Új privát üzeneted érkezett!

Anikó, akkor a két naponta az pont az átlag Kép. Nálunk pont fordított eredményt hozott volna a pár nap kihagyás, ha a pg-nek igaza van Kép. Ezért folyamatosan, minél többször, minél többet. A második dokissal értek egyet Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Ok Hajni! Kép Meggyőztél! Tényleg nem tudok olvasni! Kép
Mentségemre szolgáljon, hogy nagyon ideges vagyok, mert ma lesz 6-kor az első órám a könyvelői suliban. Ez még nem is lenne gáz, de mindez franciául!! (Külföldön élek és muszáj valami itteni sulit is elvégeznem, mert nem vesznek emberszámba, nem találok munkát, hiába van diplomám.) Megy valamennyire a francia, de olyan nagyon jól azért nem. Félek, hogy semmit nem fogok érteni az órából. Millió szakszó, ma azzal töltöm a napom, hogy megpróbálok előre lefordítani szavakat, amik a könyveléssel kapcsolatosak. Mindegy, este kiderül menni fog-e.

2 óra az akció után? Hú, az azért nem mindig jön össze.
Én régebben egyszer azt olvastam valahol, hogy nem mindegy milyen szögben lövelli ki a spermát, szóval mennyire talál célba. Állítólag fontos az irány is. De hogy melyik a jó??? Gondolom totál egyénre szabott.
nori
 
 


Hajni,
most kivételesen nem akartam szívni a
véredet:-),de miután befogadtatok bevallom csak néhány oldalt tudtam visszaolvasni és én még ezzel a kérdéseddel nem találkoztam:-(
szóval mikor ezt kérdezted én még nem voltam közétek való,érted???????????????????????????
szóval tőlem nem kérdezted,na vágod már???????????????????????????
hogy neked mindent a szádba kell
rágni:-))))))))))))))))))))))))))))))

Carlos,
csak azt meséltem el nálunk hogy volt,isten őrizz hogy te is így járjál,hát már csak
nem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nóri,
szerintem a befelé lövelés a
jó:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Tyűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű,mekkora IQ betyár vagyok!


jaj hajni,nem felejtettem el a pózokat,mondom ám,csak visít a gyerek és tépi a ruhámat,ha leraktam jövök és folytatjuk:-)

cupp
juca
Jucaa
 

 
 

Juca itt voltál már szerintem. Kb egy hete monhatta. Csak te sem olvasol rendesen Kép. Várom a pózokat, de azért közben szegény pici babával is foglalkozzál Kép.

Lányok, ugye nem gond hogy lassan sextopikot csinálunk itt a babásból Kép.

Nori, végre valaki igazat ad nekem Kép. Különben semmi gond, általában beírom még egyszer, de most nem volt kedvem ezért hívtam fel a figyelmed Kép. Nem csodálom hogy izgulsz, meséld majd el milyen volt, és mennyit értettel belőle. De biztos meg fogod érteni. Vedd fel magnóra, aztán otthon lefordítod Kép.

Na jó, abbahagyom, mert már megint elememben vagyok. Juca teljesen kifordít az aranyos kedves Hajnikából, már én is kezdem elengedni a nyelvem Kép.

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!
Most nem tudok visszaolvasni, csak gyorsan írok, mert pár percig egyedűl vagyok az irodában...
Szóval sajnos igaza volt a dokinak, legalábbis abban, hogy nincs odabenn senki..KépKép S a tesztet is megspóroltam. Úgyhogy menjen a drukk Cirminek és Carlottának csak!Kép

Majd este jövök,

puszi

Zafír 1/32-30

Kép
Kép
zafír
 
 


Sziasztok!

Most aztán jól lemaradtam, bár úgy látom nem hiányoztam senkinek Kép(
Bár mondjuk nem is csodálom, ha ilyen szuper dolgok történnek hogy az Andinak halvány csíkja van, és van olyan akinek nem jöt még meg!!!!!
SZORÍTOK!!!

Zafír ez nagyon elszomorító:-((((((( sajnálom.

Úgy érzem (mármint pont ezért mert nem érzek semmit) én is fölöslegesen tesztelnék. De megfogadta, hogy a következő hónapban mindenre odafigyelek. Minden nap hőmérés, PG, ovulációs tesz, és figyelem a közepét. Ja és kipróbálom a csodaleveket is! (köszi a tippet!!)

Lányok!
AZ OK, hogy a "megfelelő pillanat" előtt pihentetni kell a fiúkat, de mi van, ha úgy gondolod belelendülhettek, és kiderül, hogy az csak "álpáfrányosodás" volt. Most lehet hogy jó nagy baromságot írtam és nincs is ilyen.
Mi sajnos, vagy nem sajnos még nem tudom, ebben a hónapban volt hogy egy hétig nem tartottunk napos szüneteket. LEhet hogy ez nálunk a baj???
PÓZOK: mostanában inkább én voltam aluil, mert abban a tévhitben voltam, hogy akkor nem folyik ki. Sajnos azonban így is sokszor kifolyik. NEkem a lovaglós nagyon nem jó,m ert akkor már mikor "leszállok" sok kifolyik. A kutyust, még kísérletezzük. Tegnap kipróbáltunk egy "őj" fajtát, az jónak bizonyult. Bár most párnát is tettem, lehet hogy azért nem láttam viszont annyit.
Ne haragudjatok hogy ilyen hosszan és nyíltan ecseteltem ezt a témát.

Nagyon jó lenne Veletek gyakrabban "beszélgetni" de nekem sajnos igen kevés esélyem van a munkahelyemen Netezni, este meg max ha eljövök a tesómhoz.
Apropó nem tudtok valami kedvező Interbet előfizetést?

Na befejezem lassan.
A vizsgázóknak egy kalappal,
a babázóknak sok nevetést,
a babaváróknak sok csíkot,
amúgy meg mindenkinek szép éjszakkát kívánok!!!
Üdv: Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Ó te jó ég most látom, hogy az előzőben sikerült arcot létrehoznom!!
MEgint megpróbálom :-O

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka, az orra miatt nem sikerül Kép. Én örülök a részleteknek de milyen az az "őj". Kicsit butus vagyok ilyen ügyekben Kép Van aki azt modja, hogy nem kell pihentetni, úgyhogy ezen ne izgulj. Mint Anikó írta. Mindig jó ha jól esik Kép.

Juca, én még mindig várom a kiselőadást, már mindjárt itt a lefekvés ideje és én még nem tudok semmi új kipróbálnivalót Kép

Zafír, én is nagyon sajnálom, hogy nem jött össze, de talán jobb most így. Legalább nem kell rágodnod rajta, hogy mit művelt a bogyód Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Zafír! Sajnálom, hogy nem vagy babás! Az én "tüneteim": Másfél hete fájó pocak (olyan, mintha meg akarna jönni), állandóan pisilnem kell (kb 20 percenként- nagyon bosszantó), mostanában egy kis mell érzékenység, állandóan aludni akarás. És jelenleg hányingerem van, bár ez eddig nem nagyon volt.

Hajni! Én segítek egy kicsit. Nálam a hétköznapokban a lovaglós póz jön be leginkább. A babaproject alatt azonban a hagyományos, pasi felül pózt alkalmaztuk leginkább. Az akció alatt és után párna a popsi alá. Nálunk ez ment, vagy fog is, ha holnap nem nő fel a kis gyerek- zebrám. Kép

Az én dokim azt mondta, hogy ne a babagyártás miatt akciózzunk (akár naponta!!!!), hanem az örömszerzés miatt, és akkor nagyobb valószínűséggel lesz babaáldás. Szóval ne görcsöljek! Dehát könnyű ezt mondani egy orvosnak!

Puszi
Andi

Andi és Dani 2006.01.10
KépKép
szandi81
 
 


Sziasztok!

Andi, GRATULA a zebrádhoz. Kép Vigyázz magatokra. Csináltál már másodikat? Mikorra tervezed, hogy orvoshoz mész?

Nóri, üdv. itt nálunk. Hogy ment a francia? Hajni ötlete a diktafonnal tök jó! Sajnálom azt az egykori 9 hetes terh.-t.KépKiderült, mi volt a gond (esetleg progeszteron-hiány) Volt peteérésed, mielőtt az orvos felírta a Clomidot? A gyógyszer mindenkire másképp hat. A barátnőm teljes letargiába esett és szörnyen fájt a hasa tüszőéréskor, így kihagyták a "megfelelő időpontot" Tehát ne aggódj, csak szorgalmasan akciózzatok!

Poci, nagyon szorítok már mostantól, hogy a holnapi végső hajrá alatt se legyen rosszkedved!
Remélem nem idegeskedsz túlságosan!

Juca, neked is szorítok holnap du. Csak ügyesen a puskákkal. Kitaláltad már, hogy fogod használni?

Carlos, Cirmi mikor teszteltek? Már kezdek izgulni Kép Milyen szép is lenne, ha Andi után ti is bezebrásodnátok!

Zafír, remélem legalább nem görcsöl a pocid. Meg hogy a hasmenés is elmúlt. Nekem tegnap jött meg, így kiderült 30 napos lett az első ciklusom, ennek örülök. Tök jó lesz, a következő hónapban együtt izgulunk majd. Kép Bár engem ez a megelőző barnázgatás idegesít, de majd most kipróbálok egy-két trükköt, hogy lehetne elkerülni. Annak örülök, hogy egyetlen szem fájd.csill elég volt és nem is túl erős a menstr. Régen szörnyen rosszul voltam. Ma már dolgoztál? Rossz lehet így tanulni a vizsgára, de eddig szuper voltál és ez már a hajrá. Kiszámoltam, hogy pont az utolsó vizsgád körül lesz a félidő, tehát addig tanulás utána meg ... szórakozás. Kép
Hajni, aztán kitaláltad-e a ma esti pózt? Kép A "töritanáros" tetszik nagyon.

Puszi mindenkinek!
Nolina
2/30
nolina
 
 


Sziasztok!

Egy kicsit elszabadultam a könyvektől és csupán a pózokhoz szeretnék hozzászólni. Én úgy tudom, hogy a legeredményesebb póz, ahogy sokan már említették, a kutya. Azért, mert ebben a pózban a hüvely és a fütykös párhuzamosan állnak illetve illeszkednek egymással. A szembe póznál ugye a hüvely lefelé vezet, a pasi pénisze meg felfelé áll. Így a hátsó póznál tud a pénisz a legmélyebbre hatolni. Ám állítólag az is fontos momentum, hogy a nő is élvezze a dolgot, mert az orgazmus alatt egy kissé kinyílik a méhszáj, így könnyebben masírozhatnak befelé a srácok. Ha a nő nem élvezi, a méhszáj zárva marad és még egy akadályt képez a kis fickóknak. Persze, ha jó erős a kilövellés, így is átjutnak rajta... (bocsi a naturalizmusért, dehát ne legyünk prűdek!)

Carlos,
mire gondolsz az esküvővel kapcsolatban? Mit szerettél volna kérdezni? Hétfőn megyünk az első jegyesoktatástra egy 30 éves paphoz. Már előre szekál a párom, hogy mit nem szabad semmilyen körülmények között említenünk szegény füleinek. Kép
Nektek hol lesz a polgári? Hogyan fogok viselni a neved/nevét? Minek néztél eddig utána?

Mindenkinek sok párnát a popsi alá!
Jó éjt!
Lola
lolita
 
 


Juca, akkor fél négykor meg ötkor gondolok rád. Remélem nem fogsz csuklani Kép.
Azért ilyenkor már aludnia kellene annak a gyereknek. Nem kellene ébren tartani amíg a pózokon gondolkodol Kép.

Andi, köszi az infót, kispárnával még nem próbálkoztunk, majd a jövőben az is sorra kerül Kép. Én próbálom elterelni a figyelmemet, de az elején, meg a végén mindig eszembe jut. Közben ugye nem tudok vele foglalkozni Kép. A görcsölés nálunk az időpontra szeretkezés miatt van csak, szerintem. Bár a fene tudja.

Puszi
Hajni 15/27

Ui: Juca, még visszanézek hátha azóta eszedbe jutott valami jó Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Nolina, épp hiányoltalak Kép. Rég volt már hogy valaki mosolyt ír a menzi mellé Kép. Mondj nekem légyszi menzis görcsöket csillapító nagyon erős bogyót. A Cataflam már nem nagyon hat. Szerintem kezdem megszokni. Bocsi hogy már megint ilyenekkel zaklatlak, de szeretném jó előre tudni, hogy beszerezhessem, már csak 12 napom van hátra Kép. Sajna a póz még nincs meg, kénytelenek leszünk a Juca miatt magunk kitalálni Kép.

Lolita, köszi a hasznos infót. Már kettő egy a kutyus javára Kép.

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok,
Ehhez a sextopichoz én is hozzászólnék... Kép
Nekünk a kutya a legjobb és örülök, hogy Lola ezt írta legeredményesebbnek! Annyi csupán a baj vele, hogy így kb. egy perc alatt elélvezek, a párom meg akkor nem bírja magát tovább türtőztetni ha meghall engem. Így cakk-pakk három perc a szex, amire van hogy fél órát előkészülünk (pl. minketten tök kopaszra borotválkozunk Kép )
Ha felül vagyok azonnal kifolyok, így azt már jó ideje nem alkalmazzuk.
Roli egyébként hagymányos pózban fogant, csak jól feltoltam magam gyertyába és utána párna is volt.

Jó éjszakát nektek párnával a feneketek alatt!

Cirmike
27/26-32

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Hajni, A cataflam inkább fájdalomcsillapító(jó, de sztem menstr.görcsoldónak jobb a Meristint, szerintem jobb és kevésbé "erős", amúgy én tegnap Apranaxot vettem be, ezt lehet nagyon extrém erős görcsnél is úgy , hogy menstr. előtt elkezdeni 2-3 nappal, de erre TE nem is gondolhatsz ám! Kép Amúgy meg tessék mindenfajta pózt kipróbálni közben, a végén meg akár a kutyussal befejezni. Tudod, a legfontosabb, hogy nagyon jó legyen, mert ha esetleg túl is vagy a tüszőrepin, hátha van még egy félig-érett tüszőcske, ami az extrém élmény hatására kiröppen. Tehát párnás - kutyusos szép álmokat! Most hevesen irigyellek, akció-elvonási tüneteim lesznek, ha ennyit fecsegünk erről, de hátha a menstr-m is meghallja, képzeld néha ad egy-két szabad órát, ha nagyon szeretném, mondjuk holnap este már díjaznám. Jaj,hogy én miket nem hordok itt össze. Nézzétek el nekem, már majd 15 órája nem láttam a párom és akkor is aludt még. Kép

puszi!
nolina


Még egy óra, míg hazaér a férjecském. Kép Kép
nolina
 
 


Cirmike, ez a tök kopasz megfogott Kép. Nagyon jó, csak én még nem mertem megtenni. Nem vakaróztok utánna, mikor kezd kinőni?
Különben a gyorsasággal nálunk is hasonló a szitu Kép, ezért tartogatjuk mindig a végére Kép.
De időnként nem rossz a három perces, főleg ha reggel dolgozni kell menni Kép.
Azt nem is írtad hogy mikor tesztelsz?

Lányok, asszem hétfőre senkinek nem kell izgulni (vagy már elfelejtettem Kép), úgyhogy stipi-stopp egy kicsi. Jön az értékbecslő. Most tudjuk meg mennyit ér a pici házikónk Kép. Úgy izgulok miatta.
Ja, meg valaki írta hogy holnap izgul Pocikáért. Én elfelejtettem miért kell neki a drukk. Csak a szombat jár a fejemben Kép. Segítsetek. És bocsi érte, de én már nagyon öregszem.

Hasonló derékfájós ébredést kívánok mindenkinek Kép.
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Kíváncsi vagyok reggel kinek lesz a nagypárnán a kispárna... Kép
nolina
 
 


Nolina, a Meristinnel az a probléma, hogy attól inkább bekábulok, minthogy csillapítaná a görcsöket, vagy lazán visszajön. Most a Flectoron gondolkodom, de abból nekünk vízben oldós van, és ugye annyira fáj, hogy már hányingerem van (mindig abban reménykedem hogy elmúlik magától a fájás Kép), akkor meg nem igazán gyomornyugtató az íze Kép. Olyat meg ugye azért mégsem szeretnék elkezdeni szedni, amit már előtte kell, mert azért picikét reménykedem.

Na, már tényleg megyek aludni. Szeritem már így is lőttek a mai akciónak. Mondjuk ez a pihenős nap, de ....

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Én kevertelek be Hajni, Poci szombat du. vizsgázik. A tök kopaszról annyit, hogy kedves párom karácsony előtt "intézett el így" és 2 napig olyan érzékeny volt, hogy csak na, de mikor nőni kezdett már nem volt gond, sőt. Ha ilyenre vetemedek, tuti hogy csak tüsi lesz, nem pedig tar.
nolina
 
 


Húúúú már teljesen megijedtem. A másik topikban olvastam hogy a feledékenység is terhes tünet Kép, na nem ezért ijedtem meg Kép.

Ha nagyon rövid, akkor nekem visszaszúr. És én még a bikinivonal után is viszketek Kép. Lehet hogy majd kipróbáljuk. Most már nagyon kíváncsi vagyok Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Meg lehet szokni a kopaszságot (vagy néha hagyok egy kis csíkot) és már nem viszket mikor kinő ha elég rendszeresen leborotváljátok.

Holnap még semmiképp sem tesztelek.
Majd meglátom még mikor...

Én már 20 órája nem láttam a párom, remélem hamar itthon lesz már.

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Hazaért, de "sajnos" még nem lesz szükség ma éjjel a kispárnára, de talán holnap...

Mindenkinek igazán szép.... álmokat,utána...
nolina
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan beneztem egy pillanatra, huuuu milyen izgi dolgokrol van szo Kép

Nolina nagyon jol emlekszel, a vizsga szombaton lesz, elore is koszi a drukkokat, remelem nem okozok csalodast Kép

Zafir, sajnalom en is, de ahogy Hajni is irta legalabb nem kell izgulni milyen kart tehetett a bababan a gyogyszer...

Legkesobb majd vasarnap jelentkezem, addig puszi mindeninek, Cirmikenek tovabbra is nagyon drukkolok!

Poci
pocika
 
 


Sziasztok!

Én sem kispárnán aludtam. Kép Majd ma. Ahogy elnézem ma országos akciózás lesz Kép.

Jucaaaaaaa, mi van veled. Nagyon eltűntél Kép. Azt hittem délelőtt még jelentkezel.

Pocika, nagyon izgulunk neked itt mindannyian. Biztos elég lesz Kép. Azért jó lenne, ha minél előbb értesítenél minket az eredményről Kép.

Hajni 16/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szisztok!

Nagyon neccez ez most nekem (mármint a Netezés. úgyhogy gyors leszek)
Hajni! A pózhoz „ÚJ”-at akartam írni csak elírás lett belőle. Moat már nagyon felkeltették az érdeklődésemet a „kutyás” iránt, bár nekem annyi gondom van vele hogy kicsit fáj nekem.. No de nem baj a célért mindent!!!
Egyébként írtátok többen, hogy jó ha közben van orgazmus is.. Mi van, ha nekem csak előtte jó, azaz pár perc eltelik az én és a párom orgazmusa között? Az már nem jó??

Lolita asszem Te ítrad, hogy egyszerre kellene, mert akkor nyitottabb. Meddig marad nyitottabb??

Andi: Neked aztán jó sok ráutaló jeled van és ez nagyon-nagyon.. jó!!!! J

Nolina! Te most akkor legalább tiszta lappal indulsz! Én most kb a 28.napnál tartok a ciklusban, de az előzők is nagyon hosszúak voltak tehát még valószínű messze vagyok. L
Egyébként nekem a gyógyszer abbahagyása óta, amikor megjön pár napig csak barna. Egyáltalán ez is menstruációnak számít??

Cirmike! A borotválást mi is sokszor alkalmazzuk, de csak nálam. És engem is szúr nagyon az első két napon. Jó lenne valami olyan megoldás ami teljesen elmulasztja végleg (persze ilyen nincs) J

Hajni! Hozzátok miért megy az értékbecslő? A szocpol vagy hitel miatt?? Ha vesztek fel hitelt megkérdezhetem, hogy hol és milyenek a feltételek?? Ui. mi is gondolkodunk a hitelen. Csak már elég előrehaladott állapotban vagyunk.

Pocika! Szorítok Neked holnap!!

Jucaa, Neked meg ma!! Két vizsga, egy nap, nem, semmi.
Nekem egyébként jövő héten van az utolsó vizsgám (ebben a félévben) remélem elengednek a munkahelyemről!!!

Üdv mindenkinek!!!
Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Bea, természetesen megkérdezheted Kép. Államilag támodatott Forint alapú építési hitelt veszünk fel, megelőlegező SZOCPOL-lal, a Budapest Banknál. Nem tudom milyen feltételek érdekelnek. Bővebben kérdezz léccci. Mi kb 50 %-nál tartunk, reméljük az értékbecslő is így gondolja. Asszem 40%-ig kész kell, hogy legyen a hitelhez. Nem dudu mi érdekel még, kérdezzzzz.
Végre valaki akit szintén szúr Kép. Különben van végleges szörtelenítés, bajuszt szoktak így leszedetni.

Képzeljétek, nekem iszonyú sok páfránykám van. Kép Most kezdődik előről. Lehet hogy nekem hetente van peteérésem Kép.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Ja, még azt akartam, hogy ok, hogy elírás volt, de azért még él a kérdés. Milyen az az új fajta? Mi kíváncsiak vagyunk ám. Ha nem akarod nem kell leírni ám.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Bea, mikor hagytad abba a gyógyszert, milyen hosszúak voltak a ciklusaid és meddig tartott. Kicsit megnyugodtam, mert nekem ez volt az első, hogy megjött gy. nélkül és előtte kb 4 napig csak barna volt, ettől megijedtem és most sem tudom, hogy hormongond, vagy mi az oka. Jó, hogy be tudtál nézni, remélem hamar jössz megint. Nincs könyvtár a közeletekben, sok helyen már ingyenes. Ja és én is kíváncsi vagyok az "új" pozícióra.

Hajni, mi a nászúton vettünk egy fa kb 5*5 cm-s dobókockát, rajta pózokkal és azt szoktuk játszani néha, hogy addig dobunk, míg mindketten uazt dobjuk és akkor hajrá. Kép

Igyekszem még jönni, de du. megyek a 23. hetét taposó kismama barátnőmhöz, úgy várom.

Puszi mindenkinek.
Nolina
3/30
nolina
 
 


Sziasztok!

Mi van a tesztelőkkel??? Merre vagytok?

Jól ment a könyvelői tanfolyam, meglepődtem, hogy tudom követni az eseményeket és a második óra végére önállóan kellett megoldani egy feladatot és megtudtam csinálni! Kép Még utolsó sem voltam, pedig a többieknek, mindnek anyanyelve a francia! Most megvan a jegyzet és fordítok, mint az eszelős. Kép

Nekem amikor terhes lettem a hátulról való behatolás Kép jött be. Nem teljesen kutya póz, mert feküdtünk. Szóval lehet abban valami, hogy hátulról jobb. Kép
Jó ez a szextopic. Kép
Egyébként nekem is volt már borotválás, és engem is szúrt, meg viszketett. Úgyhogy azóta csak ritkítás, rövidítés van. Szóval fazonra igazítás. Kép
nori
 
 


Sziasztok!!

Látom annyira siettem délelőtt, hogy szinte olvashatatlan amit írtam, annyira hibás.
A póz amiről beszéltem lehet, hogy csak nekünk új azért nem akartam leírni. A lényeg, hogy a párom van hátul, fekszünk de kicsit az oldalunkon és a hátunkon inkább. Na nem tudom ebből mennyit lehetett megérteni. Most már egyre erősebb a gyanúm, hogy mivel mi nem a kutyás pózt választottuk, azért nem sikerült! Kép De jó lenne, ha csak ennyi lenne a probléma!

Hajni! Azért kérdeztem, mert mi is építünk ugye. Felvettük a szocpolt, de a kedvezményes hitelt nem. Most viszont szeretnénk felvenni, de nem tudom, hogy hol a legérdemesebb és még egyáltalán kapunk-e. Nálunk már volt értékbecslő. Az számít hogy ő mennyire értéklte? Vagy csak ha ua. a banknál vesszük fel a hitelt is??
Más: tényleg jó lenne ilyen végleges szőrtelenítés oda is! Egyébként milyen aza a bajuszos módszer?
Te nem vagy véletlen illegális páfránytermesztő??? Kép majd a végén még megbüntetnek!

Nolina! Én 2004 július 15-én hagytam abba a gyógyszert. Addig szinte percre pontosan megjött. És ugyanúgy volt meg mindig. Azóta meg... 35-38 napokra jön meg, és ráadásul az eleje mindig tök barna. Nem igazán tudom mire vélni, hogy ez nem is menstruáció? Egyébként nem tart sokáig, ha megvan.
Sajnos nincs könyvtár a közelben. De jövő héten intézek otthonra Netet!
Ez a dobókocka dolog tök jó!!!!
Milyen volt a kismama barátnődnél??

Nóri Te aztán nem vagy semmi már eleve az hogykönyvelés (én utáltam) hát még franciául!!! Bár aki tud ,annak nem lehet rossz! Gratula és kitartás!!!! Kép Kép

Nem válaszolt rá senki hogy mi van ha nem egyszerre van az orgazmus?? Adjatok légyszi tanácsot!!!

Tényleg mi van ma, hogy alig vagyunk???

Jó tudom van aki vizsgázik, annak szorítunk ám!!!!

Na most ennyi
Üdv: Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Namár én is hozzászólok a szextopichoz. Kép
Nekem a nővérem mondogatja mindig a kutyapózt, nekik két éves múlt az eredménye. Kép
Amúgy mi már próbáltunk mindent...

Régen én is borotváltam, de mikor nőtt ki, akkor baromira viszketett, ezért gyorsan vettem egy keskeny fejű szakállvágót, és azzal nyírom le teljesen. Így nincs, de mégis van. Kép Ezzel a módszerrel ki lehet cselezni a kinövős viszketést.

Jó hétvégét mindenkinek!
Puszi!

A.

22/28

Kép
baba888
 
 


Én sem értem mi van veletek lányok. Merre vagytok?

Bea, meg kell kérdezni a banktól hogy külső értékbecslőt elfogadnak e. Van ahol csak a sajátjukat. Nekünk ez a bank jött be, mert a párom vállalkozó, természetesen minimálbéren, úgyhogy így kevés helyen adnak. Bár nekem így is kellett 180.000 Ft-os jövedelem Kép.
Köszi, hogy leírtad a pózt. Nekünk ez sajna nem jönne be, mert én a lendületet szeretem, és ez nem tűnik nagyon mozgékonynak. Lehet hogy másnak azért tetszik Kép.
Sajna a kérdésedre nem tudok válaszolni, én is most hallottam róla először.
Ja, a végleges szörtelenítést nem tudom hogy hogy csinálják, de hallottam már valakitől hogy a bajuszát leszedette vele.
Én godnolkodtam, hogy a bikinivonalon végigszáguldozok epilátorral, de még nem volt erőm hozzá Kép. Pedig egy kis időre az is megoldaná a problémát.

Nolina, én mikor abbahagytam a gyógyszert akkor semmi nem változott, csak visszatért az iszonyatos pocifájás. Ja meg az hogy közben nem vérezgettem, mert én ugye mindig elfelejtettem bevenni, olyankor előbb jött meg, meg ilyenek Kép.
Tudom, hogy nem kérdeztél, de azért írtam mert én egy ellenpélda vagyok. Különben a hosszú ciklusokat, meg a barnázást a hormonoknak tulajdonítják.

GYERTEK ÉS ÍRJATOK!!!!!!

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Na jó írok, ha ennyire kéritek.. Kép haha sikerült a fej!

Csak reggel már értekezletre kellett mennem a mhere, és persze nem tudtam eljönni utána, mert mindenféle feladatot kaptam. Na sebaj, lényeg hogy már itthon vagyok.
Tegnap hazahoztuk Carlos bácsi feleségét, Lehet hoigy carlottának fogom hívni, ha már itt ez a nevem, nagyon szép görögteki, kiváncsi vagyok mit szólnak majd egymáshoz, de ez csak márciusban derül ki, amikor felkel a téli álomból.

Viccesek vagytok ezzel a szextopiccal! De azért az ominózus napon majd kipróbálom!

Igen, tényleg Hajni ez nem ér, szerintem az én páfrányaimat tulajdonítod el illegálisan! Nekem 10 napja, amióta megvettem, egy se volt! Csúnya vagy!

Az epilátor a bikinivonalon elég fájdalmas, de kb 1 hétig tökéletes. Szóval én csak nyaraláskor alkalmazom, mert akkor tényleg praktikus. De vigyázat mert egy napig piros!

Nolina! Hol voltatok nászúton? és milyen pózok vannak rajta? Leírást kérünk! Cserébe én is adok egy olyat, amit az én párom szeret nagyon!

puszi
BHA mindenkinek
pocinak meg
BNE
carlos
 
 


A végleges szőrtelenítést orvos végzi, lézerrel. Állítólag baromi drága, meg többször kell visszamenni, de utána nagyon eredményes.
Jó lenne, mert utálom az állandó szedegetést....
Kutya póz, most már kipróbáljuk a siker édekében mindent. Kép Csak tudnám mikor is van mostanában beteérésem... Tiszta zavarodott szegény ciklusom.
Sajna nem tudok mit mondani arra, hogy nem egyszerre van orgazmusotok, de véleményem szerint ezen nem nagyon múlik. A kiskatonák betalálnak anélkül is. Na meg vannak nemi erőszakok aminek az eredménye egy baba lesz. Na nem hiszem, hogy abban az esetben a nő részéről van orgazmus.
Jó hétvégét!
Nóri
nori
 
 


Carlotta, te nem ér. Mi az hogy nem osztod meg velünk???

Az én páfrányaim fel vannak cimkézve, úgyhogy tuti az enyémek Kép. Ne akard őket megszerezni Kép. Neked biztos azért nincsenek, mert nem locsolod őket rendesen, vagy locsoltatod Kép. Különben is undok vagy, és addig nem állok veled szóba, amíg el nem mondod a párod kedvencét.

Nóri, kb 6-8 éve néztem akkor 6 Ft volt egy négyzet cm, asssziszem. A 6 biztos de az egység nem. Ha meggazdagodnék, ezzel kezdeném Kép.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hát ma kicsike forgalom volt!
Mi van veled Andi, miújság a csíkjaiddal?
Szégyenlős vagyok, nem akarom leírni nyílvánosan, bocsi Hajni, azért ne haragudj!

Jó éjt
carlos
 
 


Sziasztok csajszik,

midenkitől ezer bocsi hogy ennyire eltűntem,főleg tőled hajni:-)
a csütörtök borzasztó volt,jön fölül a gyerek foga és egtész nap üvöltött,nem bírtam megnyugtatni és hiába kenegettem neki az inyét,egy pacifütyit sem ért:-(
ma meg reggel elmentem már,mert kellett mennem bankba meg ügyeket intézni és most aludt el a gyermekem,most tudok írni!

Vizsga: a másik amiből azt hittem megbuktam 3 lett és a maik asszem megvannak,legalábbis bízom benne,mindenhova írtam és nem is marhaságokat....
majd elválik:-)

Hajni,
Gyerekgyártó pózunk nemes egyszerűséggel a hagyományos én alul,apa felül:-)ezt próbáltuk először és még abban a hónapban terhes maradtam szóval nem nagyon volt mit variálni,nálunk bejött:-)
de szerintem tök mindegy a póz,az a lényeg hogy utána ne folyon ki:-)
páfránykáim:rájöttem miért nem tudom hogy mi van,mert nekem nem hosszúkás hanem kör alakú páfrányaim vannak és szétszórtan.és a papíron ami volt a pg-hez a páfrányok hosszúkások voltak és a pöttyök voltak kör alakúak,na ezt most jól elmondtam:-)
szóval ilyenkor mi van????????????????????????

bocsi,de mászok,mert hulla vagyok,holnap jövök valamikor
jó éjt,
juca
10/31
Jucaa
 


Sziasztok!

Visszaolvastam, de -talán mert álmos vagyok, ma én nyitottam- nem is tudom, mit is akarok írni. Rólam annyit, hogy tegnap a barátnőmnél voltam és a 23 hetes pocaklakójánál és szuper volt. tök jót beszélgettünk és tervezgettük, milyen jó lenne , ha egyszerre lenne, pár hónap különbséggel. Teljesen bezsongtam. Most viszont mennem kell , itt toporognak az ajtóban a betegek.

du. jövök
Puszi
nolina
 
 


Sziasztok!

Én is olvastalak titeket, de nem igazán voltam abban a hangulatban, mint a többiek, ugye nálunk most szexről egy hete szó sem lehet (hüvelykúp, majd menzi) Kép Nem semmi, mit csináltatok ebből a kis szolíd lekizős topicból Kép
Elég pocsék kedvem van, szóval inkább nem rontom senki hangulatát.NAgyon nehéz elfogadnom azt, hogy nem vagyunk képesek "spontán" összehozni egy babát, ami az utolsó pszichopata, alkoholista riherongy klienseimnek egyből sikerül...Kép
Csak azért írtam, mert kiváncsi lennék, hogy mi van Cirmivel és Carlottával, mikor fogtok tesztelni lányok? Úgy szeretném, ha Nektek sikerülne..Kép
Pocinak ne felejtsetek el szorítani!
Nolina, megbeszéltük, jövő hónapban együtt babásodunk!Kép Szegény, Te még ilyenkor is dolgozol!

Zafír 3/30

Kép
Kép
zafír
 
 


Sziasztok,

Szóval ma reggel teszteltem.
Már hajnalban háromszor álmodtam meg mindezt kétszer pozitív egyszer negatív lett.
Így remegő kézzel cseppentettem az ablakra.
A nőgyogyimtól kaptam ezt a tesztet, ő is mintába kapta, nálunk még nincs forgalomban, vmi amerikai (Abott?).
Ezen nem két csík jelenik meg hanem a tesztablak elsötétül és az eredményjelzőn vagy - vagy + jel lesz.
Először - volt majd halványan előtűnt a második vonal is, így az eredmény: + Kép
Nem is vagyok igazi zebrás. Kép
Nagyon nagyon örülök és vigyorgok egyfolytában, sokkal felszabadultabb vagyok most mint amikor a Rolit teszteltem annó pozitívra.

Mikor visszamentem a fürdőből páromhoz és fiamhoz (már az ágyunkban itta reggeli kakaóját)
közöltem, hogy kistesó lesz.
Férjem azt mondta örül és végre mehet szaunázni nyugodtan.

Mostmár csak azon izgulok hogy minden rendben legyen. Még csak ma vagyok a 29. napon.
Szilveszter délután vagy újévkor fogant a babó, még Uh-n sem lehet látni szerintem ilyenkor. Talán majd a jövő hét végén. A dokimmal azért fogok beszélni szerdán.

Köszi mindenkinek aki szorított...
Várjuk Carlotta eredményét is!

Poci remélem sikerül ma a vizsgád!
Zafír, fel a fejjel! Kár hogy nem jött össze velem együtt, de Nolina is jó társ lesz, meglátod.

Remélem engem sem fogtok kiutálni a topicból, ahogy Natával és Pocival sem tettétek ezt. Persze azért maradjon meg ez az állapotom! Kép

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Cirmi! KépKép

Nagyon-nagyon örülök!!!Kép Éreztem, hogy Neked most sikerülni fog!!! Kép
Nagyon szorítok, hogy a továbbiakban is minden rendben legyen, de biztos nem lesz gondKépLátod milyen jó, hogy nem vettek vissza a munkahelyedre!
Kiutálás helyett majd inkább követünk Téged, jóKép? Nolina és én pl. a jövő hónapban!Kép

Na mosttényleg nagyon feldobtál, igyekszem én is hinnni a brutál bogyómban!

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Ja, és semmit terhes tünetem nincs, csak 5 napja picit fájdogál a hasam lent mintha meg akarna jönni.
Semmi mellfeszülés és hányinger még nincs.
Tudom ugyan, hogy a hormontermelés még csak most fog beindulni igazán, de jó lenne most is megúszni ezeket. Igaz az se érdekelne, ha nem lennék túl jól, annyira jó ez az állapot amúgy is.
Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok!

Cirmike nagy nagy gratula. Úgy örülök neked. Nem csodálom, hogy állandóan mosolyogsz Kép.
Küldök neked is egy zebrácskát a levél végén :I.

Carlotta, nem haragszom, csak szomorú vagyok, hogy nem tudunk meg semmi újat Kép.

Juca, remélhetőleg hamar vége lesz a picid szenvedésének. Így érthető hogy nem voltál. Neked is gratula a vizsgához, akkor jól izgultam, ugye?
Nem tudom, hogy a kerek páfrány páfrány e, nekem sose volt olyan. Várj még egy kicsit hátha lesz az még hosszúkás is Kép. Még nem vagy elkésve. Lehet hogy neked középidőben, vagy később lesz. Addig is szorgalmas köpködést Kép.

Pocika, harjár, mindent bele. Kép

Zafír, azért jegyezd meg jól az infókat, nemsokára nektek is hasznotokra vállhat Kép.

Nekem még mindig vannak páfránykáim. Bár egyre kevesebb, de a mai teljesen szabályos gyönyörű növényke volt.

Hajni 17/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára proone 2009.05.01 10:18-kor.
proone
 
 


Sziasztok Csajok!

Előszöris Cirmihez szeretné szólni: NAGYON NAGYON GARATULÁLOK! Tök jó hogy sikerült Nektek.Kép Kép Kép Kép Mi is sokat akcióztunk szilveszterkor...; Szóval a lényeg hogy nagyon szuper hogy a teszted pozitív lett!!
Várjuk a doki hozzászólását is majd!! Ja és azonkívül hogy mehet szaunázni mit szólt a párod? És a kicsi??

Én sajnos ma szembesültem vele, hogy ismét mehetek tampont venni Kép Kép Kép Kép Kép
Úgyhogy Zafir, Nolina, vegyetek be engem is a "köv.hónapban talán összejön csoportba";, légyszi!Kép
Egy darabig én is bíztam, mert hallottam mástól is hogy nem volt semmi tünet, de most már sajnos biztos hogy nem jött össze. Na de öröm az ürömben, hogy legalább beállt a ciklusom 28 napra végre.

Zafír teljesen egyet értek veled abban hogy a rohadék embereknek mindjárt összejön még több is, nekünk miért nem?? Ja és még az is nagyon bosszant hogy kis csitri tizen éves lánykák tapasztalatlanul "szórakoznak"; aztán meg rohannak abortuszra! Csak úgy eldobják maguktól azt, amire mi annyira vágyunk!! Nekik perszer egyből sikerül Kép ;. Remélem nem bántottam meg ezzel senkit!

Nolina tényleg Te még ma is dolgoztál?? Szegény!

Juca!! Gratula a vizsgáidhoz és kitartás a kiskrapek fogaihoz! Azért irigyellek egy kicsit hogy ilyen "problémáid"; vannak, ne haragudj!

Carlos sajnálom én is hogy nem mondod el, mert érdekelne, de hát ha szégyenlős vagy nem kell elmondanod.

Nori: látod nekem most állt be a ciklusom (fél évvel a gyógyszer abbahagyása után) illetve lehet hogy még be se állt csak most jött meg épp 28 napra.
A szőrtelenítéshez: szerintem az epilálásnál jobb a gyanta (legalábbi nekem) mert nem tart olyan sokáig ;nem fáj olyan sokáig. Persze mindkettő borzalma, de az legalább utána nem szúr és sokáig nem nő ki.

Baba: milyen az a szakállvágó?
Én már többször elhatároztam, hogy gyantával olyan "mélyre"; megyek amíg csak bírok, de a bikinivonal is olyan kínszenvedés, hogy mindig lemondok róla Kép ;

Hajni! Ha nem vagyok túl indiszkrét megkérdezhetem hogy mit jelent az nálad, hogy egy póz nem "túl lendületes"??

Proone Üdv közöttünk!én is nemrég jöttem, de jó itt "beszégetni" dok jó dolgot lehet megtudni. Ha van időd olcass vissza 1-2 hetet és sok infót szerezhetsz!


Nem tudom, hogy jövök-e még ma, délután tanulnom kell este pedig bálba megyünk. Marha nagy kedvem van menni Kép;
Még nyáron voltak olyan elképzeléseim hogy ekkorra már kezd látszani a pocim. Hát ez nem nagyon jött be és egyre jobban elkeseredek.Kép Kép

Sziasztok!

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok,

Cirmike,
Először is nagyon nagyon gratulálok:-)
szerintem az állandó vigyorgás is terhes tünet,én is folyton vigyorogtam,anno:-(
már hogy utálnánk ki?inkább te ne váltsál topicot,mert ugye az valószínűbb,ez a téma téged már kevésbé érint,szerencsére:-)

Hajni,
nagyon jól szorítottál,köszönöm(és persze mindenkinek akinek esteleg eszébe jutottam tegnap)és légyszi,légyszi,légyszi szorítsál máskor is,jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó?
hát már nemsokára kiderülnek ezek a páfrányos dolgok 11/31,szóval a napokban elvileg kellene valaminek változni,hmmmmmmmmmmmmmmmmmm?

Zafír,
fel a fejjel,új hónap,tiszta lap,megint minden megtörténhet:-)én érzem hogy te leszel a következő:-)én meg az utolsó:-(ti már rég topicot váltotok,én meg itt fogom szórakoztatni magam tök egyedül:-(
amúgy meg én a saját helyzetemet úgy fogom fel,hogy mi 3-an kellünk a babához,apa,én és a dokim,lényeg hogy legyen.

szilvi,
szerintem nagyon sok okosságot tudhatsz meg ha visszolvasgatsz.
röviden:sex a kellő időben és vigyázz arra hogy ne follyon ki utána,esetleg popsit felpolcolni kispárnákkal.tömören ennyi,de olvasssál vissza mindenképpen szerintem:-)
ja és persze üdv közöttünk:-)))))))))))))))))))))

puszkó
juca
11/31
Jucaa
 


Juca, ez nagyon jó megfogalmazás: hárman kellünk a babához...Kép Ezen elröhögtem magam, pedig azt hiszem ez a bajom. De tényleg az a lényeg, hogy legyen. Tetszenek a megérzéseid, de jóóóó lenne,ha a rám vonatkozó rész összejönne.Kép Attól nem tartok, hogy magaddal fogsz levelezni a topicon, ez félig már így is egy babás topic, és egyre inkább az lesz.Kép
Ja és örülök, hogy meglett mégis a vizsgád.:

Szilvi, én elmentem az első próálkozós hónap előtt orvoshoz, csinált egy általános vizsgálatot, meg megbeszéltük, hogy mit szabad tenni, mit nem. (Pohár bor, sportolás és társai..)És azóta folsavat szedek, ezt állítólag érdemes elkezdeni 3 hónappal előtte a fejlődési rendellensségek megelőzése céljából.

Beuka, persze, hogy beveszünk a csoportba!Kép De akkor tartani kell a kijelölt célt!Kép
Ez az akkorra már nagy pocim lesz c. dolog nekem is sokszor eszembe jut, meg mindig azt számolgatom, hogy már hányadik hónapban lennék, ha egyből sikerült volnaKép A férjem ettől falnak megy.
Milyen bálba mentek?


Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Sziasztok csajok!

Végre hazaértünk Kép. Marha jó napom van Kép. Idegesség anyámék miatt, veszekedés a szökős dögökkel, sebészet. Egy átlagos nap nálunk Kép.

Szilvi, szerintem egy rákszűrés mindenképpen kellene. Más nemigen egy ideig.

Bea, a lendületes az olyan gyors és mély. Mint a kutyás Kép

Zafír, örülök hogy ennyi sárga fejecskét látok az írásodban. Remélem nekem nem kell jelentkeznem a csoportba Kép.

Juca, persze hogy izgulok legközelebb is, csak szólj mikor. Remélem tényleg lesznek hamarosan igazi szép páfránykáid. Erről jut eszembe, ma még csak egyszer nyaltam Kép. Megyek is Kép

Remélem senkit nem hagytam ki.
Rólam még annyit, hogy már most görcsölget a pici pocak, úgyhogy szerintem ez a hónap sem a mienk. Nem baj, majd eljön az is Kép.

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára proone 2009.05.01 10:18-kor.
proone
 
 


Elvileg az orvosok azt mondják, hogy a pé a középidőben van, tehát a 28 napos ciklusnál a 14. napon. Azt is mondják, hogy menzi -14 nap a pé. Szerintem mind a kettő hülyeség, mert nem mindenki átlag. Van olyan emberke is aki a menzi alatt termékeny.
Én pl a PG/53-at használom a pém megállapítására, és ha minden igaz, akkor a 27 napos ciklusom 7. napján volt. Lehet hogy nem igaz, mert azóta is mutatja a páfrányokat, de én abban bízom, hogy a baba miatt Kép,akárhogy is próbálom titkolni Kép. Szóval jó nehéz kérdést tettél fel. Ha átlag vagy, akkor úgy a 11-13. napon.

Na, sokat segítettem?

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: