Új privát üzeneted érkezett!

Köszi Ritt. majd meglátjuk mi is van valójában. Te hogy vagy?

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Sajnálom, de én is azt mondom, h amíg nincs mensi, bármi lehet...

Ha pedig mégis megjön, akkor a köv hónap a tiétek lesz!

Kép
zmimi
 
 


Zmimi: remélem is ha most nincs baba akkor a következő hónap majd kárpótol :)

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Sziasztok!
Csucsu: szerintem is még azért van remény! Szorítok!
Ritt: köszi, igen, megint a következő hónap!!!
T.Maria: köszi neked is. Máté elsőre összejött, úgyhogy azért is nagyon furcsa, hogy most miért nem, de tudom sokan vannak így. De a lényeg, hogy ő itt van nekem! És nálatok hogy volt a két gyerkőccel?

Kép
németh
 
 


Németh: Én is igy vagyok. A Szabina elsőre összejött nekünk. És én is mindig azt mondom a lányeg, hogy a Szabina már itt van nekünk.
Piri még sehol. Nem is értem most akkor mi van. De most egy kicsit nem is koncetrálok rá mert a kislányom beteg. Lázas, csúnyán köhög. Kicsit meg s ijedtem mert azt mondta a védőnéni, hogy krupp gyanús. Szóval mentünk a dokinénihez aki megnyugtatott, hogy nem az csak krákog de nem szárazan köhög. Na meg 4rágó foga jön az is legyengiti az immunrendszert ilyenkor. Szóval most őt ápolgatom, kényesztetem mert ilyenkor extra bújos.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu! Jobbulást a picikének!Nincs annál rosszabb mikor az ember pici gyereke beteg, az én kisbabóm is most gyógyulgat ki a köhögésből, de már 2 hete tart!

Köszi jól vagyok a hasim fel van puffadva, szorítanak a gatyók, néha hányingerem van, cicik feszülnek, kicsit idegesebb vagyok és ez főleg a Dalma miatt zavar, mert néha erősebben szólok rá és ettől lelkiismeretfurdolásom van.
Csak elmúlik ez is hamar, már nagyon várom a hétfőt, mert akkor megyek dokihoz!
ritt
 
 


Sziasztok!
Tudom, nem ide való, de muszáj megosztanom veletek!
Kép
Csucsu: remélem jobb kedved lesz tőle, neked most nagyon hossszú lesz ez a hétvége, mire a dokihoz eljutsz!
Puszi
Kinga

Kép
németh
 
 


Kinga: Köszönöm tényleg jobb a kedvem. Kicsit nyűgös a lánykám és lassan már én is mert én is tiszta nátha vagyok.
De azért még tudok nevetni ilyen képeken.
Sok puszi:

Era

Kép
csucsu05
 
 


Szisztok!

A lányok nekünk is elsőre összejöttek.
Ezért is voltam most én is csalódott, na meg amiatt, hogy a korábbi nyavajám miatt is izgulok.
De egy kedves barátnőm azt mondta, nem tudom, hogy a fiúkra várni kell?!
Szóval még semmi sincs veszve, akinek megjön, annak irány a következő hónap!
De bízom benne,hogy nektek nem jön meg, hisz babásak vagytok!

Csucsu!
Mizu?
Türelmetlen vagyok.
Vendég
 


T. Mária: akkor igy már értem nekem is miért nem jött össze a babó 3hónap alatt. Hisz a fiúkra várni kell :)
Piri sehol de tesztet nem csinálok mert 25-én volt PÉ-m. Szóval annyi idő alatt csak beágyazodótt volna a kis csucsu. Hétfőn kiderül a dokinál.

Kép
csucsu05
 
 


Szió Lányok



Felteszem a délutáni pisis tesztem. Sokat ittam+ pisiltem is előtte nem oly rég, úgyhogy szerintem a maga nemében jónak számít.

Több tesztet nem csinálok...


Kép !

Kép
zmimi
 
 


Zmimi! Megsem lepődöm, én 1 hete pénteken csináltam utoljára és ma utoljára mértem a hőmet ami 37,20 még mindig, és ma tartok a 40 napon!

Különben ügyi vagy(mármint a tesztet illetően!)
ritt
 
 


Zmimi: Ez nagyon szép teszt. Gratula. Már lehet hangosan is gratulálni. Mikor mész dokihoz? Hogy tervezed?

Ritt: Én ma tartok a 34.napon. Piri még sehol de tesztet már nem merek csinálni. Majd holnap a dokinál kiderül mitől nem jön meg.
Te mikor mész dokihoz Ritt? Hogy tervezed?

Kép
csucsu05
 
 


csucsu bocs hogy belepofazok.

szerintem csinalj tesztet doki elott,mert bizti megkerdezi a doki hogy teszteltel-e.ha negativ a teszt akkor mar tobbet tudsz neki is mondani,ha pozitiv akkor meg rogton megvan a keses oka. :wink:

sok szerencset :wink:
monyo83
 
 


Monyó: Jó ötlet majd reggel gyorsan veszek egy tesztet. És napközben megcsinálom. Mert akkor már ha babás vagyok a napközbeni pisinek is kell mutatnia.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu es ha tennel el reggeli pisibol? :wink:
sokkal szebb az erosebb csik :wink: :lol:
monyo83
 
 


Én csak 25-ére kértem időpontot. Nem rohanok...

Kép
zmimi
 
 


Monyó: az lesz majd félre rakom. Csak ne felejtsem el :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu! Hát hol jár az eszed, h erről elfeledkeznél!? :shock:

Kép
zmimi
 
 


Sziasztok! hú Csucsu már nagyon izgulok érted!

Én ma megyek dokihoz 17.10-re, remélem minden ok.Ma vagyok, ha moinden igaz 5+5 hetes.Remélem max 2 hét múlva már mehetek uh-ra is!!!Akarok!!!
A kis Dalmával csak 12 hetesen voltam elöször, most nem tudok addig várni!

Csucsu hőd?Kíváncsiságból megnézhetnéd! Én tegnap mértem utoljára szépen fent maradt 37,2-n!

Zmimi! Te hány hetes lehetsz?A babaszobán ha beütöd az uccsó menzeszt, nemcsak a szülés várható időpontját adja meg, hanem, hogy most hol tartasz!

Csucsu! minél elöbb híreket kérek, mert tűkön ülök!!! :wink: :lol:
ritt
 
 


Ritt: Hőt most nem érdemes mérni mert kép napja vagy hőemelkedésem vagy lázam van. Megvagyok csúnyám fázfa, köhögök. Éjjel a köhögéstől kijött minden. Szóval most nem vagyok toppon. Este megyek csak dokihoz 17-20ig van. A reggeli pisit meg nem raktam félre a köhögéstől elfelejtettem. De szerintem ha babó van akkor halvánan de ki kéne mutatnia.

Kép
csucsu05
 
 


Ritt! Mindenképp jelentkezz, h mi volt a dokinál!!!!

A vonalzómon láthatod, h ma vagyok 5+0!

Csucsu! Várjuk a híreket! Gyógyulj, jobbulást!

Kép
zmimi
 
 


csucsu drukkkk

Kép
monyo83
 
 


Ritt várjuk a fejleményeket!
Csucsu! Szorítok!

Kép

Edina
edied78
 
 


Sziasztok!

Csucsu:Olyan izgalmas!Szerintem 100% babás vagy!Piri ennyit nem késik!


Kép
lyndee
 
 


Csucsu!
Lassan mész dokihoz! Ma sokszór eszembe jutottál, hogy mi van veled? Ha megjöttél akkor várunk a hírekkel!! Szorítok, hogy azt modják amit hallani szeretnél!

Kép

Edina
edied78
 
 


Itt vagyok. Megjártam a dokit. semmi konkrétumot nem mondott. Lehet baba is de még akkor nagyon kicsi mert egy pöttyöt látott. DE azt mondta ez még bármi lehet. Várjunk még 1hetet és akkor menjek vissza. Az kecsegtető, hogy nem jött meg de az azért nem mérvadó. Na meg azt is mondta ez a nátha nem a legjobbkor jött mert ilyenkor elég sérülékeny a szervezet. Szóval 50-50% és várunk.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Kizárólag miattad néztem be! Nagyon szorítok, hogy az a pötty egy csodás baba legyen 8 hónap múlva! :wink: Gyógyulj meg minél előbb, ez tényleg nem a legjobbkor jött! Sok-sok C-vitamin és pihi!
Vendég
 


Sziasztok!

Csucsu!
Sajnálom, hogy beteg vagy, gyógyulj meg hamar!
Egy kismama nem lehet beteg...
Vigyázz magadra, pihenj sokat!

Ma én sem voltam, sőt a hétvégén sem, mert úgy döntöttem, nem görcsölök.
Elvittem apukát színházba, kettesben jól kikapcsolódtunk.
Persze nem volt felhőtlen, mert összeszedett vmi. nyavaját, amit a kisebbik lányom is elkapott, úgyhogy a ma délelőttöt mi is a dokinál töltöttük.
arcüreggyulladása van. Most kényeztetgetem.
Szegénykém nagyon elesett. A nagy pedig irígykedik, hát nem normális!!!
Legyetek jók, mindent bele!
Üdv.
Vendég
 


Csucsu!

Na, ezt nem bírom, ezt a bizonytalanságot....
:shock:

Reméljük, h a kis pötyi az a babácskád! Végül is a nem jelentkező mensi elég jó hírnöke a pöttynek! :wink:

Mindenesetre vigyázz magatokra, és írj, h mi van veled!

Mit mond a doki, h a teszt miért nega, ha már pötty látszik?

Vér-hcg-tesztre nem küldött a laborba?

Kép
zmimi
 
 


szasztok.

csucsu tovabbbra is megy a druk.
hogy birod ki hogy nem tesztelsz?mostmar szerintem kimutatna.:)

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok. Arik vagytok, hogy izgultok értem.
Monyó: Azért bírom ki mert menni is alig bírok és ugye elkéne menni a gyógyszertárig azért a tesztért. Most sikerült hajnaltól aludnom remélem ez a frány anátha végre elhagy már. Ha jobban leszek biztos agyalni fogok, hogy teszteljek e vagy sem.Mert most bevallom nem is jutott eszembe. Este lázas voltam azt se tudtam merre vagyok. Szóval megllátjuk., Azt mondta a doki, hogy a teszt biztosan 10nap vérzéskimaradás után tudja kimutatni.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Nyudogtan tesztelhetsz, én aznap teszteltem mikor meg kellett volna jönnie, és erős két csíkom lett! Ha at a pötty baba, akkor már elindult a hcg termelődés is! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Csucsu: pihenj sokat, hogy mielőbb gyógyulgassál!!! Háziorvoshoz nem mész el a betegségeddel? A kislányod hogy van?
Remélem rendben lesz minden! Kár, hogy nem laksz itt a közelben, elmennék neked tesztet venni...
T.maria: nektek is jobbulást!!! Mi meg mozit tervezünk a hétvégére, remélem összejön!
Zmimi: te hogy vagy?
Puszi
Kinga

Kép
németh
 
 


németh,
köszi, én virulok!

Csucsu,
nekem ugyan nem lett akkor még erős két csíkos, mikor meg kellett volna jönnie, de azóta már igen! Szóval, ha később is volt PÉ-d (mint nekem is) akkor a tesztnek már így is ki kell mutatnia.

10 nappal az esedékes mensi utánt mondodd a doki??? :shock: Azért az túlzás, nem?

Kép
zmimi
 
 


Sziasztok! újra kezdhetek mindent, ma de. elvetéltem! :cry:
ritt
 
 


Ritt jaj ezt sajnálom :((( De ha nem gond, hogy megkérdem mi volt? Voltál dokinál vagy mész most?
:(

Kép
csucsu05
 
 


Ritt NEEEE!

Mi történt????

:cry: :cry: :cry:

Kép
zmimi
 
 


Zmimi: Ezt mondta a doki. Hogy akkor valószinű a terhesség ha már 10napot késett a mensi. És a tesztre azt mondta az sem 100% os mert nagyon sok kismamának csak 7hetesen mutatta ki. Erre azt mondta nincs magyarázat. Mert nekem a lányomnál már a mensi elött 2nappal erős csikos tesztem lett. Szóval most várunk mert ha megjön akkor sajna a náthától kilöködik de ha nem jön meg még 2-3 napig akkor már az jó jel.

Kép
csucsu05
 
 


Ritt!
Nagyon sajnálom, tudom mit érzel sajnos én is voltam ebben a cipőben. Igaz én a 12. héten tudtam meg, hogy nem él az uh-on.
Lépj rajta túl, az idő segít.Nehéz az biztos, de jön az új lehetőség.

Kép

Edina
edied78
 
 


Ritt!
Írtad, hogy hétfőn mész dokihoz azaz tegnap! Voltál? Nem nézett meg? Mi volt?

Kép

Edina
edied78
 
 


De csak manuálisan vizsgált és úgy érezte a megnagyobbodott méhet, amit ma az uh-n is láttak, csak már nincs benne semmi. :(
Reggel barnázgattam felhívtam a dokit és behívott a kórházba uh-ra, ott már véreztem is és már felszívódott.

Csucsu! Neked nagyon izgulok!
ritt
 
 


Jajj, Ritt!
Úgy sajnálom! Gyere át a spontán vetélősbe, itt a babaneten, és is ott vagyok.

Jó társaság!

Leo-nál is várnak a lányok, mindenki aggódik érted!

Puszi! Mimi

Kép
zmimi
 
 


Ritt: nagyon sajnálom. De ne add fel. Tudom nem könnyű de majd legközelebb sikerülni fog. Sajna annyi minden közre játszik, hogy össze jöjjön egy babó , megtapadjon, megmaradjon és egsézségesen megszülessen, hogy az maga a csodával határos dolog. De bizzunk a csodákban !! Mert vannak csodák!
Millió ölelés és puszi neked.

Grönland: nem is köszöntem meg jól esett, hogy miattam jöttél mi van velem . Nagyon meghatott.
Köszönöm. Ha egy kicsit jobban leszek igérem tesztelek mert ez a bizonytalanság sem jó.
Veled mi van?


Na meg azért sorolhatnám mindannyiotokat akik szoritottatok nekem tegnap meg folyamatosan. nagyon jól esik. És persze mindenkiért szorítunk ez nagyon jó dolog. Néha még a család sem tud ennyi jót adni.
Ritt úgye maradsz itt velünk?
Nem tünsz el?

Kép
csucsu05
 
 


Az elöbbit csak azért írtam mert a anyósómék és a 2sogornőm velünk szemben lakik de még sose kérdezték meg mi van velem. Azt se tudják beteg vagyok és a lányom is az. Kb 6lépésre lakunk egymástól és észre sem veszik, ha valakinek jól esne egy kis törődés. Persze én bármikor ugrok ha baj van megyek , segítek, intézek, főzők. Szóval ezért köszöntem meg, hogy ilyen jók vagytok.
Bocsi ha egy kicsit untatalak titeket az én kis bánatommal.

Kép
csucsu05
 
 


Nem, dehogy tűnök el, majd holnap de jövök, de most mennem kell! Pussz nektek!!!
ritt
 
 


Sziasztok Lányok!

Ritt:Nagyon sajnálom!!!!Ne keseredj el nagyon!!!!Van még egy csomó lehetőséged!
A fene vigye el hogy az ember soha nem lehet biztos már semmiben,csak abban ami nincs...legalábbis magamról beszélek!Nekem piri volt ,babó nincs EZ TUTI!
Csucsu:Pihizz sokat ,ez a nátha sem jött neked jókor!De a drukk megy tovább!! :)

Lassan én is újra készülhetek erre a hónapra :lol:
Kép
lyndee
 
 


Sziasztok.
Zmimi
Gratula a babóhoz.

csucsu
bizti baba :lol:

Ritt
sajnállom :cry: :cry: nagyon nagyon. :cry: :cry:

Velem.
Meg voltam fázva és most a legkissebbem beteg torokgyuszi meg mandulagyuszi. Vele vagyok itthon. Mi mint tudjátok abba hagytuk a baba projektet egy időre. Jövő héttől két hétig itthon lecek és akkor bővebben írok. Mert azért olvaslak ám titeket csak írni nincsen időm.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Szia Harivera!!!! Na jól van csak írtál nekünk. Már hiányoztál ám. Gyere sűrűbben mert csak te vagy a topic anyja :)Gyógyulgassatok . Mi is betegek voltunk vagyunk. a lányom is elkapta meg én is.
Ja meg a párom is. Ő volt a legbetegebb :))) (pedig 2nap alatt átment rajta de úgy eltudja hagyni magát :)

Kép
csucsu05
 
 


Szia Vera! Már én is gondoltam rád, hogy mi lehet!

Csucsu! Nálad mikor derülnek ki a dolgok?

Mindenkinek köszi a támogatást és a bíztatást!
ritt
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: