Új privát üzeneted érkezett!

Csicsy:
Örülök, hogy jobban vagy. A kolléganőm is három hétig otthon volt betegség miatt, de még most is köhög. Reméljük neked elmúlik minél előbb. Én a múlt hónapban voltam úgy, mint te. Alig volt mensi, s meg vagyok győződve, hogy az nem is az volt.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Tyuntyi: igen, emlékszem írtad h kevés volt! De hogy érted azt, h meg vagy győződve arról h nem is az volt? akkor mi?

nem értem, de nekem is elég fura ez, a cickóm még mindig fáj, ezt sem értem, pedig már 3 napja nincs is meg!

na mindegy, ez van!!!

Csip-csip: hogy vagy?

Igen, 3-at nem várunk a héten!!!! :wink:

Kép
csicsiy
 
 


sziasztok, csak gyorsan aztán majd írok...

Menzi sehol és semmi tünet...

Puszi
csip-csip18
 
 

 
 

Sziasztok!

Nálam szint úgy semmi, ha csak a mellfájást, a pattanás mentességet és a görcsölgető pocit annak vesszük. :?

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltam dokinál, de okosabb nem lettem. Írt fel egy másik gyógyszert, ami meghozza a mensit (Proverát, ismeri vki?). Amúgy nem vizsgált meg különösebben, csak kézzel. :? Azt mondta, hogy ha legközelebb sem jön meg 42 napon belül, akkor kivizsgál jobban...

Csicsiy, Csip-csip, Pinkiné drukk!!!
Vendég
 


Na itt vagyok :D

hkitty: Én nem hallotam még erröl a gyógyszerről :(

Pinkiné: pattanás mentesség??? de jó neked engem azért megtalál :(

Csicsy: köszönöm kérdésed meg vagyok, szarul aludtam, mert a párom folyamtossan fújta az orrát és hapcizot :roll: Most ő épp alszik :D

Kriszti: Melozzol holnap???

Tyuntyi: hogy vagy???

Gaboo: Nálad mizu???írhatnál néha :D

Durcipók: te hogy vagy???

Szép napot!!!
csip-csip18
 
 


Henne: tudtam, hogy elfelejtek valakit :(...
miújság nálad???
csip-csip18
 
 


Hello Lányok!

Most jöttem haza és itt virít mellettem a pozitív ovu teszt!!! :lol: A baj csak az, hogy a férjemmel reggel kegyetlen módon összebalhéztunk. Volt üvöltözés a buszmegállóba, sajnos ez most így jött ki. Még nem tudom, hogy mi lesz este. Meglátjuk. Nem kellene veszni hagyni ezt a hónapot a vitánk miatt, bár nem árt tisztáznunk sem egy-két dolgot.

Csip-csip.
Örülök, hogy meggyógyultál. Dolgozol már?

Pinkiné:
Kell ennél több tünet egy pozitív teszthez? :wink:

Csicsiy:
A mensire visszatérve, azért írtam, hogy szinte nem is volt, mert az egyik nap, nem leszek finom, alvadt vér jött belőlem, majd utána és a következő nap semmi, majd harmadnap szintén vmi kis vacak. Ekkor gondolkodtam el, hogy lehet, hogy cisztám volt és nem is mensi. De nekem nem fájt semmim, se előtte se utána.

Hkitty:
A gyógyszert nem ismerem. Tudom, már sokszor írtam, de nincs kedved kipróbálni a homeopátiát? Csak kis bogyók, s egy nap egyszer kellene bevenned 10 szemet. Nem is drága, egy üveg 1000-1200 ft-ba kerül és vagy 4-5 hónapra elegendő. Ez gyógynövény hígítva. Nekem bevált. Szerintem egy próbát megér. Vitex Agnus Cactus névre hallgat. Ha nem hiszel benne nem baj, ehhez nem kell mágia! :wink:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Tyuntyi
köszi a bogyó ajánlást, majd megnézem. :wink: Ez legalább nem árt, mint a gyógyszer :?
Vendég
 


tyuntyi: Na mit történt nálatok?Min sikerüt össze kapni?
Hát igen a férfiakkal néha tsztázzni kell dolgokat...

na megyek mert a párom felkellt és morci:(
csip-csip18
 
 


Tyuntyi: min kaptatok össze?

Csip-csip: örülök h jól vagy!

Remélem nem jön meg semelyikőtöknek!!

Kép
csicsiy
 
 


Hát Sziasztok csajok:-)

Olvasgatlak itt Benneteket, igaz most értem haza, azt sem tudom hol áll a fejem, mert valahogy az utóbbi napokban totál zizi vagyok és feszült. Hát igen most van p.ém, valószínüleg...tesztet nem csináltam, csak a folyás, meg az alhasi apró görcsök bal oldalt...gondolom.
Párom le se szarja...hát mi sem vagyunk annyira jóban,ma én egész nap ilyen voltam...a munkahelyemen is hibáztam párszor...Már lassan rám lehet illeszteni a kielégületlen picsa jelszót :lol: Bocsánat a csúnya szóért, de valahogy csajok nem tudom megmagyarázni, hogy mi okozza ezt a hatalmas feszültséget bennem...talán az, hogy lassan két hete lesz, hogy nem voltunk együtt a párommal és a legjobban az bosszant fel, hogy ez csak engem zavar?? :shock: :?
Most 1 pohár borba folytom "bánatom" és várom haza az én drágámat.. :P :roll: Aztán meg minden megy ugyanúgy, hazajön leül ide a gép elé, beszélgetünk egy rövidet, majd megyek aludni,mert várom a csodát persze.. :roll: CSak kicsit belefáradtam már, meg ha oda is bújok hozzá, akkor sosincs kedve, mindig tereli a témát,meg hogy majd holnap,mert fáradt :shock:
Na, jól kipanaszkodtam magam...
a táblázat.. TÀBLÀZAT 2010.02.02
Vendég
 


Holnap ígérem jobb hangulatban leszek :lol:
Vendég
 


Sziasztok,

húú, csipcsip drukkolok.:) PInkiné szintén:)

én vasárnapra nem várom, ha fent maradna a hőm vasárnap tesztelnék..
AMi furcsa, hogy sok a nyákom, ami egyébként ilyenkor nem szokott, és még nem jöttek ki rajtam azok a "szép" pattanások.:)
hát meglátjuk, mi lesz.

tyuntyi, min kaptatok össze?
henne
 
 


chrissyke: sajnálom, nem értem én a férfiakat, most akarnak babát vagy sem? ha leállunk a babaprojecktről az a bajuk, ha meg nem akkor meg az. Remélem, azért sikerül elcsábítanod apát;)
henne
 
 


Sziasztok!

A veszekedésünk témája a költözés volt. Én szeretnék már innen nagyon elköltözni, ő viszont még maradna. Röviden ennyi, bár elég bonyolult a dolog, de nem megyek bele. Mindenesetre dűlőre jutottunk és este volt 18-as is. :wink: Megbeszéltük, hogy gyereket változatlanul szeretnénk, így nem hagyjuk veszni ezt a hónapot. Ezért ma meg holnap is akcióba fogunk lendülni. Elég hülye dolog ezt így megbeszélni előre, de ezen már túl vagyunk. Tudjuk mind a ketten, hogy a cél érdekében most muszáj az időzített együttlét. :P A hónap többi napján pedig mehet minden a régi kerékvágás szerint.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Egyébként tegnap már napközben tudtam, hogy most lesz pé-m. A hasam is fájdogált, no meg a nyák. Erre mikor hazajöttem délután, megcsináltam az ovu tesztet, s pillanatokon belül ott virított a két egyforma színű csík a teszten. Ma fel is ment a hőm, remélem ott is marad! :lol:

Henne:
Még nem is gratuláltam a vizsgáidhoz. Azt a maradék egyet megcsinálod most vagy átviszed a következő félévre? A vasárnapi teszteléshez megy a drukk. Írtad, hogy időnként beszúrnád a hőd diagramját. Megtennéd? Köszike :D

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Még mindig azért írok szakaszosan, mert semmi kedvem újra írni a megírt szöveget, ha eltűnik a beszúráskor.

Kriszti:
Nem is tudom, hogy mit mondjak erre. El tudom képzelni, hogy mennyire idegesítő lehet ez a helyzet. Nem akarom még hülyeségekkel tetőzni a problémádat, de nekem ilyenkor fut át az agyamon az a roham, hogy biztos van vkije a páromnak. Mondjuk tudni kell, hogy én baromi féltékeny természet vagyok, sajnos nem egyszer volt is okom rá. S ha az embert egyszer átverik, akkor persze, hogy bizalmatlan marad. Hála Istennek a férjem nem ad rá okot.
De nálatok nem is ez a helyzet. Beszéljetek róla, ha tudtok. És fel a fejjel csajszi! :P

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Durcipók:
Te is feltetted a görbidet a múltkor. Hogy alakult azóta a helyzet? Kiváncsi lennék rá nagyon! :lol:

Csip.csip, Pinkiné:
Ha tudtok, tessék napi jelentést adni a hogylétetek felől, mert érdeklődve és izgulva várjuk, hogy mi lesz! :lol:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Sziasztok!

Csip-csip, Henne, Pinkiné
Mennek a drukkok! Legyen már végre vki babás!

Tyuntyi
ne hagyd magad :lol: Én sem szeretem az időzített együttlétet, de ugye a cél érdekében muszáj :oops:
Vendég
 


Szép jó reggelt lányok:-)
Na a kedvem is jobb ma már, azért még nem 100%!

Tényleg annyira örülnék én is ha már valaki elkezdené itt a sort!

Tyuntyi, jó hogy meg tudtátok akkor beszélni a témát, gondolom ha lesz gyerek utánna elköltöztök igyis-ugyis. Nálunk is ez a helyzó,szeretk itt lakni,nagyon jól megcsináltunk mindent 78 nm, de tetötér és 2 szoba van, ami 1 kisbabánál még nem gond....de késöbb
Jó hogy végre poztitív az ovuteszted, hara azért még ma is a 18assal! :lol:
Nálunk nem volt tegnap sem semmi, tutira nincs nöje,mert ez a téma már nálunk lerágott csont, csak egyszerüen ennyi szexre van szüksége :shock: Amúgy én is baromira féltékeny vagyok,mert a 7 éves kapcsoltaomban a baráti társuságunkból az egyik csajszival csalt az exem kerek 1 éven keresztül titokban... :roll: No comment :D

Egyébként hogy van ez,melyik a jobb, ha alaki nagyon pattanásos lesz, vagy inkább kisimul az rca,ha terhes? Olvastam már olyasmiröl, hogyh valaki kislányt vár,akkor több a pattanás, illetve sokkal rosszabul van a kismama....Ti hallottaok már ilyenröl?

Csip-csip meggyógyultál már?

Hkitty, akkor nálad még mindg nincs mensi? A gyógyszer amiröl írtál nem ismerem, de hátha segít tényleg :wink:

Henne mi lett a vizsgáddal?Köszi a drukkot tegnap estére...elmaradt :P a p.é is szerintem már megvolt :D

A táblázat mindenekelött....
Vendég
 


TÀBLÀZAT 2010.02.03

ìgy sikerült, mert nálam is mindig lefagy...
Vendég
 


Sziasztok!

Tyuntyi, éljen pé!!!! :lol: :lol: A veszekedést pedig sajnálom. :cry:

Nálam minden változatlan, pattanások sehol, néha fájdogál a hasam meg a cicim.
Ma reggel ellőttem egy tesztet, talán volt rajta valami, de inkább negatívnak mondom. :roll:
Ha vasárnapig nem jön semmi, akkor ismétlek. Akkor már 3 napja fog késni.

Szóval, meglátjuk. :roll:

Megyek, készülődni kell, indulunk a gyerekkel csavarogni. Megyünk a keresztfiamékhoz, aztán valamikor vásárolni is kéne.
Majd csak ebédre hozom haza. :lol: Meg aludni. Jaaaa, nem is meséltem, hogy ma éjjel először kisfiam átaludta az éjszakát az új ágyában!!! :lol: :lol: :lol: Bezzeg engem 6-kor kidobott az ágy, mert már majdnem bepisiltem. :roll:

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Lányok!

Fáj az egész alhasam, mondom csinálok egy tesztet. Izzik a csík rajta! :lol: Ezek szerint még csak most lesz pé-m? Még este, ha hazajöttem melóból, jó későn lesz, de sebaj, ellövök egy másikat is. Ugye úgy van, hogy innentől számítva kb. 24-36 óra az ovuláció? Vagyis ma vagy holnap? Segítsetek!!

Pinkiné:
Mi az, hogy talán volt a teszten vmi? :shock:

Kriszti:
Örülök, hogy jobb a kedved!
A pattanásról nem tudok nyilatkozni. Képzeld, az elmúlt pár hónapban nekem mindig a ciklus első felében van pattanásom, s ahogy közeledik a mensi, kitisztul az arcbőröm. Fordítva működöm. Most is elég randa a pofámon a bőr napok óta, de biztos vagyok benne, hogy pár nap és elmúlik! Ki érti ezt!
:?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Chrissy
még semmi, elvileg jövő hét végefelé aktuális... :roll:

Pinkiné
mi az, hogy volt vmi a teszten? Halvány csík is csík ám :wink:
Vendég
 


Sziasztok, jelentem Én is vagyok...
Ma már jöttem melozni... :)

Nálam úgy szint semmi, a szokásos ami szokott lenni mielött megjönne :roll:
Nem értem ezt...Jó lenne már bebábásodni, ha most nem sikerült, akkor el leszek eléggé keseredve...Mert ahogy Kriszti is írja mi semm vagyunk nagyon sokat együtt, mert a páromnak elég a heti 2 vagy 1 alkalom...Most mikor lehetett a p.é 2 naponta voltunk együtt és mondta is, hogy ő már nem kamasz fiú :(...
szóval most Én reménykedem úgy mint Tyuntyi...

Pinkiné: nagyon kiváncsi vagyok nálad mi a szitu, hanydik napon lötted el a tesztet???

Kriszti: Nem geyszerű a Te barátod semm, az enyém semm :(

Szép Napot, gyertek mert Én vagyok most már :D
csip-csip18
 
 


Kitty, igazából nem nevezném még csíknak sem, mert annyira halovány volt. Először csak árnyékban láttam, rendes fényben egyáltalán nem. Még az is megfordult a fejemben, hogy csak az álmosság miatt tűnik úgy :roll: :lol:

Csip-csip, elég dinnye voltam, mert ciklus 29. napján, 13. dpo-n lőttem el a tesztet. Korai volt. A fiammal a 16. napon lett először pozitív tesztem. Holnap kéne megjönnie, de szerintem kizárt, hogy megjönne.
Vasárnapig várok, akkor reggel ellövök megint.
Addig vagy megjön vagy tényleg lesz még egy zebrám :lol: :?

Megyek, kihasználom hogy alszik a csemete, s ledőlök én is. Folyton tudnék aludni. :oops: Délután úgysem fogunk tudni kimenni, mert szakad a hó, már megint. :roll: :shock:

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Pinkiné: Ott van valami nálad :D :D :D :D :D
csip-csip18
 
 


Pinkiné:
Megy a drukk ezerrel neked!!!!! :lol:
Azt szeretné mémg kérdezni tőled, hogy a dpo. az mi a csuda? Már annyi helyen olvastam, de nem igazán vagyok tisztában a dologgal. Sejtésem van, de biztos nem vagyok a dolgomban. Én arra gondoltam, hogy ez a pé utáni napok számát jelenti? :oops: Nem tudom, segits! :oops:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Tyuntyi: Jól írod :D
A peteérés utáni napok :D
csip-csip18
 
 


Hát csajok azért még jöhettetek volna...
Na jó nem kezdem itt is...
Meg vannak már a típikus menzi tüneteim, mikor bele kötök akármibe is...Már a párom is mondta, mi ez a"hiszti már megint"???"Megjött" :evil: :evil: :evil: Na most ki is vagyok, és hát persze rendessen vakaródzzik az orrom is... :evil:
Whhhhhhháááá feltudnék robban ilyenkor!!!!!!!!!!!!!
Megyek is inkább...
csip-csip18
 
 


èn is vagyok, épp most értem haza...
Húuu Pinkiné nálad tényleg alakul valami!!!!
Hajrá, hajrá!!A többieknek is!
Csip-csip ne izgulj a tipikus mensinek hitt tünetek lehetnek terhességi tünetek is,meg fordítva is igaz!
a dpo valóban a peteérés utáni napokat jelenti. Tényleg Tyuntyi a höd hogy áll? Mert ha holnap reggelre megugrik, akkor valószinüleg a kora hajnali, illetve éjszak történt az ovuláció..asszem így van :shock: Már magam sem tudom! Akkor még ma adjatok bele apait-anyait :lol:
Nálunk a múlt hónapban volt így, hogy két nap volt pozitív az ovu tesztem, voltunk is együtt a pozitív napokon, plusz az elsö negatív napon is, dehát nem jött össze..... :cry: Ebben a ciklusban már löttek a babócának...majd legközelebb...Le akarok ülni a párommal majd beszélgetni erröl a témáról,mert ezt tisztáznunk kell mégegyszer! Ennyire nem lehet a véletlenre bízni...csajok ebben a ciklusban 3szor voltunk együtt és az is közvetlen a menstruáció után...Pedig tudja, hogy akkor nem esélyes...Mivel mostmár tudom magamon mikor van p.ém.. :roll: Na ja, nem is kezdek bele,mert már unalmas vagyok ugyanezzel a témával..bocsi csajok, csak valakinek ki kell panaszkodnom magam :P :D Ugyhogy 1 pohár vörösborba fojtom bánatom ismét :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Pinkiné
sztem csinálj hétvégén is egy tesztet, ott már nem csak halványan kell látszódnia!

Csip-csip, Chrissy
nem értem a párjaitokat, az enyém minden nap együtt lenne, szóval nálunk meg nem ezen múlik. És nem feladni és elkeseredni ilyen hamar :!:
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Vagyok ám én is. :D

Chrissyke
Fel a fejjel csajszi! Óvatosan a vörös borral! Bár megértem elkeseredettséged, én is ki lennék bukva. Szerintem is beszélj a pároddal, lehet, hogy megijedt a felelősségtől, amivel egy baba jár, és emiatt csak mensi után van veled! Fontos lenne megbeszélni, csak hát pasi, és ők nehezen adják ki magukból ezeket a dolgokat. Az én párom is ilyen, képes hetekig magába folytani a problémát, és unszolásomra mondja csak el mi bántja. Kitartást Neked! Sajnálom, hogy emiatt pé-t lekéstétek.
De reméljük a köv.hónap jobb sikeres lesz! :wink:

Ja, ha jól számoltam a 29 napot, nekem 16.-án kellene nem megjönnie. Légyszi javítsd ki a táblázatban. Köszi

Henne
Neked is megy a drukk! Van valami tüneted?

Szeretem, mikor ilyen izgi dolgok történnek!

Csip-csip
Örülök, hogy meggyógyultál. Remélem azért nem mensi " kopogtat Nálad!

Pinkiné
Neked aztán megy a drukk! A halvány csík is csík! Gyere ha tudsz már valamit, és képet is kérünk a pozitív tesztről! :D

Hkitty
Azt hittem az új doki jobban ki fog vizsgálni. És ha ez a gyógyszer sem segít, és megint eltelik egy csomó idő?? Hogy lehetnek ennyire felelőtlenek? Nem hiszem, hogy ez normális lenne. Meg a sok gyógyszer sem tesz szerintem jót. Én a helyedben kipróbálnám amit Tyuntyi írt. Ártani nem árthat szerintem.

Tyuntyi
Ti kibékültetek már? Sikerült megbeszélni a dolgokat?

Nálam semmi küli nem történik, bízom benne, hogy sikerült elkapni a pé-t.

Be is szúrom a hőgörbim, valamelyikőtök érdeklődött utána (bocsi, annyit nem tudtam visszaolvasni). Remélem ez csak jobb lesz. :D

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/2 ... 41600_.png

No megyek dolgozni, szép napot Nektek, puszi!



durcipok
 
 


Jó reggelt, eléggé el vagyok kenődve, a reggeli hőm 36.4 volt :( :( :(
Szóval tuti beállít piri anyó :cry: :cry: :cry:
Gondolom az nagyon kevés...
Most szomorú vagyok...
Megyünk ma anyút felköszönteni, de így no kedv...
Szép napot nektek!
csip-csip18
 
 


Csip-csip:
Mértél egész hónapban hőt? Csak azért, mert a 36, 4 az még magában semmit nem jelent.

Kriszti:
Fel a fejjel! Durcipóknak igaza van, az alkohol nem megoldás. Csak óvatosan!

Durcipók:
A békülésről még annyit, hogy kedden és szerdán este is beszélgettünk. Harag már nincs, de azért elgondolkodtató, amin átrágtuk magunkat. Nem egyszerű, pláne úgy, hogy elbeszélünk egymás mellett, jobban mondva nem értjük egymást. És itt nem csak a költözésről beszélek. De minden kapcsolatban vannak mélypontok, azt hiszem ez most van nálunk. Persze pont a legjobbkor! :cry: Azért igyekszünk a babóért mindent megtenni. :wink:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Henne:
Mi újság veled? Régen voltál! Hogy vagy? Vmi tünet?

Pinkiné:
Hajrá-hajraá! :lol:

Kriszti, még a kérdésedre válaszolva, a hőm az úgy alakul, hogy tegnap eléggé felugrott, s ma egy tizedfokot vissza. Még szerintem csak ma lesz ovulációm.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Telefonon kerestek, igy most folytatom. Szóval még mindig eléggé fáj az egész alhasam. Hol a bal, hol a jobb oldalon érzek szurkát. Délután csinálok tesztet, majd kiderül, hogy hogy is állunk. Remélem holnap reggel még magasabb lesz a hőm. :lol:

most megyek dolgozni.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Sziasztok :lol:

Csip-csip ,Henne, Pinkiné hogy álltok?
Olvastam Csi-csip, hogy lement a höd, de mérted az egész ciklus alatt végig most? Mert ez lehet nem jelent még semmit, attól függ mennyi az alaphöd!èn azért drukkolok még, egyszer asszem te irtad itt, hogyaddig még nincs mensi remény mindig van :lol:
Pinkiné, szerintem nálad pozit´v volt a teszt, habár nem én láttam... :shock: viszont negatív tesztet már igen saját magamnál...és azon nincsen szellemcsík,mint a tiéden :lol:
Henne neked is megy a drukk! A folyásod azt tényleg nem értem, de szerintem ahogy a görbédbe belekukkantottam...hát ti asztán voltatok együtt, jó sürün...ugyhogy minden kalppol a görbe szerint, hogy terhes legyél! :P

Aranyosak vagytok, hogy aggódtok...de nyugi, azért alkoholista nem leszek :D Egy pasi sem ér annyit!
Viszont képzeljétek, ma ugye délelött melóztam és már akkor elkezdett az alhasam enyhén görcsölgetni, föleg bal oldalt...nos délután takaritottam, dehát nem múlik a fájdalom, meg folyás is van, így gondoltam egye fene ellövök egy ovu tesztet...és no lám az elöbb kukantottam meg az eredményt és ott virít az erösebb tesztcsíkom :shock: :shock: :shock: Szóvalcsajok, ha jól értelmezem akkor most lesz p.ém.. :P :P :shock: A ciklus.hu szerint is ferb. 4 az ovuláció napja, de mivel az ovu tesztem most pozitiv, akkor lehet holnap lesz p.é?? Igazából valamit nem értek:
èspedig...Egyik nap pozitív a teszt, ugye este mert este szokás csinálni az ovu tesztet...másnap negatív este, akkor most ha a pozitív napon vagy együtt este a pároddal az rendben van, de ha az elsö negatív napon este, akkor az is még jó, vagy már késö??
Merthát olvastam olyat, hogy a peteérés, persze nem törvényszerü, de általában a hajnali órákban zajlik le, azért van az, hogy a reggeli hö megugrik, jelezve az ovuláció meglétét. DE..mivel este csinál az ember teszte, ami ezen amegemelkedett hömérsékletü napon már negatív lesz, és este még együtt vagy a pároddal, az még jó??Mert azt mondják a peteséjt csak 6-12 óráig megtermékenyíthetö...
Uhhh, ezt jól leírtam...csoda ha jómagam is megértem visszaolvasva :roll: :shock:
Tyuntyi, akkor ezek szerint nekünk egyszerre van p.énk!!! :lol: Azaz, ha a te luteális fázisod is 14 napos, akkor együtt várjuk a nemvártat! :D ..Ez IGEN...ez a mondatom lett a legértelmesebb.. :roll:
TÀBLÀZAT 2010.02.04
Vendég
 


Durcipok kijavítottam a táblázatot :P
Vendég
 


Az elöbb jó nagy hülyeséget írtam...mert ahhoz, hogy együtt várjuk Tyuntyi a nem vártat, ma együtt kellene lennem a párommal :roll: Na majd meglátjuk.... :lol: Mindenesetre készülök estére meglepivel...De nem élembele magam, mert már jártam rosszul :D :oops:
Vendég
 


Kriszti:

Most olvastam, hogy a pozi ovu tesztes napon és az utána lévő nega tesztes napon érdemes együtt lenni a párunkkal. Én a babatervezok.h-t szoktam olvasgatni, szerintem ott értelmes és érthető dolgok vannak.
Nekem viszont van egy gondom. Még mindig pozitív az ovu tesztem. Szerintem vmi nem stimmel. Ma is ugyanolyan erős, mint tegnap. Már írtam, hogy még mindig fájdogál a hasam,a hőm sem ugrott meg ma reggel. Tegnapelőtt is írtam már, hogy pozi volt, de a tegnapi és a mai tesztem a legerősebb. Létezik olyan, hogy több napig pozitív az ovu teszt? Remélem azért megrepednek a tüszők. :x Segítsetek!

Feldobom a görbémet. Elemzést szeretnék lányok!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 



Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Megnéztem a görbédet....Húuuaztán ti is voltatok jócskán együtt :lol:
AZ, hogy ilyen sokáig pozitív az ovu teszted, az szerintem azt jelenti, hogy a szervezeted próbálkozik ám rendesen, ne csüggedj, holnap is tisztelj...elöbb-utóbb remélhetöleg megreped a fránya tüszöcske, vagy tüszöcskék! :shock:
Ja, a babatervezök otthona oldal nagyon jó, megrendeltem még tavaly a könyvet, abban nagyonjó okosságok vannak, még nem olvastam ki, meg iszonyat sok görbe,elemzéssel.
Remélhetöleg holnapra Tyuntyi felugrik a höd, vagy inkábble kéne mennie, de szerintem az sem törvényszerü, hanem ha megugrik,mert nálad az alphö 36,5-36,8 között van, szóval ha holnap megugrana 37re, az már jó jel, de ne izgulj, meg fog történni! Egy azonban tuti, hogy ha meg is reped, akkor már lesznek katonák, akik várják.. :lol: :lol: :roll: :P
Vendég
 


Nálam a helyzet, hogy olyan görcseim vannak,minth ameg akarna jönni :lol: :shock: Ennyire durván még nem éreztem eddig a p.ét...Nade minden hónap tartogat valami újdonságot.... :shock: Még csak a pecsételö vérzés hiányzik ovu napján :?
Vendég
 


Kivert az ágy.
A hőm esett, most már csak 36,6. Ez egyre jobb. Szerintem van vmi gubanc. Kezdek elkeseredni. :cry:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Sziasztok, lányok!

pinkiné, nálad nekem valami gyanús. Ha már halványan is látszódik a vonal, az már jelent valamit.:) drukkolok.:)

csipcsip: nálad mi a helyzet?

tyuntyi:persze, beszúrom.:)
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/f ... 28000_.png

egyébként nálam még menszi nincs, viszont sajnos már a pattanások jelentkeznek, amiből általában menszi szokott lenni...
lehet, hogy nem bírom ki, és ha nem esik a hőm, reggel próbálok egy tesztet... meglátom:)
henne
 
 


jó reggelt!

Csak gyorsban. A tesztet meg csinálta ma reggel, atom negatív és már barnázni is elkezdtem. Ez van.

Majd még jövök.

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Sziasztok lányok...

Na hát zajlik az esemény itt :D

Pinkiné: Hát nagyon sajnálom, pedig már nagyon reménykedtem, hogy Te nyitod itt a sort a topicban...

Henne: Jó, hogy jöttél :D na neked semm semmi a görbéd :D 37 most az jó szerintem, bár Én nem értek nagyon ezekhez :roll:
Várunk a teszt eredménnyel :D Azok basszus hozzám is mindig beköszöntenek a patik :(

Tyuntyi: Ti aztán nyulak vagytok :D (Kriszti mit szólsz a görbéjéhez???Ennyi sex???Csak úgy ámulok bámulok :shock: )
Miből veszed, hogy gond van???Nem hiszem, Én az hallottam, hogy lehet több napon át pozítiv tesz, ja meg azt is, hogy nagyon meg kell nézzni, mert lehet, hogy pont az utolsó lesz az igazi...nem lehet, hogy Te nagyon egyformának láttod napok óta a csíkok erősségét???És közben mégis erőssebb az amit utoljára csináltál???Remélem érted miről beszélek :D
De ne görcsölj ennyire, mert felborul így a hormon háztartásod...Aztán megint megjönn előbb a sok izgalomtól :wink:
Legyetek együtt a pároddal, és aztán reméljük 2 hét múlva bezebrászodsz :D

Kriszti: huuuuu baszus, vagy 2 szer elkellett olvasnom, hogy tudjam vagy értsem miről van kérdésed :D :D :D De most Én neked erre nem tok választ adni, mert Én nem vagyok ovu tesztes...
Mi a helyzet a pároddal???Volt tegnap lepedő gubanc??? :D

Csilla: Miújság? Hol jársz? Rég voltál!

Durcipók: miújság? Hogy áll a görbéd?

Hkitty: Megjött már???

Gabooo: Ha olvasol minket néha írhatnál, hogy haladtok a vállalkozással???babaproject???
csip-csip18
 
 


Na és akkor velem: Tegnap reggel úgy voltam, hogy meg mérem a hőm, csak kiváncsiságból, mert tesztelni nem szerettem volna :D És erre 36.4 mértem és totálissan elkenődtem, mert az baromi alacsony...
Igaz, hogy soha nem mértem ez volt az első és egyben az utolsó is!
De reménykedtem, hogy legalább lesz egy 36.8 és akkor csináltam volna egy tesztet...De így nem csináltam...
Tegnap anyuéknál voltunk ünnapeltük a szülinapját és estére mikorra haza mentünk és kivittük a kutyát sétálni folyton csak morogtam a páromnak, vagy beszóltam neki, valamibe-akármiről is szó volt!
Aztán persze megint kaptam tőle, hogy"Nahát mit panpogok, de csináljam csak, neked biztos megjönn"wháááááááááá
Mondtam neki, hogy talán nem lenne ez ha terhes lennék...
De mondom: Ez úgy láttom nem jönn össze nekünk, ha így folytatjuk ha heti 1-2 szer vagyunk együtt! Erre csak nézzet :shock:
Mondom igen-igen! Akkor még lesznek ilyen hónapok, ha így folytatjuk az együttlétünket...
Erre mit kaptam: S majd jönn az a gyerek ha akar, s ha nem akkor nem! :shock: :shock: :shock: De egyszer úgyis összejönn és jönni fog!
Mondom igen? De így nem fog!!! Hogy Én már megint csak erre gondolok, ezért akkarok vele sokszor együtt lenni, mert nekem már a gyerek a fontos nem pedig az, hogy sex-hanem ebből gyerek következzik... :shock:
Na jó ebben van valami, de hát akkor is, most ilyenkor?!?!?!?!
Hogy ő már nem 13 éves, hogy napont sex legyen, fáradt és, hogy ebből a rendszerességből ő már kinött!
De azért ő is szertne, ne értsem félre!!!
Na most kijött minden belölem :oops: Ezek voltak!
Szóval nem veszekedtünk, csak nyíltan hozzá vágtam a dolgokat!
Békesség van :D
csip-csip18
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: