Új privát üzeneted érkezett!

Nekem sajna erre esélyem sincs.Teljesen hülyének néznek az orvosok,ha megemlítem az inzulin rezisztenciát! :cry:
endzsi93
 
 


Mármint mire nincs esélyed??? Ezt már csak holnap tudom meg.

Közben én megyek, napok óta halál fáradt vagyok, és ma még ez a gyengeség sztori is. Jó éjt!

Kép
timcsi82
 
 


Hát egy normális vérvételre.Mindig mindenre azt mondja a házidokim,hogy ő ebben nem kompetens. :(
Jó éjszakát,pihend ki magad!
endzsi93
 
 

 
 

Na kaptam gépet.

Annamari,
ne hari annyira el voltam magammal foglalva , h nem figyeltem.
Annyira sajnálom. :cry: :cry: :cry:

Endzsi,
ha bemész a laborba( tök mindegy hol laksz)saját költségen kérheted az inzu vizsgálatot.
Vendég
 


Syl: meg tudnád adni annak a múltkori csodafánknak a recijét??? Este megcsinálnám! nekem sosem sikerült még eddig, igaz csak 2x próbálkoztam. Arra gondoltam most belevágok mindent a kenyérsütő gépbe dagassza ki az, én meg kisütöm.

Kép
timcsi82
 
 


Timcsi:Innen szedtem!
:wink:
http://desszert.eu/szalagos_fank

Kép

Kép
syl100
 
 


Köszi!

Kép
timcsi82
 
 


Timcsi:Még ezen az oldalon vannak isteni sütik,képpel együtt!
http://sutemenyek.blogspot.com/
Én is most nézegetem,hogy mit kéne sütni!!!Csak csorgatom a nyálam!....nyami... :lol: :lol:

Kép

Kép
syl100
 
 


Az én inzu szintemnek nem hiányzik a süti, de a fánkért már hetek óta ölni tudnék, de csak frissen.

Kép
timcsi82
 
 


Igen a fánkot én is csak frissen szeretem!

Kép

Kép
syl100
 
 


Na megint nem lett szalagos, ez volt a 3. próbálkozásom. Mostmár nyugtázhatom, hogy ez sem megy!

Kép
timcsi82
 
 


Timcsi!

Mi az hogy ,ez sem megy,???????????,

Olyan szomorúnak látszol! Kérlek ne állj így a helyzethez mert ez nagyon sokat ront az állapotodon!
Olyan fiatal vagy még nem szabad feladni!
Hallgass egy tapasztalt vén rókára!
Vendég
 


timcsi:És amúgy a külsején kívül,hogy sikerült?Íze?Puha lett?

Kép

Kép
syl100
 
 


Puhának puha, de a nagyié szalagos is!!!

Annamari: hát nem tudok már miben bízni, csak megy az idő eredmények nélkül.

Kép
timcsi82
 
 


Timcsi,

enye benye! Térdemre fektetlek és elverlek!A gondolat nak teremtő ereje van! :lol: :lol:
Amúgy mi volt tegnap?

Annamari,

hogy érzed magad?
Vitamint mit szedsz? :shock:
Vendég
 


Loviné!

köszönöm jol vagyok bár amit nem éreztem a stimu alatt (stressz) azt úgy érzem most jön ki!

A vitaminokat továbbra is szedem és ami eddig még nem volt azt mondta a doki hogy 10 napig az utrót is szedjem! Ezt nem igazán értem,mivel ezt csak beültikor kell szedni!

veled mi zujs?
Vendég
 


Sziasztok!

Olyan hulla fáradt vagyok, reggel alig bírtam kimászni. Nem tudom mi ez a földöntúli fáradtság. Ráadásul holnap farsang és vagy 8ig leszünk. :(

Kép
timcsi82
 
 


Sziasztok! Nem kellett magam halálra erőltetni a visszaolvasással. :)

Hol vagytok? Mindenki takarít??? Én már jelentem túl vagyok rajta és palacsintát is sütöttem a meglévő kelbimbó főzelék mellé. No, nem feltétnek.

Hogy vagytok? Én ma elég vacakul ébredtem. Emlékszem rá, hogy kétszer is zokogva meséltem valakinek álmomba, hogy 2 pont hiányzott a középfokú nyelvvizsgámhoz. Nem értem most ez honnan jött, mert majd 10éve megvan. De ami pozitívum, hogy Lovinénak lett egy pozitiv tesztje, és azt hiszem kislányt várt. Hogy lehet ennyi hülyeséget összeszedni?? Mondjuk a második az annyira nem is szörnyű, sőt....... Még ha bezabáltam volna, de fél zacsi vegyes salátát nem neveznék nehéz vacsorának.

Kép
timcsi82
 
 


Csövi!

Én mostanában bulizok!Ma lettem 30.
Köszönöm h megszavaztad nekem a kislányt, mindig úgy éreztem h én lányos anya vagyok.
Vendég
 


A pajzsmirigy uh-on mi volt? :roll:
Vendég
 


Loviné:Jó bulizást!!!
BOLDOG SZÜLINAPOT !!! :D

Kép

Kép
syl100
 
 


Loviné!

Boldog szülinapot! Kép
Vendég
 


Timcsi!

Ma délután én is palacsintát sütöttem, túrósat meg pudingosat csoki öntettel! Na meg chillis babot!
Imádjuk!
Vendég
 


[img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1
236450050.1507.gif[/img]

loviné!

Ez is a tied! Kép
Vendég
 


Loviné: boldog, boldog boldog születésnapot, kívánom hogy legyen még sok ilyen szép napod!!!!

A kérdésre hétfőn felelek majd!

Kép
timcsi82
 
 


Drágáim,

nagyon tündériek vagytok!Teljesen meghatódtam!
Még kába vagyok a tegnapi buli miatt és úgy néz ki még ma is folytatjuk.Ha visszatértem a régi önmagamhoz majd jövök.

Pusza 8)
Vendég
 


Loviné! Nagy buli lehetett, ha még most sem szedted össze magad! :twisted:

Kép
timcsi82
 
 


Pont én is most gondoltam rá,hogy Loviné,még vajon mindig józanodsz??? :wink: :lol: :lol:
Nagyon eltűnt itt mindenki,gyertek-gyertek!!!

Kép

Kép
syl100
 
 


Velem már megint, vagy még mindig nem ok valami, 37,1-gyel jöttem haza. Ez az én alulműködős pajzsmirigyes hidegebb átlaghőjű testemnek már maga a forróság.

Kép
timcsi82
 
 


Sziasztok!

Igen, hatalmas buli volt, még tegnap is tartott.Rám fért már mert mindig csak azon görcsöltem, h na most azért ne mert hátha most....................
Timcsi,
mi zújs a pm-el?Milyen göbeid vannak?

Syl,
elég furi a görbéd?

Annamari,
mi a helyzet a lombikkal?Új stimu hogy áll?

Még annyit rólam, h ovum lesz egy -két napon belül.
Vendég
 


Loviné itt mindent megtalálsz!

Én ma kezdtem el a Norcot, mert ebből spontán dolog nem lesz. És mire befejezem már bőven meglesz a 40 nap.

Kép
timcsi82
 
 


http://hu.wikipedia.org/wiki/Hashimoto-thyreoiditis

Csak a link marad le! ÁÁÁÁ, nem gyagya a néni!!!!

Kép
timcsi82
 
 


Timcsi,

és mikor viszed az eredményt a dokinőnek?Majd a 6 hetes kontrollra?
Vendég
 


Timcsi:És tesztet nem lőttél el???

Loviné:Nekem is most lesz 29-én a szülinapom,de nekem nem lesz ilyen nagy bulim!!!Sőőt,bulim sem lesz!Csak torta meg miegymás!!!

Mire érted,hogy furi a görbém???

Kép

Kép
syl100
 
 


De igen, az eredmény semmi, ami uh-val és vérvétellel is alá volt támasztva, de a remény hal meg utoljára!

Kép
timcsi82
 
 


Syl,

nekem már járt ez. 6 éve nem buliztam ilyen jót.
A görbéd olyan nyugtalan, arra értettem , h furi.

Timcsi,

volt olyan ismerősöm aki pm nélkül lett terhes és szült babót.Persze a gyogyit szedte és szedi most is.Fel a fejjel.
Vendég
 


Lányok! Haldoklom, 37,5 a hő, ez engem már odavág!

Kép
timcsi82
 
 


Timcsi,

ez reggeli ébredési hő?
Vendég
 


Az 37,4

Kép
timcsi82
 
 


hány napja méred?
:shock:
Vendég
 


Timcsi:És teszteltél mostanság? :roll:

Kép

Kép
syl100
 
 


syl,
te is ellőhetsz egyet! :wink:
Vendég
 


Ez nem baba, mert az orrom is folyik, a közérzetem is rossz. Nem mérem én, csak hajnali 5kor éreztem, hogy baj van!

Kép
timcsi82
 
 


Amikor babás lettem , folyt az orrom és kapart a torkom.
Vendég
 


Timcsi:Ha náthás vagy az meg főleg ok rá,hogy tesztelj egyet!!!! :wink:
Vagy már teszteltél csak nem mondod? 8)

Loviné:Én nem tesztelek,mert nekem megfog sajna jönni,ma már egy kicsit barnázok....... :cry:

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl,
:cry:

Timcsi,
most jutott eszembe a megoldás.Úgye szeded a norcot?
Vendég
 


Hahó! Már mondtam, de ezek szerint elkerülte a figyelmed, hogy - lett a teszt. Tegnap reggel csináltam. A norc-ot szedem, ma van a 2. nap.
Voltunk Debiben szomatoinfra diagnosztikán. Megerősítették a pm gondot, illetve van egy mély visszér a bal lábamban, sejtettem, de most már tuti biztos, illetve a lapockámon le vannak tapadva az izmok. A hasamban gyulladás nincs. A lényeg ennyi.

Kép
timcsi82
 
 


Timcsi,

szóval azért magas a hőd mert beteg vagy és a norc nyomja hőd fel.

És milyen megoldást javaltak az infra diagon?
Vendég
 


Menjek Pestre kideríteni, miért nem fogyok!

Kép
timcsi82
 
 


De így h kezelik a pm-et van változás nem?
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: