Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Anda! Itt is nagyon :lol: :lol: :lol: :lol: a jó híreknek. Nem teszel fel képet a festés eredményéről?

Teri! Neked is drukkolok. Mikor kéne nem megjönnie? Én is így érzem, furcsán fájdolál a hasam.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Kiriki! Múlt hét pénteken kellett volna megjönnie, de eddig semmi. :oops:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Jesszus! És hogy bírod tesztelés nélkül?

Kép

Kép
kiriki
 
 

 
 

Én bírom, m most még bízom benne h ebben a hónapban még megjön.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

Anda!
Gratula a szép nagy tüszőcskéhez :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Legyen kihasználva :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


pruci mért nem csinálsz egy tesztet???? :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Teri! Akkor a következő hónapban kell szorítani? Én biztos csinálnék egy tesztet, legalább már tudnám, hogy mi van.

Kép

Kép
kiriki
 
 


pruci látod mindenki a teaztet javasolja!legalább tudod,hogy hányadán is állsz! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mára én is elköszönök,szép estét mindenkinek! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! Na jó, azért nem csináltam még tesztet, m Petra szopizik még, és azt mondták h ez befolyásolhatja a ciklust. Azért ha nem jön meg a hétvégén, csinálok egyet. Páromnak már mondtam h a hét végén tesztet kell venni. Azért nem lenne jó most, m tök náthás voltam /vagyok és nagyon köhögök. De ha lenne, persze nem lenne baj... Na majd hétfőn minden kiderül ha addig nem jön piri.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

Kiriki:
Ígérem holnap felteszem a "nagy művem" :D

Kép
anda81
 
 


Sziasztok!
Juj De izgi Teri. :) Én akkor sem bírnám ki tesztelés nélkül. :) Már most alig birom visszafogni magam, hogy ne próbálkozzak egyel.

kiriki: még egy napod van hátra. :D
Vendég
 


csajok képzeljétek ma reggel olyan szédűlés volt rajtam utána meg kihánytam mindent remélem ez az amire gondolok de én még kicsit korainak gondolom ezeket a tüneteket vagy szerintetek van ilyen hogy ilyn hamar legyen babától hányás meg émelygés? bár mondták nekem hogy állítólagh már a megfoganás pillanatától lehetnek tünetek na majd két hét múlva kiderűl :):):):))
elvileg jövő kedden kéne megjönnie:):):)

nika70
Salgótarján
 
 


nika szerintem csak elrontottad a gyomrod,tünetnek még tul korai volna!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nika:
Fentebbi topicba írtam neked! :D

Kép
anda81
 
 


nita anda a másikban válaszolt m:):):)::)

nika70
Salgótarján
 
 


ok nika! :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Én úgy hallottam, hogy a beágyazódás után felszabadulnak a hormonok, és elviekben onnantól kezdve lehet tüneteket észlelni.
Szóval nika, lehet, hogy :D
Ma hogy vagy?
Vendég
 


ma köszönöm jól én arra is gondoltam hogyha most volt a pém akkor simán lehetett beágyazódás is :):):) egyenlőre semmi tünet csak hogy állandóan pisilnem kell de ez lehet felfázás is én nem nagyon akarom még beleélni magam :):):):)):

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Nika! Drukkolok, hogy babóca miatt legyen.

Én ma reggel csináltam egy tesztet, negatív lett. Vagy túl korán teszteltem, vagy tényleg nem vagyok terhes. A hasam úgy görcsöl, mintha mindjárt megjönne piri.

Szép napot mindenkinek!

Kép

Kép
kiriki
 
 


Sziasztok!

Kiriki:
Még ne add fel! Küldöm a drukkokat! :D

Kép
anda81
 
 


kiriki amíg nincs piri addig mindíg van remény!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi lányok! Reggel kicsit letörtem, de aztán ugyanaz jutott eszembe, amit írtatok, hogy korai lehet még. Egyébként is lehet, hogy újra visszaállok a 28 napos ciklusra. Az utóbbi három hónapban 25-26 napra jött meg, most lehet hogy újra a régi lesz? Akkor viszont tényleg korai a teszt. Vagy a teák zavarnak be?

Hűha jó sok kérdés egyszerre. Bocsi.

Kép

Kép
kiriki
 
 


nika: Drukk ezerrel. :D

kiriki: bizony ne add fe! Lehet, hogy tényleg csak korán teszteltél.
Vendég
 


Picuranyu! Köszi neked is. Ennyi drukk remélem segíteni fog, s piri elkerül egy darabig. Néztem a görbéd. Ilyen hosszú ciklusaid vannak. Én nem szoktam hőmérőzni, de az utóbbi pár napban mértem reggelente a hőmet. Még ma reggel is 36.7 volt, mint az utóbbi pár napban.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Anda! Hol vannak a képek? Már nagyon kíváncsi vagyok.

Kép

Kép
kiriki
 
 


kiriki: hát igen, nekem ilyen hosszú cilusaim vannak. :(
A hőd nagyon ígéretes. Remélem, hogy fent is fog neked maradni. :)
Vendég
 


Én is kívánom neked, hogy fent maradjon, s piri elkerüljön! :lol:

Kép

Kép
kiriki
 
 


Sziasztok Lányok!
Mostanában nem nagyon írogattam, kicsit próbálom "távol tartani" magam a babanettől, meg egyáltalán a babás kérdésektől, hátha jót tesz.
Mindenkinek drukkolok,hogy mielőbb babás legyen!
Kinga

Kép
németh
 
 


Sziasztok!

Kinga:
Már a másikban is írtam, hogy nagyon várunk vissza!

Kiriki:
Jönnek a képek, csak még fel kell töltenem a végső állapotokat! :D

Kép
anda81
 
 


Na, nagy nehezen sikerült a képeket a gépre felraknom, íme néhány fotóban elmesélve a művem (remélem nem lesz sok)

Kép Felújítás miatti teljes KO a kamrában Kép Felújítás miatti teljes KO a kamrában2 Kép Vigyázat, frissen festve! :D Kép A régi polcok terracotta színt kaptak Kép És a helyükre kerültek 1 Kép A helyükre kerültek 2 Kép Újra rend honol Kép Újra rend honol 2 Kép A kűlcsíny is sokat számít :D Kép Teljes külső pompa

Kép
anda81
 
 


Na, remélem nem voltam sok! Ha kíváncsiak vagytok az előszobánk átalakulására, akkor arról is tudok feltenni képet :D

Kép
anda81
 
 


anda ügyi vagy és persze kiváncsiak vagyunk az előszobára is :)

nika70
Salgótarján
 
 


hello.

a segitsegeteket szeretnem kerni. lombikbabyt szeretnenk a parommal, de fogalmam sincs, hogy hova merre induljak el, melyik korhaz a legmegbizhatobb stb..
Tud-e valaki arrol, hogy a tb tamogatja-e a lombikbaby programot?
valaszotokat köszönöm elöre is.

Timi
m.timea
 
 


Sziasztok lányok remélem mindenki jol van én megint búcsuba voltam és fáratt vagyok.

Anda: nagyon ügyi vagy énis nagyon szeretek festeni gratula tényleg jo lett :P
v.e.judit
 
 


Sziasztok!

Anda! Nagyon ügyi vagy! Tök jó lett! Persze h szeretnénk látni az előszobát is!!!

Nálam még mindig semmi.:roll: :roll: :roll: Teszteltem, de negatív lett, úhogy nem tudom miért nem akaródzik megjönni. Pedig jöhetne, m ebben a hónapban kezdenénk az igazi próbát... :oops: :oops: :oops:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Timi én sajnos neked nem tudok ebben segíteni de szerintem van lombikos topik is próbáld meg ott:)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Csajo, drukk mindenkinek!

Anda!
Jók a épek, várom a többit is :!: :!: :!:

Timi!
Szerintem is keresd meg a lombikos topicot, vagy keresd fel a hozzátok legközelebbi Kaáli Intézetet, ott biztosan tudnak felvilágosítást adni.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Köszi a bókokat. Ezen felbuzdulva mindjárt megkeresem az előszoba átalakulásának képeit! :D

Timi:
Sajnos én sem tudok neked segíteni, de tényleg van lombikos topic, ott biztosan több infohoz jutsz! Nagyon sok sikert hozzá, és nagyon drukkolok nektek is! :D

Kép
anda81
 
 


sziasztok!
anda ügyi vagy nagyon,jöhet az előszoba is! :lol:

kiriki nekem is ennyi volt legutobbi terhességemnél a hőm 4 napig is.és pozitív is lett a teszt!
/csak sajna a baba nem maradt velem/ :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita:
Ne légy elkeseredve! (tudom, hogy könnyű ezt mondtani, de csak vígasztalni próbállak!) Hamarosan jön tesóbaba! Csak még kicsit várat magára!

Kép
anda81
 
 


No, hát akkor lássuk az előszobát:

Kép Ilyen volt, miután a nagyon randa tapétát leszedtük Kép Aztán a Kedvesem padlólapozta egy darabon Kép Szép vanilia sárga színt kapott a felső rész Kép Majd alulra kapott bordó tapétát Kép Ilyen lett a kész padlólapozás Kép És a fal is elnyerte végső formáját Kép Így néz ki a bejárati ajtóból

Kép
anda81
 
 


anda köszi,hogy vígasztalsz aranyos is vagy!!!!!!!!!!

az előszobátok is nagyon szép lett!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


szép lett az előszoba is :):):):)

csináltok még mást is ? majd akkor arról is kérünk képet :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


mára elköszönök,jóklegyetek!puszi,jóéjt! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Timi! Sajnálom, én sem tudok segíteni.

Judit! Meddig bucsuztok? Nagyon fárasztó lehet minden hétvégén. Kitartást és sok-sok energiát kívánok hozzá.

Anda! Nagyon ügyesek vagytok! Szuper lett a kamra és az előszoba is. Teljes lakásfelújítást csináltok? Jól láttam, a fürdőszobátokban bordó csempe van? Nálunk is. :D

Nita! Kíváncsi vagyok mi lesz. Nagyon kedves vagy. Néha bízom benne, hogy babóca van a pocakomban, néha pedig nem. Egyelőre semmi, vagyis ugyanaz a helyzet. Jó éjt neked!

Kinga! Azért időnként látogass meg minket.

Pruci! Mennyit is késik már?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Kiriki! 11 napja késik, és ha baba lenne, már tuti kimutatná a teszt. De olyan negatív volt h csak na, még egy ici-pici halvány csíkocskát sem mutatott.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Teri: van akinek az 52. napon mutatott csak pozitívat a teszt nyugalom vagy extra hosszú mensi de hátha babó :)drukk+++++++++

nika70
Salgótarján
 
 


Kiriki:Hát a búcsu szezon egész novemberig tart de nekem már nem lesz több nem engedi a férjem meg apuéksem.

Anda: az előszobais nagyon tetszik nagyon ügyik vagytok :P
v.e.judit
 
 


Lányok!

képzeljétek tegnap reggel csináltam tesztet és ++ lett.
De a dokit még nem hivom fel nem tudom mit csináljak

Kép
v.e.judit
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: