Új privát üzeneted érkezett!

Nick!

A PG53 még férfiaknak is szokott ovulációt mutatni. Dobd ki a kukába.

Norka (22+4)
s_norka
 
 


Okr: de azt hogyan? Szóval ha az ember onnan veszi a mintát, abba azért hüvelyváladék is keveredik... elég szépen... nem? Az meg elvileg megintcsak nem alkalmas rá... (tegnap próbálkoztam vele, de nem tudtam rájönni a trükkjére... )Mi a helyes mintavételezési módszer?

Norka: Igen, már én is filózok rajta egy ideje, hogy ráveszem a párom, hogy köpjön rá egyetKép))))
csakegysokadnick
 
 


Almodo és Rambóka!

Nekem pont ez a bajom, elég egy UH kép, és nem hogy rámondják valakire hogy PCO-s, hanem még meg is MÛTIK! Pécsen a hülye doki még úgy is műteni akart, hogy mondtam, még nem akarok most babát...Mert hogy ez így nem maradhat, a felborult hormonháztartásom, ez nekem mindenféle rosszat fog csinálni...

Okr! mi van a tüszőiddel?

Hátfájás még mindig konstans, este azt hittem leszakad a derekam. De egyenlőre semmi.

Ja Rambóka, nekem a fiam úgy maradt meg, hogy mikor mondtam a dokinak, hogy szúrkál a hasam és görcsöl, felírt sárgatesthormont. (Most is)(Az a pécsi doki, aki később műteni akart, azt mondta a koraterhességi görcseimre, hogy ez természetes, csak nő a méhem és azért fáj! Ha-ha)
Később veszélyeztetett terhes voltam, végig feküdtem, és napi háromszor ettem Magne B 6-ot. (Arra már nem emlékszem, háromszor kettőt vagy egyet, de jó sokat az biztos)

Kép

Kép
rejo
 
 

 
 

A középső ujjadal csináld,ha neked könyebb,akkor guggolva.Ha óvatosan húzod ki a ujjad hegyén megmarad a váladék.Mondjuk a méhnyaknyák a hüvelybe eleve befolyik,így túl nagy problémát nem okoz,ha onnan is származik egy kis pötty.Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Rejo
Köszi az érdeklődést,de ma kihagyom az UH-t.Egyrészt beteg a gyerek(megfázott),és én is,másrészt apuka elfoglalt,így nem tud rá vigyázni,míg tart a vizsgálat.Kép
Majd holnap,vagy pénteken megcsináljuk. Nem kell beutaló,úgyhogy tökmindegy mikor megyek.
Na,meg sztem nem is nőttek repedősreKépKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Csakegysokadnick, hátha ez segít:
http://www.hazipatika.com/articles/Cisztak_a_petefeszkekben?aid=20040122153204;srchkywrd=pco

angel37
 
 


Angyal
Köszike a cikket!
Milyen ari vagy,hogy utánnanézel más gondjának is!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Néha már megőrülök... Kép

Persze, nem követheti mindenki a topikunkat, meg nem művelődhet ki teljesen PCOS-ból, de ez is néha széllel szembe pisilés. Kivesézzük magunkat egy szintig, és erre bejön egy Elek Csaba-féle cikk, 2 évvel ezelőttről, amit már régen leírtunk. Angel, nagyon aranyos vagy, köszönjük szépen... Kép csak az a baj, jön egy újonc, aki nem olvas vissza, nem tud még eligazodni ebben a PCOS-ban, és akkor mit lát? egy házipatikás hivatkozást és elolvassa ezt a túlélő tüsző baromságot!
s_norka
 
 


Angel:

Köszönöm, nagyon érdekes ez a cikk.

Nálam az előző ciklusban az utolsó napokban nem volt páfrányos a mikroszkóp (PÉ után már egyáltalán nem), csak ebben az.

Az is fura, hogy nálam gáz van a trigliceriddel, terheléses cukorral, apukám jellegzetesen olyan, mint amit a cikk leír (egy az egyben ráillik minden), viszont nekem soha nem volt bajom a menstruáció mennyiségével (és min. 4, max. 6 napig tart - ha megjön egyáltalán) + én reagálok a kecskerutára (tehát valszeg majd az Adimetre is, ha végre elérem a rendes mennyiséget) - viszont az LH szintem ebben a ciklucban valszeg a béka feneke alatt van (na jó, ezt majd a laboreredmények megmondják, de a teszt végig negatív)... viszont néhány éve amikor nézték, magas volt.

Szóval nekem ebből a szempontból nagyon zavaros a cikk, pontosabban egyáltalán nem egyértelmű. (Vagy csak én vagyok hibrid?)

(Egyébként biztos vagyok benne, hogy még kevés a beszedett Adimet... mert jönnek a ragyák... több, mint ami a kecskeruta alatt volt... ráadásul most nem az arcomra, hanem a mellkasomra jönnek... alig várom, hogy végre felnyomhassam az adagot a normál szintre)

Addig meg azon filózok, hogy megduplázzam-e a premenst... (még nem szántam rá magam)
csakegysokadnick
 
 


Norka: Aha... akkor már értem, miért volt nekem fura és ellentmondásos a cikkKép)))
csakegysokadnick
 
 


Norka,
aha, szóval baromság a túlélő tüsző... akkor bocs, nem akartam senkit félreveztni!
igen valóban nem vagyok PCO-ban kiművelt, és valóban nem olvastam vissza az egész topicot, és te biztosan sokkal többet tudsz a témáról!

Okr,
Kép Kép

angel37
 
 


Azért egy dolog szerintem jogos... ebben a ciklusban úgy éreztem, kínlódik a szervezetem és megpróbálja megérlelni a petét... csak nem jött neki össze... ezért is nem emelkedett jelentősen a hőm stb. Egy picit igen, de szerintem nem volt PÉ-m... de még megjönni sem fog normálisan, mert a hormonok még tombolnak... ezért ragyásodok néha (bepróbálkozik egy második PÉ-vel... de az LH tesztem még mindig negatív). Szóval ha összekombináljuk a kettőt, akkor szerintem OK a dologKép

(igazából ezért is vagyok kíváncsi egy picit a hormoneredményeimre... de még vagy egy hónap amire kézhez kapom őket... )
csakegysokadnick
 
 


Angel semmi gond, én Elek Csabira haragszom nagyon, maradt volna meg annál a multinál gyógyiigazgatónak, vagy az OEP-nél nem tudom milyen igazgatónak, de ezek az áltudományos próbálkozásai, amit a Neten terjesztett egy időben, kimondottan károsak!! És az a baj, hogy a sok próbálkozó meg gyanútlan és simán benyeli ezeket a hülyeségeket! Kép
s_norka
 
 


Norka
Véletlenül ismerem Angyalt.Nem PCO-s szerencsére, Csakegy kérdésére próbált választ keresni,mégpedig arra ,hogy miért volt folyton páfrányos a PG-je!?
Ebben a cikkben meg ugye szó van az elmaradt ovuláció kapcsán , a magas ösztrogénről.
Sztem dícséretes,hogy egyáltalán utánnanézett !

Értem egyébként,hogy a cikk írójára haragszol!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Hát valóban ez is Elek Csaba cikk Kép, most néztem...

Sz*r ez az áltudományososdi, mert tényleg félre tud vezetni olyanokat, akik nem ásták magukat bele annyira a témába... (ld. én Kép, akinek ez logikusnak tűnt)

Akkor ezentúl E.Cs. irományait fenntartásokkal fogom kezelni!

angel37
 
 


Akkor bocsánatot kérek Angyal, félreértettem... Kép

(azt már csak zárójelben jegyzem meg, hogy mégis, az egyenlet mindkét oldala sántít nekem: az egyik, hogy a PG tényleg totál megbízhatatlan, és a folytonos páfrányosság nem feltétlenül jelez folyamatosan magas ösztrogént; a másik oldalon meg itt egy E.CS. féle magyarázat, ami enyhén szólva is zavaros. )

Na mostmár tényleg eldugulok, ma csak 1 tételt vettem át eddig...
s_norka
 
 


No,igen a PG nem 100%-os módszer,a p.é. kimutatására!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


a mikroszkóp mitől lehet még páfrányos? (ez már csak kíváncsiságKép (fura is lenne nálam a folyamatosan magas ösztrogén szint - a ragyák mellettKép)))))
csakegysokadnick
 
 


PG-t sose használtam, a ragyákhoz se értek...

Töröltessem a hsz-emet??? Kép

angel37
 
 


Kedves Fórumozók,

még ezen a héten lehet kitölteni a lombikbaba kérdőívet mindenkinek, aki legalább 1 éve próbálkozik / próbálkozott babával, jövő hét elején lezárjuk a kérdőívet és megkezdődik a kiértékelés!

http://www.lombikbaba.com/index.php?option=com_pollxt&Itemid=92

Eddig már közel 300 ember töltötte ki. Az "eredmény" gomb megnyomásával az egyes kérdések statisztikái is láthatóak.

Kérek mindenkit, aki most még rászán pár percet a kitöltésre, hogy a teszt mindkét részére adott válaszait töltse fel!!

Köszönjük szépen.
s_norka
 
 


Csakegy!

Szerintem ne agyalj azon a mikroszkópon, én is úgy tudom, hogy totál megbízhatatlan! Tényleg dobd ki a kukába! Hőmérő,LH teszt,UH!

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok lányok!

Látom ma reggel is már komoly beszélgetés vanKép
Röviden: - 36 cn.
- semmi havi
- mégcsak nem is barnázok (múlt hónapban a 32. naptól barnáztam aztán 37. re megszált az orosz hadsereg)
- rettenetesen fáj a méhem, görcsölök
- amióta elhagytam a tablettát, még két egyforma havi ciklusom, hasonló tünetekkel nem volt. Ez eléggé őrjítőKép
- milyen szerencse, hogy nem fektettem be egy pg 53ba, nem vagytok jó véleménnyel róla. Azt meg nem szeretném, hogy a párom ovuláljonKép szerepcserét nem akarokKép
- Rambóka, Norka (a sorrend a kor miattKép) gratulálok az áldásos felvilágosító tevékenységetekhez, amit a neten folytattok. KépRáadásul babások is vagytok!!! Ez utóbbi nagy mértékben növeli a meggyőzés és "fel(meg)világosodás" esélyét. A Ti történetetek (főleg a Norkáé) azt jelenti, hogy HOGYAN NE!!!!!! Kép
- sok pussz, megyek ügyelniKép
Vendég
 


Kavics!

Terhességi tesztet csináltál már???

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo!

31. napon igen, negativat teszteltem.
Tegnap meg UHan voltam. Graviditás nem látható. 4 mmes a méhnyálkahártyámKép
Biztosan nem vagyok babásKép

Neked viszont nagyon szorítok!!!KépKép
Vendég
 


Rejo: LH tesztet használok, már vagy 8-10 darab elment ebben a hónapbanKépÉn a nyák (vagymiKép alapján tesztelek... ha sűrű és van (legtöbbször semmi sincs), akkor megy a teszt... legutóbb pl. kevés volt, de nyúlt mint a rétes... és akkor nem teszteltem (úgyis volt szex, akkor meg minek alapon... amit ma már hülyeségnek tartok)... de a hőm egyáltalán nem mutat egyértelmű PÉ-t (az FF igen, de max. 1 tizedes eltolódás van csak, szóval kamu)... és az is tény, hogy össze-vissza mérem (ezen a héten pl. 6:15-kor, de előző héten 7:40 és 8:20 között méregettem őket). Szerintem már ennek is mutatnia kellene a tendenciát (még ha nem is hót ziher) - bár ezt a legtöbben cáfolják (ld. ezzel így semmire se megyek). Hát ez van. (Előző ciklusban 36-ról néha 37-ig is felment a PÉ után így úgy gondoltam, hogy az 1-2 tized eltérés nem releváns)

Szóval én a PG-t arra szerettem volna használni, hogy jobban belőhessem vele a tesztelős időszakot (tehát nem is magát a PÉ-t)de most félrerakom egy időre... (de akkor mire hagyatkozzak? olyan gáz ez az egész.... és én most per pillanat nem is a babára, hanem a PÉ-re gyúrok elsősorban... tehát már attól is repkednék, ha normálisan megjönne)
csakegysokadnick
 
 


Csakegy...!

Szerintem ne emeld még egyelőre a Premens-t, majd 3-4 hónap múlva esetleg, ha már teljes dózisban szeded az Adimet-et, és a ragyák mégsem javultak.

Amíg nem vagy teljes Adimet adagon, esetleg folytasd a kecskerutát, aztán az Adimet adag emelésével folyamatosan csökkentheted a teát. Hátha az segít...

A Pg53 nálam sosem működött, pedig uh-val kimutathatóan is volt pé-m. De ezt azt hiszem, már írtam....

Egyébként meg szerintem ne próbálj következtetéseket levonni a szervezeted minden egyes rezdüléséből (pl a ragyák napi állásából), mert semmit nem fogsz tudni kitalálni, és csak hergeled magad. Türelem!!! Kép Kép Kép Azt hiszem, már ezt is mondtam... KépKépKép

Üdv,
Almodo (M.K.)
(9+3)

Kép
almodo
 
 


Csakegy!

Szerintem is pihentetned kéne egy kicsit a dolgot.

A hőmérő se tuti mindig, nálam ebben a hónapban totál összevissza volt, mégis kellett lennie PÉ-nek a mostani helyzet szerint..., pedig én is meg voltam győzödve, hogy ebben a hónapban nincs. Az LH teszt mutatott egyedül egy NAGYON halvány második csíkot, amit először eldobtam, aztán két nap múlva kikukáztam Kép a fürdőszobai szemetesből, és úgy döntöttem, ezt mégis két csíknak fogadom el. (Biztos sok vizet ittam)

Valaki régen ajánlotta, hogy vágdd ketté hosszában az LH csíkot, úgy is működik, és úgy gazdaságosabb!

Kép

Kép
rejo
 
 


Szia Almodo:

Még mindig nem hergelem magam a ragyák miattKép (viszont szerintem érdekesek -na nem 1-2 darab, azt észre se veszem, hanem ha egyszerre sok jön ki egy helyen csoportosulva...pl. meg fog jönni, az előző ciklusban a PÉ körül is voltak... stb. stb. ha meg hirtelen sok (ld. marha sok) lenne az azt jelezné, hogy megint van egy zsák cisztám... most pl. tudom, hogy jó irányba haladnak a dolgok csak azt jelzik, hogy a most szedett Adimet hatóanyaga még kevesebb, mint a kecskerutafű teában lévő volt... és, hogy kínlódik a szervezetem... de még nyerésre állKép

Az Adimetnek szerencsére nincs mellékhatása, így holnap is emelem az adagom... (most napi 1-nél tartok... holnap átállok napi 2-re) A premenssel meg akkor várok még 2-3 hónapot...
csakegysokadnick
 
 


Sziasztok!

Beszereztem a beutalót cukorra.A háziorvos nem értette a nődoki miért nem írt valami papírt,de végül rendes volt nézett egy gyors cukrrot: 3.0 , az inzulint azt mondta,hogy ált. fekvőbeteg ellátásban nézik de kiírta azt is. Próba szerencse!Csodálkozott,hogy a nődoki pajzsmirígy vizsgálatra nem kűld. Remélem a belgyógyász rendes lesz.! egyébként elég álmatlan éjszakáim vannak,reggel viszont nehéz felkelnem. Visszakerestem 1-2 régi leletem, ha valaki tud hozzászólni köszönöm. Teszt..3.1 nmol/l Progeszt.:0.9 ng/ml FSH:5.0 miu/ml LH:11.6 miu/ml Prolaktin:20.5 ng/ml
Vendég
 


Rejo: Köszi a tippet, kettévágomKép igaz, így alig látom ezért többször is volt már, hogy egy másodikat is elhasználtam (úgy tűnt, mintha...)...

Egyébként valszeg azért vagyok ilyen türelmetlen, mert úgy érzem, végre sinen vannak a dolgok... de mégsem jön a nagy áttörés (na megintcsak nem a babára gondolok, hanem a normáis ciklusra)... hiszen az előző ciklusban 2 hét kecskerutázás után lett PÉ-m... most meg semmi (tehát igazából azon filózok néha, hogy működik-e egyáltalán ez a dolog... és várnám a visszajelzést, de nem jön... pedig már tavaly május óta megy a szervezetem rendberakása - gyógyteákkal, természetgyógyásszal stb. és dec. közepe óta megy a kecskeruta)

OK, ez a türelmetlenség alkati adottságKép (hja... a ragyák az egyetlen részei a testemnek, amik hajlandók visszajelezniKépés eddig még soha nem vertek át...
csakegysokadnick
 
 


Csakegy!
mielőtt kidobnád a fenébe a PG-t előtte csinálhatsz vele kiskanota vizsgálatot is Kép Ugyanis arra egész jól használható. Szerintem másra nem.
Orsi
orshe
 
 


Sziasztok!

Csakegy!

A minimikroszkóp időnként férfinyálból is jelez PÉ-t! Kép Dobd ki a kukába!
Ne agyalj már folyamatosan, mert saját magaddal szúrsz ki, hidd el saját tapasztalat!!!!!!

Egyébként ha a páfrányosodás ösztrogéntúlsúlyra utal az egy PCO-s esetében sajnos " természetes", mert éppen az elmaradt PÉ miatt nincs sárgatestfázis, a fennmaradó magas ösztrogénszint alakul tesztoszteronná, ettől vagy ragyás. Szóval a kép összerakható!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Orsi: Kép))))) Már felmerült a dologKép)))) Aztán leszavazódott - de mondanom se kell, hogy nem én szavaztam le ;oDDD De izgi lehetKép)))))))
csakegysokadnick
 
 


Látom lányok gyűritek az ipart Gyurival! Kép

más: Szerintetek van összefüggés vércukor és inzulinproblémák - PCO - és állandóan visszatérő hólyaghurut között?

Kép

Kép
rejo
 
 


Szerintem van. Az urológusom az állandóan visszatérő baktérium szempontjából negatív hurutot a gombákkal magyarázta (ld. gomba--> szex--> gombás izé fekenődik a hólyag falára az meg begyullasztja). A gomba meg a vércukor miatt támad állandóan (legalábbis attól is... de nálam anno pont a gombák miatt készült terheléses cukor...)

(Ui... nálam pl. akkor szoktak még támadni a gombák, amikor megérzik, hogy kezdem kiírtani őket... pl. nagyobb méregtelenítés, most az Adimet és hasonlókKép (csak nehogy most legyen PÉ-m, mert akkor ennek a ciklusnak is lőttekKép
csakegysokadnick
 
 


Pont rólad jutottt eszembe Csakegy, mert láttam a Gyuris topicon, hogy írtad az állandó hólyagproblémádat. Nekem is állandóan hólyaghurutom volt/van. Szerintem a felborult hormonháztartással is összefügg.

Lányok, másnak?

Kép

Kép
rejo
 
 


Cs. Nicki!

Én is a PÉre gyúrok!Kép Amikor elhagytam a tablettát, folyamatosan nem volt havimKép Akkor azért szúrkoltam, hogy az végre spontán is legyen, ne csak Norcolutra. Mostmár van spontán havi, csak PÉnek nincs nyoma semKép Úgyhogy most a PÉért szúrkolok. Ha már PÉ is lesz, akkor meg a babának....Kép

Kavics
Vendég
 


Aranykavics: Te is szeded a Metformint?

Én ma reggel emeltem az Adimet adagomat (most 2*1 lesz)... remélem jövő héten a 3*1 is mehet majd... (eddig 0 mellékhatásKép)))))

Ja... és ma veszem be a 2. adag D vitamint...

Szurok ezerrelKép (a D vitamin kúrára vagyok a leginkább kíváncsi... hogy mi lesz belőleKép
csakegysokadnick
 
 


Szia Nicki!

Szedem, napi 3x500 mgot, február 1 óta megy ez a dózis. Igazából nincs cukorterheléssel és inzulin nézéssel bizonyítva az inzulin rezisztenciám(ezt a vizsgálatot jövő héten megejtem), de a mezei 2 órás cukorra azt mondta a diabetológus, hogy alacsony (4,8) és szedjem.
Mint már többször is írtam, a hatását a ragyáimon érzem, mert azóta nincs. Talán kettő három lett, de nagyon picik és nagyon gyorsan eltüntek. Kép Ez a nőgyógyász szerint nagyon kedvező dolog, ha a pattanásokra ilyen gyors ütemben hatKép

Most meg azért "idegesítem" magam, hogy a havi csak szombatra érkezzen, mert különben a harmadik nap hétvégére esik és nem fogok tudni vért levetetni a hormon nézésre. Ilyen prózai dolgok foglalkoztatnak. Ha hiszitek ha nem ezért rendszeresen szoktam izgulni!!!Kép
Vendég
 


Jó reggelt, válaszoltam Gyurinak.

Orvoslányok, ha van nektek is véleményetek (én még sem vagyok doki, ezért eleve én húzom ott a rövidebbet, nem elég cizellált a megfogalmazásom stb.), írjátok ott meg!
s_norka
 
 


Hát én a vérvétel miatt nem izgultam... a Sote-n azt mondták, hogy az 5. napi is jó... (én a 4. nap mentem, mert hétvégére esett a 3. nap)... utána meg csak úgy saccra lőttem be a vérvételeketKép (PÉ-m nem volt, úgyhogy nem izgattam magam miattuk 2-3 nap ide vagy oda mindegy volt)

Február 1 óta... akkor még Te is kezdő vagyKép (bár nem hiszem, hogy olyan türelmetlen, mint énKép)))

Nekem a terhelés nélküli cukrom is volt már magasabb... (igaz, az a fogigátló alatt... és én arra fogtam a dolgot). A mostani cukoreredményemre (+ inzulin + vas + stb. stb.) jövő csütörtökig várnom kell... (hihiKép a belgyógyásznak sorra diktáltam, mire lennék még kíváncsi azokon kívül, amit ő bejelölgetett... tök jó fej volt, szó nélkül bejelölte az összes ilyen dolgot isKép
csakegysokadnick
 
 


Norka: Gyuri egójával szemben eleve lehetetlen nyerniKép Soha nem fogja beismerni, hogy van valami amit nem tud...

(én még mindg azon röhögök, hogy mennyire kiakadt a "kedves Gyuri" megszólításonKép)))
csakegysokadnick
 
 


Norka: én is írtam GyurinakKép

Nicki!
Igen kezdő vagyok. Kép És nem vagyok türelmetlen.
Egyébként ez tényleg nagyon mókás, hogy mi mondjuk meg, hogy milyen laborokra vagyunk kiváncsiakKép Bennem a nődoki maximálisan megbízik, és egyáltalán nem haragszik ezértKép Sőt a diabetológus semKép szerintem ez így jól is vanKép

A probléma ott kezdődik, amikor a betegnek fáj a feje és rögtön koponya MR vizsgálatot KÖVETELKép Anélkül, hogy bárki is megvizsgálta volnaKép
Sőt volt már olyan, hogy bejött a beteg, hogy őt most azonnal műtsék meg, mert vakbél gyulladása vanKép Kép
Vendég
 


Szerintem jogos, hogy az ember néha tanácsot adKép Honnan tudná pl. a belgyógyász, hogy nekem a vérsüllyedésemmel szokott gond lenni vagy a vasszintemmel stb. Így meg még segítek is neki....
csakegysokadnick
 
 


Aranykavics!

Írtad hogy a mensid rendszeres,már nem csak norcolutra van. Hogy csináltad?

Nekem a terheléses cukrot éhgyomorra és evés után két órával voltak szivesek levenni,hiába kérleltem őket! Az inzulinra külön beutalót kérnek és másfél hét mire van eredmény! Belgyógyhoz a változatosság kedvéért újabb beutaló szükségeltetik! Úgy nézem két hét mire kiírják a metformot ha a doki is akarja! SZÉP NAPOT!
Vendég
 


Sziasztok!
Vkinek volt a kecskerutától hányinger,szédülés? Vagy inkább a takonykóromra fogjam?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Szia Kiskincs!

Nem rendszeres csak spontán. Kép

Ma a 37nap de még mindig semmi, de akkor mostmár várja meg a szombatot. Hogy a hétfő legyen a harmadik napKép

Puszika
Vendég
 


Nekem semmi bajom nem volt a kecskerutától... igaz, az adimettől sincs... (de az tény, hogy a kecskerutát decembertől folyamatosan nyomtam felfelé - a végén már napi 5 kiskanálnyi teafűnél tartottam... ami valszeg több, mint a most szedett Adimet...)

Mondjuk az is igaz, hogy nálam az Elevit székrekedést kezdett okozni, így ezerrel nyomatom a zabkorpát (minden nap 2 evőkanálnyi forró vízzel összekutyulva...) és az valszeg a Metformin miatt sokaknál jelentkező hasmenést is megfogja... szóval lehet, hogy nálam azért nincs mellékhatása...

(Viszont álmos vagyok... igaz, napi 6 óra mellett nem csoda... én 8-9 órára vagyok kalibrálvaKép de a kecskeruta mellett nem voltam se álmosabb, se kómásabb... ja és nekem az íze is bejöttKép)))
csakegysokadnick
 
 


Az íze nekem sem rossz,és eddig semmi bajom sem volt tőle!
Egyébként a kezdetektől 1 evőkanálnyi füvet forrázom,fél liter vízzel!
Lehet,hogy a vírustól most gyengébb vagyok,azért hatott így,vagy semmi köze a kettőnek egymáshoz?Mert reggel ,miután megittam,kezdődött a hányinger,szédülés!

Nekem a cickától volt folyton hasmenésem.Nem is ittam csak kb. 1 hétig.

KépKép

KépKép
okr
 
 


én a cickafarkot hónapokon át ittam és nem volt tőle semmi bajom... (pont ezért megint el akarom kezdeni a cickafark - palástfű keveréket... csak lusta vagyok elmenni palástfűértKép (a palástfű elvileg a méhet is erősíti és csökkenti a vetélés kockázatát... de ezt bizonytalan helyen olvastamKép
csakegysokadnick
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: