Új privát üzeneted érkezett!

Én is akarok :) sziasztok!

Bridget! Nem vagyok alapos, csak szeretek sokat írni :D
Én szeretek táncolni, anélkül nem buli a buli ;) remélem már jobban vagy! Én is vtam suliban .. isteni volt. Fpgorvos .. lehet h nekem is el kéne mennem, de én besz.ri vagyok, úgyhogy ez mindig elmarad :roll: mondjuk a fogaim elvileg ( :roll: ) rendben vannak, fél éve legalábbis rendben voltak, csak van egy cisztám, és amiatt lehetne esetleg esedékes .. bár arra meg nem mondták, h járjak vissza. Na mindegy, ezt most megmagyaráztam magamnak :D
Milyen albumról van szó? :roll:

Nóci! Tök jó, h a pároddal minden rendben van, reméljük h veled is! De biztosan így van. Kedves a főnökasszonyod, h érdeklődött, és amúgy meg biztos szurkol neked .. :)
Peticilin nekem tetszik :lol: :lol:

Zsu! Pihenj le, és ne aggódj!!! Biztos nem sérv, sztem "csak" simán megemelted magad .. lazíts :)

Kép
szöszke.
 
 


Szia Szoszke :D
En is szeretek tancolni csak hat nekem ahoz kisse fel kell engedni,hogy beinduljak 8) :lol: Fogdokit lemondtam :? en is beszari vgyok amugy :lol: :? :oops: Az album pedig tod az utazasunkrol 8) :wink: Fent vgyok a "facebook" nevu helyen olyan,mint iwiw csak kulfoldi oldal...na oda csinaltam albumot mert oda nem kell kicsinyitgetni :wink: es ha a linket elkuldom valakinek akkor ha nem tag is megtudja nezni az albumom :wink: Es mivel nem publikus az osszes fotom na meg felrakni sem lenne keves ezert jah... :lol:

u.i.:LAPTETUUUU :D

Zsu
Mit hajolgattal vgy emelgettel :shock: ejnye-bejnye vigyazz magadra es jol mondja szoszke dolj le!!! :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hát csak takarítottam és a felmosóvödröt emelgettem csak. De akkor kezdett fájni, amikor lehajoltam a kis asztalhoz, hogy letöröljem :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: És akkor éreztem, hogy ahol fáj, ott be is keményedett rendesen :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Most kicsit lüktet még.... mint mikor pé van, olyan érzés :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Bridget! Kaphatok egy linket? :) :oops:
Én egyébként ha újrakezdhetném az életemet, és pl. a mai világvban lennék gyerek, BIZTOS, h táncolnék .. imádok. Ha meghallom a zenét, akkor is úgymond (kicsit viccesen fogalmazva) a lábamban van a bugi :D Anyu el is akart küldeni tánc-suliba 15 éves korom körül, de sztem akkor már felesleges lett vna elkezdenem, így bármennyire is akartam ott legbelül, nem mentem .. nem lett vna sok értelme. Sajnos.
Naaa tessék írni magadról, hogy vagy???

Zsu! Akkor nem értem, h mi lehet a baj :shock: Pihenj sokat!!!!

Kép
szöszke.
 
 


bridget0801 írta:u.i.:LAPTETUUUU :D

Igen :? :D

Kép
szöszke.
 
 


Na mit irjak egesz nap itthon ultem...2orat csinaltam az albumot most ettem ember meg vacsin van a haverokkal ami utan lehet kicsit iszogatnak :roll: Mar 3/4 11 epp azon gondolkodtam megyek letusolok agyba keszulodom aztan jovok megnezek egy filmet 8) A linket akkor kuldom :wink: Tancolni anno en is szerettem de mar nem vgyok az a nagy tancmester :? Ha bulizni megyunk inkabb ulve szeretek bulizni de mint irtam par pohar utan nekem is beindul a labam :lol:

Zsu
Csak nem pe-d van :shock: remelem mar nem surogsz forogsz :roll: Zsu te szeretsz tancolni?Jarsz bulizni valahova? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na mit irjak egesz nap itthon ultem...2orat csinaltam az albumot most ettem ember meg vacsin van a haverokkal ami utan lehet kicsit iszogatnak :roll: Mar 3/4 11 epp azon gondolkodtam megyek letusolok agyba keszulodom aztan jovok megnezek egy filmet 8) A linket akkor kuldom :wink: Tancolni anno en is szerettem de mar nem vgyok az a nagy tancmester :? Ha bulizni megyunk inkabb ulve szeretek bulizni de mint irtam par pohar utan nekem is beindul a labam :lol:

Zsu
Csak nem pe-d van :shock: remelem mar nem surogsz forogsz :roll: Zsu te szeretsz tancolni?Jarsz bulizni valahova? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Olvasgattam a topikok kozott es ezt talaltam:
"Ajánlom neked a tengeri sós ülőfürdőt már a mensi utolsó napjától minden este, kb 10-15 napig. 20-30 percig ülj benne, kellemes 34 fokos vízben.
Lehet kapni sót patikában, drogériában (Thetis, vagy sárvári). A fogamzásnak, beágyazódásnak nagyon jót tesz. Közömbösíti a hüvely savasságát, gumilabda-szerű lesz a méh, idült- nem észrevett gyulladásokat is megszünteti.
Az erdélyi sós tavak nagyon sok asszonynak segítettek."

Szerintetek igaz? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na itt vagyok.... lefagyott a gépem :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Én meg kihasználva ezt a szünetet, beültem egy jó nagy kád vízbe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Isteni volt....... és teljesen elmúlt piri is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Én is imádok táncolni..... jártam is társas táncra még a gimiben :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Sajna nem tudunk elmenni dizsibe, mert asztmás allergiám van és befulladok a cigitől :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

És köszi kérdéseket, sokkal jobban vagyok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Az biztos, hogy teherbe eséshez ajánlják a sós vizeket.... öcsém is így lett :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Várom a linket ;)
Én most olyan fáradt és nyűgös vagyok, és unatkozom, és és és .. ilyenkor kicsit kibírhatatlan vagyok :roll: :roll: Mondjuk biztos rátesz egy lapáttal ez a nagyszerű idő is, 9 fok van és szakad az eső :cry:

És még az a hülye zene is elindult megint :twisted:

Kép
szöszke.
 
 


Én is azt hallottam, h jó a sós víz ... 8) 8)

Kép
szöszke.
 
 


Nekem nem megy a zeném és 19 fok van, viszont szitál az eső :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Akkor csak én szívok 8) mármint a zenével .. itt kint általában mindig egy tizessel hidegebb van, mint otthon. Mondjuk ez a 9 fok ez brutális, megfagyunk, fűtés a maximumon .. kíváncsi vagyok, mennyi lesz majd a számla :?

Kép
szöszke.
 
 


Húúúúúúúúúú.... nem irigykedem :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Idebent most 23 fok van..... vasárnap meg 27 volt odakint :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na azért attól a 27-től nem jártunk olyan messze, 20 fok körüli értékek voltak a hétvégén itt is 8) Tegnap már kezdett hűlni, meg volt zuhé is, ma meg ennyire leesett. Bent most nálunk is olyan 22-23 körül lehet a hőmérséklet. Kíváncsi vagyok nagyon, h milyen lesz itt a nyár .. :roll:

Amúgy tiszta időjárásjelentés, Zsu :D

Kép
szöszke.
 
 


Na vgyok csak kozben en is tusoltam 8) :lol:
Linket minnya elobogaraszom 8) En is asztmas vgyok de nem annyira...akkor ezek szerint bulizni nem megyunk egyutt a nyaron hacsaknem valami nyitott helyre :wink: 8) Itt is esik vgyis esett mar asszem elallt es fulledt a levego :x Jon az esos idoszak :evil:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jo tudni ezt a sos vizrol :roll: akkor a tenger viz is hasznal :roll: vgy butasagot kerdeztem :oops: Itt van egy csomo ilyen furdonek valo so...hatfajas meg minden nyavajara...majd holnap utana nezek 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Juj szegénykéim, ez az asztma rossz lehet :(
Én allergiás vagyok egy csomó mindenre, otthon pl. kikészültem a parlafgűtől meg a nyárfa hulló szaraitól .. már elnézést. És ha jól tudom, pont most van ez az időszak otthon, vagyis most kezdődik. Ebből a szempontból pl. jobb itt, mert nem találkoztam még ilyennel. Allergiás vagyok a fémekre is, bizsut sehol nem tudok hordani, ezüst karkötőt is csak pár napig, utána már pöttyösödik, a gatyák általában (ha lazább fazonok), akkor leesnek rólam, mert övet nem tudok beletenni - a csattjától kipattogok, a nyaklánc még úgy ahogy .. nem szeretem :?

Ma vmi nagyon hisztis Szöszkével van dolgotok :roll: :roll:

Kép
szöszke.
 
 


Ha jol tom otthon vihar volt...anyum legalabbis azt mondta :roll: mara lehult az a szep meleg hetvegi idojaras :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szöszi: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bridg: Mehetünk Rioba (még sosem voltam), meg a szigeten is van hétvégén az egyik rádiónak nyílt dizsihelye (ha agyon vernek, sem jut eszembe, hogy meliyk rádió :oops: :oops: :oops: :oops: )

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Júúúj egy privi, megyek albumot lesni :D
Ha gondoljátok, utána én is töltök fel egy párommal közös képet :)

Kép
szöszke.
 
 


Hat valami hasonlo vgyok en is :roll: Marmint a viragporok es fuvek fak egyebek kihozzak az aszmas rohamot...de mint mondtam en nem vgyok veszes.Bar marciustol oktoberig napi gyogyszereket szedek ennek erdekeben es a parlagfu a legrosszabb ami agusztusban van :x
Tyu hat teged sem lehet akkor irigyelni a fem allergiaddal :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Fémre nekem is van a ták, bokrok,virágok mellett :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Oksi en imadok fotot ill.kepeket nezegetni...minden felet 8) :D Iwiw-en nem vgy fent :?: :roll: Priviben megirhatnad :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Nnna, Zsu, akkor kezetfoghatunk az allergia-témában :?

Brdig! Tök szép vagy!!! Irigyellek :oops: És nagyon helyesek vagytok a pároddal, és csodálatosak a képek :) És milyen édesek az állatok is .. tényleg nagyon jó képek, gratulálok hozzájuk!

Akkor hozom magunkat, de túl sok jóra ne számítsatok velem kapcsolatban :roll:

Kép
szöszke.
 
 


Szöszi, ugyan már!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok Lányok!

Megjöttem én is.
Az előbb jó nagy vihar volt készülőben, de szerencsére egy kis csitt-csatton kívűl más nem volt. Pedig már két napja ígérik a nagy jégesőt ide az alföldre. Remélem nem lesz. Hajnalban azért volt egy elég nagy csihi-puhi, jég nélkül. Féltem, és a Drága úgy aludt, mint a bunda. De azért addig fészkelődtem, míg fel nem ébredt. És persze utána ártatlanul megkérdeztem, hogy: Te sem tudsz aludni? De utána már nem féltem. :lol: :lol: :lol:

Zsófi
Jó hogy benéztél végre! Már hiányoltalak. Milyne volt az út? Majd írj, ha lesz időd!
Szorítok a vizsgaidőszakra! :lol: :lol:
Vendég
 


Hát ... mi :roll: :roll:

Kép

Kép
szöszke.
 
 


már megint lemaradt a másik fele! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

na küldöm!
Vendég
 


Hihi, szia Pendi, látom te is beálltál hozzánk időjárásjelentőnek:lol: :lol:
Én is félek, ha villámlik és dörög :oops:

Kép
szöszke.
 
 


Szöszi: Hát nem panaszkodhatsz..... mint valami filmsztár pár, komolyan mondom :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Én már nem is merek feltenni képet .... én vagyok a legkövérebb :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Mindenki olyan csinos :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jaj szoszke koszi :oops: :oops:
De en biztos vgyok benne,hogy te sem vgy egy boszorka kinezeti...kulonben is tod a szepseg mulando es a belso szmit :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget
Jó az új vonalzód! És a kislány nagyon illik rá!
Tetszik a hőgőrbés smile! Úgy mint a többi. De ez nálam vitte a pálmát!
Azok a cumik tényleg viccesek. Bár én biztosan nem adnám a gyerekem szájába.:lol: :lol:
Torkod jobban van már?
Én érdeklődtem a táncolás után, mert azért az néha jól esik. Pláne, ha jó a zene. Azért kérdeztem, mert mindig csak annyit írsz, hogy kajálós, ivós, beszélgetős buliba voltatok. De látom, szoktál táncolni is.Az jót tesz a testnek-léleknek. :lol: :lol: :lol:
Én szeretnék azokból a képekből! Köszike! :lol: :lol: :lol:
Én is csatlakoznék a "Gyerekek en babat akarok" társasásghoz!
A tengeri sós téma remélem igaz, mert mi elég sokat fürdőzünk benne Apácskával. Egyébként nem tudom, hogy igaz-e.
Az asztma veszélyes. Vigyázz magadra! :lol: :lol: :lol:

Zsuzska
Neked is jó az új vonalzód! szépen összeválogattad a színeket!:lol: :lol: :lol:
Annyit tanultál, hogy biztosan nem csak egyszer, hanem duplán is fog görbülni. :lol: :lol:
Egy hét múlva átjárhatósági. meddig kell bennt lenned?
A hőgörbében nem értem azt a nyálkás dolgot. Hogy veszi figyelembe a tiéd?
Azzal az emelgetéssel pedig tessék vigyázni! Belőled csak egy van! Úgyhogy nagyon kell vigyáznod magadra! Örülök, hogy jobb. Az alergia nagyon kemény dolog is tud lenni. Vigyázz magadra!
:roll: :roll: :roll: :!: :!: :!:

Szöszke
Jó nektek, hogy voltatok bulizni. Én is bírnám már, de folyamatosan hol én, hogy a Drága dolgozik! Ha legközelebb mentek, bulizzatok helyettünk is! :lol: :lol: :lol:
Köszönöm az apósom nevében! :lol: :lol: :lol:
Milyen cisztád van? A fogadnál?
Küldök neked az itthoni melegből! :lol: :lol: :lol: :lol:
Hát itt mindenki allergiás! Te is vigyázz magadra!
Nagyon szépek vagytok! :lol: :lol: :lol:

Nócika
Azok a sütik tényleg nagyon jók. Még most is összefut a nyál a számban. :lol: :lol: :lol:
Örülök, hogy a párodnál minden oké. Akkor most nem kell szednie semmit, ami megnöveli a katonák számát?
A főnökasszonyod meg látod, mégis megbarátkozik a helyzettel. Különben is mi mást tehetne?!:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Bocsi, ez megint hosszú lett, de igyekeztem mindenre reagálni! Remélem nem hagytam ki semmit, és senkit. Ha igen, bocsi! De tudjátok rendőr ész.... :lol: :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Jaaaj de aranyosak vagytok :oops: :oops: :oops:
Zsu! Nagyon jól esett .. filmsztár :shock: :shock: aranyos vagy :oops: és ne viccelj már, igenis tehetsz fel képet!!!

Pendi! Köszi a meleget, elfér :D Igen, a fogamnál van ciszta .. amúgy tök egyet értek veled, a hőgörbés szmájli nálam is vitte a pálmát, csak elfelejtettem írni, de ritka jó volt :D

Kép
szöszke.
 
 


Zsuzska!

Mi nem a kinézetekért vagyunk itt! :lol: :lol: :lol: Hanem, mert egy a problémánk! Ha szépség bemutatóról szólna, akkor oda regisztráltunk volna! :lol: :lol: :lol: :lol:
Én sem vagyok épp vékony. Sőt.... :oops: :oops: :oops: :oops:
Különben is a párod így szert! És mi is! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
És nem hiszem, hogy kövér lennél. legfeljebb molett. :lol: :lol: :lol:
De meg kell hagyni, irigy vagyok Szöszke, ill. Bridget alakjára, és kinézetére! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Pndi, köszi vonalzóm nevében..... ebbe most bele szerettem nagyon :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Szerencsére nem kell bent maradnom, utána haza lehet menni.... csak aznap pihenni kell, mert vannak, akik rosszul reagálnak a kontraszt anyagra, meg vérezgetnek utána :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: Kicsit már most izgulok :? :? :? :? :?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ja, Pendi, ha már a hőgörbénél tartunk, mizujs? Méregeted? Megy felfelé, ugye? ;)

Kép
szöszke.
 
 


Pendi!
Ugye milyen csinosak??? Én is nagyon irigy vagyok :wink: :wink: :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


kuzsanna írta:köszi vonalzóm nevében


Ez úúúgy tetszik :lol: :lol: :lol:

Kép
szöszke.
 
 


Zsuzska
Tényleg nagyon találó az a vonalzó! Jól sikerült példány. :lol: :lol: :lol:
Az jó, ha nem kell bennt maradnod. Akorház amúgy is nyomasztó! :roll: :roll: :roll:

Szöszke
Szívesen a meleget! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Jaaaj nemár, tényleg elpirulok :shock: :oops: :oops:

Kép
szöszke.
 
 


a görbém:
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/3 ... 41600_.png
Remélem nem nagyon akar lefele menni. Bár ma reggel kicsit későn mértem.
De az a helyzet, hogy érzékenynek érzem a hasam. Még van 5-6 napom hátra, és nem tudom mi lesz.

Képzeljétek, remélem ez egy jel, de közben hallgatom a danubius egy csatornáját, a magyar dalokat, és pont a "csinálj gyereket" zenéje szól! Bár elég hülye címe van, de eerről is szól!
Vendég
 


Na akkor ilyenek voltunk menyecske ruhában:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Még fehérben:

Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


na nekem meg valahogy kimarad a kep az elozo irasomkor meg nem lattam :roll: :oops: :oops: most meg aztan en is (irigy)(irigy) :oops: :lol: ugyan mar szoszke te aztan naon szep es csini vgy :shock: :o es meg te irsz nekem olyat,hogy en szep vgyok hat koszonom szepen :D

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


jajj hát Ti nagyon helyesek vagytok! :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Nem tudom mit vagy úgy oda! EZ NAGYON SZÉP!!!!!

Nagyon is csini leány vagy!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Tessék több önbizalmat magadra eröltetni!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


na azt hiszem, én is keresek egyet.


Bridget! Én még nem kaptam meg a linket! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Tavaly Djerbán:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hűű Pendi, ez tökjó! A tegnapi nagyon szép, reméljük nem megy lejjebb, hanem holnap is ott lesz, mint ahol tegnap volt, vagy még feljebb ;) Amúgy lehet, h csak azért volt ma kevesebb, mert később mérted .. ez sokmindentől függ - dehát tudod :)

Zsu! Igenis szépek voltatok!!! És hidd el, tényleg nem vagy kövér! Csatlakozom Pendihez, TÖBB ÖNBIZALMAT KÉRÜNK!!! ;)

Bridget! De aranyos vagy :oops: :oops: én köszönöm :oops:

Várjuk a Pendi-fotót ;)

Kép
szöszke.
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: