Új privát üzeneted érkezett!

fix.b
még egy szíves kérés, szegeddel megnéznéd a naptáramat? sikerült lekérni a holdnaptárt, de nem tudtam lementeni!!!!
köszi
horvathildiko
 
 


horvathildiko!

Itt a táblázat Szegeddel, nem tudom, változtatott e valamit, szerintem nem nagyon..

1171452531.27.doc

Aki ezt a módszert kitalálta, ő mondta, hogy a legoptimálisabb, ha 24 órán belül van az akció. És Te írtad, hogy a férjednél van a gond, bár nem tudom, pontosan, mi, de ezért is írtam, hogy mindenképp kevesebb mint 24 óra legyen a két időpont között. (ha pl. nem élnek sokáig neki a spermák, vagy kevés van stb..) A piros napokon lehet próbálkozni, mert ha mondjuk az első piros napon próbálkoztok, az még odaérhet az utolsó piros napra. De ha mondjuk nagyon lassúak, akkor jobb minél közelebb lenni az utolsó naphoz és időponthoz! Szerintem ezért érdemes a megadott utolsó időponthoz 24 órán belül lenni, és előtte kb. 3 nap nem próbálkozni, hogy legyen megfelelő mennyiségű minőségű x vagy y apának :)

fix.b
Vendég
 


fix.b!
nagyon köszönöm a segítséget!
az előzőnél volt 2. oldal a pontos időponttal, akkor gondolom jó szegedhez is, ha nincs nagy különbség.
horvathildiko
 
 

 
 

Sziasztok!

Valakinek szokott olyan lenni, hogy peteéréskor úgy érzi, mintha meg akarna jönni, illetve kicsit fel van puffadva?

Köszi, ha válaszol valaki!


horvatildiko!

A másiknál nem kéri külön a várost, csak azt, hogy milyen időzóna. Így az marad, ami az előzőnél volt.

fix.b
Vendég
 


fix.b!
igen, nekem olyan érzésem van, így lehet tudni mikor van a peteérés. nem éreztem ilyet, csak amióta lombikra járok, azóta van ez az érzés!
horvathildiko
 
 


fix.b!Neked is Boldog Valentin Napot!Reméljük hó végén meglesz az eredménye a jól sikerült napnak. pindurandusz
pindurandusz
 
 


horvatildiko!

Köszi, akkor ma úgy néz ki peteérésem van, mert egész nap nagyon olyan, mintha meg akarna jönni, és fel vagyok teljesen puffadva..


pindurandusz!

Én is nagyon remélem! ;) Köszi.. Nektek is hasonlókat! : :lol:

fix.b
Vendég
 


Szia fix.b!
Én szerencsésnek érzem magam,mert minden honapban a ciklusom 19-21.nap valamelyikén erős szurkálást érzek a petefészkemnél és a hüvely váladék mennyisége is megnő.
Érdekes hogy az étvágyam is megnő egészen a mensiig.

Henus
henus
 
 


Henus!

Szurkálás nekem a múlt hónapban volt, a Jónás napon, de sajna akkor nem jött össze. :cry: Jó lenne, ha most sikerrel járnánk! :lol:
Mi újság amúgy, jól vagytok? Szabi meggyógyult már?

Vendég
 


Fix.b!
A Szabolcs már hétfőn ment oviba 2 hét után már hiányzott neki most a Bencus lett bárányhimlős a változatosság kedvéért ,eddig náthás volt amiatt volt nyügi most meg ezért.De 3 hét után azt hittem megusszuk nem kapta el de mégis kitartó egy betegség!

Henus
henus
 
 


Szia Fix.B!
Köszi a Jónás naptárt, és ha nem nagyon gond, megcsinálnád most a valódi születési helyemmel?
Gyoma, 1970.02.24. 13 óra, 30 perc.
Köszi: Anikó
ancika70
 
 


Vendég
 


Henus!

Sok gyógypuszi Bencének! :lol: :wink: :lol: :wink: A farsangra azért ő el tudott menni, vagy ő is lecsúszott róla? Szabiéknak nem lesz pótfarsang? Vagy nem hiányoztak sokan?
Vendég
 


Fix.b!
Köszi a gyógypuszit!
Itthon farsangoltunk szerintem nagyobb bulit csaptunk mint ott volt.Nem szoktak potfarsangot tartani,szegénynek még azt se engedték meg hogy elvigye hétfőn megmutatni a jelmezt amibe szerepelt volna.Indok hogy akkor a többiek is el akarják hozni de nem hiszem,hogy 6 évesen ne értenék meg hogy ők nem hiányoztak a farsangról csak a Szabi.Én meg probálom őt vigasztalni.

Henus
henus
 
 


Sziasztok Lányok!

Ismét benéztem egy fárasztó hét után! Úgy látom a valentinnap mindenkit meg mozgatott ha nem is csapott nagy ünnepléseket.

Én az eredményét várom :wink:

Henus!

Sajnálom, hogy Szabinak nem sikerült a jelmezét bemutatni. Egyébként minek öltözött volna? Bencusnak meg gyógyulást. S főleg ne kapargassa őket.

Mindenkinek kellemes és szép hétvégét kívánok:

Bikka
bikka
 
 


Sziasztok Lányok!

Régen voltam már erre, a múlt héten nem túl sok időm volt. Szeretnék kérdezni, mert Ti sokkal okosabbak vagytok ebben a kérdésben.

Nekem idénre sokszor magas rizikófaktort írt a lunarium.com honlap. Így emiatt valószínűleg át fog csúszni a babaprojektünk év végére vagy jövőre.
Csak az jutott eszembe, hogy mi van akkor, ha én nem a Jónás-napomon leszek terhes. Akkor is áll a rizikófaktor? Szerintem nem, mert az csak a jónáás napokra vonatkozik. Gondolom én. Nekem meg idén a peteérés és a jónás napom még köszönőviszonyban sincsenek.

Ti mit gondoltok? Most így elbizonytalanodtam egy kicsit.
pocócska
 
 


Bikka!
Szoritok,hogy meglegyen az eredménye!

Szabolcs batman lett volna, szuper jelmezt küldött neki a nővérem.
Köszi, már gyógyulgat a Bencus nem engedem vakargatni kenegetem neki erre való keverékkel.

Pocócska!
Erre nehéz a válasz, nekem utolag megnézve 3-as rizikofaktorral fogantak a fiaim nem tudom ha akkor tudtam volna erről akkor is eggyütt vagyunk-e abban a honapban.

Henus
henus
 
 


Sziasztok!
Mi az a rizikókaktor és azt hol kell nézni?
Bocs hogy ilyen hülyeségeket kérdezek,de ebben még kezdő vagyok. Amugy én is megcsinálltam magamnak a naptárt és reméllem bejön. Amugy azon jelöli a rizikofaktort?
eika
 
 


Sziasztok Lányok!

Csak benéztem, de úgy látom a hétvégén mindnki egy kicsit másfelé járt.

Eika!

A rizikó faktor a baba egészségére illetve a szülésnél adódó komplikációra utal. Minnél magasabb az érték annál nagyobb a veszélye annak, hogy valami probléma lehet. Én itt olvastam arról az oldarról ahol ezt adatot is kiszámolja a gép.

Mindenkinek jó hetet kívánok:

Bikka
bikka
 
 


Henus!

És volt valami gond a szülésnél, vagy a fiúkkal?

Mert arra gondoltam, hogy ha akkor lennénk együtt, amikor peteérés van, hátha a magas RF-ket ki lehet küszöbölni. De nem tudom.
pocócska
 
 


Sziasztok!

Nekem olyan kérdésem lenne az RF-el kapcsolatosan, hogy az időzónáknál hagyni kell amit felajánl, vagy változtatni kell rajta?
Sanos nem tudok angolul.

Előre is köszi a válaszotokat. :oops:
katka5
 
 


katka5!

Azt az időzónát kell beállítani az elsőnél, ami a születési helyednek megfelelő. Ha Magyarországon születtél, akkor GMT+1. Illetve az alatta lévőnél meg azt, ami a fogantatás helyének megfelelő. Ha az is Magyarország, akkor az is GMT+1.
Vendég
 


Kedves fix.b!

Köszönöm szépen a válaszodat! Ha esetleg még kérdésem lesz, fordulhatok hozzád? :lol:

Katka
katka5
 
 


katka5!

Persze, szívesen segítek ha tudok. Akár mailt is írhatsz!

Szia!
Vendég
 


ditke74 és Henus!

Merre jártok? Kép Csak én tartom itt a frontot? ;)


Ditke74!

Lassan 23-a lesz.. Remélem, jó hírrel jelentkezel.. :lol:


Henus!

Bencus jobban van már?
Vendég
 


Szia Fix.b!
Nem tüntem el "csak" lebetegedtem!
A Szabcsi mult héten volt oviba és még nagyon le volt gyöngülve igy hazahozott egy kis influenzát.
Vasárnap majdnem 40 fokos láza volt vihettük az ügyeletre mert nem ment lejjebb a lázcsillapitotól.Másnap hajnalban Bencus ugyanez reggel két gyerekkel gyerekorvos influenza mandulagyulladás.Én hétfőn éjjel lettem rosszul minden tünetet produkálok azota.Apa tartja azota a frontot háztartás,főzés.
Ha jobban leszek jelentkezem!

Henus
henus
 
 


Szia Fix.b!
Nem tüntem el "csak" lebetegedtem!
A Szabcsi mult héten volt oviba és még nagyon le volt gyöngülve igy hazahozott egy kis influenzát.
Vasárnap majdnem 40 fokos láza volt vihettük az ügyeletre mert nem ment lejjebb a lázcsillapitotól.Másnap hajnalban Bencus ugyanez reggel két gyerekkel gyerekorvos influenza mandulagyulladás.Én hétfőn éjjel lettem rosszul minden tünetet produkálok azota.Apa tartja azota a frontot háztartás,főzés.
Ha jobban leszek jelentkezem!

Henus
henus
 
 


Henus!

Nem semmi.. nem irigyellek! Gyógyuljatok meg minél hamarabb!!! Nem jó betegnek lenni :( Mi szerencsére nem kaptunk el eddig semmit, de gyorsan le is kopogom. Én évek óta még csak náthás se voltam, Petinek sem folyt csak egyszer az orra az elmúlt fél évben, és férjem is jól bírja a strapát.

Sok gyógypuszi mindannyiatoknak! :lol: :) :lol: :)
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Csendes a vonal.

Sajnos nálam úgy néz ki elsőre nem jött össze a Jónás módszer, de az lett volna ha csoda ha igen. Így nem adom fel. Bár egyenlőre még csak a hasam görcsöl.

Henus!

Gyógyuljatok meg minnél előbb! Jól elkaptátok.

Betty!

Jó az új kép!

Üdv mindenkinek: Bikka
bikka
 
 


bikka!

Nyugi, nálam sem jött be elsőre a Jónás módszer, mert ugyebár januárban csak egyetlen egy nap (a Jónás nap) próbálkoztunk. Szerintem se add fel, a Jónás napokat mindig vegyétek bele az akció időpontjába :) Mikor kell megjönnie? Nem csinálsz olyan vonalzót, mint én?
Vendég
 


Bocsi lányok hogy csak most irok, de eddig nem volt jó a számitógép!

Fix.b.!

Aranyos vagy, hogy igy nyomon követed az eseményeimet! :wink:
Még eddig semmi menzi, de szerintem holnap megjön, mert görcsölget a hasam! :cry:

Henus!

Gyógyuljatok meg!
Vendég
 


ditke74!

De nem szokott késni, ugye? Ez már jó jel.. Szerintem ne legyél abban még olyan biztos, hogy meg fog jönni.. Én drukkolok nagyon :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Fix.b!

Köszi a drukkokat, majd meglátjuk! :wink:

Veled mi van? Hogy állsz?
Vendég
 


ditke74!

Amint látod a vonalzóm, még 3 nap van hátra ebből a ciklusból. Én reménykedem..
Amúgy én fent vagyok a wiw-en (olvastam másik topikban, hogy kérdeztél másokat), nyugodtan bejelölhetsz, mailcím alapján megtalálsz :)
Vendég
 


Fix.b!

Akkor most én drukkolok Neked! Remélem összejön! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


ditke74!

Úgy legyen!!! :lol:
Vendég
 


Betty!

Bejelöltelek!
Vendég
 


ditke74!

Én is ..meg Peti is ;)
Vendég
 


Betty!

OK!
Vendég
 


Betty!

Sajnos most jött meg! :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


ditke74!

Nagyon sajnálom :( :( :( :(
Nem csinálsz ciklusos vonalzót? Ha jól számolom, akkor március 5. és 11. között kell sokat próbálkoznotok :) Előbb utóbb össze kell jönnie!!! :lol: :lol: :lol: Én most nem várok semmit, már ami minket illet..ha akar a kistesó, úgyis jönni fog ;)
Vendég
 


Betty!

Drukkkolok Nektek! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Szia Fix.b!
Nagyon szorítok hogy baba legyen a dologban!
Kösz a jókívánságokat. :lol:

Ditke74!
Sajnálom na de majd márciusba jön a tavasz meg a baba !

Bikka!

Neked is nagyon köszi, már egész jól vagyunk csak jó náthásak.

Henus
henus
 
 


Henus!

Köszike ;)
Nektek elsőre összejöttek a fiúk? Jobbulást mindannyiatoknak!!!!
Vendég
 


Fix.b!
A Szabolcs váratlanul jött még nem terveztük "csak"jönni akart.
Bencuskára 6 honapot vártunk alig birtam ki.
Lehet hogy egy kislányra éveket is képes lennék várni csak legyen "lehessen".

Henus
henus
 
 


Betty!

Remélem jó hirekkel jössz! :wink: :lol: :wink: :lol:

Henus!

Én is igy vagyok vele, majd a köv. hónap sikerül! :wink:
Vendég
 


Henus!

Mi Petire 3 hónapot vártunk, remélem, a kistesó hamarabb jön ;)


ditke74!

Én is remélem nagyon! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Betty!

Ez már biztató, hogy még nem jelentkeztél!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Szia Betty!

Én is nagyon szorítok nektek, remélem jó hírekkel jössz!!!

Lehet, hogy írok majd email, bár jobb lenne, ha msn-en tudnánk dumcsizni. Én egész nap be vagyok itt a melóhelyemen jelentkezve.

Katka
katka5
 
 


Betty!
Ne csigázz,mizujs?
Nem kellett volna már megjönnie?

Henus
henus
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: