Új privát üzeneted érkezett!

gmelcsi: ha nemtutok mi az apró bibi? Mire nem jöttek rá ?

Kép
csucsu05
 
 


Szóval tutok= titok
csak nem tudok irni

Kép
csucsu05
 
 


Melcsi!

Ez tök jó!!!
Remélem h összejön most mrá nálatok is!
Sajnos egyre több embernél látom azt h azért nem jön a baba mert nem jó dokihoz jár,nem néznek utána mi a baj és nem kezelik azt rendesen!Pedig erre nagy igény lenne,a mai világban sajna mindenkinél van vmi probléma.....

annus11
 
 

 
 

Annus: igen egy jó doki aranyat illetve babár ér:) Sajnos sok doki felületes és csak pénzre hajt.

Kép
csucsu05
 
 


gmelcsi majd írd le mik azok a bibik?! :(
kexi nagyon szorítok neked is !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4és mindenkinek!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gmelcsi: nagyon örülök neki, hogy most már jó szakember kezében vagytok, sikerülni fog, kitartás.
Oriandy: nem tudsz egy másik dokit keresni? Ezek a dumák borítanak ki de nagyon. Nyugalom, majd legközelebb sikerül, nem kell idegeskedni. Próbál az ember nyugodt maradni, de nagyon nehéz, főleg ha minden hónap egy csalódás. Azért amit mondott a dokit, az elég furi, olyan mintha azt mondta volna, hogy: Mondasz valamit, hisz jár a szád! Nekünk kell megmondani, hogy mégis mit kellene tenni???!!!! Miért olyan nagy dolog beadni egy tüszőrepi szurit??! Komolyan nem értem. Ha nem tudsz dokit váltani, akkor szerintem legyél éber nála és mindent kövess nyomon és infózd le. Úgy tűnik, hogy szükség van rá.

KépKép
csige-bige
 
 


Csucsu: Te egyébként elégedett vagy a dokiddal? Ő kimondottan ilyen problémás esetekkel foglalkozik? Bocs hogy így fejezem ki magam, de sajnos mi clostiszedők nem vagyunk egyszerű esetek, jobban oda kell vagy kellene figyelni ránk, hogy sikeres legyen a kezelés és ne legyünk cisztásak. Szerintem ez nagyon fontos. Mi az a kategória vagyunk, akik nem esnek teherbe ha rájuk néz az uruk, de azért nem reménytelenek. Az idő meghozza a gyümölcsét és tudom, higyjétek el. Pozitívan kell hozzáálnunk, mert ha nem azt tesszük az is ront a helyzetünkön.

KépKép
csige-bige
 
 


gmelcsi ksözi szépen. örülök hogy végre jó kezekben vagy és hamarosan te is jössz a kétcsíkos teszttel. Azt esetleg lehet tudnunk hogy mik voltak a problémák?

Azért tényleg hihetetlen milyen orvosok vannak, én örülök neki hogy nekem ilyen jó, meg bízható dokim van.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Csige: én most váltottam nemrég dokit. améhen kivülimnél akinél a lányomat szültem kicsit cserben hagyott., Felhhivtam hogy vérzek akkor még csak pozitiv tesztem volt. Erre este tud fogadni. De amikor hivtam már görcsöltem és véreztem. azt mondta vegyek be magne B6-ot. De ha estig vártam volna én meghaltam volna. Mentünk a kórházba ahova tartozunk. De ő a Nyirőben doki pont bent volt mi lett volna ha azt mondja menjek be most hozzá??
Most egy tündéri dokim van. A férjem együtt focizik vele igy kerültem hozzá. Szóba kerültem és mondta menjünk el. Kivizsgált és igy derült ki a PÉ-m elég gyenge. Már voltam nála rákszűrésen is és meg voltam lepődve mert nagyon alapos volt., mellvizsgálat is volt. Hát a régi dokim a melleimet sem látta sosem.
mOst úgy érzem megtaláltam a csoda dokimat:)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu az én dokim is ilyen, nagyon alapos. mikor rákszürés van akkor uh is van meg mell vizsgálat is

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


látom a dokikrol van szó..nekem is egy nagyon jó dokim van most.nem olyan tetű mint aki januárba leszart mert már nemélt a baba..
a mostani egy lelkiismeretes doki..örülök hogy rátaláltam.... :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


NIta: Hát jó is,hogy rátaláltál.
De ezeket a dokikat nem is értem hisz ez emberileg is kegyetlen nemhogy orvosilag. Hisz az esküjükben akkor mi is áll??

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok lányok.
Hát én tegnap este elkezdtem maszatolni, hát remélem ma meg fog jönni. Akkor a tizedik napon megyek uh-ra. Tegnap beszélgettem a férjemmel és úgy döntöttünk hogy ezt a hónapot akkor végigkövetjük uh-val és abból sokminden kiderül majd. Az egyik kolleganőm ajánlott egy dokit aki a Jánosban van, főorvos, most nagyon gondolkozom, hogy elmegyek hozzá. Nagyon elégedett vagyok a dokimmal, de eltelt egy éve és úgy érzem ugyan ott vagyok mint egy éve. Ok, volt egy terhességem, de elég rossz vége lett. És nekem olyan fura, hogy alacsony a progi szintem és nem kaptam gyógyszert amikor terhes lettem. Szóval nem tudom, nehéz döntés. Viszont nehezen szakadok el a dokimtól, mert bármikor hívhatom, este, hétvége, nem számít, akkor is kedves és segítőkész. A vetélésem után a műtétnél is nagyon rendes volt. Szóval bizonytalan vagyok.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige: és ha erőszakosabb lennél a dokidnál. Mond meg te már nem akarsz várni. Hátha a doki belehúzz és elkezdi a kivizsgálást.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok csajok,

Akkor közkívánatra: :lol:
Nálam a bal petefészek kisebb, mint a normál és tele van pici cisztákkal. A hormonjaim sem jók, pedig arra eddig nem modták, hogy gáz lenne.
A férjem spermaképét eddig tökéletesen titulálta két nagy andrológus koponya. Na kiderült, hogy valóban nagyon sok van neki, de fejdeformáltság van, és 85%-ánál alaki probléma van. Erre nincs gyógyszer, ha most az intézet andrológus ezt megerősíti, akkor csak ICSI jöhet szóba.
Tehát csak annyit felejtettek el a 2 év alatt, hogy természetes úton elég kicsi a valószínűsége, hogy nekünk babánk legyen. Valószínű, hogy egyből lombik lesz.
Nem semmi mi csajok. :)
Végül is csak 2és fél évünk ment el. Mi az nekünk. :twisted:

Kép
gmelcsi1
 
 


Melcsi: Tényleg hihetetlen , hogy ez ek mert nem is egy dolog ennyi idő alatt derült ki. De én azt mondom jó, hogy kiderült mert lehet rajta segiteni. Mostmár akkor jókezekben vagytok és nemsokára lesz babótok is:) és mivel valószinű lombik lesz igy lehet rögtön két babát is kaptok az égiektől. Tehát a 2,5 évet bepótoljátok:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: hát igen, most is erőszakos voltam az uh-nál, de túlzásba nem akarok esni. Szerintem egyik doki sem szereti, ha a páciens mondja meg neki, hogy mit kellene tenni és milyen kezelés javasolt. Nem akarok átesni a ló túloldalára.
Melcsi: hát nem semmi. Igen, nekik semmi az az idő, de nekünk nagyon sok. Valóban gondolj arra, hogy most már megvan a probléma tárgya és így legalább pontosan tudják, hogy mit is kell tenni. Ha lombik, akkor lombik, de sikerülni fog. Most már a finish-ben vagytok. Nagyon drukkolok nektek.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige: persze nem szabad erőszakosnak lenni. De mintha nem tudnád kicsit butácskán mindig kérdezz rá a dolgokra. Hátha a doki igy magától segitőkészebb.

Kép
csucsu05
 
 


Melcsi!

Csoda h kiderült!Erre mondom mindig h én úgy csinálnám h rögtön az elején megnéznék mindent alaposan kiskatonáktól a hormonokig stb.Ez lehetne mondjuk 1 hónap alatt,és ha nem stimmel vmi akkor kiderül,kezelik ha tudják és lehet próbálkozni!Sokszor csak azt mondják h majd összejön :twisted:
Még az a szerencse h vannak helyek ahol alaposak...persze gondolom nem kevés pénz...de 2,5 év alatt is összejött ennyi kiadás(doki,gyógyszer stb)

Na nem háborodok fel jobban....

Itt egy kisvideó Maszatkámról!12.heti uhról lett összevágva egy szösszenet :wink:
http://amilapunk.extra.hu/uh081021.wmv

annus11
 
 


Annus: De jó a maszatkádról a kisvideó. :)

Kép
csucsu05
 
 


Annus: nagyon aranyos és hogy rúg-kapál. Nagyon élénk baba, biztos érezni fogod, amikor már kevesebb lesz neki a hely bent :D

KépKép
csige-bige
 
 


Köszike!
Hamarosan ti tesztek fel ajd ilyet!Remélem levettétek a mintát!!!

Megjtt tegnap a kombinált tesztről is az eredmény(down szűrés),negatív lett! :wink:

annus11
 
 


Annus: Gratula az eredményhez:)
És igen köszönöm sikerült levennem a mintát:)

Kép
csucsu05
 
 


gratula Annus. Tök jó, ez is kipipálva. Mikor mész legközelebb dokihoz?

KépKép
csige-bige
 
 


Csucsu!
Helyes!Tessék utánozni,de gyorsan! :lol:

Csige!
Köv hét szerdán megyek 3/4 3 ra!Alig várom!!!!

annus11
 
 


Annus: Igyekszem gyorsan:)

Kép
csucsu05
 
 


Szia mindenkinek!
Annus: nagyon fürge maszatka! Énis levettem a mintát,holnap adom be magamnak a tüszőrepit aztán megpróbáljuk....
Melcsi:ez a doki gyalázat!!! :twisted: Legszivesebben széttépném az ilyent,aki más idejét fölöslegesen húzza! Lehet az elején még jobb kiskatonák voltak,ő pedig nem javított a helyzeten és hipp-hopp két év neki semmi! K..ja be :!: :!: :!:
Csige: most már akkor minél elöbb jöjjön az a fránya piri,és újra belendülni!!! Szorítok!
misszike
 
 


Csajok, olyan drágák vagytok, hogy így felháborottatok velem. :D
Mi is így vagyunk vele, hogy legalább most kiderült és sinen leszünk.
Remélem miharabb követjük a lányokat, és mi is tehetjük fel a videokat. Annus nagyon nagy gratula a törpihez. :)

Csucsu, mi is ezt nevettük, hogy majd kapunk egyből 2-3 gyereket.
Ha ennyire akartuk akkor itt van. :lol:

Kép
gmelcsi1
 
 


Melcsi: sebaj mert megoldod ha úgy alakul. Egy nő mindenre képes:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: osztom a véleményedet! Egy nő mindenre képes! Legfeljebb kis idő kell,de megtalálja a megoldást!
Melcsi:énis nagyon szeretnék ikreket,énis az vok!
misszike
 
 


Sziasztok

Melcsi hát örülök hogy kiderült mi a gond. Azért ez felháborító hogy milyen felelőtlen orvosok vannak. Na de most már tényleg jó kezekben leszel és az élet majd kárpótol 2-3 manócskával egyszerre:)

csucsu vérvételre is Gyártelepre tartozik Halásztelek? Mert el kellene mennem holnap. Kaptam dokimtól beutalót.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi: Van itt a kisgyár sarkán is vérvétel. csak nem tudom mikor. Azt hiszem heti 2X. Vagy gyártelepre is lehet menni. De szerintem itt a kisgyár sarka egyszerűbb talán nincsenek annyian mint gyártelepen.

Kép
csucsu05
 
 


Gabi neked ki a dokid és melyik kórházban van? Most gyűjtöm az infókat ezerrel :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


csucsu igen azt láttam, de csak heti kétszer van kedden és pénteken, én meg úgy voltam vele hogy elmegyek holnap reggel, és akkor meg is lesz az eredmény péntekig bőven.

csige én a dokimhoz 12 éve járok a Ferihegyi útra magánrendelőbe, ő külsősként dolgozik a Bajcsy kh-ban. Ott szültem nála mind a hármat.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi: ő úgymond ilyen problémás esetekkel is foglalkozni mint én vagyok? Neked miért írta fel a clostit? Bocsi, már nem emlékszem. Neked is a hormonokkal volt gond. Rossz doki nem lehet ha már három gyerkőcöt produkáltál nála és a negyedik is útban van :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


csige hát nekem peteérés gondjaim voltak, erre kaptam a clostyt. De barátnőm is hozzá jár, és ők az első babával 1 évig próbálkoztak, mikor is úgy volt hogy inszem következik, de nem volt rá szükség mert spontán összejött a baba. De ő csinálta volna az inszemet is. Én megvagyok vele elégedve, mert tényleg lelkiismeretes, mindig tudja ki vagyok nem kell elmondanom neki minden találkozáskor hogy mi a probléma, emlékszik rám. Meg az egész családom anyu és tesóm is hozzá jár. Anyu már vagy 22 éve tesóm 20 éve

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


és neked már az előző terhességeid előtt is voltak gondolk a peteéréssel? Azért érdeklődök, mert úgy tűnik, hogy hasonló cipőben járunk akkor. Azért érdeklődöm ennyire aktívan, mert arra gondoltam, hogy el kellene mennem egy olyan dokihoz, aki otthon van az ilyen problémák kezelésében. Priviben megírnád nekem a nevét?

KépKép
csige-bige
 
 


csige igen nekem mindegyiknél ez a probléma volt, mert a fogigátló ennyire felborította a hormon háztartásomat. A többieknél a closty hamar rendbe tette, de most valahogy nem sikerült, nehezebben jött össze. Hormon vizsgálaton én nem voltam. Először azért nem mert tudtuk hogy mi a probléma, mert uh-on mindig megnézett, ezért kaptam első körben a clostyt uh követéssel, és mindegyiknél sikerült is Norbinál az első clostys hónapban, előtte 6 hónapot próbálkoztunk, de hát ugye menszim sem volt mindig nem hogy peteérésem. Rékánál meg 3 hó spontám, 3 hó closty és a harmadikban sikerült.
Most az előző terhességnél is próbálkoztunk három hónapot spontán 3 hó closty utolsóban össze jött csak jött ugye a vetélés. A műtét után mikor már lehetett próbálkozni akkor ő elakart küldeni hormon vizsgálatra, de nem mentem el, mert nem volt időm az építkezés miatt. Lapart is akart, de abba meg én nem mentem bele, mert félek minden ilyen beavatkozástól. Aztán 5 hóig szedtem a closty uh követéssel. De semmi. Nem jött össze, 3 hó spontán következett, és most ebben a hónapban szedtem újra a clostyt, de most nem mentem uh-ra, de szánt szándékkal.

küldöm a privit.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi, köszi megkaptam és válaszoltam is.
Nekem is a gyógyszer kavarta össze a homonokat úgy tűnik. Én kilenc évig szedtem, most azt mondom sajnos. Ugye akkor arra gondoltam, hogy nehogy becsússzon a baba, most viszont már az a cél hogy legyen és most iszom a levét. Akkor Te megszenvedtél minden gyerkőcért. A lényeg az eredmény, ami szerintem magáért beszél :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Gabi: Szerintemakkormenj el Gyártelepre és péntekre megvan az eredmény. Hátha nem lesznek sokan és hamar megjárod.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu szerintem is az lesz. Mostanában úgy is már korán reggel kukorékolok,majd elmegyek jó korán, és akkor talán nem lesznek annyian

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi, írtam ismét privit. Bombázlak a levelekkel, bocsi, de ezer kérdésem van :lol: most vagyok a mérlegelés szakaszában :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


annus nagyon cuki a babód ahogy ugrándozik oda be!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi Gabi a privit, most emésztem az infókat és egy-két nap mulva döntök. Azt hiszem megpróbálok egy másdik dokit, hátha szerencsésebbek leszünk. Addig is próbálok megnyugodni, hisz még nem vagyunk elkésve. Ilyenkor csak arra gondolok, hogy melóhelyem van, dolgozunk, pénzt keresünk és szépítgetjük álmaink házát :lol:
Ki hogy áll? Van valaki aki a hamarosan tesztelni fog? Ki lesz a következő zebrás?
Jó éjt mindenkinek.

KépKép
csige-bige
 
 


csige kívánom hogy a legjobban döncs dokiügyileg!!!!!
jó éjt neked! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát csajok nekem még mindig full pozítív az LH tesztem. A tesztcsik erősebb százszor mint a controll csik. Ezt nem értem lehet 2napig pozítív??

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu:Igen lehet akár 2 napig is pozitív!Úgy tudom!

Kép

Kép
syl100
 
 


csucsu lehet pozi..ugorj rá a párodra.. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Azért ez gyerek mellet nem igy megy. Majd este bár ma focizni megy. 11re ér haza. De felkelt azt mondta. Mondjuk tegnap is voltunk együtt. Tehát a tehnapi elég lenne.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu tudom hogy gyerek mellett nem egyszerű..e drukkolok nagyon nektek!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?