Új privát üzeneted érkezett!

Betty,
ez a kép nem semmi, nagyon tetszik! :lol: :lol: :lol:

Bibi,
az tényleg jó, hogy leteszed, és szépen elalszik magától, én még a délutáni alvásnál sem birom ezt megcsinálni Nikivel, muszály teljes, mély álomba szenderülnie a vállamon, majd csak aztán rakhatom le anélkül, hogy felébredne. És Bibi alszik még délután is?

Gyabi, Judy,
nálatok van-e alvás még délután? Illetve mikor meg mennyit alszanak a gyerkőcök?
Mert nálunk csakis úgy tudott beállni egy rendszer, hogy reggel költöm a kisasszonyt, aztán hamarabb elalszik, két óra alvás, majd igy este olyan 10 és 11 óra között valamikor elalszik, mikor hogy.

Nóri,
majdcsak túl leszel már rajta, és akkor... jó lesz!
sirkici
 
 


Sirki: napközben Bíbi kb. dél- 1-től alszik kb. 4ig, kivéve, ha el akarok menni vhová,mert akkor volt, hogy este fél 6ig húzta. Ébreszteni nem szeretem, mert utána akkor szívok, nyűgös meg ilyenek. Nekünk azóta van ilyen mákunk az alvással, mióta 1 éves kora körül átállt a délutáni 1 alvásra, azt rendesen végigalussza, előtte napi 5-6 alkalommal aludt, max. negyed órákat, semmi szabadidőm nem volt, szóval most megkönnyebbültem, nagyon,nagyon. De nem tudok jótanácsot adni, nálunk vhogy így állt be magától, illetve Bíbitől.

Bikavér? Passzolom. Mióta az orvosom előírta a napi két decit a vérszegénységemre, nem bírom a vöröset. Kötelezően piálni?!?
Jajj, és néha úgy húúúúúúz a derekam :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Lányok, asszonyok, mééééé' nem szóltatok, avagy ember a holdon??? Hát hol voltam én az elmúlt 2-3 évben???? Ilyen is van????Úgy, mint tanga bugyi? Láthatatlan?

Kép

Én meg idegeltem szegény apát, mikor a szuperszexi ruháim alá nem húztam bugyit, mert gáz volt, hogy látszott, meg kidudorodott a pántja? Na, csak fogyjak bele a régi ruháimba! :twisted:
Vendég
 

 
 

Hajpántnak néztem első körben. :D
ööö ....ezt biztos nem hagynád el, mert koppanna...úúú, nekem gáz, de nem mondom el, hogy miért. :idea:
csnóri1
 
 


Sirki: Beni reggel 7 -kor kel, egész délelőtt kinn vagyunk a levegőn, most is éppen csak beestem, dél körül ebéd, alvás 2-3 órát. Este lekésőbb!!!!! fél kilenckor alszik. Én csak az ágya mellett ülök , olyan 10 perc alatt alszik el.

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Meghalt a fórum?
sirkici
 
 


Úgy látszik... :cry:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Biztos kiverte a biztosítékot a bugyim :twisted:
Vendég
 


Kedves anyukák, beszélgessetek szépen és akkor nem hal meg a topik.(újra meg újra meg újra)
csnóri1
 
 


csnóri1 írta:Kedves anyukák, beszélgessetek szépen és akkor nem hal meg a topik.(újra meg újra meg újra)


És leendő anyukák is. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bocsi, de én a héten el voltam havazva. Minden nap kellett rohangálnom valahova és ügyeket intéznem. :lol: :lol: :lol: :lol:

Ma uh-on minden ok volt, bőven van magzatvíz, leányzó korának megfelelő méretekkel rendelkezik. :lol: :lol: Legközelebb mozozni megyek 4D-re. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sirkici,

Barbika ha reggel 7 körül kel, akkor dél körül szunyál másfél órát, ha később ekor 2 körül szokott elaludni. :lol: :lol: :lol:
Este éjjeli bagoly, ritka az ha 9-10 előtt elalszik, de nem is csoda mert a másik kettő sem tudja befogni a csőrét, így amíg ők el nem csendesednek B sem hajlandó aludni. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Gyabi, Judy,
köszi a válaszokat, akkor kb ugyanannyi az alvásigényük a gyerkőcöknek, úgyhogy Niki sem alszik keveset, szerintem!

Gyabi,
nem is irsz róla, hogy hogy érzed magad? Uh-n voltál már?

Judy,
látod, látod... örülök, hogy minden rendben! 4d uh-t mikorra tervezitek?

Nóri,
hogy haladtok?
sirkici
 
 


Basszus, hogy én milyen figyelmetlen vagyok. Látszik, hogy ritkán jövök. Gyabi, te mikor lettél kismami????? :lol: :lol: :lol: :lol:
Gratulálok, uh-on mi volt???? :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


No de Sirkici, én is válaszoltam az alvós kérdésre, nekem meg sem köszönöd??? :lol: Hát én mindjárt magamba fordulok, ennyi karaktert bevéstem, és semmi hála :twisted: :twisted: :twisted:

Judy: most már tényleg megnyugodhatsz!

Nóribébi, igen, mesélj, mesélj!
Vendég
 


Bíbbbb:néked aztán túl sok újat nem tudnék mondani. 8)

Sirki:a tükrözés rendben, hétfőn megyünk újabb konzira.
csnóri1
 
 


Na, visszakukkantottam és megtaláltam a gyönyörű tesztedet.
Hogy én mekkora paraszt vagyok. Bocsi. :oops: :oops: :oops: :oops:
Ég a fejem rendesen. :oops: :oops: :oops:

Még egyszer gratulálok a kis hugihoz. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Nóri,
És akkor hétfőn már meg is tudod, hogy mikor kezdtek?? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy:ez azért nem így működik, hogy pikk meg pakk.Kicsit ennél bonyolultabb.Tulajdonképpen már múlthónapban elkezdődött az első konzival és az utána lévő itthoni vizsgálatokkal.Már említettem, hogy kórházba megyek tükrözésre, ami pl már megvolt.Tehát már javában benne vagyunk.Tessék kicsit jobban figyelni a másikra.Irgumburgum. :wink:

Amúgy ezt megfigyeltem a laikusoknál, akik nem tudják, hogy mit jelent a lombik eljárás, hogy ez az első kérdése.Mármint, hogy mikor lesz a beültetés.Anyósom is ezzel az egy kérdésével jött, eszébe sem jut, hogy ezt mennyi minden előzi meg.Persze szerencsére.
csnóri1
 
 


Nóri
és akkor mikor lesz a beülti :?: :lol: :lol: :lol: (csak poén volt)
Tudom, miből áll az egész, hisz mi is benne vagyunk nyakig.
Örülök, hogy a tükrözés ok..

Pussz mindenkinek :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty: :twisted: :twisted: :twisted:

mizu felétek, hogy vagytok?

Babszikám: ???
csnóri1
 
 


Velünk nincs semmi különös, hétfő UH (kiderül van-e még ciszta. Ha igen, műtét valószínű, ha nincs, akkor vágtatunk tovább, megyünk a fagyikért). :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Annyira bízok benne, hogy nekünk is lesznek többen (ET-n kívül) és akkor mehetnek a sítáborba... :roll:
Drukkolok a hétfői cisztaeltűnéshez!+++
csnóri1
 
 


Nóri
én biztos vagyok benne, hogy többen lesznek majd :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Nóri,
Igen, azt tudom, hogy a tükrözésen túl vagy, csak azt hittem hátfőn már meg is mondják, hogy mikor kezdhetitek a stimut , aztán meg leszívás és beülti.
Tényleg hülye vagyok a lombikhoz. :oops: :oops: :oops:
(és az is igaz, hogy mostanság figyelmetlen dá-dá-dá magamnak:oops: :oops: :oops: )

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Betty,
Ennyi idő alatt már biztos felszívódtak a ciszták.
Emlékszel, nekem is volt egy 20-as és egy 30-as az 5. héten, aztán kb 6 hét alatt eltűnt mind a kettő. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Gyérlala:elnézem. Kép
csnóri1
 
 


Pussz.................. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Mi az az ET?
Vendég
 


embrio transfer/beültetés

De neked ÍTI :D
csnóri1
 
 


Áhhhhá. Akkor rengeteg kis ítit kívánok nektek! :lol:
Vendég
 


Csak nem beindult a topic????

Nóri: és anyósod követi végig az eseményeket??? Az enyém még a laparnál se jött be hozzám...szerinte felesleges volt. Csak megkérdezném tőle, hogy akkor bandita is az...merthogy utána sikerült! :twisted:

Judy: semmi gond, nem éppen jókor dobtam a híreket! Decemberben volt meg utoljára, január 24-én teszteltünk, hétfőn voltunk dokinál, van szívhang és jó helyen van!

Sirki: jól vagyok köszi, bár dokibácsi szerint most megtudom milyen az amikor minden terhesség más, ugyanis nagyon fáj a hasam. Rögtön 2 MagneB6-al indítok, szerinte a bandita 14 kg-ja sem igen használ. De ezt leszámítva semmi gond, eszek egész nap...ja és aludnék állandóan! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi kismami,

Én annyira örülök nektek, de komolyan. Többiek is mindjárt követnek minket (igaz Nóri,Betty, Babszi, Arikon, Bibi???????,)
aztán újra kismamis topic leszünk. :lol: :lol: :lol: :lol:

Talán még Sirki is kedvet kap.

Gratulálok a szívhanghoz. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Képet kaptál a kis bogyócskáról????

Én meg hoztam 1-2 video-t, ha nem bánjátok. :lol: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=sxnmSkDu1DI

http://www.youtube.com/watch?v=-EygisdhxpU

http://www.youtube.com/watch?v=Vx42Y5q0aA8

http://www.youtube.com/watch?v=qzeVh7ey6I8

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Nem semmi a szánkózás...ez milyen laptop?????

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Hű Judy, ha ez ilyen baromi egyszerű lenne, na mindegy...

Gyabi:nem jött be, csak telefonon érdeklődik állandóan, de inkább a fiát hívogatja, engem néha már az őrületbe kerget, hogy mindenről tudni akar. :twisted:
csnóri1
 
 


Gyabi,

Ja, főleg a borítós video, de szerintem Bazsi direkt arra ment rá, hogy kiborítsa a húgát. :lol: :lol: :lol:

Anyuéktól kapta karácsonyra, az Auchan-ban vették. Valami 2000 ft volt csak, de már most nagyon sokat tanult belőle a gyerek. Nagyon megérte, sokat használja.

Amúgy a fiaimnak is volt, de nekik sokkal komolyabb, ott már feladatok is voltak, az képernyős volt. Abból tanulták meg a betűket és mire suliba mentek már olvastak. És ez komoly. Én nagyon ajánlom bárkinek, nekünk nagyon bejött. Majd Barbi is fog kapni egy komolyabbat, ha megy az oviba. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Nekünka komolyabb verzió van, választhatsz angol és magyar nyelv között, van rajta kb. 60 féle játék...de még totál nem neki való. Azért is kérdeztem ezt, mert ezzel ellenne... :lol: :lol:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Nincs rajta márka-fajta-matrica akármi????

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi,

Az van ráírva, hogy "NORIS" van egy oldaluk is noris.hu.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Nóri: valahol a kettő között lenne jó...áhhhh fiús anyákról ne is beszéljünk...mondjuk én is az vagyok, de mondtam a páromnak, hogy az első fára fogom magam felkötni ha ilyen leszek...

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Na az oldal nem jön be, de megkeresem a dobozát és lefényképezem, ha ez így jó neked. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Rákerestem...van egy pár helyen 4500-5000 Ft. Lehet ez lesz a névnapi ajándék...bár szerintem az éppen aktuális:

Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi,
Mi is ilyen ágyat vettünk Barbinak kb 1 hónapja. Nagyon jó, nagyon szereti. Ha álmos lesz, egyszerűen felmászik rá mert olyan alacsony, és már szunyál is. Én csak ajánlani tudom. :lol: :lol:

Na, itt a laptop.

Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Bibi,
basszus, tényleg, ráadásul te irtad le elsőnek, köszi-köszi-köszi, bocsika... :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:

Nóri,
akkor ez jó hir, ugye? Bár féltél tőle (ki ne félne), nagyon rossz volt? Azért gondolom a cél érdekében mindent, de remélem nem volt annyira szörnyű... Hétfőn már megtudjátok, hogy mikor lesz az eljárás, ugye? Drukk nagyon!
Látom utána irtad, és igaz, tényleg el sem tudom képzelni, hogy miből áll, mennyi idő, meg ilyenek, de bár borzasztóan szivacs az agyam mostanában, tényleg, igazán érdekel, hogy mi van veled/veletek, és mintha úgy emlékeznék, hogy a mostani konzin fogjátok megbeszélni, hogy mikor lesz a beülti, nem?

Betty,
akkor neked is nagyon nagy drukk hétfőre!!!

Gyabi,
akkor jó, te csak aludj, már amennyit birsz Banditától... :D
Én is pont ilyen ágyat néztem ki Nikinek, amikor voltunk kalocsán a rokonoknál, akkor ott láttam, és nagyon megtetszett, de nem tudom hol lehetne ilyet venni, és még az ára is szuper. Hol lehet ilyet venni? És tudod-e véletlen, hogy kb hány éves korig ajánlják?

Judy,
talán, talán... bár én még mindig nem tudom elképzelni, hogy kedvet kapnék hozzá, nagggyon ritkán, de tényleg nagyon-nagyon eszembe jut, hogy mi lenne ha, de ennyi, aztán jön, hogy a világért sem... :roll:
Jók a videók, nem semmik a gyerkőcök! Mennyi vidámság... :D A szánkóból kiboritás, meg ahogy Barbika a laptoppal, nagyon ügyes!
Ez a laptop nekem is tetszik, tényleg sokat tanulhatnak belőle a lurkók!
sirkici
 
 


Sirki: "körbetámlás gyerekágy"-ként beírod a keresőbe és 100 online áruházat kiír, ha nincs a közeletekben olyan üzlet, ahol ilyen bútorlapos bútorokat árulnak.
Ha azt veszem, hogy tesóm kisfia 150 cm 11 évesen, elvileg szűkösen még ő is ráférne... :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


sirkici írta:Nóri,
........ úgy emlékeznék, hogy a mostani konzin fogjátok megbeszélni, hogy mikor lesz a beülti, nem?




:twisted: :twisted: :twisted:
pont erről írtam fentebb...ettől a kérdéstől mászok a falra.
Még a stimulációnál sem tartunk, a leszívás is még a stimu függvénye és hogy majd hogy fejlődnek, az is a jövő zenéje, ott van a PGD, hogy sikerül e kiszűrni a betegségemet, tehát a beültetésről beszélni még egyáltalán nem lehet.

(de azért csíplek, nyugi)

:wink:

Ja, a tükrözés nem fáj, csak maga a szitu szar, altattak, utána volt vérzés és olyan tompa fájdalom pár napig, de már minden oké.
csnóri1
 
 


És akkor most pontosan mikor lesz a beültetés? Tudod, az íti? :twisted: :twisted: :twisted:

Egyébként engem itt nem kérdez senki (Bettyn kívül), szóval nem is szólok, hogy nem vagyok ám már dagi, tök sikeres fogyókúrába kezdtem, és már 7 kg mínuszom van, és itt még nem hagyom ám abba. (Csak a fórumozást :twisted: :twisted: )

Amúgy remélem, senki nem fog megsértődni.... de figyelitek, amióta Betsy nem ír, el van felejtve minden névnap, szülinap, hóforduló meg új kismami és beülti? Hol a táblánk pl?

Gyabi, szép a vonalzód, örülök a szívhangnak!

Sirki: és apa sem akar kistesót?

Judy: ezek a kölyökök...:lol: :lol:

És Nóribébi, tényleg, mikor lesz a beülti? :twisted: :twisted:
Vendég
 


Gyabi,
köszi! :D

Nóri,
jól van, jól van, de tényleg csak azért kérdezgetünk hülyeségeket, mert érdekel, hogy mi van veled, meg nagyon mennek a drukkok, na meg azért, mert buták vagyunk... :oops: 8)

Bibi,
-7 kg??????? Az nem semmi! Mennyi idő alatt? Még pár napja irtad, hogy -0. Vagy akkor már megindult a fogyás, csak nem irtad?
Ez nekem is feltűnt, sőt, az biztos, hogy ahogy Betsy fejben, vagy akárhol tartotta az eseményeket, az nagy valami, és... hát amúgy is kár, hogy nem jön, meg a többiekért is kár...
Apa akarna kistesót, sőt, ő egy kisfiút szeretne...
sirkici
 
 


Bíbi:a nevezetes napok vagy fejben vannak, vagy megette a fene, feleslegesek a nagy egymás utáni skandálások. :twisted:
7 kiló, nahát, nem is mondtad? 8) ...
Képzeld, én is fogyok!(online) :P

Basszus, ettől a valentin napi csöpögős nyálas őrülettől a frász kerülget, bevernék annak, aki ezt kitalálta. :twisted:

Babszikám:uradnak cuppanósat küldök!
csnóri1
 
 


Jójó, nem 7,csak 6,9. Igen, Sirki, jól emlékszel, az úgy volt, hogy elvileg jan. 2-án kezdtem, akkor lement két hét alatt 2,3 kg, aztán a következő két hét alatt o,1. :twisted: Aztán elegem lett, belehúztam, így a következő 2 hétben ledobtam több, mint 4-et, pontosan 4,5-öt. Szóval most örülünk :lol:

Nóri, együtt fogyunk, együtt babásodunk, oké?

Sirkici, háááááát, mit is mondjak, kutya kötelességed engedni a családfőnek, avagy hajrá kisöcsi! :lol:

Ja, tényleg! Boldog valentin napot pajtások! :twisted:
Vendég
 


Bíbi:rajtam nem múlik! :D
4 körül indulunk, juppi.
csnóri1
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: