Új privát üzeneted érkezett!

Na hat jo hirem van! Ugy tunik, megiscsak terhes vagyok. Legalabbis a vervetel es a vizeletteszt valamint az elmaradt mensi szerint.
Mindenkinek biztatasul: nem kell erezni semmit. En sem erzek. Talan csak olyat napok ota, hogy mintha meg akarna jonni a mensim.
Az ultrahangig meg nem mondjuk senkinek.
Persze mi az elso lombikon voltunk, de a megtapadasban valoszinuleg a Gynevac is segitett.
Athiz, remelem jol elbabazol.
Mpfan-rol van hired?
Marietta? Mizujs?
Kitartas, csajok, kitartas, annak aki babat akar! Es meg annyit: mi 3 evig probalkoztunk, semmi nem tortent es nem is talaltak semmit. Ha a Gynevac utan sem esel teherbe, ne szegyelld es menj el lombikra, hiszen az orvostudomany azert van, hogy segitsen. En nagyon szkeptikus voltam es bevallom, a ferjemen kivul nem tudja senki, de az eredmenyert megeri!!!
katavirag
 
 


Katavirág!
Óriási gratuláció! :lol: Végre egy jó hír itt a topikban! Örömteli és gondtalan babavárást kívánok!

Zsófi

KépKép
zsófikukac
 
 


Katavirág!
Szívből gratulálok!!!! :D :D Mennyi babót ültettek vissza? Lehetséges hogy többen vannak? :wink:
Visszaolvastam 1 kicsit és azóta ráz a hideg!!!- a jóslat beteljesült????!!!!!! :lol:
katica_75
 
 

 
 

Kettot ultettek vissza. Senki nem tudja, hogy valojaban lombik volt, ettol fuggetlenul az egesz csalad azzal jon, hogy nekunk biztosan ikreink lesznek. Ezzel bepotolnank az elmaradt 3 evet. Mindenesetre en egyet szeretenek, mert elsore tul sok teher lenne. A vervetelem szerint inkabb egy.
A joslat (a no inkabb latnok) erre a nyarra mondta valoban. De hat nem ennek kell hinni. Szerintem. Hanem magunkban.
katavirag
 
 


Katavirág, gratulálok!

Mfpanniról azt tudom, hogy jól vannak, még nem tudni, kislányka vagy picifiú lesz-e a babájuk, de szerencsére az AFP és minden más eredmény is jó lett, tehát a terhességével minden okés.

Én igen, köszönöm, jól elbabázgatok, rohadt nehéz kettővel, és a gyermekeim úgy pihiznek, mint az ikrek, mire elaltatom az egyiket, felkel a másik, szóval nekem szinte semmi pihiidőm nincs, de azért nagyon igyekszem.

Kép Kép Kép

Ezek a képek nem a legfrissebbek, mert olyanok nem is nagyon vannak, de majd csinálok.

Puszi, és drukk mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!
Leírom gyorsan, hogy mi a véleményem a szuriról és utána kérdeznék!
Nekem nagyon fiatal koromtól rossz volt a hüvelyflórám (PH.) és a létező összes ferőzést, gombát.....összeszedtem, de annyira, hogy méhszájsebem is lett! Egyszerűen nem tudtak kikezelni! Állandóan ömlött belőlem minden csúnyaság! Egyszer hallottam erről a szuriról és gondoltam kipróbálom. Na ennek másfél éve és azóta semmi bajom!!!!!! Úgyhogy a kételkedőknek ez egy élő példa, hogy segít sokmindenen! Nem csodaszer, de hasznos nagyon!!!!
Kérdés: Ha már másfél éve megkaptam egy kúrát, szerintetek kezdhetem újra? Vagy elég az emlékeztető?? Most járok inszeminálásra és kiegészítőként használnám, hátha....
kira76
 
 


Kira!

A kúra félévenként ismételhető, én akkor adattam be, mielőtt megfogant Endibabám, és most is megismételtem a kúrát, pár napja kaptam az ötödiket. Szerintem vállald be az újabb 5 ampullával, főleg, ha be is vált. Bajod nem lesz tőle. :wink:
Vendég
 


Athiz!
Szia! Oké! Köszi az infót! Nekem egyszer már bejött, hátha megint bejön! :D
Szia!!!
kira76
 
 


Sziasztok!Engem is érdekel a gynevac.Azon gondolkozom,hogy érdemes e feliratnom.Már 3,5 éve próbálkozunk sikertelenül.Szerintetek?Látom nem sokan írnak ide mostanában de remélem valaki ír majd nekem.Jövő héten megyek nődokihoz nála szeretném kiiratni.De elötte szeretnék bizonyosságot szerezni róla,hogy tényleg jó.Pár kérdést tennék fel.A fériaknak is be kell adatni?Mennyire fájdalmas?Vannak mellékhatásai?Szivesen venném ha leírnátok a tapasztalaitokat.Köszönöm!
rena85
 
 


Szia rena!

Elöljáróban elmondom, h én nem lettem babás tőle, de meg is lepődnék - így utólag -, ha az lettem volna, mert nálam komolyabb a baj.

Az én háziorvosom azt javasolja, h be kell adatni a férfinak is, bár a www.gynevac.hu honlapon is ezt javasolják!
Az ok egyszerű. A G. a gyulladásokban, gombás fertőzésekben (is) segít és amint azt a hagyományos gyógymódokban is szokták ilyen esetekben, a párodnak is beadják. (én nagyon pártolom ezt a felfogást, mert nálunk gyakori volt a gombás fertőzés, de mióta beadattuk, talán egyetlen egyszer volt, de elég régen adattuk be)

Mennyire fáj? Hát ezen jót nevettem.... bocsi. Nem azért, csak mert ez változó.
Az én asszisztensem egy állat. Ő mindig úgy belém vágta, h majd összecsuklottam.... nekünk fájt és vérzett.... de azért azt hozzáteszem, h ez egy injekció.... belehalni nem lehet. (az ember gyerekkorában eleget kap és túléli :wink: )

Mellékhatása mindennek van. A legjobb, ha elolvasod a honlapon található infókat, mert sokat segít.
Ja és mielőbbi babásodást Neked!!!!!!

babszika
 
 


Most hirtelen ránéztem a honlapra....

Sajnálattal látom, h megint nem kapható! :evil: :x :? :( :evil:

Rena!
ha be akarod adatni, akkor ne keseredj, csak rendszeresen figyeld a honlapot! (én is több mint fél évet vártam, h kapható legyen)

babszika
 
 


Babszika!Köszönöm a válaszod!
rena85
 
 


Sziasztok! Véletlenül bukkantam rá erre a topikra.
Én is 2007 tavaszán a dokim javaslatára csináltam egy gynevac kúrát. Visszatérő gombás és makacs ureaplasma fertőzésem volt, nagyon elegem volt már belőle.
Akkor a doki azt mondta, hogy próbáljuk meg ezt, ha ez nem segít akkor semmi.
Hát, tény, hogy azóta semmi gondom nincs. Minden fertőzésre negatív lettem. És júniusban első próbálkozásra a babánk is összejött. :D (Nem tudom, hogy mennyire köszönhető a Gynevacnak.)

Nekem eléggé fájtak az oltások, legalábbis 5-ből vagy 3. Fájdalmasan lezsibbadt a kezem és elfehéredtem tőle. Vagy 2x utólag is nagyon erős izomlázszerűen fájt az egész karom tőle, alig tudtam mozdítani. Viszont, ha ennek volt ilyen jótékony hatása, akkor megérte! Egyéb bajom nem volt tőle.

biribon
 
 


Biribon!Köszi,hogy leírtad a történeted,engem bíztat hátha ez is segített neked a babában és remélem,hogy nekem is fog!Még csak a második szurim kaptam meg tegnap de eléggé fáj a helye 1-2 napig.
rena85
 
 


Sziasztok!Mi kicsit több,mint 1éve probálkozunk,hogy miert nem jön össze még nem tudjuk.Férjem eredményei jók,nekem van rendesen peteérésem.Az egyik problémám,hogy állandoan bacikkal,gombákkal küszködök.Kúpok már nem segitenek.Régebben nagyon felfáztam,és most szenvedek.Olvastam a Gynevacról,és szivesen kipróbálnám.Nagyon nehéz beszerezni?Receptet kell iratni?Én vajdasági vagyok,és jo lenne pontosan tudnom,hogy hol szerezhetném be,mert személyesen nem birok átmenni megvenni.Nincs vizumom
krisztina29
 
 


Kriszti!
Magyarországon tuti, h receptköteles.
DE ez nem jelenti, h nálatok is. Ha mégis, akkor a házidoki is kiírhatja.
Nálunk nem mindig lehet kapni... rapszódikus, h mikor igen.

Olvass kicsit a neten, mert előfordulhat, h postai úton be lehet szerezni (már vannka gyógyszer-szállító cégek/futárok is).

babszika
 
 


Köszi Babszika,hogy ilyen gyorsan hozzászóltál.Holnap megyek a dokimhoz,és majd megkérdezem tölle nálunk belehet e szerezni
krisztina29
 
 


Rena 85!

Drukkolok, hogy mielőbb összejöjjön a baba! Én beleolvasgattam a fórumba és elég nagy arányban lettek babásak a gynevac kúra utáni 1-2 hónapban. Nekem azért egész jó aránynak tűnik, szerintem nem csak a véletlen műve...
Nem csodagyógyszer a gynevac, de sokaknál tényleg jótékony hatása lehet.

biribon
 
 


Biribon!Aranyos vagy,hogy drukkolsz!Tényleg jó sok nőnek segített.Mégha nem is segít a babában legalább a fertőzésektől megvéd.
rena85
 
 


Sziasztok!
Hová tüntetek gynevac-os csajok?Én új vagyok, de már régóta olvaslak benneteket.Egy ideje viszont senki nem ír!!!
Egyébként, ha szabad, írnék magamról néhány szót.Én sem az a könnyen teherbeesős típus vagyok. Van egy kisfiam, ő endometriózis miatt nem fogant, most 2,5 éves.Jó ideje próbálkozunk ketteskével is, ő sem akar jönni.Most valószínűleg gyulladás az ok.Elkezdtem a gynevacot, a 3. után vagyok. Jelentkezzen, ha van valaki gynevac kúrán és szívesen dumcsizna hasonló cipőben járókkal.Nekem is lenne néhány kérdésem és néha jó lenne megosztani valaki "hasonlóval"a dolgokat.
zsannus
 
 


Szia Zsannus!Én is most kapom a férjemmel együtt a gynevac szurit már tul vagyunk a negyediken.Mi az első babáért küzdünk már lassan 4 éve.Mióta próbálkoztok?
rena85
 
 


Szia Rena!
Örülök, hogy írtál.Mi az elsőért 9 hónapig próbálkoztunk, ott endometriózis volt az ok. Ő Hála Istennek már van nekünk, és egy tündéri, aranyos gyerek.Nem akartam nagy korkülönbséget a kettő között 1,5 volt a kisfiam, amkir nekiálltunk, de... most már lassan 1 éve. Az az igazság, hogy volt közben a nyáron egy vetélésem, amit mostanra hevertem ki.(ha ezt egyáltalán ki lehet)Azóta viszont folyamatosan dokihoz járok, hasfájással, folyással, ilyen-olyan fertőzéssel...:(
4 év nektek, az nem semmi.Ha a 85 a neved mellett a születési éved, akkor még nagyon fiatal vagy.Neked milyen tüneteid voltak, miért kezdted el?Vannak a gynevac óta furcsaságaid?Nekem fura folyásom van, mondjuk mindig is volt, de most olyan csípős érzés és más , mint eddig.Biztos, hogy nem gomba.Lehet, hogy csak véletlen egybeesés, lehet a gyulladástól is, nem tudom.Gondoltam megkérdezem, volt-e már más gynevacosnak is ilyen tapasztalata.(a férjemnek is van valami???)Ezenkívül a 3. után még mindig van hasfájásom is, bár, mintha kicsit jobb lenne. Nagyon bízom a gynevacban, nagyon sok jót hallottam róla és olvastam itt a topicban is erről...Remélem a 4.-5. eltünteti a bajaimat. Lázár doktornő azt írta, a két utolsó szünteti meg teljesen a gyulladást, remélem, hogy igaza lesz.
zsannus
 
 


Zsannus!Gratulálok a kisfiatokhoz nem lehetett egyszerű endometriózissal.Nekem semmi furcsaság nincsen se folyás se semmi.Amikor megkapom akkor 1-2 napig izomlázam van a fenekemben.Azért ajánlják a férfiaknak is mert ha fertőzés áll fenn akkor én hiába kapom a szurit ha ő utánna visszaadja a fertőzést.Remélem,hogy a következő szuri megszünteti a fertőzésed!Mikor kapod a következő szurit?
rena85
 
 


Rena!Lehet, hogy igazad van és ez a gyulladás vagy a fertőzés tünetei, de mindenesetre fura. A 4. -et szerdán kapjuk.De mostmár nagyon úgy fest, hogy az endometriózissal könnyebb dolgom volt. Amikor kiderült, ott volt rá célzott megoldás, műtét és hormon injekciók, utána rögtön sikerült.A gyulladásra meg eddig nem használt semmi, antibiotikum kúra többször is, kúpok stb, remélem ez tényleg megoldás lesz rá!Nálad mi volt az ok?Milyen kezeléseket kaptál rá?Használsz most a kúra mellett kúpokat?
zsannus
 
 


Zsannusz!Remélem a Gynevac hatni fog és rendbejösz!Én nem fertőzés miatt kapom hanem hátha van rejtett eredetü gyulladásom amit a szuri rendbe hozhat és akkor összejön a baba,legalábbis remélem ,hogy összejön!Nem használok kupot.Te használsz?Szedtem bromociprint a magas prolaktin szintemre ami nem volt jó ugyhogy most egy homeopátiás cseppet kaptam a neve Mastodynon.Még nem tudni,hogy átjárható vagyok e ezt most Április vagy Május elején szeretném megnézetni.A dokim nem tudom,hogy mit szól az átjárhatóságihoz mivel ő eröltetne valami stimuláló szurikat.De nem értem,hogy minek a szuri ha azt sem tudjuk,hogy átjárható vagyok e.Ez az endometriózis mit takar mert nem sok mindent tudok róla?
rena85
 
 


Rena!Én is hallottam már olyat, hogy "ok" nélkül nem jött össze évekig és a gynevac segített, remélem, te is így leszel!Rátok férne 4 év után, lelkileg bírod még?Remélem mi leszünk a 2008-as gynevacos kismamák!Én használok kúpot, a honlap is írja és végig olvasva a topicot, többen is írják. Én néha teszek fel egy gynoflort, de jó más is, amit ajánl a doktornő a honlapon, állítólag így a legjobb, bár nem tudom, hogy nálad, mivel nincsenek fertőzéses tünetetid, szükséges-e???Átjárhatósági nekem is volt még 2004-ben, rendben voltam, nem egy leányálom. Legalábbis nekem nem az volt, de persze megérte, hiszen az eredmény itt szaladgál most is körülöttem.Ugyanis, akkor derült ki az endometriózis.Nálam ez hasfájással járt, sokszor hajulni se bírtam, pedig még kezdetleges volt.Bár hozzá teszem, hogy a hasam nagyon érzékeny, megérzem a peteérést is, a gyulladást, az endot..Ez akkor alakul ki, ha nem tud rendesen távozni a mensi, gondolom a tampon és a fog.gátló miatt és ilyen pókhálószerű telepek alkot a szerveken, nekem volt a petefészkeken is és még a bélrendszeremen is.Azt leszedték a műtéten, utána kaptam hormoninjekciót 3-at, hasba és a következő hónapba sikerült. Még most is azt mondom, hogyha akkor nem könyörgök a dokinak, hogy néhány hónap próbálkozás után csináljon műtétet a fájdalmaim miatt, még most sincs a gyönyörű kisfiam.
zsannus
 
 


Sziasztok!

Régebben én is írtam ide, nyáron adattuk be a gynevacot. Lassan ismételünk. :D

Zsannus!
Neked szeretnék írni. Olvastama történeted és nagy erőt ad nekem, mot derült ki, hogy endóm van, sajnos elég kiterjedt, ezért 6 hónap szurikúra kell, most fogom az elsőt kapni. Nagyon bízom benne, hogy utána sikerül a baba! Itt vagy Te is pozitív példának!

Kívánom, hogy a gynevac segítsen megoldani a problémátokat!

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófikukac!Most már rendben leszel, mindig "csak" addig nehéz, míg nem derül ki, mi is a baj.Mostmár sínen vagy. Engem júliusban műtöttek, decemberben már megfogant a kisfiam.Előtte én sem igazán tudtam erről a betegségről, azóta már kiderült, hogy néhány ismerősömnek is volt ilyenje.Elég gyakori, sajnos.Egy kis bíztatás, hogy mindegyik ismerősömnek van azóta babája. Igaz, nem olyan gyorsan estek teherbe, mint én, de fél éven belül mindenki.A terhesség a legjobb gyógyír erre a betegségre.Remélem te is így leszel ezzel!Ti mióta próbálkoztok?Hogy derült ki az endo?A gynevaccal szerintem még ráérsz!Most 6 hónapig úgy sem lehetsz terhes!Egyébként az első gynevac kúra alatt neked voltak mellékhatások az izomlázon kívül?
zsannus
 
 


Zsófikukac!Most már rendben leszel, mindig "csak" addig nehéz, míg nem derül ki, mi is a baj.Mostmár sínen vagy. Engem júliusban műtöttek, decemberben már megfogant a kisfiam.Előtte én sem igazán tudtam erről a betegségről, azóta már kiderült, hogy néhány ismerősömnek is volt ilyenje.Elég gyakori, sajnos.Egy kis bíztatás, hogy mindegyik ismerősömnek van azóta babája. Igaz, nem olyan gyorsan estek teherbe, mint én, de fél éven belül mindenki.A terhesség a legjobb gyógyír erre a betegségre.Remélem te is így leszel ezzel!Ti mióta próbálkoztok?Hogy derült ki az endo?A gynevaccal szerintem még ráérsz!Most 6 hónapig úgy sem lehetsz terhes!Egyébként az első gynevac
kúra alatt neked voltak mellékhatások az izomlázon kívül?
zsannus
 
 


Sziasztok!

Zsannus!Nem semmi,hogy min mentél keresztül,de szerencsére jól végződött!Hát a lelki része néha nehezen megy,régebben sokat sírtam szinte minden mensinél még most is előfordul,hogy elbőgöm magam de már nem sürün.Talán kezdek beletörődni,tudom,hogy soha sem fogok igazán megnyugodni/csak ha már lesz gyerekem/de azért már elég jól kezelem.Sokszor kétségbe estem éjszakákat átbőgtem a tehetetlenség miatt.De szerencsére itt van a férjem aki mindenben mellettem áll és vigasztal.Nagyon remélem,hogy tényleg 2008. gynevacos kismamák leszünk!
rena85
 
 


Szia Rena!
timejka
 
 


Szia Timi!
rena85
 
 


Zsannus!
Köszi a bíztatást, nagyon jól esik! És optimista vagyok! Augusztusban lesz vége a szuriknak, az ősszel már babás leszek! :wink: :lol:
Másfél éve próbálkozunk babával. Meddősségi központba járunk. Tavaly még mindent rendben találtak, ezért próbálkoztunk spontán, de most januárban visszamentünk, hogy akkor legyen inszem. Akkor jött a hidegzuhany az első uh-n, a bal petefészkemben 4 cm-es vérrel telt ciszta. Mensi 3. napján kellett visszamennem, hogy felszívódott-e. Sajnos nem, sőt nőtt is. mIvel amúgy az ismeretlen eredetű meddőség kategóriába tartoztunk a doki ekkor már gondolta, hogy endó. Sőt már az első uhun is mondta. :cry: Sajnos tudtam miről beszél, egy ismerősömnek is volt. (Szuri után ő is egyből babás lett! :lol: )
Szóval következő héten meg is csinálta a lapart, kivette a cisztát. Bal oldalt volt összenövés vagy letapadás, azt oldotta, de sajnos elég kiterjedt, 3. fokú, így fél év kúra kell. :( Először nagyon sírtam, hogy miért stb., de most már nagyon örülünk, hogy kiderült, hogy mi a baj és lehet rajta segíteni. És az a fél év hipp-hopp eltelik.

Gynevac: nekem csak izomlázam volt és a férjemnek is.

Rena!
Neked is szorítok, remélem segít a gynevac! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi!Én is szorítok neked!
rena85
 
 


Sziasztok!
Zsófi!Most is azt mondom, hogy jó úton vagy, csak nyugi és persze még egy kis türelem, tudom könnyű mondani. Én is ezt mondogatom magamnak, persze sokszor hiába, de rendben leszel mostmár meglátod:)
Rena!Így-így, fel a fejjel, mi leszünk a 2008-as gynevacos kismamák!Sokat számít, hogy a férjed is melletted áll, minden okés lesz!!!Hála Istennek én is számíthatok rá mindenben a mai napig!
A 85 a születési éved?Mert akkor nagyon korán elkezdhettettek próbálkozni?Mikor kapod az utolsót?Mi holnap a negyediket!!!Ti próbálkoztok közben?
zsannus
 
 


Sziasztok!
Zsannus!Az jó,hogy kitart melletted a férjed én is tudom,hogy ez sokat számít,egyedül nem bírnám ki én se.Igen az,de szerintem mindenki akkor kezd el próbálkozni amikor jónak látja.Mi pénteken kapjuk az utolsót már alig várom,hogy vége legyen mert nem kellemes,de a babáért mindent!Igen próbálkozunk Lázár Erika azt írta,hogy nem kell védekeznünk mivel mind ketten kapjuk a szurit.Remélem holnap nem fog fájni a szuri.
rena85
 
 


Rena!Bocsi, nem szemrehányás akart lenni a korod miatt!!Én is már nagyon korán szerettem volna gyereket, csak meg kellett várnom a fősulit.Utána dolgoztam egy kicsit, hogy legyen mi után kapni a gyedet, aztán nekiláttunk. Ne haragudj még egyszer!!!
Mi védekezünk most, a gyulladás és fertőzés miatt, de hamarosan nekilátunk mi is.Egyébként jó néhány napja nem fáj a hasam, folyásom sincs.Talán a gynevac?Nem, biztos!!!Mennem kell, felkelt Noel cica!!
zsannus
 
 


Zsannus!Nem haragszom!Az nagyon jó ha kezd elmulni a fertőzésed szerintem a Gynevac hatása.Remélem beválik és elmulasztja teljesen a gondjaid!Drukkolok hogyha elkezdtek próbálkozni sikerüljön elsőre!Noel a kisfiad neve?Nagyon szép név!
rena85
 
 


Szia Rena!Igen, Noel szerintem is gyönyörű név.Köszi!
Remélem én is, hogy ez már a gynevac hatása és, ha nem is elsőre, de minél előbb meglesz a hatása.
Látom, te is elég sokat vagy net-közelben, ez jó!
zsannus
 
 


Szia Zsannus!Igen sokat netezek,jó a munkabeosztásom szerencsére.
rena85
 
 


Sziasztok!Ma kaptam a 4.-et.Nagyon lezsibbasztott.Egészen a combomba áramlott, legalábbis úgy éreztem.Talán ez fájt a legjobban?
Rena!Nálad, hogy van ez?
De már csak EGY!!!!!!
Te mikor kapod az utolsót?
zsannus
 
 


Zsannus!
Örülök, hogy javulsz, biztos a gynevac segít! :lol:

Rena!
Én meg 84-es vagyok. Rám is hülyén néznek, hogy férjhez mentem és babát szeretnénk, de engem nem érdekel! :wink: :lol:
És mi lett volna, ha 10 év múlva akaork babát, ahogy ma "divat"? Az endóm miatt lehet már nem is lehetne. :roll:
Sok sikert Nektek!

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

Zsannus!Teljesen áttérzem a fájdalmaid,nekem a 3. fájt nagyon,a 4. nem fájt aznap amikor megkaptam csak másnap.Most pénteken kapom az utolsót,már nagyon várom,hogy túl legyek rajta.Jövőhéten mész az utolsóra?

Zsófi!Én is sok sikert kívánok nektek!Engem sem érdekel ha valaki furcsán néz,hogy miért vagyok már férjnél és miért akarok már most babát.Korán érő tipusok vagyunk ennyi.Teljesen igazad,van ki tudja,hogy 10 év múlva sikerülne e.Hiszen most is nehezen jön ,ha jön, amit nagyon remélek.
rena85
 
 


Sziasztok!
Szerintem a korotok miatt ne aggódjatok, hisz ez lenne a normális!Aggódjon az, aki nem ilyen korán akar és majd 30-35 éves korában döbben rá, hogy hoppá, nem lehet vagy csak milyen áron!!!
Nektek meg már addigra lesz egy vagy kettő is akár.Úgy beszélek, mintha én már öreg lennék, pedig még csak én is 28 vagyok és van egy 2,5 éves fiam.Rám is furán néznek, mikor azt mondom, hogy 28 vagyok és a másodikat tervezünk?????
Rena!Szorítok pénteken, túl leszel rajta és minden okés lesz!!!Én jövő héten szombaton kapom.De még ez is nagyon fáj!!Neked ki adja?
zsannus
 
 


Hali csajok! kUkac üdv itt is :D

bocsi, hogy idetolakodok, csak szoktam itt is olvasgatni, és láttam, hogy téma a kor! senki ne érezze magát fiatalnak a babához!én '86-os vagyok és ha a dolgok jól alakultak volna :cry: , akkor ma már anya lennék! :wink: Ezt a csodálatos örömáldást nem lehet elég korán kezdeni! hajrá csajok! :D :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Zsannus!Aranyos vagy,hogy szorítasz!Majd megírom,hogy milyen volt.Sajnálom.hogy még fáj,ilyenkor még nekem is szokott.Tegyél rá vizes ruhát,nekem bevált!

Baba!Teljesen igazad van!Sajnálom,hogy nem sikerült a baba!De szorítok,hogy neked is és mindannyiunknak hamar összejöjjön!
rena85
 
 


Sziasztok!
Rena!Képzeld már este rá is tudtam feküdni.Már nem fáj!Azt a fél napot meg ki lehetett bírni.De jó neked már holnap lesz az utolsó!!!
Irigyellek, bár nekem most menzi, addigra meg ez is lejár mire peteérés lesz!!!
Baba!Nem tolakodtál ide,szeretjük az újakat.Igaz csajok?
Te is érdekelt vagy a gynevacban azért olvasod a fórumot?
zsannus
 
 


rena

én is szorítok nektek! :wink:

zsannus

én is gondolkozom rajta, hogy majd ki kéne próbálni, de még csak gondolkozom, sok jót hallottam már róla, és olvastam hogy mennyi nőnek segít. Bár én inkább a folyások miatt próbálnám ki. Mivel elvileg teherbe tudok esni,( 23. hétig jutottunk), szóval azzal elvileg nincs gond! remélem nem is lesz.
Vendég
 


Igen szeretjük az újakat!Szivesen beszélgetünk!
rena85
 
 


Sziasztok!

Megkaptuk az utolsó Gynevacot nem nagyon fáj csak feszít egy kicsit,remélem nem holnap jön megint a java.
rena85
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: