Új privát üzeneted érkezett!

Betty

Tökéletesen megértelek!
Pont az említett topikban volt az-biztosan emlékszel-hogy mikor megírta azt a bizonyos magyarsággal kapcsolatos hsz-t,senki de senki nem reagált rá!!!Ez megdöbbentett....de ott úgylátszik ez a szokás... :roll:

Más téma:mit főzöl ma??Semmi ötletem sincs...
Vendég
 


Hoppácska,micsoda lapalját dobtunk itt össze Neked!! :wink: :wink:
Vendég
 


:P :lol:
Ma nem főzök :P Anyum meghívott ebédre minket 8)
Ilyenkor szoktunk hozni is, és vacsira azt esszük.
Egyébként húsleves lesz, krumplipüré, meg fokhyagymás sült husi savanyúval...már folyik a nyálam :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 

 
 

És te :?: Mit főzöl :?: Mit csináltok ma :?:

Többiek :?:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Na A Pavlovi reflexeim beindultak :D

Én borsólevest terveztem és át kell túrjam a mélyhűtött cuccokat hátha valami kincsre bukkanok ott,mert a második fogásról halvány lilám sincs...sztem valami pipicicit tejszínes trutyival,tésztával fogok.És most hogy írtad a fokhagymát,szerintem az kerül a tejszínbe...

Ja és én már hódoltam az egészséges életmódnak is:végigszenvedtem Rubint Réka terhestornáját,a belem lógott,de most állati jól érzem magam!! 8)
Vendég
 


Sziasztok!

Most jövök ebédről.
A tegnapi kiborulásomról: úgy éreztem összecsapnak a fejem felett a hullámok. Munka terén rengeteget kell dolgoznom, ez még nem lenne baj, ha legalább időben el tudnék jönni az irodából, de nem tudok. Ha 6kor kijövök, ünnep van. Aztán a fennmaradó rövid kis estémbe annyi mindent szeretnék bezsúfolni, h persze nem marad idő a felére sem. Azt éreztem, h minden nap kb el kell döntenem, hogy ma főzök-e, vagy futok egyet, vagy elmegyek bevásárolni, mert másra egyszerűen nem marad idő. És akkor ezek után kellene leülnöm tanulni, amire végképp nincs időm, energiám meg főleg... De abba a hibába nem szeretnék esni, hogy pl nem sportolok, mert akkor én iszonyú szarul érzem magam, hiszen egész nap, kb 12 órát ülök a gép előtt. És mióta januárban visszamentünk dolgozni, állandó fejfájásom van, ami nálam eddig soha sem volt.
Na, és tegnap reggel leültem tanulni és rájöttem, hogy olyan mennyiségű az anyag, hogy ha nem mennék dolgozni a vizsgáig, akkor lehet, hogy le tudnék vizsgázni. Na és akkor kiborultam, hogy nekem semmire sincs időm, stb. Lehet, h másnak ez hisztinek tűnik, de akkor én tényleg ezt éreztem és tényleg ilyen az életem jelen pillanatban, ami persze nézőpont kérdése, hogy mennyire car, vagy mennyire nem. Mivel amit csinálok magamnak csinálom és nem alkalmazotti státuszban vagyok, ezért ilyenek, hogy tanulmányi szabi vagy táppénz vagy 'lecarom a munkát' tabletta nem jöhet szóba.
Tudom, sokan azt mondják, hogy örüljek, hogy van mit dolgozni és én általában örülök is, de most kicsit kiborultam. Ma azért már más színben látom a világot, alapvető problémám az, hogy maximalista vagyok...
Bocs, ha hosszú voltam. Legalább kibeszélem. Férjem meg csak lesett tegnap, hogy mi van velem...

chrissy81
 
 


Chrissy

Hidd el,mással is megtörtént ilyesmi!Konkrétan velem is.
De rájöttem,sehogy máshogy nem tudok időt nyerni,csak úgy,ha pár ügyfélnek nemet mondok és a felszabadult időt fordítom másra!

Gondolj bele,mi lesz akkor,ha mindezek mellett még egy babát is el kell látnod??

Kitartás,meg fogod találni a megoldást!
Vendég
 


Milyen, tudom ,hogy igazad van, de hát nem egyszerű. Mindenesetre ez nem a tipikus hozzáállásom a dolgokhoz, tegnap egyszerűen csak bepánikoltam a vizsgaanyag mennyiségét meglátva. :roll: :cry:
De már túl vagyok rajta. :wink: :P

Ki mit csinál így vasárnap este? Nekem a vasárnap az itthon ülős napom. Csípem.

chrissy81
 
 


Chrissy

Másképp fogalmazok:eljön majd az a pillanat mikor ráébredsz nem éri meg annyira hajtani.
Én is maximalista vagyok/voltam.Rengeteget dolgoztam,jó volt az érte kapott pénz is. De volt egy pillanat,mikor átértékelődött bennem minden.Azóta tudok nemet mondani pl és sokkal kiegyensúlyozottabb lett az életem.
Még azt sem bánom,ha ezért cserében gyakrabban meg kell gondolnom,mire telik és mire nem.

Ma van a fiam 10.szülinapja.De sajnos az apjánál töltötte ezt a hétvégét. Aki a szokásos ...áhh,nem minősítem....mindegy,késve hozta haza,majdnem egy órával később.A telefont nem ismeri,elnézést nem kér...engem ez borít ki.nyilván érzékenyebb is vagyok,jól kibőgtem magam...
Vendég
 


Helló Lányok!


7végén ezeregy programunk volt, így hiányzásom igazolt. :lol:


Milyen: Gyermekedet Isten éltesse! Kép
Sajnálom, hogy az apja miatt bosszankodnod kell. :(


Chrissy: teljes mértékben megértelek.
Esetleg nem tudnál vkit pár órában alkalmazni? :oops: Aki a kezed alá dolgozna,...


Betty: kedden mész???


Lujzi: na milyen volt a nagy Budapesten a baráti összejövetel?


Csibuc: jó döntés!!! :D




Mindenkinek pusssssz!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Anyci: most jövök az iwiwről! Szenzációs az új kép a lányodról! Nagyon ott van! Ezek a szemek! Ezek a színek!!!!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Chrissy
örülök, hogy már minden rendben veled :!:


Milyen
isten éltesse a fiadat :wink:
Szülinapja volt :?:


uszi
holnap megyek uh-ra, a helyzet ugyanaz, mint volt is.
Már mindent megpróbáltam, hogy megjöjjön, de nem jön :twisted: :twisted:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Jó reggelt!

Milyen, nagyon sajnálom, az exed nyilván így tör borsot az orrod alá...
Igazi jófej... na mindegy. Isten éltesse a kisfiadat!
Értettem én, hogy mit mondasz. Tudom is. A baj annyi, hogy nem egyedül döntök a témát illetően...
Betty, holnapig már csak kibírjuk, nagyon kivi vagyok mit fog mondani a doki. Utrot szeded még?

Puszi, felvettünk még egy embert, jövő héten kezd. remélem beválik.
Miket csináltatok hétvégén?

Lujzi, hogy éreztétek magatokat? Gyere és mesélj!!!!!!!
Többieknek pusz.

chrissy81
 
 


Sziasztok!



Megint hétfő,... :twisted:


Chrissy: meglepi buliban voltunk szombaton, vasárnap meg barátoknál ebédeltünk, majd másik barátoknál babáztunk, majd harmadikoknál köszöntöttünk, majd anyósomnál... :lol:
Remélem könnyít az alkalmazott a terheiden!!!


Betty: :roll:
Bosszantó helyzet! De vajon miért nem jön meg??? Brr!!!


Bri: már nincs 7vége! :wink:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!


Chrissy: megértem a kiborulásodat,....alkalmozottként sem könnyebb sokkal. Én nem mondhatok nemet semmire sem, ha valamire köteleznek, megteszem, mert muszáj.Mivel vidéki vagyok, bár nem lakom messze ísoprontól, mégis szar a közlekedés, van úgy, ha délutánra megyek, két órával munkakezdés előtt kell indulnom,mert nincsen buszom, és két órát kell várnom munka után,mert szintén nincsen buszom. Szóval így sem könnyű, és kiborulok, én is, közhely, de örülök, hogy van melóm, mert ezáltal jó helyzetben élünk. Ma nem dolgozom, de vasárnap délután igen, úgyhogy már most depizek miatta.

Pest: csodás volt, és sírok,mert hamar eltelt az idő. Csak ne kellett volna 4órát utaznom..... Aréna plázában láttam egy olyan szép nyuszit(mindegyik szép volt), és fáj a szívem,amiért nem tudtam elhozni onnan......
lujzedli
 
 


Csajócák!!

Köszönjük a jókívánságokat a fiammal együtt!!Buli még nem volt,mert ugye apjánál volt,de hétvégén jönnek a szüleim,anyósék,tesómék és megtartjuk mi is!!

Nálunk olyan szépen esik a hó!!!Felétek??Helyzetjelentést kérek! :D

Tudjátok,h jövőre fehér karácsonyt jósolt a Dávid Mihály??Az idei naptára is szó szerint bejött!!
Most lépek,mert a gyermeket dokihoz kell vinni,mert természetesen és szokásosan betegen kaptam vissza :roll:

Addig is szép napot mindenkinek!!
Vendég
 


Milyen: én elfelejtettem, sorry. Boldog Szülinapot a fiadnak :)
lujzedli
 
 


Lujzi

Neked is köszönjük a gratulációt!

Hehe...tartoztam az ördögnek,a gyerekdoki ma szabin volt :evil:
A helyettest meg nem csípem,na meg nyócezren voltak,inkább reggel újra próbálkozunk.

Mindenki lapít... :( hol vagytok??

Csibuc,Te pl ma mentél a dokihoz,ugye?...sikerült valakit ajánlania?
Vendég
 


milyen: én vagyok,egész nap várok,hogy írjon végre valaki
lujzedli
 
 


Én is itt vagyok és leskelődöm időnként! :lol:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Milyen
te, ez a Dávid Mihály esetleg azt nem mondta meg, hogy a Betty terhes lesz idén :?: :lol: Vagy ilyet nem jósol :?:


Chrissy
Már levittem az utroadagomat 3x1-re, ne fogyjon annyi :wink:


Puszi
holnap kiderül a tuti :!: Remélem nem lesz semmi gond, és megjön piri, ha abbahagyom az utrot :roll: :!:
Aztán meg kezdünk....valamikor Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Bettykém

Ez a pasi meteorológus,nem jós :D

Azt én megmondom,hogy terhes leszel!! :wink:
Vendég
 


Jó reggelt, már akinek jó,... :(




Tegnap reggel ébresztették az eszkimóinkat (2), de kétséges volt, megmaradnak-e, ezért ma újra kellett hívni a labort. Sajnos nem úgy fejlődtek tovább, mint kellett volna, így nem ültetik vissza őket.

Folytatás nem tudom mikor lesz,...


Puszi Nektek!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Jó reggelt!

Puszi, annyira sajnálom... És akkor most mi a következő lépés?
Írnék valami nagyon biztatót, de nem jut eszembe semmi, csak a szokásos közhelyek... :cry: :cry: :cry:

Betty, gyere már és mond mit mondott a doki, már tűkön ülök, annyira izgulok érted!!!!!!!!! :roll:

Lujzi, mesélj már, ti hogy álltok? spontánkodás folyamatban?

Én tegnap csináltam a szokásos lh tesztjeimet, és épp hogy halványabb a csík, mint a kontrolll csík, így nem tudtam eldönteni, h most mi a szitu... na, azért tettünk a dolgokért. ma a hőm is leesett, ez akkor azt jelenti, hogy ma van ovum? Puszi, ebben te vagy a szaki... Mindenesetre kis ovu fájdalmam azért van!

chrissy81
 
 


Sziasztok csajszik!

puszi: sajnálom :cry: :cry: :cry:

chrissy: én is ilyen vótam detto, meló ezerrel, hajtás örökké, pihi nuku csak a munkadrog. Egy idő után besokalltam, no meg alám is raktak a kevésbé jól teljesítők, így fogtak a cókmókot oszt jól leléptem. Nem bántam meg.... Szerintem ne gondolkodj, csak tanulj amennyit bírsz a munka mellett és menni fog a vizsga, hisz nagyon okos csaj vagy :)

milyen: igen, tegnap voltam dokinál, reggel már a vv-n beszéltem az asszisztenssel, hogy úgy néz doki nélkül maradtam. Kérdezte miért, hát mondtam, hogy Arnold kezelését kétségbe vonta a dokim. Nem érti minek az utro meg azt sem hogy miért járok 2 helyre párhuzamosan (holott ezt az elején elmondtam a szülésznek, hogy így lesz legalább a terhesség 12. hetéig és vagy így vállaljon vagy sehogy - akkor bezzeg nem ágált) :(
Szóval az asszisztens kiakadt és mondta hogy ha du megyek vissza UH-ra akkor kérdezzek rá. Arnold persze addigra mindent tudott és azonnal ajánlott egy orvost, de majd a 11 heti találkozón fixáljuk. Ja és a hab tortán, hogy a tegnapi progeszteron szintem a 3x3 utro ellenére megint a búvár béka segge alatt van, így nem maradt más hátra, mint mostantól 28 napon keresztüli injekciózás. Na ez betette a kaput nálam, mert ugye ha nem kaptam volna utrot, akkor már elvetéltem volna. Mondtam Arnoldnak, hogy a másik dokim felejtve, adjon védőnőhöz beutalót és mikor 3 hét múlva találkozunk, akkor megbeszéljük a további szülészeti kérdéseket (az egésznek az a rákfenéje, hogy Arnold nem vállal szülést, pedig kézen fekvő volna, hogy nála szüljek :( ).

betty: ma van az UH nap, nagyon várom a híreket felőled és drukkolok a pici csodáért :)

Egyébként melischnek én is írtam privit - bár ezt már milyen tudja- de a többiek nem. Engem is kiakasztott a modora, meg a megnyilvánulásai. Nagyon keményen megírtam neki a véleményemet, talán túl keményen is. Mindent megírtam neki amit gondolok, a magyarságellenes hozzászólásáról meg a kioktató modoráról :evil: . De nem bánom, mert nem szerettem soha az álszent embereket, viszont a topikban nem volt célom kavarni, azt meghagyom a melindáknak, úgyis nagy tapasztalatuk van ebben :lol:

anycikám: rákukkoltam a lánykádra, hát tényleg tüneményes csajszi

lujzikám: Ti most hol tartotok a bébi kérdésben. Mindig csak foszlányaim vannak Rólatok. Tavaly pl. szóban forgott a PCOS is, a kivizsgálással mi lett végül?
Vendég
 


Chrissy: köszi.
Ma is bújjatok össze mindenképpen! :wink:

Csibuc: Melyik topicról írsz?
Ha nincs progiszurid, írj, nekem maradt egy csomó!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Ezt a magyarellenes topicot már a múltkor is kérdezni akartam, melyik topic ez? Elolvasnám, annyi rosszat hallok már róla.

Csibuc, én úgy gondolom, hogy a tegnapi események 100%-ban Téged igazoltak! Úgyhogy nincs miért aggódni, jól döntöttél! Ilyen doki mellett elment volna a babád. ez nem játék, így is szerencsés vagy, hogy a magánklinikán ennyire értik a dolgukat.

Többiek?

chrissy81
 
 


puszi: köszönöm a felajánlást, de tegnap Arnold du még felhívott egy BMC-s dokit, akinél 2 óra múlva meg tudtuk venni a 4 hétre elegendő progi szurit előre. Remélem nem kell többet vennünk, elvileg a 12. hétig elegendő ha minden igaz.... De azért nagyon köszönöm.
A magyarellenes hsz nem egy topik csak egy hsz volt, de már sajna nem tudom hogy melyikben olvastam. De kiakasztott. Igyekszem megkeresni és elküldöm majd nektek priviben.

chrissy: köszi a bíztatást, én is így gondolom, hogy jól döntöttem...
Vendég
 


Most csak gyorsan, mert sütöm a krumplispogit, csak be akartam ugrani a szépséges hírekkel :twisted: amit ugye megmondtam :twisted:
Gondoltam, hogy ez van: Nincs terhesség (azért elküldtek béta hcg-re, nemtom minek), 9,2mm a mnyh., jobb petefészekben egy !30! mm-es vízzel telt elváltozás (azaz tuti ciszta) látható.
F@sza mi :?: :!: :twisted:
Eddig nem volt semmi bajom, most legalább lesz :twisted:


Puszi rettenetesen sajnálom :!: Nem is tudok erre mit írni most :!:
Nincs igazság :!: :evil:

Milyen bakker azt hittem az a muki valami jós....nna mindegy :!:


Jövök bővebben kicsit később....gyúrnom kell :? :P

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Na, király! Egyre jobb... Ez nem a mi napunk.
Most csak ennyi. Jövök még. :cry: :?

chrissy81
 
 


betty: :( :cry:
Vendég
 


Betty: :twisted: :cry:

Ez egy pocsék nap! Brrrrrrrrrrr!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Micsoda nem jó hírekre jövök lányok!! :cry: :cry: :cry:

Betty A pi...-ba!!

Mitől lett a ciszta vagy mi?(nem hydrosalphinxod van??)Gyúrj csak,vezesd le a dolgokat!!Folytatás szóbakerült?

Puszi

Nem ragozom... :( van még fagyikátok?

Csibuc

Remélem mostmár jó kezekben leszel!!

Lujzi

Télleg,írj a buliról!!

Anyci

Mingyá belépdesek az iwiwre és én is megkukkolom a csajszidat!

Chrissy

Ha volt pé,ha nem,hajrá!! :D :D

Bridget

????

Ma melóztam de mint egy zombi,gyerekem hajnali 4kor elkezdett fulladni,na onnan ébren voltam-sajna könnyen fullad.Ablak kinyit,pipa befúj,aztán alszik tovább a hidegben.A kiscsaj a pocakban erre felébredt,egy órán át rugdosott bentről,sehogy sem volt jó neki,akármelyik oldalra feküdtem :shock: ,aztán mire abbahagyta,már kelnem kellett. Du hazaértem és ülve elaludtam a kanapén :D ,erre a gyagyás férjem odahajolt 1 cm-re a fejemtől,mire én úgy megijedtem,hogy Ő percekig röhögött az arckifejezésemen!!Ez a mániája-mondtam neki egyszer tuti lecsapom!! :lol:
Vendég
 


Milyen: nincs több fagyink. :(
Ez nem szép dolog férjedtől: egy kismamit ijesztgetni??? :twisted:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi

Akkor hogyan tovább?(már ha szeretnéd megosztani persze)

Ugye micsoda dög?? :lol: Na de majd revansot veszek! :wink:
Vendég
 


Chrissy

Küldtem linket az ominózus topikkal kapcsolatban!
Vendég
 


Milyen: én is kértem linket!! :oops:
Jövő héten megyünk konzira, a hogyantovábbot illetően.

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi küldöm,bocsi!
Vendég
 


Lányok, aludjatok egy nagyot, holnap más szemmel fogjuk látni a dolgokat. Fel a fejekkel és KITARTÁS!
Én itt leszek, ha vki ki akarja adni a dühét, vagy a bánatát...

Lujzi, Anyci, Ti eltűntetek?

chrissy81
 
 


Sziasztok!



Betty, Puszi: sajnálom :cry:
Csibuc: háááát most ott tartunk, hogy férjemet vizsgálják, az első az holnap lesz. Most még szerintem a katonákat nem vizsgálják, tuti, hogy vissza kell majd 1-2hét múlva vissza kell menni. Szorítsatok nekem, illetve az uramnak. Fél 3ra megy.
Bp: nagyon király volt, csak alig volt időnk. Ami leginkább tetszett, az a Közlekedési Múzeum, meg néztük az Avatart, csúcs egy film, voltunk az Aréna plázában, meg sétáltunk a Belgrád rakparton, Hősök terén, stb... Kurva jó volt. Nekem fura és egyben jó is az a zsongás,ami ott van, úúúúúgy ott élnék......

Elküldi nekem is valaki azt a topikot, ahol ez a magyarellenes beszólás volt?
lujzedli
 
 


Jöttem...

Puszi
többször elolvastam az írásodat.....rettentően sajnállak, tudom, milyen nehéz most neked, de remélem nem adod fel :!:
Sok erőt, és kitartást kívánok :!: Ölellek((((((((((()))))))))))))


Chrissy
hát jól leesett mára a hőd...én azt mondom, csak adjatok mindent bele most már :!: :wink: Minden lehetséges :!:


Csibuc
bakker...akkor hogyha most nem nézik meg a progit, akkor lehet, hogy....bele sem gondolok :evil: hallatlan, hogy mik vannak.
Jól van, most már rendben lesz minden, nem baj, ha kapod a szurikat, de legalább tudod, hogy minden ok, odabenn.


Milyen
csak pogácsát gyúrtam, abban nem tudom fitogtatni az erőmet sem, meg amekkora bomba van bennem (képletesen és szó szerint is:lol: ), azt sem. :lol:
Nem tudom mi ez, a papíron ez áll : A jobb petefészekben egy 30 mm.-es híg folyadékot tartalmazó képlet.
Azt már csak a doki mondta, hogy valószínűleg ciszta :twisted:
Nem tudom, mitől lett, azt sem tudom, mikor nőtt oda, és ekkorára :roll:
Majd holnap megkérdem, hogyan tovább, mikor telózok a hcg miatt.
Nem tudom, hogy ennek ellenére mehetne e a dolog tovább, hisz nem a méhemben van ez a kötsög.


Bri
hun vagy :?:
Jöhetnél...sok a hobby :?: :wink:
Az végülis jó, legalább elmegy az időd :wink:


Lujzi
ha nem először a katonákat vizsgálják, akkor mit :?:
Drukk a férjednek holnapra+++++++++++++++++++++ :wink:


Anyci :?:




"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Fuuu milyen erdekes dolgokrol maradtam le :shock: holnap jovok elutaztunk hetvegere tegnap jottunk meg ma meg meg csak rendrakas,mosas ilyenekre volt idom :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó reggelt lányok!

Betty, szurkolok, hogy minél hamarabb túl legyetek ezen az egész hajcihőn... ciszta?!?! na, most komolyan, mi jöhet még?

Bri, hétvégi csavargásokat én is imádom!!!!!

Lujzi, szerintem megvizsgálják most a katonákat is, mi mást tennének?

Ölelek puszilok mindenki.

chrissy81
 
 


Jé, középhaladó lettem :D

chrissy81
 
 


Lujzi

Én is azt kérdezném,mint a többiek:ha nem spermavizsgálat lesz,akkor micsoda??Nem mondták el előre,hogy mire készüljön?(a férjemnél egyszerre volt a mintaadás és a prosztatavizsgálat-ez tulajdonképpen rákszűrés is- is,szerintem ezt egyszerre szokták,mert mi a fenének menjen kétszer valaki??)

Betty

Várlak a hírekkel!!

Bridget

Örülök,hogy előkerültél!

Most Panny tűnt el-na de 3 gyerek mellett ez igazoltnak minősül!! :D
Vendég
 


Hol vagytok?? :roll: :shock:

chrissy81
 
 


Én itten vagyok jelentem. Ma végre sikeresen kipuceráltam a fürdőszobát, de egy halom vasalni való ruha tornyosul előttem, holnapra is lesz melóm bőven.
Nincsen mit mesélni sajna, ma is vótam szurin, házidoki nagyon rendes és mehetek minden nap hétvégét kivéve, akkor meg majd az ügyelet bököd (remélhetőleg).
Bogyóképeket majd bescannelem nektek, persze csak ha érdekel Benneteket és megmutizom (már kész kis gyűjtemény van, pedig még csak 8 hetesek vagyunk).
Nah menek, kerítek valami vacsorának valót.

Mindenkinek szép estét!
Vendég
 


Csibuc
várom a bogyófotókat :wink:


Bhcg eredményem: 0,42 :lol: :twisted:
Most meg kell várnom pirit, és ha megjön, valószínűleg ürül vele a ciszta is, és mehetünk a duóért.
Ha nem jönne meg még 2 hétig, akkor uh-ra vissza kell menni, mert akkor gáz van :roll: akkor a ciszta késlelteti, és valamit kell vele tenni.


Pussz mindenkinek :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Helló!


Chrissy: jó munkát!

Csibuc: várom a képet én is!!! :D

Betty: :cry: Mielőbbi mensizést Drága! :(



Bri írta iwiwen, hogy ma már jön babanetre! :D

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Kép
lujzedli
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: