Új privát üzeneted érkezett!

Grace klinika a kedvenc sorozatom!!!
ööö ki főzött csilisbabot? :shock:
csnóri1
 
 


Bibi
mennyit akarsz fogyni egyébként :?:

Én a szüli felit szeretem sorozatba nagyon, a többit nem nézem :roll: azért még nem túrtok ki :?: :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


A másik nagy kedvenc a született asszonyok!Maradhatsz! :wink:
Betty te mit dolgozol?
csnóri1
 
 

 
 

Én vonatkerékpumpáló vagyok, meg napnál is fűtök, de ott most szabi van :lol:
Mióta lombikozunk csak itthon vakarom :roll: ami nem jó, de hát ez van..

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Hogyhogy?A doki szerint nem melózhattál?Előtte mit csináltál?
csnóri1
 
 


Ezek szerint akkor Szandi a másikon :lol: :lol: :lol:
Kedvenc karakterek a sorozatokból?

Betty, amennyit csak tudok. :twisted: :twisted: Teherbe eséshez képest +9 kg van rajtam, és azt le sem írom, hogy akkor volt még +5 rajtam, mert fejembe vettem, hátha azért nem jön a baba, mert túl gebe vagyok. Na, legalább ez most nem fenyeget. :twisted:
Vendég
 


Tavaly, ahol dolgoztam (egy 100ft-os boltban) csődbe ment a bolt, bezártak, mindenkit menesztettek...akkor már el kezdtük a lombik előkészületeit, így is sokat hiányoztam, de megértőek voltak főnökék, mert ők is ugyanebben a helyzetben voltak.
Amikor bezárt a bolt, utána kezdtünk a lombikkal, így esélyem sem volt egy helyre elmenni, mert ha azt mondom, hogy nekem 2 naponta UH-ra kell mennem, meg most ezért/azért nem tudok jönni, most tüszőleszívás-szabi, most beülti+szabi....szal szerintem úgy kipenderítettek volna ha így kezdek, mint macskát szarni.
Úgyhogy férjemmel megbeszéltük, amíg ez le nem zajlik, addig fölösleges az egész melóhelykeresés.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Grace-ből:nekem a plasztikai sebész mélyhangú pasi (basszus nem jut eszembe a neve), csajok közül krisztinajang
Feleségekből:a férjem szerint szúzönmájer-re ütöttem, őt imádom, de persze íídi is jó arc, meg gabin is röhögök sokat.
Mi képtelenek vagyunk fentmaradni 10 után, úgyhogy felvétel beállítva szigorúan.

Én megbeszéltem itt bent a lombikot, azt mondta a főnökségem, hogy ez a legfontosabb, úgyhogy hajrá!Mákom van.
csnóri1
 
 


ÍÍdi még él :?: :lol:
Húú, most meg fogtok kövezni :lol: :lol: én egy kicsit előrébb járok már a sorozatban :lol: :lol:

Most lépek a postára majd jövök :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Nekem nagy kedvenc: Grace klinika, Szintén a névtelen plasztikai sebésszel, és persze a Dr.House!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


na mi van, nem vettek be az anyatanyára?
csnóri1
 
 


Jaj, House is csúcs, imádom a stílusát! Ídit nem bírtam soha, nekem nagyon műűűűű. Szúzannal én is bírok azonosulni, annyira idétlen, hogy kész! Plasztikai sebész is jöhet, meg szimpi az a duci fekete dokinő, nekem tetszik...de nem úúúúúúgy...bár röhögök, hogy előjött ez a leszbi szál most vele 8)

Én is videós vagyok, szóval holnap nem elkotyogni....
Vendég
 


House-t sosem láttam még. :shock:(ez ciki?)
és persze éljen a barátok közt! :D
csnóri1
 
 


Ciki. Tessék akko' szépen kézen fogni Gyabi kolléganőt és együtt átkullogni a tanyára, punktum!
Vendég
 


Kép
csnóri1
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Na itten vagyok!

Barátos!
Akartam a hóról képeket, akartam hangulatképeket.... :roll:

Sorozatok... nálunk a tv leginkább porfogó.
De a barátok közt egy ideje felvételre van beállítva. Tegnap este halálra röhögtük magunkat a Lacin. Kb 10-12 alkalommal tekertük vissza és pukkadtunk tőle.

Az egyik jelenet, mikor Vilivel a kutyát nézik. Az a szöveg, az halálos. Mint vmi idióta: "Jéé, egy kiskutya, de hogy-hogy visszajött?"

Aztán: "Nem tudom, h ő megy-e, de én megyek."

Semmi extra duma, de egyrészt idiótán mondja, másrészt kicsit hadar is.

Mondom, vagy 10x visszatekertük és röhögtünk Bálinttal.
http://www.rtlklub.hu/most/7625_baratok ... 2534epizod
15 perc környékén van.

babszika
 
 


Barátok közt nekem nem jön be, néha kukkantunk csak bele, de ez a novákkérlekszépenlaci engem pl. idegesít. Múltkor apáék koncertje előtt egy bányásznapon fellépett ő is, táncolt, meg énekelt (?), hát nem győzött meg... :roll:

No, ezennel hivatalosan is indul nálunk a kistesó projekt, ha sok vagyok a vonalzóimmal, szóljatok, tudom hová kell mennem... :twisted: (Csak ez a kotta olyan kabala nálunk, hátha szerencsét hoz megint, amúgy meg bocs, hogy élek. :twisted:)
Vendég
 


Bíbi!
misenem néztük Novákékat és társait, de anyós megfertőzte Bálintot, most meg már én is nézem.
és elárulom, h másik nagy kedvencünk a Mónika só, amit elalvás előtt nézünk és komolyan mondom, állati jól szórakozunk azon is. :twisted:

Kotta jó, bár nem értem, h mit keres a kottán egy baba :twisted: :lol:

(gyertyát köszi)

babszika
 
 


Látom, "emelkedik" a színvonal, akkor én is színt vallok, nem is tudom, mikor szórakoztam utoljára olyan jót, mint a Benkő feleségshowján. Ennyi hülye picsát, bakker... :lol: :lol:
Vendég
 


na, abból egy részt sem láttunk, de hogy én azt mennyire sajnálom :lol:

de most örömmel vettem tudomást róla, h a t-csapat végre nekünk is megadta a lehetőséget, h a nap 24 órájában nézzük a vaklány, a buta angel és hasonló brazil ill. mexikói emberek életét :twisted: :lol: :lol: :lol:
Kép

babszika
 
 


Bíbi: na irány a " tanya"!!! :lol: :lol: ( remélem majd együtt dobjuk a bombát )

A Barátok közt-tel megöltetek, mire feltámadtam, jött a Benkő...készen vagytok! :lol:

Nóri: azt hogy nem láttál még House-t, nem is veszem figyelembe ...hiányosságot kéretik pótolni.
:twisted: :twisted:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Milyen bombát dobtok ti?
csnóri1
 
 


Gyabi!
sztem te túl korán támadtál fel, nem?
én ezt a feltámadós sztorit másként tudtam eddig :roll:

babszika
 
 


Gyabi, nem mondod, hogy Ti is? :wink: :lol:
Vendég
 


Hűűű, titkolózás szagot érzek....most akkor ki kéne lukadjon az oldalam a kíváncsiságtól???
Hát nem fog. :twisted:
csnóri1
 
 


na, én végképp elvesztettem a fonalat :oops:

babszika
 
 


Fájdogál még a hasad?Iszod a palástot???
csnóri1
 
 


Na jó, robbantok:

Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


iszom a teát, de szerencsére már inkább csak viszketek.
persze, az a gyógyulás jele, de néha elég kellemetlen.

babszika
 
 


Gyabi!
én már írtam neked, szóval én ezért kussolok most

babszika
 
 


Babszi:hamar elmúlik az, csak ne emelgess és ne terheld le magad fizikailag.Gyógypussz.

Gyabi:szerencsés vagy.
csnóri1
 
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁá Kép

Kép

Háát gratulálok :!: :!:


Babszi
a Benkő feleségest a neten meg tudjátok nézni, sztem is oltári jó volt :lol: idióta picsák :lol:
Akkor hogy emeljem én is a színvonalat, a Joshit minden nap megnézem, ebben egy időben a Mónika showt veszem fel vidire, és este meg az a program... :oops: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Gyabi
ez gyors volt :!: :lol:
Egy időre le is fagytam :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


nóri!
szted az fizikai megterhelés, ha van egy kis esti mozgás apával :lol:

betty!
na joshit kihagyjuk. az már nem megy :D

babszika
 
 


Gondolkodtam, hogy rakjam -ne rakjam, érlelődik már egy ideje...de valaki meggyőzőtt és mostanra leesett, amit írt! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Betty:ne faggggyáááá leeee!
csnóri1
 
 


babszi:a lepedőakrobatika kötelező elem.
csnóri1
 
 


Bibi
te nem akarsz robbantani...hátha ott is van egy bomba :lol: :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Neeeeeeemmmmm, csak én gondolkodtam azo0n, ho0gy várok0 egy kicsit0 a 0be0jele0ntéssel0, és akkor lehet Bíbi is jelent valamit!!!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


akkor ma estére is bejegyzek egyet ... vagy kettőt :lol:
Kép

babszika
 
 


Gyabi
aha értem :!:
Jó az írásod...ez ilyen ógörög eredetű :?: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


aztán majd robbantok én olyat, h csak Kép

babszika
 
 


betty!
nem, próbálkozik Gyabi a számítástechnikával, tudod: 1-esek és nullák :lol: 8) :twisted:

babszika
 
 


robbantassz te a csilisbabtól maximum barátosom...
csnóri1
 
 


BANDITA GÉPELT!!!! :lol: :lol: :lol:

Babszi:már alig várom a robbantásod!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


De készen vagytok :lol: :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Babszi:azért lelkileg ez a hír nem könnyű neked, főleg, hogy már tudtad.((()))
csnóri1
 
 


nóri!
na majd csak figyelj! igaz, csak utánnad, de olyat fog szólni, h csak les majd mindenki :wink:

te Gyabi!
és Banditát arra tanítod, h minden szóba üssön egy 0-t legalább? :twisted:

babszika
 
 


látod, mondom én, h utánnad! :wink:

babszika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: