Új privát üzeneted érkezett!

Az itán, után akart lenni, bocsi. :oops:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Na, laptető! Már másodszor! :roll:
Jolinak bejött. :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


Réka
én nem használtam aspirint closti közben.
Az EHCS= Esthajnalcsillag :wink: nicknév, csak hosszú kiírni. :)


Suzy
Attól függően szedetik a clostilt, ahány napos a ciklus, mert ha hosszabb, mint 28 nap, akkor a pé. is később van...
Szép a konyha.. :shock:


Gyancsi
Akkor ezért voltál olyan ismerős, tudtam, hogy v.hol már láttalak :wink:
Várunk!


Suzytündér
szép lesz a szekrényajtó :wink:
Hajrá laptetőőő!



"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 

 
 

Helló Csajok!!

Megebédeltünk és lassan indulunk a meccsre. Kimostam 2 adag ruhát, összepakoltam. Ahoz képest, hogy fél 11-kor keltem :D

Suzy78- Igen, én sem tervezem sokáig a munkát ha babás leszek...Sajnos egyrészt a repülőtéren is olyan a munkám, hogy néha 20-30 kg-os dobozokat kell megemelni és sajnos nem tudom elkerülni....a vérszállításban meg az a rossz, hogy ha jön a tél, hegyek között autókázni totál csúszós úton annyira nem életbiztosítás. Egyébként mind a kettőt szeretem csinálni....DE jó nektek , 35 fok????Na látszik, hogy sokkal délebbre vagytok!!Most jól irigykedem :) itt folyton esik.....és nő a gaz, mintha húznák :D

Susytunder- Szerintem a 45*45-ös lap jól mutatna, mert a 15 nm azért az nem annyira kevés. Sok helyen van számítógépes tervezés, hogy ha ott veszed az anyagot akkor megnézheted, hogy is fog kb kinézni ( persze a színek nem teljesen olyanok). Itt nálunk legalább is így van......Mi nagyon szeretünk itt lakni, nyugalom van, az emberek elégedettek, tiszták és rendezettek az utcák, jó az egészségügy...Nem is tudok rosszat mondani!

Anita1984- Szijjaa!!! :D Köszi neked is a szíves fogadtatást, jó ide közétek tartozni :wink:

Betty- Igen, mikor anno rendeltem Csillagtól a teszteket, akkor oda írtam :) Most várom a jövő hetet, elkezdem ellőni az LH-kat....Remélem Csillag megvuduzta őket, ahogy szokta :lol:
Hétfőn mész hystero-ra???Az mi is igazából??Az a petevezeték átjárhatósági??

Na most már tényleg léptem....Jók legyetek!
Holnap benézek!!
Pusszantás mindenkinek!

Szeretettel:
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Sziasztok Lányok!

Ancsa

Üdv közöttünk! Nagyon okosan tettétek, hogy füllentettetek a dokinál. Én is ezt tettem volna! Nem értem, hogy miért kell egy évig várakoztatni az embert. Na mind1.

Zsu

Drága, Zsu! Remélem tényleg sokat pihensz! Ez a fáradság nagyon jó jel szerintem! Vagy esetleg kell szedned valami gyógyit az inszem után, aminek ilyen a mellékhatása? Nagyon tetszik a kis konyhád!

Csip-csip

Remélem sikerül álmaid házát megvennetek! Megy a drukk!

Betty

Te, hogy állsz? Most milyen vizsgálataid vannak?

Susytunder

Olyan jó, hogy teljesen felújítjátok a konyhádat! Amikor tele lesz a hócipőd a takarítással, gondolj arra, hogy milyen szép lesz! Azért ne erőltesd meg magad, lehet már baba van a pociban! Sosem tudhatod!

Velem minden változatlan. A temetés lezajlott, habár elég nehéz volt anyámat ennyire összetörve látni!
A 40 fok pedig nem könnyítette meg a helyzetet.
Én egyedül a hőm miatt vagyok kicsit elkeskenyedve. Mióta a doki úgy megszadizott kicsit lejjebb ment. Remélem nem lesz baj!

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/4 ... 04000_.png

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Gyancsi
Az a méh felszínének tükrözése. :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Joli
ne leégyelkenődve a hő miatt :!:
Még bőven a coverline felett van, és különben is, nem barnázol, nincs semmi baj...
:wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty

Tudom, csak eddig jól fent volt. És a doki tényleg úgy megvizsgált, hogy... :( Féltem a picurt!
Veled most mi a helyzet?

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Én holnap fekszem be a kórházba, hétfőn lesz a beavatkozás, és kedden jövök haza.
Majd még megpróbálok holnap délelőtt jönni, mert csak olyan 17:00 körül megyünk..
Te meg nyugodj meg, mert nem jó a bébinek, ha idegeskedsz :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Ok! Igyekszem nem parázni, de kérlek nézzétek el nekem, még sosem voltam terhes. :oops:
Milyen beavatkozásod lesz holnap? Bocsi, lehet elkerülte a figyelmem. :oops:

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Suzy
Igen, nálam mindig rend van és tisztaság, ezt sokan mondták már nekem, hogy ez lehet, hogy betegség már?A nővérem is ugyanilyen, 14 éves korom óta imádom a rendet és tisztaságot, szeretek takarítani és nem esik nehezemre mindig rendet csinálni!
Ilyen vagyok és kész!
Ma éppen, sajnos már nem mertem bevállalni a kert gaztalanítását, azt muszáj volt a férjemnek megcsinálni, majd meg halt, annyira utál hajolni, de megcsinálta és annyira hálás voltam neki ezért! :wink:

Szerintem is nagyítja a teret a lap,hogy így van lerakva...biztosan gyönyörű lesz a konyhád! :wink: Várom azért a régiről is a képet!? :wink: :roll:

Azt hiszem már 3. laptető..... :wink: drukkkkkkkkkkk


Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Joli
Örülök, hogy túl vagy a temetésen!Pihenj és ne aggódj annyira a baba jó helyen van és meg fog születni!Nincs barnázás és semmi rossz jel!
Örülj a terhességnek! :wink:

Nem szedek semmit, csak dolgozik a hormon és váltakozó a hangulatom nagyon! :cry:

puszi

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Betty
Drukkolok holnapra!Vigyázz magadra, miért most csinálnak hysteroscopiát?

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Ancsa
Már alig bírjuk ezt a 35 fokot és most estére egy kicsit lehűlt a levegő, de eső nem esett sajnos, sokat kell locsolni!

Most egy kicsit irigykedem,biztosan szép helyen laktok, jó levegő, tisztaság, és nem utolsó sorban, az itteni egészségügyi ellátás, na hagyjuk... :cry:

Szép estét!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jó estét lányok!

Zsu
Én is nagyon szeretek takarítani, és csinosítgatni a házikónkat, én is nagyon korán már 12 évesen ablakot pucoltam... de gyerek mellett aki folyton rendet és tisztaságot tart, azelőtt emelem kalapom, mert én képtelen vagyok rá. Általában a konyha az ami szalad, és mindenhol játékok vannak. Lehet én csinálom rosszul, de nekem nem megy.
Kertgazolás náluk holnap lesz, ha az idő engedi.

Lányok képet a mostani konyhámról majd akkor hozok, ha az újat is mellé tudom csatolni. :wink:
Már nagyon várom, de tartok is tőle, vagyis az előtte lévő dolgoktól, de ahogy Joli írtad, a szép részére fogok gondolni. :)

Én ma este egyedül vagyok, vagyis Kristóffal. Apa kimenőt kapott, kb. egy éve nem volt bulizni a barátaival, most elment, csak reggel felé fog haza jönni. Félős vagyok, és a fülem is ilyenkor fáj a legjobban, miért is ne éjszaka. :?
Zsu Te hogy bírod az egyedüllétet, amikor a párod dolgozik? Gondolom van, hogy egyedül vagy éjjel...

Kép
Kép
susytunder
 
 


Ma derült ki, hogy HSG-m (hyszterosalpingográphia)lesz, nem hysteroscopiám.
Lehet, én értettem múltkor félre, de az is lehet, a doki mondta félre :roll:
Hiába, öregszem.. :lol:
Laparom már volt áprilisban, akkor inkább a petevezetőkre tértek jobban ki, de átjárható mindkettő....most a méhnek a belső felszínét fogja áttekinteni, nincs-e valami gáz ott.
Beülti előtt meg kell csinálni minden vizsgálatot, mert csak 30 napos eredményeket fogadnak el.
Én úgy tudom..

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok! :)

Hogy vagytok?

Gyancsi!
Szia, jó, hogy csatlakoztál! :)
Írtad, hogy füllentettél a dokinál. Csinált is vmi vizsgálatot? (vagy csak nem olvastam el rendesen a hozzászólásod?) :oops:

Rend:
hát, nálunk is általában a konyha és a nappali az, ami "szalad". A konyhában az edények, amit képtelen vagyok mindig elmosogatni, a nappaliban meg a gyerekjátékok. Ez van. Majd pár év múlva biztos jobb lesz! :)

Susytündér!
Én is szoktam néha egyedül lenni éjszaka, persze, olyankor törnek rám a rémképek, hogy pl. a gyerek rosszul lesz, mit csinálok vele stb. De aztán elalszok és mire felébredek, itthon van apa is! :lol: Remélem jól telt az éjjeletek! :)

Zsu!
Legalább ti kertes házban próbáljátok meg átvészelni a 35 fokot. Mi egy panelben punnyadunk... :( :( :(

Tegnap jól kibőgtem magam, ugyanis találtam egy-két barna cseppet a bugyimon. Erre ma reggel visszakúszott a hőm, a teszt viszont negatív. Lehet, hogy csak azért, mert fájdogál a torkom? Nem ringatom magam ábrándokba, hisz ha terhes lennék, a tesztnek már ki kellett volna mutatni. :(

Szép napot! :)

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


Sziasztok Csajok!

Betty
Nekem volt HSG-m, nem fájt, csak utána görcsölt a hasam, a kontrasztanyagtól feszített, remélem neked sem fog fájni, veled vagyunk, minden rendben lesz!!! :wink: :roll: Drukk+++++++++++
Igen ezzel a vizsgálattal nézték meg nekem, hogy átjárható-e és van-e valami méh rendellenesség!De nem volt hál istennek! :)

Suzy
Még most rend és tisztaság van, de ki tudja később mi lesz... :?:

Az én párom tegnap este legénybúcsún volt és a lánybúcsúra nem mentem, annyira nem volt kedvem, meg nem is ihatok és dolgoznak a hormonjaim, nem lettem volna egy jó társaság... :cry: :oops:

Egy héten kétszer vagyok teljesen egyedül éjszaka, a férjem munka beosztása ilyen, de ezt is meg lehet ám szokni.Én tudok egyedül lenni, de van egy barátnőm, aki teljesen képtelen erre, fél egyedül nem tudja elfoglalni magát, na Rám ez szerencsére nem jellemző!!!
:wink:

Pitypang
Éjszaka volt vihar, esett az eső végre, úgyhogy most már sokkal könnyebb. Én nem is tudom bírnám-e a panelt :?:
Hát nem irigyellek Benneteket! :roll:

Sajnálom a nega tesztet, de hátha mégis... :?:

Vidám vasárnapot Mindenkinek!!!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Betty
A HSG nekem két napos volt, ez első nap csak egy rövid hullámú kezelés volt, amikor a petefészkeket melegítették rövid hullámú géppel és két óra múlva kellett visszamennem egy vérvételre, ahol is megnézték, hogy milyen a süllyedés a kezelés hatására, nem okozott-e gyulladást, mert ha igen akkor nem lehetett volna megcsinálni a HSG-t!
Másnap délután csinálták a beavatkozást, utána két órát kellett bent feküdni és azután mehettem haza!

puszi

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Tegnap este már fél 10kor bealudtam. :shock: Ilyen is nagyon rég volt! :)

Én is szoktam egyedül lenni, Gabi 3 napra szokott menni helyettesíteni. Félős voltam nagyon, de tényleg meg lehet szokni.

Szép napot Nektek!

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Sziasztok!
Joli!
Ne aggódj,minden rendben van és lesz is! :)

Susytunder!
Na túl vészeltétek az éjszakát kettesben?
Meddig bírta apátok a bulit? :wink:
Az bizti szép lesz a konyhátok,öröm lesz majd mozgolodni benne :wink:

Betty!
Sok sikert drukkolunk!!!

Zsu!
Akkor nálad is a hormonok cseszegetnek? Hu rossz is ez a hangulatváltozás,türelmetlenebb az ember meg kedvetlen...
Gondolom nálad is hasonlók...
Na de majd elmúlik és akkor minden happy lesz :wink: !!

Többieknek is cupp!
Szép vasárnapot mindenkinek!!
Vendég
 


Csajok
köszi a drukkokat, nemsokára indulunk... :wink: :roll:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Helló Topiklakó Társak!

Kinek, hogy telik a vasárnapja??Én ma szinte egész nap punnyadtam Apjukkal, dvd-ztünk.....Tegnap kicsit benyomtunk a meccsen, mert az itteni legjobb barátunknak, vagy is inkább olyan második Apuka féle ( Papinak is szólítjuk) szülinapja volt, így nem lehetett nemet mondani 8) .Ma próbáltunk rehabilitálódni :lol:
Sajnos szegény páromnak ráadásul délután meccsre kellett mennie a tartalékcsapatba mivel a rendes csapatban csak 25 percet játszott....Szegény, gondolom nem ez lesz élete meccse :?
Csak nehogy megkérdezzék miért repkednek a muslincák a feje körül :D

Joli- Nem irigyellek a temetés miatt....A legrosszabb amikor a szeretteidet látod szenvedni, gondolok itt Anyudra :(
A hőd miatt szerintem se aggódj, kapaszkodik az a baba rendesen!!

Betty-Nagyon-nagyon szorítok, egy nagy kalappal!!Majd gyere a hírekkel, ahogy tudsz!!!


Kírus- Neked is nagyon szép vasárnapot!!

Anita1984- Fél 10 kor aludtál????De jó neked, akkor viszont mára tuti, hogy kipihented magad :D Én azt vettem észre, hogy egy csomószor fáradtabb vagyok ha túl sokat alszom, mintha túl keveset....Pedig régen nagyon ment a 12 óra egyhuzamban :oops: :roll:

Zsu- Én is nagyon szeretem a rendet meg a tisztaságot, csak megcsinálni már nem annyira :wink: Általában csak elkezdeni nehéz....De azt szeretem a legjobban mikor készen van :)

Susytunder- Gyerek mellett rend???Szerintem ez lehetetlen....Bár nincs gyerekem, de a nővéremnek van 2 is.....Hát baromi nagy varázslónak kell lenni, hogy valaki katonás rendet tudjon tartani gyerekek mellett :P
Az én párom egy évig itt kint olyan helyen dolgozott, hogy mindig úton voltak, így heti 3-4 napot nem aludt itthon, teljesen egyedül voltam....Nem mondom, hogy egyszerű volt, de tényleg megszokás kérdése...A végén már teljesen jól elvoltam, mondjuk alapból nem vagyok egy befordulós típus szerencsére, feltalálom mindig magam 8)

Pitypang- Szia :D Lehet nem írtam, eddig engem megnézett hüvelyi ultrahanggal a doki illetve 3.cn-es vérvételen voltam ezen a héten kedden, ennek várom az eredményét ami elvileg hétfőn meg lesz....Ezután nem tudom mi a következő lépés, gondolom majd dokker Úr megmondja....A párom pedig már volt urológusnál, őt is megnézték ultrahanggal mindenhol, vért vettek tőle, vizelet mintát kellett leadni, illetve ezen a héten szerdán voltunk spermát leadni...Neki szept.14 a köv. időpont , gondolom eddigre jönnek meg az eredmények!!Hát eddig így állunk!!
A panel miatt nem irigyellek, otthon mi is abban laktunk a párommal Budán....Hát nyáron horror volt.....Télen meg a fűtésszámla miatt izzadtam le egyszer-kétszer :lol: Szerencsére most ki van adva albérlőknek, így nem nekünk kell fizetni a számlákat!!

Na megyek, hív a kanapé veszettül :D
Mindenkinek nagyon szép vasárnapot!!

Szeretettel:
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Sziasztok!

Hazaértünk délelőtt. Nagyon jó volt a lagzi. Kicsit kikapcsolódtunk, és jó volt táncolni is. Csenge is jól elvolt a mamával. :D Pedig féltünk, hogy hogy fog elaludni, de minden rendben volt. Viszont nagyon hiányzott... :roll:

Nálam az a helyzet, hogy még nem jött meg. Tegnap fájdogált a poci, de még mindig semmi. Én a pénteki negatív teszt után biztosra vettem, hogy nincs baba. Úgyhogy ittam is az esküvőn. Most nem tudom mit gondoljak... Nem kicsi lelkiismeretfurdalásom lesz, ha mégis baba van. :oops: Meglátjuk... :roll:

Még nem tudtam visszaolvasni, de igyekezek. :)

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Angyalkrisz

Én pont ugyanebben a cipőben voltam pár hete. Görcsölt a hasam a várt mensi előtt már két nappal görcsöltem, biztos is voltam, hogy nincs baba. lecsúszott pár pohárkával nagy bánatomban.
Aztán nem jött meg és néhány nap múlva pozit teszteltem.
A pia miatt ne aggódj. Olvastam, hogy azt hiszem a 6. hétig ezek nem jutnak be a babába, mert csak utána lesz köldökzsinór vagy valami ilyesmi. Szóval szerintem kár parázni. Mikor kéne nem megjönnie?

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Sziasztok!

igen, köszönöm kérdéseteket, túléltük az éjszakát. Többször felébredtem, olyankor megnéztem az órát, aztán 5 órakor ért apa haza. 10- ig hagytam aludni, aztán mentünk a zöldséges piacra, délután pedig voltunk a Vajdahunyad várba a a híres íznapok fesztiválon. Jó volt, vettünk lekvárokat, szörpöt, bio gyümölcsleveket Kristófnak.

Lehet, hogy szokás kérdése, de én nem akarom megszokni. Én nagyon félős voltam régen, még pszichológushoz is jártam, lehet hogy most kinevettek, de rettegtem a halottaktól. Akkor volt a legrosszabb, amikor valaki meghalt, olyankor nem tudtam aludni, és minden félét beképzeltem magamnak. Most már ilyen nincs, és csak picit féltem. És örülök, hogy apa kikapcsolódott. :)

Alkohollal kapcsolatban, sokan isznak alkoholt amíg nem tudják, hogy babát várnak. Mármint úgy értem, hogy pl. én is voltam szülinapon és pezsgőztünk, utána pár nappal pedig pozitív lett a teszt. Nekem a doki azt mondta, hogy ilyen kis mennyiségben nem árt. De azért most kerülöm és a fájdalomcsillapítókat. A fülem továbbra is fáj, de nem veszek be semmit.

Hiába jött tegnap ez a front, nálunk ma már megint elég meleg volt, és jövő héten is meleg lesz. Télen de vissza fogjuk sírni ezt az időt, jó lenne eltenni vagy 10 fokot. :)
Nálunk egyébként vagy 2 csepp eső esett, és én nem locsoltam annak reményében, hogy majd fentről locsolnak.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Szép jó estét Mindenkinek!

Kírus
Hol ideges vagyok, hol türelmetlen, de nagyon már kezdek mindenkit kiakasztani körülöttem, de nem tehetek róla ez belülről jön! :oops: :cry:
Holnap már megyek dolgozni és egy kicsit lefoglalom magam...de csak lightosan... :wink:
Miért kellett spermát adni, egyszer gondolom megnézték, hogy minden rendben van-e nála és másodszor?Vagy csak időpontja van az eredmény kiadására?(lehet, hogy valahol elvesztettem a fonalat!!!) Hova jártok dokihoz?

Angyalkrisz
Akkor....lehet, hogy sikerült?!úgy legyen, a pia miatt ne aggódj, sokan buliznak vígan és már közben meg áldott állapotban vannak... :wink:


Suzy
Sajnálom, hogy még mindig fáj, lehet, hogy doki lesz a vége!?

További szép estét!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Zsu
Vigyázz magadra nagyon holnaptól, de persze mindig.
Ha állapotos leszel akkor is lesznek hangulatváltozásaid. Nekem volt olyan, hogy haza jöttünk apával munkából, elkezdtem pakolászni, mosogattam, és elkezdtem sírni, pedig semmi okom nem volt rá, de úgy éreztem sírnom kell. Szegény apa azt sem tudta mit csináljon, gyertyafényes melegszendvicses vacsorát csinált. :)

Lehet, hogy doki lesz a vége, bár szivesen kihagynám, ha holnap sem lesz jobb, akkor kedden elmegyek.

Többiek? Mostanában nem tesztel senki?

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok!

az alkoholról. én is ittam egyszer, míg nem tudtam, hogy terhes vagyok. de nem lett semmi baj. sőt a dokim, mikor a vége felé keményedtem, ajánlott egy fél pohár vörösbort, mert nagyon jó izomlazító.

gyancsi, én is túl aludtam magam, mert iszonyatos fejfájással ébredtem reggel. :( alig akart elmúlni.

susy, nekem még 9 napom van a tesztig.:)

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Jó reggelt Csajszik!
Hogy vagytok?

Továbbra is fájdogál a hasam néha, inkább szurkálgat egészen alól... :roll: :?: ez most tényleg jó, vagy nem...majd meglátjuk a jövő hétvégén!

Kismamák hogy vagytok?

Vidám, gyönyörű napot!

pusszantás
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 19:35-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jó reggelt Mindenkinek.

Én is már bent vagyok a szoliban. Amennyire vártam és bele éltem magam, hogy sikerül hétvégén egy lakás annyira pofára is estem :cry:
Ami lakásba én beleszerettem, gyönyörű volt, totálissan felújított csak költözni kellett volna...

Suzytunder: A konyhabútor kegyetlenül szép volt, eszembe is jutottál:)

A páromnak nem tetszet :shock:
Totálissan padlót fogtam, össze is vesztem vele nem alap szinten, hogy akkor neki mi az elképzelése?!?
Ő saját maga szeretné szépre megcsinálni,parketta-festés:ennyi...
Erre megnézztünk vasárnap 1másikat, amin lenne mit csinálni. Végül is be láttam, hogy jó lenne, akkor újítsuk fel. Mire az én anyám közölte, hogy neki nem tetszik, mivel nincs erkélye és egy benyilók a szobák és sok ajtó van meg drága :shock:





[/b]
csip-csip18
 
 


Na meg, hogy a 2szoba egyforma nagyságú (19,19 nm), nem praktikus szerinte, jobb lenne egy másik lakás, amit már ugyszintén megnézztünk 1-2hete, ami (27,7 nm), de abba meg az én párom nem megy bele és igaza is van, hol lenne egy gyereknek elég 7 nm szoba???Nem???
De anyám szerint az jó mert, akkor a 27 nm elférne, ugymondd a hálószoba+nagyszoba.

Ja és a lényeg, hogy befejezzem már: mikor elváltunk közölt, hogy lehet mégsemm jönn össze 1 lakás semm :shock:
Teljessen kibuktam, mert apukám kapot az apeh-től egy beszólítást a tesóm lakása miatt... :? Hogy-hogy lehet a nevén, egy 17M lakás, honnan volt a tesomnak ennyi pénze...
Szóval akkor nekem most ezért semm lehet lakásom, mert 22 évessen, miből lenne egy tehermentes lakásom...Szóval ennyi

De beszéltem apával és akkor úgy döntöttünk, hogy gyerek lesz, aztán majd lakás.
Végül is ahol most lakunk az az uncsitesóm lakása és olcsón béreljük töle...
De viszont ők is elakarják adni, de nem tudják, már lassan 1éve .Remélem akkor még ott kihuzunk valamennyit...

Bocsi, kicsit hosszú lettem :)

Szép napot mindenkinek
csip-csip18
 
 


Jó reggelt Lányok!

Csipcsip

Nagyon sajnálom, hogy nem, úgy alakultak a dolgok, ahogy elképzelted. Elhiszem, hogy kiakadtál, én is agyvérzést kaptam volna. ne add fel! Próbálj beszélni a pároddal, hogy neki mik a konkrét elképzelései és igyekezzetek valami köztes megoldást találni.

Zsu

Akkor ma nem unatkozol! Ezek a hangulatváltozások szerintem nagyon jó jelek! Lehet épp most ágyazódik be a picurka! Nekem is alul fájt a hasam, inkább csak egy konkrét ponton, aztán meg olyan volt, mintha a méhemnek izomláza lenne. Tudom hülyén hangzik, de ezt éreztem.

Susytunder

Biztos holnapig akarsz várni a dokival? Nehogy valami komolyabb bajod legyen belőle!

Betty

Egy kalappal mára!

Kirus, Iner

Hogy vagytok?

Jelentem tegnap megtalált az első hányinger ebéd után! Bekajáltam jó kis tejfölös sajtos tésztával, utána meg egy óráig küszködtem, hogy lent maradjon. Nem lett belőle róka koma, de néha a torkomban éreztem. Aztán délután is volt még egy kis hányinger.
A következő pedig most kezd rám törni, pedig még semmit nem ettem. Nem vészes, csak éppen annyira, hogy zavaró legyen. Ahogy a vonalzómon látjátok, holnap leszek 6 hetes, és úgy olvastam, hogy kb. ezen a héten kezdődnek ezek a hányingeres dolgok.
Sebaj, azzal vigasztalom magam, hogy legalább addig se hízom, mert a doki is rám pirított, hogy jó lenne, ha az első 3 hónapban nem híznék, ha egy mód van rá. Ha ez így megy, vagy fokozódik, akkor legalább erre nem lesz gondom! :D

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Sziasztok!

Megjött. :( Már nem vagyok annyira letörve, inkább várom, hogy mit mond majd a doki. Du-n kell telóznom neki a továbbiak miatt.

Csip-csip!
Hát, ezért sz.r szülői pénzből lakást venni, mert tuti beleszólnak. Abban igaza van a párodnak, hogy ha ti csináljátok meg, akkor biztos olyan lesz, amilyet ti szeretnétek. A ti ízléseteket fogja tükrözni.
Keresgessetek tovább, előbb-utóbb megtaláljátok a megfelelőt! :)

Angyalkrisz!
Újabb teszt?

Zsu!
Csak lightosan a munkával, otthon pedig tessék pihengetni. :)
Sikerülni fog!!! :)

Nem túl sok kedvem van dolgozni, de muszáj...

Szép napot! :)

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


Csajok, akik folsavat szednek!!!!
Milyet szedtek???Mind 1 milyen???
Mert én most vetted a dm-s folsavot, 800ft volt. Az is jó, nem???Köszi előre is a segítséget
csip-csip18
 
 


Csip-csip
Sajnálom, hogy nem úgy alakulnak a dolgaid, ahogy szeretnéd, de szerintem nem kell elkapkodni a lakásvásárlást, és meglehetősen nem egyszerű a dolog, ha még a szülőktől is függ egy-két dolog!
Meglátod nemsokára sajátban fogjátok a "babaprojektet" folytatni!!! :wink:

Joli
Nálam tuti, hogy a hormonok csinálják ezt a hangulatváltozást és ha sikerül is nem lesz könnyű velem, mert mindig is hatottak rám elég rendesen. Azt mondják a terhesség egy óriási hormon változás! :wink: :?:
Gondolom, hogy milyen rossz és elviselhetetlen az a hányingeres időszak, de vigasztaljon az, hogy a bébi biztosan jól van és nincs semmi baj, hiszen tünetet okoz!!! :wink:
Majd csak jobb lesz... :wink: :roll:

Pitypang
Sajnálom pirit! :cry:
Én is nagyon vártam, hogy ha már megjött, haladjunk tovább... :?:
Nagyon drukkolok, minden rendben lesz meglátod!!!
Fel a fejjel!

puszi

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Csip-csip
Én sima gyógyszertári 3mg-sat szedek, az orvosom azt mondta elég naponta 1 szem. 1040ft 50 db-os!

puszi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 19:36-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Akkor napi 1 szem!Ésakkor már szedhetem is?!Nekem az van ráírva, hogy 60db (6g).Akkor is 1 szedjek be???
Köszi
csip-csip18
 
 


Szerintem a 6g nagyon sok, bizti ez??? :wink: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!
Nemrég jöttem meg a házidokitól...2 órát vártam egy rohadt tp-es papírra :evil: !!! ugyhogy most vérnyomást inkább nem mérek... :x ..
Amugy jól vagyok,mostanában ritkábban tör rám a hányinger,remélem most már nem is lesz komolyabb :)...
Ma délztán ha hazajön api akkor szilva szedés lesz,teszünk el beföttnek meg a fagyasztóba is..jó lesz télre 8) .
A szomszéd szólt tegnap hogy ami kint van nekik az utcán 2 fa azt leszedhetjük :shock: ,tök rendik :!: :!: ..

Zsu!
Ne eröltesd túl magad! Szerintem teljesen jó jelek ezek :roll: Dehát ahogy írtad majd kiderül... én minden esetre küldöm a ++++++++ jeleket :)
Amit tegnap este írtál üzit azt ugye nem nekem szántad ,vagy keversz valakivel?? Mert nálunk nem volt semilyen vizsgálat! :)

Csip-csip!
Sajnálom hogy nem egyeztetek ki...de majd csak dülöre juttok és lesz nektek is saját lakásotok!! :wink: csak türelem :!: :!:
Én nem szedek külön folsavat,csak az Elevitet.. meg majd veszek magneB6-ot szükség esetén ha kell szedek be..

Joli!
Akkor most te éled át azt amit eddig én...de majd csak elmulik neked is pár hét alatt..
Te milyen vitamint szedsz?

Susytunder!
Szerintem is jobban jársz ha elmész orvoshoz ha nem lesz jobb nehogy ráhúzodjon valahova :? !
Milyen ízű lekvárokat,szörpöket,gyümileveket vettetek???
Finomak??
Vendég
 


Sziasztok!

Az én Folsavam gyógyszertárba lett véve, lila/narancs/fehér dobozos és 3 mg. Napi 1 szemet veszek be belőle.

Joli
Ha nagyon rád törne a hányinger, próbáld ki vegyél Canada dry üdítőt, gyömbér van benne, a gyömbér pedig jó hányinger ellen, ez már több barátnőmnél bevált. Másrészt, ha majd reggel jelentkezik a hányinger, ne adj isten hányás, akkor mielőtt felkelsz egyél meg az ágyban még fekve pár szem háztartási kekszet, készítsd oda magad mellé, ez is szokott segíteni.

Csip- csip
Nagyon nehéz jó lakást venni. Sajnálom, hogy a szülők bele szólnak milyen legyen, elvégre nem ők fogják lakni.
Ha a pároddal nem egyeztek van egy ötletem. Egy paptól tanultuk apával, és nálunk nagyon jól működik. Úgy hívják, hogy kiüresedés. Lehet, hogy most elsőre hülyén hangzik, de tényleg jó. Az a lényege, hogy a párod félre teszi az elképzelését és a helyedbe gondolja magát, és fordítva, ezt te is megteheted. Ezek után üljetek le megbeszélni a dolgokat, sokkal másabb lesz minden. Egy próbát megér. Drukkolok.

Fülfájás már csak minimális, nem kell dokihoz menni. Köszönöm az aggódást.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Kírus
Igaz, nem neked szántam, bocsi... :oops:
Rád gondoltam és nem neked akartam válaszolni, hanem Ancsának!!!Mi a fene van velem... :wink: :?:
Köszönöm a jeleket!
Csak óvatosan azzal a munkával!?

Én ma annyi mindent csináltam itt bent, hogy otthon csak pihenni fogok!!! :roll:

Suzy
Én is pont ugyanilyen folsavat szedek!!!
Azért, ha nem múlik el teljesen a fül fájásod csak jobb lenne, ha doki is látna szerintem!?

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Köszi lányok.
Ami folsavot én vettem azon tényleg az van ráírva, hogy 60db(6g).
Akkor lehet veszek inkább a patikában másikat... :?
csip-csip18
 
 


Így van rá írva, hogy folsav tabletta, b6 és b12 vitaminokkal
:? :? :?
csip-csip18
 
 


Kírus
Bodza és hárs szörpöt vettünk. Lekvárt birsalmát, csipkét, homoktövist (ezen meglepődtem, de nagyon finom) és fahéjas almát.
Üdítőt ezt az 5 litereset vettük, nem tudom ismered e. Áfonyás almát, és meggyet vettünk. De ezek mind hígíthatóak, főleg a meggy. Semmi cukor nincs bennük, és más "rossz" dolog sem.

Zsu
Akkor nem csak anevünk egyezik, a folsavunk is. :lol:
Nem lesz gond a fülemmel, már alig érzem, minden nap használom a bioptron lámpát. De aranyos vagy, hogy figyelmeztetsz.

csip- csip
Én inkább szedném a gyógyszertárban kaphatót.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Suzy
Nagyon jó a Bioptron lámpa, csak jókat hallottam róla, remélem egyszer nekem is lesz, mert amúgy vannak Zepter termékeim és azok is nagyon jók, de eszméletlen drágák! :roll:
Örülök, hogy használ a házi kezelés!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Ma voltam dokinál, megállapította a terhességet... :lol:
Megnézte uh-on a "babát", még csak a szikhólyag látszik...majd 2 hét múlva kell visszamennem, akkor már lesz szív hang is megnézzük fejlődik-e (ez picit megijesztett...remélem fejlődik :roll: )
És utána kell majd mennem a védőnőhöz is...
Akkor csinálnak majd vérvételt is gondolom...most nem is kérdeztem, pedig a toxoplazma miatt meg akartam...remélem nem lesz késő 2 hét múlva sem...
De mindent elfelejtettem, ahogy megláttam azt a kis fekete foltocskát a monitoron.... :lol:

Remélem mindenki jól van...
Joli nekem nem mondta a doki hogy hány mm-s a szikhólyag...remélem akkora mint kell....
Most milyen tüneteid vannak?
Kezdődik a hányás...Akkor nálam is hamarosan várható lesz...Te előttem jársz ár nappal :)
Pihenj sokat, én minden percben el tudnék aludni...

Ma még 4 re megyek vissza a suliba...évnyitó lesz...

Mindenki nagyon vigyázzon magára...

pussz

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Hol vagytok csajok ??? 8)

Iner: gratula, sok boldogságot, egészséget...

Susytunder: jbbulást

Zsu: Rád fér a phi :)

Kírus: nem csodálom, hogy sík ideg voltál,én is tuti ki fogok majd bukni. Eszméletlen, hogy milyen ez az egészség ügy...


Pitypang: Mi is volt veled???Nem találom, amit írtál :oops:

Angyalkrisz:Mi van nálad???Poztív teszt???

Anita:Mikor tesztelsz?

Ancsa, Betty: Hol vagytok???
csip-csip18
 
 


Halihó! :)

Hívtam a dokit, szerdán kell mennem 3. cn-i vérvételre. Aztán kell még majd menni a 19, 21 és 23. napon is. Közben lesz uh és apjuknak spermavizsgálat is.

Most elmegyek tornázni, este még benézek.

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


Mi szüreteltünk ma nagyszüleimnél, Csenge élvezte. :D

Hát szerintem nekem legkésőbb holnap megjön, mert ma mintha elkezdődött volna egy kis barnázás. :? Pitypang együtt kezdjük a ciklust?

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: