Új privát üzeneted érkezett!

FAnni édesapádnak küdöm a rengeteg pozitív energiát! Jobbulást NEki

Mindenkit puszilok, cska most nincs időm írni, délelőtt oktattam, most főzök
Vendég
 


Fanni :P
A Suprefact lenyomja tesztoszteront, legalábbis ezt írja a papírja :oops: (a fogi leállít), ez sztem inkább a stimuhoz tartozik, mert jobban érvényesülnek így a női hormonok, de persze lehet, hogy rosszul gondolom..., mindenesetre 2. szuri után már mindhárom eddigi stimunál feszegetett tőle a hasam! :?

Apukádnak csöndben nagyon szorítok!
angel37
 
 


Katica igen első inszem lesz. Azért kapok puregont mert pco-m van. Magas az lh szintem. És mivel a closti az fsh és lh szintet is emeli ezért azt nem adhatott, így maradt a puregon ami csak fsh.
kokusz
 
 

 
 

Boni :P
Köszönöm!

Monyo :P
Mi a helyzet???

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


sziasztok.

szia fanny semmi kulonos,kesobb volt pem int mikora a ferty rakja es ezert ma is teszteltem egy negativat.
az eselyunk most egyenlo a 0%al.

Kép
monyo83
 
 


fanny most olvasom :cry: jobbulast apukadnak.

Kép
monyo83
 
 


Monyo
Köszönöm szépen!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Csajok :?
Kezdek bezizzenni. Épp egy hete, hogy Apámat elvitte a mentő, aztán 1., 2. nap reménykedés, 3-5. nap visszaesés, tegnap már felismert, elindulni látszott a javulás útján, noha gépen van és csak néhányszor reagált bármire is, ma meg lázas. Hogy lehet sokáig bírni a folyamatos aggódást? :(
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


DRága FAnni, ezt sajnos csak hittel lehet bírni!
Vendég
 


Fannikám

Borzasztó lehet neked ez az egész. És csak csodálni tudlak hogy így bírod. Bonival osztom a véleményt, hinned kell benne hogy rnedbe fog jönni .... Nagyon nagy erő kell ehhez és megmondom őszintén én minden nap attól rettegek hogy a szüleimmel történik valami. (Elég idősek, késői gyerek vagyok) És még így is iszonyú nehéz, csak ha belegondolok kétségbe esek. Te erős lány vagy! Nem akarok prédikálni mert arra biztos nincs szükséged most. Ha beszélni akarsz róla szerintem ide nyugodtan írhatsz, én úgy gondolom itt ez a kis csapat sok erőt tud adni egymásnak, nemcsak a babatémát illetően hanem bármiben ....
kokusz
 
 


Kókusz erre csak azt tudom mondani, hogyí a számból vetted ki a szót!

és ide nektek is egy pohár félédes vörösbor lazításképpen: Kép
Vendég
 


Boni :)

Tényleg ti most hogy álltok? Én holnap megyek uh-ra tüszőnézőbe. Őgy hasogat a hasam hogy ajajajjjjjjjj .... remélem vannak szép nagy tüszőim és jövő hét elején meg is lesz az inszem

Kép Kép
kokusz
 
 


Hogy lehet megjeleníteni a tickert?
kokusz
 
 


Na aszem összehoztam :)

Kép Kép
kokusz
 
 


naggyon szép ticker!

mi most spontánozunk, aztán ha mégse lenne belőle baba, akkor closty és inszem a következő hónapban!
Vendég
 


Boni :P Kókusz :P
Édesek vagytok! Nagyon köszönöm!
Voltam ma is Papámnál, lement a láza is. Hunyorgott rám, mert ezt kértem és kacsintott is. Teljesen feldobott. Persze mindig rettegek a holnaptól. De hiszek, erősen és remélem, hogy minden egyes nap adok neki egy kis erőt.
Azt hiszem, jobban van. De ezerszer lekopogom, még gondolatban is.
Nem létezik annál rosszabb a világon, ha az ember szülője -vagy akár testvére, férje/felesége, gyereke- magatehetetlenü fekszik, s az ember csak azzal segíthet, hogy ott van, amikor lehet, lelket próbál önteni bele és bízik, hogy átmegy a gondolat, amit próbál átadni.
Nagyon nehéz feladat elé állított a sors, de biztosan megvan az oka és érzem, hogy máris több és bölcsebb vagyok tőle.
Senkinek sem kívánom ezt a fajta megtapasztalást, de egy biztos. Innentől valahogy mindent egy kicsikét másként szemlélek... magamat is.
Jó éjt, Lányok!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Fanni :P
Jaj de jó!

Nehéz időszak az neked most, drága... kívánom, hogy megerősödve túllegyél rajta! Legjobbakat Apukádnak és Bátyádnak!

Kókusz,
ma UH? :wink: Drukkdrukk!
angel37
 
 


jo reggelt.

tiszta komas vagyok,tegnap eleg soakig kimaradtam itthonrol.

fanny,bizni kell hogy meggyogyul es nem lesz semmi baj.en is allandoan ezt sorolom magamnak es anyunak is.hiszek benne hogy rendben lesz minden.

kokusz druk az uh-hoz.

tegnap voltam megnezni az unokaucsimet,hat az valami tunemeny :lol: hetfon en leszek a bebisziter :lol: :lol:

Kép
monyo83
 
 


Fanni!

Bízni kell benne, hogy minden rendben lesz! Másképp nem megy! Erős csaj vagy! :wink:

Monyó!

Hogy van apukád és anyósod?
Sajnálom a nega tesztet, de tudod, míg nem jön meg, bárki lehet még ebből! :wink:
Vendég
 


groland,anyosomat ma 3 kor mutik,apukam meg most ment at szegedre megcsinaltatni az ilyenkor szukseges vizsgalatokat(vervetel ekg stb)aput szegeden mutik majd hetfon.

nem hiszem hogy baba van a dologban,vagy kesobb volt pem,vagy a sresz miatt kesik.


veled mizujs?

Kép
monyo83
 
 


Monyó!

Semmi különös! Egyre szánibb vagyok! :oops: Miközben magamban letisztáztam, hogy januárig türelmesen várok, most azon izgulok, hogy miért ugrott reggelre nagyot a hőm! Nem vagyok teljesen 100-as! :lol:
Vendég
 


Na sziasztok

Voltam uh-n. Még szúrnom kell a hétvégig a puregont hétfőn megint uh. Nyálkahártya 7,5 mm tüszők mindkét oldalon összesen 4 db de még kicsit ... 12-14 mm-esek. :roll:

Kép Kép
kokusz
 
 


Kókusz!

Mint laikus, ez szuper! :wink:
Vendég
 


Monyó ANyósodnmak apukádnak jobbulást

FAnni sokat számít ha az embert szerető család veszi körbe....

Kókusz gartulálok, és drukkolok továbbra is

Gröndland száni?

én megint elkezdtem mérni, err most amikor a Pé nek kellene lenni, már 5 napja a béka segeg alatt van a hőm 36,5 :shock:
Vendég
 


Csajok!
Nekem szerintem most van pém, csak harcképtelen vagyok. Naggggyon fáradt. Azért szerintem a hétvégén Apa bizti elkap, nem menekülök :wink:

Köszönöm szépen a bíztatásokat.
Papa szépen javul, napról napra egy hajszálnyit. De nem is vagyok telhetetlen. Minden apróságnak örülök :)

Kókusz :P
Hajrá tüsszencskék!

Grönland :P
Én már több, mint 4 éve minden hónapban beszélek magammal ez ügyben és mégis mindig aktív szívdobogást kapok, ha úgy érzem, hogy pém van, vagy közeledik a ciklus vége... :wink:

Junko :P
Hova tűntél?

Jó éjt!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

MOnyó remeélm jól sikerült anyósod műtétje, és apukád is jó híreket kapott a műtéthez! mensi?

FAnni sajnos tényleg mindig az ilyen szomorú és váratlan események hatására kezdünk elgondolkodni dolgokon, és nézünk mindent másképpen....további gyógyító energiáűk mennek apudnak!


Hétvégén nem leszek, mert eskire megyünk.

pussz
Vendég
 


Boni!

Jó szórakozást! Én lassan 3 éve nem voltam lagziban..... Lesz az a hő még jobb is! :wink:

Fanni!

Ezért vagyunk szánik! :lol: De még mindig Vicuska az ász, mikor lh teszt helyett terhességit csinált! :lol: Nehéz lesz überelni! :lol:

Monyó!

Mi a helyzet?
Vendég
 


Üdv Csajok!

Kókusz,
alakulnak a négyesikrek! :lol:

Monyó,
jobbulást anyósnak!

Junko,
tényleg hol vagy :?:
Mindjárt itt az idő, vagy már itt is van? :wink: Fogizol? Szúrsz? Mi van???

Puszi Mindenkinek!
angel37
 
 


Helló csajok!

Itt is megkérdezem, hogy kér-e valaki az olcsó tesztekből? (84 Ft/db) Hét elején szándékozom venni egy (vagy több) 100-as kiszerelésű dobozzal. Ha valaki szintén nagyfogyasztó, és kell neki visítsom!

Üdv mindenkinek, akit ismerek máshonnan, és azoknak is, akiket még nem :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


sziasztok lanyok.

jol esik hogy erdeklodtok.
a vonalzomon latszik hogy allok,de tulelem.voltam mar rosszabbul is.


anyosom mutetje sikerul,holnap megy be hozza a ferjem.en addig vigyazok a kis unokaocsemre(kicsit parazok mert eletemben nem volt rambizva ilyen pici babo) :roll: de nagyon varom :lol:

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok Szánikák!

Na fogadjunk hogy engem nem tudtok utánozni ... hozom a formám. Voltam ma uh-n. A jobb oldali tüszőim összementek, a bal oldalon van 2 db 13 mm körüli a nyh 8,5 mm. Na a poén hogy a férjem pénteken elutazik ... a doki csak vakarta a fejét hogy mi legyen. Először merionalt akart adni, most végül szúrom magam tovább a puregonnal és csütörtökön újabb uh. És csak reméljük hogy hétfőn meg tudja csinálni az inszemet .... magam alatt vagyok :?

Kép Kép
kokusz
 
 


Kókuszkám,
ez elég szánin hangzik... :?
Mi az, hogy összementek??? Nem megrepedtek?
Hú, remélem sikerül öszehozni!

Monyóka,
legeslegjobbakat apukádnak a mai napon és a továbbiakban is!


Voltam én is ma UH-on, 9. nap, 1 db 18x17-es tüsző, 7mm-s mnyh, úgyhogy holnapután benyomatok egy repit, és jövő hétfőn olvasztunk, és ha a fagyigyerekek is úgy gondolják, akkor ültetünk! :D
angel37
 
 


Sziasztok!!!

jaj Kokuszka :shock: Összementek? ez teljesen új nekem....de én is nagyon bízok benne, hogy megerősődnek a petécskéid!!

Monyóka

Szorítok neked nagyon ugye tudod.... Mindenhez! :lol: fog sikerülni nektek is meglásd...!!! remélem jól boldogultál a lurkóval...

Angel

Még növesztesz tüszit is a fagyibébik mellé??? Hát hányas ikreket teccene szeretni? :wink:


Fanny!!

Mingyá stimu igaz???? :lol:

nekem megvot az inszem pénteken csajszik, szupi volt :) utolsó hirek szerint (előtte hétfői uh) 3 db akkor 17,5 mmes tüszike és 11 mmes nyálkahártya várta a srácokat....szerdán vot a repi, remélkük a legjobbakat :lol:
Vendég
 


Lmami

Gratula :) akkor szurkolhatunk. Hát nemtom mi a fene van velem ... mindegy ez van, csak idegesít és szomorú vagyok.

Kép Kép
kokusz
 
 


Legyekmami,
még nőhet két napig, de sok jelentősége nincs, csak az időzítés miatt kapom a repiszurit is! :wink:

Leginkább egyesikreket szeretnék! :lol:

Gratula az inszemhez! :) A randi már megvolt, drukk a tapihoz! ++++++++++++++++++++
angel37
 
 


Angel

Na akkor neked is szoríthatunk :) hány fagyibabát kapsz vissza?

Kép Kép
kokusz
 
 


Ahány magához tér és szépen osztódik tovább! :wink: Örülök, ha lesz 1 beültetni való! :oops: Tudod, tavaly 8-ból 1 lett, így vérmes reményeim nincsenek.
angel37
 
 


Angel ja értem .... na akkor drukkhegyek.

Hihetetlenül szánik vagyunk ám :lol: én totál kész vagyok most magamtól ....

Kép Kép
kokusz
 
 


Hát azok! :lol:

Legalább élni fog a topic! :mrgreen:

Újak úgyse nagyon tolonganak! :roll:
angel37
 
 


: :lol: ja az igaz

Kép Kép
kokusz
 
 


Angel ja most látom hogy írtál nekem ... bocs zizi vagyok .... nem repedtek meg, pénteken volt uh akkor olyan 9-10 mm-esek voltak, na ma 7-8 mm-esek :roll: ki érti ezt? Ilyen még sosem volt hogy a puregonra nem reagáltam ... mostmár azon szurkolok hogy legalább hétfőn akkor meg lehessen csinálni

Kép Kép
kokusz
 
 


Kókusz :P
Olyan nincs, hogy összemennek a tüszők! :shock:
Szerintem inkább a most 13 mm-esek voltak 7-8 mm-esek pénteken. Ez a valószínűbb. Puregonnal még sosem szúrtam, nem tudom, mennyit nőnek. A Suprefact-tal napi kb. 2 mm-t.
Ha Apának muszáj utazni és nem lehet megcsinálni az inszemet, mert későn ér vissza, inkább utazz vele és csináljátok meg spontán a babó(ka)t. Hmm??? :wink:

Legyekmami :P
Ez nagyon jó hír! Akkor mennek a drukkok :D

Monyo :P
Irigyellek a babázásért!

Grönland :P
Igen. Nehéz a szánik élete :wink:

Angel :P
Nem tudom, akkor mennyi szép embrike volt, de most több is van, úgyhogy tessen csak nyugodtan készülni a beültire.
Hja és a wellness-elésnél nem menni forró vízbe, mert az vérbőséget okoz!!!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Kókusz,
na van abban vmi, amit Fanni ír! :wink:
Olyan sztem sincs, hogy összemegy...

Fanni :P
dehogy megyek, de hidegbe se, mert azt meg utálom! :lol: Én csak dögleni fogok! :mrgreen: Meg enni, inni az előírt bort! :wink:

Akkor 8 volt, most 9! :? Most 4 szép, tavaly nem tudom, mennyi volt :roll:
angel37
 
 


Angel :P
Akkor drukkolok, hogy 2 szép után a többit ne olvasszák, s még maradjon kistesónak-való is :wink:
Hja kérem, az olyan típusú wellness tökéletes. Még az is lehet, hogy én is elvitetem magam egy ilyenre a "pihenő időmben" :wink:
Puszi

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :P
Nem bánom, ha felolvasztják mindet, csak legyen szép beültetnivaló! A kettő már várakozáson felüli volna! :lol:

Én nem merek kistesóban gondolkodni :oops:

Vitesd is el magad! :wink: Ki tudja, hátha ez a trükk! 8)
angel37
 
 


Lehet Angel, mert nekem mikor az első "sikerült", elutaztunk... talán a 7. napon...?
Na igen, megértem. De azért benne van a pakliban a kistesó is :wink:
Puszi, tényleg kezd izgi lenni :)

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Naaa, akkor időzítsetek egy utazást így! :wink:

Rendben, úgy is jó lesz, ha marad kistesónak való! :lol:

Izgi, bizony!!! :lol:
angel37
 
 


Helló Szánikák!
Újra itt vagyok!Bevezették a netet :lol: végre!
Valamennyit pótoltam a lemaradásomból visszaolvasás ügyben,nagy hajrá fagyibabához és a tüszőcskéknek is Kókusznál!
Sípos dokinál voltál?
Legyekmami! ez aztán szépen alakult!! :lol: 11mm? Hogy csináltad??? Hőmérőzöl esetleg hozzá??
Monyo
Milyen volt a babyvel???Tapasztalatok? :wink:
katica_75
 
 


Jó regglet!

Angel nagyon drukkolok fagyibabákhoz!+++++++++++

FAnni, Angel hajrá kistesó :lol:

Kókusz reméelm sikerülni fog ez a hónap. sajnálom hogy párod elutazik. Nálunk is benne van a pakliban :cry:

Monyó kibababáztad magadat?

FAnni édesapád állapota javul? sokat gondolok rátok!

KAtica éljen a net bevezetése!

Péntekenlettélmami ++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Hőmérőzőm biza és fel is vagyok háborodvba rajta

remélem csak arról van szó hogy a duphaston nem emeli a hőt...már az egekben kéne járnia egy iulyen stimulált hónapban hátnem??????????????????????????????????

Kép
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: