Új privát üzeneted érkezett!

Nita,
akkor küldjétek az adatokat, és megcsinálom!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


lyly akkor az én adataim:
nick nevem:nitacska007
22 éves vagyok
keresztnevem:Anita
szül év:1986.06.26
névnapom:06.02
kisfiam:Hargitai Máté
szül.év:2006.02.23
terhesség 4.hetébe vagyok
pestmegye,Halásztelek.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melish: Amikor be akrták vezetni a tandíjat Magyarországon, akkor nálunk is ez volt, pl. azt mondtak, hogy 60.000 forint lesz egy félév az egyetemeken , fősulikon. De ez az egész egy kib.sz.tt nagy kamu volt már bocsánat, mert mivel tesóm felvételizik, és egy van pár közeli tanár ismerősön pl. a Pázmány Info Karján, mondták, hogy náluk egy félév 260.000 lett volna. Szóval eza a 60.000 egy nagy kamu volt. Még jó, hogy nem szavazták meg, bár én nem szertnék poitizálni, mert midnenkinek szíves joga hogy dönt a politikai kérdésekben.
Az orvosit én is csak azért nem tduom elvégezni, mert egy rohadt félév 1.500.000.
Egyébként meg tényleg, csaka miliomosok gyerekei fognak tudni tanulni, ha vmi hasonló szart bevezetnek nálunk is...ne adj Isten!
Egyébként mega az orvos pálya és a jogi is nulla manapság, hacsak a szülők rá nem hagyományozzák a csemetére a praxist.
Vicces! Néha a szülők sem jól döntenek. Nézzétek végzena jogot, egy rohadt szavam nem lehet, mert szüleim közalkalmazottként támogatják, elvégre az ő ötletük volt, vagy ezt tanulom vagy semmit. Mindegy lesz egy diplomám, és a nyakmban 1.500.000 diákhitellel végzek, Párom szintén jogász, aki a büdös életben nem solgozott jogászként, mert felszolgálókán 30.000-40.000 el többet keres.űJa, képzeljétek új munka van kilátásban neki Juhééé!!!! :lol:
Szóval bocs, ha hosszú voltam, de lehet egy szakmával ma már tényleg többre lehetne menni. Mondjuk én szívesen tanítanék is jogot, vagy bioetikát, ezzel foglalkozom bővebben.

Adiadi: Ezt nektek kell érezni, mondjuk az már tuti, hogy legalább van két drága pici lányod. Adj időt a párodnak, tényleg sokat stresszelnek a pasik manapság, és vhol meg lehet éretni őket, mert elég nagy afelelősség a nyakukban. Hm, sztem hamar meggonsolja magát.

Lyly:
nick nevem:Nyuszifül16
kersztnevem:Linda
életkor:24
szüli:1984.04.06.
névnap:febr.13.
Budapest

Kép
nyuszifül16
 
 

 
 

Melinda
kor:23
1985.09.13
névnap:12.02
Heves megye
Kisfiam:Fülöp Pistike
2008.04.22
terhességem 9 hét 1 nap

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


de szépen gyűlnek az adatok........ :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!!!
Miért gondoltalak 30 felé??????Nem tudom honnan vettem....
Mikor mentél férjhez???
De jó lesz már ez a táblázat,mert tényleg sokan vagyunk, és hátha így könnyebben megjegyzem,ki hol tart...

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


h_kitty nem jelentkezik régóta,na meg aki elindította ezt a topicot.....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


melinda.....azt én se tudom mért gondoltál 30-nak... :)
sajna nem vagyok férjnél.....élettársi kapcsolatba élek már 5 éve és 2 honapja.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok,

teljesen új vagyok itt, csatlakozhatom?
Mi is idén szeretnénk belevágni a első babaprojectbe, nagyon remélem, hogy sikerül!

Most volt az első alkalom, amikor "tudatosan" voltunk együtt :) Gondolom az elsőre teherbe esésnek oltári kicsi esélye van... Csináltam egy ovulációs tesztet (11.nap), ami pozitív lett, ráadásul azon a napon "tojásfehérje" is volt, úgyhogy a lovak közé csaptunk :D 12. napon már negatív volt a teszt. Illetve, a hőmérőzést is elkezdtem, igaz, nem a ciklus első napjától, de még a menzi közepén.
Tudom, hogy még nagyon korai az aggodalom, de azt olvastam, hogy nem túl jó az, ha az ovuláció után nem megy fel egyből a hőmérséklet, mert az esetleg hormonzavarokra utalhat.
Volt valakinek hasonló tapasztalata? Ez utalhat arra, hogy nem volt tényleges peteérésem csak a kísérő tüneteket produkálta a szervezetem?
A ciklusaim normálisnak mondhatók 26-30 nap közöttiek, egyébként 28 éves vagyok.
Azt még hozzátenném, hogy kicsit meg vagyok fázva lassan egy hete, nem szedek rá semmit.

Köszi előre is!
fwanita
 
 


szia anit.persze hogy csatlakozhatsz.....sok sikert a babóhoz!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


fwanita: Hát kicsi az esélye, hogy az első hónapban össze jöjjön a baba de nem kizárt:) Az én lányom is legelső hónapban jött össze. Igaz a kistesó várat magára de ez van. Szóval bármi megtörténhet. :)

Kép
csucsu05
 
 


Szia Anita!
Ha hihetünk a statisztikának,25% az esély az első hónapba,a rendszeres szexuális életet élőknél....azt írja olyanoknál nézték,ahol sem a nő,sem a férfi nem dohányzik....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Na az a 25% nem is kevés:)

Kép
csucsu05
 
 


tényleg jo arány...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!Úgy látom a mi helyzetünk a leghasonlóbb,a te babád is második lesz,és te is 4-5hetes vagy.Nekem dec.20án volt meg utóljára.neked?Nem emlékszem,te voltál már orvosnál?fwAnita!üdv,hajrá!
Vendég
 


Sziasztok!!
Fwanita! Üdv köztünk! Sosem lehet tudni, épp ki esik bele a 25%ba! Van köztünk olyan is, akinek mindkétszer rögtön elsőre sikerült. Igaz, Melinda? :) A pozitív ovu.teszt+tojcsifehérje nagyon bíztató, főleg így együtt a kettő. Én ezeknek jobban hinnék a helyedben, mint annak, hogy hogyan változott a hőd. Főleg úgy, hogy meg is vagy hűlve. Az is nagyban befolyásolhatja, és csalhat néhány tizedet, ne rögtön hormonzavaron járjon az agyad! :)
Az pedig, hogy aznap együtt is voltatok, igazán szupi!! Most hányadik napon vagy?
mandarin7
 
 


Lyly!Adatok:nick név:Izisz,keresztnevem:Éva,szül.idő:1977.07.17,utolsó mensi 2008,dec.20,a kisfiam Misó 2004,02.12-én született
Vendég
 


izisz nekem dec.23-án jött meg utoljára.....
dokihoz ill szülésznőhöz kedden megyek csinál uh-ot....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi mindenkinek a bíztatást!
A 25% tényleg egész jó (rosszabbra gondoltam), én nem dohányzom, viszont a férjem most év elején szokott csak le (ezzel is növelve az esélyünket :), úgyhogy még valószínüleg nem ürült ki a szervezetéből teljesen, bár egy könyv 3 hetet mond, de tök mindegy, mert még nem járt le a 3 hét :(
fwanita
 
 


Én nem tudom mit akar az én dokim ezzel a vérvétellel,remélem azért uh-t is csinál,nem akarja megvárni a v.eredményt.Meghülyülök addig.
Vendég
 


fwanita: szió, üdv köztük! :lol:

Melinda: sztem azért nem jön Kitty, mert ők annyira még nem álltak rá a témára, ők asszem egy év múlva szeretnének kezdeni a próbálkozást, a babát szeretnék fiatalon topicba sztem azért szokott írni...

Csucs: az a 25 % most nekem nagyon jól jönne :lol: De majd 14 nap múlva meglátjuk... :)

Izisz: Hogy vagy? Párod mit szólt??? :)

Kép
nyuszifül16
 
 


Húú lányok ma is jó sokat írtattok.
Adiadi sajnálom, de biztos csak mély ponton van a párod, tényleg nem kis pénz egy gyermek, de annál nagyobb öröm. A párom is csak két babát szeretne, de mondtam neki hogy ha a következő is fiúcska lesz egy kicsit később megpróbálhatnánk egy kislányt összehozni, de ez még annyira messze van.

Nyüszifül mi is szurkolunk de nagyon!!!!
Én megcsináltam az első LH tesztemet és még egyenlőre negatív, de ennek még így kell lennie mert még van 4 napom hátra. :D

Adataim:-
Nick nevem: boganna
Keresztnevem: Anna
Születési időm: 1981.11.22. (27 éves)
Fiam: Levi
Születési ideje:2007.12.19.
4. hónapja próbálkozunk
hely: Budapest

Remélem nem hagytam ki semmit. :D

Perpike mi újság?

Kép
Kép
boganna07
 
 


mandarin7:
Most a 13. napom van, biztos, ami biztos, ma is megcsináltam a tesztet, utoljára, ugyanúgy negatív, ahogy tegnap. A 11-en volt pozitív a teszt. Kíváncsi vagyok, hogy most hány napra jön meg, legutóbb 26 napos volt. Hacsak... nem vagyok benne a 25%-ban :)
A hőmmel kapcsolatban az a fura, hogy a menzi alatt 36,3 körül mozgott, aztán leesett 36,0-ra, utána meg 35,9-re és most két napja 36,0-nál nem kúszik feljebb, pedig, ha hinni lehet a "tüneteknek" és a tesztnek, akkor tegnap (vagy ma) kellett volna bekövetkezni az ovulációnak (ha volt), ami után fel kellene mennie újból a hőnek, amire még várok... aztán vagy felmegy vagy nem :)
Február elején-közepén kiderül, hogy mennyire voltunk hatékonyak :)
fwanita
 
 


szasztok csajszik!
látom megint zajlik az élet.
hát nita,ez a vonalzókérdés megizzasztott,de azért sikerült.már baromi pipa voltam este,szerintem azért is nem ment.nna.de jól látom,hogy piri nincs????édi a vonalzód,én is néztem pont ezt amit felraktál. :D :lol: :lol: :D HURRRÁÁÁ!!!mindenkinek üdv,aki bekapcsolódott.
fwanita:szióka,hát nekünk nem az első hónapban,hanem a legelső védekezésmentes együttlétkor összejött,ugyhogy sok sikert!
:lol:
KÖRKÉRDÉS:nem hallott vki,vmit Dr.Dán Pál nőgyógyiról,XVII.ker-ben rendel.

B.B.
legenyb
 
 


hát,ha nincs itt senki :shock: akkor megyek,megsétáltatom 4lábú barátomat ebben a nagyszerű időben.sziasztok

B.B.
legenyb
 
 


Na, ennyi van készen, majd szépítek rajta, ha lesz időm. 1232563679.9758.doc

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Ja, kattintsatok a megadott számsorra, akkor megjeleni, és szerkeszthetitek ti magatok is.

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Hát nagyon sajnálom, ha egyesekben sebet téptem fel az orvosival Embarassed , nem volt szándékom. nyuszifül idővel lehet mégiscsak elnyeri tetszésed a jogi pálya nekem tetszik de ne vagyok magolós tipus.
Fwanita üdv
Hát lányok én jól állok férjem meg öcsém is nagyon meg van fázva rázza öket a hideg, lázuk van stb. Miután telerakták bacival a nappalit én nem tudom mikor dőlők ki. Szedek C vitamint de semmi mást nem akarok most szedni Twisted Evil ez nem lehet igaz, ilyen pech is csak nekem van!

Lyly az én adataim melisch -
név: meli (melinda), 25 éves,
szül. 1983.02.20,
névnap 02.12,
RO, Temesvár
próbálkózás január 2008
1. baba
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára melisch 2009.01.21 20:04-kor.

Kép
Kép
melisch
 
 


Jó lett!!!
Izisz B-A-Z megyéből????ÉNISÉNISÉNIS,de sajna eljöttem,győzött a szerelem....Pedig alapfeltétel volt,hogy olyannal állok szóba,aki volt katona,és baz megyei....de hogy főállású katona volt,kiváltotta baz megyét.... :lol: :lol:
Erről a hőmérőzésről olvastam,de baromi sokminden befolyásolja....szerintem ne higyj neki....
Mondom,Valentin napra mindenki becsíkozódik....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok!
Már régóta olvasgatlak Titeket :) Lenne egy kérdésem, hátha tudtok segíteni... Már egy másik topikban is kérdeztem, de itt nagyobb a pörgés és több szem többet lát, ugye ;)
Szóval 27 napos a ciklusom és a 20. cn és 21.cn csináltam ovu tesztet kíváncsiságból... És mind a két nap tök pozitív lett, nem erősödött és nem halványodott... Szóval kicsit tanácstalan vagyok... Utána olvastam és a következő verziókat találtam: :)
1. Késői peteérés (rendszeresen 27-28 napos ciklussal?...)
2. Jósteszt
3. PCO
Nem tudom, hogy mi lehet...
A kérdésem az, hogy találkoztatok-e már ilyennel? Nyílván az 1. és a 2. verzó lenne a legszimpibb, de nem tudom...Első baba lesz és 7 hónapja próbálkozunk, én meg lelkesen olvasgatok a témában...
Bocsi, ha sok voltam :)
agic83
 
 


előszőr is üdv. Biztosan állitod, hogy a teszt pozitiv volt? csak akkor pozitiv ha a második csik erősebb a kontrol csiknál, én is hidtem negativ tesztet pozitivnal mert jó látható volt a csik és erős is de nem volt erősebb a kontrol csiknál tehát a teszt negativ. Ha nem erősebb akkor lehet jóstedztről beszélünk

Kép
Kép
melisch
 
 


Agica:

Én csináltam lh tesztet, nem tudom, hogy hanyadik napon, de pozitív lett, és babát várok.
Én úgy tudom, hogy ha egyik nap pozitív a teszt akkor másnap már negatívnak kell lennie.
Szóval hátha a baba miatt volt pozitív.
Ismételd meg a tesztet, és ha az is pozitív, én már nem kételkednék.

Sok sikert!


Lányok, holnap majd jövök, most nincs sok időm.

gratulálok az új kismaminak!!!!!

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Kedves melisch,és mindenki!
lehet,hogy elinditok egy témát,de Te már gondolkoztál a kutyatémán?tudom,hogy nektek kinnt van,de azért mégiscsak napi kapcsolatban vagy vele.nekünk ráadásul lakásban van,ugyhogy csak úgy szeget ütött a fejembe.én úgy gondolom,hogy fokozott higéniai odafigyeléssel nem lehet gond,de kiváncsi vagyok mások véleményére.a mi kutyánk már 10 éve van velunk,nem túl nagy,relativ nyugodt is,és hát ő a pótgyerekem,nagyon nem szeretnék megválni tőle. :(

B.B.
legenyb
 
 


ja,meg azt akartam még,hogy jobbulást a családodnak.te pedig nem szednél be egy kis immunerősitőt?pl.Dr.Theiss echinacea csepp,nekem mindig bejön.
üdv agic83! :lol:

B.B.
legenyb
 
 


legenyb a babára tudtom szerint nem veszélyes a kutzus a macska ürüleke ill a macska veszélyes. Szerintem sem lenne gond ha odafigyelsz mossál kezet miután simogattad na meg kis takaritás után és nem lesz gond. De ha nem vagy nyugodt kérdezd meg a dokidat biztos ő sokkal dokumentáltab. Én nem csinálok Maya miatt gondott hiszen a toxora ellenálló a szervezetem egy augusztusi teszt szerint és be a házba nekünk nem jön be a kis csöpségem :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan benéztem, mert viszem aludni a kis lurkómat. Hűűű, annyit írtatok, hogy nem tudom alaposan végig olvasni.

Boganna: Ma volt a 27. napom, holnap már 28 :D Még nincs piroskám. :) De már nagyon izgulok. Ha nem jönne meg, vasárnap lehet hogy megnézem egy teszttel, van itthon kettő is. Csak hozzá ne nyúljak hamarabb.

Holnap este megpróbálom behozni a lemaradásomat! De most annyira fáradt vagyok.

Gratulálok a kismamiknak és vigyázzatok magatokra! :)
Vendég
 


legenyb nem is kell megválni tőle......... :wink:
üdv az ujjaknak..... :wink:
lyly nagyon jo a táblicsku!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Vettem Actimelt meg folsavot. Mégegyszer nem megyek gyógyszertárba leégni. Nem tudtam románul mi a folsav igy ugy döntöttem kérek elevitet. Aztán megnéztem a összetevőjét és kértem valamit f betűvel. Na ne tudjátok, hogy nezet rám, azt nem gyártják külön, ja mondom akkor kérek ...(másik f betűs), erre kérdi nem vasat akarok (az is f betűs románul). Mondom nem hanem a másokid tippemet, kérdi, hogy biztos mondtom neki tuti és akkor mondta, hogy terhesség elején jó meg előtte. Itthon a párom megerősitette, hogy folsavat vettem (igaz én is rájöttem). Na ha netán oda visszamennék Dr.Theiss echinacea-t kérni és annak is más a neve vagy itt nincs el sem tudnám mondani neki, hogy miből van gondolhatjátok milyen idiótának tartana :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


a lényeg hogy megvan amiért mentél.... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyuszifül!Köszi,egész jól vagyok,magam is meg vagyok lepve,csak a gyomrom ég állandóan.A fejem borzalmasan fájt ma,de szerintem az eső miatt.A férjemet reggel már visitva ébresztettem,hogy nézze meg a 2 csikot,nagyon örült.De ő realistább,azt mondja majd ha a doki holnap biztosat mond,akkor beleéli magát.Lyly!Köszönjük a táblázatot.
Vendég
 


nekem is ég a gyomrom.meg folyamatosan szlapálok..... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


a gyomrom nekem is égett ma pedig ettem, de lehet én csak bebeszélem a gyomorégést :oops:

Kép
Kép
melisch
 
 


nem hiszem hogy bebeszéled magadnak......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na majd én belétek beszélek egy babót!!!!!
Melisch!!!!!Kerülj áldott áldott állapotba,most!!!!!!Perpike te is!!!!
Én amúgy nagy Uri Geller vagyok,olyan mágikus helyekre tüntetek el dolgokat,hogy ihhhhajjjj....Pénztárca a fagyasztóba,csináltam már bundás kenyeret is,csak a tojásba felejtettem el belemártani a kenyeret :lol: :lol:
Ciffes zsömle is volt már a menü,szerintem hasonlít a majonézes tubusra....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


:lol: :lol: csináltam már én is ilyen bundás kenyeret. Ciffes zsömle :roll: ezt, hogy sikerült? Gondolom időben észrevetted
tégy csodát uri geller!

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch, Legenyb, nekünk is van kutyánk, egy szép boxer szuka, igaz mi sem engedjük be csak ha nagy mínuszok vannak odakinn, akkor bejöhet éjjelre a folyosóra. Hálás is érte nagyon! Nálunk aztán van nőuralom, még a kutyus is lány! :lol:

Perpike, nekem is van itthon dugiba két tesztem minden eshetőségre..... Drukkolok neked, hogy ne jöjjön a piri!

Mandarin, te mindig ilyen erősen görcsölsz menzeszkor?

Nitacska, én is azt hittem, hogy idősebb vagy!

Melinda, jó neked, hogy a párod ilyen sok babót szeretne!

Izisz, szerintem UH-n még ilyenkor nem látni semmit, lehet ezért nem mondta az orvosod!

Lyly, írom az adataimat:
Név: adiadi (Adrienn) szept 08.
Szül. idő: 1980.08.05. (28 éves)
Lányaim: Lili 2005.08.28.
Hédi 2007.07.14.
Hely: Debrecen
Egy kósza próbálkozásunk volt, hogy összehozzuk harmadik csemeténket!

És üdvözlet az újaknak!

Kép
adiadi
 
 


adiadi pedig fiatal vagyok..... :)
melinda most olyan jot kacagtam....amiket csináltál...... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melinda, nem semmi ez a Ciffes zsömle! Ugye nem jutottál el a kóstolásig?

Kép
adiadi
 
 


:P

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, azt írtad, sajna nem vagy férjnél! Szeretnél hozzámenni a párodhoz? Remélem nem vagyok túl indiszkrét!

Kép
adiadi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: