Új privát üzeneted érkezett!

Ilyenkor is kétcsíkos az LH teszt?
marika1212
 
 




Itt vannak a jóstesztjeim. Sajnos nem dátumoztam be. A legalsó a ma délelőtti, a felette lévő a tegnap esti, afelett pedig a tegnap reggeli, felette az előző esti. Na ez az alulról a negyedik kezdett nekem gyanus lenni.
A jóstesztelèst az ovulációs teszttel kell végezni minden reggel kb a 8.DPO-tól. Elvileg a HCG teszt előtt jelezheti a terhességet. Akkor gyanakodhatsz terhességre ha a csíkok na
nicika35
 
 


Akkor gyanakodhatsz terhességre ha az LH teszteken a csík napról napra erősödik.
nicika35
 
 

 
 

@marika1212:
Igen. Mint láthatod. A zöldek az LH tesztek.
nicika35
 
 


@nicika35:


KÖszi. Erről nem tudtam. LH tesztet csak reggel szabad végezni?
marika1212
 
 


@marika1212:


Ma megint tanultam valamit.
marika1212
 
 


@marika1212:

LH teszt:
Ha ovuláció előrejelzésre használod akkor semmiképp sem reggel hanem 10-20 óra között. (én mindig 15.00-kor csináltam) Mert ugye az LH hormont keresed.Illetve 28 napos ciklus esetén a 10cn naptól.

Ha jóstesztelésre használod akkor ugye a HCG hormont keresed (ami hasonló az LH-hoz). Ebven az esetben a reggeli első vizeletből kell megcsinálni. Kb a 8.DPO-tól érdemes elkezdeni és minden reggel tesztelni kell.
nicika35
 
 


@nicika35:


Köszönöm!

Az előző két babánál is ennyire figyelemmel kísérted a változásokat?

marika1212
 
 


@marika1212:


Most rákerestem a jóstesztelésre. Úgy érzem, hogy képbe kerültem. :D
marika1212
 
 


@nicika35:
Apjuk hogy reagált? Hogy mondtad el?
eszter1893
 
 


@marika1212:
Csak a nagynál. Nála hőmérőztem 3 hónapig de nem jött össze. Aztán akkor jött össze mikor a 4.hónapban bevetettem az LH tesztet is. A 2 évesem meg elsőre jött. Ott még hőmérőzés sem volt. Szerelemgyerek. Éreztem az ovulációt aztán párommal adtunk egy esélyt neki. Aztán sikerült is.
nicika35
 
 


@eszter1893:
Aliexpressről szoktam rendelni dolgokat. Apa most volt juli 31-én 40 éves. 3 ajit rendeltem neki de a 3. Még nem ért ide. Így beraktam egy alis zacsiba és azt mondtam megjött a harmadik aji. Kivette a tesztet. Megállapitotta hogy az egy terhes teszt. Aztán rám nézett hülyén. Nem értette mért vettem neki terhes tesztet. Kellett egy perc mire leesett neki. Aztán persze vigyorgott meg ölelgetett ezerrel.
nicika35
 
 


@nicika35:
Ez joooo
Mi egyfolytában lestük a teszteket, úgyhogy nem volt ekkora meglepetés. Na de majd ja apuka meghallja a szívhangotAlig várom.
eszter1893
 
 


@eszter1893:


Jó olvasni ezeket a sztorikat.

Jobban vagy már?

Délutánra enyhül az émelygés? Lecsós menü még mindig megy? :) ;)
marika1212
 
 


@marika1212:
Hát igen nagyon jó
Jobban vagyok igen általában csak délelőtt vagyok ilyen rosszul. Hát egyenlőre abbahagytam a "lecsózást" de most hogy mondod....
eszter1893
 
 


Én annyira hulla vagyok...pedig ez még csak az 5.hét eleje...
nicika35
 
 


@nicika35:
Én is egész nap csak fekszem
Nagy erőt kell vennem magamon a házi munkához is....
eszter1893
 
 


@eszter1893:
Fáj a hasam is :(
nicika35
 
 


@nicika35:
Fáj vagy csak úgy szurkálódik. De nem olyan menstruációs fájdalmat érzel nem?
eszter1893
 
 


Nekem sincs kedvem semmihez. Bár tegnap későn feküdtem le, ma reggel 5-kor keltünk. Bár nekem sosem volt nagy alvásigényem. De most jó érzés semmit sem csinálni
marika1212
 
 


Enyhe görcsök nem normálisak az elején? Mintha meg akarna jönni?
marika1212
 
 


@marika1212:
Elvileg igen. De mindenhol azt olvasom hogy görcsök, barnázás, vérzés hasonlók sosem jelent jót. Én is azt gondolom ha minden rendben van akkor nincsenek ilyenek.
Szerintem most annyira ki vágyunk élezve minden egyet tüntetre hogy mindenen pánikolunk. Én is azt gondoltam tuti nem normális ez a fájdogálás aztan hát dehogynem. Ahogy növekszik persze hogy érezzük
eszter1893
 
 


@eszter1893:
De az elején sok helyen írja, hogy meg is jöhet, de állagában más, mint rendes menstruáció és 2-3 nap alatt elmúlik. De írják azt is, hogy minden ilyen vérzéssel orvoshoz kell menni. Mert ott állapítják meg, hogy van-e ok aggódni.
marika1212
 
 


@marika1212:
Hát igen egy két ilyet én is hallottam. Az anyósomnak az első három hónapban ugyanúgy megjött nem is tudta hogy terhes.
eszter1893
 
 


@eszter1893:
Anyunak is volt egy kos pecsételő vérzés.
marika1212
 
 


@eszter1893:
Ez nem mensis fájdalom. Olyan leírhatatlan.
nicika35
 
 


Normális hogy még mindig nagyon halvány a tesztem?
nicika35
 
 


@nicika35:
Hát igen én is olyan leírhatatlanul érzem azt a fájdalmat muti a teszted.
De két naponta duplazodik a hcg ugyhogy normális lehetml. Bár itt nálam látták a lányok hogy nekem minden este annyira gyorsan erősödött hogy csak na.
eszter1893
 
 


@nicika35:
Eszter ebben profi. Menj vissza pár oldalt, és ott látszanak a tesztek. Sokáig volt halvány, mindig picit erősebb lett. Ezért is kétlem, hogy 6 nappal a mensi előtt pozitív egy teszt. Akkor nagyon kicsi a hcg. Holnap délutánra erősödik majd.
marika1212
 
 


@eszter1893:
Nincsenek bedátumozva a tesztjeid? Nem töltöd fel a gyűjteményed? Jó ránézni?
marika1212
 
 


@marika1212:
Sajnos most valamiért nem akarja feltölteni de persze felteszem amint engei.Igen olyan jó nézni, az éjjeli szekrényemen van mindennap megnézem kicsit már meg is sárgultak.legszívesebben kiplakátolnám vele a házat.Hát igen elég sok tesztet megcsináltam napi kettőt is.Reggel is este is.
eszter1893
 
 


@marika1212:
11.oldalon találod meg addig amíg nem tudom feltölteni. Kicsit lejjebb a legutolsót is megtalálod. Azóta már az is a gyűjteményben van.
eszter1893
 
 


11. Oldal. Jól pörög a fórum Lassan nyílik majd a 19. Oldal.
marika1212
 
 


Főleg ha már majd a gyerekekről posztolunk1000oldal is lesz.
eszter1893
 
 


Vajon mi lehet azokkal, akik dokinálvannak/voltak..
marika1212
 
 


@marika1212:
Én nagyon várom a fejleményeket, képeket. Aaaaajjjj nekem még olyan sok idő van csütörtökig....
eszter1893
 
 


@eszter1893:
Már kevesebb mint egy hét
marika1212
 
 


@marika1212:
Az nagyon sok
eszter1893
 
 


@eszter1893: Holnap reggel már csak 6 nap lesz :)
marika1212
 
 


@eszter1893:

Na visszaolvastam a sztorid te tesztkirálynő! Azt hiszem kezet foghatunk. Neked is pont a nemvárt napján lett először a pozi teszted. Holnap reggel jövök egy friss vaterás 10-es teszttel.
nicika35
 
 




Eza két teszt ma reggeli. Felső 25-ös Pregimax, alsó 10-es vaterás.
Látjátok a két csikot?
Néztem Eszti neked is ilyen halvány volt a késés 2.napján.
nicika35
 
 


@nicika35:
Estére erősebb lesz.
marika1212
 
 


@nicika35:
Kettesével nézd az enyémet. A nem várt napja az a negyedik tesztem volt. Akkor kezdett halványodni csak. És utána is mindennap kettőt csináltam csinálj egyet te is ma este is.
Nekem estére mindig sokkal erősebb volt már
eszter1893
 
 


Jooo reggelt csajok
Szoval, tegnap dokinal voltam, babacska 5,27 cm, orrcsont lathato, tarkoredo 0,8 mm, doki szerint tokeletes meretek. Biciklizett a labaival, az egyik kezevel a fejet fogta, a masikkal meg integetett, nagyon jo fej Kepet nem kaptam Nem a sajat dokimnal voltam, mert szabin van. De megyek hetfon is egy masikhoz, akkor majd hozok kepet Vervetel eredmeny ma lesz kesz,remelem ott is minden rendben lesz.

Kinek mi a hetvegi program?
aimi
 
 


@aimi:
Jajjj de joooo gratulálok neked

Mi fürdeni akartuk vinni a kutyákat, de sajnos eléggé elromlott az idő. Így lehet hogy itthoni takarítás lesz belőle
eszter1893
 
 


@eszter1893:
Kosziiiii
Es vegre hasi ultrahang volt, ott is nagyon szepen latszott mar

Kutyusokrol kerunk majd friss kepet
Holnap mar nalunk is huvosebb lesz, de oszinten nem banom, en mar nagyon kivoltam ettol a melegtol.
Nalunk vasarnap szerelik be az uj futes rendszert, utana lesz mit takaritani... De szerencsere jon anyosom segiteni
Aztan majd ablakcsere, tetocsere, festes.... Szetverik az egesz lakast. Meg akarok majd egy feltetot a bejarati ajto fole, hogy kesobb ha szar ido lesz, akkor is ki tudjam rakni a babocat a kertbe levegozni. Szoval lesz munka
aimi
 
 


@aimi:
Ez igen. Akkor lesz munkád elég. Sajnos nem tudok képet feltölteni róluk mert valamiért nem engedi tegnap óta. Olyan szép nagyok lettek már. imádom őket

Én is örülök a rossz időnek mert alapból is nehezen viselem, hát még most.
eszter1893
 
 


@eszter1893:
Akkor majd ha engedi
Kivancsi vagyok mit szolnak majd, ha nagyobb lesz a pocakod, elvileg ugye erzik, hogy van ott vki Vagy mar most is esetleg? Nem bokodtek a nocijukkal a hasadat?
aimi
 
 


@eszter1893:
Mára hoz tesóm egy digitális Clear Bluet. Lehet ellövöm este. Vagy várjak még vele?
nicika35
 
 


@aimi:
Még neeeem. De reggelente meg lehet zabálni őket. Annyira örülnek nekünk mikor kimegyünk, csak úgy ugrabugralnak szaladgálnak nyüszögnek. Úgy örülnek, olyan édesek
eszter1893
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: