Új privát üzeneted érkezett!

Király Katinak!
Nagyon örülök annak amit olvastam, szorítok Neked és várom a további fejleményeket, tesztcsíkokat :-))
Jelentkezz hamar!!

Anita
Anita
 


Sziasztok!
KATI,CSINÁLJ MÁR TESZTET!!!!!
Mariann
Mariann
 


Sziasztok!
Tegnap szabadságon voltam, jól körül jártam a lakáshiteleket és valószínûleg megtaláltuk a házat is amit meg fogunk venni, most már csak a lakásunkat kell eladni! Egy kicsit felgyorsultak körülöttem az események, de legalább gyorsabban telnek a napok!
Szerencsére mégis megyünk Egerbe a hétvégén, úgyhogy holnap is szabadságra megyek! Ma reggel (12. nap) már tapasztaltam a "tojásfehérjét" is, szóval reménykedem!

Netti!
Mi 7 éve vagyunk együtt a párommal. Korábban 80 kg voltam, és 2000-ben fogytam le 65-re, aminek igen kedvezõ hatása volt a szexuális életünkre is. Korábban is átlag másnaponta voltunk együtt, de azóta naponta többször is. Középidõ táján én azt szoktam hangsúlyozni, hogy mikor nem lehet, és nem azt, hogy mikor kell, és így ö is várja a másnapokat. Talán nálatok is használna, hiszen a tiltott gyümölcs mindig édesebb!

Moncsi!
Én sajnos most télen visszahíztam 3 kg-t, szóval most 68-ról indulok, de szeretnék lemenni legalább 60-ra. Már elkezdtem az elsõ hetet, én a három menüböl válogatom össze a napi 1200 kcal-t. A múltkorit is végig csináltam. Akkor sikerült 5 hét alatt 7 kg-t leadnom, de nem az általuk megadott mozgásprogrammal, hanem hetente 5-6 alkalommal jártam futni átlag 8 km-t. Sajnos december óta - hála az év végi hajtásnak - nem igen volt idõm futni járni, és ehhez még hozzájöttek az ünnepek, ennek az eredménye lett a plussz 3 kg. Nyárra mindenképpen szertnék leadni pár kilót, hiszen úgysem akarok terhes lenni!!!

Orsi
Orsi
 

 
 

Lányok !

Én csinálnék tesztet, de félek, hogy csak kési megint.Tudjátok, mennyire szeretnék én is csinálni, de visszafogom magam, mert félek a csalódástól.
Ha jövőhétig sem jön meg akkor csinálok tesztet. Illetve, tudom, hogy többen mondtátok, hogy a hasfájás jele is lehet a koraterhességnek, de....
Bizonytalan vagyok.

Várom biztató hozzászólásotokat!

Puszi: Kati
Király Kati
 


Kati!

Biztos, hogy sikerült!!

Csajszik, segítsetek!

Eddigi görbéim alapján 14 napon volt peteérés, utána mindíg felugrott a höm. 36,5-röl fokozatosan 37,00-ig. Ma már a 18. napon vagyok , és ma is csak 36,6 volt, az előző napokban minden reggel pontosan 36,5. Most akkor mi van? Kitolodott a peteérés? Nekem ilyen sosem volt eddig, tök jó görbéim voltak. A 14. nap után mindíg elindult felfelé a hömérséklet. Ha tudtok okosat mondani, nagyon várom.

Kösz,

Niki
Niki
 


Szija lányok!

Ancsi! Igen, az hogy volt már pocaklakód, az tényleg azt jelenti, hogy teherbe tucc esni, ez mindenképp' biztató! Ha lejár a gyógyszerek hatása, szerintem hip-hop össze fog jönni!

Netti! Szerintem ez teljesen normális, ilyenkor mindenki már az elsõ pillanatokban a bíztató tüneteket keresi magán.

KirályKati! Hoty hoty nem csináltál még tesztet???

Krisz! Amikor azt irod, hogy 4 hetes, azt a megtermékenyüléstõl számítod vagy az utolsó menstr. elsõ napjától? 5 hetesen a szívhangot hallottad? én aszittem, hogy azt csak az UH-n lehet látni...
Én jövõ 7en szerdán megyek elõször a dokihoz, nagyon várom már! Én(az utolsó menstr. elsõ napjától számitva)most vagyok a 7.héten.

ujka: az ilyen jelbõl :-) hagyd ki a középsõ gondolatjelet. Csak kettõspont és zárójel kell Kép

Orsi! Szorítok, hogy eredményesek legyetek Egerben!

SZijasztok, Lara
Lara
 


Szija Niki!

Ilyen már velem is volt.... nekem a 17-18 napon szokott felmenni a hõm (36,8-36,9 körülire), a ciklusaim 31-32 naposak.... de egyszer volt, hogy csak a 21. napra ment fel, és a ciklusom is 34 napos lett.... szerintem ez annak a jele, hogy valamiért késõbbre tolódik a peteérés... bármi oka lehet... akár csak annyi, hogy pl. peteérés idején nagyon fáradt voltál, túlhajszolt, vagy utaztál, vagy szomoru voltál vmiért... Nekem ez akkor volt, mikor meghalt édesapám... én a szomoruságnak tudtam be ezt a dolgot.... szerintem nincs semmi baj Kép
Szija, cupp, Beja
Beja
 


Niki!
Nemtom mennyire szabályosak szoktak lenni a ciklusaid hossza, de miért ne lehetne, hogy éppen ebben a hónapban egy pár nappal hosszabb legyen a ciklus? igy az ovuláció is késõbb jelentkezik.
Nekem volt amikor a 16. napon volt az ovuláció, most pl. a 23.napon volt...
Szóval egy pár napos, akár egy hetes csúszás szerintem teljesen normális!
Lara
Lara
 


Szia Lara,

Megvan az idöpontom az UH-ra. Péntek este 7. Ma kezdem a 6. hetet (az utolsó mensi első napjától számolva). Kriszt olvasva akkor már nekem is tök sokat kellene látszani az UH-n. Remélem mindenn rendben lesz. Sajnos az eredményt majd csak hétfőn tudom megírni, mert otthon még nincsen net.

Lányok! A héten kinek sikerült? Király Kati tesztelj már!

Mindenkinek minden jót,
Adri
Adri
 


Adri! Dejóóó! Te hamarabb fogod látni ezek szerint. Egyébként gyanús nekem, hogy Krisz a megtermékenyüléstõl számította a 4 hetet...
7fõn azonnal írj, hogy mi volt, mit láttál, miket vizsgáltak rajtad, stb...
SZija, Lara
Lara
 


Szia Lara!

Szóval valahogy így? Kép

Remélem sikerült! Köszike!

Ujka
ujka
 


Sziasztok!

Szerintem is, mint Moncsi szerint, ha hosszabb a ciklus, es kesobb fogant a baba, akkor kesobb is szuletik meg, tehat hozza kell adni. Igy a logikus...Kép

PG53: Sokszor hasznalatos, es kb. 1700 Ft korul van. Nekem nem surun mutatott pafranyt, de azert a baba itt lapul a pocimban.

Minden bizonytalankodonak pozitiv tesztet kivanok!

Puszi mindnekinek, es udv az ujaknak!
Moni
Moni
 


Sziasztok megint!

Krisz. Hogy hogy ilyen surun kell menned dokihoz? A sok UH art a babanak. Ezt a Raffai is mondta. Vigyazzatok!

Moni
Moni
 


Kati! De jó neked, legalább egy halvány reménysugár van.
Én jelenleg olyan halványnak érzem, hogy szinte nincs is.Ma van a 17. nap,de még sehol semmi.Se hő, se nyák, se semmi.Igaz, a múltkor is a 19. nap után ment fel a hőm. Ma akkor is "második napot" tartunk, sose lehet tudni, igaz?
egy kis fincsi vacsival és némi borocskával akarok hódítani(bár az ital nálunk csak Karácsonykor és Húsvétkor kerül az asztalra, de sokszor vissza is megy érintetlenül)Remélem azért ma sikerül valami!
Niki! A 20. napig ne add fel a várakozást, de igazság szerint még utána is van remény, amíg meg nem jön, addig van esély!!!!
Üdv:Netti
Netti
 


Sziasztok!
Szeretnék valamit megkérdezni. Lehet, hogy teljesen értetlen vagyok, de ezt nem tudom. Az ovuláció mindig a ciklus közepén következik be, vagy lehet az is, hogy egy 28 napos ciklus 16. napján, aztán 12 nap múlva megjön a menstruáció?
Tehát mi a lényegesebb: a hőmérséklet vagy a ciklus átlagos hossza? Szóval ennyi lenne.
Előre is köszi
eszter
 


Moni!

Kiakadtam, meglepõdtem.
A sok UH árt a babának??????
Ezt én még orvostól (értsd nõgyógyász-szülész-ultrahangos stb) soha nem hallottam. A Raffai jobban tudja???? Részemrõl ez elsõre egy nagy minusz Raffainál. Írnál (valahova, akár másik topicba, hisz ez itt off-topic) errõl az állításról részletesebben? Köszi:
Ildi
Pethes Ildikó
 


A Bugyi kérdés: szorít minden. A védõnõ szerint ez normális, bár nem híztam csak 1 kilót, az meg télen amúgy sem nehéz. Csak -szerinte- kezdek átstruktúrálódni. De tényleg szorít minden.
Lara, tudtad, hogy ha kislányom lesz, Lara lesz a neve? A papája választotta, úgy, hogy nem is tud errõl a társalgóról semmit.
Pocok
 


SZijasztok!
Pocok! Asszem csak gratulálni tudok a remek ízlésért KépKépKép
Hány hetes vagy? Engem a bugyikKép még nem szorítanak, csak a begombolt nadrág.
ujka! látom sikerült! Kép
Moni! AZ UH-s dolgot én sem értem. Hogy hogy árt? Miért?
Eszter! Akinek 28 naposak a ciklusai annak kb. a 14. nap körül van az ovuláció, akinek 28 napnál hosszabb a ciklusa, annál értelemszerûen az ovuláció is késõbb következik be. Egy könyvben úgy olvastam, hogy az ovuláció a menstruációt elõzi meg kb. 14 nappal.
Az hogy mi a lényegesebb, azt én nem értem mire irtad...milyen szempontból mi lényegesebb???

SZijasztok, Lara
Lara
 


Szia Király Kati!

Ugyan ez az "most aztán már biztosan megjött, megyek a WC-re" érzésem volt, szerintem is tesztelj! Ja! És nekem is sokszor elofordult, hogy késett pár napot, volt, hogy egy hetet is.

Detti
Detti
 


Lanyok!

En pont az ellenkezojet olvastam megpedig azt ;hogy barmilyen hosszu a ciklus a peteeres mindig az utolso mensi elso napjatol szamitott 14. napon van.Szerintem ez mindenkinel lehet valtozo akar havonta is,a lenyeg,hogy szexelj surun.Asszem senkinek nem esik nehezire a dolog!

Puszi Kriszti
kriszti
 


Lara, Kriszti köszi!
Lara!
Pont arra gondoltam, amit Kriszti írt, vagyis hogy nem a két menstruáció közötti idő számít, hanem menstruáció+14 napon van peteérés. Ez azért érdekelt, mert nekem sem fixen 28 napos, hanem 24-28 között valahol. Ezért nem tudom, hogy a 12. vagy a 14. napon van-e peteérés.
Szóval csak ennyi. Vadul számolok, aztán majd kiderül.
Köszi mégegyszer.
Hajrá mindenkinek!
eszter
 


Hello Lányok!

Kerestem egy másik orvost és találtam!
Péntek délután megyek. Félek, mert kedd óta a méhem körül fáj. Olyan nyilalósan.
Most tartok az 57. napon. Mi lesz ebbol??
Egyébként én is azt hittem, hogy a peteérés pont kettéosztja a ciklust, de már az elso homéros ciklusomnál rájöttem, hogy ez nálam egyáltalán nem így van.
Sot, arra is rájöttem, hogy akármit írnak a könyvekben az egyik sem illik rámKép

Drukkoljatok, hogy ez az orvos normálisabban megvizsgáljon, mint a múltkori. Köszi.

Betti
Betti
 


Kriszti!

Nem vonom kétségbe, hogy ezt olvastad, de ha ez igy lenne, akkor minek kéne hõmérõzni, PG53-ozni, méhnyaknyákot vizsgálni, hiszen mindenki tudná, hogy amikor megjön, onnantól a 14. napon van az ovuláció.
Pont azért mert ez nincs igy, azért görcsöl(t) itt mindenki, hogy különbözõ móccerekkel meghatározza az ovulációt.
Milyen könnyû lenne gyereket összehozni, ha igaz lenne, amit irtál...

Szija, Lara
Lara
 


Szija Eszter!

Szerintem a hõmérséklet emelkedése a lényegesebb, hiszen azért emelkedik meg, mert megtörtént a tüszõrepedés. Nekem 31-32 (néha 33) naposak a ciklusaim, és a hõmérséklet emelkedésétõl mindig 14 nap telik el a menstruációig, és a tüszõrepedés elõtti napok száma a mindig változó nálam. Én mindig a hõmérséklet emelkedésébõl számolom ki, hogy mikor kell megjönnie (ill. jó lenne ha nem jönne Kép ). De én ugyanezt olvastam a Nõk Egészségkönyve címü könyvben, valamint az orvosom is ezt mondta.
Szia, cupp, Beja
Beja
 


Lara!

hat pont aszondom ezzel,hogy mindenfeleket olvas az ember lanya,de szerintem teljesen egyenreszabott a dolog!Bar igaz lenne ez a felteves miszerint is pont a 14.napon kell csinalni,oszt lesz gyerek.A homrol meg annyit ,hogy 36.7 fole egyetlen napon se ment,kborit teljesen.

Pusszantas Kriszti
kriszti
 


Még vmi.....nem tudjátok, mi van Mr. Spock-kal? még hétfõn irtam neki, azóta nem válaszolt.... mások is írtak, de nekik sem válaszolt még. Szokott ilyen lenni, hogy napokra eltünik?
Beja
Beja
 


Sziasztok!
Kati,ne csigázz már bennünket,tesztelj!!!
Beja:Spockit már én is hiányoltam.Eddig még nem tunt el ilyen hosszú idore.Általában másnap válaszolt.
Egyébként mióta szedem a Clostyt,sokkal-sokkal magasabb a hom.Korábban már kihuloben voltam.
Sziasztok.
Mariann
Mariann
 


Beja! Tökéletesen egyetértek veled. Én is a hõemelkedésbõl tudtam következtetni a várható menstr. idõpontjára. Ami az ovulációt követi 14 nap múlva.
MR.Spock télleg régen irt már...volt már olyan, hogy 3 napig nem jelentkezet...biztos elutazott.

Kriszti! Télleg eccerû lenne igy a világ! KépCsak szegény Eszter lett most félretájékoztatva :-((

Lara
Lara
 


Köszi csajok!
Azt hiszem értem. Szerintem Kriszti is jól gondolhatta, csak nem menstruáció+14 nap, hanem -14 nap. Ami persze csak akkor derül ki, ha megjön Kép.
Azért köszi és puszi mindenkinek!!!
eszter
 


Sziasztok!
Mivel én már a héten nem leszek net közelben mindenkinek jó hétvégét, a középidõsöknek és a mensi (nem)váróknak sok sikert!

Kati!
Ugye hétfõre már megírod a jó hírt! Nagyon szorítok! Ha így megy tovább tavaszra talán mindenkinek lesz pocaklakójaKép!

Lara!
Köszi, hogy szorítasz!

Én mióta feladtam a hömérözést (azért ha késik a menstruációm, meg szoktam mérni) a méhnyaknyákból következtetek a peteérésre. Ha elég ideig van fenn az ember lánya akkor általában észrevehetõ (nekem eddig mindig jelentkezett), nem jelent külön macerát, és közvetlenül 1-2 nappal a peteérés elõtt jelentkezik.

Orsi
Orsi
 


Sziasztok!

Mariann! Mit értesz azon, hogy a closti óta magasabb a hõd? És sem akarok lehûlni sehogyan sem. Ez a ciklus 5. napja, és még most tartok a36.7 és 36.8 között félúton. (Sosem tudom pontosan hogy az alsó vagy a felsõ értéket nézzem-e mindíg félúton megáll az a fránya hõmérõ) Na most ez 37-rõl szépen fokozatosan, szinte félfokonként ment le. Ebben a hónapban nem szedem a clostit, de a múlt hónapban is a legalacsonyabb hõm 36.6 körül volt, és ennél nem ment lejjeb. Neked is valami ilyen problémád van?

Ujka
ujka
 


Orsi!

Szorítok, írj, hogy mi van.

Kati!

Mi van a teszttel? Csináld mááárrrr!!!!


Kedves Mindenki!

Most egy nagyon hülyét fogok kérdezni, már elöre lehet kuncorászni: Kép Kép Kép ...

Szóval. Terhességem összeNEMjövetelének különös okait találgatva jutottam a következö megoldáshoz. Mi van akkor, ha a petesejt megtermékenyül, esetleg megpropál szegényke beágyazodni. És én gonoszul akciozok egész a menzeszem kezdetéig, mert ugye biztosra kell menni. Szoval mi van akkor, ha belesüpped a helyére a petesejt, de még nem ágyazodik be, és az akcio után kiszabadulo himivarsejtek ezerrel kilökik ÖT a helyéröl.
Ezt jol kikimbináltam, mi? Ötleteket várok, ilyet még ugysem kérdezett senki.

Pusz,

Niki
Niki
 


Sziasztok!!

Rengeteg dolog tortent itt par nap alatt.

Eloszor is kitartas minden csikokat varonak. Amig nem kezdtunk el probalkozni (szoval amig nem erintett ez az egesz dolog) mindent olyan egyszerunek es termeszetesnek gondoltam. Aztan hallottam a sztorikat, es arra gondoltam, hogy ez velem is megtortenhet. Vegul az leso babanal nem tortent, de csak annyit mondok, hogy ha masodik vagy a harmadik nem jon ossze ilyen gyorsan akkor ugy szeretnem csinalni a dolgokat mint Ti. Mindent megtesztek, es biztos vagyok benne, hogy eredmenye lesz.
Gondoljatok arra is, hogy a babatok varja, hogy a megfelelo csillagzat alatt szulessen.

Lara, Adri, krisz
Nagyon egyidoben vagyunk. Lara talan egy hettel jarsz elottem. En Kedden leptem a hatodik hetbe, es okt23 vagyok kiirva. Mivel nem 28napos a menstruaciom en November elejere szamitok.

Ultrahangra nem megyek 8 hetnel elobb. En ugy gondolom, hogy felesleges tul gyakran menni, meg azert van bennem egy kis felsz is. Szoval majd ha mar egy kicsit biztosabb. Amugy a doki is mondta, hogy 8 hetnel elobb nem hivnak be senkit.

Sport. Most nem ertem ra, de tervezem, hogy ujra kocogni kezdek. Uszni nem szeretek, szoval az kimarad.

Moncsi, Orsi,
A fogyas jo otlet, mert eltereli a figyelmet. Ha azt mondod magadnak, hogy addig nem lehet terhes amig le nem fogyok x kilot. Amire figyelni, kell, hogy nem lehet kemenyen dietazni. Ugyanis az peteeres kimaradasahoz vezethez. Sport es normalis etrend, zero edesseg.

Mindenkinek tovabbi kellemes hetet!!!

Udv
PK
petrakovacs50
 


Ujka, Mariann, sziasztok!
Ha esetleg ez megnyugtat titeket, a Closti szedése óta nekem is magasabb a hõm... a peteérés elõtti idõszakban régen 36,3-36,4 volt, amióta szedem, azóta 36,5-36,6... De én a fent már korábban általam emlitett Nõk Egészségkönyvében olvastam, hogy ennek a gyógyszernek az egyik mellékhatása, hogy a kezelés folyamán a hõ emelkedhet... én nem töprengtem ezen Kép Nekem az a lényeg, hogy tüszõrepedés idején felmenjen Kép ..... és az lenne a lényeg, hogy ne essen le Kép .... de eddig ebben még nem volt szerencsém.
na szijasztok, cupp, Beja
Beja
 


Sziasztok!

Ujka!Nekem ez a második ciklus,amikor mérem a hot,és az elso ciklus,amikor szedem a Clostyt.Szóval egy hónap az összehasonlítási alapom.
Az elozo ciklusban áltakában 35,8-35,9 volt a hom,majd 36,3-36,5.A legmagasabb akkor a 36,8 volt.
Ehhez képest ebben a hónapban egyszer volt csak 35,7,egyébként 36,7 körül mozog.Hát,nem tudom.Még csak a 10.napon tartok.Gondolom,még fog emelkedni.
Ujka,te mióta szeded ezt a gyógyszert?Kaptál szurit?
Mariann
Mariann
 


Sziasztok!
KirályKati, nagyon nagyon drukkolok és a hétvégén szerintem nyugoidtan csinálj tesztet, én újra csak a Clear Bluet tudom ajánlani, tudod, nekem bejött és neked is ezt kívánom.
A gyakori uh-val kapcsolatban az én dokim (szülész-nogygógyász) magától mondta, hogy o csak az eloírt uh-kat csináltatja meg, mert a sok uh nem jó a babának. Én is elámultam ezen, mire o azt mondta, hogy tulajdonképpen egyik sem bizonyított 100%-kal, ez orvosi felfogás kérdése, o így gondolja, el tudom-e fogadni. Mondtam, hogy persze. És teljesen nyugodt vagyok, mert bízom a dokimban. Szerintem et csak ezen múlik. Akinek az orvosa az ellenkezojét vallja és a gyakori uh-k híve az ugyanennyire értheto, a lényeg, hogy te elfogadd és bízzál a dokidban!
Kata
kata (kata)
 


KépKépKépKépKépKépKépKépKép!!!!!!
Névtelen
 


Sziasztok!

Lara! Igen! Én a magam számítása szerint néztem! Mivel én tudtam, hogy kb. egy héttel később fogant, így egy héttel későbbi esményeket vettem figyelembe! Hiszen az én számításaim alapján 1 héttel fiatalabb volt! De mint mondtam, a végén az UH úgyis pontosít! A baba meg jön amikor úgy gondolja!
Na szia és minden jót Nektek!

Erika
Erika7
 


Kép Kép
Névtelen
 


Szia mindenkinek!
Nagyon szeretem olvasgatni a hozzászólásokat, sokszor segitenek amikor elbizonytalanodom. Néha nem értem mi történik velem, néha meg elönt a boldogság hogy lám milyen szuper dolog is a terhesség.
Mindekinek kivánok miden elképzelhető jót , egészséges pici babákat és nézzétek el ha tulságosan elérzékenyültem volna
Shajni
Kép
shajni
 


Lányok!

Ennyire hülyeséget kérdeztem, vagy ennyire nem akartok válaszolni, olyan banális volt a kérdés. Azért ez engem eléggé foglalkoztat.


Nem tudom, tegnap ki látta a Fokuszt, de volt benne, hogy a Down kórt már a mama véréből is meg lehet állapítnai, és nem kell tartani attol, hogy akiknél végzik, elvetélhet. Ez egy vadi uj dolog, az Optimális Családtervezöben csinálják 4-5 honapos terheseknél 35 év felett. A mintákat Angliába küldik, ott elemzik. Ez legalább egy forradalmi ujítás.


Névtelen vigyori! Hozzászolhatsz ám!

Na sziasztok, pusz mindenkinek,

Niki
Niki
 


Sziasztok lányok!

Beja, Mariann! Én ebben a hónapban nem szedem ezt a bogyót, összesen 5 hónapig szedtem, de a 4. és 5. hónap közt volt 1 hónap kihagyás. Én még akkor kezdtem el szedni, amikor nem terveztük még a babát, más miatt írta fel a doki, aztán most hogy már szeretnénk picúrkát, meg azt hajtogatja, hogy próbáljuk meg gyogyi nélkül. Hát nem tudom, majd eldõl, hogy mi lesz.
Én azon aggódom a hõm miatt, hogy nem megy le. Ma is 36.8 volt. Na mindegy, nem idegesítem ezzel magam, így is már megjegyezte a párom, hogy lassan egy pszichológus kellene nekem, mert néha csak úgy minden nékül elkezdek bõgni.

Szióka:
Ujka
ujka
 


Niki! Ez egyáltalán nem hülyeség, csak nekem fogalmam sincs, hogy mi van ilyen esetben.Azon is szoktam gondolkodni, hogy állítólag az orgazmus is pumpálja felfelé a hímivarsejtet, de ha pont akkor egy megtermékenyüt petécske ágyzódna be, akkor szegényt az lehet, hogy "kirázza".Ez is hülyeség?
Ujka! Melyik bogyóról beszélsz, a clostiról?Az én párom is azt mondta, hogy néha már beszélhetnék másról is, és egyszer-egyszer viselkedjek már úgy , mint egy normális ember.
Üdv: Netti
Netti
 


Sziasztok lanyok!

pici infora lenne szuksegem,a Closti-tol nektek megjott 28-29 napra vagy meg igy is kesett,en ugy hallottam,hogy ettol meg a hosszabb ciklusuaknak is megjon napra pontosan.Kerlek benneteket irjatok meg a tapasztalataitokat mert nekem mar 1-2 napja meg kellett volna jonnie de alt.hosszabb a ciklusom oszt most nemtom,hogy a gyogyszer mellett lehet e keses vagy talan .....?
Kriszti
 


Sziasztok !

Hát megcsináltam a tesztet, és két csík jelent meg!
Elbőgtem magam, nagyon örültem !!!Kép))))
Remélem ezek a tesztek nagyon ritkán tévednek.
Csak ez a hasfeszülés, illetve fájdogálás ne lenne. El sem tudom képzelni, hogyy van valaki a pocimban.

Üdv.:Király Kati
Király kati
 


Sziasztok,

A gyakori ultrahangos dolgot megkerdeztem a Dokitol az Internetton ime a valasz:

Kedves pertakovacs50

A kerdesem az lenne, hogy van e valamilyen karos hatasa a tul gyakori ultrahangnak.

Minden idevonatkozo tudomanyos vita dacara nincs.


Niki,
A kerdes nem hulye, en csak nem tudom ra a valaszt. Ha barmi jel mutatna esetleges problemakra akkor tuti, ha minden OK akkor azt hiszem nem. De meg hol van az 5dik honapKép

Udv mindekinek ja es nagyon kellemes akciozos hetveget
PK
petrakovacs50
 


KiralyKati!

nagyon-nagyon gratula,legyen sok oromod a babavarasban,sird csak ki magad,a hasfeszules normalis viseld boldogan.Vigyazz magatokra es ezer*ezer puszi!Hanyadik napon teszteltel es melyikkel??

Kriszti
Kriszti
 


Gratula Király Kati! KépKépKép

Shajni
Shajni
 


Szia Kriszti !

Köszönöm a gratulációt ! Én a 6. napon csinálzam meg a tesztet, meg nem mondom a nevét. A nap bármely szakaszában meg lehet csinálni.

Üdv.:Király Kati
Király Kati
 


Jo reggelt Lanyok,

ket napig elvoltam, örültem olvasni benneteket.

Kiraly Kati! Gratulalok, vigyazz magadra, "minden jo fog lenni"!

En csak varok, varok, meg csütörtökig egy nagyon hosszu idö.
Tüneteim nincsennek, azonkivül hogy 3 napja minden ejszaka 3szor megyek a WC-re pi...ni. Volt valakinek ilyen. Azonkivül felvagyok fujodva mint a malac. (Szokott a malac felfujodva lenni)?

Niki! Szerintem ne aggodj a beagyazodott petesejt miatt. Ha rendesen beagyazodott, biztos hogy nem lehet olyan egyszerüen kilökni onnan. Ebbe biztos vagyok.

Egyebkent az en parom nem tud a hormonokrol amiket szedek, azt sem tudja mikor van peteeresem, szerintem a ferfiak egy idö utan belefaradnak ebbe, söt lehet hogy a nyomas alatt nem is kepesek rendesen. Igy majd meglepen, remelem a születesnapjan, ha isten megsegit.

Mindenkit puszilok, Anna
Névtelen
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: