Új privát üzeneted érkezett!

Judy köszi sikerült befejezni a kertet de tavasszal lesz még mit tenni........

Beu halk gratula akkor........

olyan jó nektek....már szinte mindenkinek sikerült.............:():)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Beu,
Gratulálok neked is. :lol: :lol: :lol: Várjuk ám a teszt képet. :lol: :lol:

Annyira utálom, hogy így megöregedtem. 20-on éves koromban ha csak rám nézett apa teherbe estem. Most meg..... :twisted: :twisted: :twisted:

Nita,
Nemsokára mi is babásak leszünk meglátod. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy Mátém is így jött össze hogy api rám nézett....meg asz összes baba eddig......... de most...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Jaj lányok ne keseredjetek el :( Ha látná vki a görbéimet akkor tuti azt mondaná, hogy a múlt hónap volt a szuper, ahhoz képest ez lett, amikor ráadásul csak 2x sikerült apát ágyba csalni, de az pont az aktuális napon :oops: Ugyan ez pl. februárban nem járt babával, vagy legalábbis nem figyeltem rá, és a múlt hónapban sem jött össze, pedig... na ezt most nem részletezem :oops:

Hát most nagyon pozitív körülöttem minden, a jókedvemet sem tudta eddig semmi letörni, pedig a nagymamám igen csak a végét járja; hétfőn le is kellett menni hozzá, hogy még láthassuk, azóta meg itthon agonizálunk, hogy mikor szólal meg a telefon... Egy kicsit azért félek, mert az előző baba akkor ment el, mikor a nagypapa meghalt. Na de nem akarok párhuzamot vonni! Most minden rendben lesz. Kép
Nem éppen a legjobban sikerült, de ma veszek egy jobb tesztet is.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


judy:megöregedtél????? Bár nem tudom hány éves vagy, de a képről egy 4 gyermekes fiatal anyuka mosolyog rám vissza, ilyenre gondolni sem szabad.
És remélem ebben az évben te is és nita is gazdagabb lesz egy pozi teszttel.
Nócinak pedig kitartás a betegség rendbetételéhez és utána neki is pozi tesztet kívánok.

Nehogy elkeseredjetek, ami késik az nem múlik és előbb-utóbb, majd ti is örülhettek egy újabb babócának.





erika82
Erdőkertes
 
 


beu:hát a pozitivitása nem kérdőjelezhető meg, mert olyan két csík van, hogy ilyet nekem sem sikerült produkálnom.
Ne is vonj párhuzamot a dolgok között. Ne aggódj, most biztosan minden rendben lesz.





erika82
Erdőkertes
 
 


Beu aranyos vagy.....reggel nagyon el voltam kenődve de most már picit jobb....
élvezd a babavárást:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Beu!
Gratulálok!!!!! Dokihoz mikor mész?

Judy!
Öreg :shock: ??? Csak azért, mert rögtön nem lettél babás? Amúgy mi van, ha nem is te öregedtél meg, hanem a férjed :wink:? Végülis PÉ volt, nem?

panda
Halásztelek
 
 


Panda, ez jó kérdés, épp most tanakodtunk rajta. Túl hamar sem akarunk, mert azzal párszor már befürödtünk, így ha a doki rendel 31-én akkor az már jó vagy nov 7-én.

Amúgy lányok ez az, miért mindig magunkban keressük először a hibát - öregség - mi van ha... a másik nemnek is lehetnek gondjai?! :shock:

Nita, nem felejtettelek ám el, csak nem kapok vékony hungarocelt, meg most a nagymamához van taxi járatunk, mert sajna bármelyik percben bekövetkezhet, az elkerülhetetlen. Anyukám is nemrég jött haza.
Amúgy már találtam egy aranyos képet :lol:

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!!

Micsoda jó hírekre jövök!!!!

Beu! Még egyenlőre halk gratu!!!

Era! Kiváncsian várom azokat a képek! Legfőképp a dinnyésre várok!!!!

Panda! ne törödj vele, hogy mikor mész a védőnőhöz! Addig is csak nyugalom és légy túl az összes vizsgálaton!!!

Nita! Kérlek ne keskenyedj el! Hisz még van idő bőven! Tudom, hogy nehéz és könnyű mondani! De ha egyszer beindul a zebra zápor akkor Te is sorra kerülsz!!!

Nos én holnap fekszem be! Elvileg pénteken jövök is haza! Félek pityergek és ki vagyok mint a liba!!!!

Jó éjt nektek! kismamik vigyázzatok magatokra!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


nóci:légy erős, gondolunk rád.

Hát a védőnővel tényleg ráértek úgysem csinál semmit, legalábbis az enyém nem, csak méreget és méreget én meg csak nézek és nézek mérgesen :lol: Na jó a viccet félretéve én is 9-10 hetes lehettem amikor eljutottam hozzá, hát okosabb nem lettem tőle az bizti.

Beu:orvossal is tényleg ráérsz még, most az a fontos, hogy erősödjön egy picit a terhesség és ha később mész már lesz szívhangja is, ami azért megnyugtató. 6 hetesen voltam dokinál, de egy picit barnáztam azért, viszont már hallottuk dobogni. Mondjuk nekem most sikerült elérnem, hogy már nem parázok és kezdem élvezni a terhességemet, tehát ha visszacsinálnám biztos, hogy nem aggódnék ennyit. De sebaj, kezdek szimbiózisba élni az én kis babámmal és már gondolatban mondom neki, hogy na csak egy picit erősebben rugdosódj, szóval szuggerálom, mert érezni szerintem már érzem, de össze-vissza és nem is mindennap és nem is erősen, szóval ösztönzöm lélekben, hogy nyugodtan rúgja ki a ház oldalát :lol:

Az első három hónap letelte után tényleg energikusabb lettem és nyugalom szállt rám, na jó néha azért eszembe jut, hogy mi van odabent, de hát mi lenne, mint az én kis babám. Ja és elszállt az aggodalom is, már nem gondolok arra, hogy mi lesz ha megszületik anyagilag meg ilyesmi, hát mi lenne eggyel többen leszünk :lol: Nahát mostanában így telnek a napjaim, örülök a második trimeszternek, mert nekem békét hozott.

Na jó nem dumálok ennyit, mert a végén kiraktok a fórumból :oops:

Nita:ne keseredj el, nagy öröm lesz majd ha zebrásodik a teszted addig meg próbálj meg felkészülni rá és arra gondolni, hogy sikerülni fog, mert másképp nem lehet.





erika82
Erdőkertes
 
 


SZiasztok!!!!!!!!!

Beu semmi gond tényleg..amikor ráérsz és úgy érzed:))))

Nócika drága vagy köszönöm:)
neked sok sikert és kitartást.....és NEM SÍRNI!!!!!!!!:)))))
Erika köszönöm neked is:) jólesnek a szavaid:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nócika kitartást, gondolunk rád, aztán mihamarabb jelentkezz!!

És a mai teszt is csíkos :lol: Apával madarat lehet fogatni!! S ma a festék szagától mehettem is a wc-re :oops: Szóval ez már tuti

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Beu!
Akkor ezek szerint tényleg érdemes volt a férjednek egy kis "továbbképzést" tartani "gyerekgyártásból", és máris megvan a várt eredmény!!!
Láttam, bejelentkeztél a 2012. júniusi topikba, úgyhogy vettem a bátorságot, és én is bejelentkeztem a 2012. májusiba :wink: .

Nócika!
Kitartás!!!!! Én teljesen megértem, hogy izgulsz, én szó szerint f*stam a kórházban, alig ettem, fogytam vagy 3 kg-t, amíg a műtétre vártam. Tuti minden jól fog sikerülni, csak ezt ugye innen könnyű mondani...

Nita!
Hidd el, ahogy most beindult a nagyüzem, Te is hamarosan babát vársz megint.

Én ma voltam EKG-n, és UH-n. Picit szapora a szívverésem (mindig is az volt), amúgy rendben van. Az UH is mindent rendben talált, 8 hetes a baba. Azt mondták, nyugodtam lehet a naptár szerint számolni, átlagos méretű, úgyhogy hivatalosan ma töltöttem be a 8. hetet, és május 24-re várható a születés.

Képzeljétek, a cicánk meg teljesen meghülyült :roll: . azt mondtam, ugye, hogy terhes. Látszott rajta, de nem volt (van????) nagy hasa, gondoltuk, 2-3 cicája fog születni. Hétvégére vártuk, de sehol semmi. Erre kedd reggel ott volt a lábtörlőnkön 1 db újszülött kiscica :shock: . Biztos voltam benne, hogy nem a mi cicánk kölyke, mert még ő nem szült meg. Nem csináltunk vele semmit, délutánra nem volt ott. Este a férjem mondta, hogy a szomszéd kandúr macska hordozza a kismacskát (este megint ott volt nálunk). Tegnap mondja a nagyim (szomszédunk), hogy egész nap azt látta, hogy a mi anyacicánk egy fekete kismacskát hurcolászik ide-oda. És tényleg!!! Akkor ott van a pici, mikor a nagy is, szépen beteszi a nyúlól alá, és ott vigyáz rá. Gondolom, szoptatja is, mert ha nincs ott, a kicsi cica nyivákol, és már 3 napja él, ennyit meg kaja nélkül nem bírna ki. Most azt gondolom, hogy esetleg mégis az ő kölyke, és azért hurcibálja???? De az előző alomnál 1 hétig el sem mozdult a kicsik mellől, a kaját is úgy kellett odavinni neki. Akkor most mi van? A hasa nem nagyon változott, de már a téli bundáját növeszti, úgyhogy alapból jó nagydarab lett. Pár nap múlva biztos kiderül. Szegény kis nyomorult cicuska, lehet, hogy nem éli túl...

panda
Halásztelek
 
 


Nita, és persze a többi babára váróknak - ezt találtam megnyugtatás végett és biztatásként
Összel több gyerek fogan - ök a jövö nyári babák
Októbertöl márciusig a nök termékenyebbek, a megtermékenyítés és beágyazódás esélye magasabb, mint más hónapokban. Söt, a férfiak spermiumainak száma és minösége is összel és tavasszal a legmegfelelöbb! Valószínüleg a napok hossza állítja át a hormonháztartást.
BTO honlapról

Panda, igen hatásos volt, sőt minden nap a görbémet nézte, csak pechére hamarabb jött minden és épphogy bejött, de bejött :lol:

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Beu szuppeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrr:))))))))))
Beu köszi ezeket a sorokat....bízzunk....reméljük tényleg igaz:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hajár lányok, hajrá ősz, babásodjatok :lol: , már akinek szüksége van rá, mert aki már babás növekedjen, de csak a baba.

El vagyok keseredve lányok hízok és nem tudom mi a jó istentől, na nem úgy, hogy baj legyen csak szépen fokozatosan. Ez nem lehet igaz. Most nem eszem édességet csak nagyon ritkán, mert nem kívánom. Ha eszem hízom, ha nem eszem nem hízom, de most nem tudom megtenni, hogy ne egyek. Terhességem előtt szinte csak fehérje és rengeteg mozgás így tudtam tartani a súlyom, fogyni meg csak diétával. Most hogy reggelizem, ebédelek, vacsorázok hízom. Kész ki vagyok. Tudom nem kéne ezzel foglalkozni, de már tényleg nem merek majd a védőnőnél felállni a mérlegre. 2 hét alatt híztam 1 kilót. A tököm ki van. Bocsánat. Az összes mérleget kihajítom. Így hogy leszek csini kismami???? Nem is igazán a csinosság érdekel, majd ráérek utána kínozni magam, hanem az, hogy a túlsúly nem jó a babának sem és féltem.

Á nem eszek és kész a védőnő is azt mondta van ott elég nem kell semmi szénhidrát, de felfordulok szénhidrát nélkül.

Egyébként most reggel voltam AFP vérvételen, na ennek az eredményétől nem tartok, mert a kombinált tesztem jó lett.
Azt el sem meséltem mennyire őrült a nőgyógyászom a kombinált teszt eredményének. Szinte felvidult én meg azt nem értettem, hogy ő minek őrül, hiszen tudom, hogy jó az eredményem csak azt hittem semlegesen kezeli és kipipálja, hogy ez is meg van, de nem na azért ez kellemes csalódás volt. Mondjuk 3 hetes a pici gyermeke, talán még mélyen él benne ez az érzés, hogy milyen fontos az egészséges baba vagy szerencsém van és tényleg jó orvost fogtam ki.

Na most egy kicsit depis vagyok és szomorú. Ülök a gép előtt és hibáztatom magamat. Le kellett volna fogynom 50 kilóra és akkor most nem kéne ezzel foglalkoznom, de ez a bébi nem akarta megvárni még én annyi leszek és jönni akart én pedig nagyon örülök neki.

Látjátok megint kezdem a hülyeségemet...

Na akkor mindenkinek gratula a megfogant babákhoz és akinek még nincs a pociban annak pedig pocakosodást kívánok.


Jaj nóci a nagy hülye bajomban majdnem elfelejtettem, hogy neked mennyi nehézségen kell keresztül menned, ne haragudj rám és ne vedd figyelembe a nyavalygásomat, szorítok neked, hogy túl legyél ezen az egészen.





erika82
Erdőkertes
 
 


Sziasztok!!!

Végre itthon!!!! Nem írok sokat most, mert elvileg szigoruan kéne feküdnőm 2 hétig!!! Szal míg api elszaladt a boltba csak belestem!!!
Köszönöm mindenkinek a kedves szavakat! Jól esnek!!!!

Nita! Csak azért írok neked külön, mert olyan szinten kiborultam a műtőben, hogy azt mondták, ha nem hagyom abba a sírást akkor elhalasztják a műtétet! kaptam nyugtatót és jobb lett a világ sokkal!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika!
Hurrá!!! Akkor ezek szerint minden rendben ment! Ha már lehet üldögélned, mesélj egy kicsit!
Érdekes, nekem a műtét előtt pár órával felajánlották, hogy adnak nyugtatót, ha akarom. De nem kértem, nem is baj.
Pihenj sokat!!!!

Erika!
Nehogy már az a 3 kg baj legyen :x ! Valamennyit híznod kell. Mennyiről indultál?
Én is kicsit félek, hogy nagyon kövér leszek :oops: . Most 62 vagyok, de mindkét gyereket pont ennyivel szültem :roll: , úgyhogy vigyázni kellene... 9 kg-t híztam pontosan mind2x, remélem, ennyi most nem szalad fel, mert az durva lenne.
Én annyit csinálok, hogy a reggeli jó kis cukros tea helyett vizet iszom, meg napközben is mindig. Édességet egyáltalán nem eszem, de azért, mert így is nagyon émelygek egyfolytában, attól meg végképp. A kenyér és tésztafogyasztást szeretném valahogy visszaszorítani, de annyira éhes vagyok sokszor, hogy muszáj enni valami "rendes" kaját is, mert felfordulnék. Talán még annyi, hogy estefelé már nem eszem csak joghurtot meg gyümölcsöt, de ezt nem a hízás miatt, hanem, mert eléggé székrekedős vagyok, és így karban tudom tartani ezt is.
Amúgy én is azt terveztem, hogy amíg próbálkozunk, az alatt a pár hónap alatt, amíg összejön a baba, majd szépen lefogyok. Átállok valami egészségesebb életmódra, és terhesen már csak azt kell folytatni. Erre tessék :roll: :lol: :lol: :lol: .

panda
Halásztelek
 
 


Látom megint témánál vagyunk :D a hízás! Nos erre most én is kiváncsi leszek, mert 1 kg-mal többel indulok neki, mint Pankával. És rettentő éhes vagyok, már reggel is :x

Nóci örülök, hogy már otthon vagy!! Pihengess, ám!


Jaj lányok, reggel jött a telefon hogy a nagymama hajnalban meghalt. Hát végre, szegény ennyi szenvedés után legalább elaludt és már a papával lehet.
Képzeljétek, tegnap anyu összeszedte a testvéreit (4-en vannak) és együtt mentek be hozzás, mintha ezt várta volna, hogy a gyerekeit így "lássa". Azt mondták, hogy még a szeme is nyitva volt.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!!

Beu! Fogadd öszinte részvétem!!!!! És természetesen az egész családnak!!!

Köszi lányok! Igyekszem gyógyulni!
Bocsi a rövid válaszokért, de az ülés itt most nem felüdülés mint a reklámokban!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


lányok csak röviden jövök.

Beu:részvétem, de már legalább nem szenved és pihen. Apummal vagyok így, hogy csak szenved már 1 éve néha talán jobb lenne ha....

Nóci:jobbulást és kitartást, most már túl vagy rajta.

Sokról indultam 71-ről így nekem jobban kell figyelnem főleg, hogy voltam 67 is ebben az évben, szóval á de mindegy majd vacsit visszafogom.

Délután 4D majd írok.





erika82
Erdőkertes
 
 


Beu,
Részvétem. :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Era! Várom a 4D eredményt!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Beu!
Sajnálom a nagyidat :cry: !

Nócika!
Ne ücsörögj sokat, pihenjél!!!

Erika!
4D?????

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!!!!!

Erika nagyon jól mondod most ne a kilókkal foglalkozz!!!!!!!!!!!!
majd leadod szülés után......

Nócika drága mért borultál ki annyira?:(
de a lényeg hogy már túl vagy rajta...pihizz:)

Beu őszinte részvétem a mamád miatt:(((((((((

az én mamám is azután ment el miután még bementem én a gyerekekkel....elbúcsúztunk és más nap reggel ment el örökre:((((((((

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita! Miért borultam ki??? Hát igazából nem tudom, talán a stressz és a félelem össze gyűlt és csak sírással tudtam kiadni! Ott csak nem álhattam neki dühöngeni, hogy a jó istenit, hogy megteremtette ezt a rohadt egy betegséget! De ma már rá jöttem, hogy azt viszont jól tette, hogy rájöttek a dokik, hogy ennek legalább van gyógy módja!!!!!! :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika így van tudják gyógyítani és ez a fő...most már minden rendben lesz!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita! :D :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


nóci:ismerős ez a viselkedés, én is hajlamos vagyok rá, hogy a sok stressz és idegeskedés később sírásba és egy kicsit depibe csap át. Azért mert anyák és feleségek vagyunk mi is emberből készültünk, szóval erősnek mutatkozunk, de néha a vihart le kell csillapítani. Legalábbis én bizti igy mükszöm.

Nita:akkor neked sem lehetett könnyű a mamiddal a búcsúzkodás, nehéz helyzet.
Nálam apu az aki megint befulladt és elvitte a mentő ebben az évben már vagy tízszer volt kórházban és nem hiszitek el, de kb. 175 cm magas és 42 kiló, szóval el tudjátok képzelni milyen állapotban van. Akárhányszor látom mindig magamban lemondok róla, de küzd azt, hogy meddig nem tudom, pedig biztos nagyon örülne a kisfiú unokájának, de félek, hogy nem fogja már látni.

Tehát Máté lakozik odabent, ami nekem igen furcsa érzés. Olyan elmondhatatlan és leírhatatlan érzés, hogy fiúnk lesz, hát jó 9 éve lányban gondolkodom. Na de az öröm nagy és most már biztos, hogy mocorog, mert egyre többször érzem.

Ti lányok hogy vagytok? Panda?

Beu:próbálja meg vigyázni magatokra, tudom ez most nagyon nehéz lesz, hiszen egy temetés mindig szomorú, főleg ha közeli a hozzátartozó. Én még férjem papáját is nagyon megsirattam, mondjuk nagyon jó ember volt.
Egyébként már láttam magam előtt nagy hassal a temetőt és nagyon félek, hogy ez valami jel lehet így ha húgom hív (ő lakik a szüleinkhez közel) már remegve veszem fel a telefont, mondjuk én soha nem hittem az ilyenekben, de tudjátok májusban láttam a kisfiamat.
Na erről ne is beszéljünk.

Szóval beu kitartást kívánok.





erika82
Erdőkertes
 
 


Nócika,
Meglátod, hamarosan csak egy rossz álomnak fog tűnni ez az egész. Sírj amikor csak akarsz, adj ki minden feszültséget, meglátod utána sokkal jobb lesz.
Erika,
Gratulálok a kis fütyishez. :lol: :lol: :lol: Képet nem kaptál???

Nekem meg megjött a HPV tesztem és NEGATÍV.Annyira örülök neki hogy azt el sem tudom mondani. :lol: :lol: Legalább ezt kipipálhatjuk. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Erika!
Gratulálok Mátéhoz!!!! Nekem is fura volt megszokni a gondolatot, hogy lány után fiú, de azért átállt az agyam :wink: . A férjed örül, vagy ő is inkább lányt várt?
Apukád :cry: .

Judy!
A negatív HPV szuper!!!! Akkor decemberben teljes gőzzel lehet ráállni a bébire :wink: .

Közérzet
Én gyakorlatilag folyamatos hányingerrel küzdök, mindezt úgy, hogy eközben időnként hangosan korog a gyomrom, olyan éhes vagyok :roll: . Nem egyszerű :lol: . Enni azért tudok, de édességet nem, mert attól végképp felfordul odabent minden. Tegnap tiszta pánik voltam, mert vagy 2-3 órára elmúlt a hányingerem, és egyből azt hittem, valami gáz van :oops: . Kész megkönnyebbülés volt, hogy ma újra émelyegtem :lol: . De ma aztán annyira, hogy majdnem lehánytam a munkahelyemen az egyik kisfiút :oops: :oops: :oops: .

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!!!!!

Erika szerintem apukád az unokáját picike Mátét várja:)
hidd el:)

Judy szuper hogy negatív a leleted:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na végre van netem, 3 napja küszködünk mert fél óra mire egy oldal bejön, ma legalább modemet cseréltek :D

Köszi lányok! Az igazat megvalva a papa halála jobban megviselt, mert hirtelen jött. Mamáéra már fel tudtunk készülni, és az ő szemszögéből nézve tényleg itt volt az ideje. És talán ennek is köszönhetően ezt most egyáltalán nem tragédiaként élem meg, no meg a babó miatt nem is merem. Persze a temetésen más lesz, de valahogy kibírjuk azt a fél órát.

Nóci, ne aggódj, ha sok idő után kiborulok én is sírós hiszti rohamot kapok :D De hát mi is emberek vagyunk valóban!

Judy szupi az eredmény.

Erika! Máté :lol: nekünk is ez a név figyel ha fiú :lol:
Kilók, most láttam egy táblázatot és 15 hétnél 3 kg gyarapodást mutatott. Úgyhogy nyugi!!!

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


nita:a munkahelyemen olvaslak titeket és amikor elolvastam a sorod hát még jó hogy egyedül vagyok az irodában, mert potyogtak a könnyeim.

beu:na akkor lesz itt Máté gyerkőc a fórumban, ha jól sejtem fiúcskát szeretnétek. Ez hülye kifejezés gyermeket szeretnénk és egészségeset, de azért fiú fele húztok?

Jaj panda mintha magamat látnám, úristen most jobban vagyok csak nem baj van? Te jó ég olyan jó elfelejteni ezeket. Mondjuk hányni nem hánytam, de voltak időszakok ha sokat fájt a hasam utána azért ijedtem meg mert nem fáj. Ha sokáig nem fájt utána azért mert most másképp fáj vagy ugyanúgy. Ha rosszabbul voltam akkor azért pánikoltam, hogy nehogy valami rossz miatt legyek rosszul, ha hirtelen jobban lettem akkor meg azért. Kész káosz volt nekem. Remélem azért ti könnyebben veszitek. Most már csak élvezem a terhességemet. Egyre többet érzem mocorogni.
Fiút várt a család így az öröm is megvan. A férjem már a harmadikat tervezi, na hát 10 éve még a másodikat sem akarta.

Panda ti milyen nem fele húznátok, bár nálatok van fiú-lány.
Egyébként mennyivel másabb fiú gyermeket nevelni, mint lányt?
Nálam Rebeka nagyon bújós és nagyon jó a kapcsolatunk. Olyan furcsa érzés, hogy mit kezdek én egy fiúval, szóval eléggé idegen még a gondolat.

Judy:akkor felőled is jó hírek jöttek, remélem most már nem várat magára a baba.
Kaptam képet, de eléggé gyenge minőségű, szólók hétvégén férjemnek, hogy próbáljon meg kihozni belőle valamit és felteszem. Az arca látszik rajta. A DVD már élvezhetőbb, bár a 4D azért lehet később élvezhetőbb, mert csak otthon tudtuk értelmezni a látottakat. A 2D viszont nagyon szép, istenem még a bordáit is láttuk, szóval az nagyon jó volt.
Úgy rúgkapált, mintha focizna.

nóci:jobbulást és kitartást:)





erika82
Erdőkertes
 
 


Sziasztok.
Szívesen csatlakoznék hozzátok. Nagyon kerestem olyan csapatot akikkel együtt izgulhatok az elkövetkező napokban ,hetekben vagy hónapokban. Remélem a mostani izgalmam , ami az miatt van, hogy megjön-e vagy sem, nem kell, hogy hónapokig tartson , és hamarosan átválthatok egy egészen új, 9 hónapig tartó izgalomra.
Most viszont, 1 hete volt az első próbálkozás kistesó ügyben és úgy érzem ,hogy ez a nem várt menses idejéig hátralevő idő egy örökkévalóság :D
hatice
Szentendre
 
 
 


Hatice!
Gyere csak, gyere, úgysem vagyunk olyan sokan :wink: . Bőven elfér itt még egy-két várakozó nőszemély :lol: . Reméljük, sikeres volt a projekt :wink: !

Erika!
Hát, megmondom őszintén, nekem édesmindegy, hogy fiú-e vagy lány. A család kényes egyensúlya úgyis borulni fog :lol: . A családban gyakorlatilag Noémi az egyetlen lány, úgyhogy ő biztosan jobban örülne egy kislánynak. Viszont, ha a praktikus (gazdaságos :oops: ) oldalát nézem, a húgomnak 2 fia van, és minden cuccuk a mienk lesz... Szóval, nem tudom, melyiket is szeretném. A férjem szerint fiú lesz :lol: .
Nálunk érdekes módon Ádám sokkal bújósabb a mai napig, mint Noémi. Ő egy vagány kiscsaj (nagylány), nagyon harmonikus a kapcsolatunk, de valahogy kevéssé "dörgölőzős". Ádám még most is jön, és néha csak úgy odakuporodik mellém. Na, majd 5 év múlva megnézem... :lol:

A húgom nagyfia is Máté :wink:

panda
Halásztelek
 
 


SZiasztok!!!!!!!

Erika nem akartalak megsiratni ám:(:)

Hatice üdv a csapatunkban és drukk a kistesóhoz:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! Köszönöm a kedves fogadtatást és a drukkolást nitacska és panda!:))
Ti már a babavárók táborát gyarapítjátok vagy még a tervezgetőkét?
hatice
Szentendre
 
 
 


Azt hiszem nálad már kicsit képben vagyok Panda! Gratulálok!:)




Daisypath Anniversary tickers
hatice
Szentendre
 
 
 


Üdv. közöttünk hatice.

Látom a vonalzóidból, hogy nálatok is nagy a család, mint judynál.
És a legkisebbik sem olyan pici már, szóval akkor most a 4. babára gyúrtok. Hú három kamasz gyerek azt a neki, nem lehet egyszerű.
Nekem egy 9 éves lányom van, de már a kiskamaszkor utolért minket, néha igencsak világgá tudnék szaladni. Na jó azért annyira nem boszi. Akkor neked is drukkolunk a kisbabáért. Vannak közöttünk olyanok akik már nem abban reménykednek, hogy megfoganjon a kis élet és a lányok közül kettőnél nem is olyan rég derült ki, hogy babát várnak. Én már 17+2 napos vagyok (vonalzóm szerint 16+2, de előrébb raktak egy héttel), így most már azért imádkozom, hogy érezzem rendesen. Mocorogni mocorog, de még nem rúgja ki a ház oldalát.

Tudom ninta, tudom csak annyira szép volt amit írtál én meg egyébként is talán egy kicsit érzékenyebb vagyok.





erika82
Erdőkertes
 
 


Jó reggelt, szép napot lányok!
Erika gratulálok !:) 17 hetesen az végülis tökéletes, hogy mocorog,még nem kell, hogy nagyon rugdosson (vagyis ,hogy nagyon érződjön) hisz hatalmas még a helye :)
A kamaszkor gyötrelmeit valóban már mi is ízlelgetjük, mondjuk hála Istennek komoly gondok még nincsenek, de néha isegörlő az biztos!! Ráadásul én úgy érzem ,hogy akik azt állítják, hogy a lányokkal sokkal könnyebb ,mint a fiúkkal azoknak csak fiaik voltak/vannak!:)) Nekem a két fiammal együtt nincs annyi gondom ,mint egy lánnyal.:)) Kistestvért viszont mindannyian nagyon szeretnének! Főleg a kislányom, ő cirka egy éve másról sem tud beszéni,mint ,hogy mennyire szeretne egy kishúgot, de annyira, hogy még az iskolai dolgozatai is erről szólnak!:)




Daisypath Anniversary tickers
hatice
Szentendre
 
 
 


Sziasztok!!!!!!!

Hatice én sajnos még a várakozók sorát gyarapítom:( hármaska még nem szeretne jönni:(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


És most mi az aktuális dátum amikor kiderül, hogy sikeres-e esetleg a próbálkozás?:)




Daisypath Anniversary tickers
hatice
Szentendre
 
 
 


hatice:hát nem tudom milyen egy kamaszfiúval, de egy kamaszlánnyal vagyis mégcsak kiskamasz és itt a hangsúly, már most sem könnyű. Soha nem hagytam rá dolgokat egy picit talán elkényeztettem, de hát 20 évesen egy ilyen hercegnővel a kezembe jó hogy apa és anya szeme fénye lett. Na de kicsinek soha nem volt hiszti semmiért, következetességet nagyon szépen bevezettük, de most ahogy nő hihetetlen. Olyan dolgokon összeveszünk .
Tegnap tejszínt és csokit akart összekeverni és sütőben megsütni, na hát először nyeltem, mert a gyerek próbálkozásait nem törjük le még ha tudjuk, hogy nem lesz jó. Diplomatikusan mondtam a lányomnak, hogy interneten rengetek jó szuflé szerű recept van amit szintén sütni kell nézzük meg együtt és bevásárlunk hozzá. Azt a neki olyan háború lett, hogy csak na, mert hogy ezt ő találta ki és én nem engedem, hogy az ő elképzelését megvalósítsa. Kész ki voltam. Gondoljátok el a tejszínt összekeveri a felolvasztott csokival és be a sütőbe. Hát nem tudom vállalkozó szellemű vagyok, de ezt valahogy nem tudtam elképzelni. A végén nem szólt hozzám. Ma reggelre mintha mi sem történt volna. Egyébként szabadidejében paprika tévét néz, na ezt nem tőlem örökölte :oops: Imád főzni, legutóbb tojásos rizst csinált. Csak nem szeretem, hogy egyedül főz, veszélyes a tűzhely meg a forró víz, így együtt szoktunk és néha nehéz megállni, hogy ne szóljak bele. A tojásos rizs jó lett egyébként.

A testvérnek ő is nagyon őrül, lány szeretett volna, de hát valahogy éreztük, hogy ez most kisfiú lesz. Azt mondta, hogy végül is neki mindegy, mert kisbabának mindegyik nagyon aranyos, de később a pókembert nem hozhatja be a szobájába és egy kitétele volt még, hogy amíg nem szobatiszta nem mehet be a szobájába aludni, mert nem akarja, hogy az ágyába vécézzen. Olyan édesen mondta, nevettünk rajta. Elmagyaráztam neki, hogy amíg pici addig nálunk lesz a szobában, mert neki pihennie kell, hiszen suliba jár és csak ha már szobatiszta lesz 2-3 évesen tervezem egy szobába rakni őket, később pedig mivel ellenkező nemű majd lesz saját szobája. Mondta, hogy majd minden este ő mesél neki, hát azért meghatódtam.





erika82
Erdőkertes
 
 


Hatice majd talán jövőhónap....megjött:(((((((
Erika milyen rendes a lányod:)teccik:))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
:cry: sajnálom, hogy megjött. Hajrá jövő hónap!!!!!!!

Hatice!
4. baba, hűha :wink: ! Elhiszem, hogy a lányod szeretne kistesót. Az enyém is! Ha megtudja, biztos lesz nagy öröm. Még nem mondtuk a családban senkinek, bár, kicsit tartok is ettől. Biztos lesz, aki nagyon fogja húzni a száját, de olyanok is lesznek, akik velünk örülnek majd :wink: . Még csak ma töltöttem be a 9. hetet, legalább a 11-12. heti UH eredményét meg szeretnénk várni.

panda
Halásztelek
 
 


Na ideértem én is... az utóbbi napok egy kicsit macerásabbak voltak, kezdve ott, hogy szerdán megvolt a temetés, amiről természetesen sikerült elkésni, mivel drága párom ilyenkor úgy vezet, hogy a hajam égnek áll, persze én mire odaértünk már kiborultam, hogy arra nem képes hogy időben odaérjünk. Ez volt a papáénál is, csak akkor a nagynéném többet késett és mivel ő a gyereke így meg kellett várni... Én hülye meg naívan hagytam, hogy had vezessen most is áááá

Erika, hogy fiú vagy lány igazából teljesen mindegy, főleg azért mert még szeretnénk azért 1-2 gyerkőcöt :D
Amúgy mi 3-an vagyunk testévek, én egyáltalán nem vagyok bújós, inkább öcsém az, no meg a húgom.

Hatice, szia és hajrá kistesó, jó kis korkülönbség lesz. Köztem és húgom között 13 év van, és én már akkor nagyon élveztem a pici babát, most meg ő élvezi az unokahúgát és tanulja a gyereknevelést :D
Nálunk vicces volt, a mai napig emlékszem a szitura, mikor anyuék bejelentették a kistesót, úgy hátulról mellbe. Úgy kezdték, hogy mit szeretnénk kiskutyát vagy kistesót, persze 12,11 éves gyerekek rögtön a kutya mellé álltunk, mondjuk később az is meglett...

Valaki hányingerre valamit nem tud, már egész napos és ráadásul hideg front van és így a kettő együtt nem megy.... az előbb már kénytelen voltam egy adag kávét legurítani, mert itt szédelgek két napja.
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


beu:örülök, hogy a körülményekhez képes azért jól vagy. Hát nekem sok hányingerem nem volt, így ebben nem igazán tudok segíteni. Nálunk lehet nem lesz harmadik majd meglátjuk az még odébb van, így örülünk, hogy kisfiú lesz.
Vettem kis zoknit és bodyt olyan édesek, nem bírtam ki és jövő hónapban neki kezdünk a vásárlásnak.

panda:mi sem mondtuk meg azonnal talán a 10. héten, az az igazság, hogy én még húztam volna talán a 18. heti genetikai UH-ig is, valamiért nem akartam, hogy mindenki tudja. Fura érzések kavarogtak bennem, de most hogy már tényleg mindenki tudja sokkal jobb érzés ill. rajtam már nagyon látszik is, le se tagadhatnám.

nita:reméljük jövő hónapban jobb hírekkel jöhetsz.





erika82
Erdőkertes
 
 


Beu!
Jó, hogy így átvészelted a temetést. Férjed :roll: . enyém is hasonló, megőrülök néha, hogy elkésünk.
Hányinger-hát nekem folyamatosan van. Akkor sem jobb, ha eszem, akkor sem, ha nem. De ha nem, akkor ráadásul még ég is a gyomrom, és tele van a nyelőcsövem savval, úgyhogy inkább eszem. Mostanában beválik a mentolos tic-tac, az kb. fél órára mérsékli a hányingert. aztán folyt. köv. De a legrosszabb az, hogy állandóan tök édes ízt érzek a számban, ezért már többször is jól elsóztam a kaját, amit főztem :oops: . Meg a nyálzás :roll: . Komolyan, mint egy bernáthegyi, úgy folyik egyfolytában a nyálam :roll: :shock: .

végre holnap nem lesz suli, nem kell fél 6-kor kelnem, és nem kell ma estig főzőcskéznem, ráérek holnap. Hurrá :lol: !

Szép hétvégét mindenkinek!!![/i]

panda
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: