Új privát üzeneted érkezett!

Nita: De nem feltétlen kell irni választ. ha nem tudsz mit irni akkro majd egy következő hozzászóláshoz ir valamit az ember. Én is van hoyg nem tudok mit irni és akkro nem reagálok.


S.vera: Szenteste lesz sok topicban PÉ nap. Úgy látszik a Jézuskának lesz dolga bőven:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

CSajok!
Nekem tuti, h nem szenteste lesz pé-m!
Hiszen korán jött meg. 4-én.... max akkor lehetne, ha 24-én lenne pé-m.... de az már dúrva lenne.... :shock:

Csucsu!
A YouTube-os linkek nem vírusok. :roll: És vírus sincs rajtuk.

babszika
 
 


Babszika: Nem is néztem mi ez. Mert elvből nem nyitok meg semmit. Én sajnosmár jártam porul. A szerelő világosított fel erről. Jobb az óvatosság.

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!!

Boldog Mikulást Nektek!! Bocsi,hogy nem voltam,de 2 napig szarakodott a net nálunk,nem engedett belépni a gép,de most itt vagyok,alig győzöm visszaolvasni,hogy mi minden történt veletek.
Vera! Sajnálom,hogy 10 napig önmegtartóztatni kell,de a 11.napon annál nagyobb lesz az öröm és ki tudja,lehet akkor történik is valami.
Babszika! Annál szebb kari aji nincs is,mint egy pé,hátha még sikerül is a baba... Drukkolok nagyon.
Én még mindig émelygek,ma ráadásul jött valami melegfront is szerintem,és mellé még szédültem is. Nem kellemes,de hát mit tudunk csinánli. Próbálok néha könnyíteni magamon,de nem megy,hisz ez nem gyomorrontás,pedig jobb lenne.
Szerintetet Rennie-t lehet szedni,mert gondolom attól(is) émelygek hogy sok a savam?

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


CSucsu!
Egy jó vírusírtó kell! Az nemes egyszerűséggel csipog, ha vírust akarsz megnyitni.
Nekem is ilyen volt - most épp nincs, de most már azért elég jól tudom, h mit lehet megnyitni és mit nem.
És a szoftverbázison egy csomó ingyenes van! :wink:

Nyuszi!
Most néztem meg a neten a RENNIE ANTACIDUM rágótabletta betegtájékoztatóját:
"Terhesség, szoptatás
A készítmény szedhető szoptatás és terhesség alatt."
Ez még érdekes lehet:
Fontos információk a készítmény egyes összetevőiről:
1 tabletta 475 mg répacukrot tartalmaz, amit cukorbetegeknél, gyümölcscukor túlérzékenység esetén, galaktóz- és szőlőcukor felszívódási zavarban, valamint répacukor bontó enzim hiányában figyelembe kell venni.

A kezelés ideje alatt szedett egyéb gyógyszerek:
Ha egyéb gyógyszert is szed, forduljon tanácsért orvosához. Tetraciklin antibiotikumok és néhány egyéb gyógyszer hatását az egyidejűleg szedett Rennie Antacidum befolyásolhatja, ezért egyéb gyógyszerek bevétele 2 óra különbséggel történjen.
A készítmény azt egyidejűleg szedett digoxin és vas felszívódását csökkenti, ezért a készítmények bevétele közötti 2 órás időtartamot szigorúan be kell tartani.

De itt a link, ha el akarod olvasni az egészet:
http://www.pirulapatika.hu/210044985/be ... gotabletta

Jó éjt nektek!

babszika
 
 


Babszika: van két vírus írtóm is:) A netről töltöttük le. De én akkor sem szeretek ennek ellenére megnyitni semmit amiről nem tudom mi is az.
Bocsi én ilyen vagyok:) Elővigyázatos. Mert amikor a gépünket majdnem tönkretette egy virus akkor is volt vírus irtónk. Nod 32 akkor éppen.
De lehet csak én vagyok ennyire óvatos.

Kép
csucsu05
 
 


Babszika!Köszi,hogy utánanéztél,aranyos vagy. Én is elolvasom majd!

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Csucsu!
Amíg nem értettem ennyire a gépemhez, addig én is iylen voltam. Aztán jól beleástam magam és kiokosítottam magam.
Szóval, nehogy'má bocsánatot kérj! :shock: :D

Nyuszi!
Részemről ez természetes.
Márcsak azért is, mert pont mostanság éreztem azt, h nem fogok fórumozni, mert nagyon sokan csak a saját problémájukkal foglalkoznak és meg sem hallják/olvassák a másik dolgait. :roll:
Igaz, ritkán jövök, de azért próbálok figyelni :oops: :)

Hát, megint csak jó éjt tudok kívánni nektek!
(utálok délutános lenni!!!!!!)

babszika
 
 


Sziasztok, én is vagyok. Mindjárt megyek dolgozni, bár sok kedvem nincs hozzá...
Este majd leszek, addigra talán a kedvem is jobb lesz.

tary
tary
 
 


Tary: Hétfőn nagyons ok embernek nemigen jó a kedve. Pénteken már hidd el jó lesz a kedved is:)
Persze azért ha hamarabb lesz jobb az sem baj.

Babszika: Sajnos ez igy van sokan nem figyelnek a másikra. Részben ez is az oka, hogy sok régi eltünt innen. Nóri, Bévi és még sorolhatnám.
De sajnos ez van:(

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Igen, nekem is ezért van, h időkre eltűnök....

Tary!
Fel a fejjel!
És mutass be a világnak: Kép :lol: :lol: :lol:

babszika
 
 


Sziasztok!

Hát, Tary, én sem repesek a hétfőért, de nekem ezen a héten mindegy milyen nap van, mert vasárnapig nyomom! Még szerencse, hogy hétvégén csak délig!

Csucsu!
Hogy vagy? Nem írtál mostanság jelekről! :roll: Vagy most nem érzel semmit?

Nita!
Mi volt hétvégén? Nagyon elfáradtál a tanfolyamon? Vagy esetleg vmi egészen más jellegű "dolog" fárasztott ki? :lol:

Babszika!
Nem irigyellek a du-os müszak miatt! Ilyenkor hányra érsz haza?

Nyuszi!
Gondolok Rád, reméljük minél előbb elmúlnak a rosszulléteid! Pihenj sokat!

Puszi Mindenkinek!
pedi
Kalocsa
 
 


Pedi!
Kicsivel este 10 előtt zárunk be és olyan 11-re érek haza.
De akkor még "társadalmi" életet élünk férjecskémmel: kibeszéljük, h kinek mi volt aznap, jön a vacsi (igen, sajnos a m.helyemen egyszer van félórám és azt nem lehet szétbontani), és kis szusszanás után azon kapom magam, h már elmúlt éjfél is.....

babszika
 
 


Babszika!
Ez nem semmi, akkor ezek a hetek jól fel vannak forgatva. Nappal pihenés, éjszaka "élet"?! Én minden este már tök korán elalszok. Persze, ha a kényszer rávinne, biztosan fent tudnék lenni tovább, de akkor még ilyenkor is aludnék másnap. Nem tudom miért, de óriási az alvásigényem!
pedi
Kalocsa
 
 


Ahogy mondod!
Ma itthon vagyok és amikor kinyitottam a szemem és megláttam, h már 1/2 11 van, akkor csakis azért keltem, mert rájöttem, h ez már durva..... :oops: :(

Lenne mit csinálnom, de egyszerűen nem megy. Hulla vagyok. Ezért van olyan, h inkább munka után állok neki mosni, takarítani, mert a sz.napomat tényleg semmittevésre használom. :oops: :oops:

babszika
 
 


Sziasztok!

Babszika! Ne is csinál semmit,a munka sajnos úgyis megvár! Én is csak most tettem oda a kaját,a férjem úgyis csak 5 körül jön,ráérek.
Most értem nemrég haza,be kellett mennem az irodába. Nekem már most elegem van a karácsonyból közlekedés szempontból. Sok öregember,aki alig tud vezetni,mind előveszi most a kocsit és bénázik. Nem bírom!

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


:) Sziasztok mormotatársak (bocs aki nem engedheti meg magának)

Az én alvásigényem szinte végtelen. Megébredek 7-kor, mert apa kel. Aztán úgy fél 10-10 órakor nagy nehezen kimászom az ágyból. Pocok baba kinézte a hólyagom magának szerintem azon ugrál, hogy mindig pisilni kell.

Dél-fél 1 körül beszundítok a tévé előtt, aztán van amikor 5-ig alszom, amig apa haza nem ér. Némi "társadalmi élet" :) ahogy fentebb olvastam, de legkésőbb 8-fél 9 körül már megint ültő helyemben elszundítok. :D Apa most még elbír, bevisz az ágyba, de mi lesz viziló koromban? :D :shock:

El ne mondjátok senkinek, mert apa megfenyít, hogy mostanában még a könyveim felett is bizony alszom, szép nagy nyálfoltokkal tarkított, még jó, hogy fénymásolatok. :oops: Nomeg hál égnek eddig minden röpkém 80% feletti lett, így nem gyanús. Bár az eheti zh lehet megbosszulja magát.
Vendég
 


pedi......most már érzem igazán hogy elég fárasztó a tanfolyam........főleg mert szombaton etse 8-ig vagyok és másnap reggel 9-re kell menni........nem sokat alszok így.....
de ár jönnek az izgalmasabb részek.....a gyakorlat..... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pedi: azért nem írok jeleket mert nem érzek semmit. Nem fáj a hasam alul mint múlt hónapban.Nem fáj a cicim. Semmi tünetem nincs. De jobb is mert igy nem is agyalok.

Anuk: Én nem vagyok terhes mégis nagyon sokat tidnék aludni. De a lányom nem hagyja. Én már este 7kor tudnék aludni ha lehetne.


Babszika: Este 10kor zártok?? Hol dolgozol?? Mi van még akkor is nyitva??
Étterem?? Más nem lehet. Tetszett nagyon , hogy "társadalmi" életet éltek. :)

Nita: Mostmár akor lehet kreativkodni is a tanfolyamon:)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu igen...az első gyakorlati orán a masszirozást fogjuk elsajátítani. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csucsu!
9-ig van nyitva az üzlet, de 10 lesz mire bezárunk (maga a pénzügyi zárás, takarítás, rendrakás)
Egyébként a Mammutban a Tezenisben vagyok, nem titok.
De amíg a lIDL-ben voltam üzletvezető-helyettes, ott is csak 8-ig voltunk nyitva, de a háttérmunka miatt örültünk, ha 9kor ki tudtunk menni. Ráadásul akcióváltáskor kb. 10-kor léptünk ki.

Nita!
akkor megyek hozzád! :lol:

Anuk!
SZtem apa is megértené! :wink:

babszika
 
 


babszika gyere nyugodtan...kellenek a modellek.... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Csak beköszönök mielőtt megyek dolgozni! úgy ahogy illik, ma beköszönt piri anyó. Már vártam, így remélhetőleg minden rendben van odabenn, és talán a doktornőnek lesz igaza, és decemberben akár össze is hozhatjuk a babánkat!

KépKép
Kép
s.vera
 
 


Sziasztok! ma már tényleg jobb, főleg, hogy 11-re megyek és 1-ig vagyok:))
várom az LH teszteket, amiket megrendeltem, gondolom a napokban megérkeznek.
Még jövök :P

tary
tary
 
 


Sziasztok!

Csucsu!
Az jó, ha most nincsenek jelek, mert eddig voltak, csak baba nem volt, akkor reméljük, ez most jelent vmit! :wink:

Babszika!
Ma meddig sikerült szundizni?

Nita!
Ha kicsit közelebb laknánk egymáshoz, én is mennék hozzád! :)

S.Vera!
Örülj annak, hogy piri időben érkezett, és gondolj a következő hónapra, illetve a Jézuskára! :wink: :lol:

Tary!
Szurkolok, hogy a tesztek időben érkezzenek, és minél erősebb csíkot jelezzenek!

Kismamik!
Hogy vagytok ma?

Puszi és szép napot Mindenkinek!
Edit
pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok :)

pedi köszi megvagyunk :) Tanulgatok úgy tessék lássék, és babazenét hallgatunk, majd beszundítok rá. :D Remélem Pocok baba is élvezi.

Mindenkinek további szép napot. Legalábbis nálunk süt :D Bár én várom a havat, mégiscsak úgy igazi a karácsony.
Vendég
 


Sziasztok!
Kicsit eltüntem, mert nem sok időm van manapság.

Gyerekek betegek, itthon vannak, nekem is fáj a torkom.
Mult7en voltam védőnéninél és megdicsért, hogy milyen csini vagyok még eddig 2 kilot hiztam.
Kb 2 hét mulva megyek uh-ra, majd cukorterhelésre 29.-én.
encike 2
 
 


Encike: most szinte mindenki beteg az ismerőseim közül. Nekem is fájdogál a torkom de már bajom nincs . Igyál sokat az jót tesz. Én is napi 3liter teát iszok meg.
Hogy szalad az idő. Már 21hetes vagy:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Én nem sokat írok inkább csak olvaslak Titeket.

Anuk, nyuszi, encike sok pihenés.

Olyan jó lenne kicsit itthon lenni. Én is folyton bealszok, pedig kismami sem vagyok. Vonaton, kocsiban, agyon elnyúlva.

Anuk, bocsi már biztos írtad csak rövid az agyam. Milyen suliba jársz?

Nitacska a párod olyan szerencsés, gondolom őt is maszírozod? Az én páromnak nagy lapát kezei vannak és olyan erősen fog vele, nem tud maszírozni. Pedig néha nagyon jó lenne.

Még egy kérdésem lenne. A SOTE-ról nem tudtok valmi bíztatót?
Ovuláció indukcióra küldött az endokrinológus és nem tudom merre induljak el. Én hatvani vagyok de pesten dolgozom így inkább pestre mennék. De kihez?

Üdv
kiscica
kiscica13
 
 


kiscica lehet szerencsés igen.de csak akkor fogm masszírozni ha megérdemli... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Pedi, te drága-bogár! :wink: :roll: :oops:
Ma reggelre mentem dolgozni, úgyhogy ma nem lustiztam.
Most 5 napot egybe nyomok és ráadásul egyik nap de., másik nap du. :? :shock:

Kiscica!
Nem te kerestél andrológust is?
Amúgy mi az az ovuláció indukció? :oops:

Csucsu!
Hova fér beléd 3 lityó tea?

babszika
 
 


Babszika: kipisilem :) De amúgy tényleg én egy kacsa vagyok. Mondjuk állandóan Wc re járok. :)

Kép
csucsu05
 
 


Babszika: Miárt te mennyit iszol egy nap meg folyadékot??
Én ha nem iszok eleget estére fáj a fejem. Igy mindig igyekszek inni.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Na, az ivás az jó téma! Én nagyon keveset iszom, és mégis rengeteget pisilek. :oops: Tudom, hogy nagyon egészségtelen a kevés ivás, de max 2litert iszom egy nap. Pedig úgy indítom, hogy magam mellé teszek egy másfél literes ásványvizet, hogy azt meg kell innom műszak alatt, na ez ritkán sikerül!

Egyébként, hogy vagytok? Nagy karácsony vásárlás, készülődés hogy áll?

Encike!
Nagyon sajnálom, hogy betegek vagytok, én torokra nagyon ajánlom a gyömbér teát, a DM-ben lehet kapni, igaz nem túl olcsó, de napi egy tasak inmunerősítőnek is jó! Illetve a csipkebogyó teát és cukrot. Csipkebogyó cukrot szintén a DM-ben szoktam venni!

Mindenki öltözzön fel jó melegen, mert nagyon hideg van!

Pusz-pusz :lol:
pedi
Kalocsa
 
 


én egy idelye jó sokat iszok,.és sokat is járok pipilni........ :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pedi: miylen kis gondoskodó vagy :) Melegen öltözzünk fel. Igenis értettem fönök! :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Csucsukám!
Hát, mióta az új m.helyemen vagyok, azóta kb egyenlő a nullával a folyadék bevitel.
Jó, ez túlzás, de mivel csak fél órás szünetem van és max pisilni mehetek ki utánna, így .... :? :( nem is túloztam akkorát :shock:

Jó éjt!

babszika
 
 


Babszika: Az nem jó ha nincs időd inni. De megértelek hisz mikor dolgoztam annyi munkám volt mindig hogy sosem ittam mert akkor bizony pisilnem is kellet. Este ittam mindig ha hazaértem de akkor éjjel többször is mentem pisilni.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Csucsu!
Igazából tegnap csak azért írtam, hogy öltözzetek fel, mert tényleg hideg volt, meg gondoltam, hátha még nem voltatok kint és nem tudjátok milyen hideg van! :oops: De ma már "jobb" idő van, ami a hőt illeti, de sajna nagyon borús! Utálom az esőt :evil:

Egyébként, mi jót csináltok ma?
pedi
Kalocsa
 
 


Pedi: Ma elakarunk menni ajándékot venni még akinek nincs. Csak az autó a férjemnél van igy őt várjuk. Szerintem már lassan haza ér és mehetünk.
Tegnap takaritottam. Szerintem holnap is azt fogok mg amit kell. Bár én állandóan takaritok:(
Sosincs vége. :)
Aztán holnap megyünk a lányom kerianyujának lezs a névnapja meg most volt a szülinapja.
És ti?

Kép
csucsu05
 
 


Azta mindenit! Van ám program!

Én dolgozom, ezen a héten szombaton és vasárnap is, de akkor csak délig. Viszont a lakás az szörnyen néz ki. Nekem még hátra van a nagytakarítás. Egyszerűen amikor hazaérek este már nincs energiám nekiállni takarítani. Viszont a díszítéssel legalább készen vagyok.

Mi ajándékot még nem igazán vettünk senkinek. Illetve anyukámnak, meg apukámnak az Avon-ból rendeltem. Valószínű, jövő hét végén megyünk majd nagy bevásárlásra, előbb nem lesz időnk rá. De én már azon is gondolokodtam, hogy a fát is feldíszítem 21-én vasárnap, mert ugye hétfő, kedd teljes munkanap lesz, 24-én meg délig leszünk. Utána egyből anyukámékhoz megyünk ebédre. Szóval, valamikor este tudnánk csak a párommal díszíteni, akkorra meg már "hulla" leszek.

Más!
Fájdogál a pocakom alja meg a derekam. Pé szerintem vasárnap volt, mert akkor éreztem tompa hasfájást, illetve hétfőn. Akkor és utána persze voltunk együtt, és azóta érzem a hasfájást és derékfájást, nem állandó, de sokkal erősebb, mint pé-kor szokott. Viszont nem görcs. Valakinek van vmi tippje, hogy mitől? :roll:

Szép napot Mindenkinek!
pedi
Kalocsa
 
 


Pedi: az nem jó biztos nehéz igy össze hozni mikro csináld meg az otthoni teendőket. Mi lenne ha 23-este diszitenétek?Az szerintem jobb is mint 21-én. Nagyobb lesz a kari hangulat.

Kép
csucsu05
 
 


Látod, még az is jó ötlet, márcsak a férjemet kell megfűznöm! :)
pedi
Kalocsa
 
 


Pedi: Menni fog hidd. egy nő mindent eltud érni a párjánál:)

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!
én már megvagyok a nagytakarítással....kiseb dolgok vannak már "csak" :roll:
az aándékok nagyrésze már megvan....szombaton megyünk megvenni a maradékot! :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Köszi a helyzetjelentést! :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsi,hogy így eltűntem megint,de amióta itthon vagyok,mindig van valami. Mondjuk jobb is,mert így legalább elvonja egy kicsit a figyelmem az émelygésről... Tegnapelőtt is este hánytam...Remélem hamarosan elmúlik,viszont az biztos,hogy idén karácsonykor nem én leszek a legjobb evő,mert étvágyam nem sok van. Hétfőn megyünk UH-ra,elvileg már 3 cm-es lesz Babszem,kiváncsi vagyok.
Veletek mizu? Karácsonyi ajándékokkal hogy álltok?

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Sziasztok csajok!!

Bocs, az eltűnésért. A párom szabin volt, elutaztunk a szüleinkhez, javarészt megvettük a karácsonyi ajándékokat is. Visszaolvasok, és csinálok friss táblázatot is. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


:) Drága Nyuszi nem akarlak elkeseríteni, de én túl vagyok a 14. (babaméret alapján 15.) betöltött héten és még mindig ökölődöm ha hűtőt nyit valaki, vagy olyan kaja van főzve. Nálunk lassan a fiúk is vegetáriánusok lesznek, mert a zöldön és a gyümin kívül nem nagyon tudok enni. De reméljük, hogy nálad azért hamarabb elmúlik.

A karácsonyi ajándékokkal szinte még sehol sem vagyok, mert saját kezűleg gyártom, és sajna lassan megy. Gipszangyalkákat öntök, és festek, és saját gyártmányú ajándékdobozkákban adom át.

Takarítás hétvégén lesz, mert beosztom a fiúk között. :) Szerencsémre sikerült rávennem a párom és a sógorom (nálunk lakik), hogy talán segíthetnének, mert nem bírom a vegyszer-tisztítószer szagot sem. Azért portalanítás, törölgetés ilyesmi az én dolgom marad. A malackák már ki vannak kozmetikázva (köröm fül, fog tisztítás, fürdetés), csak takarítanom kell őket is.

15-én hétfőn megyek orvoshoz. Magánorvos végre valaki elvállalt. Aztán remélem nem csak első alkalommal volt rendes. Teljes ellenőrzés, lelet és baba is. Remélem Pocok addigra meggondolja magát és megmutatja mi van a lába között. :)
Tudom, hülyén hangzik, de mintha már éreznék valamit. Persze tudom, mikor rúg, meg fordul, a nagyobb helyezkedések már érezhetőek. De valahogy azt is megérzem, hogy "na most gyorsan lepihenek egy kicsit, mert aludna" vagy reggel "kicsit lustizom még, mert még szundikál". :D Mondjátok nyugodtan, hogy dilis vagyok :D
Vendég
 


Kép

Itt a táblicsku! :wink:

Csucsu! De jó! Neked is késik? Mikor tesztelsz? :wink:

Babszika, Edit! Mindjárt vége a nagy hajtásnak, és krácsonykor kipihenhetitek magatokat. :wink:

S.Vera! Sajnálom pirit. :cry: De hajrá karácsony! :lol:

Encike! Remélem a gyerkőcök jobban vannak már. És nagyon ügyes vagy hogy csak 2 kilónál tartasz. :wink:

Anuk! Az jó ha besegítenek a fiúk a takarításban. Amúgy nagyon ügyes vagy hogy saját kezüleg készíted az ajikat.

Ha valakit kihagytam,akkor ezer bocsika! Afiam most épp nyaggat hogy legózzak vele. :lol: :lol:

Amúgy nálam az a helyzet, hogy a 31. napon vagyok. Pedig most úgy várom a mensit. Erre meg késik. :evil: Amikor meg késnie kéne akkor bezzeg halálpontosan jön. :?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: