Új privát üzeneted érkezett!

Pedi, tetszik a kuckooooo!! Pottom de szeeeeep! nekem tetszik! En elfogadnam! Latom barnabol nincs hiany!!:):) :D :D :D :D
Nekem melohelyen barna a fal. Ez csak az utan tunt fel miutan irtad, hogy imadod ezt a szint. Masnap realizaltam meloban, hgy jeeee ez is barna. Egyebkent fol sem tunt.
Vendég
 


Mar megint lapteto! Csajok ez a 3. sorozatos laptetom! :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Pedi szupeeeeeeeeer az új kuckótook!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a csomag is jó,......ismerős!!!!!!!!!!!!!! :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 


pedi: micsoda kuckó!!! olyan pedikés! nagyon hangulatos, de tényleg! az a barna szín, megőrülök tőle. szuper. gratulálok hozzá nektek!

csajok és megyek aludni. ma mégis elfáradtam, pedig pedinek azt írtam, hogy nem. de most érzem, hogy igen.

jó éjt!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 



Pedi nagyon sokat változott a hasad és nőtt is:):)
szép álmokat Kati!!!!!!:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


bogi: az előbb enyém volt a laptetőőő!

pedi: milyen szuper a rénszarvasos pizsid! és a pocakod!!! húúú!! tényleg te is hatalmasat nőttél!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati! Ez az egyik pizsi amit tesóm küldött a múltkor! A másikat be fogom vinni a kórházba, az szürke kockás alul, és egyszínű szürke a teteje. Az alsó része flanel anyag, a felső meg annyira puha pamut, nagyon örülök neki!

Te, és a cumi meg a csomag már nem is érdekel?! :lol:

pedi
Kalocsa
 
 


pedi: neked kint van a köldököd? az mindenkinek kijön előbb-utóbb? nekem totál bent van, nem készül ki. mondjuk nekem műtött volt. sérvem volt 6 évesen.

tényleg megyek! pussszancs mindenkinek.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Ja, igen Bogárka, a laptető! Figyu, végül is Te most nem akarsz kismami lenni! :wink: :lol:

Én is lépek mára, mert a picurom iszonyat mód be van indulva! Ma megint alig volt nyugton, én nem értem ezt a gyereket! :roll:

pedi
Kalocsa
 
 


Pedi, igen, nagyon meleg, hangulatos kis lakotok van! Gratula hozza!
Es szep pocid van es csinos vagy es nem vagy balna!!! Es Apa is meglatta a fotod es azt mondta, huuu de csinos pocakos!
:wink: :lol:
Vendég
 


Kati! Kint van már egy ideje, pedig nekem annyira de annyira zárt volt, hogy még sosem láttam a végét, hiába "bontogattam"! De az amit ezen a képen látsz, az az anyajegyem!
Kép

pedi
Kalocsa
 
 


En is leptem, joccakat mindenkinek!

Virag, hianyoztal!
Vendég
 




Kati nem mindenkinek jön ki a köldöke..nekem se jött ki egyiknél se....:)

Pedi ahogy látom neked sincs kint!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Olyan jó volt olvasgatni a délutáni-kora esti beszélgetéseteket. (Most értem a végére.)

Kati, Dike annyira helyesek vagytok! Szépen nőnek azok a pocakok!

Bogi, Cham, Nika, bár korábban is meséltetek a nem épp mesekönyvbe illő családi hátteretekről, most mégis nehéz szívvel olvastam a soraitokat... nagyon sajnálom, hogy így nőttetek fel. Én meg csak itt áradozok arról, hogy Anyu így segít meg úgy segít... Bele sem gondolok abba, hogy ez esetleg fájhat valamilyen szinten Nektek.
Nálunk a család, mint CSALÁD rendben volt, számíthattunk egymásra, a szüleim mindenben támogattak már ami a lelki dolgokat illeti. Anyagilag nem álltunk soha jól, hónapról hónapra éltünk, de valahogy mindig megoldották, hogy a tesóimmal felváltva eljussunk egy-egy külföldi iskolai kirándulásra vagy sítáborba és a családi nyaralás is mindig megvolt. Igaz, hogy többnyire csak a Balcsira mentünk egy rokonunk nyaralójába, de azért rengeteg élménnyel gazdagodtunk ezek az együtt töltött hetek alatt. A mai napig fel szoktunk idézni egy-egy jó poént a közös családi ebédeknél.
Ami az anyagiakat illeti, abban viszont úgy vagyok (vagyunk a férjemmel), mint Ti itt egy páran. Szinte zéró segítséggel építettünk fel magunknak mindent. Az egyetlen dolog, amit kaptunk az a férjem nagyszüleinek a 30 m2-es hétvégi háza volt, ami lakóháznak alkalmatlan volt. Mi építettük át, bővítettük, szépítgettük az évek folyamán. Mi rendeztük be és mi vettük a kocsiainkat is. Nem volt könnyű, hisz mindketten közalkalmazottak vagyunk, de a Zuramnak mindig 2 vagy 3 állása volt és én is ezerrel nyomattam a sulis tanítás mellett a magánórákat meg a nyelviskolát amíg meg nem született Bence. Most nem fényezni akarom magunkat, de a kapcsolatunk első 4-5 évében szinte csak este láttuk egymást. Ami erőt adott mindig a folytatáshoz, az a nyári szünet volt, amit viszont együtt töltöttünk el. (ez a mai napig is egy rendkívül fontos pont az életünkben. )

Na, jól elkalandoztam itt a beszélgetéstől...
:roll:

Ami a 3. gyereket illeti, egyre inkább úgy érzem, hogy nagyon vágynék rá. Pont azért, amit többen is írtatok, a két fiú mellé borzasztóan vágyom egy kislányra. :roll: Érdekes folyamat ez bennem, mert Gergővel nagyon sokat idegeskedtem és kb a terhesség 2/3-áig azt mondogattam, hogy soha nem szeretnék több babát, meg hogy hálát fogok adni a Jó Istennek, ha egészségesen megszületik, de aztán hirtelen megfordult valami és egyre erősödött bennem az a vágy, hogy szeretnék még pocakos lenni. Ezt a szülésem pedig csak megerősítette. Mindössze 35 perc volt az, ami igazán fájt, de valahogy mégsem annyira, mint Bencénél. Most valahogy teljesen természetesnek vettem ezt a fájdalmat, nem küzdöttem ellene, egyszerűen csak tettem a dolgom...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


pedi! annyira csinos kismami vagy, tényleg olyan szép a pocakod!!!!!

kuckó kis hangulatos,tök jó:)

mentem én is jó éjt!!

KépKép
dike
 
 


Hát ez az én formám... mire megírom a mondandóm, elmentek alukálni... evvan...

Akkor jó éjt!

Pedi, nekünk pont ugyanilyen az emeleten a fiúk szobáiban a fal. Mármint a lambéria része, csak a fal színe sárga. Éni is imádom és annyira hangulatos az a sok fa!
A pocid meg rettentő cuki és NEM BÁLNAAAAAAAAAAAAA!!!!!!

Kati, a köldököm nekem sem jött i egyik terhességemnél sem.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virag, Te mindig olyan jokat irsz!

Jo ejt!
Vendég
 


látom nagyon éltek :) már megint két oldalt kell olvasnom :D

Látod kati nem figyeltem bocsika :) tényleg ezen már azért szép nagy a poci :)

nita: én nem tartalak felelőtlennek:) ha én is arra várnék hogy mikor leszek milliomos akkor Gergő sem született volna meg :D hajrá harmadik babó :)

kati nekem a felicitas csomagban szinte semmi sem volt csak pár újság meg szórólap :(
nekem semmi cum semmi nem volt benne.
Nekem nem volt kiállva a köldököm :)


De jóóó én is emlékszem pampára:) el kellett nekis mennie hogy babásodjon :)

pedi szupi lett a kuckótok :):):és a babakuckós is nagyon csini kis kerek :)

Csillag: semmi gond én ennek ellenére sem vagyok boldogtalan és tudok örülni más örömének :) én mindig csak előre néztem és pozitívan szemléltem a világot.

nika70
Salgótarján
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: jó reggelt!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

(olyan pedisen próbáltam)

nem volt túl jó éjszakám. megtörtént az, ami kismamaságom alatt összesen eddig kétszer!
éjjel felébredtem éééés, hánytam. már este rengeteg savval feküdtem le, és éreztem, hogy lesz valami, de álmos voltam az egész nap után, így könnyen elaludtam. aztá hasfájásra ébredtem, majd...
utána viszont aludtam tovább. :roll: :roll: :roll:

és még most is fogok aludni, mert a férjecském is itt húzza még a lóbőrt.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Jó reggelt!

Kati! Sajnálom az éjszakát! Jártam ám már erre, de csak olvasó üzemmódban! :wink:

Én most jól aludtam, leszámítva, hogy 3szor voltam pisilni, és az utolsónál nem nagyon tudtam visszaaludni. Aztán nagy nehezen mégis, és ezt utálom, mert ilyenkor mindig fejfájásra ébredek.
Képzeljétek! Ma reggel mesét néztem! :oops: A Story TV reggelente Disney meséket ad, ma a Gumimacik volt és a Kis hableány. Pont a múltkor beszéltük Zolival, hogy egyszerűen már egyik adó sem sugároz normális meséket, nem csoda, hogy olyan "kergék" a mai gyerekek. Mondjuk én nem hagynám neki nézni ezt a sok baromságot.

Visszatérve a tegnapi témához! Én a szüleimnek úgy mint szülők sokat köszönhetek, mert mindig számíthattam rájuk, csak mint CSALÁD voltunk nullák. Ahogy olvastam soraitokat nekem is lelkiismeret furdalásom lett, mert én most is számíthatok rájuk. Persze az más dolog, hogy anyósékra sokkal inkább, de azért amiben tudnak segítenek.

Csillag! Azokat a nyári szüneteket úgy irigylem, mármint abban az esetben, ha mindkettőnek van. Anyóséknál is így volt, mert após pedagógus, anyós pedig suliban dolgozott irodán. Szerintem az hatalmas dolog. Mi sajnos mindketten magánszférában nyomtuk/nyomjuk. Tudom, anyagi szempontból jobban megéri, bár, ha jól leosztom a munkaórák számával a fizetést, én nem voltam agyon fizetve és Zoli sem. Ő sajnos ma is dolgozik, már 6:45kor elment. :( A másik bajság nálunk az volt, hogy ki sem adták rendesen az éves szabadságainkat. Meg a szombatokért járó szabadnapokat sem.
Mindezek ellenére mindig azt mondom, örüljünk, hogy a mai világban van hova bemennünk dolgozni és kapunk fizetést.

Jaj, lányok! Rajtam kezd úrrá lenni az izgalom. Már egyfolytában azon jár az agyam, hogy még miket kell venni(babónak egy csomó mindent), és már írom is cetlire, hogy mi fog itthon elfogyni, mi kell nekem a kórházban és mi kell még a picurnak.

Brita! Hogy sikerült a vendéglátás és a tegnapi vásárlás?

Ki mit csinál a hétvégén?
Én nemsokára indulok boltba, kimaradt tegnap egy-két dolog, aztán főzök zellerkrémlevest és sütök pizzát. Sógorom is jön ma ebédelni, mert anyósék csak este érnek haza.

pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok.

Végre ide értem. Annyit írtatok (ami jó) , hogy alig bírtam követni.

Nita: Én nem foglalkoznék senkivel. Senkinek semmi köze hozzá Ti mit akartok. Pláne a mai helyzetben a háromgyerekesek jobban is járnak. És ne feledd 3 a magyar igazság:)
Ha te szeretnéd akkor ne foglalkozz senkivel.
Hátha lány lesz de ha fiú az sem baj.
És önző is elszek : tudnák újra kivel sátálni:) Mehetnénk játszózni:)
Zoli mit szól hozzá?? Mert ha ő is benne van kit érdekel a ház mennyire van kész. Majd kész lesz.
Tök mindegy a 2gyerek után vagy a 3. után fejezitek be.
Én ha korábban szültem volna a lányomat akkor biztos lenne 3 babám is.
Fiatal vagy szóval én bele vágnék. Sok minden nem kell . Babakocsi meg ami kell szinte megvan neked,

Pendi: De szép a pocid:)
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Kati, sajnálom a sz@r éjszakát. Remélem nem ismétlődik meg a dolog.

Pedi, a nyári szünetek tényleg isteniek így, hogy mindannyian itthon vagyunk és akkor még nem is beszéltem arról, hogy vannak egyéb iskolai szünetek is, amikor a zenesulikban, ahol a férjem dolgozik, ugyanolya leállás van. És ha jobban belegondolok, ezek rengeteget fognak jelenteni akkor, amikor már a fiúk is iskolások lesznek. (ha az állásunk megmarad addig...)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


kati: sajnálom :(

nika70
Salgótarján
 
 


Irigylek Mindenkit akinél jó idő van. Mi nem kapunk a 10 fok körüli hőmérsékletből... :? Itt fagypont körül van és undorító ködös az idő.... brrrrrrrrrrrrrr..... TAVASZT SZERETNÉK!!!!!!!!!!!!!!!!

(Apa el tudta altatni Bencét délután... :shock: Azt hiszem visszaadom az anya-diplomámat... :P :twisted: :P :P :P )

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok!

Kati sajnálom a rossz éjszakát!

Pedi én is pizzát sütöttem ma, meg tiramisut készítettem!

Nálunk és voltak vendégek, Pici Lacika szülei, Babu otthon maradt a nagymamával, mert akartak menni moziba a Barátnőmék!

Virágom tejcsivel minden rendben van? Ti mit csináltok ma?

Bettikével vajon mi lehet? Kati nem válaszolt még az smsre? Biztos otthon vannak már!

Új mosógép nagyon szuper, de legszívesebben vitrinbe tenném, vagy bármilyen módon elzárnám, hogy csak én férjek hozzá, és én indíthassam el, és nem azért mert irigy vagyok, vagy bármi ilyen, csak ez a vénlány már megint okoskodott....és nem akarom, hogy tönkre tegye, a másiknak is a kapcsolóját eltörte....

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Most olvastam Betti blogját! Már írt is oda!:)

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Mona , ügyes vagy a sütögetéssel meg a pizzával!
A mosógéppel kapcsolatban megértelek... a vénlány meg igazán elmehetne kúráltatni magát megint valahová... Nem lesz ilyen mostanában? Vagy évente csak egyszer szokott menni?

A tejcsivel most minden OK, szerencsére (kop-kop-kop), sőt tegnap előtt Gergő csak egyszer kelt fel éjszaka és már kínlódtam, annyira feszültek a cickók. :oops:

Ma nem csináltunk semmit, délelőtt elmentünk a Merto-ba és vettünk egy kétszemélyes szánkót. Biztos lesz még hó és azzal jövőre már két gyereket is lehet egyszerre húzni. :D



Köszi az info-t Bettiről, mindjárt meg is nézem, hogy mit írt.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok!

Mona! Örülök a mosógépnek! Bízzunk benne, hogy túléli az öreglányt, már bocs! :oops: Te milyen ízű pizzát csináltál? Milyen tésztarecepted van?
Én csináltam sonkás-gombás, kolbászos-kukoricás, carbonara-s, és a maradék tésztából pedig kapros-túrós lepényt. Összesen 90dkg lisztből gyúrtam be. Hát, a sonkás-gombásat majdnem megették a fiúk, én abból csak egy vékony szeletet ettem.

Csillag! Azért, mert apa el tudta altatni a fiadat, azért még nem tüntetjük ki a szuper-apa címmel! Te viszont még mindig szuper-anya vagy! :wink:

Mi délelőtt vettünk szőnyeget a kuckónkba. Kedden vagy szerdán jön meg. Éppen csak ilyen darabokat, amikre rálépünk, ha kiszállunk az ágyból. Sajnos lamináltat nem találtunk, majd szerdán úgy is megyünk Szekszárdra, ott még megnézzük az Obiban meg a Brico-ban.
Nagyon elfáradtam ma is. Mire mindent elpakoltam, elmosogattam, majdnem fél4 volt. Na, azóta semmit nem csinálok, és ma már nem is fogok. Illetve a neten nézelődök, meg írom a listáimat!

Csillag! Nektek milyen a légzésfigyelőtök, ha jól emlékszem, Nektek van?! Én még mindig nem döntöttem el, hogy vegyek, vagy ne. :roll:

Csucsu! Mesélj egy kicsit, hogy vagy? Hogy telnek a hétköznapok? Mikor kell menni legközelebb dokihoz?

Bogárka! Te ma dolgozol?

Kati! Apázol? Remélem, ma nem vagy rosszul!

Nika! Ma mire nyomod?

Beze! Nektek milyen éjszakátok volt?

Dike? Selyem? Dr.Cham? Nita? Brita?

pedi
Kalocsa
 
 


pedi: ma zumbát tornáztam :):):):

nika70
Salgótarján
 
 


Virág, sajnos egy évben egyszer lehet csak menni, szerintem idén nem lesz pénze rá, sajnos neki nagy igényei vannak, egy ágyas szobába kell mennie mindenképpen és az kb. 115e ft. Nekünk pedig nagyon sok lesz ez az év, nem tudunk adni neki!
Nyuszikám kitalálta, hogy lebetonozza a garázst, mert az anno kimaradt, 80 m2, a tető egy részét is szeretnénk kicseréltetni, megerősíteni!
Konyhánkat kell kiglettelni, festeni, a gyerekszobát, saját szobánkat is szeretném még a szülés előtt kifesteni!
És azért valljuk be, hiába van meg már most nagyon sok mindenünk, Babunak is van mit venni, + doki....szóval kicsit húzós ez az év.........
Az egyik fiára abszolút semmiben nem számíthat az öreglány, az Apósomékre sem nagyon, mert neki is ott a sok hitel, ők sem tudnak adni!

Bocsi, hogy ennyire részletes voltam.....

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Pedi én is 90 dkg lisztből csináltam, a tésztában még olaj, só, tej, élesztő volt, csak ilyen sima.
A feltét is nagyon egyszerű volt, pizzaszósz, sonka v marha párizsi, kukorica, hagyma, erős paprika, sajt!
Most csak ilyen egyszerűt csináltam, mert már itt voltak a vendégek!
3 jó nagy tepsivel lett, de majdnem elfogyott az összes!

Gratulálok a szőnyeg vásárláshoz, hozz ám képet majd nekünk!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Pedi, nekünk ez van, légzésfigyelő és bébiőr egyben. Bencénél másfél évig használtuk, most Gergőnél is születése óta és ami a lényeg, hogy SOHA nem riasztott be tévesen. Egyszer szólt Bencénél,de akkor már nagyobb volt és "lemászott" az érzékelőlapokról. Ja és ezt nem mondtam Nektek, mert nem akartam senkit ijesztgetni itt, de Gergőnél is becsippantott egyet nem sokkal azután, hogy hazajöttünk a kórházból... Úgy működik, hogy x másodperc után, ha nem vesz levegőt a baba, akkor egyet csippant, majd rá 10 másodpercre kezd el folyamatosan csipogni. (ez azért is jó, mert ha elfelejted kikapcsolni amikor mondjuk kiveszed a babát az ágyból éjszaka, még van időd arra, hogy visszalépj az ágyhoz és kikapcsold mielőtt elkezd kiabálni.

http://www.argep.hu/trend/ANGE/Angelcare-301.html

Mona, hát ez tényleg jó húzós év lesz Nektek anyagilag...
arra viszont légy nagyon büszke, hogy elviselitek, sőt, ahogy a szavaidból kiveszem, egyedül Ti támogatjátok egyedül az "öreglányt".

Csajok, kismamik, érdekelnek Benneteket Gergő által kinőtt gyerekrucik? Tegnap szanáltam és gyűlik. A legtöbb csak pár alkalommal volt rajta... Óccsóér adnám... :wink:
Ja, és vannak olyan Bence picibaba rucijaim, amik Gergőn nem is voltak. (Bencus ugye nyári baba volt.)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Nika, olyan ügyi vagy! Én még csak hallottam erről a zumbáról, hogy van ilyen, de még nem néztem meg soha, hogy mi is ez valójában...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok!

kati, nem bántottál meg, nem vagyok sértődékeny, csak a te és a többiek véleményére voltam kíváncsi. :wink:
Éjszakát sajnálom, egyszer Marcussal hánytam savat, kb 7 hetesen, hát az brutál volt...

Szépek a pocakok. :D

Pedi, tuti a kuckótok, nagyon tetszik! :D
Köszi, jól telt volna, ha Lexi nem áll neki negyed 3-kor szirénázni. :(

Nika, ügyes vagy nagyon.

Csillag, nekünk is angelcare van, nem tudom, hányas, de rengeteg téves riasztásunk volt Marcinál, 1 éjszaka kb 5-ször kaptam szívrohamot, pedig csak az érzékelőről mászott le.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Csillag, ilyen van nekünk is.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


sziasztok! kati! sajnálom a szar éjszakát.

este lefeküdtem, és még soha az életemben még terhességem alatt se tegnapig nem volt fent a savam, el se tudtam képzelni, h az mit jelent.hát tegnap elmagyaráztam apának, h mit érzek, mindjárt megőrülök, mondom ez az?? ő sokszor mondogatja h fent van a sava. azt mondja ez az szerinte.ettem egyfolytában a háztartási kekszet, alig tudtam elaludni szét mart.

jan 17. én megyek 18 heti uhura:)nem sokáááá:)))

egyre jobban feszül a hasam,érzem h nől.

KépKép
dike
 
 


Virág engem érdekelnének ruhák, főleg a nyári, csak ha nem gond szeretnék várni a 4D-s uh-ig, ott majd talán megtudjuk a Baba nemét, március elejére tervezem!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


sziasztok lányok!

csillag: apát nem kell felmagasztalni, amiért elbírt egy három évessel! :lol: :lol: :lol: :lol:
te két gyerekkel vagy esténként, meg nappalonként. délelőtt lehajtottátok bencét, így lehet, hogy egyébként is kidőlt volna.
te szuper anyucika vagy!!!
én azért remélem, hogy a szánkót idén majd csak év vége felé tudjátok használni. :wink: :wink: :wink:

mona: le a kalappal, hogy tit támogatjátok az öregasszonyt! neki kellene titeket! mi zsolti nagymamájától egy csomó pénzt szoktunk kapni, pedig nem éhezik, nem fázik. van neki a bankban valamennyi, hogy ne legyen "gond" a temetéssel, de a többit nekünk szokta adni. pár havonta szokott adni valamilyen indokkal 50-60ezret, pedig összesen 72ezer a nyugdíja. nem is értjük, hogyan tudja összeszedni. mondjuk én rendszeresen viszek neki ha sütök-főzök valami finomat. egyébként a szomszédunkban lakik.
de nagyon kis fitt nagyi.

pedi: húúúú, azok a pizzák!!! nagyon stramm vagy. babaszobába kerestek lamináltat? dr.padló nincs felétek? ott szuper fajták vannak szuper áron.
mi is olyan légzésfigyelőt vettünk, ami csillagéknak van. és a férjem a jövő héten fogja bekamerázni a babaszobát, hogy éjszaka csak a tévét kelljen bekapcsolnom, ha hallom a babát. és nappal is a nappali tévéjén látom majd, hogy mi történik a babaszobában, amikor például délben oda fektetem.

beze: lexi miért sírhatott? nem érzel rajta féltékenységet? örülök, hogy gyógyul a sebed. sokkal rosszabb volt, mint amire számítottál?

nika: szuper, hogy ennyire lelkes vagy!!! állj, már rá a mérlegre, ha lesz kedved! érdekelne engem, hogy hol is tartasz!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


dike: kenegesd valamivel, nehogy repedezzen. ilyenkor nő egy nagyot, amikor viszket. legalábbis nálam ez van/volt.
sajnálom a savad! ki kell kísérletezned, hogy mi a jó rá. már többen írtunk ezt-azt. citromos víz, gyömbér, alma, nem evés 5 után, rennie antacidum stb.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok, egész nap kínlódok a hányingerrel, de az előbb sikerült is kihánynom vagy 1 liter savat. Most kész vagyok.....tanulgatok, alszom felváltva.....ha így folytatom, szerdán ismét bukás lesz. A múltkor valahogy jobban haladtam!

szóval dike üdv a klubban, fúúúúúúj sav

Pedi, szép a pocid és tetszik a szoba is!

virág, neked akartam írni, hoyg én pont így voltam a 2 fiúval....1. terhesség alatt azt mondtam soha többet, aztán a 2. után megjött a kedvem. Meg nagyon vágyom azért egy csajra is :wink: szóval hajrá 8) :wink:

nika, milyen a zumba? hallottam hogy nagyon jó, egyszer kipróbálnám!

na megyek is, mert el kell mennem boltba, vmi joghurtot ennék
chamomilla
Pécs
 
 


Pedi, koszi, igen, ma dolgoztam, de minek? Alig vartam, hogy vege legyen.
Te, hogy vagy? Apa van ma este vagy ma is keson vegez?

Virag, sztem ne ess magad ala attol, hogy apanak sikere volt. Lehet csak apahianya volt Bencusnak. Elvegre Teged tobbet lat, tobbet altatod, apa pedig ritkabban. Ne legyel kimeletlenul szigoru magadhoz, ezeket eszre se ved, nem meg magadra!! :wink: :wink:

Dike, fuuuu, ez a sav ez durva lehet. Kati irta egyszer, hogy a dokija azt javasolta, hogy magasabban fekudjon, tegyen parnat maga ala es ettol jobb lett Neki. Ugye, Kati igy volt vagy rosszul emlekszem? Csak mert engem is erdekel most ez a dolog. Apanak van sava.

Kati, az nem jo, hogy nem aludtal jol. En sem es megint voltal eszembe ejjel. Az viszont szuper, hogy tudnak tamogatni anyagilag. En sajna azt sem tudom ez milyen, meg sosem kaptam semmit, se penzt se mast. Azert ez a mai vilagban jo dolog. Stabilitas erzest mindenkeppen ad.

Cham, szegenykem, de rossz lehet Neked is!! A joghurt jot tett?

Mona, orulok, hogy jo a mosogep. Ma mar Te is dolgoztal. blaaaa, en nagyon utaltam ezt a mai napot.

Selyem???

Rita?
Vendég
 


bogi: te mire nem emlékszel???? igen, nekem anno még a háziorvosom ajánlotta, hogy tegyek még egy kispárnát. és átmenetileg jó is volt. de mára már ülve is aludhatnék, nagyon sz@r időnként. például most is. nem tudom milyen lesz az éjszaka.
igen, jó, hogy kapunk néha néha egy kis pénzt. tényleg jól esik egy-egy "luxusabb" kiadásra, amit egyébként nem tennénk meg.

mi történt a munkahelyen, hogy alig vártad a végét?
házikóról csinálsz képet nekünk. belaktátok már? környéket szeretitek?

cham: üdv a savas klubban. ma ezt én nyitottam az éjszakai produkciómmal!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


:shock: :shock: :shock: :shock:

uhhh, csajok. jó a téma :lol: remélem én minden tünet nélkül vészelem át a terhességemet. anyámnak egyikünknél sem voltak tünetei, pedig 5en vagyunk tesók.

csajszik, annyira örültem a pocifotóknak!!!!!!nagyon szép mindegyiK!!!

tegnap anyósomnál voltam, azért írtam csak pár sort, este meg 11után értünk haza, szóval az ágyból visszaolvastam.

ma pihi-day van, filmezek, főztem, vásároltunk délelőtt...

a kaja, csőben sült pangasius filé párolt rizzsel. nem csináltam még ilyet, de fincsi volt :)

Kép
selyem
Pécs
 
 


Csajok akartam kérdezni mi az a laptető???

Kép
selyem
Pécs
 
 


Cso Selyem!

Mit foztel mar megint Te! Kiolvasni sem tudtam! :lol:

Es milyen a paletta, sminkeltel mar azota belole? Tartos?
Vendég
 


Bence délutáni alvásával totál beigazolódott az az elméletem, miszerint azért olyan hisztis mostanában, mert fáradt. Ma délután fényévekkel normálisabban viselkedett.
(A fáradtságát úgy képzeljétek el nála, hogy vörösek a szemei a kialvatlanságtól... a múlt héten egy gyógynövényboltban meg is kérdezte az eladó tőle, hogy sírt-e, mert olyan pirosak a szemei.)

Mona, szívesen tartogatom Neked a rucikat bármeddig. Egyébként van egy csomó unisex darab. :wink: És ha érdekel, a pihiszékünk meg a játszószőnyegünk is feleslegessé válik mire a Ti Babótok születik. (Remélem nem veszed tukmálásnak a dolgot... Ha nem itt, akkor Teszveszen fogom eladni ezeket.)

Cham, sajnálom, hogy carul vagy... és minden elismerésem, hogy ilyen állapotban is képes vagy leülni és tanulni. a Fiacskáid mennyire foglalják el magukat? Írtad, hogy most mind a ketten otthon vannak, mert betegek. Nem nyúznak, hogy játsszál velük?

Beze, Marci le tud már mászni az érzékelőről?????? :shock: :shock: :shock: Gergő háton alszik, de egyelőre ott tartunk mozgásban, hogy ha szélesebb lenne a kiságy, akkor totál körbepörögne. Így viszont "csak" ferdén fekve találom mindig amikor odamegyek hozzá. A kis buksiját nekinyomja a fejvédőnek és befekszik a két belógatott játék közé.
Mekkora a kiságyatok? Nekünk 60x120-as.

Bogikám, érzem az írásodból, hogy eléggé "béka s@gge alatt vagyok" hangulatod van... :cry: :cry: :cry: Mi volt a baj a munkahelyeden?

Kati, szuper a Férjecskéd nagyija, hogy ennyit segít Nektek.

Nálunk a nagypapám dugja mindig a pénzt, de csak a tesóimnak. Nekem soha nem ad, mert úgy gondolja, hogy mi jól élünk. Való igaz, hogy több dolgot értünk el a férjemmel, mint a testvéreim, de mi nem vártuk tátott szájjal a sült galambot, hanem keményen megdolgoztunk (dolgozunk) azért amink van.
Ja, és képzeljétek, karácsonykor azt is odamondta nekem a nagypapám, hogy akkor most, hogy Gergő megszületett, nemsokára mehetek is magánórákat adni, hogy legyen több pénzem. :twisted: :twisted: Jó, mi?????? A tesóimnak ilyet miért nem mond?????????

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: