Új privát üzeneted érkezett!

De azért holnap tesztelsz ugye?
Egyébként akkor lassan apára fel! :wink: Hátha most sikerül, ha egyébként nem jött volna össze!
A görbe azért nem minden, nem kell annak szépnek lennie! :wink:

Köszi én jól vagyok, holnap kezdem a Closty-t!

Kép
bettike
Eger
 
 


Egyébként regisztráltam arra az oldalra és tök jó, köszi a tippet!

Kép
bettike
Eger
 
 


Hát sajna apa elment éjszakára,majd reggel....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Neked,hogy kell szedned?
Meddig kell szedned?
Képzeld el,mikor felirta a doki,úgy elhadarta a szedését,hogy csak azt értettem,amit neked is leirtam,kiment a rendelőből,úgy ott hagyott,hogy még kérdezni sem tudtam.
Most folyamatosan kell szedni,vagy csak a mensi alatt,és ha másik hónapban megint megjönne,kezdődik előről a szedése?!
Vagyhogy van ez???
Vendég
 

 
 

Ugye milyen jó???????????
Nekem is tetszik,főleg a lány- fiú napok,mondjuk nekem mindegy mind kettő van,nekem a lényeg,hogy a pocakomba legyen és az egészség!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Leszel még?
Mert ha nem,én fekszem le!!!!!!!!!

JÓ ÉJT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

De azért még bekukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


De vagyok még!

Nekem 5. naptól 5 napig kell szednem napi 1-et! Ez egyébként doki függő! Ha megint megjön nekem jelentkezni kell a dokinál, és ő mondja rá az áment, hogy újból kezdjem a szedését vagy mi legyen!

Kép
bettike
Eger
 
 


Na én is megyek még van dolgom!
Jó éjt!

Kép
bettike
Eger
 
 


Nekem megirt 3 havi adagot.
Ugye milyen lökött?
A kedvem rögtön elvette,nem hogy egy adaggal engedett volna el,és azzal,hogy hátha nem jön meg a következő hónapban.
Nem,ő megirt 3 havit.
Én már úgy szeretnék terhes lenni,de nem csak én vagyok igy ezzel?
Megsem gondoltam,mikor abbahagytuk a védekezést,hogy ennyit kell várni,azt azért gondoltam,hogy nem rögtön az első hónapban sikerül,no de ennyit!!!!!!!!!!!!!!
És a rettegés ciklus végén!Megjön,nem jön?!
Percenként megyek a wc-re.
Vendég
 


JÓ ÉJT, AKKOR ÉN IS FEKSZEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Hát ezt csak nem tudtam szó nélküli hagyni! :shock: 3 hónapot előre!? :shock: EZT ÍGY TILOS!
Elvileg minden hónapban UH-val kellene követni, hogy hat-e és hogy nem lesz e cisztád tőle! Nem hogy 3 hónapig rád sem nézni!
Szerintem sürgősen keress másik orvost!

Kép
bettike
Eger
 
 


bettike!
Ha megjön 12.napon mennem kell hozzá,én nem irtam,hogy 3 hónapig nem kell menni hozzá.

Nem teszteltem,szerintem fölösleges,mert ha terhes lennék,akkor most nem lenne pé-m.
Már pedig most van,tegnap este majd megörültem olyan görcseim voltak,feszült a hasam is,már azt hittem a mensim jön meg.
Van még 2 tesztem azt megtartom erre a hónapra.

Hogy vagy ma?
Felkeltél már?
Én igen,mert főznöm kell,reggel már menni kell dolgozni.



JÓ REGGELT A TÖBBIEKNEK IS,SZÉP NAPOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Megjöttünk Hévízről!!!
Az újak nagyon pörögtek! Ügyesek vagytok!

Jezsek!!!!!!!Hatalmas gratula!
Gyöngyi! Kár, hogy nem futottunk össze!
Ria! Merre vagy?
Dana! Ismét a szabadban? :lol:

Kép
vikike0429
 
 


Sziasztok!
Hazajöttem.... hihetetlen hétvégém volt. Az apukám indult a gyulai böllérverseyen és 2. lett!!!!! Én annyira büszke vagyok!!! 11 csapat volt, az övéké most indult először és mindent apa csinált (ugyanis csak ő szakember)..... én el is sírtam magam! :oops:

Kriszti!
Hőileg ne aggódj... az enyém sem kutya...

ezt nézzétek:
Kép

babszika
 
 


Szia Babszika!

Gratulálok, apukád ügyes volt!
Hát igen a tiéd is érdekes!
JÓ ÉJSZAKÁT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Köszi Kriszti!

Jó éjt neked is!
Kép

babszika
 
 


Sziasztok!

Ria! Gratulálok Apukádnak!!!!!!!!!!!!!!!!!!A görbéhez nem értek. Érzések??????Nekem már tegnap este picit fájt a hasam. El is keseredtem.....Éjjel pedig azt álmostam, volt egy pici babám.Kár, hogy csak álom volt....

Kép
vikike0429
 
 


sziasztok.

babszika.gratula apukadnak.
hat a gorbed eleg fura.ha nem tudnam hogy stimulalnak azt mondanam hogy ez anovus gorbe.

vikike.a pici pocifajdalom jelenthet jot is,fel a fejjel bizni kell.

t.kriszti.akkor teged nem is hivott vissza a doki kozepidoben ultrahangra???

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Kriszti! Jaj akkor bocsi, azon a részen biztos átsiklottam, hogy menned kell! Akkor csinál UH-s követést? Az jó nagyon! :lol:

Én tegnap pecázni voltam, szóval igen már fentvoltam, amikor írtál! :lol: Köszönöm jól vagyok egyébként!

Vikike! Azért várható mensi előtt egy héttel feladni! :twisted: Ejnye!

Babszika! Akkor nagyon ügyi apukád van! :lol: Ebben a hónapban szedtél valamit, bocsi de nem emlékszem! Mert a hőd tényleg érdekes! :shock:

Kép
bettike
Eger
 
 


betti te hanyadik napon mesz uh-ra?

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Bizony csajok, stimus hónap ez és mégis ilyen a hőm.... :shock:

Bettike!
closti (3x1) és choragon szuri .... szóval elvileg, meg kellett legyen a repedés.... de a hőm szerint.... :? :cry:

Viki!
Semmi érzés.... semmi... jobban mondva, most már kezd érzékeny lenni a cickóm. Persze, nem véletlenül, hisz meg fog jönni 3 nap múlva.
Az álom lehet, h előre jelezte a jövevényt! Ne add fel, hiszen lehet beágyazódás is a görcs!!!!

Köszi a gratulációt!!!!!

babszika
 
 


babszika,akkor tutira meg kellet hogy repedjen.

en pregnilt kapok majd(ha lesz egyaltalan mit repeszteni)na meg a ferjem is beteg kezd lenni.szoval nem nez ki valami fenyesen a helyzet.

Kép
monyo83
 
 


Ez nem hangzik túl jól Gabi!
Kúráld ki apát gyorsan!!!!!! :wink:

Én is azzal nyugtatom magam, h biztos megrepedt.... de ez még nem jelent semmit..... hiszen szörnyen alacsony a hőm.... na, de majd kiderül, h mi lehet a gond.... remélem!

babszika
 
 


babszi es stimu nelkuli ciklusban milyen a gorbed?akkor is iylen?

Kép
monyo83
 
 


Oké, csajok nem hisztizek! Igazatok van, a remény hal meg utoljára! :oops: :oops:

Gabi! Gyógyítgasd meg a Párod, és hajrá!!!!!!!Hol tartasz most a ciklusban?
Ria! De akkor te se legyél negatív! Bármi lehet még. A cicifeszülés is utalhat babára!
Betti! Neked lassan jönnek az "akciózós" napok.Drukkolok!

Mennem kell dolgozni.........Este jövök!

Kép
vikike0429
 
 


Gabi!
Én stimu nélkül még nem néztem a hőmet.

Viki!
Én nem vagyok negatív. Én már tudom, h most sem lesz bébink. De valójában azt mondom, h nem is baj. Egyenlőre pörögnek az események az építkezés miatt, úgyhogy .... úgyis lefoglal.
A cickók meg nem feszülnek. Csak úgy fájdogál a bimbim. És a hőm is elárulja, h nem jön a bébi....

babszika
 
 


Sziasztok!

Gabi!
De vissza hivott a doki,12.napon uh-ra.

Babszika!
Ne add fel!Még nem biztos!


Bettike!
Sok halat fogtatok?


Vivike!
Igen a remény hal meg utoljára!


Puszi mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Én is dolgozok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Olyan aranyosak vagytok!
Jókat mulatok azon, h próbáljátok bennem tartani a lelket, holott az sélyem kb. a 0-val egyenlő..... :lol:
Azért nagyon köszi!

Na én is lelépek!
Puszka!

babszika
 
 


kriszti akkor jolvan.akkor baj nem lehet.

babszika :lol:

hat nalunk ez a honap kimarad.most beszeltem a ferjemmel,lazas es faj a mandulaja.ugyhogy nem is megyek uh-ra holnap,minek.
majd elmegyek jovo heten hogy megnezze nem maradt-e cisztam es kesz.
kicsit szomi vagyok azert.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Monyo! És valami fortéllyal nem tudod rávenni apát egy kis akcióra???

Egyébként nem megyek UH-ra most, nem követjük nyomon! De nem is bánom, mert most nem lenne rá időm! A hőmérőzéssel és testi tünetekkel együtt úgy is tudom, hogy mikor volt pé! Nagyon kicsi adagot szedek! Szerintem baj nem lesz belőle!

Kriszti! Nem nagyon volt kapás, de azért jól éreztük magunkat!

Vikike! Köszi! Rajta leszünk a témán az tuti!
:lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Gabi! Apánk lehet, hogy pont jót tenne, ha kiizzadná a betegséget! :oops: :lol:

Kép
vikike0429
 
 


JÓ ÉJSZAKÁT MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PUSSZANTOK MINDENKIT!

HOLNAP TÖBBET IROK!IGÉREM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kép

Gyöngyi????

babszika
 
 


Dana????????

babszika
 
 


Sziasztok!

Reméllem mindenki jól van,mióta vissza mentem dolgozni,nincs annyi időm irni,ahogy most nézem,nincs senki babszikán kivül!
Ma senki?????????????????
Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Ma mentem újra melózni először 2 hét után két heti riportálással el voltam maradva, tegnap néhányatok városában( hírős fővárosban voltunk a kollégáimmal) szóval nem voltam gépközelben....változás semmi...csütörötkön nézi a dokim a tüsszőket...apa szerdán jön haza...úgyhogy itt lesz amikor kell.....de inkább negatívan állok hozzá....tök szar így egyedül, éppen hogy arra az időre összehozzuk hogy itthon legyen. Hát ez pech volt, hogy pont most küldték fel Bp-re meózni, de hát ez a kötelessége...végülis már 3 hónapot átvészeltem...mert csak nekem ( picit a srácunknak is) kell átvészelnem, nekem jutott ki a tuttiból...nézegetem a pozitív teszteket( topikban) hát irigylem őket.....
gyongyi1971
 
 


Sziasztok!
Reggel akartam jönni, de nem engedett be a rendszer.
Gyöngyi! Kitartás a melóhoz! És hajrá pozitív teszt!
Ria! Csatlakozom Hozzád, én is keresem Danát. HOL VAGY DANA??????????

Kép
vikike0429
 
 


Sziasztok!

Na ezt nézzétek:
Kép
Én mondtam, h meghülyült a szervezetem.... bolond ez az április.... :shock: :?

babszika
 
 


Babszika! MInta szerű beágyazódási esés a 4. napon, hisz a 18. nappal pont elkaptátok a pé-t! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Egy hét múlva kiderül! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Babszika!
Ez nagyon szép görbe,egy pár nap és tesztelheszt!
Megyen a drukkolás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Hajrá pozitiv teszt++++++++++++++++++++++++++++++++++++



Én megvagyok,pont félidőben.
Ti jól vagytok?????
Vendég
 


Sziasztok Kedveseim!

Az újaknak ha még nem köszöntem akkor most külön szia....

olyan...aranyosak vagytok hogy hiányoltok.... :oops: annyira jól esik.

Hát kicsit elástam magam a saját bajomban...
barnáztam több mint 10 napig...örlődtem hogy mi a csuda lehet...nagy nehezen sikerült eljutnom hétfőn dokihoz, úgy néz ki semmi komoly csak a szopi miatt kínlódik a szervezetem...hát maha jó, na mind1 ífgy aztán nemhogy nincs egyelóre ciklusom de még szerelem sincs apával... :evil:
no, hát a hormonjaim hozzák a formájukat és összevissza vannak, a dokinak ötlete sincs mit is kezdhetne velem, hát azt hiszem majd az aviva tornával kicsit meggyorsítjuk a dolgokat...
közben meg apának kiújult a régi elég súlyos betegsége ő is orvoshoz futkos, érte is nagyon aggódom, ja és van egy szipi-szupi full-extrás mandulagyulladásom, megint...szóval nem unatkozom.

Ria,
a görbéd tényleg érdekes,talán kicsit labilis a sárgatest-működés, progiszintet néztek már?
Egyébként milyen hómérőt használsz? Mennyi ideig méred és hol?

Viki,
tessék bízni magadban eddig nagyon szépen haladt minden, ne beszéld le a tested egy esetleges babásodásról :wink:
Ja Viki, képzeld az a DRÁGA Máthé csak előzetes időpontegyeztetés után fogadott volna, és ha kivárom, hát még 1 hétig izgulok h mi van, szerencsére régi dokim épp itthon volt, annyira örültem neki, hogy ő néz meg (tök véletlen futottam össze vele a kórházban, akkor már mindegy volt ki csak valaki lásson). De azért előbb-utóbb muszáj bejelentkeznem Máthéhoz, bár elég gáz hogy bármi van nem néz meg azonnal. Orgoványit azért szerettem mert bármikor fogadott ha épp rendelése volt.

Gyöngyi,
gondoltam hogy hajtanod kell :cry: azért remélem minden tuti jó lesz ha férjed itthon lesz.

No
puszikák
Dana

Kép
danaaia
 
 


Szép görbe???!!!
Hát, nem is tudom...... Nekem annyira nem tetszik.... és nem is hiszem, h "elkaptuk" volna, hiszen Feri nem tudja, h repi szurit kaptam.... ő csak hő alapján teszi oda a pé-t....

Köszi csajok!!!!!

Kriszti!
Ti meg aktívkodjatok!!!!! :wink: :oops:

babszika
 
 


sziasztok!

bocdi, hogy bepofátlankodom, de az jó, ha doki nekem 1. naptól adatja a clostyt 5 napon át?
Ezt így szokták?
mert a closty papírján más szerepel!!!!

köszi
Vendég
 


Szia Lafead!

Én nem vagoyk egy nagy szakértő, de nem lehet, h félreértetted a dokit?
Mert én is úgy tudom, h nem az első naptól kell....

babszika
 
 


Szia Lafead,
első nap azért nem az igazi, mert egy nap azért többnyire kell hogy kiderüljön, tuti rendesen megjött-e a mensi, főleg ha nem reggel kezdődik, hanem később.
Nekem a 2.naptól kellett szednem mindig.
Szerintem nem csinálsz nagy bajt ha a második nap reggeltől szeded, de azért hívd fel a dokid és kérdezz rá.

Pusz
Dana

Kép
danaaia
 
 


Babszika, Danaaia, köszi Nektek!

De az tutti, hogy 5 napon át, ugye?
Felhívtam a dokit, de nem veszi fel és lassan aktuális lesz a téma.
Ha nem érem utól, akkor szerintetek is inkább 2. nap kezdjem el, az a tuttibb...nem????
Vendég
 


Igen, 5 nap!
viszont én pl. mindig az 5-ik naptól szedem.... mindenképp kérdezd meg újra!!

babszika
 
 


lafead!
Nekem a 3.napon kell szednem,de azért hivd fel az orvosod!

Babszika!
Dolgozunk ezerrel ,az ügyön!
Drukkolok neked!!!!!!!!!!!!!!!


Puszi mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dana!
Jobbulást Nektek!!!!!!!


JÓ ÉJSZAKÁT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Köszi a drukkot, de nagyon premensizek.....

Jó éjt Kriszti! :lol:

babszika
 
 


Babszika!
Kitartás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Küldöm az energiát+++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
JÓ ÉJT!
Vendég
 


Köszi!Köszi!Köszi nektek!!!!!!!!!!!!!!

Ha nem érem utól, akkor vagy 2. vagy 3. naptól szedem....Végülis sztem marha nagy különbség nem lehet.....
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: