Új privát üzeneted érkezett!

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


SOS csajok :!: :shock: Pipiltem es marha eros lett olyan mintha felcserelodott volna a C es a T :shock: Velemenyeket kerek es ha mi tegnap egyutt voltunk ma is kell vgy holnap jo :?: mert akkor 2naponta meglenne de akkor mar nem keso :roll: fuu ugy csinalok mint egy kezdo :oops:

Kép

Aztan csinaltam egy fotot megforditva :oops: lehet ellovok megegyet inkabb :roll:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget, a 28-i a pozitív, ahol a tesztcsík erősebb, mint a Controll, ennél nem lehet egy LH teszt pozitívabb! Tehát valószínűleg 24-48 órán beül fogsz ovulálni, azaz ha ma és holnap szeretkeztek, akkor a legvalószínűbb, hogy baba lehet belőle. Javaslom, hogy szeretkezés után a lábaidat, s főképp a derekadat támaszd alá pl. egy párnával, vagy állj gyertyaállásba, nekem mindkétszer ez segített, mert ugye sokkal gyorsabban juthatnak így el a spermiumok a méhbe, ez egy nagy segítség ám nekik :wink:
esthajnalcsillag
 
 

 
 

Bridget én is elkaptam januárban egy ilyen erős gyönyörű pozitív tesztet, a kontroll csíknak nem is volt ideje pirosodni a tesztcsík már virított pedig a pipi még nem is ért a fel, nekem olyant csík tesztjeim vannak.
Mindent bele ma és holnap is, azért erős szerintem mert lehet közeledsz az ovulációhoz és nincs már 72 óra hátra, de ezt soha nem lehet tudni, örök rejtély. Még a suliban volt egy fiatal biológiai tanárom aki elmondta, hogy nagyon jó szeretkezés is válthat ki spontán tüszőrepedést, bizonyított tény, de nálad legfeljebb hamarabb "kilökődik" :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!

pandácska és melike30 köszönöm nektek is!
Én is szorítok mindenkinek, hogy váljon valóra az álma :wink:

bridget ez gyönyörű teszt! Mindent bele :lol:
(nekem nem volt ilyen erős egyik csík sem)

Kép
Kép
akella
 
 


Meglatszik,hogy Csillag tesztjei :wink: Lottem megegyet mert mondom hatha...erre ugyanolyan lett :D ugyhogy apanak mondtam ma is van egy kuldetese :lol: ki is tettunk magunkert es a hom is szepen emelkedik :wink: szerintem este megtortent a kitores is mert marhara beleszurkalt :shock: ugyhogy talan meg apat ma is raveszem a biztos ugy erdekeben 8) :lol:

http://www.fertilityfriend.com/home/20338d

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget,
Remélem azóta egy megtermékenyült petesejt úszkál a pocakodban, és keresi a helyét :wink: Nagyon drukkolok!

Akella,
Vonalzót mikor csinálsz? :wink:

Nekem azóta is full pozitív az ovu tesztem.
Vendég
 


Sziasztok :!:

Akella, tolem is hatalmas gratula!!!!!! :D

Jottem en is a tesztjeimmel, a mai mar eleg szep igy delutanra, es ma este er haza Apu is! 8) ( Bar a bal oldalon szurkal :? )

Kép
Vendég
 


Sziasztok, úgy látom, sokan ovulálnak, hát hajráááá, apákra feeeeel, babák a láthatároooon :lol:
esthajnalcsillag
 
 


Pandacska,Esthajnalcsillag
Kép

Aranyeso
Reg beszeltunk mar skype-on merre bujkalsz :?: 8) :lol: azta milyen szep neked is a teszted :shock: Akkor apacskanak is kuldetese van ma is meg holnap is :wink: Nekem is a bal oldalamom volt a peti ahol nem teljesen nyitott de tudod csak pozitivan :!: :wink: Amugy pedig allandoan a jobb oldalam szurkalt igy megvoltam gyozodve rola hogy ott no a peti de nem :idea: csak amikor megtortent a kilokodes talan azt ereztem olyan erosen a bal oldalon amugy elotte vegig a jobb oldalt ereztem :roll: szal nyugi es igen is a nem teljesen elzarodott oldalnak is van eselye...majd mi bebizonyitjuk :wink: :lol:

Cshajek
Minnya pipilek egy tesztet aztan dobok egy fotot :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Hú, mennyi peteérés :) Hajrá lányok, mindent bele!!! :)

Akella, szívből gratulálok!

Nálunk kis felfordulás, éppen Bp-en, átmenet Ausztria és Olaszország között, rohangászás ide-oda. Azért egy uh belefért... Hétfőn voltunk, 31mm és aranyosan balettozott egyet :)
11-én istenhegyin szűrés, aztán irány a garda tó. Onnét majd sűrűbben tudok jelentkezni.

Amúgy minden oks, rókakoma továbbra is kerül, csak kis émelygésem van néha, mint régen egy-egy átbulizott éjszaka másnapján :) Na meg a fáradtság és hirtelen rámtörő éhség...

Még1x hajrá peteérősök!!!
sz orsi
 
 


Orsi
Te eltunt jany :lol: Gratula a 31mm-es balerinadhoz 8)
Es koszi a szurkokat 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget, itt vagyok, hetfo ota nuku net, kemeny 3 napig tartott nekik kicserelni a modemet! :roll:
A dokim is azt mondta, hogy szurkalhat a balon, aztan a jobbon lokodik ki... en nem tudom mikor mi, csak ezt erzem :oops: Johet a csoda! Nyitva a kapu 8) :wink: (megyek majd skype)
A tesztjeid is irigylesre meltok!!! :wink:

Orsi, gratula a (talan kislanyodhoz?) :lol: PICURHOZ!

Pandacska ez mar vagy a 3-4. napja, hogy full pozik a tesztek?! :shock: :lol:
Vendég
 


Pandacska
Jaj tudtam valamit elfelejtek itt nagy sietsegemben :oops: hat ugy nez ki akkor nem a teszttel van a bibi :? eldontotted mar mesz e hormonkepet nezetni? :roll:

Aranyeso
Aztaaa akkor azert voltal eltunve :? a csoda meg jon :wink: nekem az ajto van nyitva :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Aranyeső,
5. napja. Bebizonyítom, hogy én vagyok a világ legtermékenyebb nője, csak ovulálok, ovulálok :lol: :lol: Valami gáz van, de nem idegesítem magam, idővel kiderül... Neked pedig hajrá, apára fel :wink: Ügyesen :lol:

Bridget,
Majd megyek, ha találok egy megbízható dokit, de még nem tudom, hogy kihez menjek :roll:

Orsi,
Gratulálok, a kis balerinához :lol:
Vendég
 


Pandácska, a dokimat tudom ajánlani, nagyon rendes, nekem mindig készséggel válaszol mindenre, és nem egy vadállat, legalábbis a magánrendelőjében. Ha érdekel, majd megadom az elérhetőségét priviben. :wink:
esthajnalcsillag
 
 


Sziasztok!

pandácska a vonalzóval még egy kicsit várok, de készül :wink:

aranyeso és sz orsi köszönöm nektek is!

sz orsi én is gratulálok, nagyon vigyázz magadra!

bridget mindent bele. Nekem mind a két oldalon szurkált nem is tudtam mi történik odabenn :lol:

Puszi Mindenkinek és szép hétvégét!

Kép
Kép
akella
 
 


Sziasztok!

Recon, ne aggódj, meglesz az a baby! :wink: Csak türelem...

Akella, te reményt adó... :lol: Akkor most már hangosan is: GRATULA A BABÓHOZ!!!

Indababa, fel a fejjel, és drukk a továbbiakhoz!

Bridget, oké...szuuu-szaaa-szuuu-szaaa :lol: :lol: :lol: :wink:ÉÉÉsss: Ez aztán a + LH teszt!!! Remélem mindent beleadtatok!! :lol:

Pandus, én ilyet még nem láttam, mint a te tesztjeid :shock: :shock: Amúgy a ciklusoddal minden rendben? Megjön időben?

Esthajnal, köszönöm a teszteket, tegnap megkaptam őket :wink:

Orsi, nagyon örülök a 31mm-esnek :wink:


Én hétfőn voltam a dokinál, a varrataimat kiszedte, azt mondta, hogy a nyarat még végigstimuláljuk, ha nincs eredmény, akkor lombik lesz. Úgyhogy valószínű idén még terhes leszek! :lol: (remélem)


"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


melisch

A ciklus.hu-n vezetem, azt mondja nekem hogy 11-én lesz peteérésem. Néztem az angol oldalt is, az is azt mondja.
Ha még hőmérőzéssel is az igazolódik be akkor .... hát igen :) Nem lesznek egyszerű napok :oops:
Viszont emellé még Esthajnaltól beszerzek pár tesztet a biztonság kedvéért. :wink:

Bridget

A lényegről nem lankad a figyelem :lol:
Érdemes úgy LH tesztezni hogy a kiszámolt érés előtti naptól kezdve? Vagy most ezt hogyan kellene?

Esthajnal

Az ünnep után kereslek a tesztek ügyében :wink:

Szia betty!

Na igen, a türelmesség nem az erősségem, ideje lesz megtanulni.
recon
 
 


Recon, az Lh tesztet ne 1 nappal előtte kezd, mert az Lh pé előtt 24-48 órával totál pozi. Tehát ha például 11.-én lesz pé.-d, akkor érdemes úgy a 7.-ik naptól el kezdened. Ha tuti, hogy 11.-én lesz pé.-d (bár ez csúszhat is ciklustól függően), akkor a 9.-10.-ik napon fog totál pozit mutatni. Akkor jó, ha egyforma a két csík, vagy ha a tesztcsík még erősebb is, mint a controll. Ezt a luteinizáló hormon (Lh) termelődése okozza, ami pé. előtt a csúcspontra hág. Sok sikert a tesztelgetéshez! :wink:
És igen, ideje lesz megtanulni a türelmességet, de adja isten, ne sokáig legyen rá szükséged. :wink:
Drukk! +++++++++++++++++++++++++++++++++++

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Recon
Hat en tudom,hogy a 10 11.nap korul szokott pozi tesztem lenni igy en 8-9.nap szoktam elkezdeni tesztelni az en ciklusaim 25naposak :? Szal en mar tudom mikor kell elkezdeni 8) de az elejen valoszinu en is mar koran elkezdtem nehogy lemaradjak valamirol szoval ha neked is a 11.napra mondja en siman a 8.naptol nyomatnam a teszteket :roll: hasonlitasi alap mindenkepp kell kepzeld el,hogy tesztelsz egy pozit de az elotte valo napit nem tudod :roll: most honann tudod nem e az pozibb volt mint az aznapi...fu ezt jol megaszontam a lenyeg amit boltba szoktam azaz regen vettem LH tesztek azokban 7db van az egy honapra van azert hogy tutira beazonositsuk...nekem most mar eleg 4felhasznalasa is bar meg tegnap is asszem ellottem mert jo sokat rendeltem mikor otthon voltam 8) :lol: szal 1 szonak is 100 a vege elobb kell kezdeni :wink1-2honap utan ugyis latod hogy melyik nap kell kezdeni :)

Betty
Na errol beszeltem :lol: igaz kicsit jobb mar :wink: Na akkor Bettykem asszem igen te mar kismami leszel hamarosan :lol: dejooo tudod ilyenkor konnyebben jon am a spontan babo :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Betty,
Á dehogy, már 43 napja nincs mensi :( Csak nincs kedvem új vonalzót csinálni :oops:

Esthajnalcsillag,
Kerületileg merre található? Nagyon kedves vagy :D
Vendég
 


Hali!

Pandácska, IX. kerületben van, nagyon jól megközelíthető helyen!!!

Azért lányok azt is vegyétek figyelembe az LH tesztkezdésnél, hogy akadnak elvétve olyan ciklusok, amikor sokkal hamarabb lesz ovulációd, mint máskor, mint pl. én is úgy jártam az előző ciklusommal, hogy ált. a 20. nap körül van ovulációm, erre múltkor a 13. napon már megtörtént, és természetesen nem teszteltem le, csak a hőmérőzésnek köszönhető, hogy egyátalán tudtam róla.
Úgyhogy azért érdemes a 7. naptól figyelgetni magadat teszttel, és ha totál nega, akkor csinálhatod úgy is, hogy rá 2 napra tesztelsz újra. Ha akkor már van rajta esetleg erősebb tesztcsík, akkor mindennaposítod. :D

A kismamiknak nagyon köszönöm, hogy jönnek, és beszámolnak nekünk az édes kismanócskákról, szeretném, ha így is maradna! És természetesen én is nagyon gratulálok a bébikékhez!

Puszi mindenkinek, és kellemetes 3 pihinapot (kivéve a külhoniaknak :lol: )!
esthajnalcsillag
 
 


Haho :!:

1 kulhoni jelenti, nalunk is pihi van! :lol: Juppijjjjeeee!

Csillag, koszi a sok segitseget, mara mar csak nagyon halovany pozi volt a teszt, a hom is szepen fent maradt, az elso honapot teljes sikerkent koronazom a tesztekkel! :wink:
Vendég
 


2. kulhoni jelenti itt holnaptol jovohet szerdaig pihi van 8) :lol:

Mindenkinek szep majalisos napot 8)

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Aranyos, hogy a balettozás miatt kislányra gondoltok :) Én úgy érzem kisfiú, dehát ki tudja...

JÓ PIHENÉST MINDENKINEK!
sz orsi
 
 


Sziasztok!

Orsi, mindegy mi, csak egészséges legyen nem igaz? :wink:

Bridget, jövő szerdáig pihi?? :shock: :shock: De jóóó nektek!!

Pandus, szerintem el kéne menned egy orvoshoz a ciklusodat beállítani legelőször is. Amióta kisbütyök megszületett, azóta mindig ilyen összevissza ciklusaid voltak?

De jóóó volt ez a 3 nap pihi!!! Holnap meg már munka! :evil: :x :twisted: FÚÚÚÚJJ!!!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Igen szerdaig 8) bar nekem amugy is pihi van :oops: :lol: :oops:

Anyukainknak kismamijainknak es mindenki masnak Boldog Anyaknapjat!!!! :D

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép
NAGYON BOLDOG ANYÁK NAPJÁT!!!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Nagyon Boldog Anyák Napját Kívánok mindenkinek, aki már édesanya, és aki még nem, de lélekben már ő is anyuci.

Puszi mindenkinek!!!

Amúgy nem nagyon vesztek teszteket, mi a baj, nincs pénz erre, vagy mindenki inkább máshol vásárol? Talán drágán adom a teszteket, vagy mi a probléma? Olcsóbban akkor sem tudom adni, ha megszakadok :?
esthajnalcsillag
 
 


Esthajnalcsillag!

Csak, hogy fellendítsem a forgalmadat! :lol:
Én a 2 csíkos hcg tesztből rendeltem és abból is kaptam :wink:
Az alsó még halvány, de a felső remélem jól kivehető:
Kép

BOLDOG ANYÁK NAPJÁT MINDENKINEK!

Nonóka
Kép
nonó-ka
 
 


Nonoka
Aztaaa :shock: Nagy nagy gratula nhekied :D

Csillag
En rendeltem vgy 3havi adagot multkor es meg van belole :roll: hcg-bol meg multhoban hasznaltam csak...lh-t is most csinaltam ugyhogy nekem juniusig ugy nez ki kitart :roll: Bar folyamatosan tesztelgetek...bar majd osszeszamolom meddig is lesz eleg :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szia Esthajnalcsillag!

Szeretnék Tőled teszteket rendelni, próbáltam privit írni Neked, de valamiért nem engedte elküldeni.

Leírod majd nekem légyszi, hogy milyen tesztjeid vannak és mi mennyibe kerül. Meg a számlaszámod is légyszi.

Előre is köszönöm!

Ildi
ildike25
 
 


Nonóka, annyira örülök, nagyon gratulálok a picúrhoz! Kérlek téged is, hogy ha lehet, majd kérünk szépen UH-os képet a picikéről, amint lesz, meg beszámolót is szívesen látok tőled és minden kismamitól, hogy ki hogyan van, fia lesz vagy lánya, stb.

Bridget, nem pont rád gondoltam, tudom én, ha nemrég vásárolt valaki sok tesztet, az egyhamar nem fog újra. :)

Sajnos nem értem, miért nem tudtok privit küldeni nekem, de akkor ha valaki szeretne rendelni, írja meg itt, és majd én írok először privit neki, hátha úgy menni fog.

Ildike, küldök akkor privit, köszönöm.
esthajnalcsillag
 
 


sziasztok,

Bocsi, hogy bepofátlankodok, de esthajnalcsillaghoz lenne egy kérdésem.
Ezek a tesztjeim, szerinted elég pozitív a 15. napi, mert a múlt havinál a T csík erősebb volt mint a C csík, de ebben a hónapban nem.
Kép

Előre is köszi a választ.

Babásoknak gratulálok!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy, szerintem pozitív, az, hogy nem erősebb a tesztcsík, mint a kontroll, az nem baj, ez nem feltétel, az is pozitívnak számít, ha teljesen egyformák a csíkok. És mivel minden nap teszteltél, szépen látszik is, hogyan erősödött. Amúgy sok mindentől függ a csík erőssége, pl. hogy előtte mennyi folyadékot fogyasztottál félórával, vagy hogy mikor tesztelsz, mert általában az ovuláció hajnalban következik be, de van, hogy napközben, vagy éjjel, akkor persze sokat számít, hogy délelőtt vagy délután tesztelsz.
De itt is látszik, aki naponta tesztel, annak nagyon is észrevehető a várható ovuláció. :wink:
esthajnalcsillag
 
 


Köszönöm szépen a gyors választ. Most megnyugtattál, mert azt hittem már megint szórakozik a ciklusom, és nincs pé-em. :lol: :lol: :lol:

Amúgy mindig olvaslak benneteket, mindenkinek drukkolok, hogy mielőbb babás legyen. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


A 3.ik külföldi is jelenti, hogy itt is volt 3 nap szabad!!!!!!!
Azért is tűntem el mert el voltam utazva. Most már jövök!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Judy
Mely tiszteletem,hogy a mai vilagban ti a 4.babara gyurtok :wink: Mondjuk en is 3mat bevallalnek...kerdes mennyit adnak nekem fentrol :roll:

Melisch
Es hogy telt a 3nap szabi :?: 8)

Hajnal
Meg nem sikerul osszeszamolgatni mert nem volt sok idom de akkor jo :oops: persze ahogy fogy es meg esetleg nem leszek babas akkor ugyis irok bar en is toled rendeltem a plusszos HCG-ket 8) :lol:

Itt meg mindig szunet van majd csutortokon kezd el pa dolgozni bar ma es szerda este bekell menjen :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


esthajnalcsillag láétezik olyan hogy nekem március 22-én volt meg utoljára és ma még negatív a teszt ha van baba? vagy már ne is reménykedjek?????

nika70
Salgótarján
 
 


bridget0801 köszi nagyon jól telt a hétvégém, nagyszüleimnél voltam és szüleim is, igy öcsémék és párom nélkül de mégis kicsit együtt volt a család. Vasárnap értem haza várt a férjem és hajnalig itthon van még aztán csütörtökig ismét egyedül leszek :cry:

Kép
Kép
melisch
 
 


Nika, sajnos nem tudom, mi lehet, de ha az ovulációd megvolt normál időben, és már meg kellett volna jönnie, mert ugye azért ez már elég hosszú idő, akkor a tesztnek mutatnia kellene, ha babás vagy. Szerintem ha nem jön meg, és a teszt negatív, akkor mindenképpen látogasd meg a nődokidat.
esthajnalcsillag
 
 


nem tudok róla hogy volt e ovulációm :( persze mindenképpen meglátogatom adok még két hetet a dolognak :) aztán ha se ez se piri akkor irány dokker de azért köszike én is azt gondolom hogy ennyi idős terhességet már mindenképpen ki kéne mutatnia a tesztnek

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok, rendelhető tesztek és áraik:

LH (20 mIU) tesztcsík = 110 Ft/db.

HCG (10 vagy 25 mIU) tesztcsík = 110 Ft/db.

HCG (25 mIU) tesztkazetta = 275 Ft/db.

HCG (20 mIU) vizeletsugaras teszt = 300 Ft/db.

Clearblue digitális teszt terhességi hét kiírással = 3000 Ft/db doboz nélkül, vagy 5900 Ft/2 db dobozban, csak külön rendelésre, kb. 1 hét átfutási idővel.

Babateszt a pici nemének megállapítására = 12.000 Ft.

Külön kérésre rendelek spermatesztet a spermiumok számának megállapítására, kb. 1 hét átfutási idővel érkezik meg, ára 10.000 Ft.

Postaköltség 400 Ft, elsőbbséggel 570 Ft, mely tartalmazza a csomagolási és ajánlott postai díjakat!

Fizetés előre banki átutalással, vagy esetleg rózsaszínű csekken.
esthajnalcsillag
 
 


Sziasztok!

Esthajnal, ne aggódj, nem megyünk el máshova vásárolni, és nekem lassan kéne egy raklap HCG teszt megint pár nap múlva, mert megint clostis, tüszőrepis hónap jön, és naponta akarok tesztelni utána... :lol:
Úgyhogy pár nap, és megy a privi :wink:

Nonóka, hatalmas gratula!!

Akiknek szerdáig volt "munkaszünet" azoknak üzenem: JÓ NEKTEK!!! :lol: :lol: Bár holnap akkor már meló :? :roll:

Na puszka!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


esthajnalcsillag! külldtem neked privit. remélem megkaptad :-)
rabbe1
 
 


Esthajnal!

Egyáltalán nem vagy drága (mármint nem úgy na :wink: ) ma voltam a gyógyszertárba kíváncsiságból és megnéztem az Lh teszteket. Egy doboz (7db-os) 3750 Ft-ba kerül. Szóval hajrá... :wink: Privi megy Neked ahogy mondtam. :)

Na lányok, jól telt mindenkinek a hosszú hétvége? :wink:
recon
 
 


Nekem jól Recon!! :wink:
Jól esett kicsit pihizni, bár én most előtte voltam épp táppénzen a lapar miatt...
Remélem neked is jól telt!
Hol tartasz a ciklusodban? Nem dobsz egy vonalzót róla? :wink:
Hogy megy a hőméregetés...stb??

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Köszi, nekem is jól telt :)

Hogy érted hogy hol? :oops: Vasárnap véget értek a piros napok, a naptár szerint hétfőn ovulálok.
Vonalzót?Hogy meg mint?És hol találok? :oops: :)
Nekem valami gyanús a hőmérőzgetés háza táján... Minden eddigi nap 36,2-t mértem, csak egy nap volt 1 tizeddel kevesebb. Lehet nem pontos ez a hőmérő :?
recon
 
 


Hőmérőből inkább a higanyos a jobb, a digitális pontatlan. Mérd csak, most nem baj, ha egy síkon mozog...
Ovu utáni nap fog felugrani, menszeszkor, vagy előtte pár nappal esik.
Igen úgy értettem, hogy hol tartasz a ciklusban :wink:
Ha beírod a google-ba, hogy ticker, vagy ovulációs vonalzó, akkor kidob egy csomót. Vagy ha megnézed az enyémet is, vagy bárkiét, ott van a honlap neve, azt beírod. Pl. az enyém Lilypie.com (csak a gólyától épp nem látszik :lol: )
Ügyeskedj! :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: