Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok :)

Mot vagy én vagyok koránkelő, vagy mindenki dolgozik. Nah mindegy. Olyan gethás vagyok mint az állat. Rod szerint nem normális dolog, hogy amióta várandós vagyok egyfolytában megbetegszem. Marad az ágynyugalom, mézes citromos tea, kamillás gőzölés. Jelentem újabb hét, újabb -1 kg. Lassan visszatérek a tinikori versenysúlyomhoz, már csak 4 kg, és elérem a 80-at.

Pocok valszeg jól van, néha nyom egy kicsit, sőt tegnap reggel akkora dudor volt a hasam jobb alsó részén, hogy megijedtem, de aztán vissza is húzódott. Ott van kb megtapadva a drága.

Roddal nem beszéltünk semmit. Hajnalban belopózott, aztán másnap már úgy viselkedett mint a kisangyal. Hozott finom meggyes fornettit, teát főz, állandóan betakargatott stb. Kitakarított, megetette az állatkákat, elmosogatott, szóval le a kalappal előtte. :D Úgy látszik nem szeret egyedül aludni.

Enci nagyon csini kismama vagy, remélem én is ilyen leszek, mert egyenlőre a hormonjaim miatt tiszta ragya lett a képem. De abban reménykedek, hogy ha ennyire túlteng, akkor talán Pocok puncis lesz :D
Vendég
 


sziasztok!ma meglátogatott piri...de nem vagyok ám elkeseredve!!!!!!!!!sőőőőőt..annak is örülök hogy pontosan jött.na de majd köv honap sikerűlni fog!!!!!!!!!!!
encike nagyon csini kismami vagy!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 

 
 

Sziasztok!

Sajnálom akiknél piri anyó tiszteletét tette. :cry: Kitartás csajok!

Nita!
Tetszik a hozzáállásod. :wink: Hajrá köv. hónap!!!

Edit! :cry: :cry: :cry: Pedig annyira bíztam benne, hogy most sikerült. Na, majd most!!!! :wink:

Encike!

Nagyon csini kismami vagy. :wink: Köszi a képet!!!

Anuk!

Örülök hogy a párod magától rájött hogy hibázott. :D
Mindjárt 12 hetes leszel. Nálad is rohan az idő. :lol: :lol:

Csucsu!

Akkor ma csinálsz lh tesztet? Uh-ra mikor mész?

Tary!

Hogy vagy? :wink: Nemsokára tesztelhetsz. 8)

Vera!

Nektek is most van "akciós" napok! Mindent bele!!! :wink:

Kiscica!

Hogy vagy lelkileg? Sikerűlt túl tenni magadat a történteken?

Nyuszi!

Hogy van a friss kismamink? Róka-koma látogat már? :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


És JEEEEEEE!!!!

500.-ik hozzászólás!! 8) 8) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tudom, hülyeség, de ez most örömmel töltött el. :wink: :oops:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok!

Nita: pirit nagyon sajnálom de tényleg van benne valami hoyg annak örülsz hogy pontos volt. Igy azért a ciklusod rendeződőtt ami nagyon jó. A következő hónap sikeres lesz az biztos.

Moni: Csinálok LH tesztet iden. Ma kellet volna mennem uh-ra. De sajna nem sikerült elmennem. Igy ez most kimarad.


Anuk: Nagyon jó hogy rendeződőtt a dolog a pároddal és hadd kényeztessen csak most téged:)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu igen azért ez jó hogy rendeződött..meg igazából kicsi volt az esély a babára mert pé előtt és után voltunk csak együtt..közbe mikor kellett volna nem...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Enci!Nagyon csini kismama vagy!
Engem ma felhívtak a klinikáról,hogy nem tudnék-e egy másik időpontban menni,mert a doki nem biztos,hogy ott tud lenni.így maradtunk a hétfőben(dec.1.),ami nem is baj,mert szerdáig megőrülnék az izgalomtól,remélem lesz már szívhangja BAbszem Jankónak.
Nincs még rosszullét,egy picit mintha vasárnap émelyegtem volna,de nem volt vészes,még jól vagyok. Nem undorodom még semmitől,nem kívánok úgy semmit. REmélem nem leszek rosszul,szegény Anuk nem lehet egyszerű neked. Remélem hamarosan jobban leszel.

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


nyuszi akkor lehet olyan mázlista leszel mint én voltam a 3 terhességem alatt..semmi rosszullét..... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska! Remélem igazad lesz... Mindenestre hétfőtől már nem dolgozom elvileg. Hétfőn még szabit veszek ki,aztán akkor már úgyis kiír a doki.

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


remélem..drukkolok hogy ne legyél rosszul.....bár egy csöppségért ha kell én a wc-mellett is aludnék.... :roll: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Egyetértek!!

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Moni:) Még nem tervezem, hogy tesztelek, bár már alig várom...Folyton úgy érzem, mindjárt megjön. Reménykedni nem merek, úgyhogy marad az idegbaj..A családom egész jól tűri:)

NItacska: :((( hüjjje piri!!

Zsuzska? Jól látom? Megjött?:(((

tary
tary
 
 


Tary: a mensi érzés akár baba is lehet:) Már nem kell sokat várni, hogy kiderüljön.

Egy babáért én is elviselném, hogy a Wc fölött görnyednék:)

nyuszi: reméljük nem de azért a 6héttől jönnek elő inkább a rosszul létek. De hátha megússzod te éppen:)

Kép
csucsu05
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Csucsu! De korai vagy ma. Amúgy engem is már fél 6-kor kidobott az ágy. :roll:

Szeretném már ölelgetni én is a wc kagylót.... :roll: :roll: Most számolgattam egy kicsit, és arra jutottam hogy ha ez a hónap is sikertelen akkor a következő peteérésem szentestére fog esni. :roll: Hát ha eddig a gólya nem hozta kistesót, akkor majd hozza a jézuska. :wink: :lol: :lol: :lol: (nagyon remélem)

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Nita akkor szorítunk a köv hónapra. :D

Hát lányok a wc melletti alvásról-nem alvásról tudnék mesélni, csak egy kicsit gusztustalan stb. Viszont volt olyan, hogy már bőgtem és ahogy mondani szokás taknyám-nyálam egybefolyt, hogy egyéb testnedvekről ne beszéljünk. :oops:

Nah kiderült, hogy a háziorvosom praxisában (tavaly nyáron vette át, mert az előző meghalt) még soha nem volt kismama, és fogalma sincs hova kell beutaló, mit kell csinálni stb. Ha megyek engem kérdez. Hát marha jó, fogalmam sincs első gyerek!
A védőnő meg annyit kérdez, hogy vérzek-e mert hívom. Mondom nem, erre jó akkor semmi gond. De nekem egy rakás kérdésem van, de persze sosem ér rá. Úgyhogy jól bevásároltam.

Rod jófiú szerepe kifogyott abban, hogy reggel betakargatott, de se tea, se mosogatás, a konyha kifut a világból. Hát...azt hiszem nem is számítottam másra.. Majd még estére jövök visszaolvasni.

Ja a hó:) Sajna itt alig van, és ha jön az eső az is elmegy, pedig úgy vártam már...
Vendég
 


Szép jo reggelt!
Nálunk havaseső esett, tiszta trutyi minden, ezért kár volt!!!
encike 2
 
 


sziasztok köszi hogy szorítotok!!!!!!
én is szorítok mindenkinek !!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok köszi hogy szorítotok!!!!!!
én is szorítok mindenkinek !!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Olvastam a másik topikban, hohy voltál Veránál. Aranyos Iza?
encike 2
 
 


Sziasztok!

Encike!
Nagyon csini kismami vagy, gondolom, nem sokat szedtél fel eddig!

Nita!
Tényleg annak is örülni kell, ha rendszeres a cilusunk!

Nagyon szurkolok a pé közelében lévőknek és a tesztelőknek egyaránt!

Zsuzska!
Veled mi újság?
pedi
Kalocsa
 
 


encike iza egy tünemény....és jó kis hangja van!!!!!!!!!sok haja van fekete és hatalmas szemei vannak.... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sűrgős!!!!
ha tud valaki kölcsön légzés figyelőt az szoljon nekem!!!!
harivera kislányának délben leállt a légzése...ő kéri ha tud valaki segítsen!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Nyuszi én helyetted is rosszul vagyok, csak sajnos én a migréntől!!!! :( :( :(
Jövő héten megyek egy új doki nénihez, mert költözés óta nem voltam. remélem mond valami biztatót, hogy minden rendben van, és csak idő kérdése, hogy jöjjön a baba.
Kicsit félek tőle, hogy olyat mond, amit nem akarok hallani, hogy nem lehet meg ilyenek. De most nem szabad erre gondolni, mert ki tudja lehet hogy éppen ez a hónap lesz sikeres :) ! reméljük! Szorítok mindenkinek, aki hasonló helyzetben van!

KépKép
Kép
s.vera
 
 


Sziasztok!

Nita!
Hogy van a barátnőm babája? Szülés közben nem volt komplikáció, nem? Akkor mi történt?

S.Vera!
Valóban nem szabad ilyenekre gondolni, hogy nem lehet babád. Lehet, és kész, vagy így vagy úgy, de igenis anyukák leszünk mi is egyszer!

Encike!
Hatalmas gratula a félidőhöz! :lol: Nagyon megy az idő!!!

Hol vagytok ma? :roll:
pedi
Kalocsa
 
 


Itt vagyok én is, csak főztem és már meg is ebédeltem.
Gulyásleves palacsinta volt a mai menü.

Mi történt Veráékkal?????
De a korházban biztos figyelik és adnak nekik kölcsön.
Szoritok nekik.
encike 2
 
 


Sziasztok!

Még biztos van, aki emléxik rám.... :oops:

Csak szeretném megosztani veletek, h végre fél év után megvan a várva várt eredmény:
eltűntek a bacik, negatív minden, szóval mehetünk inszemre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Szép napot nektek!!!!!!

babszika
 
 


Szia Babszika!

Én nagyon is emlékszem Rád! :wink:
Már kerestelek is másik topikokban, de sehol nem láttalak!
Nagyon gratulálok és szorítok, hogy mostmár minden rendben menjen! :)
pedi
Kalocsa
 
 


babszika!
Hát hogyne emlékeznék rád, az a haj szin!!!!!
Örülök, hogy minden oké veletek.
Láttam már aneved a forumozok közt, de még azota itt nem voltál, gyere gyakrabban és számolj be mindenről!!!
encike 2
 
 


babszika persze hogy emlékszünk rád!!!!!!!!!!!!!!!4
csak ugy eltüntél.... :(
most beszéltem verával iza baba már jol van...lesz légzésfigyelője is!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ígérem, jövök majd, csak tudjátok elég nehéz felfogni és feldolgozni, a régi alapító csapat már szinte teljesen átköltözött a babásba, és én még mindig itt dekkolok....

De szoktalak olvasni titeket!!!!

babszika
 
 


babszika én se vagyok babás....igaz közbe voltam ....májusba de missed ab lett ismét a vége..... :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igen tudom Nita! És sajnálom is!
(De azért te nem is voltál velünk a kezdetek óta..... :roll: Szóval, nem rád gondoltam)

babszika
 
 


akkor bocsi :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én még a Babaprojekt 2007-re gondoltam.... :wink:

babszika
 
 


Babszi!

Tudom, ez nem vigasz, mert Ti már annyi mindenen átmentetek, de mindig a pozitív dolgoknak kell örülni, és most nálatok igenis pozitív, hogy végre eltűntek azok a fránya bacik.
Úgyhogy, hajrá inszem! :lol:
És igenis gyere többet, attól még, hogy "régi" tag vagy, hátha tudjunk önteni egymásba a lelket!

Én nagyon szurkolok Nektek, hogy mostmár egyenes út vezessen a baba felé!

Encike!
Az ebédedre én is szivesen befizettem volna ma :), nekem ma egy hanburger jutott. :(
pedi
Kalocsa
 
 


pedi hamburger?????????,imádom......szivesen ennék!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Egyébként, finom volt és már régen ettem. Úgyhogy nem olyan gáz, hogy nem ettem rendes ebédet.
De akkor úgy tűnik cserélnünk kellett volna, mert azért a töltött csirke mégis más! :wink:
pedi
Kalocsa
 
 


pedi oké....legközeleb elküldöm neked a töltöttcsirkét cserébe kapok hamburgert........ :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita!

Gratulálok a barátnődnek és családjának! Remélem a kislány már jól van.

Vera! Sose mond hogy soha! :wink: Mindannyian babásak legyünk egyszer! Ki előbb ki utóbb, de akkor is leszünk mi még kismamik!! :wink:

Edit! A hambi jöhet nekem is. :wink: :lol:

Babszika!

Mi még nem ismerjük egymást, de majd azon leszünk. :wink: :wink: Jó hogy most már semmi akadálya a babóca érkezésének! Gondolom sok mindenen túl vagytok a pároddal, de most már egyenesben vagytok és csak ez számít! :wink: :lol:

Tary!

Mizu? Remélem nincs piri!

Csók mindenkinek, akiket kihagytam azoknak is. :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Babszika: szia. Nekem is szivfájdalmam, hoyg a régi csapat igy szétszéledt.
Látod én sem lettem babás még.
Nagyon jó hogy végre minden okés és mehettek inszemre. Mikor mentek kb??
Nórival mi van?
Puszilom.
na meg téged is:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsi,hogy így eltűntem,csak itt van a barátnőm külföldről és van mit bepótolnunk beszélgetés terén.
Babszi! MI még nem ismerjük egymást,én is nagyon drukkolok,hogy rendben legyen minden az inszemen.
Tudtok valamit Vera lányáról?
ÉN hétfőn megyek UH-ra,annyira izgulok,hogy legyen szívhang és minden rendben legyen. 2 napja émelygek egész nap,de szerencsére nem hányósan,csak úgy simán émelygek,de amúgy semmi. Illetve fel vagyok puffadva,ami azért nem kellemes.
Veletek mizu?

Puszi Nektek

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Sziasztok!

Moni: nem, piri még nincs, de úgy érzem "lóg a lába":) Már túlvagyok a holtponton, felkészülten várom pirit..
ma majdnem vettem egy tesztet, de annyira piri érzésem van, hogy visszatettem :evil:
Babszika: én már akkor is olvastalak benneteket, végigolvastam az esküvős blogodat:) A mi esküvőnk is majdnem akkor volt, mint a tiétek, csak (jó)néhány évvel korábban:) Tök jó, hogy nincs baci, mindjárt anyuka leszel:))

Encike: jó gyorsan megy az idő, már félidős vagy.

Vera: ne mondj ilyet, csak egy pici türelem kell még, és hipp-hopp itt lesz az a baba. :lol:

Na, eldugulok, sziasztok:
tary
tary
 
 


Szép napot mindenkinek!

Hogy vagytok!

Nyuszi! Ne aggódj! Az émelygés is jelzi hogy a pici jól van és növekszik szépen. :wink:

Tary! Drukkolok nagyon!!!

Csucsu! Csináltál lh-t? Remélem ez a hónap lesz a befutó. :wink:

Nálam a helyzet az, hogy most ez egy nyugis hónap lesz, mármint ami a ciklusomat illeti. Most úgy jött ki a lépés hogy nem nagyon tudtunk együtt lenni akkor mikor kellett volna. És valljuk be: egy fecske nem csinál nyarat. :roll: De őszintén mondom, hogy most nem bánkódom e miatt. Legalább nem kell izgulnom a ciklus végéig, hogy talán most sikerült. Lehet a sors is így akarta hogy legyen egy kis nyugalmam,és a köv. hónapban fog összejönni. :wink: Hát minden rosszban van valami jó is. :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Kép

Lányok itt a friss tábla!!

Babszika! Felírtalak tédeg is. Majd kell néhány adat. :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Moni: Igazad van minden rosszban van valami jó. Igy az agyadis kikapcsol és valóban a köv. hónapban sikeres leszel.

Nekem tegnap volt az LH tesztem erős. Igaz tegnap előtt is de ha a kettőt megnézem akkor bizony a tegnapi nap a nyerő. Sőpt délután tegnap annyira fájt a petefészkem, hoyg le kellet pihenjek mert menni sem tudtam. Majd rá pár óra múlva elmúlt szerintem akkor repedt meg. csak félelmetes, hogy igy érzem. Remélem igazam van és a mai Lh tesztem nega lesz már.
Tényleg az első nega napon is együtt kelllenni úgye??

Nyuszi: a puffadás irtóű kellemetlen tudom, a lányomnál is szar volt. De ki birod :)
Az émelygés nagyon ó mert igy a baba jól van. Ezt nekem doki mondta. Nyugi minden rendben van és lesz is:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Igen, tényleg sokkal nyugodtabb vagyok, mint amikor ilyenkor szoktam lenni a ciklus 2. felében. És ez tényleg jól esik most.
Szerintem ahogy leírtad a mai teszt már nega lesz. És valóban az első nega napon is érdemes összebújni. :wink: Úgyhogy hajrá!!! :wink: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Szép jó reggelt :)

Hát igen baromi alvós vagyok. Apuci elment dolgozni, észre sem vettem. Tegnap annyira rosszul voltam, hogy megint megérné beszélgetni róla, hogy ki vágyik a wc ölelgetős korszakra. Meghogy 12. hétre elmúlik mi? :?

Babszika szióka. Szvsz mi sem ismerjük egymást. Márciusban jelentkeztem be, mint babaterv ötlet, csak sok orvosi vizsgálatom volt így a projekt ősztől indult.

Nyuszi lesz az még rosszabb is (vagy nem) de a hűtőt kerüld el messzire, akkor talán elviselhető. De Csucsu jól mondta, az ad erőt, hogy tudjuk a baba szépen fejlődik.

Hamburger. Nyamm. :D Kedden hozott a párom, és ahhoz képest, hogy alig bírok enni rögtön befaltam. Sőt még egyet be bírtam volna vágni. Holott ez nem az a pici vacak amit a mekibe adnak. Hatalmas zsömi, szép nagy jól átsütött husi, és annyi zöldféle bele, hogy csak úgy folyik ki minden a kezedre. Alig lehet átharapni. :) Nah most mindenkinek meghoztam kellően az étvágyát, akkor megyek teázni egy kicsit.
Vendég
 


Anuk: Hát igen ahogy leirtad még a nyál is össze futott a számban :)

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: