Új privát üzeneted érkezett!

Enis,
én már pár napja nem alszok. Egy hete csalánkiütéses vagyok, és vakarózok, mint egy rühes kutya :twisted: És ez olyan, hogy éjszaka fokózódik a viszketés...
Jó sok mindent tervezel mára :shock: Ti nem kertes házban laktok, hogy vinni kell a kutyust napozni?

Az én fejem se oké, de ez a kialvatlanságtól van, meg szeles időben ált. ilyen kába vagyok... Most voltam kint másodszor locsolni a füvet, mert a szél kifújja a vizet a földből :roll:
Vendég
 


Szejasztok!

No a két szurkán tul vagyok már csak az eredményre várok és a 4 órát várom, hogy túl legyek a mai napon!
Tegnap ide telefonált az unoka növérem, hogy a nagyobbik fiának csütörtökön lesz a ballagása és szivesen meghívnak minket! Pedig már pont mondtam anyumnak, hogy én el nem megyek, mert mikor ohajt meghívni??? Elötte való nap??? Na kasa! No anyumnak meg mehetnéke van és szívből el sem mennék, csak azért megyek mert anyum szeretné! Ezért jön csóri párom is, mert ugye utána onnan hazabattyogni nem nagyon akarja! meg amugy is ugy vagyok vele, hogy mi egy család vagyunk menjünk együtt vagy sehogy!!! Tavaly mikor volt az unoka növéremék esküvöük emlékeztek még nem?? Na akkor is csak postán jött a maghívó!! Szép baleset mondhatom! Nekem ez nem jön be!! vagy csak én ragaszkodom a régi hagyományokhoz ennyire?? Én vagyok ilyen elavult?? Lehet engem kéne lecserélni! Na mindegy!!!

Brid! Hát a párod tényleg nagyon kedves meglepetést okozott, ha hiszed ha nem nekem igen!!! Örülök, hogy végre boldogság árasztja el a szíved!!! És Így hátha igaza van párodnak! Lehet még ingyé is össze hozzátok azt a babot!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kitty! Ez csak a véletlen volt, hogy tegnap megcsináltam mára a fasírtot! Mert ha nem lett volna sok a husika akkor nem csináltam volna meg! Na csak ezért! De most így jó, mert nem kell töprengenem, hogy mi a frászt is csináljak! meg lesz hozzá azaz külön sajtos tejfölös penne! Azt kivántam meg!!Meg most úgy eszembe jutott, hogy ugy szalonnáznék, de most ettem!!! Szal nem lehet!!!! Majd 3 óra mulva! Na de akkor igen!!!!!

Enis! Na szép lehet csóri kutya, hogy 3 emberes meló neki beadni a gyogyit! Szegénykém nagyon sajnálom!!! A szemem ugy tünik jobban van! Ma nem fájt meg semmi hálistennek! Ugy látszik kapott egy enyhe huzatot!!!! Most már csak az agyamnak kéne huzatot kapnia, mert lusta vagyok mint állat!!!

Melaszka! Olyan kis édes Marci baba! Pláne a második képen!!! Imádni való a drágám!!!! Te vörös a hajacskája??? Vagy csak én látom ugy???

Csajok! Ha valaki freemailos akkor ahoz szól a köv kérdés! Én citromailos vagyok tehát azért nem tom! Nos egyik isminek a gépén valamiért nem enged csinálni semmit a freemail és mikor másnak a gépén van akkor igen! De a saját ggépén bármi mást tud csinálni! Van ennek különösebb oka??? Vagy csak lehet valamit elállított?? Én nem értek hozzá, de megigértem, hogy megkérdezem!!! Ha valaki tud így segiteni előre is köcce!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Kitty
Laptetuuu :lol:
Hogyhogy elemezzem ki az lh-t?
A tuszo amikor no a petefeszekben bizonyos anyagot termel a szerveteben aminek a roviditese LH ezert olyan tesztet hasznalunk aminek az LH erzekenysege nagy azaz magat az LH mennyiseget mutatja ki :!: amikor a legpozitivabb akkor nagy erett tuszo amikor meg mar kilokodott elkezd halvanyodni ugyhogy ezaltal megallapithato mikor is kell egyutt lenni 8) Igy gondoltad :?: :roll:
En nem az egyuttlet miatt aludtam jol :lol: az azert maskor is van es en majdnem minden nap szarul alszom :x

Enis
Mar elfelejtettem,hogy jobban van e a kutya persze az elobb olvastam na majd minnya visszalapozok megint :oops: Csimma ugyebn mesz pestre akkor?Nekem tudod 25naposak a ciklusaim igy pe-m 11.nap van csak az a franya vonalzi nem valtott de mar allitottam megint rajta :wink: szal igy elhagytalak jah :)
Spontankodjatok draga csak erdekelt megis hol tartassz :wink:

Kép

erosebb a T csik mint a C :shock: de ha egforditom

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

 
 

Gondoltátok,hogy az olcsó fűmagból nem lesz semmi? 8)
Anyósék szoktak hozni mindig 10 kg mandarint..és mindig rohadt rossz,vagy másnapra megromlik az összes,vagy ízetlen,vagy kiszáradtak....ez azért érdekes,mert mindig előre kijelenti,hogy a legdrágábbat vette.Már ideges lettem egyszer és mondtam,hogy akkor,ha feltétlenül venni akar(ezerszer mondtuk,hogy ne vegyen,mert jobb,amit mi veszünk),akkor az olcsót és a jót vegye,ne a drága,rosszat :lol:
Most ti is valahogy így jártatok a fűmaggal :lol:

Nem sok a mai programom,még a kutyasétáltatás maradt csak :lol: Mi társasházban lakunk,és most,hogy beteg volt,a kutya megkeresi hol süt be a nap és oda fekszik :lol: Azért gondoltam csórit kicsit megnapoztatni.De most beszéltem anyummal,végül holnap megyek,jó így is.

Csalánkiütés mitől van, kajától?Vagy allergiás vagy valamire?
enis
 
 


Bridget,
én nem megyek Pestre,szerencsére,most tényleg nem volt kedvem.És a párom már tegnap is indult,és egyfolytában járt utánam,hogy de miért nem akarok menni?Hát mert apám szokott jönni Renihez(anyum még dolgozik),és most,hogy hasmenése volt a kutyunak ,éjjel is elvégezte a fürdőbe :x Így reggel alaposan fertőtlenítettem mindent.Apám ezt nem tenné meg,én meg erre kényes vagyok..és amúgy sem lenne muszáj nekem is menni,tök fölösleges :evil:
Ha kell,megyek,de ha nem,akkor semmi értelme,így is ugráltatom eleget szegény szüleimet(és mindig szó nélkül jönnek,ha kell)
:oops:
Úgyhogy a csimmát megnézem itthon.

Szépek a tesztjeid,a mai a legerősebb,vagy lehet ennél erősebb is a csík?Amúgy megfordítva miért halványabb az erősebb? :lol:

Tudom,hogy a te ciklusaid 25 naposak,enyémek 28-29.egy ideig percre 29 naposak voltak :lol: ,aztán néhányszor 28,most meg a legutóbbi 31 napra jött meg.Ezért kullogok ennyire hátul :lol:
Még nagyon az elején vagyok kb a 8. cn :wink:
enis
 
 


Nócika,
nagyon jó,hogy már nem fáj a szemed :) Helyes.
Hagyd csak,lustálkodj lelkifuri nélkül,ha meglesz a picur,úgyse teheted már meg :lol:

Freemailem régebben volt,de őszintén gőzőm sincs,ha régóta tart ez az állapot,valszeg ő állított el valamit.A freemail beállításoknál,nem a gépen van elállítva.De lehet hülyeség,nem avgyok nagy ász ilyen téren :oops: :lol:
enis
 
 


Nócika
legalább meghívtak, nem úgy mint engem, lánybúcsúra :? De azért szólhattak volna előbb is, mert virágot rendelni, stb nem úgy megy egyik percről a másikra...
hú de fini lesz az ebéd!!! Nekem maradt tegnapról kaja, így nem főzök, mert akkor dobhatnám ki a maradékot, ami azért elég sok :roll:

Bridget,
igen, így gondoltam. Köszi! Csak nem tudtam, mit jelez, csak azt, hogy a csíkokat kell nézni, mint a terhességi teszten :oops: :lol:
Laptetűmet odaadom ám, neked most úgyis jobban kell :wink:
Akkor az lh teszt szerint, ma is együtt kell lennetek? Na jó, minél többször kell együttlenni, ehhez nem kell teszt sem :lol:

Enis
jól leredukáltad a tennivalókat :lol: Ja, a drága nem mindig jobb, úgyhogy jól jártunk a fűmaggal :wink:
Csalánkiütés sztem a Naptól van, mert semmi olyat nem ettem, amit eddig nem, meg tavaly voltam teljes allergia vizsgálaton (bőrteszt+immunológia), és ott csak a macskaszőr és a parlagfű jött ki. De ezek itt nincsenek. Amúgy minden évben legalább egyszer meglátogat, csak még eddig nem tartott, max pár napig. Már kezdem unni. bár esténként mindig mondja a párom, hogy ne vakarózzak, mert csak rosszabb lesz, én meg mondom neki, hogy akkor terelje el a figyelmemet :lol:
Vendég
 


Nekem van freemailem, de be van állítva outlock expressz-be (kilátó gyorsvonat :lol: ), és a párommal oda jön az összes email címünkről az üzi. De azzal nincs gond.
Ilyen dolgokhoz meg amúgy is hülye vagyok :oops:
Vendég
 


Enis! Hát igen! Tudod az a baj, hogy minden napomat ugy kezdem, hogy lelki furdalás nélkül átlustálkodom csak aztán álltalában bekattanok és mégis csinálok ezt azt! De asszem ma nem nagyon fogok max kajot csinálni amit nem lesz nagy mutatvány, hisz csak tésztát kell kiföznöm meg apának szendot gyártanii!!!
A freemailja állitolag szombat óta csinálja! De nem értrm, hgy a tesoja gépéről lehet, de az övéről nem! na mindegy! Amugy én nem hogy ász nem vagyok, de a géppel egy nagy nullának számitok!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Kitty! Hát igen legalább meghívtak ezt így is felfoghatom! Igazad van! Csak tudod azt elfelejette megkérdezni, hogy hogy vagy?? Vagy a babod jól van?? Minden rendben??? De semmi! lehet ez is csak nekem esik rosszul! Mikor az Ő gyerekei születtek az én anyukám azt se tudta, hogy segitsen mit segitsen hova menjen! Én nem is kérek tölük semmit csak egy kis emberi méltoságot!!! Bár lehet arrol már lecsusztam! Mert nem vagyok olyan gazdag mint ők! És lehet nekem ez sem jön be!!!!!!!!!! De mindegy elmegyek, de jópofizni nem fogok az szent!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika
az ilyen rokont én se veszem sokba. Elhiszem hogy rosszul esik, de ha így gondolkodnak, meg csak azt nézik, hogy kinek milyen vastag a pénztárcája, akkor nem érdemlik meg még azt se, hogy téged ez bántson!
Nekem keresztanyámék ilyenek, ősszel betettek elég rendesen, azóta nem vagyunk jóban :roll: Az is az anyagiak miatt volt... :(

Most hívtam ismim, hogy akkor ahogy megbeszéltük nem tom hány időpont áthelyezés után, hogy délután megcsinálja a próbafrizut. Ő nincs otthon :evil: Csodáltam volna is, ha otthon lesz, és nincs semmi baja :roll: Csak azt nem értem, hogy egy kéthós gyereket miért kell állandóan hurcibálni feleslegesen??? Szegény zötykölődik eleget ezeken a rossz utakon, nem a saját környezetében van... No mindegy... Vagy ő lehet ezt gondolja példamutatásnak :roll:
Vendég
 


Kitty! Hát igen! nem baj! Majd csak lesz valahogy! Én azt kijelentettem, hogy ha én tartok a gyereknek majd BÁRMIT IS tuti nem hívom öket!!!!!! Legyen keresztelö legyen szülinap egyszóval semmire! nem kell nekem, hogy itt játszák az agyukat!!!
Na és akkor szerinted a mai nap az tuti??? És mondjuk ettől félek én is, hogy én is sokat fogom vinni mindenfelé a gyerekemet! Mert én is imádok csatangolni!!! Bár mondjuk azért most nincs annyira rossz idő pláne, ha a szél nem fujna! De én télen talán majd másképp gondolkodom majd!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika
az egy dolog, ha csavarog, de neki már a háztartás rovására megy :? Mert te azért főzöl, takarítasz, na ő nem. Ne tudd meg, milyen kosz, mocsok van ott!
Mielőtt a bébivel hazajöttek, a sógornője takarított ki, szóval láttam egy-két dolgot. Meg azóta is... :roll:
Meg én máskor nem érek már rá, csak a nagy napon, ő meg sose dolgozott fodrászként, inkább csak a fiúk haját lenyírja géppel, aztán ennyi. Ezért kéne a próbafrizu, hogy szombaton már minden simán menjen, mert ma még ráérek szórakozni vele... Meg ők is mennek ballagásra...
Vendég
 


Kitty!
Hát az elég gáz, ha a lakás látya kárát! Mert amit muszáj azt muszáj!!! Meg hát így már értem miért kell a probafrizkó!!! És nem lehet, hogy egy valódi fodrásszal jobban járnál???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika
az a baj, hogy eddig bíztam benne, hogy megcsinálja, most meg már hiába megyek rendes fodrászhoz, egy se ér rá, be vannak táblázva. Hétvégén is lesznek ballagások, stb...
De felhívtam ennek a csajnak a sógornőjét, ő is fodrásznak tanult, csak ő sem dolgozott benne. De azt mondta, hogy este átjön, aztán kezdünk vele vmit... Mondjuk ő eddig mindig betartotta a szavát... meg próbál segíteni, mert felhívta a barátnőjét, de ő reggel f6-tól délután 2 ig be van táblázva. Nekem meg délre puccba vágva készen kell lennem, mert megyek a menyasszonyos házhoz, ami nem a szomszédban van...
meg itt a faluban nem sok fodrász van... a városba meg nem tudok bemenni, mert a mi kocsink lesz a menyasszonyos autó, párom már reggel 7re megy kocsit díszíttetni...
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, de egész nap pörögtem. Főztem, mostam, kalácsot sütöttem, takarítottam, porszívóztam, és felmostam. Szóval volt meló rendesen. :)


Bridget
Annak örülök, hogy mégis van peti. Így van esély bármire. :)
Nagyon drukkolok, hogy mielőbb sikerüljön is találkozni a kiskatonával. :)
Dohos lett az ágynemű, mert szerintem lecsapódott a víz és felszívta a vizet. ettől lett dohos. ezért meguntuk, és kidobtuk. A megmaradt ágyneműt meg egy kis ecettel mostam ki géppel. Meg az ágyat is azzal mostam át.
Az a torta az nagyon szép! Olyan guszta, hgoy legszívesebben beleharapnék.
A zenélő lufiktokat felismertem. Mert az első is az volt. :) Még mondtam is apának, hogy ez a tiétek.
az LH teszt szépen alakul. :) ez a mai a legjobb. Szerintem ma van a nagy nap.
Na látom apa azért mindent megtesz a babáért. Még a gyors menetet is. :)
SZÉpek az új vonalzóid!

Enis
Majd kiváncsi vagyok rá, hogy fog izleni az árpa. Kipróbálod? Úgy keresd, hogy gersli, vagy árpagyöngy. Lehet, hogy így fogják tudni.
[quote]M írta:egyek készülök a dokihoz,még jó,hogy a kutyát nem kell öltöztetni
Kép
Jól megszenvedett a doki azzal a smektával. :) De ennyire nem szereti a gyógyszert a kutyus?
Hogy van a fejed?

Kitty
Tegnap végül nem sikerült menni, mert nagyon fújt a szél. Ma is szerettem volna menni, de nem sikerült szintén az idő miatt.
De ma nem tudod mit főztem. Tőled vettem ihletet, és csináltam életemben először rántott levest piritott zsemlekockával. :) Finom lett, apa kétszer is szedett belőle. :) Azt mondta, hogy legközelebb is csinálthatok ilyet. :)
Kiváncsi vagyok, hogy hogy fog sikerülni a torta.
Milyen "rendes" a barátnőd. Csavarogni tud, de neked nem ér rá. De még mindig nem tudom mit mondjak a viselkedésére. Inkább no comment.
Jó kis hét lesz.:)
Csalánkiütés? Az milyen? Még nem láttam ilyet. És mitől van?


Nócika
Te már tegnap előre készültél a mai kajára? De ügyes vagy! Én sokszor azt sem tudom, hogy mit főzzek, nem hogy már előre csinálni.
Milyen időben meg tudtak hívni erre a ballagásra. . Azért szólhattak volna időben.Igazad van, hogy nem mégy el. Neked teljesen igazad van, hogy az ilyen meghívókat személyesen időben kell átadni. Én is be lennék sértődve, ha nem hoznák el.
Én freemailes vagyok, de nem tudom mi lehet az oka annak a bajnak. Kérdezzen meg valakit, aki ért hozzá.

Melaszka
De drága ez a fiú. Annyira aranyosan alszik abban a hintában.:) De azon a nevetősön meg egyszerüen zabálnivaló! :)

Én holnap melózom. Írjatok, hogy legyen mit visszaolvasni holnapután. :)
Puszi addig is!
Vendég
 


Pendi,
igen,ki fogom,csak abba az üzletbe ritkán járok,ahol láttam.De mikor megyek,feltétlen veszek majd.Magyarul itt hiába kérném :lol: ,de köszi,mert ha mégsem árpa az,amit láttam,akkor megkérem a sógornőmet,vagy majd ha megyek Bpestre így keresem :)


Kitty,
tényleg, naptól is lehet kiütés.Nincs rá semmi kenceficéd?Akkor már múlnia kell lassan,ha ennyit még nem tartott.Remélem az esküvőig megszabadulsz tőle.Amúgy hol van,látható helyen is?
Igen,nem vakarózás....ismerős,valamire én is allergiás vagyok,csak nekem ökölnyi kiütések formájában jelentkezik.Szerencsére nálam is ritkán,évente,másfél évente 1x.De volt már olyan is,hogy bedagadt arccal,szemekkel ébredtem :evil: A legjobb,hogy inkább a fejbőrön,meg a fenekemen vannak olyankor...most képzelj el engem vakarózni :lol: :lol: :twisted:
Végül voltam mégis ma anyukáméknál,most 4-től várok valakit,mert oda kell adjak neki egy kulcsot.Még nem hívott :evil:

Nócika,
végül mit dolgoztál ma?Fogadjunk,hogy nem csak kaját csináltál 8)
enis
 
 


Pendi
itt is nagyon fúj a szél :( Egész nap locsoltuk a füvet, hogy ne temesse be a homok...
Végül kész lett a próbafrizu, szólt a csaj, hogy menjek át, másfél óra alatt kész is lett. Tök szupi :wink:
Tortára én is kivi leszek :oops:
Csalánkiütés úgy néz ki, mint a szúnyogcsípés, csak tovább viszket, nekem deréktól lefelé van...

Enis,
remélem elmúlik szombatra. Naciban leszek, így nem fog látszódni szerencsére :wink:
Allergiád nem semmi :shock: Én a macskaszőrtől fújom állandóan az orrom, meg viszket és bevérzik a szemem.
Vakarózás :lol:
Vendég
 


Na itt vgyok...csinaltm meg 1 tesztet de az is ugyanilyen volt :shock: szal nem tevedes es nem amitas ez biza full pozi volt tegnap 8) Aztan mondtam apanak hogy ma van kuldetese... :lol: :oops: aztan mondja de hat mar tegnap volt nem :?: mondom jah de ma is kuldetesed van :oops: :lol: merthat ugye nem tudtam mikor lesz pozi es azert jo ha van akcio :roll: hat apa mindent beleadva megint kitett magaert :shock: Nem is tudom mikor voltunk utoljara egyutt 2egymast koveto nap :shock: :roll:

De azert meg jo lenne ma is de mar nem tudom mit fog szolni :oops: :) mert nem akartam ngyon tudomanyosan elmagyarazni neki nehogy gatolja ot ebben ezert nem mondtam neki konkretan ma van pozi tesztem es igy meg ugy...egyutt kell leni es kesz :lol:

Aztan ma megyunk anyosekhoz Yokohama-ba :wink: Ugyanis parom szulinapjara lesz csaladi vacsi 8) apa,anya,tesoja,annak a felesege meg mi ahogy szoktuk 8) Jah tegnap koran hazajott es mar nem tudtam jonni :oops: szoval fel 5re mar megyunk a csaladi hazhoz aztan fel 7kor vacsi aztan meg jovunk haza 8) Ugyhogy ma nem surun leszek :?

Kitty
Azert forditottam meg mert annyira pozi volt azt hittem talan rossz es forditva van benne az az erzekelo resz de neeem :P Laptetut elfogadom :wink: Aszongyak,hogy egyutt kell lenni a pozi napon es az elso nega napon is :? ugyhogy meg ma is egyutt kene lenni :roll: Lehet mast kellett volna valasztani frizura ugyben :? de majd legkozelebb tudod :roll: Csalankiutes monnyon le :evil: A hajadrol nincs foto :?: :roll: :oops:

Enis
Csimmanezeshez sok szerencset :wink: Tyu szegeny kuttyer :? enyem kutya is szokot hasa menni meg jo hogy padlolap van es felmoshato de mondjuk nem ugy szokott meg az a kis adag ami tole jon :roll: :lol: :oops: A mai tesztem total pozi :shock: ennel erosebb mar kotve hiszem hisz a tesztcsik erosebb a kontrollnal :wink: Megforditava az elso lesz a controll csik a masodik a teszt azert 8) tudod ez is olyan mint a hcg egyik csik mindig piros jelzi hogy jo a teszt es a masik erossegetol fugg az lh merteketol a szervezetben 8) ugyhogy amikor a legpozibb akkor lassan kilokodik mivel ha mar nincs a petefeszekben mar kezd halvanyodni :wink: A lenyeg egy 20mm-es petim volt :wink:
Hat igen mivel a tied hosszabb en elorebb jarok de nem sokkal te a 9.cn-en vgy en meg a 12.cn-en :wink:

Noci
Nekem is van freemail-em de ilyenrol meg nem is hallottam :shock: egy szamitogep giiktol kene megkerdezni :roll:
Sajnalom,hogy ilyen rokonaid vannak azert nalunk nincs ilyen :roll: persze nalunk meg van mas :? lasd a uncsitesom embere aki eltorte a gyerek labat :( hagy ne mondjam neveloszulokhoz teszik ki mivel elvettek a gyereket mert eltoret a labat ezert nincs beleszolasi joguk :roll: epp mar megy a beszoktatas de valahogy nem akarodzik megnyilni a gyerek a nonek :roll: csokikam ugy levan torve miota bentvan az intezetben :( 5eves gyerek azt sem erti mi tortenik vele :cry: aztan amikor volt bent a no aki kivinni meg a kerianyum ketten loktek a gyereket a hintaban es beszelgettek :arrow: hogy hat a gyerek anyjanak az en anyukam a kerianyja a Marknak meg en :roll: erre mondja a Mark igen a Brigi elvisz majd engem Japanba :oops: csooorikam :cry: szal minden csaladban mas a helyzet talan en meg annak orulnek igazan ha nalunk is csak ilyen problema lenne mint nalatok :roll: persze nem azt mondom ezzel,hogy nem ertelek meg :!: sot bunko dolognak tartom...de sajna a rokonokat nem lehet megvalogatni :?

Pendi
Latod te biztal ebben a spontan dologban :P es ott van a 20mm-es tuszom ami tegnap este ki is tort :wink: es apaval annyit spontankodtunk,hogy majd hozom neked a pozi tesztem 2het mulva 8) :lol:
Es kijott az agynemubol?Mert anyu is ecettel szokta atmosni a gepet(a szerelo ajanlotta!)amikor tudod ilyen csunyan peneszesedik a dob :roll:
A torta gusztanak lehet guszta de nem volt a legjobb :roll:
Igen tegnap volt a nagy nap talan meg ma is raveszem apat 8) :lol: biztos ami biztos hatha megsporolunk 1.5millat :shock: Tegnap is kitet magaert 8) Kocce a vonalzi dics :wink:
Te ma kezdtel :?: :? Heg mar teljesen rendben van :?: :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan jövök, mert megyek a kozmetikushoz meg vásárolni! nem tom mikor is jövök! A Tegnapi eredményem benne lett pont a határértékben de azt mondta a dokker, ha a következő héten is ez lesz akkor nincs mese inzulin!!!!! Na sejthetitek! Totál para vagyok!!!! Na mindegy majd csak lesz valahogy! Ja és a súlyomról ne is beszéljünk! Már 82 kg-nál tarok!!! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Lassan meg lesz az első 10kg!!! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :? :? :? :? Szal most a boltban abonettet veszek és azt rágom inkább mint az inzulnit és a plussz kilokat!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na megjöttem!
Marha lassu ez a nyomi bnet! Már 1 órája, hogy küldésben vagyok az egyik oldalra és csak nagy nehezen küldte el! Nos abonettet nem kaptam csak tönkölyös kenyeret! Na az még mindig jobb mint a sima fehér! Most apuéknál fogok enni tök fözeléket és majd 90 perc mulva meg tudom mi az eredmény mert most megint megmérem!!!! Már olyan vagyok mint egy szita!!!!!

Brid! Hát igen! Mindenhol más problémák vannak! És valóban az enyim nem is nagy! Sőt elenyésző a csori kisfiuéhoz képest! Ezt totálisan belátom! Az enyém csak sértödöttségbe megy át, de nem baj, mert ha lagzira kerül a sor nálunk akkor én nem is hívom meg öket!!! Sem a gyereknek semmilyen esményére! Én ezzel letudom! Anyum kedvéért megyek csak el a ballagásra! Mert sajnálnám, ha egyedül annyit caflatna!!!
Na akkor legalábbis tegnap is volt a kis manonak a megfogantatásra! Helyes ennek örülök! Csak vigyázz ne üritsd ki nagyon apáát, bár mi szinte minden nap együtt voltunk abban a hónapban szal nem tom melyik a jó nekem ez jött be és nem a 2 naponkénti sex! Hajrá katonák!!!!!!! Bár most már kapaszkodjanak!!!!!!!!!! És erősödjenek!!!!!!!!!!!!!

Pendi! Neked jó munkát! Csak anyum kedvéért megyek el a ballagásra! De a kissebbik fia is az idén ballag az álltalánosból azért már most szólt, hogy junius 20.-ára is meghívnak bár jól esne egy meghívó! De mit várjak el egy smucig népségtől???? Sosem felejtem el kicsi voltam és apu elvitt hozzájuk reggel kb 10 körül és anyu jött értem a munkából kb 5-körül! És az alatt az idő alatt csak inni kaptam! Sejtheted, hogy az az anyumnak hogy esett!! Meg nekem is alig vártam anyut!!! Egyből mikor eljöttünk mondtam neki és egyből vett nekem hambit sose felejtem el!!!!!!!! Lehettem olyan max 8-10 éves!!!! Pedig a kaja számomra mindig is fontos volt!!!Mert mindig szerettem a hasam!!!

Kitty! milyen lett a frizkó???? És a kocsitokról meg képet kérek miután fel van diszitve!! Meg imádom a menyasszonyi ruhákat szal a fiatal menyasszonyról és a völegényről is jöhet kép! Meg persze rólatok is ezt mondanom se kell!!!! Kivi vagyok milyenek lesztek!!! Holnapra kész a dobos torta?????

Enis! Kutyi hogy van????

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Wazze Noci tegnap irtam neked erre nincs is itt mert mindenhol gaz volt a bneten :twisted:

Szal most ugy nincs kedvem ujra irni meg mennem is kell valami golf jegyeket kell keresnem,hogy majd talan kesobb visszanezek :roll: :oops:

Csajok ti merre vgytok :?: :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na jó reggelt mindenkinek!!!!

MEgjöttünk tegnap..... naggyon cool volt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Szuper volt a panzió is, nagyon finoman magyarosan főztek, kaptunk bőven kaját!!!!!
Voltunk a Szalajka-völgyben, Miskolcon a vadasparkban és botanikus kertben is. Sokat sétáltunk és pihentünk is.
Ma rendet rakok itthon, aztán délután megyünk a Balcsira és csak valamikor vasárnap éjjel jövünk majd haza.

Addig is vigyázzatok magatokra, pihenjetek, sokasodjatok!!!!!

Puszika mindenkinek

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Bridget,
hát jobb lett volna előbb tudni, de úgy néz ki, hogy most már sínen vagyunk, és lesz frizu szombaton is :) Kép csak a fodrásznál van :oops: De majd elkérem, mert tök jól látszik rajta :)
Meg volt az együtt lét? :wink:
Én tegnap suliban voltam, meg anyunál, meg vettem kellékeket a tortához, meg a hajamhoz :wink: Aztán este meg kétszer próbáltam belépni, de tetű lassú volt, így inkább tévéztem :wink:
Hova mentek golfozni?

Nócika
remélem, elkészülök a tortával, mire párom hazaér.
Kép lesz mindenről, ígérem :wink:

Zsu,
üdv újra itt :D Jó lehetett a kirándulás, legalább pihentetek is, meg nézelődtetek is :wink: Most meg Balcsi? Tudtok ám élni 8)

Én meg nekiállok a tortának, meg bolognai-t főzök ebédre, délután párom megy fodrászhoz, én meg ahhoz a csajhoz járok szoliba, aztán meg majd alakul :wink:
Vendég
 


Ja igen, és a kombinált tesztünk eredménye negatív.
Down-kór előfordulása 1:6900
18-as trikrmoszóma előfordulására esélyünk 1:50000

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Most csak :
Kitty

Kép

Később jövök,még vissza is kell olvassak majd :)
enis
 
 


Na,látom nem kell visszaolvasni,így akkor inkább írok most.
Én tegnap csizma ügyben koslattam a barinőmmel egész nap:nem kaptam.Mindegyiknek nagyon bő volt a szára az én vékony lábamra :? ,amelyik meg jó lett volna,annak nagyon ronda színe volt :roll:
Így lemondtam róla.

Tegnap délelőtt is próbáltam belépni,de nem ment,aztán este azt írta ki,hogy karbantartanak.

Nóci,
kutyu tökéletesen jól van,már rosszalkodik is :evil: Végre :lol:
10 kg...az sok?Nem tudom,én 20-at híztam,igaz,én 48-ról indultam és 68cal mentem szülni.Mindenki csodálkozott,hogy milyen jól nézek ki,nem híztam semmit?Ehhez képest most vagyok 61,most nem szeretnék 20at felszedni.
Drukk,hogy ne kelljen inzulin. :?

Bridget,
ha ráérsz majd mesélj,milyen volt a vacsi?És volt aznap is összebújás? :wink:

Kitty,
neked ma dolgod van,de holnap várjuk a beszámolót :wink:

Zsu,
már megint utaztok? :shock: Jó pihit :D
enis
 
 


Kitty
Teeeenyleeeeg ma van a nagy nap :!: :D
Valamelyikotok kuldte ezt nekem de naon szep ezert en is ezt teszem fel neked 8)
Kép

Enis
Majd meselek most mennem kell :oops: tegnap mondtam apanak meg kene ma osszebujni de aszonta neeem ma nem :lol: maaa biztos nem :lol: ugyhogy hagytam :roll: masnem meg ma elkapom 8) vgy mar lehet ez meg keso szal mind1 ha osszejott osszejott ha nem nem :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Zsu
Latom habzsoljatok az elvezeteket :lol: neked meg annyit hogy gratula az eredmenyekhez :!: :!: :!: :!: Nana,hogy minden rendben van :wink: csak ugy sietek mar elkuldtem mire eszembe jutott megint hogy irni akartam neked is :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kitty!
Nem a Shiraz-ban voltunk, csak egy szimpla panzióban, a Thermálban. Mi nagyon sok rosszat hallottunk a Shiraz konyhájáról sajnos, de maga a hely nagyon jól néz ki, az biztos!!!!

Nócika!
A szoliról a vélemények megoszlanak nagyon.
A napozással pedig csak nagyon óvatosan!!!! A pocidat takard a naptól!!!!

Fehérnemű téma:
Nálunk apa mindenevő.... szereti a pamutot és a szatént is, és minden színre vevő:-)))

Enis!
Kutymorgó hogy van??? Meggyógyult már????

Kata!
Képek nagyon jók, gyerkőcök tündériek!!!!
Lilla mekkora már!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Brid! Sajnálom, hogy eltünt az írásod azaz inkább be sem került! No mindegy! Pedig most furja az oldalam!
És mi volt a vacsi után! Tgenap én is ugy felhuztam magam ezen a k@va bneten, hogy alig volt kedvem írni!

Enis! Hát szerintem sok lesz most az a 10 kilo! Még csak most töltöttem be a 24. hetet! De neked az tényleg nem lehetett sok sőt!!!! A kutyinak örülök! És addig jó, ha rossz, mert akkor nincs baj!!!!
Hát az inzulinról én is szívesen lemondok!!!!!

Kitty! Remélem, hogy a mai napod ugy sikerül ahogy szeretnétek!! Szívből gratulálok évfordulotok alkalmából!!!!! És még sokáig nagyon szeressétek egymást!!!

Apa hazajött! Nem dodozott sokat szal most készülök és megyünk délután a ballagásra! Olyan hüleséget álmodtam ma éjjel, hogy az én régi osztálytársaim ballagtak és én nem tom mért nem oltam köztük! De az egyik srácnak piros rózsából csináltattam csokrot! Csodaszép volt! Ja és én ott is kismami voltam!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Zsu,
nem is láttam,hogy írtad az eredményeket :shock:
Nagyon jó,gratulálok,már ha az ilyesmihez is lehet :lol:

Kutymorg,igen,köszi,jól van,igazi rosszcsont már ma :roll:

Akkor van egy nem válogatós topicos apukánk is :lol:

Bridget,
én küldtem,figyeltem is nagyon,nehogy Kittynek is azt tegyem fel :lol:
Oké,ráér a beszámoló,csak ne feledd el 8)
enis
 
 


MOst jött az üzi, hogy szombatra meghívtak minket a keresztanyámék grill partyzni!!! Ott lesz az egész kocerály elvileg meg néhány kolléga! Hogy kik azokat nem tudom! De lehet minjá felhívom a keresztanyám és utána érdeklödök!!!!

Tényleg holnap mentek valamerre majálisozni??? Én egybekötöm egy jó kis piknikk partyval!!! Olyat ugy se sürün csinálunk!!!! Készitek majd szendokat meg limonádét viszünk pokrocot és már mehetünk is!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na hali!

Köszi mindenkinek a köszöntést és a jó kívánságokat :D

Most talán végeztem, már vagy háromszor mosogattam, sürögtem-forogtam, kidöglöttem :lol:

Torta kész, de nem dobos, csak egyszerű piskóta + csokimáz :oops: De ugye a szándék a lényeg :lol:
Az ebéd legalább az lett, amit terveztem :lol:

Meg közben volt egy utam a boltba, meg egy a postára, mert párom telefonált, hogy váltsak már fel egy ötezrest csupa kétszázasba :shock: Mert kitalálták, hogy a lakodalomba lesznek vicces feladatok, és a négy legjobb haverja a srácnak mind ad kétszázast. Biztos örülni fognak 100 db kétszázasnak :lol:

Nócika,
mi nem majálisozunk, vagyis itthon lesz kerti party, aztán ennyi.
Vendég
 


Nócika,
rajtam nem volt sok a 20 kg,de mint hízás terhesség alatt,bizony sok.A mai eszemmel,még ha sovány lennék sem híznák ennyit :oops:
Mi ma este akartunk grillezni,meg is beszéltük a barinőmmel, erre eszembe jutott,hogy ma van a Reni szülinapja és ő nem akarna jönni,mert unatkozik.Itthon meg nem hagyom a szülinapján.
Ma délben meg jól összevesztünk a kisasszonnyal,így most tortát sem kap.

Soha nem csináltunk nagy felhajtást egyikünk szülinapjából sem,erre a férjem úgy nyomul ma,mintha első szülinapja lenne a lányának.Pont mikor én nem akarom.Tavaly itthon sem volt :?
Nincs túl jó kedvem :(

Jó ötlet a piknik,küldöm a hozzávalókat.Pokrócod bizti van,így azt nem

Kép

Kitty,
neked ma van a nick névnapod is :lol: Boldogat :D
enis
 
 


KItty! Na az jó, ha mindennel kész vagy, de az nem jó, hogy kidöglöttél már most! Az erőd pedig az estére kéne!!!
Csupa 20-as??? Az jó! Mikor anno az én tesomnak volt az esküvöje tölünk 20ezerért kapott 200-as bankokat! Csak ugy beleszortam a menyasszonytáncnál a vajlingba!!!
A holnapi kerti grill party is bizti nagyszerű lesz!!!

Enis!! nem lehetsz ennyire kegyetlen!! Én nem is tudom elképzelni mint veszhettetek össze így a kislánnyal, hogy még torta se járjon!!! Ugye lesz ez csak első felindulás????
A Piknikhez köszi a kosarat, de apa elcseszte! Aszonta, hogy mindennap visz itthonról szendot és nem képzelem, ha kimegyünk a városligetbe, hogy ott is az itthoni szenyát fogja enni??? Na mondom neki akkor egyedül eszek?? Vagy mondom én otthonit te meg az ottani fini sült kolbit meg hambit meg ki tudja miket akarsz enni??? Aszongya igen! Na mondom akkor kabd be mert nem csinálok piknik kosarat, mert én nem eszem egyedül!! Ugyhogy kosár nélkül megyünk! Pedig ugy elterveztem! Vittem volna szenyot vettem epret meg limonádét vagy teát csomiztam volna! De így nem!!!

Nos megmostam már a hajam már csak át kéne öltözni! De szóltam apának, hogy ugy kimennék a kinai boltba vennék magamnak valami kis cipellöt! De Ő most napozik! Nem vagyok lusta elmenni odáig csak messze van és mire odaérnék meg vissza gyalog addigra annyi idő lenne, hogy nézelödni nem is maradna időm! Szal lehet nem jutok el oda!!! De csak találok magamnak valamit!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Csak roviden jovok mert aa itt fexik mellettem :? Azt a szaros papirt kerestem neki egeszen 7ig beszeltem kozben a Kittyvel,Patival mire apa irt,hogy 9elott itthon lesz es fozhetek ha akarok :shock: hagy ne mondjam vettem mar csak magamnak 200gramm csirket mert nem szamitottam ra :x ugyhogy irany a kozert mire leertem a csikek mind elfogytak csak diszno es marha husi volt :twisted: ezek a japok tok beszartak a disznoinfluenzatol :lol: es felvasaroltak az osszeset mara :twisted: ugyhogy vettem diszno husit es csinaltam porkoltet tesztaval plusz sali volt melle :wink: aztan mar fel 9kor itthon volt :shock: ettunk aztan mosogattam elpakoltam aztan kitalalta eper kell neki :twisted: aztan most leultem de mar mondja hogy maszirozzam meg a talpat persze a tekit is megkene etetni es mar 11mult :x

Noci
Semmi kulit nem irtam csak ez a rokon temaban hogy remelem csak most gondolod csak igy,hogy sehova nem hivod meg oket mert szerintem inkabb pont nem kene neked is olyanna lenni,mint most ok :wink: a lanyod meg majd plane nem tehet az egeszrol erted :roll:
Piknik dejoooo :)

Enis
Na tudtam hogy enis ugy kaptam valakitol azt a kepet 8) janykaddal igy osszevesztel :shock: nemaa :roll: es vegul tenyleg nem volt torta :(

Kitty
Parodnak nem egyszeru otletei vannak :lol: A torta meg torta akarmilyen is :wink: csinalj sok-sok fotot aztan izzitsd azt az uj bugyegot :lol:

Zsu
Nekem nem irtal :roll:

Pendi
Ma mar melozol :? Szegeny te majd gyere melo utan :wink:

Csucsu
Olvasol :?: Mer ha igen akkor gyere lecci :P

Melaszka
Ti merre mentek majalisozni 8)

Kata
Lemaradt a beszamolooood :lol:

Beszamolo a anyosekkal valo vacsirol 8)
Nem volt semmi extra mentunk delutan hogy korulnezzen ott is a papirjai kozott aztan lementunk a vonatallomasra mert jottek a tesojaek(tesoja meg az asszony 8) )aztan onnan mentunk az etterembe 8) ahol valami kacsa menu volt amit azert nem tudtam megenni mert a kacsa majdnem,hogy lefutott a tanyeromrol annyira nyers volt :x ezek nem normalisak komolyan mondom :roll: aztan kivittuk a tesojaekat vissza az allomasra anyjaekat hazadobtuk aztan jottunk mi is...nem volt nagy szam a szokasos foleg,hogy nincs joban a szuleivel se a batyaval :roll: nekem olyan fura ez... :?

Na mentem holna jovok azaz csak reggel mert utana megyek Patihoz mert otthon fexik szegeny 32hetes babas amugy 8) ugyhogy nala leszek utana meg jovok haza vacsit kesziteni :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Briget!

Nagyon szép csíkjaid vannak! :D Hajrá! hajrá!

2 hét múlva ilyen hcg-t szeretnék tőled látni! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Na nemrég értünk haza a ballagásról na jó már egy ideje itthon vagyunk csak apa lement csatangolni én meg leültem játszani kicsit!
Nos! odaérünk látszólag az egyik uncsi tesom nem igen örült nekünk! No mindegy gondoltam kibirom! Aztán elkezdödött a ceremonia és olyan fura hangulatban telt mert igazából csak a jópofizás ment! Nos az unokaöcsémnek a nevelő apja aki már ugye nem az uncsi tesommal van az meghivott minket is magához szendozni nagyon rendes volt töle, de az uncsi tesom beszolt, hogy minek jönne szegény mikor nem ehet semmit mármint én mert cukros vagyok! Nos elösször is majd én eldöntöm másodszor ez kurva szarul esett nem is miattam hanem ott volt az anyám és a párom harmadszor meg olyan éhes és szomjas voltam, hogy azt hittem felfordulok! Nos akkor irány az első közért és valamit enni kell!! Végig álltam 2 órát mire lement a ballagás meg az ünnepi beszéd! Szépek voltak meg aranyosak a fiatalok, de ez kurtva szarul érintett!

Nos Brid! Ezek után is ugy gondolod, hogy a kislányom miatt kell csak öket meghivni???? Azt se kérdezték meg, hogy fiu vagy lány lesz!!! Az sem érdekelte őket, hogy hogy vagyok! Olyan szarul éreztem magam! Még én éreztem magam kinosan! Apa is mondta, hogy olyan furi a hangulta! Csak az unoka öcsém iatt maradtam! Sajnálom! Nem tudom kit mivel bántottam meg! Az anyámhoz sem szolt senki!!! Én hozzám letojom, de az anyámat ne nézzék semmibe!!! Azt hiszem még egy ballagás lesz amire elmegyek, ha időben lezs meghívó, de különben sehova semmi nem érdekel tőlük!!! Így döntöttem és kész! Nem kell tőlük semmi és nem is akarok velük, se tölük semmit!!!

Na nem mérgelödöm! Lassan nálatok pittymallik!!! Én meg itt ülök, mert azt hittem péntek van pedig csak csütike!! Na jó megyek legyetek jó rossszak!!!! Holnap nem tom mikor jövök! Sőt kereszt anyáméknál áll a bál!!! Front van! De hál istennek nálam nem! Majd ez után!!!!

Na csók

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Annamari 8)
Igen hat remelem mi kitettunk magunkert...hatha nem kell lombik jovo honapban :) es igerem probalkozom a hcg teszttel :wink:

Noci
Hat az ngyon nem jo,hogy igy telt el :( de en akkor is azt mondom neked pont,hogy emelt fovel kell normlisnak lenned veluk merthat azert mert ok esetleg ilyen bunkok azert nem kell nekunk ugyanugy bunkonak lenni...sajnalni kell oket,hogy ilyen szegeny lelkivilaguk van es orulni annak,hogy te nem vgy olyan :wink: nem tudom erteni-e mit akarok ezzel mondani 8) Nagy oleles draga remelem ma jobban erzed majd magad a kerianyudnal :roll:

En ma megyek Patihoz mert szegeny agyra van kotve :? na nem ugy de nem allhat fel :roll: ugyhogy en bevasarolok neki es viszem a motyot kajat mert nincs neki mit enni :arrow: na nem uuugy :lol: szoval utana jovok haza vacsit fozok 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!!!

Brid! Lehet nekem nem kellene felvennem az Ő stilusukat, de az anyám az Ő keresztannyuk! Nos nekem fáj, hogy őt is semmibe veszik! Tudom ez is egy dolog, de én asszem tul makacs vagyok és ami fáj az fáj!!! És ami szarul esik az szarul esik! És ha Ők évekig nem voltak ránk kiváncsiak akkor én sem leszek az! Egyszóval amikor Ők szolnak, hogy akármi akor én is változok, de mig Ők nem keresnek addig én sem keresem őket! Asszem ez lesz a legjobb! meg őnáluk van eladás alatt az egyik autonk egy puntó szépen fízetik a részleteket ezzel nincs is gond, de ők felnem hivnának, hogy mennyi az ehavi törlesztő vagy akár a kötelező vagy sulyadó! erre is az én pénzem megy! Eleinte postán adtam fel nekik a levelet havi 230Ft-ért most már rászoktak az sms-re de hogy Ők hozzánk el vagy itt van pl a nagyikám aki most lesz juniusban 87 éves! Már egy jóideje nem látogatják pedig az Ő nagyijuk is! Nem kell havonta jönni elég lenne ha csak a névnapján keresnék vagy csak karikor vagy csak felhívnák anyut és felköszöntenék! Tök mindegy! Még jó hogy talán így van és nem jönnek rendszeresn! Nem is tudom mi a jó! Na mindegy ezek most egy kivül állonak olyan mintha kifogások lennének, de a párom családja többet érdeklödik felölünk mint az én családom!
Amugy a keresztanyámékhoz holnap megyünk!!! Ma majálisozunk

És mi finomat viszel a kismaminak???? És mért kell neki ágyba lennie?? Kinyilt a méhszály???? Szegénykém! Kitartást neki!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok Drágáim!

Bocsi, hogy eltüntem egy kicsit, de meló volt, tegnap pedig nem értem rá feljönni. egész nap mentem.
először is mindenkinek nagyon jó szórakozást kívánok a mai naphoz és az egész hétvégéhez!

Kitty
Hogy van a csalánkiütésed?
HOlnapra jó szórakozást kívánunk nektek!
hogy sikerütl az évfordulótok? Nem voltam itt, de ezúton kívánok nektek még sok-sok boldog egy életen át együtt töltött évet!
ez a 200-as buli jól hangzik. :) De hát ettől olyna jók ezek a lagzik. :) Nálunk nm voltak ilyenen, pedig de jó ltt volna.

Bridget
Az LH tesztekért gratulálok! EZ már jó jel, hogy van pé-d. :) Remélme megtörtént a nagy találkozás, és a következő pozi tesz már a terhességi teszt lesz!
Milyen volt a buli anyóséknál? Ja, most olvasom, hogy nem volt valalmi nagy eresztés. De hát ez van. Már az is jó, hogy egyáltalán volt.
A hőd az nagyon szép. :) Annyira szeretném, ha végre sikerülne nektek!
Az ágyneműből kijött a dohos szag. :) Már nem gáz. Anyudnak meg felültőltős gépe van? nagoyn sok helyen hallottam, hogy bepenészedik a gép. Én mindig nyitva hagyom a tetejét, és ki tud száradni. próbálja meg anyud is. Nekem még nem volt ilyen bajom a géppel.
Jó az új vonalzód! :)

Nócika
Ne ijesztgess! Mi történt a cukroddal? Eddig azért nem volt ennyira nagy baj. Tessék betartani amit mond a doki, és minden rendben lesz!
Az a történet amit leírtál a gyerekkorodból a rokonoknál, hát nem semmi. Nem adtak egész nap enni????? Megáll az eszem.
Na meg ez a másik a ballagási ebéddel kapcsolatban. Hát mit ne mondjak szenya egy dolog....
Visszavágysz a suliba? :) Micsoda álmok! :)

Zsu
Visszaértetek? De jó hogy ilyen jól sikerült. :) Jó sokat mentetek. :) haza sem értetek, és már mentek is? :) így könnyűűű.. :) :) :)
Nega a teszt!! :) :) Hurrááá!!

Enis
Örülök, hgoy jobban van a kutyád! :)
Milyen jól néz ki az a piknikk kosár. :) Nálatok van majális? Ma van?



Tegnap egész nap mentem mint a mérgezett égér. :) Fürdőruhát kell vennem, de nem találtam. Pedig bejártam az egész várost. :( egy helyen lenne olyan, ami az én alakomnak jó lenne, 15000-ért. Nem tudom miből lesz új fürdőruhám. Az a baj, hogy a cicijeim már nem olyanok mint régen.
de azért megleptem magam 3 trikóval, és egy fehér sportos jellegű cipővel. :)
Aztán mikor hazaértem, el kellett mennem bevásárolni, mert, ha a barátnőm nem mondja, hogy ma 1-e van, akkor nem vásárolok be, csak ma. Illetve csak akartam volna. :) Elmentem a boltba, és mire kijöttem onnét, akkor a szélvihar jött, hogy alig bírtam hazamenni.
Ma jön a húgom, lesz főzés, meg egy kis csavargás. :) apa dolgozik, szokás szerint. :( Meg holnap is, holnapután meg én..... ez a hosszú házasság titka azt mondják. De akkor mi még a síron túl is együtt leszünk.....
Vendég
 


Drága Pendi!
Jó huzos napod volt akkor tegnap!
Hát hogy öszinte legyek nem is tudom, hogy a suliba vissza mennék e vagy sem! Mondjuk a közép iskolába nem azt egyből ki tudom jelenteni de az álltalánosba oda lehet! De én miért nem ballagtam az ámomban?? Ugy imádok virágot kapni!!! Szerintem annál nincs is szebb!!!
Nos most sürün mérem itthon a cukrom! Írom is! Nos csak a reggeli nem stimmel! Ezt nem értem hogy hogy lehet! De tudod, ha kell az a fránya inzulin sajna nem lehet mit tenni! tudod talán ez sokkal jobb megoldás mint az hogy a baba halva szülessen vagy fejlödési rendelleneséggel jöjjön a világra! DE nagyon félek hidd el!!!
És most nézem 1 nap és vége a fogyinak?????? Képet kérek!!!!!
Hát igen 1 napig nem ettem mint fejlödésben lévő szervezet! De mindegy erről szégyenlek beszélni! Bár sokan azt mondják mért nem kértem! De kérdem én!? Ezt kérni kell??? No comment!
15000-ért fürdöruha?? Hol nézted te azt az ékszer boltban?????? basszus ez igen!!!
Hát igen a pároddal amennyit ti külön vagytok még a síron is tul együtt lesztek!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Enis,
köszi a nick névnap köszöntést :lol: Lányodnak kicsit megkésve:

Kép

Pendi,
köszönöm!
Csalánkiütések már múlnak, egész halványok, és nem is viszketnek már :)

Évforduló jól sikerült, kaptam virágot :) Párom jól meglepődött a fehérneműn, nem gondolta, hogy még ezzel is készülök - de tetszett neki, volt este is, meg ma reggel is :oops:

Kerti party majd 2kor kezdődik, már mostam, meg kivasaltam holnapra a párom ingjét, ő meg mossa a kocsit, mert csili-vilinek kell lennie :wink:

Szép hosszúhétvégét!

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Kitty,
köszi szépen a lányom nevében.
Akkor ezek szerint nagyon bejött a párodnak a fehérnemű :lol:

Pendi,
fürdőruha :( Én is nehezen kapok maganak :?

Majális,itt nincs nagy felhajtás,és mivel hétvége jön,legtöbben elutaztak.Nálunk legtöbb üzlet nyitva van ma is.

Nócika,
ma sütöm a tortát a lányomnak,tegnap tényleg nem volt semmi,mindjárt jönnek a szüleim,ő meg készül plázázni :lol: Így ünneplünk mi és ennyire nagy jelentőséget tulajdonít ő a saját szülinapjának :lol:
enis
 
 


Noci
Te tudod en mas elveket vallok ennyi 8) Annyi energiat fecserelsz el masok miatt valo idegeskedeseden :roll: inkabb magatokra aldoznad azokat...persze en megertem,hogy rosszul esik sooot nana,hogy megertelek...nekem is rosszul esne csak en mashogy reagalnam le :roll:
Vegul voltatok majalisozni?Piknik lett vgy kint kajoztatok 8) A kerianyudhoz meg jaaah holnap mentek :oops: bocsessz :lol:
A kismami megkert vasaroljak be neki mert egyaltalan nem mozoghat agyban kell fekudjon mert allandoan gorcsol :? szerintem ha a veget mar nem igy hogy bemegy dolgozni ha kell hanem szal ha kicsit lajtosabbra fogta volna nem lenne most annyira ki de o vegigszenvedte az egeszterhesseget...neki sok szep dolog ugymond nem volt benne :roll: Vittem neki pipi husit,krumplit,tejet,kenyeret,peksutiket,kekszet,cukrot,popcornt,vittem neki 2irott dvd-t amin 5-5 magyar es kulfoldi film van 8) Nincs nyitva a mehszaja csak gorcsol es most hogy otthon van megrosszabb neki :roll: este is kihanyt mindent es vegigsirta az ejszakat :roll: aszonta h betolti a 37.hetet es a gyerek mar szep fejlet (alitolag mar most is ngyobb a kelletenel)akkor keri majd a dokit,hogy inditsa meg a szulest :roll:

Pendi
Neked is kivanok ilyen LH teszteket 8) tenyleg te nem is nezed :roll: Annyibol jo,hogy van pe hogy ha esetleg ugye nem megy lejebb az fsh-em akkor a sajat kis egy petimmel meglehet csinalni a lombikot 8) mar ha nem lehet ugye majd stimuzni...ennyibol marha jo...egy ujabb remeny a nagy semmisegben :roll: A hom meg szerintem annyira nem mervado mivel vannak az ejszakai izzadasaim ezert reggel olyan vgyok mint egy kazan :roll: Sikerulni fog draga vgy igy vgy ugy :wink: most hogy apa bennevan ugy erzem bermilyen akadalyt lekuzdok 8) aztan neked is lassan tuszokukucs 8) :lol: Anyumnak meg jah az a felultoltos gepe van :roll: nyitva szoktuk mi is hagyni mosas utan de utana bevan csukva es hat latod bepeneszesedett a mosogep szerelo meg mondta ontsunk bele egy liter ecetet es inditsunk el egy programot :wink: be is valt bar csak 1szer csinaltuk :roll: Vonalzim nem uj de annyira gaz mert nem mennek a napok :twisted: ugyhogy kenytelen leszek lecserelni :evil:
Uj furdoruci? :shock: ne is mond en azt veszem fel ami kis szoknyas es takarja a fenekem :oops: a tobbit nem is hordom :oops: :? 15rugo :shock: 1nap van hatra a dietadbol :shock: :D
Hogy telt a napod hugival?Ilyenkor boroztok is? :wink:

Kitty
SZupi az uj avartarod 8) fuu es most latom milyen csodasan telt a fordulod 8) 2szer is :shock: aztaaa irigy-irigy :oops: :lol: milyen virag?csak nem voros rozsa :wink: Jo kertipartizast es holnapra meg jo eskuvozest azta mennyi jo kis program :) A vonalziddal mi lett :shock: megint visszaszmol a 6.evszamig :shock:

Enis
Tegnap itt a nagy sietsegemben elis felejtettem irni a janykadnak Happy B-day-t es tudod mit en majd kuldok neki tortat :wink:
Kép
Kerdeztem feljebb is lett e vegul torta de nem irtad :roll: szent a beke mar :?: :roll: ajit se kapott :roll: Na most olvasom Nocinak irtad keszul a torta :D nem baj tolem is kap egyet :lol: plazazni megy fuuu o is ilyen divatguru mar :) Anyudek kozel laknak :roll: menu mi lesz a torta elott 8)

Kit hagytam ki :roll: csajok nem sok idom volt tgnap bocsi akinek valamit kihagytam vgy nem valaszoltam kerdezzetek meg ujbol ha volt ilyen :oops: bar asszme azert mindenkinek irtam :roll: Kellemes majalist mindenkinek 8)


Kép

Azert nem jottem egesz nap mert normalisan akartam irni mindenkinek nekem meg ahoz ido kell :roll: ma voltam ugye Patinal aztan 6ra jottem haza es csinaltam vacsit most meg tevezunk 8) apa holnap megy golfozni :wink: en meg megyek kicsit nyari rucit vasarolgatni 8) mar ha kapok magamra valot :twisted: mert it en mar nagynak szamitok :twisted:mellben meg minden ruha es felso :x ugyhogy lattam jo kis boltokat arra ahol Pati lakik majd holnap korulnezek 8)
Aztan mondtam apanak,hogy nem nezzuk majd meg a dvd-t :roll: aszongya milyen dvd-tmondom azt amit adtak a korhazban :roll: m :roll: ndom en mar megneztem de nekem semmi ujdonsag mert en mar tudtam eddig is mirol szol :roll: rohog de nem mondott semmit :) meg mondta,hogy egyutt ebedelt az egyik ismijevel aki 8honapja szult es,hogy meselte a csak,hogy mivel az elejen rosszul volt sokat korhazba kerult 4kilot fogyott aztan az egesz terhesseg alatt 6ot vissza azaz ossz vissz 2kilo ment a csajra :shock: es hogy a hasan a bot megnyulj meg ilyesmi :roll: ugyhogy apa edzodik a dolgokhoz :lol:
Most itt vannak az ismik es mozizunk ugyhogy megyek is 8) legyetek jok :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Itt egész nap váltogatta egymást a viharos, és a napsütéses idő.
Jól beállt a nyakam is. Alig tudom mozgatni a fejemet.

Nócika
Drágám! Nem lesz semmi baj! Ne félj! Csak tartsd be a doki tanácsait, és minden rendben lesz!!!!!
A virággal kapcsolatban megértelek. :) Én is szeretek virágot kapni.
HIába küldök képet, egy hónapja nem mozdult a mérleg nyelve. Nem tuodom miért, de akkor megállt, és sehova nem ment. :( de nem baj, már ez is nagyon jó. De azért még nem adjuk fel. Lehet, hogy újra kezdjük majd.

Kitty
Hogy sikerült a party?
Örülök, hogy már jól vagy! Látom megérte a fehérneműt megvenni. :) és még virág is.:) :)

Enis
Lánykádnak nagyon boldog születésnapot! :)
Mlyen tortát sütöttél? Hogy siekrült?
A bikini tök jól nézne ki, de apát még meg kell fűzni, hogy megrendelhessem. Mert azért az tuti nem kínai, és évekig bírná. Nem beszélve arról, hogy jól tartana. Mert nekem sajna elég nagy melleim vannak, de nincs tartásuk. És azért nem találok magamnak megfelelőt. Mert annyira szépek vannak... De egyik sem áll jól.

Bridget
Én nem szoktam lh tesztelni. Nem tudom miért. Nem akartam, és most sem csinálom.
Tényleg jó lenne, ha lemenne az a fsh. Annyira megérdemelnéd már azt a babót. De tényleg ne akarjunk egyszerre mindent. Most örüljünk annak, hogy van petikéd. Mert azért ez is ritka, hogy ilyen erős lh teszttel tudsz előrukkolni.
Apácskád is most nagyon odatette magát az ügyhöz. :) Most már hajrá! Elvileg minden akadály eltünt. És a legnagyobb maga a párod volt. De ez is legördült.
Hugival elvoltunk. Csak hát ő 16 éves, és tudod nem tudunk úgy beszélgetni ahogy a barátaival szokott. Azért szoktunk, de nem tudom, hgoy jól érzi-e magát nálam. Remélem azért igen. Borozni nem fogunk, mert ő még ahhoz fiatal. De ma megkostolta azt, amiből a kajához is raktam, de nem ízlett naki. Pedig egy nagyon jó Tokaji Furmint volt. :) Hát nem szereti, mert büdös. :)
A diéta tényleg holnap befejeződik, de valahogy már nincs további fogyás. Kb egy hónapja megállt, és sehova nem ment. Nem tudom miért.
Vendég
 


Sziasztok!

Bridget! Tudom, hogy lemaradt a beszámolót, csak közben eljöttünk haza anyuékhoz, mert holnap lesz a keresztelő.
Utána hozok még képet, aztán irok.

Mindenkinek üdv!
Kati[/img]

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Lecsereltem a vonalzim mert a masik nem volt hajlando megmozdulni :twisted: 13.cn-t mutatott mikozben itt mar ejfelt atlepve 15.cn-en vyok ma :roll:

Pendi
Tuti jolerzi magat amugy nem menne :wink: a tokaji nekem sem kexik :x de a tobbi bort is ha hiszed ha nem (voroset) csakis kolaval mellette tudom inni :oops: es max 1-2pohar :lol: A fogyokurarol tenyleg nem teszel be ugy kepet,hogy fogyokura elott es ma 8) Gratulalok a sikeres 90napodhoz azaz napotokhoz :D
A nyakhuzodas meg monnyon le nekem 2napja volt ugyanigy :x

Kata
Keresztelo huuuhaaa :D varjuk a fotokat 8) legalabb most senki nem beteg :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó reggelt!

Kati
Érezzétek jól magatokat otthon!

Bridget
Jó lett ez az új vonalzó is. Fogyókuráról meg majd csinálok képet, és felrakom.
Mitől fájt a nyakad?
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?