Új privát üzeneted érkezett!

Na, csak vigyázzatok magatokra, gondolok rátok holnap, csak ügyesen!
Vendég
 


azért dobhatnál egy görbét a kedvemért csinikém
csnóri1
 
 


Ja, és el ne felejtsd megkérdezni, mikor lesz a beülti???????????? :twisted:
Vendég
 

 
 

Milyen görbét?
Vendég
 


fuck you
csnóri1
 
 


sinus görbét bakker :twisted:

(hőmérőset agyaskám)
csnóri1
 
 


hátdenemlehetmegértenihogyazótanemmérekmársohatöbbetteeeeeemásikagyas? :lol: :lol:
Vendég
 


én azt hittem szivatsz, hogy nem mérsz!
kérek engedélyt meghunyászkodni ismét csak főnök. :lol:
csnóri1
 
 


Hát irgumburgum, meg azt a rézfánfütyülősteringettét, na! :lol:
Vendég
 


Nóri, Betty,
hirek????????????
sirkici
 
 


Helllló mindenki :!:
Jó híreim vannak: Ciszta elhúzott a francba, ma tüszőrepi szuri (már beadtam), péntektől 3x1 utro, jövő szerda transfer :lol: :lol:
Megyünk az utsó duóért :D

És hogy van mindenki :?:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Ja, a tüszőrepi azért kellett, mert 3 tüsző érik a jobb petefészekben :shock: ....úgyhogy még azért előtte rá is gyúrunk, biztos, ami biztos alapon :lol: A balban csend, és nyugalom honol...

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Bettykém nálad ment a ciszta, hozzám meg jött, lehet a Tied ért ide! :twisted:

Bíbi gyere mán, mert úgy tűnik nélkülünk megállt az élet. :wink:
csnóri1
 
 


sziasztok! sajna lemaradtam sok mindenről költözködés miatt... de igyekszem néha figyelemmel kisérni mindennapjaitok!
Vendég
 


Nem jövök, besértődtem, hogy csak mi beszélgetünk itt ketten...de nyugi, tudom, mit kell tennem és hol a helyem... :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 


Bibi :lol:

Virág
elköltöztetek :?:

Nóri
ciszta :shock: :?: Mesélj mááá, mi van :o :?:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty,
neked örülök, szuper, hogy a ciszták elhúztak, örülök, hogy érnek a tüszők, hmmm... sosem lehet tudni, nagyon mennek a drukkok továbbra is! :D

Nóri,
:x abba a cisztába bele... és akkor most mi a teendő? Végül is gondolom várni, de kapsz valamit, vagy majd maguktól felszivódnak? Mikor lesz megint uh?

Judy,
nemsokára szülinap! Készülődtök már? Milyen torta lesz? Ajándékok?
sirkici
 
 


Sirki, Betti:Semmit nem adnak rá, vagy kiürül vagy nem, cd 2-n nézik meg jövőhéten valamikor.Ki nem lökődött petesejt miatt van, ártalmatlan, de míg ott van, nincs kezdés.
csnóri1
 
 


Nóri
na nekem is ugyanez volt :twisted: idegesítő, mert most csak megy az idő semmi nélkül :evil:
Amikor hétfőn mentem cisztanézőbe UH-ra, én vittem a cuccomat is, ha esetleg azt mondták volna, hogy nem ürült ki, akkor én kértem volna, hogy akkor műtsenek meg, ma itt is maradok :lol: de hál isten nekem szerencsém volt.
Mikor leszel 2cn-en :?:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Jövőhéten valamikor, nem tudom pontosan, 28-30-ra jön meg.
Tököm telivan, hogy mindig várni, még egy hét, még egy ciklus, még egy akármi...
hát 3 éve csak várok egyfolytában.Bassza meg a világ. :twisted:
csnóri1
 
 


Sziasztok!
Betty: nem költöztünk el , csak még mindig költözködünk. rémes hogy az ember mi lomot tud felhalmozni.
Nóri:én már 8-éve ezt csinálom testileg, lelkileg, fizikailag, képtelenség ez a küzdelem!
Vendég
 


Najónagyot! 8)

Mi az, h megáll az élet?!
Kicsit dolgozok, meg nyalogatom a sebeim, oszt má egyből megáll az élet?
Azt hittem, h oldalakat kő visszaolvasnom.
No, akkor kénytelen leszek a sok oldal reményében minden hsz-ba csak egy szót írni?! :lol:

Én ezerrel dolgozom. Jóformán du-s vagyok, így a de. alvással telik ált.

Tegnap megint voltam talpmasszőrnél és ma igen nehézkesen álltam lábra. No de végülis nagyon nem is akartam, mert itthon volt a zuram :oops:

Na jó, bekussolok, mert kicsit úgy érzem, h az oldalak megírása kudarcba fulladt.

babszika
 
 


Nóri
ismerem én is az érzést :roll: sajnálom :roll: bár ez az elcsépelt szó mit sem segít a qrva cisztádon :evil: idegesítőő :roll:


Babszi
mi újság veled :?: Hogy vagy mostanság :?:
Blogodba mindig benézek, de semmi új bejegyzés...

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


:twisted: :twisted: :twisted: tényleg vagy ciszta, vagy ez meg az, egyszerűen mindig van valami, nem értem, mi változott? Régen nem is tudtak ennyi módszert, nem volt lombik, meg ilyenek, és mégis, szerintem az emberek 90 %-nak, ha nem többnek, mégis volt gyereke minden gond nélkül. Pedig... na, nem is akarok nagyon belepofázni, mert átérezni nem tudom, hogy pontosan min mentek keresztül, de hogy nagyon szurkolok nektek, már évek óta, az biztos!!!
sirkici
 
 


Sirki
az életminőség romlásával, meg a sok stresszel magyarázzák ezt a sok skertelenséget.
Azt mondják, pár év múlva már az lesz a fura, ha valaki spontán terhes lesz :shock: láttam róla egy műsort :roll: ez a nem semmi :!: :twisted:
Hát reméljük már tényleg célba érünk :!: Ránk férne :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szép új világ... :( :( :(

Találtam egy vicces cikket a kis ördögfiókákról, bemásolom, tényleg tetszett, főleg a megoldás :twisted:

Kép

Kép

Kép :twisted:
Vendég
 


Ez komoly kis cikk...
Anyukák, mosolyogva viseljétek a dackorszakot, ti akartátok.
:D
csnóri1
 
 


Ne cikizd, a te komoly újságodban volt :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Na látod, ezért passzoltam el Neked ÁNYÁ. :lol:
(amúgy csak átlapoztam őket, nem nekem való lapok)
csnóri1
 
 


Hát Bibi, ez aztán a cikk... :lol: :lol: :lol:

Betty,
pár év múlva... :shock: vagy úgy egyáltalán hogy ez valaha is bekövetkezzen... hát ez sem semmi! Még három nap... drukk!
sirkici
 
 


Na mivan csajszik, hun vagytok :?:


Bibi
jó ez a cikk, tetszik :lol:

Nóri
hogy vagy :?: Ciszta :?: :roll:

Sirki
már csak 2 :wink: köszi :!:
Ti nem gyúrtok tesóra :?:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty,
nem gyúrunk, sőt, éppen azért vagyok még fenn, mert ma adódott egy munkalehetőségem, holnap fognak visszahivni, második, részletesebb beszélgetésre, de azt hiszem vissza fogom utasitani, mert a munkaidő olyan, hogy reggel 9-13 majd 14:30-19-ig. Egyszóval, egész nap nem látnám a lányomat. De viszont én is és a férjem is munkanélküliek vagyunk, a munka nagyon kellen, apa haragszik is, mert azt mondtam, hogy nem vállalom, de valahol igazat is ad, szóval, tudom, nekem legalább van gyerekem, de ha elvállalom a munkát, nem lesz... De a házasságom, a helyzetünk, ráadásul apa balesete, nemtudom mit csináljak... annyi biztos, hogy aludni nem fogok!
Bocsi, de most jól esik kiirnom magamból, bárcsak most beleláthatnék a jövőmbe...
sirkici
 
 


Betty:még nem jött meg, úgyhogy nem tudom sajnos.Mindjárt ET!!!++++++

Sirki:én nem nagyon gondolkoznék a helyedben ilyen körülmények mellett...Mindketten munkanélküliek vagytok és adódik egy lehetőség, amit visszadobsz "kényelmi" szempontból?:twisted:

Ott az apja, vigyáz ő rá ugyanúgy, Te meg legalább emberek közt lehetnél és még pénzt is keresnél a családodnak.
csnóri1
 
 


Én azért megértem Sirkit valahol....
Nem azért szült, hogy ne legyen annak a gyereknek anyja.
Mert mint írja, egész napi meló ez, és azért így elindulni egy kislány mellől, hogy előtte minden percben ott volt, most meg szinte sosem...hát nemtom...az a kislány még nem érti meg, hogy Anya most miért hagy itt mindig egész napra, hisz eddig nem tette.
Egy olyan munkával kellene kezdeni sztem, ami 6-8 órás, ez kezdésnek jó...de nem ilyen hülye felbontásban, hogy délelőtt is, délután is, hanem egyben...a másik kérdés az, hogy hol lehet ilyen munkát találni, mert az ember örül, hogy egyáltalán el tud menni dolgozni.....ha el tud :roll:


Nóri
és mikor jön meg :?: Mikor mész UH-ra :?: cn. 2-n :?:
Szorítok nagyon, hogy ne legyen ott a ciszta++++++++++++++++


Babszi :?:
Remélem jól vagy :!:

Bibi :?:
Gyabi :?:
Többiek :?:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Én is megértem valahol, hidd el, de ha ez fontosabb, akkormeg büszkén kell viselni a kettős munkanélküliséget is.Basszus ebben az országban nem lehet válogatni kedvünkre, nézzetek körül!!!...és nem egy pár hónapos csecsemőről van szó.És majd azt milyen nehezen fogja megérteni, ha nem lesz ilyen játék, meg olyan akármi, mert nincs rá pénz!
Én nem vagyok egy karrierista típus, nagyon távol áll tőlem, de az én értékrendemben vannak bizonyos elvek bizonyos helyzetekre.
És ez természetesen a saját véleményem, senkit nem bírálok, nekem is minden vágyam évek óta egy élő gyerek, de az biztos, hogy nem fogok otthon ülni egy bizonyos kor után vagy egy olyan helyzetben, ahol igenis le kell mondani dolgokról a saját magunk érdekében.
csnóri1
 
 


Jó reggelt,

Elveszett bárányka jelentkezik. :lol: :lol: :lol:

Sirkici,
Hidd el, én aztán megértelek téged. Nincs is annál szebb és jobb, ha az anya otthon tud lenni a gyerekeivel, és minden téren oda tud rájuk figyelni. Pl nekem is tök jó, hogy Bazsival ennyit tudok foglalkozni, mert sajna ő nem annyira gyors felfogású mint Danika, és nagy szüksége van a segítségemre. Az is tök jó, hogy Barbika minden rezdülését látom, és még látni is fogom egy darabig. DE, az anyagiak tényleg fontosak valamilyen szinten. Ha én nem lennék olyan szerencsés helyzetben, hogy max GYED-en lehetnék itthon,és apa nem keresne ilyen jól, akkor már én is dolgoznék, és kis hugi 2 éves kora után fogok is, mert muszáj lesz, még akkor is, ha megszakad a szívem, hogy kis csajszi a bölcsibe fog menni. :oops: :oops: :oops:
Szerintem mérlegelj okosan, és utána dönts. Tudom nem könnyű, de sajna pénzből élünk. :oops: :oops: És ráadásul ebbe az országban, ahol manapság baromi nehéz. :oops: :oops: :oops:
Betty,
Már csak 1 nap. :lol: :lol: :lol: :lol:
Nórikám,
Olvastam a cisztát. :twisted: :twisted: :twisted: Remélem hamar eltakarodik a sunyiba. :lol: :lol: :lol:
Bibi,
Nálad úgy látom hamarosan kiderül, hogy jön-e a tesó vagy nem.++++++++++++++ :lol: :lol: :lol: :lol:
Gyabi kismami,
Hogy érzed magad???Róka komák megérkeztek már?? :lol: :lol:
:lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Nóri
értem hogy mit írsz, és a te álláspontodnak is igazat adok...az a baj tényleg, hogy ebben a büdös országban örül az ember, ha egyáltalán luk van a valagán.... :roll: és mindig csak romlik a helyzet, minthogy tennének azért, hogy egy kicsit jobb irányba változzon :twisted:
A kérdéseimre nem válaszoltál :?


Judy
magadról nem is írtál...hogy vagytok :?:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


sorry Betty bébi...szóval igen, cd 2-őn megyek, mennék, ha megjönne már végre, de ma vagy holnap megjön.Ma du megyek megbeszélni az itthoni dokimmal, hogy nézzen majd meg az aktuális napomon.
Köszi a drukkot, nagy a tétje, hiszen tudod.
csnóri1
 
 


Persze, hogy tudom, hisz én is ilyen helyzetben voltam.
Akkor cisztaűzők mennek.....ciszta, takarodj Nóritól :twisted: Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty,
Örülök, hogy itt vagytok Nórival és Babszival, és nem akarom, hogy elmenjetek. Inkább rólatok beszéljünk, babás dolgokról másik fórumban is tudok traccsolni. :lol: :lol: :lol: :lol:
Nórikám,
Piri meghozó energiákat küldöm neked.++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
És azt tudni, hogy miért késik most???Hülye ciszta miatt???(vagy talán valaki miatt? :lol: )

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Kép

kössziiiii!!!
csnóri1
 
 


Judy:ez a "valaki" miatt ez még viccnek is elég rossz volt....így a pgd-s lombikunk alatt.
28-30 napra jön meg, ma vagyok a 29.-en, ebben semmi extra nincs.
csnóri1
 
 


:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Bocsi, befogtam. :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


gyérlajos nem azért mondtam, csak ennek a feltételezésnek semmi helye, lennék nagy szarban, ha mégis...
csnóri1
 
 


Betty,
Láttam a függönyödet a másik topic-ban. Nagyon cuki, jó választás volt. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Na, látod, ennyire hülye vagyok a lombikhoz. Állandóan baromságot mondok. :oops: :oops: :oops:
Lehet utána kellene olvasnom pontosan mi a menete, talán nem járna a lepcses feleslegesen. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


:lol: :lol: :lol:
Látom jön vissza az élet a topicba:lol: :lol: :lol:
Köszi a függönydicsit :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Judy:ne olvass utána, mert akkor egyfolytában azt fogod kérdezni, hogy:"mikor lesz a beülti?"...és akkor kiakadok.Majd szólok úgyis, ha lesz minek örülni.
Tulajdonképpen én itt nem is akarok erről beszélni, ezt csak azzal az 1-2 nagyon közeli barátommal tudom megbeszélni úgyis.

Bíbi barát te hun vagy?
csnóri1
 
 


OK Nóri. :lol: :lol: :lol: Mikor is lesz a beülti? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (vicc volt, bocsi, de nem hagyhattam ki. :lol: :lol: :lol: :lol: )

Nekem meg mosni kellene, meg porszívózni, de mostanság olyan lusta vagyok, mint a föld terhe. :lol: :lol: :lol:
Délután meg fogdokihoz viszem a kölköket. :lol: :lol: :lol:
Aztán meg vár a tanulás Bazsival. Már alig várom, hogy nyári szünet legyen, mert eléggé belefáradtam a tanulásba. :lol: :lol: Mondjuk így legalább mozognak az agytekervényeim. :lol: :lol:

Holnap meg szuri Barbinak. :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


:lol: :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: