Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok csajok!

Túlsúly van, uh-n pco szerk. petefészkek, normális hormonok, normális inzulin szint, egy 3 éves spontán kislány, viszont a tesó nem jön két éve. Most lett volna inszem, de a csomó stimus szurik nem tették meg hatásukat.

Szerintetek én neki állhatok az adimet szedésnek? Nálam is segíthetne? És mekkorra adagban? A dokimat nem tudom megkérdezni, Tatabánya állítólag legjobb meddőségi dokija, péterffyben is dolgozik, lombikozik és mikor rákérdeztem az adimetre, azt sem tudta, hogy mi az. Én magyaráztam el, aztán azt mondta, inzulin rendben, szerinte nem kell.

Szerintetek?

És ha ez tenne nekem is jót???

Pco mellett ugye nehezebb a fogyás? Mit ajánlotok?

Köszi

KI VAGYOK!!!!

Szilvia

emeseanyu
 
 


Na akkor sorban, mert egész nap alig jutottam a géphez.

Matkatia, Gataboa: nem írom, hogy sajnálom, mert a fene egye meg ezt a hülye szót, ilyenkor mindig csak ezt halljuk. Kép Gataaaaa: "hideg és üres méh" - nagyon költői volt... Kép De ne lásd a saját testedet ilyennek, egy jó puha meleg fészek az, csak még nem talált oda a picur. Bízz magadban!! És emlékezzetek amit mondtam: minden egyes nappal előrébb vagyunk.

Andi, sehogy sem lehet azt megcsinálni, hogy valahol vki, mondjuk a párod beszkenneli a babafotót a gépére és e-mailben átküldi neked? Akkor fel is tudnád tenni. Naaaa.... Kép

Kisegér, nekem ez a mensi bődületes. Szép kis mennyiség lett tegnapról mára, tisztára mint kamaszkoromban. Úgyhogy én a pé-t meg sem kérdőjelezem. Viszont szöget ütött a fejembe, miért nem görcsöltem veszettül. Két megoldás van: vagy a Premens, vagy a reflexológia segített. Különben meg ez a talpmasszírozás nagyon furi dolog, 4 hete mikor kezdtük, a lábamban egy csomó végződés nagyon fájt meg érzékeny volt, most meg már alig. Azt mondja a nő, hogy lazulok elfelé. Ja! És a bal lábam nagyon érzékeny, a saroknál a külső oldalon. Gabi kérdezte is, mi a csudának sokkal érzékenyebb ott, az a petefészkem a cisztásabb? (Mert az a nemi szervek területe). Mondom, nem... ott volt a méhenkívüli terhességem... És már ott sem fáj.

Emeseanyu: leírnád nekem ide a 3.napi hormonképedet? Én hiszek a dokidnak, de azért mégiscsak kíváncsi vagyok. Valami csak okozza azt, hogy nincs peteérésed és cisztásodsz. Az inzulint hogyan nézte? Terheléses vizsgálattal?Önmagában az éhgyomri nem elég. És ha az Adimetről nem is hallott... háááát.... Kép Én azt olvastam Szendei doktornőtől (hazipatika.hu) és külföldi oldalakon is, hogy az atípusos, nem kimutathatóan inzulinrezisztens PCO-soknak is segít a metformin. Ha nem hajlandó felírni, akkor keresd meg Ács Nándort itt Pesten, ő felírja. (Biztos infó.) Valahol rá lehet keresni a magánrendelésére.

Na, voltam ma a varrónőnél.Hát hogy az milyen ügyes! Kép Annyira fellelkesültem, hogy az esti bulizós szerkómat is vele csináltatom meg, mélybordó anyagból. A ruhámat úgy kell elképzelni, hogy 2 részes. Felül V alakban pántos, tehát kicsit a vállam széléhez húzódik fel a pánt, viszont a V csücske a cicim alatt végződik a gyomorszájnál, olyan mély a kivágás (kicsit szexi, no). A cicirészt két oldalt, mivel elég mély a kivágás, egy vékony lánc összeköti közvetlenül a mell alatt. A hasrésze merevített, passzos, hátul pedig csak fűzős rész van, a hátam majdnem szabad ( a pánt persze lefut hátul, de eléggé a szélén). A szoknyarész A vonalú, lefelé bővül, fenekemnél még passzos, és van kis uszálya. Kicsit olyan Hófehérkés az egész... Kép Kép

Egér, ha az a sminkes nagyon ügyes, és próbasminket is csinál, akkor érdekelne! Email címe nincs esetleg? Mert amúgy persze vannak profi sminkesek, de borzalom áron dolgoznak, háznál, próbával együtt 15-20ezer Ft.
snori
 
 


Martibaba Kép
A "megint megjött..." topikba írtad, hogy mentek Aviva tornára és még van hely. Ha még mindig van szeretnék én is menni. Légyszi írj egy mailt, ha aktuális még.
Köszi.

Lányok Kép
Lehet, hogy csatlakozom hozzátok. A páromnak eddig annyira pocsék volt a spermaképe, hogy csak lombik jöhetett szóba, de most már feljavult és inszemre is alkalmas. Szerdán megyünk dokihoz, akkor kiderül mi lesz Kép

Wish

wish
 
 

 
 

Sziasztok!

Először is: Nóri,ez egy volt franciás tanítványom, ezért a tarifát nem tudom. Nekem csinált próbasminket. Nagyon szépen dolgozik, profi, odafigyel, és több sminket is hajlandó csinálni. Viszont utoljára 2 éve beszéltünk, megpróbálom holnap felhívni, vonalas száma van. Nem hiszem, hogy olyan sokat kérne, mint amiket írtál a többiekről. Te merre is laksz?
A ruhád irtó szexis lesz, és ahogy a múltkor röviden láttalak, nagyon illeni is fog hozzád. Előkelő, kecses jelenségnek képzellek abban a ruciban. Fehér vagy tört színű? Fátyolod is lesz? (Ha érdekel, vannak strasszos pici hajbogyóim, szívesen kölcsönadom őket.)

Gata, Matka, ne adjátok fel. Most fog elkezdődni egy új ciklus, új esélyekkel és reményekkel. Egyébként az első baba makk egészségeseknél is nehezebben jön össze, a többi már csak úgy potyog az égből... :-))) Majd meglátjátok!

Emese, a metformin akkor is segít, ha nincs inzulin-rezisztenciád ill. emelkedett cukorszinted. (Nekem is normál adag inzulinokat kell beadni.) A pco nem feltétlenül hozza magával az anyagcsere zavart, a gyógyszer viszont kiegyensúlyozza a hormonokat. Egyébként az inzulin-rezisztencia- ahogy Nóri is írta-, akkor derül ki, ha csináltatsz terheléses vizsgáltatot is.

Napsugár, szorítunk neked.

Wish, úgy tudom, ingadozó szokott lenni a spermakép, néha jó, néha rossz, nem mindig egyforma. Így fordulhat elő, hogy 'üres' férfiak is képesek gyereket csinálni-némi szerencsével és jó időzítéssel. A férjed szedett rá vmit?
kisegér
 
 


Szaisztok Jó reggelt mindenkinek!
Nagyon sajnálom Gata de neked azért még mindig van esélyed amíg el nem "vérzel " teljesen az e havi csata mezőn. Most nagyon beszigorítottam magamnak ebben a hónapban nem megyek inszemre várok majd a köv.-ben de olvastam itt ezt a pco-t nem tudom nekem néztek e ilyet de túlsúlyom az van főleg has a múlt hónapban 3 sember kérdezte meg nagy vigyorogva kisbabát vársz én meg nagy morogva nem csak a kabátomvastag pedig nem az hanem az a vastag aki hordja. Így neki állok fogyizni de nem szólok senkinek róla mert én mindig bele bukok és nem akarom hogy megint égjek mert megkérdik " most sem bírtad " Eza z akupunktúra engem is nagyon érdekel meséljetek már róla légyszi. Van aki ismer ilyet aki jól csinálja és DEbreceni?

Napsugár most is nagyon szorítok.

Én egy kicsit lemaradtam Kisegér esküvőd lesz ?
matkatita
 
 


Nem nekem, hanem Nórinak. Csak próbálok segíteni neki...
kisegér
 
 


Ja értem mondtam hogy elvesztettem a fonalat.
És Nórinak mikor lesz?
matkatita
 
 


Kisegér Kép (meg persze akit még érdekelKép)
Három hónapja volt az első spermavizsgálat, akkor kevés volt és csak 10% mozgott, de mivel a vizsgálat elött egy hónappal nagyon lázas volt várni kellet egy picit, mert 72 nap alatt regenerálódik teljesen a termelés. Most volt kontroll, már nem olyan rossz, de még mindig nem túl fényes (10-12 millió, 40% rendesen mozog) , de az andrológus szerint ez már inszemre alkalmas. Az elmúlt három hónapban persze folyamatosan ette a Maca-t, vitaminokat, tejtermékeket, kitiltottam a mobiltelefont a nadrágzsebéből és lecseréltük az összes alsógatyáját szárasra. Szóval szerintem nagyjából ez a maximum amit produkálni tudunk, de reméljük ez elég lesz Kép Majd szerdán megyek a Dévai intézetbe és meglátjuk mit mond a doki.
Színesíti a képet, hogy nekem sem túl fényesek a hormoneredményeim, és úgy tűnik nincs minden hónapban peteérésem. Most egyelőre csak bromot kell szednem a proklatinszintemre. Petevezeték átjárathatósági még nem volt, mert vártuk, hogy mennyit javul a spermakép. Szóval izgalmas hónapok jönnek Kép Egyébként több mint másfél éve próbálkozunk spontán.

wish
 
 


Milyen furcsa dolgok ezek, én már lassan követni sem tudom. Wish, azt mondod, nem volt HSG mert hátha mégis lombik kell. Ennek ellenére pl. a Kaáliban a lombiknak előfeltétele ez is. Mégpedig azért, mert a beteg, letapadt, gyulladásos petevezető rontja az esélyeket, mert hibás üzeneteket küldhet az agynak "ne engedjük megtapadni a babát, mert beteg a szervezet". Ezért ilyenkor ki is szokták venni, ha rossz állapotban van. Persze csak akkor, ha már tényleg csak lombikkal lehet gyerek.
A spermakép tényleg iszonyúan változhat. Ebből akár még 40 milliós is lehet, egy barátnőm férjének is hasonlóból csináltak ennyit, ginzeng-gyökérrel, szelénnel, cinkkel és Maca Vibével. Igaz fél év kellett hozzá.

Matkati, az esküvőm mindjárt itt van, ápr.23-án lesz. A párom tegnap óta cseszeget, hogy a következő próbára vigyem el a digigépet, lefotózni magam a ruhában, alig bírom vele megértetni, hogy csak aznap láthat először, és csak a helyszínen, mikor az öcsém odavezet hozzá. Nagyon türelmetlen.
Egérke, nagyon megtisztelő a jellemzésed: "kecses jelenség" Kép Jót nevettem rajta. Szó mi szó nem vagyok az a tehén alkat, de anyósom mindig azt mondja, nem vagyok elég nőies Kép Kedves, mi? Pedig csak nadrágos vagyok, meg kicsit erős, mármint hogy akármilyen kicsi súlyokat emelgetek, rögtön rakódik rám az izom. Tegnap a varrónő figyelmeztetett, nehogy tornázzak vállra áprilisig, mert így csúnya lesz. Na de abbahagyom az OFF-olást, ez nem esküvői és életmód-topik Kép (Bár azt halkan megsúgom, sztem ha csak hormonképről meg tesztekről beszélgetünk, abba bele lehet gárgyulni. )

Egérke, ha el tudod érni a sminkes lányt, irtó hálás leszek!!! Ezek szerint te három nyelven is tudsz? Orosz, francia, angol?? Ja amúgy én Budatétényben lakom, a Campona közelében.
Az nagyon jó ha mentek 2-án Krizsához. Szerintem az inszemet fogja javasolni nektek.Remélem a párod teljes mellszélességgel bekapcsolódik a projektbe, és tavasz végére már babás is leszel! Kép
snori
 
 


Snori Kép
Az én dokim várt a HSG-vel, de most "átadott" a Dévai intézetbe, és majd Dévai eldönti mit csinálunk. Mindjárt szerda és kiderül Kép

De jó, hogy esküvőd lesz Kép Az mindig olyan vidám dolog.

wish
 
 


Őszintén szólva, az ilyen OFF-os írások felfrissítik az embert. Tényleg nem kell folyton pé-ről meg mensiről dumálni.
Bízom benne, hogy egy jósnő szavai szóltak belőled, és a gólya már készülődik egy tavaszi meglepire.
Igen, három nyelvem van. Az első az orosz volt, mert imádtam. Na meg egy kis kitűnni vágyás is volt bennem, hiszen az én időmben még ciki volt az orosz és senki sem beszélte. Kivétel akartam lenni. A francia úgy lett, hogy van kint rokonunk, és több mint egy évig élhettem kint Lyonban. Az angol kényszerpálya, merthogy sem a francia sem az orosz, sem a kettő együtt nem elég az elhelyezkedéshez. Most angol tanár szeretnék lenni, hogy legalább taníthassak. A gimiben német volt a 2. nyelvem, szintén hasonló megfontolásból, mint az orosz- nem akartam a nagy tömegekhez tartozni azzal, hogy az angolt választom, mennyivel izgalmasabb németül tudni... (amúgy németül nem tudok.) De ez a mentalitás a nyelvtanulásnál nagyon rossz.
A sminkes lányt (Réka) már majdnem elértem, a szüleivel beszéltem.
Jópofa egy anyósod lehet... Egy képet az esküvődről majd küldhetnél. Abban a ruhában nem lehet nem nőiesnek lenni.
kisegér
 
 


Bogi,
Hétfőn, akkor derül ki, hogy van-e érett tüsző, és lesz-e inszem.

Matchi
matchi
 
 


Nóri, a sminkes tel.száma: 20/486-1495 Görgényi Réka. Jó neki a 23.-a.

Wish, mi a szösz az a Maca? Már annyiszor hallottam róla!
kisegér
 
 


Kisegér Kép

A Maca a perui zsázsa, de perui ginzengnek is olvastam már, a lényeg, hogy peruból származik.
A kutatások szerint növeli az erőnlétet, a libidót. A férfiaknál növeli az ondóképződést, nőknél a petesejtérést és erősíti az immunrendszert.
Van egy Maca Vibe néven kapható változata :http://www.hazipatika.hu/store/product?pid=390
Vagy ha van FLP-s simerősöd, vagy tudsz olyan gyógyszertárat ahol árulnak FLP terméket, akkor nekik is vam egy Multi Maca nevű készítményük.

wish
 
 


Kisegér Kép
Találtam egy oldalt, ahol bővebben írnak róla.
http://maca.webpoint.hu/

wish
 
 


Wish!

Írtam mailt!

Márti

Lányok, jövök csak még egy kicsit összeszedem magam mert elég rázos volt az utóbbi 3 nap.
Mindenkit visszaolvasok és írok, hogy naprakész legyek!
martibaba
 
 


Köszi csajok az érdeklődést...

Nori, Kiseger: szerintem terheléses nem volt (viszont rendes vérképbe cukor és terh. cukor igen, az jó). Az uh alapján mondja a doki a pco-t, mert tényleg olyan szerkezetű, azt látom én is. Most nem tudom leírni a hormoneredményt, mert nincs nálam (anyuéktól írok), de legközelebb szívesen írok. Ezt több doki láttam, mindegyik jónak találta.

Meg hát valahogy csak összejött a kislányom is, minden különösebb erőlködés nélkül.

Szerintem felíratom az adimetet. Ti mekkorra adagot szedtek és meddig kell szedni? Gondoltam, most újra elkezdem szedni a pco-knak is való diane35 fog. gátlót, fogyózok (megpróbálok!) közben, meg adimet, aztán nyár végén talán lesz belőlem valami. És ha más nem, megyek lombikra a kaáliba (már voltam beszélni ott velük).

A laparon kívűl nincs is más módja a kis tüszők eltüntetésére a petefészkekből? Nagy cisztám egyáltalán nincs, csak ezek a több, pici (5milis) tüszők. Mit ajánlotok?

Köszi

Szilvia

emeseanyu
 
 


Kisegér, köszi a tel.számot. Küldtem Rékának SMS-t, de még nem válaszolt. Igaz fel kéne hívnom, de az a nagy igazság (többeteknek talán le fog esni az álla, de vállalom), hogy nem hallok jól, nem tudok telefonálni idegenekkel. Hát meglátom, hátha válaszol még.

Szilvia. Terhelés nélkül nem derül ki semmi. Nekem az alap értékek szintén jók. Figyelj ide: nekem éhgyomorra 9 sem volt az inzulinom (24-ig jó).Ha nem erőszakolom ki, hagyják az egészet. Terhelés után már felment 33-ra. Ez az inzulinrezisztencia. Sajnos ami itt van orvosi berkekben, az egy káosz. Diabetológusok nem foglalkoznak vele, mert nem olyan mértékű probléma, amit az ő szemszögükből kezelni kellene. Meddőségieknek meg az a biznisz, hogy jársz hozzájuk, nyomatják beléd a hormont, netán meg is műtenek, inszemeznek, lombikoznak, anyámkínja. Persze, hogy nem érdekük nekik, hogy egy alap gyógyszerrel rendezd az eredendően endokrinológiai jellegű zavart. Fentebb beszúrtam egy hosszú cikket, kb.2 hete, olvasd el. Dühítő egy helyzet. Több orvos közreműködését igénylő, nagyon gyakori probléma a PCOS, közben meg igazán senki nem karolja ezt fel, szakértő módon. Isten bizony, én is csak az Adimetre bíznám magam, és szerintem össze is jönne, csak én elkeveredtem az 1.lombikig, és kiderült, hogy nekünk csak ICSI-vel van babónk, mert a párom spermája sem remekel. De ez a PCOS-tól független dolog (és szerencsére nem determinált, de sosem lehet tudni).
Én napi 2 szem Adimetnél ragadtam le egyelőre, 500 mg-os. És szerintem működik, mert máris lett ciklusom.

Ezek mellett Diane35-nek semmi értelme. Azoknak való, akik PCOS-osak, nem kezelik az alapbajt (metformin), és tökük tele a pattanásokkal, túlsúllyal és rendszertelen ciklusokkal, ÉS nem akarnak babát. Arra jó. Hiába szabályoz be téged pár hónap alatt, és szépül meg a bőröd, ha abbahagyod, ugyanúgy visszatér a PCO.

Nagy ciszta persze hogy nincs, nekem is csak kis cisztáim vannak. De talán lassan beszélhetek múlt időben. A metformin hatásmechanizmusa mégiscsak az, hogy közvetetten, az endokrinológiai zavar megszüntetésével beindítja a ciklusokat is, ami csak úgy lehetséges, hogy közben a kis ciszták felszívódnak és nem keletkeznek újak, mert van rendesen peteérés.

Lombikot egyelőre még ne próbálj. Nekem jó okom volt megpróbálni, mert sokszor egymás után volt peteérésem, nem egyszer 2-4 tüszővel, és mégsem, semmi. Ez adott gyanút arra, hogy valami más is lehet (ami első körben igazolódni is látszik, de persze, a remény hal meg utoljára, hogy mégsem igaz ez az egész).
snori
 
 


Sziasztok!

Nóri, a Réka ilyen visszahívásokban kicsit trehány, érdemes rátelefonálni. A trehánysága nem terjed ki másra- a sminket nagyon alaposan, átgondoltan és szépen csinálja. Szóval én nagyon meg voltam vele elégedve. Hívd nyugodtan, ő egy cseppet sem fogja magát zavartatni, ha nem hallod őt jól, nem az a fajta ember, aki ezen megakadna.

Wish, köszi a felvilágosítást. Utánanézek...

Márti, miért volt zűrzavar?

Bogi, veletek mi van?

Gata, mit sikerült kitalálni a Gonalra?


Megint beszéltem a férjemmel, egészen jól belementünk a lényegi kérdésekbe is.
Mikor már ezeken túl voltunk, kértem, hogy jöjjön Krizsához. De nem akart. Hiszen ismeri a módszereket és a lehetőségeket. Megpróbáltam meggyőzni a látogatás hasznosságáról, és arról, hogy egy kicsit a doki is elvárná, hogy legalább egyszer találkozzanak. Hiszen az más, ha a dokitól hallja a javaslatokat, mint ha én tolmácsolnám konyhanyelven.

Emese, az Adimet 500 mg-os tablettát kell szedni, metformin a hatóanyaga. Naponta 3* kell bevenni evés után. Pokoli hányingert csinál eleinte, ha nem tartod be a fokozatosság elvét. Először próbáld egy féllel egy hétig, esetleg egy egészet is bekaphatsz, ha egyébként nem vagy érzékeny ilyesmire. Aztán emelgetheted, ahogy jónak látod. Talán ha 5-7 naponta emelsz, az már oké.
Azt gondolom, hogy ez neked használni fog önmagában is, mert a leírtak alapján csak egy picit vagy pco-s, sőt, már spontán gyereked is lett. De persze ezt csak az orvos tudja igazán, meg majd úgyis látod.
Ja, és a kis ciszták: a ciklus legelején elvileg még a pco-soknak is üres a petefészke. Kb. a felére gyűlnek össze a kis éretlen petesejtek, akik ott üldögélnek a ciklus végéig (akár 90 napig). Viszont, ha a pco hosszú távon KEZELETLEN marad, fel is halmozódhatnak, és ettől a petefészekek megnőnek. Ez egyre nagyobb hormon-elváltozást okoz, hiszen a petefészkek még több, feleslegesen sok hormont termelnek, és az évek múlásával egyre nehezebb a kezeletlen pco-sokat teherbe ejteni emiatt, és a már meglévő terhességek is könnyen elmehetnek. A műtét azoknak való, akiknek már nagyon nagy a petefészkük. Őket nagyon nehéz stimulálni, van, hogy egyáltalán nem is sikerül peteérést elérni hosszú ideig. Egyébként az adimetet lehet szedni terhesség után is, a hormonok karbantartása végett.
Előfprdulhat, hogy még az Adimet mellett is szükség lesz egy kis hormon-támogatásra, de az esélyek már sokkal jobbak, és kevesebb hormon is kell.
kisegér
 
 


Sziasztok!

Sajnos még nem tudtam visszaolvasni, holnap megyünk az inszemre reggel. Pénteken az UH-on egy 18*23 mm.es tüszőt látott az orvos.

Ez Jó???

Pusz
Noémi
Vendég
 


Noémi,
Ez nagyon jó!Nagyon szorítok Neked itt is!
Ma nem néztek UH-n?

Lányok!
Én ma már a 27. napomat taposom, de nem érzek semmit!Szerintetek aki babás, annak kell hogy pociszurkálást, cicifájást érezzen? Nálam semmi az ég világon!

Napsugi,
Veled mizújs? Te holnap tesztelsz?

Bogi
bogi1975
 
 


Szia Bogi!
Nekem ma telt le a 14 nap, kellett volna tesztelnem, de nem mertem. Neked mikor kell, te nem izgulsz?A múlt hónapban ilyenkor már barnáztam, most meg semmi, pociszúrkálás nincs, fejfájás az van.Félek az eredménytől.
Napsugi
napsugárka
 
 


Szia Napsugi!
Nekem csütörtökön kellene tesztelnem, én sem érzek semmit továbbra sem. A fejem nekem is fájdogál, de én elkaptam valamit, tiszta nátha vagyok és nagyon csúnyán köhögök is már két napja. A lázam most mérem.
És nagyon izgulok!
Neked pedig nagyon szorítok!!!!!!!!!!
Holnap tesztelsz, vagy megvársz engem?
Bogi
bogi1975
 
 


Szia Bogi!
Teszteltem és megjelent két csík.Nem hiszem el, 2 év várakozás után nem tudom elhinni.Mit gondolsz mennyire biztos ez már?Mit csináljak?
Napsugi
napsugárka
 
 


NapsugiKép
Emlékszel rám a Babaprojet előtt állók topikjából? Régebben jártál arra.
Csak megláttam a neved és kiváncsi lettem, hogy mi van veled.
És mit látok??? ZEBRA!!!!!!!!!!!!!!!!
Ez szuper!!! GRATULÁLOK!!!!!
Mit csinálj? Örülj és pihenj sokat és persze menj el dokihoz pár héten belül!
Nagyon örülök nektek!!!
Bocsi, hogy idepofátlankodtamKép!
Pusza
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella!
Köszi mindent, hívtam a dokit, pénteken 14 órára kell mennem. Akkor néznek meg mindent.
Napsugi
napsugárka
 
 


Napsugi!
Hatalmas gratula a két csíkhoz. Nagyon-nagyon örülök neked!
Tényleg vigyázz magadra, ne emelj nehezet. Utrot szedsz? Mennyit? Azért keresd meg a dokidat, mert lehet, hogy meg kell emelni az adagot. Nekem a vérvétel után megemelte.

Mégegyszer gratulálok!
Andi
andi71
 
 


Szia Andi!
Duphastont szedek 3*1-et péntekig, utána majd az eredménytől függően meglátjuk.Milyen vizsgálatokat szoktak ilyenkor csinálni?
Napsugi
napsugárka
 
 


Napsugi!!!
Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Érdemes volt ma hazajönnöm a munkából!
Stellához csatlakozom: örülj és nagyon vigyázz magatokra!
Bogi
bogi1975
 
 


Napsugi Kép óriási gratula a két csíkoshoz! Nagyon ügyesek vagytok! Kellemes 9 hónap babavárást kívánok neked. Drukkolok a dokihoz péntekre.

Sajnos az előző hozzászólásom elszállt, és csak most jutottam odáig, hogy megint tudok írni.

Bogi Kép nagyon szorítok neked holnapra.

Tegnap nekünk minden rendben volt az inszemináción, március 8-án megyek HCG vérvételre. Addig várok. A megint megjöttbe többet tudok írni, ne haragudjatok, iszonyú sok munkám van idebenn, örülök, hogy élek. Kép Pedig azt hittem fog menni Kép

Snori Kép gratulálok az esküvőhöz! Ha nem jársz sikerrel, én is ki tudlak sminkelni nagyon szívesen. Remélem nászajándékba egy kb. 3 kilóst kaptok maximum 9 havi késéssel. Kép
Vendég
 


Sziasztok!
NAPSUGÁR, NAGYON GRATULÁLOK A KÉT CSÍKHOZ!!! Vigyázz magadra, pihenj sokat. Remélem, minden rendben lesz az uh-n!!!!

Bogi, te mikor tesztelsz? Hajrá neked is!

Tegnap voltam bent a Szabolcsban. 11. napon járok, és van egy 17 mm tüszőm az egyik oldalon. Endom.: 6mm.
Hétvégén házasélet ezerrel. Na, mit szóltok???
A toxoplazma részben + volt, ami azt jelenti, hogy már átestem egy ilyen fertőzésen. Átkerültem V.-hoz, aminek nagyon örülök. A hormonok is készen voltak, de nem kaptam meg őket. Ha újra megyek, elkérem a leleteket és lefénymásolom. Úgyis az Egyed prof.-nak is meg kell mutatni. A többi nőgyógyászati vizsg.-ot is megcsinálták, nagyon rosszul tűrtem, teljesen begörcsöltem. Mi lesz, ha inszemelnek...? Én annyira pánikolós vagyok!
kisegér
 
 


Ja, Napsugár, a kérdésed, hogy mennyire biztos a dolog: Az tuti hogy most ott csücsül a baba a pocakban. Az utolsó mensitől számított 12. hét letelte után mondják azt az orvosok, hogy a terhesség sínen van. Addig a gyereknek bizonyítani kell az életrevalóságát. Kb. 2-3 hét múlva már fogod látni őt is és a szívét dobogni, akkor majd elhiszed, hogy babád van!!! :-))))

Nagyon boldog 9 hónapot kívánok Neked!
kisegér
 
 


Sziasztok!

Nahát csajok, milyen szupi hírekre jövök vissza.
Napsugár, nagyon gratulálok neked/tek!Szuper, Megint kezdek hinni az inszemben.Nagyon vigyázz magadra és a kis "babszemedre".

Bogi, tessék követni holnap Napsugárt!Jó lenne megint örömködni!Nagyon szorítok, hogy ilyen eredményekkel gyere vissza.

Kisegér, nagyon tetszik nekem az a 17 mm a 11.napon az endo sem rossz.Mindent bele hétvégén.Örülök, hogy férjecskéd ilyen ki spozitív lett ez ügyből kifolyólag.

Noémi, rettenetes a várakozás de nézd Napsugárt, hogy érdemes türelmesnek lenni.Kitartás március 8-ig.

Snori, bele kellene nekünk is húzni mert pörögnek itt az események hála Istennek.

Megtanultam a hétvégén Avivázni.Remélem lesz erőm csinálni is.Ha jobban összeszámolom, akkor 4-5 féle dolgot teszek meg a babáért.
Merckformin, lenmagolaj, króm, szénatea, talpmasszőr, Aviva, fogyókúra.Jézusom ez már 7 dolog, remélem meg lesz a gyümölcse.

Gata mi van veled?Rég nem írtál.
martibaba
 
 


Sziasztok!
Noémi:Bizakodj az inszemináció is célt érhet, ne gondolkozz sokat, HAJRÁ!!!!

Kisegér:Az eredményeid szerintem is jók, ne félj az inszemtől, ha eddig kibirtál mindent, akkor ezt is kifogod, erős csajszi vagy, fel a fejjel!!!

Mindenkinek azt mondom a nyugodtság nagyon fontos, ez a legnehezebb ebben a helyzetben, de a legfontosabb. Hinni és reménykedni, aztán elég nehéz elhinni, amikor a teszt zebrás lesz. Mindent bele és küldök mindenkinek sok energiát és látjátok minden sikerülhet, még az 5.inszem után is.Továbbra is írok, ha tudok, mert érdekel kivel mi történik.
Bogikám mi van veled, mi együtt kezdtük, fontos nekem mi történik veled.Irj!
Napsugi
napsugárka
 
 


Sziasztok!
Noémi:Bizakodj az inszemináció is célt érhet, ne gondolkozz sokat, HAJRÁ!!!!

Kisegér:Az eredményeid szerintem is jók, ne félj az inszemtől, ha eddig kibirtál mindent, akkor ezt is kifogod, erős csajszi vagy, fel a fejjel!!!

Mindenkinek azt mondom a nyugodtság nagyon fontos, ez a legnehezebb ebben a helyzetben, de a legfontosabb. Hinni és reménykedni, aztán elég nehéz elhinni, amikor a teszt zebrás lesz. Mindent bele és küldök mindenkinek sok energiát és látjátok minden sikerülhet, még az 5.inszem után is.Továbbra is írok, ha tudok, mert érdekel kivel mi történik.
Bogikám mi van veled, mi együtt kezdtük, fontos nekem mi történik veled.Irj!
Napsugi
napsugárka
 
 


Sziasztok!
Noémi:Bizakodj az inszemináció is célt érhet, ne gondolkozz sokat, HAJRÁ!!!!

Kisegér:Az eredményeid szerintem is jók, ne félj az inszemtől, ha eddig kibirtál mindent, akkor ezt is kifogod, erős csajszi vagy, fel a fejjel!!!

Mindenkinek azt mondom a nyugodtság nagyon fontos, ez a legnehezebb ebben a helyzetben, de a legfontosabb. Hinni és reménykedni, aztán elég nehéz elhinni, amikor a teszt zebrás lesz. Mindent bele és küldök mindenkinek sok energiát és látjátok minden sikerülhet, még az 5.inszem után is.Továbbra is írok, ha tudok, mert érdekel kivel mi történik.
Bogikám mi van veled, mi együtt kezdtük, fontos nekem mi történik veled.Irj!
Napsugi
napsugárka
 
 


teszt
martibaba
 
 


Mi van, ez az oldal egyre jobban bedöglik? Kép
snori
 
 


Bogi, mi van veled??????KépKép
Szarakodik ez az oldal, de azért nem szeretnék lemaradni semmiröl.Kép
Amint tudsz ird meg az eredményt, nagyon drukkolok.
martibaba
 
 


Sziasztok!

Hát tegnap nem mertem tesztelni, gondoltam majd ma. Sajnos Napsugi, most "leválok" rólad, az én történetem nem úgy folytatódik, mint a Tiéd. Szóval oltári negatívat teszteltem. Most elég rossz a hangulatom, de szerintem ezt Nektek nem kell részleteznem. Most már szeretném, ha hamarosan megjönne és belevághatnánk az utolsó inszemes körbe, addig megpróbálom összekaparni magam.
Lányok, köszi a drukkokat!
Napsugi, folyamatos beszámolót kérek Rólatok! Szeretném, ha a jövő hónapban az 5. nekem is bejönne.

Bogi
bogi1975
 
 


Szia Bogi!
Sajnálom, de sikerülni fog, én érzem és tudom.Küldöm a napsugarakat neked és drukkolok.Te is szoríts nekem, ma megyek orvoshoz, megnézik mi újság, kicsit izgulok.
Napsugi
napsugárka
 
 


Napsugi!
nagyon szorítok!
Bogi
bogi1975
 
 


HAjrá, Napsugár, meglátod, minden rendben lesz.
Igen az oldal vacakol, már küldtem hibaüzenetet.
Bogi, jövő hónapban sikerülnie kell.
Egyébként nem lehet, hogy a méhed fekvése miatt nehezebb neked a teherbeesés? Kihez jársz?
kisegér
 
 


Sziasztok.

Napsugár, szívből gratulálok! Kép Elvesztettem a fonalat, hanyadik inszem is volt ez már neked...?

Bogi, nehogy elkeseredj, van akinek csak a 6.inszem sikerül... még bármi lehet, tudod. Csak kitartás!

Lányok, ott tartunk, hogy még van 1 hónap 29 nap az esküvőig, és már mindkettőnknek rémálmai vannak. Kép Alig jut eszembe a babadolog. Minden nap minimum 1-2 órát elvesz a készülődés, ügyintézés. A fejemben meg folyamatosan ez jár. Én azt álmodtam, hogy nem jött el a zenekar (az én folytonos aggódásom). Párom meg azt, hogy mindenki ünnepel meg gratulál körülötte, ő meg ott áll elveszetten a nagy tömegben, és nem emlékszik arra, hogy túlvagyunk a ceremónián, és ő már férj Kép Kép Mondtam neki, ez azért van, mert kimarad a szervezkedésből a sok melója miatt.
Rékával végülis beszéltünk, jövő vasárnap már jön próbasminkelni, nagyon kíváncsi vagyok. Kép
Összeállítottam a polgárira a zenét (templom nem lesz), és most egyfolytában ezt hallgatom, csordultig vagyok érzelmekkel. Kicsit rendhagyó, de összhatásában jó, és illik hozzánk: Ákos (Végre, a végén Ilyenek voltunk), Enigma, a Rush c.film zenéje (Eric Clapton írta).

Na nem ömlengek tovább. Kisegerem, tessék hétvégére felcsigázni magatokat (egy kis szexfilm Kép , füstölgő, pezsgő, hangulatos gyetya) és szeretkezzetek egy óriásit Kép Már ránk is ráférne egy ilyen. Persze énnekem fogalmam sincs hol tartok, talán a 10.napon vagyok vagy mi... de most annyira nem is érdekel.
Ja! Krizsához jövő pénteken megyek lombik ügyben, sztem megnéz,ha nincs pete, akkor megvonásos mensi és kezdem is a 3 heti fogigátlót. Ajajj, lassan megint elstartolok...
snori
 
 


Szia Nóri!
Nekem az 5.inszemem volt.Még mindig nem tudom elhinni, hogy mi zajlik, de délután már pontosan tudni fogom.Szorítsatok!!
Napsugi
napsugárka
 
 


Napsugár, ne félj, nagyon klassz lesz ez az egész. A doki vigyorogni fog, meglátod, mennyire örül majd neki. Mindenben a segítségedre lesz.

Nóri, nem tudom, merjek-e próbálkozni hétvégén, valami ronda kór támadott meg, és 38 alá nem is megy a lázam még lázcsillapítóval sem. Kaptam antibiotikumot, 7 napig szedni kell. Azt hiszem, most direkt kikerülöm a szexet. Ilyen állapotban, gyógyszerekkel, szerintem csak legfeljebb egy problémás terhesség jöhet létre.
Egyébként a medencém is fáj, görcsöltem is. Hadd ne meséljem el, milyen rém-gondolataim támadtak! (petevezető elzáródás gyulladások és társai.) Az antibiotikum viszont mára elmulasztotta a fájdalmat.
Nagyon remélem, hogy nem okozott babaáldásra káros szövődményeket ez az átkozott influenza.:-(

A zenéidet nem ismerem mindet. Egyre gyakrabban választanak modernet, már szinte a hagyományos a ritka. Nekünk is a középső zene- gyűrűzés-, LGT szám volt, az 'Arra születtem' vagy mi a csuda.

Réka egyébként filmeknél szokott segédkezni, maszkokat fest főként. Sebhelyeket készít, öregíteni is tud, szörnyeket is tud sima sminkkel alkotni. Remélem, hogy meg leszel elégedve vele.
Le is fixálja a sminket, úgyhogy nem kopik le éjszakáig. És nem fog fényleni. Ha erőset, feltűnőt kérsz, akkor szólj neki, mert magától inkább a természeteset választja.
Na de majd meglátod.

Jó, hogy tele vagy érzelemkkel, így biztos, hogy egy szép élmény lesz az esküvőd. Vedd természetesen a dolgot, ne kezdj el rémeket látni!!!
kisegér
 
 


Egér, kicsit túlparázod a dolgot szerintem... Kép Nyugodtan szexelj, eleve ha így lesz baba, akkor az marha erős. Miért ne adnál neki egy esélyt? Az antibiotikum nyugodtan mehet, innentől még 2 hétig úgysem nagyon kerül kapcsolatba a szervezeteddel az a kis valami, már bocs, nem akarom leszólni, de érted... már hogy lenne ebből kóros terhesség...!
Figyi, tudok egy lányt, fagyibabákat kapott vissza, az ET után 1 nappal olyan erős migrén kapta el, hogy nem bírt gyógyszer nélkül létezni, és hányt. Úgy volt, ebből semmi se lesz. Na erre ikreket vár, és minden jel szerint gyönyörűek. Szóval sose lehet tudni. Jobbulást, és no para!

Réka elmondta,hogy mennyire el van havazva, most is forgatáson van. Nem akarok erőset amúgy sem, meg szerintem látja ő azt, hogy az egyéniségemhez mi áll jól.
snori
 
 


Bogi!

Nagyon sajnálom, de azt hiszem ezzel tele a padlás a sok ajnálkozással.KépKép
Ne add fel az a lényeg!!!!

Sori, csak nehogy ne tudja a Réka, hogy nem egy forgatáson van és valami szörnyet csinál vagy egy magymamát.Bocs, hogy viccelődök de nem hagyhattam ki.KépKép
martibaba
 
 


Sziasztok!
Köszi Nektek a biztatást, ma már sokkal jobban vagyok. Tegnap még jól kibőgtem magam, de mára csak egy jó kis fejfájás maradt belőle.
Ma már elkezdtem barnázni is, életemben először. Gondolom a Duphaston miatt. szerintem holnap megjön. És képzeljétek!Elkezdtem számolgatni, hát mit ad Isten, a következő inszemek szinte biztos, hogy a március 15-i négy napos hétvégére esnek. Szerintetek egy egyetemi klinikán megcsinálják akkor, vagy ez a hónap emiatt elúszik?
Kisegér, igen, én is gondoltam rá, hogy az előrehajló méhem miatt ilyen nehézkes ez a dolog. A dokim szerint a kiskatonáknak akkor is meg kellene találniuk az utat...
Hogy vagy már?

Napsugi,mi volt a dokinál?

Bogi
bogi1975
 
 


Sziasztok!

Napsugár, miért nem írsz már??? Izgatottan várjuk a híreket!

Nálam azt hiszem megvolt a tüszőrepedés- reggel + LH teszt, délután technokolos folyás, utána fájdalom a jobb oldalon. Megnéztem az uh leletet, hát tényleg jobb oldalon volt a tüszőcske. Még most is sajog. Viszont szex sajnos tuti nem lesz, a férjem totál ágynak esett, örül, ha él, nemhogy valami megerőltetőt is csinálna. Persze nekem meg pont mostanra kellett felépülnöm...
Na szóval, ha csak holnapig nem történik vmi csoda, sajnos nem tudunk most esélyt adni a babának.
Pedig már rászántam magam :-((( Most elpazaroltnak érzem ezt a ciklust, a kis petét, és vágyat és azt az egyfajta szeretetet, amit a megfoganó életnek szántam. Szomorú vagyok...

Bogi, nem hinném, hogy a március 15. miatt elmaradna az inszem. De azért kérdezz rá, hátha nem is érdemes most stimuláltatni- vagyis hülyéket mondok, hiszen otthon is lehet próbálkozni.
Hova jársz dokihoz?

Puszi
kisegér
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: