Új privát üzeneted érkezett!

Kép
Apu kicsit váratlanabbul érte a fotó, meg jóval magasabb is :)

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


ÚÚúúúú, most írjatok sokat, mert egy csomó ideig ezt nézegethetjük a lap tetején :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Ha ezek után mondhatom, akkor jóéjt mindenkinek :D Félidősek hajrá!

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 

 
 

Jó reggelt Csajszik!

Hát az azi igazság, hogy nem tudok aludni, mivel ma lesz a nagy nap, az első uh.-vizsgálat, és nagyon izgatott vagyok.
Már alig várom, hogy 7-30 legyen, és elindúlhassak.
Végre látni fogom a picikémet.
Hát én tuti bőgni fogok. :oops:
Kár, hogy apuci nem tud eljönni, pedig biztosan csodálatos lesz.
Ha minden igaz szívhang is lesz. :D
Lányok kívánom nektek, hogy mihamarabb átélhessétek ezt a csodálatos érzést!!!!
Ez mindent megér!

Puszika
Vendég
 


Jó reggelt!!!

Heni: Örülök, hogy jól telt a hétvége, gondoltam rátok szombaton. :D

Nekem végülis nem is sikerült rosszul a szombati névnapozás várandós barátnőméknél. Elégedett voltam magammal, ott helyben nem öntött el az önsajnálat és a mély bú, hogy nem vagyok hasonló helyzetben. Kicsit tologattam a vadi új babakocsit, potom 4 órahosszat beszélgettünk - szinte kizárólag baba témában. Egyetlen mélypont volt, amikor az egyik srác megkérdezte, hogy mi mikor lendülünk majd akcióba, már mindenki vagy terhes vagy gyerkőcös. Kicsit összeugrott a gyomrom, aztán a nagy beállt csendbe csak annyit mondtam, hogy majd szólunk, ha aktuális lesz, jó??? Nem tudják, hogy már aktuális, csak a baba nem az még...

Azt hiszem, barátnőm optimizmusa jó hatással volt rám. Ő már a keresztelőt és a jövő nyári babás nyaralást tervezi a 28. héten!! Ajánlott nekem szülésznőt, felvilágosított a helyi viszonyokról, jó volt egy kicsit optimistának lenni. Csak este forgolódtam egy kicsit az ágyban, hogy vajon mikor lesz már egy kiságy is mellettem...

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Omnia,Pandácska: Türelmetlenségben és pesszmizmusban itt én viszem el a pálmát. Főleg, amióta egy kicsit utánaolvastam a meddőségnek. PCO, endometrózis, elzáródás és még ezer apró dolog...Na majd tisztábban látunk HSG után.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jó reggelt!

Jaimee: köszi, a hétvége tényleg szuper volt! Örülök, hogy sikerült kibírni a találkozót! Most már mindjárt itt a HSG idópontja és akkor megnyugodhatsz! Ez a baj az internettel, hogy annyi minden negatívat tudsz rajta olvasni, teljesen elmegy az életkedved....Én pont most néztem a toxoplazmózist, és rájöttem, hogy ezt sürgősen abba kell hagynom, mert nagyon durván hülye vagyok...Természetesen egy picit fáj a torkom és már hajlamos vagyok bebeszélni magamnak mindent!

Kamilla: aranyos Rólatok a kép :D Milyen magas a párod? Közöttünk 5 cm van a férjem javára...Amúgy ne aggódj, szívesen nézegetjük a képet :D :D

SzNiki: sok örömöt a baba kukkhoz! Képet tessék felrakni!

Puszi mindenkinek

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


kamilla.cs!

Lekicsinyítettem Neked a képet, így be tudod rakni avatarnak. Mentsd le jobb egérrel a gépre.

Kép Kép
Vendég
 


Heni: Toxoplazmózis. Na, itt még nem tartok. Azt nem (nem saját) macskáktól szokták kapni? Én endometrózis és elzáródás fóbiában élek, felváltva. Remélem, a dokim nem törte kezét-lábát a sítelelésen és tényleg lesz ebből a HSG-ből valami. Délután kiderül.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Heni: Ja még azt akartam, hogy remélem, sikerrel járt a hétvége, annyi barátnőm lett babás nyaraláson, telelésen, hosszú hétvégéket. :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee: nagyon nagyon remélem, hogy minden renben volt és egy babóca kiválasztott minket! De még elég sokat kell rá várni, hogy kiderüljön... A dokid már haza ért, és készül a HSG-re :twisted: Elvileg macskától, nyers hústól, mosatlan zöldségektől, gyümölcsöktől...Na nem parázom, mert mostmár minden rendben lesz!!!!!!!!Nekem is lesz egészséges babám!!!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Betty!!!: most már nagyon izgulok érted!!! Tudom még nem fogsz tesztelni, de az már jó jel, ha nem jön meg :D

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok Lányok,

Csak egy gyors bekukk, késöbb visszaolvasok.
Sajna a múlt héten kis családomat elérte az influenza, mindegyikünk lázasan feküdt otthon. Hála istennek most már minden ok.

Betty,

Most látom, hogy lassan tesztelsz. Drukkolok++++++++++++ :P :P

Késöbb jövök.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

rengeteget írtatok a hétvégén.
Gabi, sajnálom, nagyon drukkoltunk, de nagyon jó, hogy így fogod fel, így is kell!

Betti édes fiad van, és milyen jókedvű a képeken :-)

Heni, ezek szerint jó volt a hétvége, örülök!

Jaimee gondoltam rád :-) ügyi vagy hogy túlélted :-)

Kép
mercure
 
 


Sz.Niki,
Mennek a drukkok és képet kérek ha lehet :D

Jamiee,
Remélem hogy a hsg-n két gyönyörűen átjárható petevezetőd lesz :D Mikor mész? Hol csinálják?
Vendég
 


Pandácska: Csütörtökön, ha minden igaz. Köszönhetően az OEP előírásoknak, most már egy napos bennfekvéssel jár a "beavatkozás", csak saját felelősségre lehet távozni aznap. Szóval péntek reggel engednek el. Mivel novemberben már barátkoztam az osztállyal (helyi megyei kórház) ál-petefészek guszival, ezért már szinte haza megyek. :-))) Na ez marha nagy túlzás volt. Saját doki csinálja, ez is biztató....Hát meglátjuk. Igyekszem nem majrézni az eredményen. Maga a HSG már nem is érdekel.

Hogy állsz a teszteléssel? Mondjuk én óvatos vagyok tesztek tekintetében, és amúgy is általában egy héttel előre már érzem, hogy meg fog jönni, de nem tudom, te hogy állsz ezzel? Lehetsz babás????

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a drukkokat! Mihelyt van valami, feltétlen megírom. Amúgy itt szakad a hó, nemrég jöttünk be egy nagy szánkózásból :)


mercure!

Igen, jól látod, nagyon vidám természetű a kisfiunk, már 2 hónaposan olyanokat kacagott.. Nagy móka miki lesz belőle ;)
Vendég
 


Jamiee,
Én emlékszem hogy úgy mentem hsg-re hogy nagyon féltem a beavatkozástól. Viszont egy pillanatig sem féltem az eredménytől. Úgy voltam vele hogy az kizárt hogy nálam baj legyen hiszen fiatal vagyok egészséges stb. Szívből kívánom hogy neked fájdalom nélküli jó eredményű beavatkozás legyen!! Mellesleg megjegyzem hogy sokan teherbe esnek a hsg után. Nem tesztelek csak ha már legalább 1 hetet késik vagy többet. Utálom a teszteket :evil: Lehetek babás mert tettünk érte rendesen de mondjuk eddig is tettünk és mégsem lettem. Majd kiderűl...
Vendég
 



Mindenkinek szép napotKép

Heni:
Biztosan nagyon jó és EREDMÉNYES volt a hétvége! Nagyon drukkolunk!
Nemrégiben meséltem nektek a barátnőmről, aki már 3 lombikon esett át sikertelenül. Ma beszéltem vele és 13 hetes kismama SPONTÁN!!!!!!!! Komolyan mondom - bőgtem a telefonban! Azt mondta, hogy már beletörődött abba, hogy nem lehet neki babája és megbeszélték a férjével, hogy örökbe fogadnak. Mondta, hogy megnyugodott és akkor csoda történt! Persze senkinek sem kívánom azt, amin átment ez a lány, de vannak ám csodák!!!

Judy:
Örülök, hogy már kiláboltatok! Sok vitamin!!!!!!!!

Kamilla:
Nagyon arik vagytok a képen! Nagyon is jó, hogy ezzel a fotóval indul a lap, olyan természetes ez a fotó.


Niki: Jelentkezz majd, nagyon érdekel, hogy mi volt!!!


Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Pandácska: Ugyanígy érzek a tesztek iránt és egyáltalán.... :D
De jó neked, irigylem a poz. hozzáállást a HSG-vel kapcsolatban. Vesegörcsnél nem lehet rosszabb a HSG sem, azt is kibírtam ordítás és vonaglás nélkül, remélem nem hagy cserben az önuralmam most sem. Legalábbis remélem, nem ugrom le az asztalról kínomban.... :oops: Próbáltam kiokosodni, hogy mikor fáj, ha átjárható vagy ha nem...Talán ha nem átjárható, mert akkor növelik a nyomást, nem? Bízom a dokiban is, első nagy tesztje lesz. Egyáltalán nincs kedvem megint orvost váltani.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jamiee,
Mivel nekem nem volt átjárható az egyik ezért én arra szavaznék hogy akkor fáj jobban ha elzáródás van. Borzalmas élmény volt de sokan meg meg sem érzik!! Ha a vesegörcsöt kibírtad ez már játék lesz neked :wink: Nálad fognak méhszáj csíptetést alkalmazni?Elmesélte a doki hogy milyen lesz az egész folyamata?
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Hűűűűűűűűűűű de sokat írtatok a hétvégén!

Rgabi! Sajnálom, hogy nem volt sikeres a hónapotok! De fel a fejjel és új hónap , új remények!!!

Betty! Ezerrel drukkolok, hogy végre Petinek legyen kistesója!

Már én nagyon izgatott vagyok, hogy mi a helyzet nálam, mert még mindig nem jött meg. Ez a 46. napom és azt mondtam, hogy csak az 50-en tesztelek. Nem tudom , hogy kibírom-e addig!
De félek a negatív teszt kudarcától!

Jamiee! Büszke vagyok rád, hogy jól viselted a barátnőzést, nem lehetett könnyű. Sajnos akinek van már babája, bele sem gondol abba, hogy akinek felteszik azt a buta kérdést, esetleg már próbálkoznak, vagy esetleg van valami problémájuk és még azt kell leküzdeni, hogy végre összejöjjön a várva várt baba. Sajnos ilyenkor kell erősnek lenni és átsiklani a hülye kérdéseken.
Egyébként nálunk is az volt abrátnőmmel, hogy én már terhes voltam, neki meg nem sikerült. Amikor meg taliztunk, csak épp, hogy érintettük a babás témát, sőt én nem is tereltem rá a szót, csak ha esetleg ő kérdézett, mert tudtam, hogy nagyon rossz neki.

Heni! Örülök, hogy jól sikerült a hétvége! Remélem sikeres is volt!!! :wink:

Niki! Jelentkezz majd mi volt a dokinál!!! Remélem minden oké!!!

Jaj nem tudok mindenkinek írni olyan sokan vagyunk!

Mindenkinek szép Napot a pocsék idő ellenére!!!

Kép
Vendég
 


Pandácska: Hm...nem, a doki nem mondott semmi különöset magáról a HSG-ről. Sőt, nem is feltételezte, hogy nem tudom, mi az a HSG....Valószínűleg már tudja, hogy aki próbálkozik pár hónapja, éve, szakvizsgázhatna szinte nőgyógyiból. :D Sejtetni engedte, hogy kellemetlen/fáj, de csak sejtette. Én pedig nem akartam kiszedni belőle, hogy hány páciense ájult már el közben. :D Illetve amit még mondott, azt mind tudtam már magamtól is. Méhszáj csiptetésről nem volt szó....Egyébként röntgenes lesz, vagyis a fájdalmasabb fajta.

Krisztinka: Köszi, de sajnos a kellemes szombat este inkább a barátnőm érdeme. Igaz, elmondta 3x, hogy ő milyen piszok termékeny, de ez nem esett rosszul. Rózsaszín ködben úsztam egész este, hogy igen, nem sokára hozzánk is baba költözik. Kár, hogy nem tartott a köd sokáig...

Olik: Az örökbefogadás szóba jött nálunk is, a párom hallani sem akar róla, mert olyan biztos benne, hogy egy halom gyerekünk lesz. Hááát... Meglátjuk.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jamiee,
Nekem is röntgenes volt. Fájdalmasabb viszont megbízhatóbb. Megértem a párodat és szerintem is lesz babátok... Bár írtad hogy pesszimista vagy de én majd optimista leszek helyetted is :wink:
Kép
Vendég
 


Pandácska: De aranyos vagy. Köszi. Rámfér. :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok Csajok!

Most értem haza.
Jó sokat mászkáltam az tuti, de megvan az eredménye.
Na szóval 6-7 hetes terhes vagyok amit ugye tudtunk, szabályos petezsák látható az uterusban, átlagos átmérője 13mm.
Hát lányok ennyi. :(
Még egy képet sem kaptam, sőt!!!
Nem is mutatta meg nekem a babát, csak annyit mondott, hogy " terhes, megtartja?"
Utána meg kiküldött.
Viszont mivel gyorsan felöltöztem ezért még láttam a babát a monitoron.
De bevallom őszintén, csak egy babszem formájú fekete valamit láttam.
Mégcsak szívhangot sem mutatott.
Kicsit szomorú voltam, hogy se kép, se szívhang, és hogy még csak meg sem akarta mutatni.
Persze apuci is igen el van keseredve, hogy ő nem láhatja.
:(
De hamarosan megint mehetek, mert holnap kell mennem a védőnőhöz, és ő megint elfog küldeni, és akkor majd megmondom, hogy addig nem megyek el amég nem kapok képet!
De mihelyst lesz képecském felrakom.
Addig csak nekem is ennyi van amit leírtak.
Puszika
Vendég
 


Niki: Hú, nagyon felbosszantott amit írtál. Hogy lehet valaki ilyen bunkó: Terhes. Megtartja? Bár nem írtad, de fejem rá, hogy ez egy TB-s rendelésen történt. És most már az ember fizet is ezért a magas szinvonalú, emberbarát ellátásért. Nahát... Mondjuk, én is tudnék tuskó orvosos sztorikat mesélni...Nade a lényeg, hogy minden oké. :D :D Ez nagyon jó hír!!!!! A szívhangot a már ilyenkor is lehet hallani, nem csak látni?

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


jaimee:
Persze hogy sima uh.-rendelésen voltam.
Csak a múltkor ugyanott voltam, csak más nőnél, és nem látta a babát, de mégis már kinyomtata ami a monitoron volt.
Ne meg mutogatott is a monitoron, hogy mi micsoda.
Ez meg???
Ha nem öltözök gyorsan nem is látom a picikémet.
Tudom, hogy hallani is lehet, csak elírtam.
Hát igen, az a lényeg, hogy minden rendben van. :D
Csak jó lett volna apának az a képecske.
Majd legközelebb.
Vendég
 


Sz.Niki,
Sajnálom hogy ilyen volt a doki de a lényeg hogy ott van a pocidban. Gratula :D Mikor mész uh-ra megint? Nővéremnek 8 hetesen mutatták meg elöször a szívhangját. Legközelebb meg határozottan kérjél egy képet hiszen mégis csak a te babád :wink:
Kép
Vendég
 


Olik: gratulálok a barátnődnek!! Igen, ilyen történeteket én is hallottam! Na ezek azok a helyzetek, amikor a stresszmentesség csodákra képes!

Pandácska: ne haragudj, hogy elfelejtettem, de akkor neked is csak az egyik petevezetőd okés? A másik el van záródva?

Jaimee: ne gondolkozz az örökbefogadáson, mert ha még baj is lenne, ami természetesen nem lesz, akkor is ott a lombik...Én biztosan azt választanám...Nálunk már szóba jött a lombik...Még adok magamnak valamennyi időt, ha nem jön össze, akkor lombikozunk...A méhszájat egy speciális eszközzel fogják meg, nem kellemes sajnos, de ki fogod bírni!!! Nekem is röntgenes volt :D

Krisztinka: akkor nagyon izgulhatok érted is! Nekem szerencsére a tesztekkel kapcsolatban, amennyire lehet ilyet mondani, csak pozitív élményeim vannak. Én amikor babás lettem, akkor a mensi elmaradása után a 2. nap teszteltem, nagyon erős pozitívat, a második terhességnél a mensi előtti nap teszteltem nagyon erős pozitívat...Csak sajnos még mindig nincs baba.. :( :(

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


SzNiki: na ehhez a dokihoz se menjél vissza többet!! Amíg nem találsz 100%-ig rendes orvost, addig nyugodtan válogass...Én anno így jártam egy nő nőgyógyásszal, neki köszönhetem, hogy meg kellett szülnöm a babámat....Már korábban is ki tudták volna mutatni a bajt, de a nő nem foglalkozott elég alaposan velem...Pedig magánrendelőbe jártam, alkalmankénti 8.000 HUF ért...Szarok az orvsok.

Jaimee: igen, lehet látni és hallani a pici szívét ilyenkor!! Én tanúja voltam...Már 3 babánál :( :( :(

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Niki! Jól rúgtad volna bokán azt az orvost? Már mióta erre készültél!?

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Csheni,
Igen csak az egyik petevezető átjárható valószínűleg bár, a dokim szerint nem 100% hogy átjárható. Ezért is javasolta a lombikot.
Vendég
 


Krisztinka! Azért az a 46 nap nagyon bíztató!!! Eddig nem nagyon figyelgettem a vonalzókat, csak akkor néztem át, ha vaki felhívta a figyelmem. Most olyan izgatott lettem, hogy írtad a 46 napot. Nem tudom hogy bírod ki :) Persze Te érzed hol van az a tuti idő, ami talán már nem csalódás! Akkor szombaton megtudjuk!!??

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Heni: Lesz baba, lesz!!! Mármint neked!!!!! :D Több optimizmust várok el. (Másoktól)

Ebből is látszik, hogy akkor sem lehet nyugodt az ember, ha privi orvosa van.

Most jöttem a chlamydia oldalról, kb. úgy jártam, mint te a toxoplazmózissal, vagy mivel...Kivert a víz és gyorsan bezártam az oldalakat.

Az örökbefogadás számomra az utolsó szalmaszál, merthogy nem szeretném gyerek nélkül tengetni életemet, ha úgy is alakul. Persze, hogy előtte inszem vagy lombik. :D

Ja, hát persze. Gondolom, ilyenkor a méhszáj zárt, azt valahogy szét kell "feszíteni". Majd beszámolok, hogy éltem meg. Ma még egész nap petevezetékeket láttam a lelki szemem előtt, átjárhatóakat és elzáródottakat. Az íróasztalom egy káosz és nem is tudok rajta uralkodni, nem vagyok zseni. :D Fogalmam sincs, mi folyik az irodában. :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Betty! Köszi a képeket :) Eddig vagy a túl sok pixel, vagy a méret matt dobta vissza. Kép

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Lányok,

Olyan sokat írtatok, amíg beteg voltam hogy mindent végig sem tudtam olvasni.

Rgabi,

Ne bánkódj, a március gyünyörű tavaszi hónap, és meglátod ott lesz a pici Gabi a pocidban a hónap végére. :P

Jaimee,

Szerintem ne olvasgass ilyen dolgokról, mert csak magadat stresszeled fel. Koncentrálj a szerdára, hogy minden rendben lesz és jó híreket fogsz kapni. :P

Niki,

Én kiakadtam a dokidon. Remélem keresel másikat. Mi az hogy meg sem mutatja a monitort, és nem ad képet a babáról !!!
Szívtelen dög. Még ha csak egy ici-pici pont is, már él, és egy anya alig várja hogy lássa. :P

Krisztinka79,

Kecsegtető a vonalzód. Mikor tesztelsz??? :P

Beírtam a hiányzó adataitokat a táblázatba, fogom külkdeni mihelyst fel tudom tenni.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Úgy tudom, TB-s rendelésen az a normál, hogy nem mutatják meg a babát. Sajnos.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Ez az ultrahangos csaj, nem a nőgyógyászom!
Nállunk a nőgyőgyász nem csinál uh.-t, ahhoz át kell menni egy másik épületbe és ott volt az a nő.
A dokim az nagyon rendes, rá egy szavam se lehet.
Ez a nő független tőle.
Az egy mocsok.
Nem tudom, hogy mikor kell mennem legközelebb, gondolom a védőnő holnap megmondja.
Hát remélem, nem csak a 3 hónapos vizsgálatra kellesz mennem.
Jó lenne egy korábbi kép is.
Vendég
 


Zöld lámpát kapott a HSG csütörtökre. Azt mondja a doki, befekszem csütörtök reggel (1/2 8-kor!!) Majd úgy csinálja, hogy még aznap meg is legyen a vizsgálat. (!) Na még jó, hogy nem fekszem benn egy napot teljesen potyára!! Na mindegy, miért lenne úgy, ahogy én elképzelem: befekszem, délelőtt megcsinálják, délután saját felelősségre hazajövök. Áááá!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Niki,

Bocs, azt nem tudtam, hogy nem a dokid uh-oz. Amikor én voltam terhes, uh-ozott a saját dokim is, meg a tb-s kezelöorvos is. Amikor védönöhöz mentem a rendelöbe az ottani orvos is mindig megnézett, és adott is képet.
:P
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jaimee,
Akkor csütörtökre nagyon mennek neked a drukkok!!
Kép
Vendég
 


Judy!

Dehogy is nem haragszom, csak azért írtam, hogy tudjátok, nem a dokim a szemét.
Vendég
 


Pandácska: Köszi, rámfér. :cry:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok lányok!

Jaimee! Drukk neked csütire!

Köszi Judy! Én is reménykedem mindig! Máshogy úgysem lehet kibírni.

Lányok! Mi a véleményetek a Corax ovulációs tesztről?

Niki! Fel a fejjel! Minden oké az a lényeg! Ott van már a baba!! Mjad legközelebb már ketten látjátok a pároddal!
rgabi
 
 


Rgabi! Én használtam azt az ovulációs tesztet, de nekem nem működött, lehet hogy nem jókor teszteltem vele. Nem mindenkinek válik be, ugyanúgy, mint a PG/53.

Niki! Hogy lehet egy nő olyan szívtelen dög (bocsi), mint az uh csaj volt. Nem hiszem , hogy fordított esetben neki jól esett volna ez a bánásmód. Jól segbe kellett volna rúgni!
Vendég
 


Sziasztok!

Örülök hogy mindenkinek jól telt a hétvége!!!

Sz.niki,
hát tényleg nagyon bunkó volt az ultrahangos nő!!!
sajnálom,hogy nem kaptál képet a babádról!!! Majd legközelebb biztosan kapsz!!!

Nem tudom mi van velem, de állandóan alszom és amikor ébren vagyok, állandóan farkaséhes vagyok. Nem szoktam ilyen lenni.
Nem nagyon örülök neki!

Mielőbbi babásodást mindenkinek!

Nini

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Jamiee,

csütörtökre nagyon drukkolok!!!!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Sziasztok lányok!

Cs.Heni!
Örülök, hogy jól sikerült a meglepi, reméljük hárman jöttetek haza!

Niki!
Megverjük?
Én egy ideig Sárospatakra jártam, és ott meg a sima vizsgálatról is kaptam képet!

Jó hírem is van ! Képzeljétek, hallottam a rádióban, hogy hazajött az első gólya! Csak kellett nekem reklamálni!

A toxoplazmózisról annyit, hogy nekem 2 macskám is van! Imádom őket! Úgyhogy remélem én már átestem rajta és védett vagyok.

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Rgabi,
Én Coraxot használtam és jó volt.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: