Új privát üzeneted érkezett!

ÁÁÁÁÁÁ!!!!!

Nem hizsem én azt!!!
Mármint a bénázást!
sztem tök ügyi leszel!3

Pláne hogy va nmiből felkészülni :wink:


Gratula a laptetőhöz!!!!
Hanyadikat siekrült bezedni????
Ennyi tető után már kéne hogy szerencsét hozzon!

Kép
pamilla
 
 


Niki!

Mostanában a másik topicban is én uralom a laptetőket! De nem hiszek benne! :roll:

Hétvégén áttanulmányozom a kapott anyagot és nekiállok a dolognak valahogy! Már előre látom hogy röhög rajtam az én uram! :roll:

dita75
 
 


Premens? Az az, amikor a mensi beköszönte előtt egy héttel fáj a hasad, érzékenyek a cickók, hányingered is lehet, ilyesmi...aztán ez az érzés és a korai terhességi tünetek teljesen megegyeznek. Ha olvastál, akkor tudod úgyis. :wink:
jaimee1
 
 

 
 

Monic: gondolok rád holnap!
jaimee1
 
 


nna itt, szétttekertem magam, majd leszakad a s.....m. Persze ez jó, csak az a baj a bringával, hogy hasra nem dolgoztat :?
Erzsébet: ha a hsg elzáródást mutatott,akkor az orvos vajon mivel magyarázza ilyenkor a pocaklakot? :) tényleg érdekel, hogy akkor erre egy orvos is azt mondja, hogy: csoda?
Egy barátom feleségének is annyi baja volt, endometriozis, egyik petevezetőjét ki is kellett venni egy lapar közben, pajzsmirigy alulműködés, azt mondták neki, hogy természetes úton nem jöhet össze. aztán a babaprojekt oldalt látogatta, itta a teákat, pé-kor együtt voltak és félév után kismama lett. Nos, ha vki, akkor ő igazán "görcsölt" és mindent megtett, bejött. A megjelent Babaprojekt c. könyvben is leírja a történetét.
Vendég
 


Hát igen nálunk is egy kis csoda van a pocimba :lol: voltam mazsi eddzésen megtartottam nekik csodálkoztak hogy én miért nem táncolok velük, de nem mondtam még el nekik. aztán apa jött és ott ült figyelt nehogy véletlenül ugráljak :lol: monic: hol vagy?
erzsebet0312
 
 


jaimee1: olvastam a blogod, a keresztelőről. A férjem ref.lelkész. Megkérdeztem erről. Reformátusoknál ez lelkészfüggő - mármint hogy nem keresztelik meg, hogyha nem vagytok házasok. Ő azt mondja, ahol nem fogadnak szívesen, onnan el kell menni. Fogsz találni olyat, aki megkereszteli. Az én férjem pl. szeret előtte elbeszélgetni és vallja, hiszi, hogy nem ezen múlik. Ha akarod az ő elérhetőségét is megadhatom és beszélhettek direktben, bár ő nem Pesten él.
Vendég
 


jaimee:
nem fejeztem be, mert közben megzavart egy telefon. Szval épp most volt egy lelkész-konferencián, ahol volt erről szó és a keresztség egy olyan szentség, amit senkitől sem lehet megtagadni. Ha az utcáról betéved 2 alkoholista hajléktalan és kérik, meg kell tenni. A reformátusok elvileg pont ezt is vallják, hogy egy un. szabad választás. Persze pl. a férjem is örömmel veszi, ha a keresztszülők meg vannak keresztelve, mert számára így hiteles. de épp ezért lelkészfüggő, hogy ki mennyire nyitott.(mondhatnám azt is, hogy emberfüggő---)
Vendég
 


Jaimee!
Csak azt a részt sikerült eddig elolvasnom amikor + at teszteltél! :oops:

De az nagyon tetszett!

Nekem csak furi lepkés érzetem volt, de most már nem!
Cicim, hányinger, semmi ilyesmi.....
..... én három hónapig észre sem vettem, hogy terhes vagyok, de a doki se nagyon!
:roll: :shock:

Szia Gioia!
Hol csaviztál eddig?

dita75
 
 


ügyvéd...az agyamra megy a pali...ha nem lenne 30 évvel idősebb azt gondolnám rámmoccant. multkor is , most is egy órát voltunk nála huginál egy nyomorult kis adásvételi szerződés miatt. és még1x vissza kell mennem hozzá holnap. ez már nem körültekintés, hanem szivatás. és utálok a körúton bicajozni :evil:
mintha kissé negatív lennék......ejh...
Vendég
 


hm.. most nézem a vonalzóm, még 7 nap pé-ig. persze hétköznapra esik (na nem mintha eddig számított volna, ha akkor vagyunk együtt, de akkor is....) végülis felrángathatom Pestre, de ez már a görcs egyik jele azt hiszem...meg talán pill.lag nem is aktuális ez az egész...
Vendég
 


erzsébet: de a doki mit mondott, mikor megtudta? :)
Vendég
 


Gioia
A vén kecske is megnyalja a sót! :wink:

Magatokra hagylak, holnap bacivizsgálatra megyünk apával, úgyhogy most megyünk fürödni, aztán csicsika. Apa ma amúgy is 17 órát dolgozott hajnali kettőtől. Majd leragadnak a szemei!

Jó éjt!

dita75
 
 


Sziasztok,

akartam jönni, de eddig nem volt áram. És most hogy visszajött már kapcsoltam is be a gépet :wink:

Erzsebet,

teljes szívemből gratulálok, vigyázz nagyon magatokra, és apa nagyon aranyos, hogy nem enged ugrálni és vigyáz rátok :wink:

Jaimee, Niki, Dita,

köszi a holnapi drukkokat, nagoyn izgulok, hogy mi lesz. Úgy néz ki, hogy meg fog jönni a mensim, de nem zavar most először, mert a Kaáliban így tudnak adni gyógyit ha akarnak mert még jól áll a ciklusom.

Dita,

neked külön drukk holnapra a dokihoz!!!!!!! :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita: alma a másik topicból végül elment a tornára ma. Utsó pill.ban döntött, ezért nem is tudta már veled felvenni a kapcsot.(meg ő eleve pesti). Lényeg a lényeg, hogy neki nem tetszett, sokan voltak, alig fértek. Nekem úgy tűnt abból amit írt, hogy nem túl emberközeli.
Vendég
 


gioia: hát szerintem még az a doki nem tudja de a dokinőm is csak mosolygott rajta azt mondta ez a vizsgálat szokott ilyet csinálni :lol:
erzsebet0312
 
 


Sziasztok,

ma megyünk a Kaáliba, nagyon izgulok!
Ma voltam véreredményekért, mind jó, még 11-re is megyek egyért aztán minden eredményünk meglesz délutánra. Szerencsére...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


monic: akkor remélem hamar lesz babó
erzsebet0312
 
 


erzsebet0312 írta:gioia: hát szerintem még az a doki nem tudja de a dokinőm is csak mosolygott rajta azt mondta ez a vizsgálat szokott ilyet csinálni :lol:


Lehet, de mégis vannak itt, akik átjárhatók, megcsinálták a vizsgálatot és mégis semmi. Maradjunk a csodánál :)
Vendég
 


Monic: drukkkk!! Majd gyere és mesélj
Vendég
 


gioia: köszi akkor csoda :lol: :lol: nagyon szorítok neked is. ti mióta is próbálkoztok?
erzsebet0312
 
 


10 hónapja
Vendég
 


Gioia
A másik lány is mondta hogy sokan vannak, de ettől még odajön az oktató és segít mindenkinek ha épp rosszul tartja magát vagy ilyesmi. Mindegy most van egy pár oldalas anyagom, majd abból bénázok itthon picit!

Monic ++++++++++++++ épp most vagy a Káliba, izgulok értetek!

Erzsebet
Csodák vannak, most hozzátok köszöntött be utána sorban hozzánk, hisz sok helyre kell mennie, egyszerre nem bírja szegényke! :shock:

De jó is itthon lenni szabin !
De legalább már csak a holnap van hátra.
MEg kéne szavazni, hogy 5 nap hétvége és 2 nap munka legyen!
Vélemény?????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Dita ez jó lenne, ha 2 nap munka lenne.
timejka
 
 


Gondolom! :wink:

dita75
 
 


Én is benne lennék ebbe a munkanap dologban. Amikor úgy adódik hogy mondjuk beteg vagyok pár napot és bemegyek 2 napra dolgozni mindig rájövök, hogy ez pont elég is lenne :)
Vendég
 


Sziasztok,

megjöttünk. Nagyon kedvesek votak velünk, milliónyi kérdést tett fel a doki, volt uh is (nincs bennem baba), és arra a következtetésre jutott, hogy nagyon enyhe PCO-m van, de a petefészkemben nincsen ciszta, csak a vérképemen látszik.
Ezzel semmi gond sincs és nem is kell vele semmit sem csinálni.

Aztán kiakadt, hogy minden eredményünk szuper, de a HSG-s papíromra rá van írva, hogy a petevezetékem ugyan kiengedte afolyadékot, de nagyon megduzzdt a HSG alatt ami arra enged következtetni, hogy a vége be van szűkülve és azon nem tud kijönni a pete.

Két lehetőséget adott:

1.) csinálunk még egy inszemet, amiről persze most már lecsúsztunk és a következő ciklusban a hormongyógyszerek hatásai skiürül a szervezetemből, amitől lehet, hogy nem lesz pém; és akkor a következő ciklusban gyógyszerel aztán valamikor lesz az 5. inszem, aminek a sikeressége nagyon kicsi ha már 4 nem sikerült,
vagy

2.) lombik, amit a petevezeték-tágulataim indokolnak (persze mindkét petevezetékem sz@r). És ha ezt választjuk akkor ha megjön végre a 2. cn-on vv-re kell mennem, aminek 3 óra alatt kész az eredménye és kiderül, hogy indulhat-e a lombik. Ha jó az eredmény (amire nagy esély van) akkor még júniusban lesz lombik. Ha a júniusba nem férünk bele akkor augusztusban lesz a következő lehetőség mert júliusban nincs a doki.

Úgyhogy egyenlőre a lombik mellett döntöttünk, de azért alszunk még rá egyet. De nem hiszem, hogy ez változni fog.

Ja, és végre rájöttem, hogy miért nyösztettek ezzel a sok vizsgálattal a konzi előtt, mert így a lombik időpontja nagyon hamar eljön, márcsak orvosi szakvéleményt kell szereznem és az altatáshoz vérképet és belgyógy vizsgálatokat csináltatnom.

Úgyhogy ennyi történt ma velem. ÉS még azt mondta, hogy minden nap innom kell 1 l tiszta vizet.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Hú Monic, milyen izgalmak várnak Rád!!! Nagyon drukkolok. A beültetést ezek szerint altatásban csinálják? (én már csak ilyen tudatlan vagyok) . És a tiszta víz naponta miért fontos?
Vendég
 


Gioia,

Az altatás nem a beültihez kell, hanem a peték leszívásánál altatnak.
A beültetés szerintem olyan mint az inszem.

A tiszta víz részét én sem értem mert ezt már akkor mondta amikor jöttünk ki tőle.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic akkor kiderült, hogy eddig miért nem lett baba. De a másik dokit ezt miért nem mondta?

De jó, nyáron babás leszel.

Nekem is csináltak hsg-t, azóta se vagyok terhes. Mindenkinél más.
timejka
 
 


Timejka
Te is az leszel, csak türelem!

Irigylésre méltó ahogy Monic intézi az ügyeit, nagyon ügyes, nem?
Vagy szerencsés?

Szerinem is már csak egy hajszál választja el a babától!

Jó éjt mindenkinek!

dita75
 
 


Dita: ti is voltatok vmi vizsgálaton ma, nem? Hogy ment? Vagy ez nem olyan amit azonnal lehet tudni?

Monic: tényleg nagyon ügyesen intézitek a dolgokat és úgy látom a férjed is mindenben melletted van és támogat. EZ nagyon nagy erő!
És csodálom a kitartásodat és a türelmedet is, hogy ennyi vizsgálatot végigcsináltál. Bár tudom, a nemes cél érdekében ez teljesen normális. Én azt hiszem épp a türelmet tanuló időszakomat élhetem most életem minden területén :) ezért jó ilyen tapasztalatokat olvasni.

timejka: nálad mikor csinálták a hsg-t? Volt elzáródás?
Vendég
 


Gioia,

hát a türelmet nekem is tanulnom kellett, és voltak elgéggé negatív korszakaim is... :roll:
De most tudok bízni és elég erőt érzek magunkbna arra, hogy gond nélkül végigcsináljuk a lombikot testileg és lelkileg is. :wink:

Most már csak azon kell ügyeskednem, hogy a júniusi lombik időpont összejöjjön, de amúgy az augusztus sem tűnik olyan őrülten távoli időpontnak. A lényeg, hogy a nyári hónapokban túl legyünk rajta.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic a nyári hónapokban túl lesztek rajta, és a gyümölcse ott fog lapulni a pocidban! :wink:

Gioia még nincs eredmény, majd telefonálnom kell, mert a nővér azt sem tudta megmondani mikor lesz meg egyáltalán.
Mintát adtunk le apának a bacijai miatt. Remélem eltakarodtak, mert ha nem még tovább csúszik az inszemem, mivel bacisan nem lehet! :cry: :cry: :cry:

dita75
 
 


Gioia novemberben volt, és nem vagyok, voltam elzáródva. Nekem csak a bal oldali petevezetőm van meg, a jobb oldali csak egy picit, mert ki kellett szedni ciszta miatt.
timejka
 
 


Mi van csajok, mindenki az apán van, hol vagytok?
timejka
 
 


Timi
Én itt csak kaptam egy mocit apától és azt tesztelem már egy órája. Alig néztek hülyének, mert nem tudtam, hogy ma lep meg vele és itthon egy szál miniruhába jasszoltam, és amikor megjött vele akkor kirobogtam hogy azonnal felülhessek rá. Szerintem közröhej tárgya lettem, egy robogó őrült akinek a miniruhája a nyakában lobog! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Amúgy barnázok, a progi eredményem nincs még meg, sőt egy hét mire meglesz, de mindez nem is olyan érdekes, mert holnap megyek az erdőbe robizni...... neki megyek néhány fának, és minden meg van oldva! :? :roll:

dita75
 
 


Amúgy gyakorolni megyek az erdőbe, mert még eddig sosem mociztam, csak utasként, azt is 17 éve. Azért egész jól megy, annak ellenére hogy majdnem felcsavarodtam a villanypóznára! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Na én jól kifáradtam, úgyhogy megyek szuszókálni, holnap sokminden vár rám!
Pölö búkósisakot nézünk a búrámra! Apa mondta, hogy mérjük le a bucimat, hogy tudja mekkora sisak kell de én mondtam neki, hogy akkora cóóóóóstok nincs a világon! Ennyi észt körbemérni?????
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jó éjt!

dita75
 
 


Dita,

akkor jó bukó vásárlást hlnapra, jó éjt neked!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


szép jó reggelt! lányok annyira jó gyötör a rókakoma ez az édes szenvedés :lol: tegnap apa odajött és adott a hasamra puszit mondtam is neki hogy a tökmag érzi is az apukáját :lol: nagyon várom már a köv. uh-ot :lol: monic: gratula a sok jó lelethez :lol: kinek is kell szorítanom jún 2-án?
erzsebet0312
 
 


Erzsebet,

hát igen édes szenvedés a rókakoma... Én is szívesen kipróbálnám :wink:
Június 2-án Ditának kellett volna szorítani a teszthez, de tegnap sajnos megjött neki, úgyhogy tárgytalan. :cry:

Nekem meg még mindig nem jött meg, pedig 1 hete már barnáztam, de mióta voltunk a Kaáliban a barna is elmúlt.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Igazán ma reggel lett piros, küldöm is Monichoz gyorsan, neki nagyobb szüksége van rá mint nekem, hisz lehet, hogy két hét múlva már vígan termékenyülgetnek a kisfickók!
Engem annyira most nem kavart fel, mert már másra nem nagyon számítok, nekem már az is csoda, hogy egyáltalán megjön, hiszen csak idén állt be a ciklusom azelőtt azt sem tudtam mi mennyi hány méter, és szerintem ez már haladás, hisz tudom mikor van pé, tudom mikorra várható a mensi, és mint az óramű meg is jön akkorra!
Még egy spontán ciklus, aztán Monic után én is megbabásodom, legfeljebb ha Monicnak augusztusban lesz akkor kicsit előtte, de ez nem verseny! :wink:

Sziasztok!
Adok az embereknek enni aztán megyek mocizni a vadiúj bukómat is ki kell ám próbálni! :wink:
Örülök, hogy így le tudom kötni magam ezzel az új mániával, nem fogok annyit a babára gondolni, inszemem is lesz nemsoká! Itt már előbb utóbb baba lesz, érzem! A hét végén lesz meg a progieredményem, Aznap betelefonálok Fehérvárra is, hogy apáé is kész van-e már! Nagyon remélem, hogy nincs baci, ha van akkor viszont kikészülök, mert én nem vagyok hajlandó megint 4 hónapot várni. Nem és nem!!!
:twisted: :twisted: :twisted:

Erzsébet!
Nagyon aranyos a párod, az enyém is anno minden reggel adott cuppanóst a pocimra! Szerintem is megérzik még ilyen kis babszem formájukban is, hisz ő már egy élőlény!
Mikor lesz legközelebb UHU-d?
Képet feltétlen kérjetek majd!

MEgyek ebédeltetni a népet! Puszi!

dita75
 
 


Dita akkor legalább most elfoglalod magad, de csak óvatosan a mocival. Jó lenne ha igazad lenne, hogy babásodtok hamarosan.

Erzsébet gondolom annyira nem visel meg a rókakoma, hiszen nagyn vártátok már a babát.

Monic és akkor most várni kell, hogy megjöjjön? Lehet, hogy nem isjön meg.
timejka
 
 


dita timejka: ma haza kellett jönnöm a munkahelyről mert rókakoma landolt a zebrán úgyhogy holnap doki és táppénz egy darabig :lol: jajj megint előjött az a gombás izé olyan kellemetlen az egyik topicban olvastam hogy nagyon sok kismaminak van gombája a terhesség alatt de nem igaz hogy még ilyenkor is na mindegy monic? veled mi van? lányok írjatok kinek is nem kell ma mensiznie?
erzsebet0312
 
 


Helló Mindenkinek!

szóval ma voltam a dokinál és képzeljétek azt mondta hogy most menjek inszemre!
Mármint szerdán mer tma repesztettünk tüszőt és szerdára lesz jó!

Kicsit meglepődtem mer tazt hittem hogy még nem fogja engedni, pláne arra nem számítottam hogy ő fogja ajánlani :)

Mert Állítólag olyan jók az eredményeim hogy kár volna elvesztegetni még 1 hónapot!

Szóval megint 1 érdekes hóna pelé nézünk!

Kicsit még kavarognak bennem a dolgok!

Kép
pamilla
 
 


Olyan furi!

Most mintha mindnekinek beindult volna a gépezete és előrébb, közelebb kerültünk a célhoz!

Szorítok mindenkinek!

Most már babásodnunk kell!

Niki

Kép
pamilla
 
 


Monic!

Jó az új vonalzód!!!!!
Piri meglátogatott?

Most nálad az a jó ha meglátogat nem?
Mer takkor mehet a lombik!

Azér tizguls zelőtte nem?

Elmesélnéd nekem hogy milyen 1 inszemináció?
Mivel kell készülni stb...?
Szerintetek gáz ha utánna bemegyek dolgozni?
Mer treggelre megyek és a melóhelyen du.-os leszek!

Mert a doki nem mondta hogy nem mehetek, mert tőle kérdeztem!

Na nme bombázlak!
Előre köszi a segítséget:))))))

Niki

Kép
pamilla
 
 


Monic!


Még 1 kérdés:
Neked kellett fizetni?

Nekem a Forgácsba kell mennem és 40 eFt lesz!

Azt hitte melájulok!

Ezt nem támogatja a TB?

Vagy ne legyek ilyen naív :oops: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Niki,

nagyon drukkolok, hogy sikerüljön az inszemed!
Utána pihenj pár napot ha van rá lehetőséged, és ne emelgess nehéz dolgokat, és csak zuhanyozz, ne fürödj.
Meglátod, minden rendben lesz! És ne izgulj, az egész olyan mint egy rákszűrés, sőt annál is rövidebb! :wink:
ÉS ÉN IS ÚGY ÉRZEM, HOGY VÉGRE BEINDULT A GÉPEZET!!!!!!!!!!

Erzsebet,

nekem ma jött meg, aminek rég nem örültem ennyire. Holnap megyek a Kaáliba vérvételre és kiderül, hogy júniusban lesz-e lombik vagy csak augusztusban.
Jól tetted, hogy táppénzre mentél, pihenj sokat és vigyázz magatokra! :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: