((((

Cham akkor szólj mit hogyan jó,:)
tipp vágóm van de han em kell jöhet minden:::::))))))

Pedi minden rendben...a babódnak ez "jó" lehet mert ringatod a röhögéssel:)

lányok holnapra sok sok drukkot kérek...Mátét visszük vissza a Heim PÁl kórházba......ma ekvittem a házidokihoz mert hogy napok óta megint sírva fájlalja a beleit.....hát jól meg is vgannak duzzadva.......remélem nem lesz semmi csak uh!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, jaj szegény Máté! Remélem nincs baj... Extra drukkokat küldök holnapra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


cham: amikor rendesen jön akkor 28-29 nap de kb három hónaponta hat hétre jön :)
Ebben igazad van hogy az emberi Női test 20-as éveiben a legalkalmasabb a gyermek kihordására,de pl én 36 voltam mikor Gergőt szültem és semmivel sem éltem meg rosszabbul mint egy 20 éves.Mondjuk rólam sem mondja senki hogy 40 vagyok már :)
Barátnődet sajnálom

Én örülök,hogy kiéltem magamat.Manapság is néha eszembe jut hogy jó lenne kicsit kirúgni a hámból,de már nem bírom az éjszakázást:) így néha mikor kis barátnőmnél összegyűlnek a barátok :) felettünk lakik :) akkor fel szoktam menni hozzájuk. Legutóbb pl hajnali fél kettőkor jöttünk haza mert karaokéztunk :) a szomszédok örömére:) na másnap keményen ki voltam bukva :)

Dike szerintem ez tök jó ajándékötlet :)

nika70
Salgótarján
 
 


nita oksi, megnézem mik lapulnak a garázsban még. Az UV lámpámat már elajándékoztam meg a zseléket, porcelán porokat. Majd írd meg mi volt a kórházban, érdekel!

kati, köszi. Az a baj, hogy mindig kijavítom, de mintha a falnak beszélnék. Félek, hogy a suliban majd gáz lesz...de akkor nem adom fel. Már akartam kérdezni, a cukorterhelést hogy bírtad?

virág, köszi a véleményt. A szakmai nyelvtanáromat is kérdeztem, és ő lebeszélt az ECL-ről, hogy kicsit elszálltak, hogy kb felsőfokot követel mostanság a közép. Ő az Eurót ajánlotta. A férjem jól tud angolul, sokkal többet ért, mint én, de a szóbelin szerintem megbukna....Nem tudom, lehet Zöld Út lesz belőle.

Annyira ennék vmi édességet, semmi nincs itthon. Azt hiszem csinálok forrócsokit
8)
chamomilla
Pécs
 
 


Nita! Köszi a biztatást! A barátnőm is azt mondta, hogy ezzel ringatom a babucit. Jaj, szegény Máté. Extra drukkok mennek!

Csillag! Szedek homeos dolgokat, ha mégsem leszek jobban, akkor pénteken elmegyek dokihoz. De bízom benne, hogy addigra jobb lesz. Most mindenesetre megpróbálkozom az ülve alvással.:(

Kati! Akkor tényleg nem vagyunk éppen közel, de még mindig közelebb mint pl Csillaghoz vagy Ritához! :wink:

Jó éjt Mindenkinek!
Reggel jövök!
pedi
Kalocsa
 
 


Cham, az EURO szóbelijétől nem kell félni, annak nem az a szivatós része. Ott a nyelvhelyességen buknak el a legtöbben... Egyébként nekem ez a kedvencem.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


köszönöm a drukkokat!!!!!!!!!
Cham köszi mindent!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nika
Általában nem szólok semmiért, ma azért elmentünk délután (ovi után) megköszönteni Rékát. És nem vették észre, hogy beléptem a házba, pont rólam beszéltek, hogy miért hagyom, az ovónőnek, hogy pofont adjon neki, ő már biztos feljelentette volna. De én nem vagyok olyan….aztán itt végül abba is maradt, mert észrevették, hogy valaki jött. Nos, én biztos nem fogom feljelenteni az ovónőt, mert meglegyintette kicsit az arcocskáját, Regi egyáltalán nem stresszel rajta, nem sírt meg ilyesmi, inkább visszavett, és azóta szépen viselkedik, nem kiabál. Hadd döntsem el én, hogy mi jó a gyereknek, és mi nem.

Bogárka
Apukám szokta feladni a lottót, és amint beértünk, már szekált, is hogy fizessem ki. Magamban gondoltam, majd ha piros hó esik. De legalábbis nem fogom strapálni magam, ha ők sem.

Csillagvirág
Még várok néhány hetet, aztán dörgölöm az orruk alá.
De mondom, nővérem feleslegesen strapálja magát, csak nem akartam felesleges drámát, mert legszívesebben odavágtam, volna, hogy most már csak a karácsonyi ajándékomon gondolkodjon.

Pedi
Az nem az ő stílusuk, meglepire már nem számítok. Bár ennek ellenére mégis nagyon boldognak éreztem magam a 30. szülinapomon, hiszen a legnagyobb ajándék itt van velem a nap 24 órájában, a pocakomban.

Nita
Jajj szegény Máté, megint a pocija… Remélem semmi komoly.

Chamomilla
Én most az almára kattantam rá, be is vágtam 3-at, előtte meg levest ettem, és egy szelet diós kalácsot. Szóval elég érdekes menüsor, de ezeket kívántam meg.

Na, végül is megrendeltem a bibliát, Rékának. November végére meg is lesz. Elolvastam, és teljesen rendben van, minden történet benne van, mind az Ószövetség, és az Újszövetség. Tele sok képpel.
Vendég
 


Rita, elfelejtették a szülinapod? :cry: AKKOR AZÉRT ÉN SOK BOLDOGAT KÍVÁNOK. Tudom milyen, apám szerintem 20 éve nem köszönt fel....az unokáit is kb kétszer látta...
vmiről nagyon lemaradtam? felpofozták a lányod? Az én kicsimnek meg beleharapott a bölcsistársa az ARCÁBA, húsig, vérzett. Az orvosi egyetem ott van mellette, kb 2 perc lett volna, hogy átmenjek, de nem is szóltak! És nem tudták ellátni a sebet, azonnal sebészetre kellett volna vinni, nagyon félek hogy meg fog látszani. Mi szépen felnyomtuk a bölcsődét! Déellőtt történt és én 4-kor mentem a gyerkeért, akkor fogadtak ezzel.....de elmondom, semmi nem történt, nagy a lapítás. A másik gyerek ugyanúgy oda jár...már várom hogy betöltse a 3. évet, azonnal oviba átrakom (márciusban) Amúgy még a gondozóknak állt feljebb, de nem ugrálhatok már jobban, mert nem tudom hova rakni a gyereket
chamomilla
Pécs
 
 


amúgy nem vagyok elfogult, de a kisfiam tünemény a bölcsiben, semmi előzménye nem volt, szépen játszott és a társa rácuppant....úgy hogy ott volt bent 3 gondozó....
chamomilla
Pécs
 
 


Cham ez nagyon durva...remélem nem fog látszani.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csillag:

Házassági évfordulótok alkalmából kívánok Nektek nagyon sok boldogságot!!!

Kép

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Csajok, de sokat irtatok, nem tudom kovetni mar a fonalat. :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: Amugy deeee!!! :):)

Hol is kezdjem mar megint. Nem is tudom.

Mona, remelem nem leszel nagyon hanyingeres de az uj tesztet tedd fel ide Nekunk!!!:):):) En nagyon megneznem!!:):):)

Cham, sajnalom a baratnodet. Kar, hogy nem hallgatott Rad.:( Es most mi a kovetkezo lepes? Csak mert gondolom probalkoznak meg. Vagy nagyon ki van akadva? Biztosan szobaall meg Veled csak le kell higgadjon.
A kesoi szulestol nem felek, az egesz csaladom jol van, meg aztan irto messze, sokat nem fogunk talalkozni Veluk de mindegy, ez van.
Lehet nagy mertekben lelki oka van ennek az en nem teherbe esesemnek. Sosem akartam igazan gyereket mert csupa rossz tapasztalatom volt a pasikrol, pasikkal kapcsolatban. Es akkor jott apa es O az akinek mar holnap szulnek. Es lehet, hogy ez pszichesen ennyire kihat. Nem tudom. Talan. Lehet, hogy mar hiaba akarok mert a testem total beallt arra, hogy nem kell. Csak erre tudok gondolni. Meg azt is hallottam, hogy az a no akinek nincs jo viszonya az anyukajaval azoknal sok a meddo mert az anya-lany kapcsolat az a noi nemi szervekre hat. Es az anyammal valo kapcsolatom sosem volt jo, sot. Egyaltalan nem vagyunk jo viszonyban es nem az en hozzaallasomon mulik a dolog. O egy eleg furcsa ember, sosem voltak meg csak baratai sem. Ha meg igen, csak megutaltak es hatat forditottak neki. Csunya ilyet irni de ez van, az anyja vagyis nagyanyam is ezt vallja, pedig a lanya. Es engem igazabol nagyi nevelt fel, legalabbis sokat voltam nala mert O torodott velem, jatszott velem, tanitgatott, stb. A rossz pasi kapcsolatok es anyam, ez igy lehet lelki ok? Mert jelen parommal annyira tokeletes az elet, hogy szebb mar nem is lehetne egy gyerek az ami megkoronazhatna Bennunket. Nagyon szeretnenk. Kicsit hosszu lettem, bocsi.

Nita, ne haragudj, nem megbantani akartalak csak a kornyezetemben elo emberek eletebol meritettem velemenyem. Nekem ugye mar ennyi idosen a legtobb barat, otthoni rokon, szomszed, volt osztalytars, stb. szult. Nem mindenki mert vannak boven gyermektelenek is. Akik koran szultek azok szinte mindenki 20-25 kozott egyet, kettot. Es csak azt lattam, hogy par ev utan valas, meg, hogy a gyerekeket szinte a nagyszulok nevelik mert anyu meg alkalmatlan mert minden fontosabb volt annal, hogy a gyerek erdekeit nezze. Persze ez nem altalanos mert vannak kivetelek is sokan. Meg aztan azt is tudom, Te aztan vegkepp nem ez a kategoria vagy. Es tudom, hogy ezt Te is tudod magadrol, nagy kommentet ezert is nem fuztel hsz-emhez. Amugy meg nem is hittem, hogy ilyen fiatal vagy!

Virag, Veled mizus? Egyben mocorogtok meg?? Milyen volt az ejszakad?

Kati, ma intezel valamit? Bogi baba?:)

Cham, az nagyon durva ami a gyerkocoddel tortent!! Az pedig meg durvabb, hogy ennyire nem torodnek a dadak vagy kik ezzel. Miert termeszetes dolog ez? Es ha ott vagy a kozelben miert nem szolnak. Regen ez nem igy ment.

Rita, elhiszem, hogy bant a dolog. Azert probalj beszelni Veluk. Ne orold magad, Neked most ott a kis Zalan a pociban!! :D :D :D

Aszta de hosszu lettem!:(:(
En pocsekul vagyok. A fejem iszonyatosan faj, hanyingerem is van. Migren szeruen fajt tegnap este is. Mindenfele feny zavart. Most is szur az agyam, iszonyat. Mar ugy erzem ezt nem lehet kibirni. Gyogyszert is vettem be de...semmi. A szemem is faj de csak az egyik. Aztan meg atkoltozik es faj a masik szemem es a fejem masik fele. Mar nagyon elegem van. Szerintem dolgozni sem megyek, nem kinlodok, itthon is alig birom ki a napot nem meg egy nyuzsis helyen. aaaa, nem.
Vendég
 


Nita, uuuuuu, remelem nem lesz semmi Mateval!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


bog: nekem sincs jó kapcsolatom az anyámmal, de azért elvagyunk....elég gázos családból törtem fel (nem mint a büdös víz), apám eldrogozta, elitta a maradék eszét is, 4 éves koromban mentek szét, anyám egyedül nevelt nővéremmel. Gázosabbnál gázosabb pasik sorakoztak....Szeretem, mert az anyám, de sajnos nem szép ezt mondanom, de nagyon buta. Abszolút nincs képben semmivel, pláne nem velem. Fogalma nincs milyen dolog tanulni, még a szakmunkásképzőt is levelezőn végezte el...esküszöm a 6 éves fiamnak magasabb az IQ-ja :? de emellett sokat segít most hogy visszaköltöztünk vidékre, pl most is itt van és takarít. (én meg csesztem suliba menni.... :oops: :oops: :oops: ) Szóval nálam a termékenységre nem hatott ki a dolog, viszont a párválasztásra annál inkább. Először én is nagyon mellényúltam....meg nővérem is. És mindketten már elváltunk. Tesóm azóta is kínlódik a pasikkal, van egy 9 éves kisfia, én szerencsére már nem szenvedek....(5 éve vagyunk együtt egy nagyon jó házasságban) Amúgy Czeizelről olvastam, hogy a felesége korai halála annak köszönhető, hogy mindig meg akart felelni, jó orvos, jó anya és szép nő akart egyszerre lenni...nem bírta, néha én is érzem, hogy nem bírom, de aztán mindig megy tovább! Sajnos fiatal korom ellenére annyit tapasztaltam, hogy másnak 2 élet is kevés lenne.

Keresek neked olyan cikket, ami lehet hogy segítene....melyik SOTE-s tanárom írta, nagyon érdekes dolgok vannak benne. (lelki okok és meddőség) Amúgy nem mondanálak meddőnek így látatlanban, amúgy is 2 év sikertelenség után "bélyegzik" meg a párokat. Mondjuk nem tudom, mert egy orvos ismerős meg azt mondta anno, hogy az is hülyeség, ha vki abbahagyja a tablettát 3 hónap kell, hogy teherbeessen...mert aki egyészséges és rendszeres a sexuális élete, azonnal teherbeesik. (nagyfiammal kimaradt a 1-2 tabi és összejött 2 együttlét/hóból....hétvégén jártam haza a koleszból.)
Az is tény, hogy az idősebb nők nehezebben esnek teherbe, de ez csak statisztika....inkább csak azt szokták mondani, hogy nagyobb a kockázat a Down kórra, 30 felett megsokszorozódik )szóval szerintem nálad nem ez játszik, hanem merem mondani hogy lelki okokra vezethető vissza. Amúgy van peteérésed? Illetve a luteális szakaszod elég hosszú? (ovuláció és a köv. mensi közötti időszak)
Andrológiai vizsgálaton volt a párod? Endometriózist, PCOS-t kizárták nálad? A petevezetőd átjárható? Méhednek milyen a pozíciója? (hátrahajló esetleg?)
Jónást próbáltad? Amúgy ajánlanék Agykontroll tanfolyamot....vagy esetleg olvass a Vonzás Törvényéről...nálam nagyon sok esetben működött, működik.

Ja a barátnőmmel nem beszéltem azóta, nagyon durva story és most kicsit lelkiismeretfurdalásom van, hogy megmondtam neki a frankót. Valószínű most nem kellett volna....Ő hozzáment élete első pasijához, kislány kora óta ismerte. Aztán 10 év együttlét, 5 év házasság után akkor jöjjön a baba....nem jött. Fiatal egészséges pár, rendszeres sex....majd kiderült a PCOS. Aztán már gondolkodtak lombikon, amikor is megromlott a kapcsolat...belefáradtak. Sajnos rosszirányba mentek, buli, drog, pasizás a barátnőm részéről, de inkább a férje részéről a nőzés meg nagyon durván a drog. De néha összejártak...és spontán teherbeesett. Föld feletti lebegés, ismét egymásra találtak (amúgy tényleg ez kellett, hogy észbekapjanak), DE, én mondtam neki, ahogy pozitívat tesztlet, MENJ ORVOSHOZ. Nem ment. Majd múlt héten nagyon rosszul lett, erős hasi fájdalom. Hgy tuti nem a vese, mert nem úgy fáj. Mondom akkor AZONNAL ÜGYELET, MERT TERHES VAGY!!!! Kérdeztem eg tanáromat is, ő is azonnal ezt mondta. Felhívtam és ordibáltam vele, hogy húzzál el ügyeletre,de nem hogy azonnal dokihoz ment volna, felhívta a SOTE ügyeletet, hogy mi a baj, erre a doki megnyugtatta, hogy tuti nem méhen kívüli, stb, mert már múlott neki a fájdalom addigra, hanem valószínű vese. És szépen neki elhitte (jó, én végülis csak orvostanhallgató vagyok meg a barátnője) és otthon maradt. Aztán tegnap el kezdett vérezni, elment dokihoz és már levált a méhnyálkahártyáról a bébi....és ekkor kifakadtam. Mert OK, nem méhen kívüli volt, de egy terhes nőnek ha ilyen fájdalmai voltak a múlt héten, azonnal kórházba kellett volna menni, sőt az ő esete nem volt hétköznapi, azonnal a pozitív teszt után irány a doki, kaphatott volna utrót pl, befektetik és most nem itt tartana! És ha nem lesz elég erős, hogy ezt túlélje a házassága....akkor neki vége. Szóval szerintem nagyon felelőtlen volt és megmondtam neki azt is nem élt Isten ajándékával. (nem vagyok vallásos, de ezt így gondolom)


na keresem a cikkeket. és bocs a hosszú levélért
chamomilla
Pécs
 
 


Sziasztok!!!!

Nemvolt jó a gépem,azthittük hogy nincsen net, de volt csak a hálókártya ment ki,mint mindig :roll: mindig azzal van gond!
Próbálok visszaolvasni,rengeteget írtatok :shock:

Szorítsatok ma nekem,17.15-kor megyek dokihoz!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Gratulálok Zsuzsiéknak Zsófi babához,gyors felépülést zsuzsinak!!!!!!!Nita,hogy vannak?puszilom őket!!!!!!!!!
Vendég
 


25mia, szorítok :D
chamomilla
Pécs
 
 


Cham:köszike :wink: puszillak♥

Virág: hogy vagytok?nem szülsz még??? :D

Bogárka:hogy vagy?de szép az a ház,és az a konyha,na meg a kert is....apám,nagyon szuper!!!!!!!!
Vendég
 


szia mia!!! miért mész dokihoz ma? nemrég voltál! örülök, hogy jó lett a gépetek? mosógép működik? nevetek??? :roll: :roll:

csillag? nem jelentkezett ma be!!!! lehet gergőke lefoglalja??? :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

bogi: sajnálom a betegségedet!!! a hétvégéről dönts belátásod szerint. ami nem megy, nem kell erőltetni.
én ma csak jövök-megyek, egy két dolgot vásárolok az utazásra. nagy pulcsikat magamnak, meg nem találjuk a párom sízoknijait, így veszek, egyet-kettőt.
bogi babám jól van, imádom. most éppen alszik.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Nita:drukkolok nektek,majd írj hogy mi van Mátéval!!!!!
Vendég
 


bog, régen írtam egy blogot, csak inaktív régóta,mert nem tudtam vele foglalkozni. Újraaktiválom és ott el tudom olvasni a cikkeket, belinkelem.
chamomilla
Pécs
 
 


Kati:szia :D azért megyek dokihoz,mert már 1hónapja nemvoltam :lol: és akkor azt mondta a doki,hogy 1hónap múlva talizunk :wink: múltkor a 20hetes uh-on voltam :wink:
Mosógép szuper,nagyon jó :wink:
Nevünk? :roll: izé,hát még mindig nincsen :lol: :lol: :lol: :lol: de a Gréta lesz a befutó szerintem :wink:
Ti hogy vagytok?
Vendég
 


bog: nagyon nagy sikere volt a blogomnak, rengeteg nőnek tudtam segíteni. most már bánom, hogy anno szüneteltettem....csak túl sok kérés volt és kevés idő...

na a cikkről itt a link: http://babaproject.freeblog.hu/categori ... ovelesere/
chamomilla
Pécs
 
 


Cham, koszi elore is! Mindjart irok meg de elobb baratnod vegett egy-ket szo! Ha ez miatt megszakad a baratsagotok akkor "buta". Es igazad van, volt, ne legyen lelkifurdalasod. Azonnal orvoshoz megy ilyen esetben minden no, O pedig felelotlen volt. Es ha Rad haragszik, akkor Veled kapcsolatban felelotlen. Ne haragudj, hogy ezt irom igy ismeretlenben csak tenyleg TE mindent megtettel meg helyette is, DE O VOLT az aki terhes. Szoval ertesz, ugye mit akarnek irni!!?

Aztan, Velunk minden rendben, annyit mondtak, hogy nekem kicsi a mehem es ezert nehezen esek teherbe. Egyebkent most decemberben lesz 2. eve, hogy nem jon a baba.
Aztan pe-m az van. Folyasom is megvan, pattanasok is vannak es a hom is direkt mertem ezen is latszik, leesik 4-5 tizedet pe-kor. Lutfazisom 14 nap. Pe-m pedig napra pontosan a 19. napon van. Vagyis eppen ma!:):) Erzem is a pattik is kijottek. Minden honapban van pe-m, ez tuti. Van amikor 2 is van, mar annyit figyeltem magam az elmult 2 evben, hogy tudom mikor van.:):) Olvastam, hogy 35 folott ezert is gyakori az iker terhesseg. Szoval ilyen teren nincs gond.
Sajnalom a csaladi hattered, az enyem sem fenyesebb sokkal, nalunk csak apam reszerol pia volt de az kokemenyen, anyam meg engem utalt es vagta tobbszor az arcomban kozepiskolas koromban, hogy en csesztem el az eletet mert megszulettem. Na, ragozhatnam de a mai napig ezert nem kedvel. Mondtam mar neki, hogy bocsi de nem en kertem, hogy megszulessek, TE miert nem vigyaztal jobban. 23 evesen mar oregasszonynak nevezett es sokszor megkaptam Tole, hogy nem viszem semmire az eletben. Ezert volt Nalam is egy amolyan rossz palyavalasztas amit Te is irtal. Es ezert jottem el otthonrol a 22. szulinapom elott. Dolgoztam es az osszes penzem elszedte tolem es amikor februarban kettetort a cipom talpa es penzt kertem tole, hogy vegyek masikat akkor azt felelte, "jarjal szandalba" es nem is adott penzt ujra. Ekkor cuccoltam el otthonrol es vagtam rajuk az ajtot mert apam meg anyam partjan allt, anya megvezette. Azt hazudta neki, egy fillert sem adok a fizumbol haza. Kis hulye voltam de ekkor mar atlattam a szitan. Apam is utalt, mindig bantott. Valszeg ezert is utaltam az egesz hazassagosdit is sosem akartam ferjhez menni sem. Sosem. Na, mindegy, Nalam az a szar, hogy most meg elvarjak, hogy segitsek rajtuk. Es mit mondjak nem is tudom megtenni, hogy anyagilag ne tegyem ezt meg. Ez a szar bammmeg. Hogy en semmit nem kaptam toluk soha de most meg azt mondjak, hgy ok felneveltek engem es nekem most kutya kotelessegem oket tamogatni. Amikor leerettsegiztem mar tovabb akartam tanulni de nem engedtek, hogy menjek penzt keresni. Mentem. Aztan apam elem allt, hogy fizessek alberlet penzt nekik es rezsit. Anyam az osszes penzem elszedte amit aztan le is tagadott. Na, mindegy. Szoval jo szar volt az elet de biztos oka van annak, hogy oda szulettem le mert sokat, nagyon sokat tanultam az elettol es ez meg vegulis jo. Csak nem ilyen aron kellett volna.
Vendég
 


Chamomilla
Dehogyis, csak kapott egy legyintést az arcára, mert sikítoztak az egyik kislánnyal a mosdóban. De nem lehetett komoly, mert Regi elég sértődős, és ezen nem akadt ki.
Legközelebb ilyeneket inkább el se mondok a nővéremnek, mert csak kiforgatja a szavaimat.
Tényleg felelőtlen volt a barátnőd.

Csillagvirág
Boldog házassági évfordulót!

Bogárka
Annyira azért nem bánt a dolog :wink: . Inkább csak megjegyeztem. Én sokkal figyelmesebb vagyok a családomnál, és ez jó. Akkor érezném rosszul magam, ha én felejtettem volna el valakinek a szülinapját. Itt úgyis kaptam elég köszöntést. :)
Vendég
 


mia: értem. ti nem egy helyre jártok uh-ra és dokihoz. ahaaa!!!
mi nagyon jól. kedden voltunk dokinál és csupa, csupa jó hírekkel jöttünk haza. a tündérkém szuperül érzi magát bent. lepény szuper helyen, méhszáj 3000!!! éééééés! engedélyezték a laza síelést! hétfőn indulunk.
gréta: gyönyörű, nálunk szóba jött, de a vezetéknevünkkel kiveri a biztosítékot. Papp.

cham: szupi, hogy anyukád takarít nálatok. és ilyenkor tudsz tanulni is egy kicsit, mert a gyerekeket is lefoglalja.???

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Koszi, Cham!! Ez egy nagyon jo cikk!!!!! Koszi szepen, halam orokke uldozni fog!!!!!! El is olvasom!! Es bocsi az elozo hosszu "levelert". Meg amit baratnodrol irtam remelem nem erted felre.

Kati, jo vasarolgatast!!!:) Biztosan jo erzes a sielesre varva tengetni a napokat!!:) Jo lesz Nektek!!!! En is, en is menni akarok. Regen voltam en is csak mi Semmering fole mentunk, meg nem mondom a hely nevet, mar 10 eve volt, elfelejtettem... :oops:

Mia, a Greta szep nev. Egyszer ezt almodtam, hogy ha lanyom lesz, Greta lesz.:) Most nem regen volt ez, 2-3 honapja.:) Drukk a dokihoz!!!:):)

Gyerekek itt olyan pocsek ido van, hogy meeeeg!!!! Vihar es eso!!! blaaaaaaaa!!:):) Otthon mizu???
Vendég
 


kati, segít anyu ilyenkor a gyerekekkel is. Csak olyan türelmetlen velük és sokat kiabál, amit nagyon nem szeretek :roll: jobban szeretem ha anyós vigyáz rájuk, neki birkatürelme van, és sokat foglalkozik a fiúkkal. Anyám inkább csak a port törli....de anyós még dolgozik, ő csak 7végén fogható be.

Rita, értem. Néha jobb, ha az ember tényleg nem mond semmit :wink: Márton nap van ma, szóval a kicsi fiam ma névnapos (ő Martin), úgyhogy megyek is sütök neki vmi finomságot!

bog, írok majd még neked hosszabban és együtt érzek veled nagyon! sok ölelés!
chamomilla
Pécs
 
 


Ja, Cham, Nalam sajna soha nem lesz olyan, hogy anyam eljojjon hozzam takaritani. Igy is lusta, allandoan csak sajnalkozik pedig tok jo sora van. Nemtom mi lenne vele ha a nyakan lenne minden heten 2-3 unoka! aaahhh, az en anyam nagyon durva.
Vendég
 


Cham, en is egyutt erzek am nagyon Veled. Es koszi az olelest az elobb ugyis elpityeredtem magam.
Vendég
 


Ja, es jo sutogetest Martinnak. Mit sutsz? :D
Vendég
 


VIRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Bogárka
Itt hétágra süt a nap, de gondolom ez téged nem boldogít. Jobban vagy már?

Chamomilla
Boldog névnapot a kisfiadnak! Mit sütsz neki?

Ma reggel már kiírták az adventi vásár időpontját. November 22-23-24-én lesz az előkészület, csak délelőtt. Úgyhogy jövő héten bemegyek a kreatívba, és beszerzek néhány dolgot, és ötletet. Remélem lesz rendesen felajánlás, és tudunk miből készíteni. Ha mindenki hozna valamit abból már lehet. Mert aki jár ilyen üzletbe, az tudja, hogy az alapanyag sem kétfillér.
Maga a vásár két napos lesz 25-26. Akkor viszont egész nap, de majd úgyis beosztjuk egymás közt.
Vendég
 


Gyanus ez a csend, lehet Virág már a szülőszobán van :D
Vendég
 


sziasztok!

Visszaolvasni nem tudok, mert összeomlott a rendszer a netbook-omon és bekapcsolni sem tudtam. Most "gyaluta" tisztára a férjem és délután letepít fel új rendszert.

Én sajnos ma sem fogok szülni menni... semmit nem érzek... kezdek megint magam alá csúszni... ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Inkább nem nyávogok itt tovább... Mindjárt készülődünk vásárolgatni, aztán elmegyünk a férjem egyik munkahelyére leadni az októberi számláját, utána pedig az étterembe kajálni.

Majd estefelé még jövök. Puszi Mindenkinek!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Nnnn, akkor Virag ma sem megy sehova!!:( Ami kesik nem mulik, Viragommm!!:) :wink:
Kellemes Unneplest Nektek!!!!!

Rita, ez a vasar nagyon szuperul hangzik! Jo lesz nagyon! De jo lesz Neked!!! Itt tegnap sutott 100 agra a nap. Ma...ki nem teszem a labam. Labam? A kislabujjam kormet sem! :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D
Vendég
 


Kati:dokimnak is van uh,de a korházba is kell menni a kötelező uh-ra... jajj annyira izgulok,tiszta para vagyok :roll: :roll:
Örülök,hogy jólvagytok és minden oké :wink: hova mentek síelni?azért csak óvatosan ám :)

Bogárka: ezt álmodtad?de jóóó :D

Virág:még tiszta fitt,itten 40hetesen,vásárolgatás,étteremben kajálás :lol: :lol:
Én sem éreztem ám Tominál semmit,még ne éld bele magadat hogy ma nem szülsz,még bármi lehet ám :wink: Drukk!!!!!!
Vendég
 


Virág: BOLDOG HÁZASSÁGI ÉVFORDULÓT!!!!!!!!♥
Vendég
 


Csajok, köszönjük a köszöntéseket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virag, Te meg itt????

AKKOR::::
Vendég
 


Kép


BOLDOG EVFORDULOT!!!

JUPPPIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D
Vendég
 


A Viragot Neked kuldom a kottat pedig Apanak!!!:) Puszi!!
Vendég
 


A Zuram elkezdte csesztetni a kisgépemet, nem tudom mikor indulunk el végre... Én meg ma először iszonyatosan elkezdtem bőgni egy újabb "kedves" érdeklődő telefonon és nem bírom abbahagyni... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Bogi, jaj de Drága vagy! KÖSZIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Ez már vagy a 3. laptetőm a héten... mégse történik semmi...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virag, ne higgyj a laptetokben es akkor fog tortenni!!!:) Gergoci kenyelmesen elvan odabent, a kellemes helynek nem tud konnyen megalljt parancsolni. :wink: Nyugi Draga Viragom, tudod, gondolj arra, mindennek oka van, Gergo akkor fog jonni amikor a legjobb lesz!!!! :wink:

Orulok, ha tetszik a kis udvozlo lap. Sokaig folytattam kutato munkat a neten mire ratalaltam erre. Ez olyan kis finom, kellemes, szep kis koszonto lap, mint Te! Vagyis, Ti! Es olyat kerestem ami mindkettotoknek szol. Es ez...olyan! Te vagy a rozsa a ferjed kertjeben, O pedid a mindig zene fuleidnek!:):) :D :D
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?