Új privát üzeneted érkezett!

Judyt Kép
A 2-3 év is megérdemel egy kis búcsút Kép Mondjuk egy kis tortát két babával a tetején... Kép
Biztos vagyok benne, hogy nagy változás lesz Neked otthon csücülni, de tuti le fogod kötni magad kreatív dolgokkal Kép

Stella Kép
Nagyon édes vagy, de nem viselem én ezt olyan jól. Sokszor sírom álomba magam, pityergek munka közben... De bírom, mert bírni kell! Meg lesz az eredménye és nem sokára én is egy olyan csodaszép porontyot fogok a kezemben tartani mint Babus Kép
A szúrkálás tényleg nem jó Kép Dokidnak nem mondtad? Már nem kell sokáig várni és itt van a mensid! Kitartás, mi veled vagyunk Kép

Móni Kép
Szerintem nem korai a hétfői teszt! Drukkolok hogy pozitív legyen, addig meg küldök neked hő fenttartó energiákat+++++++++++++++++++++++++++

Jófi Kép
Nagyon sajálom Kép
De akkor most nagyon drukkolok, hogy gyorsan megjöjjön és nem kellejen újabb vizsgálatokon átesned Kép

Tündi Kép
Olyna jó volt ezt a kis tegnapi esetet olvasgatni Kép Teljesen előttem van a szitu Kép
Drukkolok, hogy repedjenek azok a tüszők!

Zsuzsa Kép
Nagyon köszönjük az infókat Bausékról. Reggel nehezemre esett megállni, hogy be nem menjek hozzájuk a kórházba, az ovi, ahová a kislányom jár a sarkon van Kép
Puszilom Őket!

Éva Kép
Sajnálom, hogy nem olyan eredményt kaptál mint amire vártunk, de kérlek ne add fel! Lesz még szép nagy tüsződ!
Küldtem mailt!

Edinka Kép
Bizony nem sokára rajtatok a sor, de azért még várj csak türelemmel, még meg kell erősödnie a babának Kép

Lányok!
Majd ki ugrom a bőrömből!
Ma voltunk kisherceg vizsgálaton és minden rendben van Kép Azonnal megkaptuk az eredményt és ezt nem is reméltem, a párom röhögve mondta, hogy helyben itélő bíróságra jöttünk Kép
Stella!
Leírhatom az eredményt? Te csak kihámozol valamit, nekünk csak annyit mondtak minden rendben.

Annácska, aki most nagyon boldog Kép

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Köszi a vígasztalást lányok.
Nem tudom mit csináljak még ebben a hónapban az ügy érdekében. Végül is még van növekvőben három tüszőm.... na mindegy.

Annácska!
Örülök a jó eredményeteknek! Válaszoltam, 2 levelet is küldtem

Éva
évi79
 


Annácska,
úgy örülök a jó eredménynek!Hurrá!Kép

Én is úgy örültem, amikor a férjemnél kiderült, hogy minden tökéletes.Az a vizsgálat a mieinkhez képest szerintem sétagalopp és annyira megnyugtató úgy próbálkozni, hogy tudjuk, ott nincs semmi probléma!

Jófi,aki most már várja a mensit nagyon
jófi
 
 

 
 

SZiasztok!!
Bár lecsúszva a nagy izgalmakról szeretnék Gratulálni!!!
Babus, Kristóf, KristófApuka,
Nagyon nagyon gyönyörű a kis Csöppség!!
Annyira hihetetlen dolog a várandóság a szülés tiszta szívemből kívánom hogy mindenki átélje azt a CSODÁT!!

Nagyon jól kezdődik a nap, fülig ér a szám!!
Kristóf baba, szuper UH eredmények, na majd a vizsgán letörik a jó kedvemet!!

Reggel volt UH-án ma vagyok a 13.napon és van egy dundi 20mm tüszőm ami valószínuleg hétvégén megreped. Figyelem a hüvelyváladékot is de még nincs összehasonlítási alapom. :o)) (csak olvastam meg hallottam róla)
Tündi, Kinga, ÉVA
azt hiszem nagy hasonló cipőben járunk.
Bár nálunk csak most jön a nagy akció!! :o)
Móni,
szorítok a hétfői teszthez, de múltkor már küldtem csíkok szerintem már tuti odaértek!!:o))))

SzépNapot!
Kivi
kivi2
 
 


Babus Kép

Oriasi gratula! Kristof nagyon szep! Kép

Gyongyi

bgy
 
 


Babus és kis családja!

Nagyon-nagyon gratulálok nektek! Kristóf tényleg gyönyörű baba!
Minél hamarabbi kórház-elhagyást kívánok nektek!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Lányok!
Itt van a mai tábli:

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


AnnácskaKép
Örülök, hogy a pároddal minden oké!
Írd le nyugodtan az eredményt, talán látunk belőle valamit!

EdinkaKép
Csak nyugi. Élvezd ki az áldott állapot minden percét! Biztosan nagyon jó érzés lehet és olyan hamar vége!

KiviKép
rólad most Judyt jutott az eszembe. Nem is olyan rég mesélt ő is a hamarosan repedő tüszőiről, aztán milyen jó lett a vége!
Drukkolok!
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella Kép
A sejtszám 31 mill/ml, mozgás élénk 50%, mozgás közepes 10%, mozgás lassú 10%.
Morfológia normospermia 76%
Én ebből nem sokat értek, azt sem tudom mennyinek és milyennek kellene lenniük Kép
Mindenesetre azt mondta a hölgy, hogy a termékenység szempontjából jók.

Judyt Kép
Nagyon tetszik a tábla!
Én is szeretnék már ott tartani, mint Babus Kép
Már alig várom a szüléstöriét!
Neked mond ez az eredmény valamit?

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Kivi
Hát neked is kötelező a pároddal hancúrozni szerintem ma is akár, de legkésőbb holnap, szép az a tüsző! Kép Érezzétek jól egymást a hétvégén! KépMilyen vastag a méhnyálkahártyád? Azt nem mondta a doki?

Judyt
Kíváncsi voltam, milyen lesz Babus a táblában, de nagyon édi lett Kép ÉN IS KÉK AKAROOOOK LEENNNIIIIIII! KépKépKép

Annácska
Én nem tudtam volna megállni, hogy be ne menjek Kép Biztos meg tudod állni? Nem akarnád inkább nem visszafogni magad? Kép Babus biztos nem haragudna meg ha 5 percre bemennél, legalább szóban is átadhatnád neki a sok gratulációnkat, jókívánságainkat Kép Naaaaaa, lécci lécci lécci Kép
Nagyon örülök annak, hoyg a kiskatonák rendben vannak! Kép

Tündi
Vendég
 


AnnácskaKép
Annyit tudok, hogy 20 millió/ml a normális, a mozgékonyság gondolom egyértelmű. Talán kicsit lustik, de azért jó, hogy a fele tud rohanni Kép!
Szerintem, bár ez csak tipp a 76%-uk normális, vagyis nem deformálódott, így termékenyítésre alkalmas és képes.
Tényleg jó ez az eredmény!
Biztos nem lesz gond, ha egyszer végre bevetésre indulnakKép!

JudytKép
Reggel pont arra gondoltam, hogy vajon hogy oldod meg a táblában a megszületett babákat. De ez nagyon tetszik! A lányok rózsíszínűen lesznek?
Nálatok ugye van otthon net? Nehogy eltűnj, hiányoznál nagyon a 2 manóddal együtt!
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella Kép
Köszi-köszi-kösziiiii Kép
Persze, hogy kicsit lustik, hisz apa is csak akkor ébredt Kép
Már nagyon várom, hogy végre betevésre indulhassanak!

Tündi Kép
Még gondolkozom rajta, de nem akarom megzavarni. Hátha nem esne jól neki, hogy élete legmeghittebb pillanataiban ott lábatlankodik egy idegen.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Annácska
Értem, értem Kép De nem is vagy neki idegen Kép És ha bemennél és megkérnéd a nővérkét hogy kérdezze meg Babustól hogy bemehetsz-e hozzá, nem zavarod-e? Az úgy nem gáz szerintem Kép
Na jó, nem erőszakoskodom, ne haragudj!!!!!! Csak irtó kíváncsi vagyok Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi Kép
Jól van na, megpróbálok bejutni hozzá Kép
Küldtem neked mailt!

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Évi
Ha eltűnt nem lehet, hogy megrepedt? Vagy rosszul gondolom?

Annácska
A párod eredményei tök jók. Most már munkába kéne állítani a kisfickókat.

Kivi
Használjátok ki a hétvégét! Kép

Tündi
Remélem, hogy sikerült a nagy randi és két hét múlva csíkos teszttel jössz!

Móni
Várjuk a tesztet!

JÓ HÉTVÉGÉT MINDENKINEK! Tessék sokat szánkózni és hógolyózni! Kép

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


Majcsi! 13 mm volt szerdán. Sztem nem nőhetett ennyit két nap alatt. Kép

Mindenkinek szép, akciódús hétvégét kívánok!

Sziasztok
Éva
évi79
 


Lányok!
Mindenkinek jó hétvégét Kép
Ha Babushoz bejutok, akkor feltétlenül jelentkezem Kép
Puszi

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Tündi, Stella!
Köszi a dycséretet a tábláért.Kép
Igen a lányok rózsaszínűek lesznek.Kép
Nyugi nem menekültök meg tőlem.Jövök majd minden nap, ahogy csak tudok.Kép

Annácska!
Nagyon örülök, hogy jó eredményetek lett!!!!KépKépKép
Szerintem jók az adatok, de ha segít valamit leírom a párom eredményét, csak összehasonlítás képpen:
55 millió/ml, 85% élő, 70% élénk mozgású, normális szerkezetű 80%.
Szerintem a sejtszám+szerkezet+élénk mozgás együtt véve a lényeges.Az meg szerintem nálatok is tökéletes.Kép

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Annácska
Nem akar megérkezni a leveled Kép

Lassan hétvégi pangás lesz, de kár Kép

Tündi
Vendég
 


Sziasztok!

Ha már a párjaink vizságlatainknál tartunk, lenne nekem is kérdésem.
Hova érdemes menni? Mennyi idő alatt van meg az eremény? Ki utalhat be ilyen vizsgálatra? Vagy egyszerűen csak meg kell jelenni, hogy "Csókolom én szeretnék egy ondóvizsgálatot"? Légyszi irjatok le mindent, amit jó tudni.
Lehet hogy ezek hülye kérdések, de a saját női dolgaimmal azért inkább tisztában vagyok, a férfi oldalról nincs túl sok infóm.
(Nekünk ez még ráér pár hónapig, csak gondoltam időben begyűjtöm az infokat, mert ha egyszer elkezdem magam kivizsgáltatni, akkor a páromat is elküldöm, mert szerintem értelme csak úgy van az egésznek.)

Köszi,

Dorka

Kép
szdorka
 
 


Dorka

Én a nőgyógyászomtól kaptam az andrológus nevét és elérhetőségét. Bejelentkeztünk magánrendelésre. Odamentünk, a férjemet megvizsgálta, elküldte egy pohárkával mintát adni, visszavittük neki, majd egy óra múlva kellett visszamenni az eredmény miatt. Nagyon rendes volt, engem is behívott. Megmutatta mikroszkóp alatt, hogy milyenek, hogyan mozognak, majd elkészítette az értékelést. 5.000 Ft-ot kellett fizetni. Nekünk megérte, mert kiderült, hogy mi a probléma és gyógyszerekkel segíteni is lehet rajta.

Szilvi
szilvi26
 
 


Sziasztok lányok, Jura vagyok. A régiek biztosan emlékeznek rám.Borzasztóan hiányoztok, de sajnos csak nagyon ritkán kerülök gépközelbe, de remélem érzitek, hogy minden nap gondolok rátok.

Babus+Apuka
Millió gratula nektek gyönyörű elsőszülött kisfiatokhoz. Álomszép kisbaba és olyan nyugodtnak látszik. Biztosan éreztem, hogy ma muszály bekukkantanom hozzátok és lám milyen csodás híreket olvastam rólatok.

Judyt
Szóval ma dolgoztál utoljára. Ne aggódj, nagyon jó lesz otthon.,és tényleg semmi sem fontos, csak a babáid. Mi hárman nagyon jól vagyunk, július 2. ára vagyunk kiírva, gyönyörűek az ultrahangfelvételeken. Másfél hét múlva megyek újra, remélem már látszódni fog, hogy fiúk vagy lányok. Te már tudod?

Stella
Nem sikerült a lombik?!?!?! Mit csinálsz a táblicsku alján???? De hát ez nem lehet igaz!
És Zsófiék hol vannak? Juditék hová utaztak? Csak nincs valami baj náluk is?

Örömmel konstatáltam, hogy szerencsére azért lett jó néhány babásunk is.Gratula mindannyiotoknak.

Valaki tudna küldeni nekem infókat rólatok? Valószínű csak jövő héten tudom elolvasni, de nagyon várom és számolom a napokat.

Jura
jura
 
 


Annácska

Nagyon szépen köszönöm a karásconyi üdvözlőlapodat, sajna azt is csak most tudtam elolvasni, de nagyon örülök neki. Veled mi a helyzet? A táblicsku szerint semmi változás?
jura
 
 


Szia Jura!

Juditék csak ide Pécsre utaztak hétvégére Kép
Zsófi elutazott a párjával Ausztráliába kiküldetésbe, 5 évre, és kb. 1 hónap múlva lesz net, addig nem tudunk róla.
Valiék is utaznak, ők kicsit közelebb, Ausztriába, remélem, nekik hamarosan lesz net-ük Kép
A többi lényeget olvastad, drukkolunk az újakkal együtt egymásnak Kép

Örülök, hoyg jól vagytok, jó lenne képet látni rólatok! Kép
Nagyon vigyázz magatokra továbbra is, és számítunk a drukkodra, mi, akik még várólistások vagyunk Kép

Puszi neked!

Megyek haza lányok, jók legyetek!

Tündi Kép
Vendég
 


Tündi
Nagyon köszönöm az infókat.
És persze, hogy drukkolok nektek nagyon, hisz azt szeretném ha ti is ugyanolyan boldogok lennétek mielőbb mint én. Olyan sok pozitív energiát küldök nektek, amilyen sokat még tán nem is kaptatok.

Nagyon sok puszit küldök nektek, jövő héten jövök.
Jura+ a két pocaklakó
jura
 
 


Lányok Kép
Voltam délután Babusnál Kép
Nagyon jól vannak, minden rendben van. Cseppet sem látszik rajta, hogy megviselte volna a szülés Kép Kristófka egészséges, gyönyörű és szopizik rendesen, Babus szerint úgy mint egy porszívó Kép
Szerintem ez a legfontosabb Kép
Lányok! Nagyon boldog anyukát láttam. A karjában tartotta a kisfiát, akit már oly rég várt, csak úgy sugárzott a boldogságtól, majd el vakított! Kívánom mindenkinek, hogy mielőbb átérezhesse ezt, amit most Babus!
Mindenkinek millió puszi és energia, kitartás, hisz van miért! Egy gyermekért, aki csak ránk várt és mi ő rá Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Annácska!
Irigy kutya vagyok, hogy Te személyesen találkoztál Babusékkal.Kép
Már nagyon várom a jövőhetet, hogy találkozhassunk személyesen.KépOlyan jó volt hallani a hangodat.Kép

Jura!
Úúúúú, de jó, hogy jelentkeztél.Kép
Még mi sem tudjuk a babáink nemét, amúgy már nagyon kíváncsiak vagyunk.Kép
Egyetértek Tündivel, hogy tehetnél fel képeket!!!
Vigyázz magatokra!!!

Kristóf Apuka!
Már nagyon várjuk az újabb képeket.Kép
Köszönjök szépen, hogy törödsz velünk is.Kép

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!

Szerencsesen megerkeztunk. Koszonom a sok drukkot! Olyan faradt vagyok, hogy megyek is aludni nemsokara, csak meg egy picit varok, hatha befut Kristof Apuci!
Nagyon faraszto mar 3orat egy helyben ulni ekkora pocakkal. Igaz egyszer megalltunk, de az sem segitett.

Puszilok mindenkit!

Judit+kis Atti

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok lanyok!

HAt el sem hiszem, mekkora hirek vannak!!!!!!

BABUS,
NAGYON NAGYON SOK SZERETETTEL GRATULALOK NEKTEK S ORULOK, HOGY JOL VAGYTOK! VARJUK A RESZLETES BESZAMOLOT!!!!

Mindenkinek nazon szepen koszonom a nevnapi jokivansagokat, de sajnos nem tudtam idoben megkoszonni nektek, ne haragudjatok! De nagzon jol esik, hogy gondoltatok ram meg igy is, hogy eltuno felben vagyok.

Holnap igyekszem potolni a lemaradasomat es visszaolvasok vegre rendesen!

Sziasztok,
Vanda
vanda72
 
 


Szép jó estét mindenkinek!
Kristóf vagyok, a Babus híradó újdonsült műsorvezetője!

Először is kezdeném a rossz hírrel. A technika ördöge kitolt apucival, ugyanis kölcsön kapott egy digitális fénykepezősépet, hogy minél több képet tehessen fel rólam nektek, viszont a memóriakártyát nem tudja otthon leolvasni és feltenni a számítógépre, mert ez egy teljesen másfajta, mint az eddigiek. Úgyhogy nagyon sajnálja, de nem tud most új képekkel szolgálni, de ami késik, nem múlik, nemigaz?
De a lényeg, hogy anyucika nagyon jól van és ahogy olvashattátok is Annácskától, egyáltalán nem lehet rajta látni, hogy másfél napja szült. Rettentően boldog, nem lehet elvenni tőle ezt a sugárzást, ami kiült az arcára. Pedig nagyon dolgozom az ügyön, például ma is úgy szívtam a cicibimbót, ahogy csak bírtam, szegénykémnek még vérzett is egy kicsit, az estét meg végigsírtam, nehogy jól érezzék már magukat a szomszéd szobában lévők, de anyuci még ekkor sem vetett rám csúnya pillantásokat. Délután volt bent apuci is nálam, megint feküdtem a karját, játszottunk repülőset, de anyu annyira féltett, hogy le kellet szállnunk az ágyra. Ha majd egyszer megnövök, szerintem pilóta leszek. Szerintem.....
Szóval úgy érzem, nagyon szeretnek engem és nekem most ez a legfontosabb. Még jobban összefogom ezt az erős családi köteléket anyu és apu között, bár szerintem mindig megvolt a harmónia. Vagány kis család leszünk (vagyunk) mi így hármasban, nem vágyom jobbra. Kellemes hétvégét nektek, holnap talán már tényleg tudok képekkel szolgálni.

Puszi nektek,
Kristóf+Babus+apuci

Kép
babus2005
 
 


Babus es csodalatos kis csaladja!

Nagyon edes a Babus hirado Kristof vezetesevel, es nagyon varjuk a tovabbi hireket es kepeket a foszereplokrol!

Vanda
vanda72
 
 


Kristófka!

Könnyezik a szemem.... és mindjárt sííííííííííííííííííííííírok.....

Kívánom Neked és Szüleidnek, hogy legyetek nagyon-nagyon boldogok!!!

Kriszta

mohácska
 
 


Sziasztok Lányok !

Ismét jelentkezem. Nagyon gyönyörű Kristóf babuci. Egy kicsit irigykedem, ahogy a képeket nézem. Úgy szeretném megérni azt a napot mikor én is ilyen boldogan tarthatom kezembe a kicsikémet. Na mindegy.

BABUS NAGYON GYÖNYÖRŰEK VAGYTOK ÍGY KETTECSKÉN

Judyt

a múltkor elfelejtettem szólni, hogy lökj le a tábla tetejéről, mert már rég megjött. Most hamarabb jött meg egy pár nappal. Most vagyok a 6.cn.-on.

Móni

kosz, hogy izgulsz, de szerintem nálam zebra egyhamar nem lesz, viszont te nagyon baba gyanús vagy. Szerintem tesztelj.
Rólam annyit, hogy nem merek a laparba belevágni, így HSG lesz a jövő hét szerdán. Drukkoljatok Lányok, hogy ne legyen semmi gond

Puszilok mindenkit

Móni
mokuci28
 
 


Sziasztok Lányok !

Ismét jelentkezem. Nagyon gyönyörű Kristóf babuci. Egy kicsit irigykedem, ahogy a képeket nézem. Úgy szeretném megérni azt a napot mikor én is ilyen boldogan tarthatom kezembe a kicsikémet. Na mindegy.

BABUS NAGYON GYÖNYÖRŰEK VAGYTOK ÍGY KETTECSKÉN

Judyt

a múltkor elfelejtettem szólni, hogy lökj le a tábla tetejéről, mert már rég megjött. Most hamarabb jött meg egy pár nappal. Most vagyok a 6.cn.-on.

Móni

kosz, hogy izgulsz, de szerintem nálam zebra egyhamar nem lesz, viszont te nagyon baba gyanús vagy. Szerintem tesztelj.
Rólam annyit, hogy nem merek a laparba belevágni, így HSG lesz a jövő hét szerdán. Drukkoljatok Lányok, hogy ne legyen semmi gond

Puszilok mindenkit

Móni
mokuci28
 
 


Na ez kétszer ment el, pedig csak egyszer nyomtam.
mokuci28
 
 


Üdv mindenkinek!

Hoztam még egy pár képet magamról! Ha minden igaz, holnap már anyuci leveleit olvashatjátok! Nagyon hiányoztok neki, de apuci minden nao viszi neki a friss leveleket! Na jók legyetek és puszi nektek!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
babus2005
 
 


Babus: Kristóf egyszerűen tündériKép
Nem tudok be telni veleKép)
puszi edina és viktória
ui:Nagyon várunk haza
hogy minden részletről beszámolj nekünk
persze csak akkor ha Kristóf megengedi hogy leülj a gép eléKép

Kép

Kép
edinka
 
 


Sziasztok,
végre sikerül beugranom egy pillanatra.
Babus!
Nagyon nagyon gratulálok a gyönyörű Kristófkához!
Már most meghódítja a lányszíveket, mert én egyenesen beleszerelmesedtem annyira édes! Olyan jó neked hogy össze vissza puszilgathatod!
Legyetek nagyon boldogok!
Ismételten megköszönném az energiákat! Hát eléggé hatottak mert 15 osztódott emberpalántánk lett, úgyhogy holnap szerintem 3-at kérek vissza, csak azt nem tudom hogy a maradék 12-őt mind le lehet e fagyasztatni, mert valahol hallottam hogy 9 a felső határ. De így is nagyon örülünk! Bár úgy érzem most jön a neheze!
Hamarosan megpróbálok újra benézni, addig is mindenkinek babásodást kívánok! És ne felejtsétek el hogy igenis vannak csodák!
Tim
tim74
 
 


Tim!

Lehet hogy én emlékszem rosszul, de mintha Stelláéknak 9-nél több lett volna lefagyasztva. Szerintem keress egy kicsit vissza december környékére, hátha megtalálod az infot.

Dorka

Kép
szdorka
 
 


Jaj Tim, el is felejtettem neked gratulálni a 15 szép kis picurhoz!!! Szép teljesítmény!!!
Nekem is van a közeli ismerősi körömben lombikos, igy hallok jópár sztorit, így tudom hogy a 15 milyen sokat jelent!!! Nagyon jó, hogy a szervezeted ilyen sok petesejtet volt képes termelni, meg aztán persze hogy párod katonácskái is megtették a magukét!
Remélem pár hét múlva egy szép pozitiv tesztel jössz majd vissza közénk! Vagy addig is netközelben leszel?
Pihenj sokat, most "végre" ki lehet használni férjurainkat, hogy körbeugráljanak Kép (persze azt hiszem sokkal jobb lenne, ha erre nem lenne szükség Kép )

Dorka

Kép
szdorka
 
 


Babus!

Gyönyörű Kristófka! Kép Várunk nagyon vissza. Kép

Tim!
Gratula 15 kis picihez. Kép Legyen sok kis babóca belőlük! Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Jimbone,
köszi a képeket!Kép Nagyon rendes tőled, hogy ide is feltetted őket!Kép

Babus,
Kristóf irtó cuki továbbra is!Kép Remélem, azért vigyáz a cicire, és nem rágcsálja véresre!Kép

Tim,
nagyon drukkolok holnapra!Kép 15 picurhoz gratula, jó sokan lettek.Kép

Lányok,
eszembe jutott, hogy a szoptatásról érdemes előre tájékozódni, a www.lll.hu oldalon vannak nagyon jó tájékoztató füzetek, amikben rengeteg hasznos dolog van, a helyes mellrehelyezéstől kezdve a fejésen át a mellgyulladásig. Remélem, mindenkinek hamar szüksége lesz rá!Kép

Kóbor
kóbor
 
 


Sziasztok Jányok!

Egész hétvégén izgultam, mert csak ma tudtam jönni csütörtök óta!

NAGYON BOLDOG VAGYOK, HOGY BABUS ÉS KRISTÓF IS JÓL VANNAK!!!Kép

Babus!
Annyira gyönyörű Kristóf! Apuci gyönyörűen írt Rólatok,megkönnyeztem!Vigyázz nagyon magatokra, az új Családodra!
Már nagyon várom, hogy Te is jelentkezz, de gondolom, Kristófka most jobban szeretné, ha vele foglalkoznál!Kép

Sajnos most többet nem tudok írni,rengeteg a munka, de amint van egy kis időm, jövök!!!Kép

Kinga
Kinga79
 


KristófKép
Hogy Te milyen gyönyőrű baba vagy! És milyen hatalmas a kezecskéd!!
Köszi a rendszeres híradót, nagyon jó olvasni!
Bár, mi már régóta tudjuk anyucidtól, hogy írtóra jó a stílusod és van humorod is rendesen!

BabusKép
Ne is add alább a sugárzást!
Nagyon boldog lehetsz!

TimKép
Gratulálok a 15 embrióhoz!
Drukkolok a mai transzferhez.
Nekünk 12 eszkimónk van. Nem is beszélt senki felső határról. Annyi a különbség, hogy altalában 3-asával fagyasztják óket. Nekünk viszont felajánlották, hogy 4-et tesznek össze és így 3*4 babónk lett.
Pihizz sokat és nagyon drukkolok!!

JuraKép
De jó, hogy bekukkantottál!!!
Örülök, hogy jól vagytok, de tényleg hiányoztatok!
Hát, igen ez a lombik elég furára sikeredett. Sajnos vetélés lett a vége. Szinte nem is örülhettünk a zebrának, mert amint megtudtuk, hogy "sikerült" el is kezdtem írtóra vérezni Kép! Szóval most ezért vagyok a tábla örökös sereghajtója! De utolsókból lesznek az elsők! Egyszer majd ugrok egy jó nagyot!!

TündiKép
mi újság a hőddel? Remélem továbbra is meglep reggelenként!
Drukkolok nagyon! Várlak délután!
Stella

Kép
stella9
 
 


Jó reggelt Lányok,

Babus,
Kristóf tündéri kisbaba.KépNagyon jól állnak neki a csinos ruhácskák!Várom már én is a beszámolódat a nagy eseményről!

Tim,
Nagyon gratulálok és megy a megadrukk ma!!!Pihenj sokat!!!

Nekem megjött a hétvégén Kép Judyt, légyszi javíts ki: 2. cn. Örülök neki, mert ugye pénteken az volt a kérésem, hogyha nincs baba, akkor gyorsan jöjjön meg. És így történt.Köszönöm a drukkokat. Így talán most már normálisan fog működni a szervezetem és könnyebben fog jönni a baba is. Kép

Ha minden igaz, jövő héten petev.átjárhatósági. ma hívom a dokit, mikor menjek.

Móni,
Nálad mi a helyzet????nagyon drukkolok!!!

Szép napot,
Jófi
jófi
 
 


Sziasztok!

Babus, Kristóf, Apuci
NAgyon édesek vagytok, jó látni benneteket! Kép Várunk vissza!

Tim
Nagyon drukkolok neked, sok sikert!

Jófi
Azért én sajnálom hoyg megjött neked, jobb hír lett volna ha baba van. Viszont jó egy újabb vizsgálat is, úgyhogy további kitartást kívánok!

Mokuci
Kép Remélem nem lesz gond a HSG-n!

Stella Kép
A hőm tegnap már 36,7 volt ma meg 36,65, úgyhogy érdekesen alakul Kép Ebből mi lesz! Kép
Köszi a babatapasztókat, úgy írtad az sms-t mintha tény lenne hogy babás vagyok Kép
Megyek du. Kép

Lányok
Tegnap du. volt a Spektrumon egy műsor a megtermékenyítésről, lombikról, nagyon érdekes volt, ott mutatták a laparoszkópiát is, mármint konkrétan a képet hoyg belül milyen a petefészek, stb, hát nagyon érdekes volt Kép A párom nem tudta nézni KépKépKép
Szombaton voltunk barátainknál este, nekik júniusban volt az esküvőjük, és sokáig nem jött össze a baba, majd a 7. hónapban PG53 segítségével és hőmérőzéssel összehozták KépRáadásul érdekes, mert 10. napon volt tüszőrepije Kép Úgyhogy ma kezdi a 9. hetet a csajszi, és már ici-picit nőtt a pocija, úgy örültem nekik Kép Végre eljutottam odáig, hoyg ez a hír nekem NEM FÁJ! Kép
Persze tegnap este elővettem a gyermek születik könyvemet és megnéztem, hogy mekkora is ez a 9 hetes csöppség, mije van már. Na akkor azért sóvárogtam egy picit...

Tündi
Vendég
 


TündiKép
nagyon furi a hőd! Nekem túl alacsonynak tűnik Kép!
Azért remélem minden rendben van odabent!
De jó lett volna látni ezt a műsort, De reméljük elcsípek majd egy ismétlést.
Stella

Kép
stella9
 
 


NEGATÍV!Kép
Már nem értem, hogy mi van velem. A hőm még mindig 37,1 este 37,6 volt. Napok óta hányingerem van, és ma reggel úgy kellett rohannom a wc-re, azt hittem nem érek oda. Utána csináltam meg a tesztet és biztos voltam benne, hogy itt már van babó, erre negatív. Rettenetesen csalódott vígyokKép
Móni

Kép
móni23
 
 


Sziasztok!
Jó reggelt Mindenkinek Kép

Judyt Kép
Már én is nagyon várom, hogy a hétvégén találkozzunk!

Tündi Kép
Olyna jó volt hallani a hangodat. Remélme nme nyúzott meg nagyon a fogorvos Kép

Lányok!
A héten szabin leszek így majd csak ritkán tudok jönni, de azért minden este elolvaslak titeket.
Puszi

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Mokuci, Jófi!
Sajnálom.Kép
Drukkolok nektek a HSG-hez!!!!Kép

Babus!
Már nagyon hiányzol!!!
Kristóf apuka nagyon rendi volt, mert beszámolt nekünk rólatok.Kép
Nem tudok betelni Kristófka képeivel, annyira drága.Kép
Nagyon sok boldogságot, egészséget és sok-sok tejcsit kívánok nektek!!!Kép

Tim!
Drukkolok Én is nektek!!!Kép

Annácska!
Mizujs veletek?
Már nagyon várom a hétvégét, hogy talizzunk.KépRemélem nem fog közbeszólni az időjárás, mert ha az utak rosszak lesznek, akkor el kell halasztanunk egy kicsit.De jó lesz és kész!!!Kép
Képzeld szombaton rosszalkodtam, mert megcsináltam a másik szobánkban is a fal antikolását.De úgy ahogy beszéltük, hogy pihentem közben, és a párom is segített.Kép
Itt megnézheted, hogy sikerült:
http://babanet.hu/album/main.php?album=3691&page=3&image=107381

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?