Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok csajok! köszi a hozzászólásokat!arik vagytok.sz-al egy két saját élmény!én úgy tudom, ha a 14. nap,meg utána is negatív a tesz, akkor abbakell hagyni a progikat, és megjön.én is így voltam, így jött meg 8 nap múlva. aztán múlt hónapban 24. napra. nagyon megkeveri az embert!még nem jártam a szbolcsba, szabályosak voltak a ciklusaim.
hsg-ről!olyan rámhírek keringenek itt! szerintem egyáltalán nem volt vészes, pár perc és kész.utána még vásárolni is voltunk,szal nme értem.
én még reménykedem, ma van a 25, nap.most csináltam egy hülyeséget, kádban fürödtem, mert imádok 10 percig, után amegnéztem a víz 40 fokos volt!már elegem van,mindig mindennel vigyázni 1-1,5 éve és soha semmi eredmény!mert ha már tudnám van miért!ma tökre fáj a fejem,és gyogyót se mertem bevenni.
babszi!lehet hogy egy lányra gondolunk,mert mikor a múltkor voltam, ott volt egy csaj,ott sírt hogy dr.m.visszarendelte, mert ki kell kaparni, tök szar volt.főleg hogy biztos beleélte magát!
lola29
 
 


sziasztok csajok! köszi a hozzászólásokat!arik vagytok.sz-al egy két saját élmény!én úgy tudom, ha a 14. nap,meg utána is negatív a tesz, akkor abbakell hagyni a progikat, és megjön.én is így voltam, így jött meg 8 nap múlva. aztán múlt hónapban 24. napra. nagyon megkeveri az embert!még nem jártam a szbolcsba, szabályosak voltak a ciklusaim.
hsg-ről!olyan rámhírek keringenek itt! szerintem egyáltalán nem volt vészes, pár perc és kész.utána még vásárolni is voltunk,szal nme értem.
én még reménykedem, ma van a 25, nap.most csináltam egy hülyeséget, kádban fürödtem, mert imádok 10 percig, után amegnéztem a víz 40 fokos volt!már elegem van,mindig mindennel vigyázni 1-1,5 éve és soha semmi eredmény!mert ha már tudnám van miért!ma tökre fáj a fejem,és gyogyót se mertem bevenni.
babszi!lehet hogy egy lányra gondolunk,mert mikor a múltkor voltam, ott volt egy csaj,ott sírt hogy dr.m.visszarendelte, mert ki kell kaparni, tök szar volt.főleg hogy biztos beleélte magát!
lola29
 
 


Szia Lola!
Sokan amikor nem 'vigyázznak" és mégis várrandósak,akkor sem lesz semmi baj. Egyébként, állítólag a tested jelzi mi a jó és mi nem. Szerintem ne rágd magadat,élvez a füdőzést. Reményedhez pedig valóra válását kívánom.
A hsgt hasonlóan szeretném megélni mint te.Lehet hogy hülyeség,de azon nem múlhat,hogy van e baj ott!? Értem ezalatt,hogy akkor fájhat jobban ha tényleg nem stimmel valami ott.
Egyépkén nekem is volt olyan,hogy reménykedtem abban,hogy esetleg most,az elején.Én sem mertem szedni semmit,ha szarúl voltam és a doki azt mondta,hogy az első 2hétben nem érinti a magzatot semmi,amit eszel- iszol stb.
Szia!
odry
 
 

 
 

helló, Odry!
lehet hogy a hsg függ attól mi van bennt.nekem jobb oldalo nincs petevezető, nem volt minek fájnia,amúgy ép méhűr,ép baloldal volt.
lola29
 
 


Odry es mindenki, aki fel a hsg-tol!

Teljesen egyetertek Lolaval, hogy nincs mitol tartani. Nekem borzasztoan fajt, de 30 perc alatt rendbejottem - lehet meg annyi ido sem kell hozza. Ha nagyon begorcsolsz, akkor kapsz ott fajdalom elleni szurit (algopiryn vagy hasonlo), vagy bekapsz elore a sajat menzis gyogyszeredbol. Egyaltalan nem kell tole tartani - szerintem az altatas rosszabb, es hosszabb is. Annak szokott allitolag jobban fajni, aki a menzesznel gorcsosebb. Pl. en, megis itt vagyok, es meg csak kellemetlen olyan elmenyem sincs, ami lelki traumat okozna nekem. :) Szoval fej a fejjel, es dontsetek ahogy akartok, ahogy szerintetek jobb lesz. Egy biztos, NYUGI!


Lola!
Lehet tenyleg egy lanyra gondolunk - en csak a keresztnevet tudom, hogy Mária. Nagyon rossz lehet neki azon kivul, hogy elvesztette a babat - a testvere most terhes (kb. 19. hetes), es hat az nagyon rossz lehet, ha egy csaladban orulni KELL a testvernek olyan dologban, ami neked nem, vagy nehezen sikerul. Ilyen szempontbol abszolut nem irigylem. Nekem eleg az, hogy a kolleganom terhessegenek orulnom KELL, es az, hogy meg a baratnom is csak elhatarozta, hogy gyereket szeretne, es most terhes. Eleg volt neki ehhez 2 honap.
Szerintem nem olyan oriasi baj, hogy hosszan furdoztel, de azert erre oda kell figyelni. Nincs veletlen egy fenykeped, hogy ne menjunk el egymas mellett a rendeloben? De ha inkabb jobb igy irni, azt is megertem :)
babszi
 
 


Sziasztok! Babszi csak egy babót vártam/várok.
bgyöngyi
 
 


hi!
hát sajna megint negatívat teszteltem!mi a véleményetek ha most abbahagyom az utrot, és a duphastont és kiderül mégis terhes vagyok az baj lehet? hiszen ha vki nem tudja, akkor sem szed semmit, mégis megszüli.nem akarom kitolni a ciklust, úgy fáj a fejem hogy csak na.már reggel bevettem egy gyogyót, mondtam nem érdekel, mert megbolondulok!az utrom el is fogyott.vagy szedjem még a 28 napig? ma van a 26. nap!
babszi!olyan hihetetlen hogy már a 4.inszemem vagy túl!most indult neked is nemrég!én azóta csak kettőn!
nem hiszem hogy talizunk még a rendelőben, mert én megyek lombikra.ennek nem sok értelme, egyszer ért eddig a jó oldalon.ja és mindig ünnepnepre vagy vas.ra esik az insz.kezdem unni!
lola29
 
 


Sziasztok lányok!

Köszi a bíztatást.

Babszi!
Én is osztom a véleményedet az altatásról és pont ezért nem vagyok annyira frászban.
Jó lenne már inszemelni,igazán csak azt várom nagy izgalommal.
Hogy írsz színesen? Én még nem jöttem rá,bár nem is probálta sokszor!?

A TÖBBI CSAJSZLIVAL MI VAN???? Ne kelljen felsorolni titeket,hanem írjatok!!! KÖSZI

Odry
odry
 
 


Odry!
Szines iras: megirod rendesen, majd kijelolod a szoveget, es utana a szint, amilyenre szeretned. Akkor egy jelzo kodot tesz a szoveg utan, es elonezetben latod, hogy sikerult vagy nem :)
Tudom, hogy izgalmas raterni a lenyegre, es en is igy vartam az inszemet. Van, aki azt mondja, hogy inkabb spontan kene egyutt lenni a paroddal, de akkor csak 20% esely van a sikerre. Az inszemmel 50-re emelkedik az esely, igy en meg mindig bizom az inszemben, bar eleg ingadozo vagyok. Most ugy vagyok vele, miert ne sikerulhetne - a sok ellenpelda miatt. De ez van. A nyaron vegigcsinalom, ha lesz bennem eleg ero a 6-hoz, aztan meglatom a lombikot. Eddig azt hittem ha nincs szervi baj, akkor majd osszejon, de most mar nem tudom. Ha jon, jojjon, ha nem, hat lehet megyek tovabb. Meg nem tudom.


Bizony Lola, mar a 4. Es meg mindig semmi hir egy baborol. :( Remelem sikerrel jarsz a lombikkal - lehet neked tenyleg azt kellene tenned. Olyan nehez ilyen donteseket meghozni - eddig azt mondtam, hogy ne menj lombikra, meg hogy kitartast, majd eredmenyes lesz az inszem, de mar nem tudom. En is 30 leszek, es nem egy babot szerettem volna. Lehet hulyeseg varni meg eveket. Lehet igazad van, ha belevagsz. Szoval ehhez kitartast :)
babszi
 
 


Sziasztok! Túl vagyok immár a 6. sikertelen inszemináción, a 16. napon teszteltem, és akkor abba is hagytam a progit.

Lola, Babszi, szerintem is nagyon nehéz az embernek rászánni magát a lombikra, de gondolom, eljön a pillanat... Én spec. 37 éves vagyok, és szerintem elég türelmes voltam a 6 inszemmel.

Csak azt nem tudom, hogyan induljak neki... A Szabolcs u-ban nincs lombik, de vajon ott meg kellene beszélni a dokival? De ő meg mindig csak inszemelne... Nincs valami 5letetek?

Odry, a hsg kíméletesebb, ha UH-s, kicsit rosszabb, ha röntgenes. Nekem UH-s volt, közben nem is nagyon éreztem, hogy csinálnak valamit, csak utána voltak menstruációs görcshöz hasonló érzéseim. Ha valamelyik petevezető nem átjárható, akkor jobban fáj, mert feszít.
jitter
 
 


hát a szabolcsban szerintem megy a szalagmunka, ha te nem mondod hogy változtatni akarsz, szerintem a nyugdíjkorhatárig odajárogatnak, nekik ez így kényelmes.
a doki nem fog elküldeni, neki csak jó ha eggyel több embere van...
szerintem ne is gondolj az átjárhatóságira, csak úgy mint egy kötelező vizsgálat, ami kell a gyerekhez.egy lépéssel közelebb kerülsz!
van egy barátnőm,évek óta kálváriát járt.2 vetélés, 3 sikertelen inszem.most az első lombik sikerült neki,akkor volt neki pont mikor nekem az első inszem.12 hetes nagyon boldog!!!!!!!!!!!igaz hogy 100 rugó volt az injekció, de nem bánja!menjetek át néha a beültetések előtt utáni topikba,kicsit magasabb a sikerkvóta!
lola29
 
 



Babszi!
Nem akarok vitatkozni veled, de te írtad, hogy kitolja az Utro a mensest. Most olvastam el a mellékhatásait, és azt írja, hogy lerövidíti a ciklust... Szóval ha nem jön meg, és még incs baba, akkor az nem az Utrotól van. Felhívtam egyik barátnőmet is, akinek sikertelen lombikja volt, ő is Utrot kapott ráadásul ő kúpot, és neki napra pontosan megjött. Mindenestre én a negatív teszt ellenére folytatom addig, amíg a dokim azt nem mondja, hogy abbahagythatom.
moni
 
 



Sziasztok!
Ma megjött, pedig folyamatosan szedtem az Utrot. Tehát nem amiatt nem jött meg.

Lelkiekben készülök a köv. inszemre.
moni
 
 


Moni!

Az Utro mellett megjohet - termeszetesen. De nem roviditi a ciklust, hiszen akkor a 14 nap se telne el inszem utan. Egyebkent pedig a doki mondta ezt, illetve en ezt tapasztaltam magamon. Bar lehet nem vagyok atlagos. Az Utrot en is huvelygolyonak "szedem". Okoskodni nem akarok, en csak a sajat tapasztalatot irtam le.
babszi
 
 


Sziasztok!
Babszi!
Már pár napja írta,hogy eggyesek szerint sűrgetem és bla-bla.
Lehet,hogy tényleg Ő jön amikor jónak látja.Az bíztos,hogy én az első inszem útán kihagyok 1 hónapot( most így érzem ) Azt sem tudom a doki,hogy megy szabira,de majd 8.-án kiderül és megbeszélem vele. Júliusban lesz a drágám 30 éves,rá egy hétre 1éves házasok leszünk.Úgy döntöttünk,hogy elútazunk és csak egymásnak leszünk,na meg a pihenés lesz a program. Szerintem szeptemberben lesz nekem az első inszem,de majd látjuk.
Na ezért sem érzem magamat türeletlennek,mert szerintem ez nem sürgetés.
Neked csak annyit tudnék mondani,hogy én szívből kívánom,hogy legyen 'gyümölcse" ennek a sok 'kellemetlenségnek".Légy erős és ne veszítsd el a hitedet!!!


Jitter!
Köszi az infot,én is így gondolom.Én úgy tudom a röngenesset csinálják ,de majd kiderül. Nagyon sajnálom,hogy nem sikerült a baba.Ne haragudj,de nem emlékszem a te 'storydra" és látom még nem is olyan rég jelentkeztél fel. Most mi lesz?? Lobik??
Kítartás és ++++++++++.


Odry
odry
 
 


Sziasztok!

Holnap reggel megyek UH-ra, kérlek benneteket, hogy szorítsatok :lol:

Remélem lesz elég tüszőm,az inszemhez :roll:

Kép
Kép
Ági279
 
 


Szia Ági!

Szorítok,aztán holnap várlak,hogy mikor mész inszemre! :wink:
Mit szedsz,annak érdekében,hogy legyen tüsződ?
Majd írj holnap!
Jó éjszakát!

Odry
odry
 
 


Csajok!

Érdekes a dátum és az ídő, amit az előbb küldtem az Áginak?! :?
odry
 
 


Odry!

Nem ugy irtam, hogy feleslegesen surgeted az inszemet, hanem ugy ertettem, hogy en is be voltam tole zsongva, es alig vartam, hogy csinaljak. De ezt nem elmarasztalasbol irtam neked. Kicsit inkabb ugy, hogy en azota atertekeltem magamban, es mar nem zsongok. Egyebkent a Kaaliban ugy tudom ki is kell hagyni egy honapot az inszemek kozott. Nalunk a Szabolcsban ilyen nincs, hacsak te nem dontesz ugy. En most a nyaron fogok ugy donteni, hogy Juliusban kotottsegektol mentesen fogunk NYARALNI, es pihenni. Alig varom!!!!!! Szoval ne hidd, hogy en csak ugy barkit bantani szeretnek! :)


Ági!

Nagyon fogok rad gondolni, es feltetlen ird meg hanyat es mekkorat talaltatok!!!
babszi
 
 


Sziasztok!

Babszi!
Félre érthettél,én nem értettem semmit a válaszodban,azzal kapcsolatossan,hogy te mondanád,hogy sürgetem.
Valamelyik nap a múlthéten folyamatossan ezt hallgadtam a körülöttem lévő emberektől és kicsit rosszul érintett.Mi érezzük,ne más alkosson véleményt,pláne ha fogalma sincs az előzményekről. :x Ide pont ezért is szeretek írni,mert itt kilehet ezeket a dolgokat beszélni és mivel mindenkinek egy a célja,ezért megértjük egymást. :)
Úgy hogy türelmes vagyok,pláne,hogy tisztában vagyok azzal,hogy csakis így van esélyem. :( Ezért várom oly búzgon ,aztán majd látjuk. :wink:
Szép napot!


Odry
odry
 
 


Sziasztok!
Teljesen lemaradtam!Alig tudlak titeket követni. Sokat kellene vissza olvasnom, hogy képben legyek!Sok idő elment a tanulással, pénteken volt az utolsó vizsgám,de pár tárgyból nem tudom a jegyemet.
Jól vagyunk, sajna nekem is megjött, de ezt a suli miatt tudtam. Most egy pici pihi, és megyek a dokimhoz vissza.Jöhet a tesó! :lol:
Közben meg intéznem kell a Gyes-t, mert júliustól nem fogok kapni semmit, ha nem járok utána, nem kérvényezem a folyósítást.
Ha lesz időm küldök képet Ágotáról, nagyon önálló szeretne lenni, mindent egyedül szeretne csinálni.

Puszi mindenkinek!
Szép napot!
Sapé
sapé
 
 


Odry!

Mindig olyat irsz, amivel tokeletesen egyet tudok erteni! Igenis mi ertjuk ezeket, mert mi vagyunk benne. A tobbi ne okoskodjon. De tudom, ha ra kerulne a sor, akkor bizony "turelmetlen" lennel, mert vegre sinen a dolog. En 2 hetig nem aludtam az elso inszemnel, annyira fel voltam spanolva. Hihetetlen! Ezt hallgatod a kornyezetedben? Kiktol?
En is azert szeretek ide irni, mert itt lehet tanacsot kerni, meg mindent megbeszelni. Es vegre nem kinos, es nem kell csak felig kimondani az igazsagot, vagy kiterni a valasz elol.


Sape!

Gratula a vizsgakhoz. Milyen suli is ez?
babszi
 
 


Sziasztok!

Babszi!
Talán egy a felfogásunk és az emberismeretünk!? :D
Azért nem a közvetlen szoros körből hallgatom,ezeket a beszólásokat.Még eleinte a párom is mondta,de az előzmények miatt megérti.Pláne,hogy beígazolodott a gyanum. :)
Sok ember vesz körül a munkám miatt is és ezek nem 'hülyék",gondolhatják,hogy gyermeket szeretnénk.Na ők mondogatnak.Voltam jósnőnél 2 hete és az is ezt mondta. :x Csak tudnám honnan szednek ilyet.
Izgulok érted!!!


[color=violet]Sapé!
Gratula a vizsgáidhoz!Jó,hogy újra lesz ídőd ránk is.A kistesóhoz sok szerencsét.Ágotáról 'anyalkáról" várjuk a képeket!Mikor mész a dokihoz?[/colo


Odry
odry
 
 


Odry! Mit mondott a josno???????????
babszi
 
 


Babszi! Komolyan érdekel??? :P
odry
 
 


Persze, ezt miert kerded?
babszi
 
 


Hát jó,leírom neked!Babszi!

Szóval 20éves koromban voltam nálla előszőr,de nem tudtam,hogy mível foglalkozik.Mikor meglátott mondott bízonyos dolgokat róllam,ami megfelelt a valóságnak.Kíderült rá 7 évra,hogy jósol.Elmentem 3 éve és amit akkor mondott,minden úgy is történt.Akkor ismertem meg a páromat és tökéletessen elmondta milyen és milyen lesz az életünk.Akkor jósólt ikreket,akik indigo gyermekek lesznek. :)
20 évemben,csak kiingázta a 2 gyereket (fiú-lány) :P
Most mondtam neki,hogy minden úgy alakult,ahogy mondta,csak a gyerekek még nem jönnek. :oops:
Nagyon érdekes dolgokat mondott.Említett 1 példát és én mosolyogtam,mert másnap arra a vizsgálatra került sor és az eredményünk sem lett jó,ahogy ő is példálozott.Én egyépkén nem mondtam semmit.
Elmondta hogy kelleni fog az orvosi segítség.Többet figyeljek magamra és ne akarjam görcsössen,mert annak sosincs jó vége.Talpmasszázst javaslott,teát és saját magamban kell helyre rakni dolgokat.
Állítólag az előző életemben nem engedtem egy léleknek,hogy újjá szülessen és most meg kell egymásnak bocsájtanunk,ahoz,hogy új lélek születhessen.A gyerek választ minket....
Érdekes,mert mindigis féltem a nem kívánatos terhességtől és elsem tudnám képzelni,hogy én ilyet tettem volna.Ez a 'hír" nem esett jól. :(
Szóval jönnek majd,ha jónak látják!!!
Csak az a rossz,hogy nem tudom mi miért van és néha magamban keresem a híbát.Na ezt sem szabad,mondta ezt is.Még volt pár érdekesség,de ez a lényege.
Remélem nem volt hosszú,vagy uncsi.

Zsivili!!!Hiányzol. Remélem jól vagy!

Ági!Voltál dokinál???

Odry
odry
 
 


Babszi!
Még azt is említette,hogy az égiek velem vannak és ezt tudom.
Igen sok dolg úgy alakult az életemben,hogy ezzel tisztában vagyok.
Februárban amikor voltam annál a nőnél,aki leimátkozza a lelkeket,már írtam róla.Ő azt mondta nagy áldást kapok,mert lát 2lelket,amit isten beragyog.
A jósnő ezt mondta- nagy áldásban lesz részed,amit isten beragyog.
Érdekes!?Nem???
odry
 
 


Jó éjszakát mindenkinek!!!
odry
 
 


Szia Odry!

Koszi, hogy leirtad a tortenetet! Azt hittem, hogy a josno is olyasmit fog mondani, hogy "sietteted" a babakat; de nem volt errol szo. Igazabol jot josolt - lesz baba, sot, ketto is. Neha en is jatszom a gondolattal, hogy josnohoz, vagy termeszetgyogyaszhoz el kellene mennem, de eddig nem szantam ra magam.


Legyen szep napod!

B.
babszi
 
 


Sziasztok!

Odry, Babszi!

Holnap mehetünk inszemre :D A baloldalon van 3db tüsző, amik 24,22,20mm. Ha ígysem sikerül, akkor következő lépés a Hsg.

Köszönöm, hogy szorítottatok! A következő napokban is szükségem lesz Rátok! Kép

Kép
Kép
Ági279
 
 


Sziasztok!

Ági!
Örülök és írigykedem,de csak kicsit!!! :)
Nagyon szórítok neked!!! Mi veled vagyunk!!!Most már érted és Babsziért izgulhatok. :P
Majd gyere a hírekkel.


Babszi!
Vannak olykor mindenkiben ilyen,hogy de jó volna tudni,mi lesz.
Nem mindegy,hogy kihez megy az ember.Én is csak hozzá járok,persze 'tini" koromban másnál is probálkoztam,de ő a tuti. :wink:
Pont ezért várom már annyira az inszemet. :oops:
Hogy vagy?Érzel valami mást,mint az eddigieknél??? :oops:
Annyira várom már,hogy minél többen babásodjunk itt.


Mindenkinek szép napot,du.án jövök :!:

Odry
odry
 
 


Sziasztok!
Babszi!
Pedagógiai Főiskolára járok.

ÁGOdry!
Köszi! Próbálok a lehetőségeimhez képest minig felkészülni a vizsgákra. Dokimmal úgy állapodtunk meg, hogy ha leteszem a vizsgákat jelentkezem nála és megbeszéljük mi is legyen. De beszéltem azzal a dokival is aki az inszemet csinálta, és szerinte nincs mire várni ha eddig spontán nem sikerült, no persze ha szeretnénk 2. babát. Hát most valahogy itt tartunk. Szereztném ha szeptemberig sikerülne, mert jön a köv. félév.De majd meglátjuk.
i
Ági!
Egy nagy kalappal az inszemhez! Vigyázz magadra!Írj, hogy mi újság!


SKépet igyekszem feltenni, de most mennem kell takarítani, itthon is el vagyok maradva mindennel!
Sapé
sapé
 
 


Milyen muris ez a babanet! Összekeverte a betűket! TEtszik!!! :lol: :lol:
Helyesen: Odry! és nem Sképet, hanem képet!

Sapé
sapé
 
 


Sziasztok!

Túl vagyok rajta,de nem volt egyszerű. Nem találta a doki a méhszájamat, és végül fogóval kellett megfognia :cry: Nagyon fájt, de túléltem :) Holnaptól szedem a Duphastont 2*1 és kéthét múlva tesztelnem kell.

Köszönöm a drukkokat, aranyosak vagytok! Most megyek és vissza fekszem, fájdogál a hasam.

Jó éjszakát Kép

Kép
Kép
Ági279
 
 


SZiasztok!

Babszi!
Hogyan iszod a cickafarkfű teát?Én most kezdtem el inni,naponta 2-szer.2 dl vízbe 1 evőkanállal teszek bele :!: :?:


Sapé!
Gondolom már jó fellélegezni.Még mennyi ideíg tart a suli?(évben)
Mentek nyaralni,pihenni valahová?Neked Ágota,hanyadik inszenél sikerült?


Lola!
Hogy vagy?Mikor mész megbeszélni a lombikot?


Ági!
:oops: :?: :?: Szorítok :!:


Odry
odry
 
 


SZiasztok!

Babszi!
Hogyan iszod a cickafarkfű teát?Én most kezdtem el inni,naponta 2-szer.2 dl vízbe 1 evőkanállal teszek bele :!: :?:


Sapé!
Gondolom már jó fellélegezni.Még mennyi ideíg tart a suli?(évben)
Mentek nyaralni,pihenni valahová?Neked Ágota,hanyadik inszenél sikerült?


Lola!
Hogy vagy?Mikor mész megbeszélni a lombikot?


Ági!
:oops: :?: :?: Szorítok :!:


Odry
odry
 
 


Ági!
Ilyet meg nem hallottam - nalam ilyen sosem volt. Nem tudom, hogy azert, mert "klasszul" meg lehet talalni, vagy mert nem figyelnek ram... Borzasztoan hangzott amit irtal. Nem terek magamhoz. Viszont drukkolok neked, hogy sikeruljon elsore!!!

Odry!
Bevallom en filteresen iszom. A palastfu teat iszom felido utan, az nem filteres. En is 1 evokanallal teszek a teakiontobe, hagyom allni benne es hulni a fuvet, majd atszurom. En csak napi 1 bogre teat iszom, mert mintha azt olvastam volna, hogy tobb nem jo belole. De lehet, hogy ez nem igaz. Majd megnezem a dobozat. Lehet csak igy javasolja... :) Majd megnezem.

Sape!
En azt mondom ne varj a babaval. Ne tedd az iskolat ele. En sajna azt tettem. Most nagyon sajnalom a vedekezesre elfecserelt idot. Lehet, te nem is akarta a sulit ele helyezni, nem azert irom ezt. Persze az is kerdes, hogy hany eves vagy. En 30 leszek. :(
babszi
 
 


Sziasztok!
Babszi!
Én 31 leszek a nyáron, így talán érthető, hogy a második babát szeretnénk. Az iskolát azért kezdtem el, hogy kihasználjam a GYED adta lehetőségeket, vagyis, hogy államilag finanszírozott képzésben részesülhetek. De ez nem azt jelenti, hogy orrvérzésig csak az iskola! A családdal,és a párommal is úgy beszéltük meg, hogy addig csinálom, amíg Ágota sem veszi észre. Nekem, nekünk ő a mindenünk. A tanulás mellet nem hanyagolom el őt sem, foglalkozni kell vele sokat. Most van abban az időszakban amikor nagyon figyelni kell rá, nagy érdeklődő és kíváncsi, de hát gyerek!
Imádja a gyerekeket, és remélem, ha sikerül a tesó akkor őt is ennyire szeretni fogja.


Odry!
Ágota a 4. inszemnél sikerült, de ítam már régebben, hogy több orvosnál is volta.Váltották egymás, mert az egyik ide ment a másik meg oda. A 4. inszem előtt kaptunk új dokit akinek elsőre sikerült, ő vele beszéltem, amit már leírtam.Remélem 1-2 inszemnél többet nem kell majd végezni, olyan ügyi legyen mint az elsőnél!! :lol:
A suliban most teszem le az első évet, vagyis van még 3 év! Azt ne kérdezzétek, hogy 2 gyerek mellett hogy lesz, mert nem tudom, sok évfolyamtársam szült az elmúlt hetekben, és mindenki jött vizsgázni, sőt nem is halasztanak.
Azt tudom, hogy a gyerekek rovására nem fogom csinálni, mert ők az elsők!!!!

Ági!
Vigyázz magadra! Egy jó tanácsot adok ha elfogadod: A feneked alá tegyél egy párnát,. csakhogy megemelje a csípődet( én is így feküdtem az utolsó inszem után), sokat pihizzél, ne emelj, ne csipelj.Hagyd, hogy a család segítsen neked! Ezt a 10-15 napot csináld így és sikerülhet!Sokan nem pihennek, mert úgy vélik, hogy olyan mintha spontán estek volna teherbe!De ez nem így van, csak egy beavatkozásnak vagy kitéve, mégha nem is nagynak nevezhető!Ha már pénzt időt rászán az ember akkor az a pár nap pihenés is belefér, szerintem! Szorítok neked!


Sapé
sapé
 
 


Sape!
Biztos figyelmetlen voltam, es ha jobban belegondolok, nagyon is az voltam, mert mar emlexem Agotara. Sot, a fenykepere is emlexem :) :oops: Igy teljesen mas a leanyzo fekvese - nektek mar a masodik menet jon, mig mi az elsore varunk. Persze ez nem vigasztalhat titeket teljesen, mi meg irigykedhetunk :) En legalabbis mar nagyon regota irigy vagyok mindenkire, aki terhes, vagy akinek babaja van. :oops: Remelem a dokid ismet szerencset, illetve babat hoz nektek. Nekem, mint biztos olvastad, a 4. inszem van eppen folyamatban; jovo het csut. vagy pentek kell tesztelni. Nincs MÁS erzesem, nincs semmi kulonos. Neha azt gondolom sikerult, neha ugy gondolom nem. Te mikortol erezted magad masnak? A 2 het, ami a tesztelesig elmulik, hoz valamilyen MÁS erzest? Tudod, ugy ertem, hogy allandoan vizsgalom a testem minden rezduleset, hatha erzek cicifeszulest, de meg semmi. Eddig 1 het telt el. Mindig azt hittem azonnal fogom tudni, ha valami MÁS rajtam vagy bennem, de mar nagyon bizonytalan vagyok. Az elso ket inszemnel gorcsolgettem, most a masodik kettonel alig. Neha ejszaka erzem, hogy faj a hasam, de egyaltalan nem ugy, mint korabban (a 2.-nal)
babszi
 
 


Sziasztok!

Sapé! Köszönöm, és megfogadom a tanácsod, és igyekszem betartani :lol:

Kép
Kép
Ági279
 
 


jelentkezem!tegnap megjött sajna!jún 20-ra kaptam időpontot a kaáliba!annyian vannak várólistán!a doki azt mondta megcsinálja a lombikot a nyáron!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hurrá!ez a hónap itthoni próba lesz, most nem megyek már inszemre!még el kell kérni a papírokat!mindenkinek szorítok!
lola29
 
 


Lola!

Irnal nekem reszletesebben a lombikrol a cimemre:
ildi76@freemail.hu Nagyon erdekelne mit csinal elotte meg - vizsgalatot, es hany honapot kell ra varni...stb.
babszi
 
 


Sziasztok lányok!

Nagyon rossz az ídő itt nállunk,folyamatossan esik.Ettől a kedvem is elmegy.Remélem azér lesz jó ídő,annak ellenére,hogy az ídőjósók nem igérik. :(

Babszi!
Köszi,akkor én is csak 1 pohárral iszom.Annyira rossz az ize,hogy annyi is elég.Ma egyek talpmaszírozásra,kiváncsi leszek. :)

Lola!
Ha nem nagy kérés ide is írhatnád,mert engemet is érdekelne.Nem baj ha kicsit tapasztaltabb az ember.Remélem nem gond neked,meg BABSZINAK sem
:!: :?:

Sapé!
Bocsi,hogy nem emlékezdtem,de így már beúgrott. :oops:
Mindenhez sok síkert
:!:

Ági!
Én is csak annyit tudnék mondani,hogy pihi és pihi :!:
Vigyázz magadra.


Zsivili :?:

Odry
odry
 
 


Sziasztok!
Borzalmas idő van itt, de szerintem mindenhol.Esik, fúj a szél, olyan érzésem van, hogy jön az ősz, majd a tél. A kabátot is vissza kellett venni a hűvös szél miatt.

Babszi!
Én különösebbet nem éreztem, sokat pihentem, táppénzre vettettem magam. Nekem az inszem után 10 napig Duphastont kellett szednem, majd mivel nem jött meg ultrahangra küldtek el. Itt üres petezsákot láttak, de a doki azt mondta,hogy ne aggódjak ilyenkor előfordulhat, mivel még korai terhességről lehet szó, 1 hét múlva hívott vissza, itt már minden ok-s volt, látszott a lüktető zsák. Nagyon boldog voltam, hiszem 3 évet vártunk rá. Ettől már csak a születése volt nagyobb boldogság, amikor kezembe vehettem. Kívánom, hogy ti is hamar megtapasztalhassátok, milyen csodás dolog anyukának lenni.
Ne aggódj mielőtt sikerült volna én is olyan voltam mint te, féltékeny és irigy voltam minden anyukára és kismamára. A férjemnek azt mondtam, hogy nekünk soha nem lesz gyerekünk, de ő mindig megvígasztalt és bíztatott! Utolag visszagondolva neki volt igaza, csak én akkor másként láttam mindent.
Csak nyugi! Biztosan neketek is sikerül!
sapé
 
 


sziasztok lányok!
hát még én se tudok sokat a lombikról.szerintem ez mindenkinél változó, emellett orvostól,és kórháztól is függ.úgy tudom, hogy ha van szervi hiány-mint pl. nálam nincs egy petevezető, az jelentős indok.úgy tudom nomál esetben 6 inszem után csinálnak lombikot.egyenlőre annyi, hogy nekem ismerősöm volt, de így is nagyon kellett erősködnöm,mindig le akartak rázni.de mondtam hogy nekem azon az oldalon érik mindig ahol nincs petevezető, így beleőszülök a 3 inszembe!és így kaptam időpontot 20-ára,és akkor lesz egy uh,és konzultáció.ez a hónap addig itthoni próba,és azért reménykedem így is,hátha sikerül.
lola29
 
 


aztán azt mondta a doki, hogy nyáron megcsinálja!!!!!!!!!még tegnap vissza is csekkoltak a kórházból, hogy kérdezi a doki, kaptam e időpontot!ezen nagyon csodálkoztam!3-4 hét a várólista, annyian várnak rá.barátnőm 1-1 injekciót kapott,ez volt 50-50 ezer ft.de ez is mindenkinél változó szerintem.egyenlőre ennyit tudok, meg azt mondta az asszisztens, hogy a férjemet is újra vizsgálják,alaposabban,más módszerrel, mint eddig.
részletesebben 20. után jelentkezem!
addig ha kíváncsiak vagytok nézzetek a beültetés előtti topikba.vagy ajánlom a lombikbabát a googleba,írjátok be, van az a nagy táblicsku, az is nagyon jó!
addig is mindenkinek kitartás,türelem rózsát-babót terem!!!!!!!!!!!
lola29
 
 


Sziasztok!

Én egy másik topikba szoktam járni, de akadt egy "kis" problémám.
Bízom benne, hogy Ti tudtok nekem segíteni!
PCO-s vagyok volt lapar műtétem és még mindig semmi.
Orvosom most kéri az előjegyzésemet inszemre.

Annyit már tudok, hogy csak a gyógyszer 30 ezer Ft.
De a többi részlettel nem vagyok informálva.
Táppénzen lehet lenni a beavatkozás folyamán?
A gyógyszeren kívül mennyi pénzt kell még belefektetni egy inszembe?


Előre is köszönöm, hogy foglalkoztok velem.
lara26
 
 


kedves lara!

nem 30 ezer a gyogyó 1-2 ezer a fostimon inj,ha kéred a progik 2-3 ezer ft.a choragon 4000 ft körül van.a szabolcsban ingyenes az inszem a kaáliban 30000 ft.szabolcsban ha hétvége 15-20-at kér a doki ha akarod akkor megcsináltatni.táppénzre kiír a háziorvosod,írnak igazolást ők.
lola29
 
 


Lola! :)

Köszi a gyors választ!!!

Én Pécsre járok a Nőgyógy klinikára.

Esetleg valaki nem tudja, hogy ott ingyenes -e a beavatkozás?
lara26
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: