Új privát üzeneted érkezett!

Moni,
kérlek szépen, hogy az én adataimat is add hozzá a táblához:

Ciklusnap: 1
hossza: 18-47
1.baba
2006. május
32
Metformin 3x850mg, Elevit, eddig 2 ciklus Closti+Choragon.

Nagyon nagyon köszönöm előre is :)
nocciola
Budapest II. kerület
 
 


úgy legyen csajok!

babszika
 
 


:lol: ugy lesz.... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

nita!
jó az új vonalzó :wink:

nem régen hívtam a férjemet, h mikor jön haza.... annyira édes volt, mert mondta, h siet haza, mert egy kismamát nem szabad sokáig egyedül hagyni. :lol: imádom őt!

babszika
 
 


babszika köszi.....
jaj de kedves a férjed......ő is érzi a pocakodba levő babát/kat!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


remélem, h most végre nem esünk orcánkra, mert ... de erről nem is beszélek, mert végre sikerülni fog :wink:
a férjem egyébként még sosem volt ilyen bizakodó :roll:

babszika
 
 


15 nap mulva olyan szép pozit fogsz tesztelni hogy csak na!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Én is én is én is én is akarok egy ilyen vonalzót!!!!!!!!
Na! Majd egyszer. :wink:

Babszika!

Édes a párod nagyon. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


ámen :lol:

rajtam nem múlik :D

babszika
 
 


moni neked is lesz hamar ilyen vonalzod......
lányok kezd eléggé fájni a fejem.és csak saridonom van ithon....azt meg már nem szedhetem be.áááááá

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita!
én is fejfájással küzdök.... és én sem merek bevenni semmit :?
már majd megőrülök a migréntől :(

babszika
 
 


babszika akkor együtt örülünk meg......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nekem is fáj a fejem. Igaz én bevehettem sajnos gyógyszert. Mondjuk inkább szenvednék én is. De ez van. Remélem hamar hat viszont mert nem egyszerűen fáj.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu migrénesen fáj a fejed?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hu csajok!

Nekem tegnap fájt nagyon a fejem. Sajna én is migrénes vagyok, de ezt már írtam régebben ( azt hiszem).
Egy lórugásnyi adag gyógyszert vettem be. (2 diclac+ 1 advil ultra forte)

Nálatok egy kicsit más most a helyzet, mivel most nem ajánlatos gyógyszert bevenni.
Próbáljátok ki a kalcium pezsitablettát, és egy jó meleg fürdőt vegyetek, azt is úgy hogy a fejetek ázzon a vízben. Na ezt most jól leírtam. Remélem érthető voltam. Nekem be szokott vállni. :wink: Igaz lassabban hat mint a gyógyszer.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Nita: nem. Eygszerűen fáj. Biztos az esőtől.

Kép
csucsu05
 
 


Móni!
nekem is migrénesen fáj....

babszika
 
 


én ezt a fürdőst akkor tudom megtenni ha már máté alszik..az meg még odéb van....

képzeljétek a szomszédom ugye a zorall együttes énekese /szasza/ és ma hal a tortán forgatás van ő főz....tök jó...jön a ganxta zoli.az a szopos száju maria......meg még nem tudom ki......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Na az jó kis buli lesz akkor. De az majd később lesz adásban gondolom. Mert ezen a héten nem ők vannak. De a Ganxta Zoli most is benne van. Az hányszor szerepel ilyen műsorban??
Szegény Szasza gondolom pörög akkor ezerrel:)

Kép
csucsu05
 
 


hogy még hányszor lesz a ganxta nem tudom.de tuti azért van mert elég sok lovét kapnak.ezt tegnap a szasza mondta....
persze később fogják leadni...majd a dori a /felesége/ szol mikor lesz adásba.....
a dori is segít neki csak ő nem látszódhat a kamerák előtt mert ő az rtl-nél dolgozik...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: csak kiváncsiságból kérdezd már meg diszkréten mennyit kapnak ezért. Annyira kiváncsi vagyok mert némelyik olyan drága kaját csinál, hogy gondolom nem kis lovét kapnak.

Kép
csucsu05
 
 


annyit megtudtam hogy a kisfia szerepléséért ami 10 perc 100.000 kapnak....a műsorét meg majd a feleségét megkérdezem...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát jó kis percdija van a kicsinek :)

Kép
csucsu05
 
 


jaja...de ő nagyon cuki én is megadnék annyit... :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


szisztok!

csajok!
nem tudom, h érdekel-e titeket, de van egy bontatlan csomag CICKAFARKFŰ teám. (50g)
2009.05.31-ig jó....

ingyen odaadnám bárkinek!

babszika
 
 


Sziasztok!
Mennyit írtatok mióta nem voltam.
Nita: halkan, de nagyon gratulálok:)
Babszika: én is szavaztam sokszor, ez nem ér..
Lyly: én voltam a pajzstetűs:) köszi az infot!! megszállták a féltve őrzött avokado növénykémet és nagyon haragszom rájuk, jó lenne kiírtani őket... :oops:
Háát, nem semmi mikn mentetek keresztül. De jó látni, hogy újra magatokra találtatok és előre néztek:)
Képzeljétek, tegnap megbabráltam valamit a gépen, és sikerült kitörölnöm valami cuccot, ami az internetet kezeli, mert minden honlap csak félig jelenik meg, hiányoznak a képek, néha szövegek. Ha keresek valamit, az többnyire nem is jön be, kiírja, hogy kész és mint aki jól végezte dolgát, leáll..jó béna vagyok, mi? Most mehet a javítóba.
Na, bocsi a szómenésért, még jövök, ha a gép is engedi:)
tary
tary
 
 


tary köszi......remélem tudsz jönni.nem hagy cserbe s gép :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Háát, elég félgőzös, de most működik. Holnap, ha minden jól megy megcsinálják..majd jövök a férjem gépéről..még szerencse, hogy kettő van:)

Nita: van valami tüneted?

tary
tary
 
 


hát ha ezt annak lehet nevezni:sokat iszok...néha enyhe hányinger.pocak feszülés.....és a jobb oldalam néha szurkál.ja és iszonyat fájnak a melleim...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: A mellfájás a legjobb és legbiztosabb tünet.
:)

Ja tamsá volt tegnap focizni és az egyik focitársáéké a cuki mellet lévő zöldséges. Ő mondta, hogy voltak forgatni a SZaszával ahogy vásárol. Nem a Ganxta zoli lesz benne hanem az apja meg még lesz valami megasztáros is.És a február 9-ei héten lesz adásban.
Annyit nevettem ahogy elmesélte a fiú , hoyg az anyósa berontott a zöldségesbe és a lányának mondta hogy forgatás van de nem vette észre hogy tele van a zöldslges lámpákkal mikrofonnal meg stábtaggal. És orditva mondta hogy forgatás van valami halásztelki főz a műsorban. :) Perstze mindezt vette a kamera. Azt mondta a srác reméli kivágják az anyósát , hogy ennyire pörgött :)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu nekem a mellem az utóbi 5-6 hónapban mindig nagyonf fáj a második periódusban, majd havi másnapján elmulik visszahuzódik megint kicsi lesz. Olyan kökemények, hogy néha nem is tudok rájukfeküdni éjszaka. Szaladni meg csak melltartóban tudok akkor is pedig ezek igazán kistermetűek, igaz a multkor kis sulyfölösleggel megütöttem a 92 cm melbőséget (voltam varrónőnél). Ugyhogy nekem a mellfájdalom nem tünet már most dagadgat :cry:

Kép
Kép
melisch
 
 


sziasztok.

lyly,nity hat hogy mi lesz nem tudom,valszeg nemlesz dokim.Mivel ugysem csinal mar velem semmit igy nem akkora veszteseg mint mondjuk ha tavaly tortent volna ez clostyzas kozben.

babszi a story amerikai es nagyon regi.Elkepzelhetionek tartom hogy valaha megtortenhetett ilyen de a mostani odafigyeles mellet szinte kizartnak tartom.

sajnalom a migreneseket,szerencsere nekem 1szer volt ilyen csak.

mai hom meghint rossz.Digivel merve 36.5,higganyossal36.8.
erdekes hogy nekem a mellem csak clostys ciklusban fajt,fogiszedes alatt,es ma reggel.

Kép
monyo83
 
 


Kép

Tary!

Sajnálom ami a gépeddel történt. Remélem gyorsan megjavítják. Addig is jó hogy ott van a párod gépe. :wink:

Nita!

Nálatok aztán zajlik az élet! :lol: (de arra én is nagyon kiváncsi vagyok, hogy mennyit akasztanak le egy ilyen forgatás miatt a "sztárok")

Csucsu!

Használsz most lh-tesztet? Hogy állsz? Megvolt már pé?

Melisch!

Sajna a premenstruációs és a kora terhességi tünetek majdnem egyformák. Én már nemis figyelek ezekre a tünetekre, mert a legtutibb a pozitív teszt. :wink:

Monyo!

Szerintem csak egy fajta hőmérőt használj! Mert így teljesen bele lehet zavarodni. Az lh-tesztre nem gondoltál? Az annyival jobb hogy előre jelzi a pé-t, míg a hőmérőzésből az derül ki hogy megtörtént-e a pé.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok!! :D
Nem tudtam jönni mostanában sajnos, és mi történik , jönnek lassan sorba a babák :lol:
babszika drukkolok neked, biztos sikerülni fog :D
Nita! Nagyon irígyellek :D Gratula a babához!!!!!!!! :D
Móni! nekem is kellene diétázni :oops: míg babás nem leszek/ha leszek valaha is/ mert az első terhességnél 40 kilót híztam :oops:
mondjuk rá egy évre leadtam, de megszenvedtem érte :cry:
Pedi csináltál már tesztet???
Üdv mindenkinek :D

EDI
ediii
 
 


Kép

Kép

csajok!
én már megint össze-vissza álmodtam.
pontosan már nem emléxem, de menyasszonyi ruhában szaladgáltam :shock:

ediii!
köszi neked is!

monyo!
persze, biztos nagyobb az odafigyelés.... nekem is csak úgy eszembe jutott. :roll:

babszika
 
 


Sziasztok Lányok,

lyly, akkor igazából a táguláson kívül szerencsére semmilyen problémát nem okozott.

Monyo, az király, mehetnél a szar kórházba privát árért. Nem semmi ezt jól kitalálták.

Babszika, először is nagyon szorítok neked. Nem írnád le, hogy történt maga az inszem, mert nekem most lesz az első. Meddig tartott, éreztél valamit, feküdnöd kell, vagy mehetsz melózni?


Előre is köszi

Nitácska, gratulálok :)

Mindenkinek sok sikert.

Kép
gmelcsi1
 
 


Sziasztok!

Hát, nem teszteltem, mert szerintem nega lenne, illetve nem tesztelek, amíg nem késik!

Csucsu! Már én is akartam kérdezni, hogy most mi van Veled? Nem kell menned dokihoz? Vagy Uh-ra?

Babszika! Édes lehetett a férjed! Nagyn-nagyon szurkolok Nektek!

Tary! Az nem jó, ha gond van a géppel, legalábbis én, mint netfüggő, megőrülök még a tudattól is, hogy nem jó a net! :lol: Azért gyere apáéról sűrűbben!

Móni! Egyszer mindannyiunknak lesz olyan vonalzója mint Nitának, hidd el!!! :wink:

Amúgy a cicifájdalomról annyit, hogy nekem is mindig megdagadnak és fájnak mensi előtt, úgyhogy én sem tudom ezt baba-jelnek felfogni, bár most megaméretűek lettek és őrülten fájnak! :oops:
Ja, és hogy a fejfájásból se maradjak ki, nekem is nagyon fáf, két napja, de én ezt is mensi jelnek fogtam fel, lehet, hogy ez a bolond időjárás az oka?
pedi
Kalocsa
 
 


Babszika: Aranyos álmod volt akkor:)
Azért ha nem is elsők lettetek de egy vacsorát nyertetek:)
reméljük oda már 3-an mentek:)

Móni: Most 3hónapig használtam LH tesztet. Ebben a hónapban nem mert már ez sem olcsó mulatság.
Ez a január nagyon kemény hónap. Kari után Lh tesztet már nem tudtam venni.
Na meg eddig ygest kaptam most kapok csak majd fizut.
Igy ez a hónap kimaradt nem LH zok.
Az első gynevac szurimat ma viszont megkaptam.
Mostanában lesz PÉ-m mert nagyon feszit a hasam. Ez a closti most nagyon érleli a tűsszőket mert nagyon érzem.

Kép
csucsu05
 
 


monyo83 nem irtad mihez viszonyitva kicsi neked a 36,80 C hő higanyossal? Nekem pl a határ 36,30 most két napja 36,80 C, igaz most jegyzem elsző hónapban. Én fázos tipus vagyok igy gondolom a hőmérsékletem is alacsonyabb értékü.

Kép
Kép
melisch
 
 


Pedi: Clostiozok, holnap kell mennem uh-ra. Most volt időpont de lehet megreped ma mert nagyon feszit a hasam.
Na meg elkezdtem a gynevac szurit. Ma kaptam az elsőt meg:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu! akkor ez a hónap nálatok is sikeres kell legyen. Az lh-t megértem, hogy nem veszed, arról nem beszélve, hogy nagyjából mindig ugyanakkor van pé. És ráadásul hiába csinálok, és hiába lesz pozitív és vagyunk együtt, ha aztán mégis megjön!!!
pedi
Kalocsa
 
 


Csucsu az tök jó hogy uh-n megnézik, hogy mi a helyzet odabent. Nekem ciklus közben egyszer nézte csak a doki. Pedig sokszor én is olyan kíváncsi lettem volna, hogy hogyan állnak bent a dolgok. Nekem most az a furi, hogy kedden megjött, akkor elég erős volt a menzim, most viszont, rá két napra elég gyengus. Nekem általában 6 napig szokott tartani, de úgy tűnik, hogy rövidebb lesz.

KépKép
csige-bige
 
 


Pedi: drukkolok neked nagyon hogy pozi legyen a teszted.

KépKép
csige-bige
 
 


Ediii!
De jó hogy jöttél! Jó régen voltál már erre felé. Ahogy a vonalzódat nézem, lassan neked is lehet drukkolni. :wink:

Babszika!

Nyertetek egy vacsorát? de jó! Azért sajnálom az első helyet, mert megérdemeltétek volna. De nézzünk előre! Ha nászutat nemis, de egy embriócskát tuti nyertetek. :wink:

Csucsu!

Az lh-t megértem. Hisz ez is csak jelzi a pé-t. DE hogy valóban meg is reped az a tüsző azt már nem mutatja. A fogantatásról nemis beszélve. A legjobb tényleg az uh. Azon látszik minden. Remélem holnap jókat hallasz a dokidtól.

Edit!!

Holnap reggelre kérünk szépen egy pozitív tesztet! :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok!

Babszika,
gratulálok a vacsihoz, azért az is szép eredmény. Nászútra meg elmentek a nyáron. Ja, nem akkor nem tudtok, bocsi, akkorra már nagy lesz a pocid :D Akkor majd utána, gyerkőccel. Az lesz az igazi :D .

Moni,
én úgy tudom 1-1 ilyen vacsoracsatáért fél milliót kapnak, az rtl klubon legalábbis. Azért szép összeg.

Csucsu,
akkor drukk holnapra. És szerinted jó oldalon lesz a pé??? Neked mondtak olyat, ha nem jó oldalon érik a tüsző, akkor az még átvándorolhat? Nekem mondta a doki, de hogy ez mennyire jellemző, azt nem tudom.

Hát lányok, sajnálom ezeket a fejfájásokat, nekem szinte sose fáj. De apa is megszenved vele, neki ilyenkor semmi nem használ. De ez tuti az időtől van, múltkor hallottam az időjáráősjelentésbe, hogy 12 óra alatt jött egy hideg-, egy meleg- meg megint egy hidegfront. Úgyhogy nem is kell csodálkozni.

Nem tudom ez normális e, de én még soha nem éreztem ilyen tüneteket, mint amiket írtok. Soha nem érzem meg, hogy jön piri, soha nem fáj a mellem. Az még akkor se fájt, amikor terhes lettem, akkor se volt semmi tünetem. Biztos nem jól vagyok összerakva :D .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Én még sose csináltam lh-t, hőmérőztem egy darabig, de már nagyon elegem lett belőle. Mindig csak idegeskedtem rajt, miért cikk-cakkos, miért nem magasabb, már fel kellett volna mennie, miért ugyanannyi 4 napja.... Utáltam. De szerencsére én eléggé megérzem a pé.
Most a műtét után 2 hétre volt egy pé és az nekem annyira fájt, azt hittem megőrülök. Persze bepánikoltam, azt hittem baj van. Elmentem dokihoz, aztán az uh-on kiderült, hogy pé. ÁÁÁÁ, nem is égtem be :oops: :oops: :oops:, jól kiröhögött :D

Kép

Kép
ranita1979
 
 


nem volt szép a dokidtól én soha nem érzem a pé-t nincs barnás folyásom igy mondhatom, hogy ebben a hónapban tudtam miárt faj kicsit de eddig nem kőtöttem össze :twisted: nem lehet mindenki tökéletes és mindent tudjon!

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch,
nem vettem rossz néven. Elég régóta járok hozzá, havi rendszerességgel, már tök jól elviccelődünk egymással.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


:oops: az más akkor megértem

Kép
Kép
melisch
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: