Új privát üzeneted érkezett!

na szervassz te kis terrorista (robbantós), mennem kell a látogatóim elé.pusszantás
csnóri1
 
 


eestére kívánok minden jót
Kép

babszika
 
 


Hát csajok, ti haláliak vagytok, szétröhögtem az agyam, igy korán reggel, ez jóóóóóóó... főleg a babmeghajtás tetszett... Na, ezt még tegnap irtam, word-be, csak aztán közbeszólt a lánykám, most folytatom, lehet, igy már kicsit kusza leszek...

Nóri,
Basszus, tényleg neked is jól kezdődött a hét, csúszás, nuku kaja, nem semmi, szerencsére bajod nem lett, meg az előtted állónak sem, remélem a kár nem túl nagy...
Niki nem alszik külön szobában, egyrészt mert nincs külön szobánk, ha egyszer iskolás lesz, legkésőbb akkor kellene neki valahogy épiteni egy külön szobát, de szerencsére azon még ráérünk gondolkodni, remélhetőleg addigra legalább valamelyikünknek lesz munkahelye! De el is van kapatva, vagy nemtudom, de úgy alszik el, hogy bemegyünk a hálóba, olvasok mesét, közben tejivás, aztán én is tettetem, hogy alszok, 20-30 perc, elalszik, és jöhetek ki apához, szóval... nem túl jó, de ez van, majd ha nagyobb lesz, el fog tudni egyedül is aludni!

Betty,
Köszi!

Bibi,
Ahogy igy nézegettem a képeidet, tényleg lehet benne valami, hogy csendes helyen élni, nektek olyan lehet, mintha mindig nyaralnál, kinézel az ablakon, és nyugalom van, de nem messze megtalálod a nyüzsgést is, ha akarod, ez tényleg csúcs lehet!
Vonalzódat rögtön kiszúrtam, remélem te is robbantassz hamarosan!
Ami a gyerekeket illeti, annyira örülök, hogy te is leirtad, hogy néha megőrülsz a gyerekedtől, meg, hogy vannak mások is igy vele, hisz ebben a világban már tényleg megköveznek érte, ha ilyet mondassz, legalábbis én úgy veszem észre a körülöttem lévőkről is, hogy az ilyen „gondokról” sosem beszélnek, én is szégyellem, ha igy érzem, el sem merem mondani senkinek, lelkiismeret furdalásom van, hogy hogy lehetek ennyire béna, hogy nem csupa boldogság az életem, és most nagyon megnyugtattál, hogy van más is igy ezzel...

Gyabi,
Ezt nem hiszem el, hát ez fantasztikus, és ezt eddig halogattad, már mikor volt január 24, ez gyönyörű, gratulálok!!! Ez tényleg bombaként robbant számomra, nem is tudtam, hogy dolgoztok a projecten...
Párom pedig csak jött hazafelé, és egy barom, akinek elvileg be volt ködösödve az ablaka, azért nem látta belehajtott oldalról, ráadásul apa ment a főúton, az alak meg mellékútnál, beködösödött ablakkal meg sem állt, hanem simán másodikból kihajtott. Legalább ha már nem lát valaki, álljon meg, ha már ő van mellékúton, többet ér, mint bajt csinálni, még akkor is, ha éppen nem jön semmi, vagy senki...

Babszi,
Örülök, hogy már többet jössz, ez jó hir, na meg poénkodsz is, csak igy tovább!

Mi nem is nézünk tv-t, maximum vigjátékokat dvd-ről, de ha nézünk, akkor minden szerdán Dr House, és Született feleségek, nekünk ők a hitek, bár House rajongó apa, de én is birom a csávó humorát, a feleségekből meg a fene tudja, mindegyikben van valami, de tény, hogy Gabin szoktam legtöbbet röhögni, meg Susan-en.

Judy?????????????????
sirkici
 
 

 
 

Gyabi, Azttttttaaa, micsoda hír!!!Örülök neki, nem is tudtam, hogy elindult a mandula! Milyen erős!!! :wink: :lol: Gratula!

Sirki, no igen, ez a másik oldala, hogy miután megőrülök, nekem is tök lelkiismeret furdalásom van, hogy nem vagyok normális, most ezen dühöngök, hogy Bíbi direkt századszor is szétkeni a főzeléket az asztalon, magán, a székeken és hasonlók?!? Marha nagy probléma, tényleg...De akkor is, mikor nap nap után benne vagy, tényleg néha idegtépő :oops: Azért éljenek a gyerkőcök, és igen, szerencsések vagyunk...

Szakad meg a szívem megint, egy ismerős babákat várt májusra, ikreket, egy kisfiút és egy kislány, s meghaltak a babák. Többet nem tudok, de ez így is borzasztó, igazságtalan, szörnyű. :(



Nóribébi, ma esti kötelező programod van: House cimbora!!!
Vendég
 


Bíbi:nagyon sajnálom őket...hány hetesek voltak?Jajj, ilyenkor eszembe jut a tavaly április, a 21. hetünk a lányommal...ezt ne tudjátok meg.Illetve ti ezt már sosem fogjátok megtudni.Ezért vagytok szerencsések Ti, anyukák.
Idegtépő kis szarzsákok ide meg oda, tegyétek össze a kezeteket, kenjék csak össze a lakást, üvöltsenek hangosan, mert ez így van
jól. :roll:
Én ezért küzdök 3 éve...

House cimborát kizárt, hogy megnézzem valaha, a ház 10 távirányítójából egy sem tartozik a hatalmam alá, ha érted mire gondolok...
csnóri1
 
 


Nem tudom, május elején jöttek volna, most meg már február van. :cry:

Akkor vedd fel! Szerintem Urad is csípné, a doktor egy borostás, kissé ápolatlan, undok, narkós, antiszoc alak, és mindenkinek a képébe vág mindent, néha még nekem is erős, de nagyon bejön a pasi. :lol:
Vendég
 


Jóóóóóóóóóóóó reggelt Vietnám!
Kép

Ma reggelem jól indult, pénz állt a házhoz. Na, nem nagy összeg, de jöttek a tesz-vesz szajréért és az is vmi.

Közben ma a zuram is itthon van (meglepi), szóval, kell ennél több?
Na jó, tudnék még ennél többet, de ezzel is beérem.


Kép

babszika
 
 


Babszi, ne csináld, a végén még lemondok a tojásról is...
Vendég
 


Nem értem, h miért! :twisted:

Erről viszont eszembe jutott amikor a másik vidéki műtyúknak feltettem vmit:

Kép

babszika
 
 


Aki vega, az egyen kizárólag zöldséget oszt hallgasson!Finnyás népség. :twisted: :wink:
csnóri1
 
 


Kép
csnóri1
 
 


Nóri!
Én most teljesen lelki beteg lettem.... az én szüleim 30 évig dolgoztak a GYHK-ban.... :oops:

Szóval most elnézést kell kérnem a cocádtól
Kép


De azért számomra az étel a húsnál kezdődik még így is ... ez látszik is :lol: 8)
Kép

babszika
 
 


Neked is tudnám a szlogent bemondani:Fuck You. :D
csnóri1
 
 


Jaaaj, azt hittem ezt nekem írtad....iszonyúan rohanásban vagyok....hülye vagyok, imádlak! :D
Tudom, hogy te is. :wink:
csnóri1
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

látom, h Kép vagy, de hogy ennyire??!! :lol: :twisted:

babszika
 
 


Le vagytok tik szarva! Itt szakad a hó! :lol: :lol:
Vendég
 


Nyugi BÍbi, itt is!
Kép

de most figyuzz!
a zuram most olvasott a neten vmi igazán érdekeset:
"mangalica töpörtyűvel töltött étcsoki"
Kép
na azért ez már nekem is sok(k)

babszika
 
 


buzi vagyok, mi? :P

Eridj szánkózni, én megbeszélésen vagyok.............. :idea:
csnóri1
 
 


jó kis megbeszélés, ha itt pöröx :lol:

babszika
 
 


na vagyok mostmár.
Babszi ne hidd, hogy a hús miatt hízik el valaki, ez hülyeség.Én húst hússal eszek és mégsem vagyok kövér.Az nem mindegy, hogy mit mivel eszel.És főleg, hogy mikor.
csnóri1
 
 


na jó van, akkor most én mondom hogy kedveském bekaphassa! :roll:

tudom én, h mitől hízom, csak így jobban hangzott

babszika
 
 


na, de msot meg én megyek, mert megnyertem anyósnak az aukciót, és így végre elindulhatunk vásárolni, meg ügyet intézni.

csók özön!
Kép

babszika
 
 


Szakad a hó a nagyfaluba?Szar ügy, nálunk csontszáraz minden szokás szerint, de nagyon hideg van.Éjjel -16 volt kint...szegény kiskutyám.
csnóri1
 
 


Miért gondoltam, hogy Vili (jobbára) benti kutya???? Mert olyan nagy kedvenc és sok benti képet láttam róla? :lol: Sajnálom én is szegényeket, de van, akin nem nagyon lehet segíteni, Bodzilla is kapott ruhát, meg pokrócot, lecincálta, kidobta, egyelőre a hungarocellt hagyja meg a feneke alatt meg a szőnyeget a bejáraton.
Vendég
 


Sosem volt a lakótérben még.Irodába és a télikertbe jöhet szülői engedéllyel. :D
Van duplarétegű szigetelt faháza, vastag pokróccal, persze kihuzgálja...és a betonon fekszik. :oops:
csnóri1
 
 


Egyébként is, mekkora nagy bundájuk van. Szerintem csak emberi szemmel sajnálhatóak, Bodza is lefekszik a hóba....Haaaaaaaaaaaaaa
Lefekszem a hóba melléd
Nyakamba összeér a víz
Szilvamag kékül, Márta vár, tavaly is
Magas volt a hó
Napvégi úton
Csak a te autód megy el
A fák között én már nem nézlek inkább
Nézd milyen a hold, a hasadra folyt
És felfestett rád egy felhõn túli mintát.
.....áááááá, Kispál, de el kéne megint mennem!
:lol:
Vendég
 


Én egy jó Pál Utcaira mennék ....
csnóri1
 
 


Egyezzünk ki kisanyám, menjünk el egy Lecsós Kispálra! :lol:
Vendég
 


Vazze, pörögtök ááám :lol: :lol: :lol:
Győzlek titeket követni :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Kép
csnóri1
 
 


Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


jééééééééé, ez egy csiga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
imááááádom!

Kép

babszika
 
 


Babszi
neked küldtem...tudom, hogy odavagy értük :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


sziasztok,

Bocsi, hogy nem jövök, de ez a hét katasztrófa. A mai napom is rohangálással telt.

Délelőtt másfél órát ültem Barbival a nővédelmiben egy kurva beutalóért. Persze gondolhatjátok, hogy a végén Barbi már unta és sírdogált, hogy menjünk már. Gondoltam majd előbb behívnak, de e fene ette meg, nem tették.
Aztán rohanás haza, ebéd a leánynak, majd rohanás Bazsiért. Elvittem a Mekibe névnapja alkalmából. Jól bezabáltunk. Ez volt a nap fénypontja.
Aztán szaladok haza, vasaltam Danika ünneplőjét, mert 4-re mentem a félévzáró hangversenyére. Amikor vége volt, ismét rohanás, zuhanyzás,aztán irány a nőgyógyász. Nemrég estem haza és hulla vagyok, meg éhes is. Legszívesebben felfalnám a hűtőt, de lehet csak egy pattogatott kukoricát eszek.

Kis hugival minden rendben van, a vizem is újra normális mennyiségű.Méhszáj totál zárt, szóval most már tényleg minden rendben van.:lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Ja, és úgy néz kis, hogy Ria (Viktória) nevű lurkónk lesz. De ez még képlékeny, de erre dől a mérleg nyelve. :lol: :lol: :lol:

Nagyon jókat vidultam a képeiteken, még a végén én is vega leszek.(mondom ezt egy jó mekis bezabálás után, nem beszélve a holnapi disznótorosról amit készíteni fogok :lol: :lol: )

Annak meg külön örülök, hogy Babszikát újra jobb színben "látni."

Olyan jó, hogy újra itt vagytok, tök jól feldobjátok a topicot. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


No, kis betekintést, illetve pillanatképet kaphattunk egy négygyerekes családanya mindennapjaiból. :lol: Éjjel Bíbi megint felébredt, és megint mérgesen keltem hozzá, s hangosan dünnyögtem magamban: "Persze, kell még 5 gyerek!" :roll: aztán apával édesen eljátszogattak megint egy félórát, míg beláttam: "Naná, hogy kell!" :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Én is itten vagyok...elpattanó idegekkel. Reggel -19 fokot mért a hőmérő, bennragadtunk a házban, mert ha kimennénk mi ragadnánk rá valamire. Boltba ugyan mennem kell, így ennyi lesz a mai levegőzés, hgy beöltöztetem ezerrel , be a kocsiba-ki a kocsiból!
Élmények hasonlóak mint nálatok Sirki és bíbi, semmivel nem játszik, csak dűt-borít-rongál. Most az a menő, hogy beül a babakocsiba, hogy idebenn tologassam az ő "ótójával"!!!!

Judy: nem semmi nap...

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Kismama, maga csak ne idegesítse magát!
Off-os pajtik, merre vagytok?
Vendég
 


sziasztok
Vendég
 


Vagyok, csak nem akartam offolni.De ha már így rákérdeztél, én is elmondom miért vagyok "ideges".
Jövőhéten befekszek a kórházba, altatni fognak a szar vizsgálat miatt, utána való héten kezdjük a lombikot, 700 km-t fogunk utazni minden alkalommal, rámegy a gatyónk a gyógyszerekre és ki tudja sikerül e, 3 éve várunk miközben a lelkem még mindig a 21 hetes lányomat síratja.Bár mostanában nyugalomban vagyok, de mégis félek rohadt módon.
Háát, ezért nem tudok azonosulni a problémáitokkal.Meg Ti sem az enyémmel.Persze a fenének jöttem én ide, ugye...
:twisted:

Na ezért kussolok, úgyhogy legközelebb rá se kérdezz, ha jót akarsz! :wink:
csnóri1
 
 


Háj! Találós kérdés, hogy ki vagy? 75? Jó évjárat :lol:
Vendég
 


Én nem akarok jót, szeretem kihúzni a gyufát. :twisted: És sikerülni fog, de ki mondta, hogy könnyű lesz? ((( )))
Vendég
 


Ezt mondja a könyvem erről:

Nem kél olyan vágy benned, amelyhez ne kelne erő is benned megvalósítani.

Meglehet, hogy azért meg kell dolgoznod érte.
Vendég
 


igen 75-ben születtem csak ennyi... mi jót csináltok?
Vendég
 


ez milyen könyv ?
Vendég
 


Ez az én Bibliám! Richard Bach: Illúziók Jaaaajjjj, nagyon ajánlom mindenkinek, kit szeretek. :lol:
Vendég
 


Baszki, de miért pont nekem ilyen nehéz...körülöttem meg potyognak a kölykök, a sok bagós, piás úton útfélen szaporodik oszt neveli azon a pénzen, amiért speciel én dolgozok nap mint nap. Tudod az igazságtalanság ami engem bőszít, semmi más.

Á, akkor engem szeretsz?Már ez is valami!

Virág:rólad mit lehet tudni?
csnóri1
 
 


Nóri
700 km :shock: :shock: miért, hova jártok :?:
Egyébként én is ugyanezt gondolom erről a dologról, mint te :roll:
Kitartás drága, már nincs sok hátra, hogy élvezd az anyaság örömeit :wink: és azt lehet tudni, pontosan mikor kezdtek :?:

Virág
Who are you :?: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


illuziók?... még nem olvastam bizti jó? nóri én nemrég költöztem bp-re vidékről. baba sajna még nincs már 8-éve probálkozunk
Vendég
 


Bibi
tuti jó könyv lehet a te kis "bibliád" :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: