Új privát üzeneted érkezett!

Nika, hajrá laptetőőőőőőőőőőőőőőőő!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kati, muszáj vasárnapig megszületnie Gergőnek, mert Apának vasárnap dupla színházi előadása lesz és nincs helyettese... :? Kb du. 1 órától este 10:30-ig nem lesz itthon. Én meg nem akarok egyedül szülni... :? :? :?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Zsuzsinak hatalmas gratula es sok puszi Nekik!! A pici lanynak is a legjobbakat!!!
Nem orulok, hogy igy alakult Zsuzsival..:( Puszilom sokszor Nita!

Koszi csajok, valoban pocsekabbul voltam tegnap. Ma sem vagyok jol. Lazam mar nincsen csak hoemim de hanyinger az gyotor es etvagyam sincs es faj a fejem is. Termeszetesen legyurok mindig egy keves falatot a torkomon de borzalmas ez a betegseg, blaaaaa!!!

Viraaaaagommmmm!! Te meg egyben!?:) Nem baj, jon a kiirt napon es csaaa!!!!:):)

Kati, tok szupi, hogy mehettek sielni!! Azert ovatosan legyel a palya ordoge!!!:):) Biztosan nagyon szep ez a hely, majd kerunk fotokat!!!! Okes?

Pedi, mimi? Te teszteltel egy pozit?

Nita, a kormos not en sem vallalnam ujra. Sajnos ilyenek az emberek csak a hatunk mogott van bor az orcajukon.

Ami a szulest illeti en semmikepp nem szulnek fiatalon marcsak azert sem mert semmit nem tud meg ekkor az ember, hiszen maga is gyerek. Nem vagyok a gyereknek gyereket elv hive. Egy tizen es huszon eve elejen jaro csaj meg tanuljon, eljen, tapasztaljon. Hogyan akar jol gyereket nevelni ha meg O maga sem tudja mi az elet. En 36 vagyok es egyaltalan nem banom, hogy nincs meg gyerekem. Bejartam az egesz vilagot, lattam sokat, tapasztaltam sokat, aki meg majd 40 evesen az oviban nagyinak nez annak uzenem: nyezsgem!:) Kulonben meg a mai vilagban nem ritka mar az, hogy 35 folott szulnek emberek. Es en sem az egzisztencia miatt nem vallaltam mert erre teszek egy nagyot. Elvezni akartam azt, hogy elek, hogy elottem a fiatalsag, tele voltam tenni akarassal es tettem is. :) Egy gyerek ugy lekot, semmit nem tud mellette az ember a vagyaibol megvalositani, legalabbis nem olyan mertekben, mint azt gyerek nelkul lehet. Es Nekem voltam vagyaim es teljesult is mind. Es kovetkezo eletemben sem csinalnam ezt maskent. Egy gyerekrol az ember nem kesik le, de az eletrol igen.
Vendég
 


Virag, Kati, tobbszor is eszembe juttok. Ugy gorcsol a hasam, mint akinek kemenyedese van!:) Meg kell alllnom, meg a levegot is visszatartom, annyira faaaaaj!!!!! :shock: :D
Vendég
 

 
 

Nika, hajra, laptetoooo!!!!:):) Na, majd ez a honap! Mikorra nem varod?
Vendég
 


bogi: jóóóóóóó, hogy jobban vagy, de még sajnállak, hogy nem vagy gyógyult!!!

figyu?! bocsi, hogy én javítok, de pedi velem egyidős kismama... :lol: :lol: :lol:

én is azok táborába tartozok, akik örültek, hogy éltek a baba előtt. de nem bánom, hogy most már jön. közel 8 évet töltöttünk ketten, bár alig voltunk egyedül, mert mindig nagy társasági lények voltunk, de most már jó, hogy jön a gyerek és ezt az életem párja is AKARJA!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


nika! hajrá laptető!!!!drukk!

pedi!h vagy?

Bogarka! jajj puszika neked és jobbulást!!!

zsuzsi!!!hatalmas gratula sok boldogságot,egészséget,tejcit kívánok, és neked meg minél gyorsabb felépülést!!!!!!!!

csillag!péntekre meg lesz tuti!!!!!!!!!!!!

nita! HP kapja be!!ügyi vagy te!

én bezzeg semmit nem aludtam már megint az éjjel.este a hányinger miatt nem tudtam elaludni, éjjel 4szer pisi 4 szer iszi, és kb fél óránként rosszat álmodtam( a babával,terhességgel) kapcsolatban és mindig felkeltem.

fél 10kor kikeltem végül az ágyból és párom addigra elkészítette a reggelit,tükörtojás hagymásan,sonkásan,piritós kenyérrel:))

KépKép
dike
 
 


Bogi, akkor úgy görcsölsz mintha vajúdnál... :wink: én is, én is, én is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (persze nem fisifosizni szeretnék...)
Nem örülök annak, hogy sz@rabbul voltál tegnap... már akartam írni hogy szerintem szőlőt meg sok gyümit most ne egyél. Max a reszelt alma lenne jó héj nélkül. Puszikázlak! Gyógyulgass nekem gyorsan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


dike: húúúú! te meg holnap 8.hét???
mész az uh-ra? szombaton?
apa nagyon cuki. most én is le tudnék küldeni egy ilyen adag kaját.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Jajjjj, bocsi Pedi!!:(:) Tenyleg, Te vagy egy idos Katival! :D

Viragom, szekletileg mar jol vagyok.:) Csak vajudok!:):) Nemtom miert faj ennyire de nincs mar hasmenesem. Este sem volt mar, ma meg aztan foleg. A fejem az nagyon faj, alul feluk vajudok. :lol:

Dike, drukk a dokihoz!!:) Ugyis minden rendben!!!:):) Mikor mesz?

Kati, 8 ev a jo sok ido, ossze vagytok szokva.:) Bogi pedig a pecset erre!!:):) En apaval csak 2,5 eve vagyok 2 honap utan cuccoltunk ossze es 2 eve akarunk gyereket csak ugye nem jon. Nem baj, ennek is oka van!:) Fura, mert Vele elso perctol egy hullamhosszon vagyunk amit senki massal nem tapasztaltam. Anyam mindig azt mondta, mert nekem senki nem jo. Nem errol volt szo. O sokat turt apamnak, na, en meg az vagyok aki nem fog! Es Gezu olyan, mint en, mellette erzem a harmoniat.:):)
Vendég
 


Virag, ezen a fisifosin annyira jot nevettem!! :lol: :lol: :lol: Meg most is ezen rohogok!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dike, a Te Apajad is nagyon rendes!!! :D :D :D :D
Vendég
 


Mentem csajok megint mert iszonyat faj a fejem es zavar a monitor fenye is.:( hanyinger is gyotor, vajudok is, lazam is jon vissza, erzem.
Majd jovok. Puszi Mindenkinek!
Vendég
 


bogi: rövid vajúdást, gyors felépülést kívánok!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Visszaolvastam, Cham, Te teszteltel pozit!!! Bocsi!!! Es hajra!!!:):) :D :D :D
Vendég
 


Katocam, hogy Te milyen kis vicceske vagy ma!!! :D :D :D :lol: :lol: :lol: Koszike, majd jovok es elmeselem milyen volt a szules! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


cham tesztelt pozit????? hol voltam én ekkor????

majd visszaolvasom, de most mennem kell kecskemétre az apehhoz. már teljesen a férjecském titkárnőjének érzem magam, annyit intézkedek én a vállalkozásnak. tegnap uh előtt valami szerződést kellett bevinnem az egyik céghez, ma apeh-igazolást kell kérnem, egyik nap én küldtem el valami árajánlatot emailen. mi jön mééég??????????? :roll: :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Szerintem Cham még nem tesztelt pozit, csak mostanában akarja ellőni a tesztet amit vett.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Bogi, én is várom a szüléstörténetedet! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Na, megvan mar. Cham vett tesztet es Pedi irta, hogy O ezzel a fajtaval tesztel pozit, hogy azonnal ott lett a 2. csik. Jovannna, beteg vok, nemtok mindenre figyelni!!!:):):) Legalabbis remelem most jol irtam:)

Virag, okes majd megirom!! :lol: :lol: Na, tenyleg megyek bar fekudni sem jo mert ugy meg jobban hanyingerem van, de ulni sem jo, sehogy sem jo.grrrrrr!!!
Vendég
 


igen lányok megyek ma fél 1re és végre apa is jön:)

KépKép
dike
 
 


ülök az asztalnál és laptopozok...apa elém dob egy papírt,amire rá van írva,h menj a garázsba meg egy szivecske..ott még egy papír amin menj a fürdőbe,ott még egy menj a mososzobába a mosogépbe,ott még egy menj a nappaliba..ott nem találtam,azt mondta adja egy puszit,adott egy cetli..menj a hálószobába,ágyon egy cetli Boldog szülinapot szerelmem nézz körül...és a szekrényembe volt behajva egy szép hosszított puha meleg mayo chixes pulcsi!!úgy örültem!! :lol: nem bírta ki péntekig!:))

KépKép
dike
 
 


Bogi: ciklus jövő vasárnapra írja ma vagyok a 20. ciklus napon elvileg szerintem mult héten kedden vagy szerdán volt pém.de nem vagyok biztos benne.Mindenesetre szerintem ellövök egy tesztet jövő hét vasárnap.ha ddig nem lesz pém vagy mensi.

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Bogi! Örülök, hogy sikerült összeraknod a "képet"! :wink: További gyógypuszik repülnek Neked!

Csillag! Drága! Már csak két nap! :wink:

Dike! Micsoda párod van, ez aztán a romantika! Várom az uh-s beszámolót! :wink:

Nika! Hajrá laptető!!!!

Kati! Milyen távolságra laktok Kecskeméttől?

Hát, nekem nem volt túl jó az éjszakám a tekintetben, hogy sokat fent voltam. Reggel volt a legrosszabb, annyira fájt a torkom, azt hittem, ma meg sem tudok majd szólalni. Aztán jól kiköhögtem magamból, amit ki kellett(mindenféle színben pompázott :oops: ) és utána jobb lett. Mondjuk kicsit rekedt a hangom, de amúgy napközben egészen jól elvagyok. Itt is szakad az eső egész nap! Képzeljétek, vettem magamnak az Aldiban gumicsizmát. Már tavasszal is terveztem, amikor azok a nagy esők voltak, és mindig sz..rá áztam, mire beértem. Hát, szuper jó döntés volt, be tudtam tűrni a gatyómat, és nem számítottak a pocsolyák. :lol:

Rita! Eltűntél?!

Bettike! Sajnálom, hogy már nem jársz erre, remélem, minden rendben Veletek!
pedi
Kalocsa
 
 


kisbabánk 16mmes már szépen dobogott a szíve,és a férjem is látta,olyan jóó volt.8hetest írt a papírra.

meg h székesfehérváron 12.héten uhu kontroll javasolt.

KépKép
dike
 
 


Dike! Látod, látod! Szuper! Gratula a "hatalmas" csomaghoz! :wink:
pedi
Kalocsa
 
 


Dike, GRATULAAAAAAAAAAAAAA!!!!!! Most már tessék szépen megnyugodni! Látod minden rendben van!!!!!!!!!!!!!!! De jó, de jó, de jóóóóóóóóóóóóóóóóó! :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Pedi, sajnálom a rossz éjszakádat... a gyógypuszikat továbbra is küldöm!
Azt a gumicsizmát az Aldiban én is kinéztem magamnak, csak nem volt kedvem elvánszorogni érte (még kocsival sem...). De sebaj, majd tavasszal! Most úgyse nagyon tudnám kihasználni!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok!

Csajok, azt hiszem így szerdán kijelenthetem, hogy a családom elfelejtette a szülinapomat. Én kis naív meg abban reménykedtem, meglepnek valamivel (buli, torta) most hogy így kerek lettem. Igaz anyukámtól már megkaptam az ajándékom, minden hónapban iszom az aloe gélt, és 6 ezer forint, szóval abban maradtunk, hogy az egyiket ő állja, és az lesz az ajándékom. De azért szóban jól esett volna valami. És ma meg a keresztlányom névnapja van, egész nap mondogatta, hogy sütött neki tortát, stb, buli lesz. Pedig az csak egy névnap. Mondjuk nővéremen nem csodálkozom, ő mindig is csak magával törődött. Most már ha eszébe jut, megmondom rakja el inkább karácsonyi ajándéknak, ezzel legalább spórolt egy kicsit, úgyis olyan zsugori.
Szerintetek túlzás, vagy jogosan vagyok kiakadva?

Dokinál minden okés volt, folyás nincs, a méhszáj teljesen zárt, még a külső is, pedig arra azt mondta a másodiknál mindenkinek nyitva van. Szívhang is nagyon szép egyenletes volt, a laboreredményemet is dicsérte. December 2-án megyek legközelebb.

Csillagvirág
Nekem mindegyik nap tetszik. A sorozat is nagyon érdekes, meg a házassági évforduló is jó lenne. Lehet tényleg erre vár Gergő. Bár nekem a sorozat tetszik jobban. Úgyhogy hajrá 12.
Nekem a doki is módosított február 5-re, mert ő is nagynak látja, úgyhogy már ezszerint számol. Így december 8-án már megyek a 32. hetes uh.
Jó ötlet a gyöngyfűzőkészlet, fiúnak is. Nem árt a finom motorikát (így mondják?) erősíteni. Regi is szeret gyöngyfűzni, múltkor sikerült lerántanom a polcról, még hétfőn is találtunk néhány darabot.
Pontosan még én sem tudom, barkácsolunk, meg árúsítunk. Ma meg voltak kirakva könyvek, lehetett rendelni belőle, egy Thomas-ost (karácsonyi) választott Regi. Csak 1000 forint. Meg láttam van szép Biblia, keresztlányomnak még úgy sincs, úgyhogy neki meg azt veszek majd karácsonyra. Csak ma nem volt időm átolvasni, majd holnap időben megyek aztán átnézem, mert biztos te is képben vagy a könyvekkel, úgyhogy tudod, ahány kiadó, annyi verzió, és némelyiknek köze sincs az eredeti történethez, valósághoz. Én a népmeséket is úgy mesélem Reginek, ahogy eredetiben megvan (dvd-én), tájszólással, meg olyan hangsúllyal.

Dike
Igyekszek, ma még bementünk anyukámmal csavarogni a városba. De ígérem most már többet pihenek. Most meg szakad az eső, de legalább addig jó idő volt, amíg Győrben voltunk.
Szerintem az uh nem káros, persze feleslegesen nem ajánlják, de a lombikosoknál alap, hogy ilyenkor gyakran nézik.

Bogárka
Tényleg rendes a párod, az enyém az se tudja mi az a bió élelmiszer, és hol lehet olyat vásárolni.

Mona
Nekem az volt a legelső tünet –a gyakori vizelési inger, Reginél is és most is. Még mielőtt teszteltem volna, szóval ez mindenképpen jó jel.

Kati
A síelés mehet. Sajna a snowboard veszélyes, a fenékre huppanás miatt, meg pont a hasizmot veszi nagyon igénybe.
A lepényed is alakul, tényleg jó lesz már ha te is aktívabb lehetsz.
Enyém baba pont fordítva, mellkas, fejecske nagyobb jóval, a lába meg az átlagnál kisebb. Igazi kisfiú.
Nem nyomja a bordádat? Mert nekem néha igen.

Nita
De jó hírekkel jössz. Gratulálunk Zsuzsinak, sok puszit küldünk neki, reméljük hamar felépül, és gyönyörködhet a kislányában egész nap.

Pedi
Bizony sokat kibírnak ezek a babócák a pocakban, amennyi stressz, meg mindenféle dolog volt Reginél, mégis a kiírt napon született. Még koccanásos balesetünk is volt, szóval tényleg védi őket a magzatvíz.
Vendég
 


Rita! De jó, hogy ilyen jó hírekkel jöttél! Látod, én mondtam, hogy minden rendben lesz. Amúgy a legutóbbi uh alapján nekem is majdnem egy héttel nagyobb a babucim. Illetve combcsont és buksi alapján egy héttel, pocak alapján két nappal. Pedig eddig poci alapján kisebb volt. Belehúzott a drágám! Mondjuk ez látszik a pocakomon is.

Hú, Csillag! Én vkit elküldenék a helyedben ilyen csizmáért. Úgyis kicserélik vagy visszaadják a pénzt, ha nem jó. De ezt akár babakocsi tologatás közben is használhatod majd! :wink:
pedi
Kalocsa
 
 


dike: aztaaaa de jó :):):) látod minden rendben van pici babánál :):):):)

Rita: sajnálom hogy elfeledkeztek rólad :( én azért amikor megemlíti anyukád hogy torta vagy névnap azért szőr mentén megemlíteném a dolgot neki.

nika70
Salgótarján
 
 


[quote="nika70"]B írta:nika70ogi: ciklus jövő vasárnapra írja ma vagyok a 20. ciklus napon elvileg szerintem mult héten kedden vagy szerdán volt pém.de nem vagyok biztos benne.Mindenesetre szerintem ellövök egy tesztet jövő hét vasárnap.ha ddig nem lesz pém vagy mensi.


hány napos egy átlagos ciklusod? valahogy egyszerre működünk most, de én már most vasárnap fogok tesztelni...nekem max 26 napos egy ciklus, múlt hónapban 25 volt, átlagosan 9-11. nap körül ovulálok, most a 11. napon volt. na majd izgulhatunk

bog, örülök hogy jobban vagy, de én ezzel a gyerekvállalással nem értek egyet, éltem, élek és fogok is. (lásd a szombat estémet...tacccs) de nem is ez a lényeg, mindenki ahogy érzi. Van olyan 38 éves csaj aki akkor szülte az elsőt, amikor én 23 évesen a Milánt...sokkal nehezebb volt feladni a korábbi életét. És soha nem látom a gyerekkel, mindig a férje viszi játszótérre....panaszkodik is rendesen. Na nem ragozom tovább, minden ember más.
chamomilla
Pécs
 
 


Rita, szeritnem nem esel tulzasba, azt hiszem ez mindannyiunknak rosszul esne!! En -amilyen en vagyok- tuti meg is jegyeznem ugy szep finoman, uri hangnemben de megis, hogy ertsek a celzast, hogy ez nem volt ker.

Cham, en az eletet nem ugy ertem, hogy szombatonkent taccs. Kb. 20-21 eves koromban volt az, hogy hetvegenkent buli volt. En kulfoldet jartam es olyan dolgokat eltem meg amit gyerek mellett nem lehet. Es nem tartozom azok koze sem akik nem tudjak feladni ezt az eletet. Igazabol nem is neveznem feladasnak, Nalam most van itt az ideje annak, hogy egy gyerek miatt ne erezzem azt, hogy nelkulozok es anyagilag szukolkodok, hogy le kell mondanom barmirol is. Azt sem mondanam, hoyg keson ero tipus vagyok hiszen 22 evesen hagytam el a szuloi hazat es jottem ki eloszor ide dolgozni es alltam meg a ket labamon mindefele segitseg nelkul es allok most is. En szuloktol soha 10 forintot nem kaptam, nagyszulotol sem. Nem is kell. Es most mar a gyerek lesz a fontos es minden mas masodlagos, foleg a taccsos szombatok nem hianyoznak mert nincs jelentoseguk es soha nem is voltam bulizos fajta. Az elmult 3 evben 2x voltam ittas. De igazad van mindenki mas.
Figyu mar, Te kis geniusza a babanetnek!:)-ez bok am, felre ne erts!:) Ha egeszsegesek vagyunk a parommal akkor szerinted miert van megis az, hogy evek ota nem jon a gyerek? Most mar 2 eve, hogy probalkozunk es semmi eredmenye.:(:( Olyan lehet, hogy ezelott 1 evvel jo volt a hormonvizsgalatom eredmenye de mondjuk most mar nem, es mondjuk 1 evvel ezelott mas okbol nem jott a baba-nemtom akarmi miatt, talan lelki ok volt csak-, de most meg pl. hormon oka van??
Vendég
 


Cham, amugy en azt hittem idosebb vagy! Nemtom valahogy az irasaid alapjan.
Vendég
 


Viragom!!!! Most mar tuti tortenni fog Veled valami mert Veled almodtam. Es ha almodom valakivel azzal altalaban tortenik valami.:)-komolyan. Azt almodtam, hogy Csillanak hivtak. Szoke hosszu hajad volt (egyenes) es volt egy novered aki nagyon hasonlitott Rad. Es amikor talalkoztam Vele csak onnan tudtam, hogy nem Te vagy mert a ruhad megkulonboztetett!!:):) Egy csaladi hazban laktatok es a ferjed volt az egyik kapcsolattartom a cegnel ahol dolgoztam, beszerzokent dolgozott es Csabanak hivtak!:):) Te pedig otthon voltal egy kisfiuval gyeden.:):) Es terhes voltal es a Csabi kocsijaban volt valalmi ami rambizott, hogy ha megyek hozzatok akkor tuntessem el, Te meg ne talald mert akkor elkezded kitakaritani a kocsit es ettol beindulhat a szules. At is mentem hozzatok, hogy a kocsibol eltuntessem ezt a ketcuhpnak tuno valamit ami kifolyt. Termeszetesen Te eszrevetted es kiakadtal, hogy miert titkolozom en aZuraddal. :shock: Meg, hogy Te igenis ki tudnad anelkul sikalni a karpitbol a foltot, hogy beindulna a szules. :lol: :lol: :lol: Na, micsoda hulyeseg mar, nem?? :lol: :lol: :lol: :lol: Aztan lenyugodtal de kaptunk Toled jo nagyot aZurad is meg en is!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Cham, meg az jutott most eszembe, hogy ez a 38 eves csaj lehet nem is akart gyereket csak a ferje miatt szulte. A szive melyen talan meg mindig az a no szeretne lenni aki a gyerek elott volt. En nem ilyen vagyok es jo anyja leszek, tudom, mert a szivembol, lelkembol kivanom mar ezt a kis szarost aki varat magara. Nem csak ugy szulok mert mar itt az ideje.
Vendég
 


Bogi Drága, annyira jót álmodtál!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Remélem igazi bosziság volt és tényleg bejön a dolog és mehetek végre szülni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Egyébként képzeld, a nőgyógyászom keresztneve Csaba... :shock:
Ja, és az előbb taliztam megint egy picike nyákdugó darabkával... :shock: Bár abban már nem hiszek, hogy ez bármit is jelentene, hisz a múlt héten 5 napig jött folyamatosan...

Rita, ez eléggé bántó, hogy elfelejtett megköszönteni a családod... én sem hagynám annyiban a dolgot, finoman azért megmondanám nekik, hogy mennyire rosszul esik...
Az viszont szuper, hogy minden rendben Veled!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Pedi, ennyire szuper a gumicsizma? Na akkor lehet, hogy holnap mégis elmegyek és megnézem. Épp most hívott fel a férjem, hogy nem hoz sok kaját a boltból, mert inkább étterembe megyünk megünnepelni a házassági évfordulónkat. Szerencsére nem fog dolgozni, így az egész napunk szabad! :D

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virag, de jo Neked!!!:):) Na, majd a finom evfordulos etek meghozza Gergo gyumolcset! :lol: :lol: :lol:

Rita, az tenyleg a legjobb, hogy minden rendben Veled!!:):)

Pedi,Virag, ezzel gumicsizmaval teljsen felcsigaztatok. Amint elmerek indulni itthonrol barmerre is, en is veszek egyet. Bar ma mar nem volt hasmenes de hanyinger az boven van es fejgorcs. grrr!!!
Pedi, hogy vagy?

Cham, Te mikor tesztelsz? Holnap, holnaputan?
Vendég
 


csillag: feltéve, ha holnap délben még egyben leszel!!! :wink: :wink: :wink:
ha nem, akkor ünnepi ebédnek marad a kórházi koszt!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, merre csatangolsz? Mar sielsz???!! :lol: :lol:

Mia, Beze!!!!

Bettiii!!!!

Mona, kismami, milyen napod volt ma? Hanyinger? Meg egy teszt esetleg? :lol: :lol:
Vendég
 


Na, Kati, vegre!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


RITA! örülök h minden rendben volt az uhun!!! én nagyon meg lennék sértődve!:((

csajok olvasgatok össze vissza ugyanis azt találtam ki h 13 és fél hetesen elmegyek 4dre vhova? és a képeket bekereteztetve,meg a dvd-t majd lemásolom, és azt adoma szüleimnek karácsonyra,meg egy kiscipőt( egyik párját apa egyiket anya felköti a kocsiba a tükörre:))

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Bogi, megvagyunk, tesztet nem csináltam, majd holnap reggel, vagy péntek reggel! Még nem tudom, hogy mikor...szabin vagyok a héten, de ma bementem dolgozni, hogy szavad legyen a keddem, amikor megyek a dokihoz! Hányinger, hát nem nagyon, néha érzek valamit, de nem sokáig! Pocim "fájdogál" néha! Jah és mindig aludnék :)
Te hogy vagy? Hétvégén mész dolgozni legközelebb?

Dike, gratulálok!!!

Virág Te hogy vagy?

Megyek is pihizni, mert holnap megyek Balatonfüredre továbbképzés szerű valamire!

Puszi Mindenkinek!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


dike: ez szuper ötlet!!! mondjuk jól kérdezz utána, mert jó helyre kell menned, hogy jó képetek legyen. tudják már a szülök, meg a távolabbi rokonság, munkatársak???

pedi: kecskemét tőlünk 30 km. miért kéedezted? sajnálom a betegségedet!!! nem kellene 1-2 nap táppénz? fertőznek az emberek az utcáról...

bogi: vagyok. kicsit fáradtan. egész nap ügyeket intéztem kecskeméten, meg voltam a munkahelyemen pletyizni a volt és új munkatársaimmal.
majd hétfőn indulunk délután. addigra remélem apa elintézi a dolgait és nyugis 10 napunk lesz.

brita: örülök, hogy minden rendben nálatok is. nekem nem rugdossa a bordáimat. én 1-2 héttel fiatalabb vagyok nálad. de nem is úgy fekszik. de majd meglátjuk.
persze, nem fogok deszkázni, pedig imádok, csak a léceimet visszük. de csak óvatosan fogok, de szerintem fantasztikus lesz, mert imádom. és mozgásnak is szuper lesz.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


bog:értelek én teljesen. komolyan, én megmondom őszintén nem akartam gyereket, pl mentem az utcán bele sem néztem a babakocsiba soha, még nővérem gyereke sem érdekelt. Vinnyogó bébik csak idegesítettek a buszon...stb, de amikor terhes lettem az elsővel -nem volt tervezett- bele sem gondoltam, hogy nem tartom meg. Már akkor imádtam. Ezért azzal nem értek egyet, hogy gyereknek gyerek, mert nagyon jó irányban megváltoztatott a terhesség, majd az anyaság. Előtte önző dög voltam, aki azt hitte, hogy körülötte forog a világ. Az igaz, elváltam, de a második házasságomba annál nagyobb "ésszel" mentem. Valószínű időben most lettem volna érett 30 évesen, hogy férjem legyen, de a gyerekre már megértem korábban. A 2 egyetemet is elvégeztem gyerekek mellett, most a 3.-at csinálom és ahogy engedik az anyagiak, jövünk-megyünk a világban. Mindig az adott helyzetet kell megoldani, msot sem egyszerű az életünk, de nem panaszkodom, mert a gyerekeimnél fontosabb nincsen, se pénz, se munka.....olyan édik. Pl anatómia zh után kérdezi a fiam, hogy anya na milyen lett? Mondom jó sz@r, valószínű karó. Erre ő, pedig anya azért tanultál sokat, én elhiszem neked hogy tudod és azt is érzem, hogy nem lesz egyes. És amikor mondtam, hogy 3-as, akkor adott egy nagy puszit, hogy sokat gondolt rám zh közben és legközelebb mégtöbbet fog és akkor 5 lesz!

Ezért mondom, hogy talán jobb korábban, mert egy nagyon jó barátnőm is későn szült és ő is egyke késői gyerek volt, most 4 éves a kislánya és nem él az apukája, anyukája. Se testvére, se szülei, és látom, hogy nagyon rossz neki. Meg amúgy genetikailag a legalkalmasabb az ember a 20-as évei közepén a gyerekvállalásra.

Ha egészségesek vagytok (párod is volt vizsgálaton?), akkor csakis pszichés gát van....rengeteg lehetőség van amúgy, tudnom kéne mindent hozzá és akkor próbálok okoskodni.

Amúgy nagyon mérges vagyok egy barátnőmre. 10 év házasság, 5 év próbálkozás PCOS, spontán teherbeesett, de tegnap elvetélt...és nem hallgatott rám. Nem vagyok géniusz, de néha talán nem tanácsolok hülyeséget...és nagyon zavar. nem is mesélem el, mert csak felhúz....le is csesztem, de lehet nem kellet volna, félek, többet nem áll velem szóba, pedig igazam volt.
chamomilla
Pécs
 
 


kati! már minden közeli ismerős tudja,munkatársak isl

KépKép
dike
 
 


dike, ha pesti vagy ajánlanám Barna Csillát! Nagyon aranyos, Budán van rendelője. Az ár most nem tudom mennyi, akkor 8 ezer volt, az igaz 2szer voltam, mert a másodikat ingyen csinálta. ez egy jó story, régen is babaneteztem és jártunk terhestalikra a Trófeába és hívtunk szongráfust meg dúlát, ott ismertem meg Csillát, és én voltam a legfiatalabb kismami, és így annak felajánlott egy ingyenes uh-t :wink:
chamomilla
Pécs
 
 


monalux, Balatonfüred miatt irígy!

kati, te vagy az angol tanár, képzled megírtuk ma a zh-t és kicsit ilyen lett: :shock: :shock: :shock:

mondtam az egyik srácnak, akinek felsőfokúja van, hogy üljön már mellém, majd lesek róla. Aztán vicces volt, mert kb én többet tudtam, mert ugye ez szaknyelv, a srác meg elsős volt nulla latintudással, az angol meg sok latin szót átvett az orvosi szaknyelvben....azért remélem összehoztunk egy kettest. Nem tudom hogy fogom letenni a nyelvvizsgát...hiába az olasz felső, kötelező a szakmai angol minimum közép. Amúgy a férjem is most akar nyelvvizsgázni (nem akar, de muszáj), neki melyiket ajánlanád? Jár ECL tanfolyamra, de vmi brutál....(csak azért nem adta fel, mert fizeti a melóhely). Neki jó még a gazdasági szakmai, arról vélemény?
chamomilla
Pécs
 
 


nitácska, valahol a garázsban vannak a lakkok (nemrég költöztünk)én tök szívesen elküldöm ingyen, ha kifizeted a postát. Kár lenne, ha csak ott kallódik, te hasznát vennéd. MAx egyszer csinálsz nekem vmi szép körmöt 8) van még ilyen tipvágóm is, ez-az.
chamomilla
Pécs
 
 


cham: az csillag. én a gyógypedagógus vagyok, nulla angol tudással. :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
még nem is gratuláltam a zh-d hoz. ügyi vagy!!! csak így tovább!!! menni fog az angol is!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


chamomillal! nem vagyok pesti,azért köszike:)

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Csillag! Annyira nem esztétikus a csizma, de szerintem, ha szakad az eső, vagy nagy a sár, nem is az a lényeg. Én is Katival értek egyet, annyira elterveztétek azt a holnapi napot, hogy csodálkoznék, ha Gergő nem "szólna" közbe! :wink:

Kati! Azért kérdeztem, mert elég közel lakunk egymáshoz. Én kalocsai vagyok! Egyébként, most éppen nem tudok itthon maradni, mert a srác, aki helyettem lesz, most végzi az ehhez szükséges sulit. De jövő héttől már csak 4órás leszek. Szóval, már csak 2,5 nap addig, mert most viszont szombaton is én jövök.

Mona! Azért annyira ne éld ám bele magad, hogy nincs hányingered. Legalábbis én azt hittem, én leszek a világ legszerencsésebb kismamája, és aztán a 6-7.hét környékén kezdődtek a hányingerek. Bár az is igaz, hogy 3hét alatt elmúlt. Várom a legújabb tesztedet majd!

Rita! Nagyon sajnálom, hogy megfeledkezett Rólad a család! De nem lehet, hogy ez vmi elterelő "hadművelet", és mégis lesz nagy meglepi esetleg most hétvégén?!

Hát, köszönöm a gyógypuszikat Nektek! Eddig sajnos nem a legjobb a helyzet, amióta hazajöttem, szinte be nem áll a szám, állandóan erőltet a köhögés. Annyira rossz, mert ettől folyamatosan feszül a pocakom. :cry: De a babucim szerintem jól van, mert ma sokat mozog.(Legalábbis bízom benne, hogy ez azt jelenti, nem pedig azt, hogy "anya hagyd már abba"! :roll: )
pedi
Kalocsa
 
 


[quote="@ka(ti)"]c írta:@ka(ti)ham: az csillag. én a gyógypedagógus vagyok, nulla angol tudással. :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
még nem is gratuláltam a zh-d hoz. ügyi vagy!!! csak így tovább!!! menni fog az angol is!!!


:D :D :D :D lehet hogy hamarosan gyógypedagógusra is szükségem lesz 8) 8) 8) amúgy viccet félretéve, logopédiával foglalkozol? nem értem, szűrésen átment a fiam, de én megőrülök tőle, hogy nem AZ-t használ a magánhangzóval kezdődő szavak előtt. pl A autó, és nem tudom kiverni a fejéből, az óvónők meg lesz@rják. :roll:
chamomilla
Pécs
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?