Új privát üzeneted érkezett!

Betty
Hát igen, én is így tudtam. De ezen a teszten nincs!!! A tájékoztatón sem! Pedig a többin eddig ott mindig volt! Expect a neve, és a Müllerben vettem.
morcivaci
 
 


Neten azt találtam most, hogy talán 25-ös.
morcivaci
 
 


Morci,
Az expect-et ismerem, és nincs vele túl jó tapasztalatom, hidd el én már sokféle tesztet kipróbáltam.
Amúgy tényleg nincs rajta a z érzékenysége.

A legjobb tesztek:
Qupido
Gravi-hcg
Gabriell
és van egy teszt de annak nem tudom a nevét, ott a tesztcsík rózsaszínben jelenik meg a kontroll pedig kék.

Én ezeket használtam és nem csaptak be. :lol: :lol: :lol:
Betty,
Remélem az ágyból netezel!!!!!Különben dá-dá lesz. :wink: :lol: :lol: :lol:
Lotion,
Neked drukkolok holnapra. :lol: :lol: :lol: Kérdésedre a válasz: Mivel nem mindenki reagál egyformán a clostira, és nem mindenkinek ugyanannyi az adagja, így szerintem előfordulhat hogy nincs pé-ed. Bár nem jellemző, de lehet csak magasabb adagszám kell neked.De majd holnap kiderül az uh-on.
:lol: :lol: Amúgy honnan veszed hogy esetleg nincs pé-ed?

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Szia Judy!

Én a Gravi-hcg-t tartalékolom vasárnapra. De lehet ma elslattyogok a gyógyszertárba és veszek még egyet., mert nem tudom, hogy Csillag tesztjei mikor jönnek meg. És egyébként ezzel milyen tapasztalatod van?
morcivaci
 
 


Azok jók, csak vigyázz 5-10 perc után már ne nézegesd őket, mert szellemcsíkos lesz és könnyen megzavarhat. Ha 10 percen belül nincs rajta semmi, akkor nega, ha után elkezd csíkozódni, az a szellemcsík.

Amúgy még annyi, hogy nekem a gravi előbb mutatta mint a 10-es teszt. És már régen egyforma volt a gravin a 2 csík, amíg a 10-esen még nem. Ja, és a qupido is 10-es. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Üdv az újaknak!

Kép


Betty: babaragacsok mennek!!

Kép

Timi
titimee
 
 


judy5!
A nyák minőségéből gondolom...
lotion
 
 


Betty!
Akkor én is nagyon drukkolok Neked! :)
lotion
 
 


Köszi a drukkokat :!:

TITIMEE :D :D :D

Jaaaj, de régen láttalak :!: :!:
De örülök, hogy jöttél, mizujs veled :?: :?:


Judy
ne is mondd, már úgy fáj a hátam, mint az állat :lol: :lol:
Persze, most is fekszem...billentyűzet a hasamon...gondolhatod milyen kényelmes :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty drága,
Majd ha meglesznek a béjbik akkor nem lesz időd feküdni az ágyikódban. :lol: :lol: :lol: :lol: Most használd ki. :lol: :lol:
Lotion,
Na erre csak azt tudom mondani, hogy most amikor fogant négyeske, akkor az első tüsző repedését éreztem, mert fájt a hasam és rengeteg nyákom volt. Utána mentem dokihoz hétfőn, mondta hogy az egyik megrepedt, mondtam tudom, mert nyákom volt és fájt a hasam. A másik 21mm-es, menjek vissza szerdán. Szerda reggelre meg megrepedt a 2. tüsző is úgy hogy nem volt nyákom és hasfájásom sem. :roll: :roll: Szóval az sem mindig mérvadó. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Betty: mi most egy kis időre hanyagoljuk a baba témát. ezért nem is nagyon vagyok aktív. De azért drukkolok nektek :)

Timi
titimee
 
 


Sziasztok!

Megvolt az Uh... Két nagy tüsző érett... Azt mondta a doki, hogy hétvégén próbálkozzunk! :)
Még mindig parázok, mert ez még csak félsiker... Ez még jelenti azt, hogy meg is fognak repedni...
lotion
 
 


Lotion
látod, mondtuk, hogy ne parázz, gratula a két tüszikéhez :!:
És ezután sem parázni, hogy nem reped meg, hanem cselekedni egész hétvégén :!: :!: :wink:
Tüszőrepit nem kaptál :?: Most se parázz, nem mindig adnak :!: :!: :!: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Lotion
Gratula a szép két nagy tüszőhöz! Mindent bele a hétvégén!

Betty
Hogy vagy ma? Felkelhettél már?Vagy még ágyazol? :lol:
morcivaci
 
 


Lotion
Gratula a szép két nagy tüszőhöz! Mindent bele a hétvégén!

Betty
Hogy vagy ma? Felkelhettél már?Vagy még ágyazol? :lol:
morcivaci
 
 


betty!
Nem kaptam tüszőrepit... Remélem minden okés lesz... Hétvégén belehúzunk! :)
Veled mi újság?

morcivaci!
Köszikeeeeeeeee! :)
lotion
 
 


Lotion
Ma reggel nega lett a hcg tesztem. És a hőm is esett 3 tizedet. Szóval szt hiszem ezt a ciklust megint kihúzhatom. :cry: Pedig most valahogy úgy éreztem, hogy összejött. Ennyit a megérzésekről.
morcivaci
 
 


Csajok,

anyatanya miért nem jön be???

morcim,

ne mááááááááááár :evil: franc.... pedig minden jó volt!!! :(

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


lotion,

üdv itten!!!

és nagy nagy gratula a tüszőkhöz!!!!!! és akkor mindent bele a hétvégén, esős idő pont jó ahhoz, hogy ne bújjatok ki az ágyból!!! :D

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Sziasztok lányok!

Lotion, hát akkor jó hétvégét nektek!! :wink: :D

Morci, sajnálom... :( Engem férj addig nem hagy csüggedni, míg meg nem jön, szóval addig még te se mondj le teljesen a hónapról.

Mares, én is most nézem, nem jön be anyatanya.

Kép
miamanó*
 
 


morcivaci!
Én is tesztelgetek, de lehet, hogy inkább abbahagyom, mert így nagyon rástresszelek és szerintem ez sem jó. Majd ha jönni akar a babóca, akkor jön... :)
lotion
 
 


kfmares!Nagyon köszike! :)
lotion
 
 


Én sem tudtam belépni a tanyára egész délelőtt.

Mares, Manó aranyosak vagytok! Persze még reménykedek, főleg mivel nem tudom, hogy hány napos lesz a ciklusom. De ha most megjön, akkor nagyon valószínű, hogy eléggé össze fogok törni. Az a gáz, hogy nekem idén már több esélyem nem lesz. :cry:

Hétvégén nem leszek, mert vendégeskedés lesz nálunk, úgyhogy előre kellemes hétvégét kívánok mindenkinek!
morcivaci
 
 


manó,

nem adhatjuk fel.... mert igenis mindenkinek lesz babója!!!!!!

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Mares
nekem azért tetszik babanet jobban, mert évek óta itt vagyok, és talán megszoktam nagyon, vagy nemtom...anyatanya sztem szarabb... :roll:
De aztán kinek a pap, kinek a paplan..


Morci
azért még ne add 100%-ban fel ezt a hónapot...minden megtörténhet :!:


Többiek, köszi, jól vagyok, még nyomom az ágyat, de mától azért már sétálhatok is fél órákat....most ez a legnagyobb örömöm :D
Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


morci,

sokan pont erre az időre mondják hogy tökéletes, mert a vásárlás a vendégek és a nagy karácsonyi lázban az ember nem a babóra koncentrál, hanem csak kis összebújást szeretne, ebből igen sok babó lesz am!!!!! :D

én szorítok nagyon!!!

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Lotion,
Gratula a két nagy tüszőhöz. :lol: :lol: Én sem kaptam tüszőrepit és magától szépen megrepedtek. Szerintem mától 2 naponta akciózzatok, és akkor simán jön a baba. Mikor mész legközelebb uh-ra? :lol: :lol:
Morci,
Az még lehet beágyazódás is. :lol: :lol: :lol:
Mares,,
Meddig hőmérőzöl még????Látom a tesztjeid szép pozitívak.:lol: :lol: :lol:

Nekem sem jön be a tanya. :oops: :oops: :oops:

Kedden 10-re megyek szurira. Nem várok tovább, mert egyre több a beteg a suliban, és nem akarom, hogy még hazahozzanak valamit. Még így is meg van az esély, de ha már a véremben kevereg az oltóanyag, már akkor enyhébb lefolyású a betegség. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


táncoló barik :D

hiphiphurrrááá

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Judy,

ma fél tizedet lement a hőm, volt is para reggel nálam :D

én is félek a vírustól... kíváncsi leszek kedden dokim mit mond majd...
itt a sok gyerek, 1.-12. osztályig... és 5 osztályban tanítok...
oltóanyag babónak nem árt?

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Judy
Gondolod, hogy még lehet beágyazódás is?? :?: Ahhoz kb. hány nappal előtte kellett kekszelni? :oops:
morcivaci
 
 


morci,

Judy-nak igaza lehet, hőgörbéd milyen???

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Mares: biztos a tanya is t-mobilos :) Ma egész nap süket a mobilom. se ki se be nem enged hívást... de ahogy látom már az index is megírta.

Judy: jó döntést hoztál.

Morci: ne add fel még!

Timi
titimee
 
 


Morci,
A beágyazódás kb a 7. napon kezdődik el és elhúzódhat a 12. napig. :oops: :oops: :oops:
Ne add fel. :lol: :lol: :lol:
Mares,
Ezért nem értem minek méred. Szerintem a tesztelgetés elég. :lol: :lol: :lol:
Azt mondják nem árt a babának. Sokan oltattak már az ismeretségemben kismamák, velem egykorúak is. Majd kiderül ha megszületik a baba, de mindenki azt mondja, hogy veszélyesebb a betegség mint az oltóanyag.

Olvastátok az index belföldi híreit???? :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


morcivaci
 
 


Timi
Az én t-mobilos telóm is vacakolt egész nap. Akkor ezért! :idea:

Judy
Nem olvastam az indexet, mi volt? Itt nagyon lassú a net, nincs türelmem hozzá.
morcivaci
 
 


Morci: most már vezető hír hogy szar a t-mobil

Szerintem erre gondolt Judy:
Halva született a gyermeke a szegedi klinika intenzív osztályán kezelt kismamának, közölte péntek reggel az MTV Híradó. A nő életveszélyes állapotban fekszik a klinika intenzív osztályán.

Timi
titimee
 
 


Ez nagyon borzasztó!!
morcivaci
 
 


Akkor azért szarakodik az én mobilom is. :oops: :oops:

Timi,
Hát remélem nem kell megbánnom az oltást. :oops: :oops: :oops:
De elsősorban védenem kell magamat és a 3 gyermekemet. Sajna négyeske egyenlőre az utolsó helyre szorult. Ettől függetlenül már most imádom,de ebben a helyzetben rangsorolnom kellett. Megértitek nem?? :oops: :oops:
Morci,
Amit Timi leírt. :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Morci,
Ha mondjuk 23.-a körül volt a tüszőrepedés akkor simán belefér a mai leesés, de ha előbb akkor.....................nem biztos. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy
Simán megértjük. Szerintem is jól teszed, hogy beoltatod magad. Én is ezért szántam rá magam, hogy nehogy esetleg gond legyen. Egyébként is azt hallottam, hogy nem jelent veszélyt a babára. Viszont ha elkapnád, az már rád is és rá is súlyos következményekkel járhatna!
morcivaci
 
 


http://atgephaz.blogspot.com/

Itt az anyatanya gépház blog :arrow: rajta vannak az ügyön, hogy jó legyen.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Judy
Végülis 22-én volt utoljára pozi az lh teszt. Csak sajna az tudod expertes volt, úgyhogy nem tudom mennyire mérvadó. 24-én a babymark már negatív volt.
morcivaci
 
 


Morci,
Meglátjuk holnapra mit fog mutatni a hőd. Ha visszaugrik, mint Maresé akkor sanszos a baba. :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon drukkolok. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


judy5!

Ez attól függ, hogy megjön-e vagy sem... Ha igen, akkor be kell szednem a következő closti adagot és utána Uh a ciklus közepén....
lotion
 
 


Lotion,
Én azt hittem, hogy megnézi még egyszer, hogy megrepedtek-e. :roll: :roll: :roll: :roll: Nekem legalábbis megnézte az orvos. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Lotion
hol a vonalzid :shock: :?:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Judy: szerintem jól teszed hogy beoltatod magad. Nem hinném, hogy gondot fog okozni négyeskének egy kis ellenanyag :) max védettebb lesz a pocakban ő is.

Timi
titimee
 
 


Judy
Jaj, most már megint elkezdtem izgulni, hogy hátha van még remény! Köszönöm!!!
morcivaci
 
 


Így nézhet ki most a kisbabám. Muris mi??? :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy
de arika :!: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?