Új privát üzeneted érkezett!

Betty:az ország másik felébe, Győrbe.Majd a pontos gyógyszeres kezdés 15.-én kiderül, amikor megyünk, addig itthon kell a méhtükrözést megcsináltatni, amiatt megyek be a kórházba.
Na pont Te vígasztalsz...vak vezet világtalant. :roll:
csnóri1
 
 


Virág:8 éve? basszus... :cry:
Biztos jó topikot választottál?Itt már a három szerencsétlen grácián (aki ír) kivételével mindenki anyuka.
csnóri1
 
 


csak most regiztem hogy megtudhassam töletek milyen anyukának lenni
Vendég
 

 
 

:idea: :idea: :idea:
csnóri1
 
 


Bakker, én azt hittem, Virág néven valaki visszatévedt :oops: :lol: akkor bocsesz Virág :oops:
Hát, hogy milyen anyukának lenni, azt én még nem tudom sajnos.
És miken (jó szó) vagytok túl már :?:


"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Nóri
de legalább én tudom, miken fogsz keresztülmenni, át tudom érezni a helyzeted. :wink:
Mik ezek a lámpák :?: Felkapcsoltad a villanyt :?: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Diló!!!Dugultam, fingom nincs milyen anyukának lenni.Amúgy nálam most inkább lekapcsolták a villanyt.Sötétség van a fejemben.
Először én is azt hittem, hogy valaki visszatért álnéven.
csnóri1
 
 


8-év alatt sok mindenen keresztül mentem már és néha már ugy éreztem elegem is lett de még is valami azt súgja ne adjam fel
Vendég
 


hogy?? valaki álnéven?? mért jó az neki?
Vendég
 


most lépek csajok melo van majd még visszanézek szép napot nektek!!! :)
Vendég
 


Virág
mert szokták ezt csinálni :wink: hogy mire jó, én sem tudom :lol:

Nóri
vágtam, hogy sötét van nálad, azért oltottál villanyt :lol:
De nálam is kezd sötét lenni... :idea:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Háló, itt van még a béka segge alatti csoport? Én is elvesztettem a lendületem, lejártak az aukcióim, visszajött száz levél: Az aukción senki nem licitált. Hát busszák meg! Persze, ilyen árakon?!? Amikor én meg fillérekért veszek szebb, jobb, márkásabb holmikat?!? De akkor is, mindenki bekaphassa! :twisted: ( Tudom, tudom, marha nagy problémáim vannak... Meg a hasam is görcsöl. Csajok, én bevágok egy páleszt s.o.s., Rátok iszom, és a mielőbb sikerre, jó? Aztán megyek és bosszúból sütök pizzát. Meg még lepényt is :twisted: )

Érdekes, mikor regiztem ide, először én is egy 3. gyereküket váró anyacsoporttal kezdtem beszélgetni...

Amúgy detto, én is egy visszatérőre gondoltam.
Vendég
 


Békasegg alatti jelentkezik.


Kép


Tudod én licitáltam volna, ha nem ilyen tiniméretű ruhákat raksz fel.38 cm a mellbőség...?Ugyanmár koma...samanta fox vagyok.

Ja és közlöm, hogy két hete éhezek esténként, ( ebéd után nem is eszek már semmit) 2,5 öt ledobtam és ma odaverek egy forralt bort, az tuti, letojom mennyi a kalória benne. :evil:
csnóri1
 
 


Hmmmm, innen nézve nem is olyan rossz dolog ez a békasegg perspektíva! :lol: :lol:

Oké, de az még nyúlik, persze annyira nem, hogy bele tudjam magam préselni, a kedvedért pedig megtettem, hogy tudjak mit mondani a centiken kívül :lol:

Én nem éhezek esténként. Tegnap egész nap elvoltam, hogy csak teáztam, meg pár falat korpáskeksz, aztán este jött egy haver, olyan jól bepálinkáztunk, hogy utána simán bevágtam fél kalácsot, lekvárral. De basszus, enni jó. Inni meg pláne! :twisted:
Vendég
 


sziasztok!

látom, mindenkinél eljött egy sötét időszak.
én minden napomat sötétségben élem, mert belül oltári nagy a sötétség, de én így szeretem
Kép

babszika
 
 


Ez itt a sötétség birodalma.Éljenek a depisek és sz őrültek.

Egy részeg dagi! 8)
csnóri1
 
 


részeg dagi?
kicsoda?
mert részeg nem vagyok, de dagi igen.... de még részeg is lehetek, ha akarjátok :lol: :lol: :lol:

babszika
 
 


Részeg dagi én vagyok, de még csak félig :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Fél berúgás pénzkidobás!

Kép
csnóri1
 
 


akkor gyorsan innom kell
Kép

babszika
 
 


Arról nem is beszélve, hogy egy pálinka nem pálinka...öööö...szóval....görcsoldás szempontjából persze....kizárólag... 8)
Vendég
 


na, akkor indulhat az online ivászat?

Nóri?
a munkahelyeden szabad inni? :wink:

babszika
 
 


Naná.Én vagyok a főnök.
csnóri1
 
 


Ja a sötét hangulatom bizonyítéka, hogy elküldtem pár anyázó mail-t a teszveszes vevőimnek, aki nem jelentkeznek hetek óta éa dobtam egy negatívat is.Amúgy imádnak, az egyik az írta, hogy rendkívül kedves, figyelmes és bájos vagyok...BÁJOS.(Elmebájos.)
csnóri1
 
 


8)
én kérek elnézést :D

babszika
 
 


az vicces tényleg.

nekem volt egy olyanom, akivel megbeszéltem a szajré átadási helyét, idejét, ő közben nem jött. mikor hívtam, h mi van, akkor közölte, h ő el is felejtkezett róla.

majd azt mondta, h másnap a férje behozza a melóhelyre a cuccot.... azóta is hozza....

én nyomtam egy negát, de ő csak pár hét múlva értékelt... naná, h pozitívra és leírta, h mennyire gyorsan és pontosan tudtuk nyélbe ütni .... naja :shock:

babszika
 
 


Ha sikerül a lombik és felmegyek Bíbihez a nagyfaluba, igazán csaphatnánk egy lánybulit.
csnóri1
 
 


IHB?
mert abban benne vagyok :roll:

babszika
 
 


HB-t te nyomhatod, nekem az már nem megy, komoly nő vagyok!
csnóri1
 
 


Egyszerűbb módot ajánlok ivászatra :
Valaki így csinálja.. :lol:
Nóri
ajánlom ilyet szerezz, vidd majd magaddal a kórházba, és köttesd be :P

Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


komoly nő?
én kérek elnézést ismét :lol:
te vidéki műtyúk vagy, nem komoly nő :P

babszika
 
 


Betty: :lol: :lol: :lol:

Babszemke:
Kép
csnóri1
 
 


betty!
kicsit hamarabb is szólhattál volna, h van ilyen!
pár hete még mit nem adtam volna ezért ilyen formában!

babszika
 
 


Kép



Babszi
most már mindegy :oops: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


írhattad volna, h babszem(telen)ke :lol:

babszika
 
 


:lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Judy,
látod, akkor csak a magzatvizvételtől volt kevesebb a vized, örülök, hogy mostmár te is megnyugodtál, és minden rendben! Viktória az nagyon szép név! :lol:

Gyabi,
akkor úgy néz ki, hogy vagy a korral jár ez a nem játszom, stb szindróma a lurkóknál, vagy nagyon tél van... már alig várom a jobb időt, főleg, mert ha megyünk valahova, akkor mire felöltözünk mindketten, már majdnem el is megy a kedvem a menéstől... :lol:
Emigy hogy vagy????????? UH????????

Bibi,
hogy csinálja apátok, hogy játszanak, és elalszik? Nem lesz inkább éberebb a kis Bibi a játéktól??? Én is pont éjjelente szoktam morogni, ha igy alakul, hogy nem kell több gyerek... :oops: Bár szerencsére mostanában nálunk ilyen gondok nincsenek, amióta elegem lett a felkelésből, abból, hogy bár alszik tovább a kishölgy, de köztünk, én meg reggelre olyan vagyok a nyomorgástól, mint a mosott sz.r, igy odahúzom a kiságyat mellém, teljesen le van engedve a rács, és ha fel is sir, csak megsimogatom, és alszunk tovább! Meg tudod miért adok még hálát minden este? Hogy van nekem a Niki, meg hogy kislány lett, mert hát te tudtál legjobban megérteni, hogy mennyire akartam, hogy kislány legyen...

Nóri,
nem is tudok mit irni, átérezni tényleg nem tudom, és igazad van, nem is fogom tudni soha, és igen, örülök, hogy van gyerekem, de azért veled vagyok, és nagyon-nagyon szeretném, hogy minél előbb sikerüljön a dolog, és ugyanigy a többieknek is!

Virágnál én is álneves visszatérőre gondoltam!
sirkici
 
 


Öcsémék is pingvinmániások, ezt tavaly csinálták:

Kép

Mi meg még egy hóembernek sem bírtunk nekiállni...

Sirki, igen, felébred, játszik, kacag, aztán lassan elfáradnak, apa teszi le ilyenkor. Mondjuk szerencsések vagyunk, mert Bíbi tavaly nyár óta egyedül alszik el saját ágyában, tesómék rakták le egyszer és elaludt, mi csak néztünk, előtte az a műsor ment, hogy köztünk elaludt, aztán bevittük, hol felébredt és kezdhettük elölről, hol nem...Most nagyon jó, csak bevágom az ágyba, betakarom, kap egy puszit is kész, nagyon bírom. S mindez 9 fél 10 körül, s nyomja reggel 9ig. Kis kivétellel. :twisted:

IHB az mi??? Én nem vagyok komoly nő... De ha sikerül a lombik, nem tudunk ám piálni -no, mindegy, annyit megér, csak találkozzunk mielőbb!

Teszvesz meg? Megőrültem, mintha az irhán kívül bármit is eladtam volna, most fényképezek, töltök ezerrel, a nagy sikerre való tekintettel. :P
Vendég
 


iszunk, hányunk, belefekszünk
Szerintem erre gondolt Babszi.Én ebből a HB-t már nem gyakorlom, az a fősulin volt menő csak, ott is csak kivételes alkalomkor.
csnóri1
 
 


No de Babszi :oops: Én sosem feküdtem még bele, gáz? :lol: :lol:
Vendég
 


Délelőtt megettem egy nagy tál (ételhordónyi) borsópürét.Így száműzöm a kenyeret.És rájöttem, ha munka után hazaérek 5 kor és iszok egy kávét, nem vagyok már utána éhes.Vesszen a háj.
csnóri1
 
 


Én meg nem tudok utána aludni...nálam mától DRASZTIKUS fogyókúra, este fehérneműket próbálgattam, hát néztem nagyot, szó szerint :lol:
Vendég
 


Én akármennyi kávét megihatok, 10kor úgy alszok, mintha kötelező volna.Fehérneműket nem próbálgatok, de előre félek a tavaszi ruháktól, remélem lemegy az a pár kiló.Has-derék, nálam ez a kritikus.Illetve kritikán aluli.
Ne sokkold magad, mert utána bedobsz egy páleszt és felzabálod a kalácsot éjfélkor.
csnóri1
 
 


Nem tudom, megöregedtem. Nem olvadnak a kilók. 5 éve ledobtam 17-et halál könnyen...igaz, ritka tragikus év volt...akkor inkább maradok így. Na, erre iszom! :twisted: (Nem ám!!! :lol: )
Vendég
 


sziasztok! igazán kellemes hangulat van nálatok, jókat nevettem
Vendég
 


Na megvolt a randim az anesztes dokival, elmesélte, hogy mit és hogy dugnak majd le a torkomon, levettek 7 kémcső vért az amúgy is békasegg alatti vérnyomásomból.Erős izgalmi állapotban 90/60.Legyek már túl rajta. :oops:
csnóri1
 
 


Na, detto, ami a vérnyomást illeti. A második érték nagyon, nagyon erős izgalmiban üti meg csak a 60-at. Csigavér, mi? :lol:
Ezen is túl leszel, mint minden szaron...((( )))
Vendég
 


Inkább bikavér! :lol:
csnóri1
 
 


mikor nem tudtam, h miről volt szó, akkor úgy gondoltam, h erre most azt válaszolom, h kutyavér .... :lol: jól elszórakoztatom ám magam.

és utólagosan is bocsesz, h eltűntem, de igen komoly feladataim voltak mostanság.
egyrészt a deguknak varrtam ágyat, másrészt a kutyáknak festem a házat. (még mielőtt Bíbi Kedves megkérdezné, a mieink bentiek, csak ha nem vagyunk itthon, akkorra kell nekik vmi kis házikó)

és ma iszonyúan fáj a sebem.... vagyis a helye. ugyanis éjjel leszakadt a varr róla .... :shock: :?

babszika
 
 


Na mizújs alkeszok :?: :lol:
Látom, megint isztok online....csak a pia mi :?: :?: :lol: :lol:

Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: