Új privát üzeneted érkezett!

agisol
 
 


Agisol, petezsák, de én már onnantól babónak hívom, hogy megfogan. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Kép
Vendég
 

 
 

Sziasztok,
megjöttem,BOLDOG KARÁCSONYT kívánok mindenkinek!
Vendég
 


Mindenkinek nagyon boldog, békés ünnepeket kívánunk, és akinek idén nem sikerült, annak egy kiságyat lakóval, a fa alá jövőre! :)

Gabi, Lívia és Zoli
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok.
Elég sok mindenkit ismerek közületek és szeretném megosztani veletek a most történteket.
Nyár óta gyúrunk a babóra de nem akart összejönni. Most ebbe a hónapba úgy voltam hogy ha összejön hajrá ha nem akkor fél év gyógyi és utána megint rajt mert nem szeretnék őszi téli tavaszi babót hanem nyárit.
A pémet megéreztem mert majd le akart szakadnia derekam és utána való héten meg örökké görcsölt a lábam amit nem szokott. Akkor volt a vándorút. Így múlt hét kedden halvány pozitívat teszteltem de szerdára elkezdtem vérezni. A többiek unszolására elmentem a dokihoz és az ultrahangon nem látott semmit sem és így előírt egy HCG vértesztet amit másnap megcsináltattam és a rákövetkező napon lett kész az eredmény ami pozitív lett. :lol: Igaz nagyon határ eset de a doki mondta hogy ez bizony pozitív. Így megnézett megint ultrahangon és csak egy világos foltocskát látott amire mondta hogy nem terhesség egyellőre mert nem lát petezsákot. Így vissza kell mennem 27-én egy vizelettel meg megnéz megint mert ha nem lesz akkor sem látható eredmény akkor 3 lehetőség van.
1:nagyon korai terhesség.
2:elment a baba
3:méhen kívüli.
Ha az utsó kettő akkor irány a kh.
DE!!!!!!
Ma reggel megcsináltam az utsó tesztemet és az bizony pozitív lett. Nem erős még de látni a csíkokat. :lol: :lol:
Így naggyon várom a 27-ét hogy mit fog mondani vagy látni a doki.
Cici feszülés megvan. Szemérem csont fájdalom megvan. Alig eszem amit a férjem meg is jegyzett és a hőőm az is magas még.
Így háát reménykedek hogy ez tényleg babóó. És bízok az érzéseimben is. És ha lát valamit a doki 27-én akkor táppénz a vérzés miatt. Most nem vérzek de akkor is veszélyesztetett leszek.
Hormon gyógyit azért nem írt fel még mert ha esetleg méhen kívüli akkor nem akarja azt támogatni.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Harivera,
olvaslak feljebb is :wink: , nagyon örülök, hogy van esély a babára, és ha ennyire optimistán állsz hozzá, akkor ott is van, az tuti. Ezt minden nő megérzi valahol, és a Te írásaidból az jön le, hogy érzed, hogy sikerült. Drukkolok nagyon! (Az 5-dikért is!!!) :wink: :lol:

A topik címéhez legyünk hűek, képet kérek a tesztről! :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jáááj, de lüke vagyok, az előbb félreértettem a másik topikban írtakat, hát nem a negyedik jön, hanem már az ötödik.
(A férjedtől idézett mondatot értettem félre.) :oops:
Mindegy, a lényeg, hogy hajrá! :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Harivera,
én is nagyon szorítok Neked!:-)
Képzeljétek,mit kaptam a férjemtől szülinapomra:Termékenység és fogamzás c.könyv.Iszonyú jóóóó!Még az elején tartok,de nagyon sok érdekes dolog van benne,meg jótanácsok,természetes segítő tippek.És nagyon pozitív az egész hangulata,engem nagyon feldobott.
Amúgy ebben a hónapban elkezdtem hőmérőzni,eddig olyan,amilyennek lenni kell:ovus alacsony értékek után fölment tegnap,ma még magasabb,ha kitart egy darabig,szerintem jó működésre utal. :wink: Nagy volt az öröm,mikor hazaértem Innsbruckból,aztán,hogy "lekéstünk",vagy sem,ez kiderül hamarosan...
Vendég
 


mmzsó: BOLDOG SZÜLINAPOT :)
remélem nem késtétek le :)

Kép
csucsu05
 
 


Gabus nem tudok egyellőre képet mutatni mert csak szabad szemmel látnia csíkot. De holnap veszek tesztet és megcsinálom és annak már erősebbnek kell lennie és azt feldobom. Meg holnap megyek dokihoz is :lol: :lol: :lol: :lol: Kép
Na jó feldobom hátha látni. De ha nem akkor én mondtam hogy a gép nem adja vissza a csíkot.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 



sziasztok.

vera jol ertem hogy a legfelso es a legalso teszt kozott majdnem egy het telt el? :shock:

Kép
monyo83
 
 


monyo. Igen és véreztem, barnáztam 4 napig. Volt már nekem ilyenem a Petivel. ugyan ez. tudtam hogy terhes vagyok és elkezdtem vérezni. irány a doki semmit nem látott. Mondta elment a baba. vártam hogy megjöjjön rendesen erre hányinger stb és 2 hétre rá elmentem megint hogy nem jön meg meg a szervezetem úgy viselkedik mint ha terhes lennék. Van ilyen a vetélés után. De ott dobogott a pici szíve a Petimnek és a doki mondta hogy pár napos különbséges ikrek lettek volna

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Vera: Holnap megtudunk mindent. Elmész dokihoz és reméljük látni fogja már a kiscsajt :) Persze azt még nem fogja látni, hogy csaj azt mi sejtjük :)

Kép
csucsu05
 
 


Vera, szorítok!
Vendég
 


vera en is szoritok.

akkor sem erosodtek a tesztjeid?mert nekem ez ami fura.

Kép
monyo83
 
 



Csucsu,
köszönöm!Tesztelj már egyet,úgy izgulok érted!
Vera,holnap....! :wink:
Vendég
 



Vera: ez tutti baba :) De jó:) Mész ma ultrahangra is nem?

Én még nem csinátam mega tesztet mert nem voltam még gyógyszertárban. De a mensi sehol. Amint megcsináltam a tesztet irok.

Kép
csucsu05
 
 



Vera: Jövünk is :)

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!

Vera, Csucsu!

Miattatok kukkantottam be!! :lol:

Vera!
Örülök a +++++++tesztednek!
Nekem ez elég bizonyíték!!!
Szerintem az UH még mindíg kicsit korai, de remélem megmutat valamit magából a kiscsaj!
Szerintem beszéld meg vele, hogy anyának most nagyon fontos, hogy ne legyen szégyenlős!!!! :lol: :wink:


Csucsu!
??????????????????????
Várom ám!
Vendég
 


Gabuska
nagyon helyesek vagytok a képen a kari fa előtt. szép család vagytok. pocakodon látszik már egy pici domborulat? Később tegyél fel majd pocakos képet is. (bár tudom ezt tesztes topik, de azért mindig jó gömbölyödő pocit látni.)

képzeljétek ma Máté lerántotta a karácsonyfát. :oops: (hiába mondtam Apának hogy kösse ki. most tényleg kikötözte, így már nem lesz gond.) Máténak semmi baja nem lett, nem rá esett, csak 3-4 dísz bánta.

Vera, Csucsu továbbra is szorítok.

mi hamarosan kezdjük a tesóprojektet, remélem tavasszal, nyár elején én is felrakhatom a + tesztemet. :D

Kép

Kép
syrynx
 
 


Harivera, ez áálllllllat!!! Nagyon örülök!!!

Csucsu, Te pedig ne csigázz tovább minket, sipirc tesztelni! :lol:

Syrynx,

Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


T.MÁRIA.
Neked lett igazad. tényleg korai még az ultrahang és a hülye doki el akar küldeni anti d-re de én nem megyek mert ez nem vetélés hanem ez baba csak fiatalka még. Így majd jövőhét pénteken menek a saját dokimhoz a saját kh.mba . akkor már látnia kell valamit ugye?
amúgy ha úgy nézzük nekem tegnap kellett volna nem megjönnie vagy is elméletbe ma lett az első pozitív tesztem. Ti mikor mentetek előszőr dokihoz a teszt után?

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok, napok óta szorítok, akinek kell :lol:

Vera, baromi korai volt még az uh. Amikor pozitív lett a tesztem, a dokim azt mondta, 2 hét múlva találkozunk, vagyis neked is még 2 hét lenne, amire "komolyabbat" lehet látni.... Kitartás, ott a babóka!! Viszont lehet, hogy kéne valami rásegítő gyogyi...

Csucsu, téged is várlak az eredménnyel!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 



Hááát, elvileg a körzeti is felírhat, de jobb, ha elmész a saját dokidhoz. Ő csak megnyugtat egy kicsit!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Na itt vagyok. vettünk tesztet és vagy a szervezetem játszik velem vagy nem tudom mi lehet mert a teszt negatív. Lehet annyira szeretnék babát, hogy produkálom a tüneteket és a mensit is kitolom. Pedig szerintem már ki kellet volna, hogy mutassa. 34.napon vagyok. Na megcsináltama tesztet és azóta érzek valami mensiszerű kis fájdalmat. Teljesen magam alatt vagyok.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu,
kérlek,ne keseredj el!Lehet,hogy a vetélés után még nem állt vissza teljesen a ciklusod rendje,türelem!
Vera,
szerintem is nagyon korai a 4 hetes UH.De a zebrás teszt szuper hír!
Gabuska,
ejjjha!Ez mán döfi! :lol:
Vendég
 


Vera,
én a hormonkezelés miatt nagyon hamar voltam uh-n, de csak biztos ami biztos alapon, a 4. héten. Lehetett látni a petezsákot már, és azt is láttuk, hogy méhen belül van és a nyálkahártya is jó vastag. De általában csak az 5-6. hét körül szokta behívni a kismamákat, az első "hivatalos" terhesgondozásra engem is akkorra hívott vissza, így nekem már a 2. uh volt, mikor másnak még csak az elsőt csinálta volna.

Mmzsó,
ebben már benne van 3 melegszendvics is. :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 



Hát igen, jobb is, ha a szakorvos ír fel gyógyszert, valamivel jobban ért hozzá, mint a háziorvos.

Vera, minden oké lesz, biztos. :wink: Nagyon szép karácsonyotok van idén. :)

Melyik kórházba jársz?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 



én is 8)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 



Sziasztok!
Vera!
No para, baromira korán mentél!!!!

Én a 4+6. napon voltam először, naná, hogy korán.
Teljesen betojtam, de aztán egy hét múlva petezsákot, majd másfél hét múlva dobogó szívecskét látott.

Most pedig a 12. heti Uh miatt izgulok!
Csak vigyázz magadra.
Lehet, hogy csak a tested emlékszik a mensire.
Örülök neki, hogy holnap mész a dokidhoz!!!
Remélem megtámogat egy kis progival!
Az kizárt, hogy méhen kívüli lenne, meg ilyen baromságok!!!
Bízz a picurkádban!!!
Ott van Ő, csak még picike! :wink:
Vendég
 


Dr Gajdos Edit (alacsony, vékonyka, hosszú szőke hajú és folyton rohan a folyosón) :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 




Rendelőjében 6 ezer a terhesgondozás, 3 ezer az uh.
Szülésért nem kér konkrét összeget, én spec. nem is adtam neki sokat az első gyereknél, de semmi hátrányom nem származott belőle.
Annyiból nem ajánlom neked, hogy a Mammutnál van a rendelője, és a XXI. kerületből az nem épp egy ugrás. Bár én Kispestről járok be, békávéval.

Csak látásból ismered vagy volt vele dolgod is már?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 



Sziasztok :lol:
Megjöttünk a szüleimtől,olyan jó volt otthon!Képzeljétek,keresztszülők leszünk öcsémék kisfiánál,aki februárban születik!Karácsonyra megkaptuk Mikszáth:Keresztmama meséi c.könyvét,még azt is ráírták a cím mellé:"és keresztpapa".Így adták tudtunkra :wink: Nekem már van 2 keresztfiam,de Ő lesz az első közös keresztgyermekünk a férjemmel!
Vera,olvastam a szomszédban,hogy babás vagy tényleg,GRATULÁLOK!
Csucsu,miért nem próbálod ki Te is a hőmérőzést?Abból kiderül,hogy rendben vagy-e hormonálisan.Én is azt csinálom,idáig szépen alakul.Remélem,nem baj,hogy itt belekotyogok abba,amit odaátra írtál :oops:
Gabuska,hogy vagy,enyhülnek a rosszullétek?
Na,eldugulok :roll:
Vendég
 


Mmzsó,
nekem nincs keresztgyerekem (sztem nem is lesz már), pedig szívesen kipróbálnám. :) Gratulálok!

Köszi, jól vagyok, előzőleg pont a 12. hét beálltával szűntek meg a rosszullétek, most is ebben bízok.

Csucsu,
nem vígasztallak, ilyenkor az csak olaj a tűzre, legalábbis magamból kiindulva... Fogunk mi még együtt örülni a kétcsíkosodnak! :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok,
sok-sok pozitív tesztet kívánok az új évre!A kismamiknak pedig gyönyörű,egészséges babucit!

Mulassatok jól ma este,és holnaptól új év,új remények :wink: :wink: :wink:
Vendég
 



Boldog új évet kívánok mindenkinek!!!

Kép

Kölök már kicsit beivott :lol: :lol: :lol:
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


sziasztok!
ma teszteltem és pozitív.:))))akkor ez már tutti???nem akarom elhinni.....:))))jól kezdődik az év!!

szerintetek dokihoz mikor menjek?
most kb. két hetes...ugye az elvileg már 4 hetes a dokik szerint.
várom a válaszokat!
köszi előre is

Kép
winona
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: