Új privát üzeneted érkezett!

Hozzátenném még a látottakhoz, hogy az apukája pelenkázta!!!! :lol: :lol:

Nóri "hókupaca" nagyon tuti, elég volt összekotorni...vagy a szél hordta össze????? :lol: :lol: :lol:

Bíbi: na azért ez már hó!!!! Bíbi megül a szánkón???

Kép
Kép
gyablonka
 
 


szóval fikázzátok a hókupacunkat.... :twisted: :twisted: :twisted:
kapjátok be!!! :lol:
csnóri1
 
 


Szerintem egy zacskó cukrot szórtál ki...milyen hókupac????!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
gyablonka
 
 

 
 

Gyabi, ez jó kérdés, alig várom már, hogy ébredjen és leteszteljük a legújabb alkotásomat......mert nem ül meg. Eleinte minden oké volt, kapaszkodott, felrakta a lábát, aztán legközelebb már elkezdett vagánykodni és kapaszkodás nélkül akart jönni, lábat hóba belerakva, remekül szórakozott, de nekem egy rémálom volt. Persze, ha apa is jön velünk, s húz mindkettőnket, úgy oké. :lol:
Vendég
 


Nekünk is csak úgy ül meg, ha plédbe ágyazom a lábát és akkor nem tud vagánykodni...valamelyik nap pléd nélküli móka volt, szépen le is ugrik.

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Íme, a mai napi találmányom, díjnyertes!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

A gyerek pihenőszéke :idea:
Vendég
 


Bíbor igazi benne vagy csak egy fotó van beleragasztva? :P
Idióták...de amúgy tetszik a leleményességed! :lol:
csnóri1
 
 


Zseni vagyok, kisanyám! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Most mééééé nem mondod, hogy ezt eddig is tudtad???????? Csak egy hajszál választ el az őrülettől! :twisted: No, szép estét pajtikák!
Vendég
 


Hát nem semmi technikai kivitelezés...férjecskémnek elújságoltam, milyen jó lenne nekünk is ( vagyis Banditának)...mire eszembe juttatta, hogy azért került fel a padra, mert súlykorlátos volt...és már bele sem fér...nemhogy overálostól! :lol: :lol:

Úgyhogy ez a dolog nálunk megfeneklett...

A hó pedig csak szakad és szakad... :shock:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Ja és a legfontosabb, holnap rendelem a tűzhelyemet:



Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi
állat volt a kisfiad azon a vidin :lol: :lol:


Nóri
na tényleg valld be, hogy csak 1 kg lisztet burítottál ki, csak hogy tudj menőzni, nálatok is esett :P :lol:
Nekem is ki kéne burítani valamit, ha havat akarnék fénylépezni, mert ami esett tegnap, az a 3 mm, az el is olvadt :twisted:


Bibi banyek :shock: nálatok meg mekkora van, nem semmi :shock:
Győztem nézni, ekkorát még nem is láttam talán :o :P

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Gyabi,
imádnivaló Bandita! :lol: :lol: :lol:
A tűzhelyed is jó választás, sőt, szerintem a legjobb! :D
A nagy hó... de jó nektek!

Nálunk is esett a hó, még tegnap reggel elmentünk szánkózni, tiszta hóember lett Nikiből, mert ahogy bekötöttem a plédbe, és mozdulatlanul ült, teljesen belepte a hó, csak kár, hogy nem fényképeztem le! De azért koránt sem volt akkora, mint Gyabiék és Bibiék felé, bár Nóriéktól nagyobb volt :lol: , de délutánra már csak a locsi-pocsi maradt, elkezdett olvadni, meg az utcán mindenki eltúrta, igy ma már nem fogunk szánkózni, sajnos, mert Niki nagyon unja magát bent a négy fal között, tele van játékokkal, de semmi sem érdekli, csak tapossa őket, dobálja, nem akar játszani, nem akar semmit, csak kiakasztani, naggyonnn próbára teszi a türelmemet, amiből mostanság nem sok, apánkat még csütörtökön elütötte egy autó, szerencsére "csak" a bokája ment ki, de nem bir lábra állni, igy hát mondhatni két gyerekem lett, nem érek a dolgok végére, most is nem birok aludni, Niki egész éjjel forgolódik, mellettem, nem tudok aludni, szétrobban a fejem... na, de hagyjuk, nem akarok itt panaszkodni :oops:

Bibi,
ti tényleg távol laktok mindentől, nem uncsi néha? Mondjuk nálunk apa kibirná, de én nagyon városfüggő vagyok, legyen nyűzsgés, bár mostanában már lehet, hogy nekem is egy eldugott kis hely kellene, ahol pihenhetnék...
A találékonyságod meg lenyűgözött! :lol:
sirkici
 
 


Sirki:te buliban voltál?Vagy mi a fenét csinálsz hajnalban? :shock:
Na jó, látom miért...
De Niki nem külön szobában alszik???

Nagyképű banda:itt is ömlött a hó....ma reggel kb 3/4 órát!!! :P
Igaz már elállt, de ömlött, úgyhogy ... :wink:

Gyabi:tűzhely király, majd kérünk képet, ha be lett szerelve!
csnóri1
 
 


Nóri
amíg nem fotózod le, nem hisszük el úgyse :P :twisted: :lol: :lol:


Sirki
akkor Apinak jobbulást, még jó, hogy nem történt nagyobb baj vele..

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Gyabi, és autósülés? Nekem az volt az eredeti ötletem, de nem kompatibilis a szánkókkal... Király a tűzhely! Hójelentés?

Sirkici, sajnálom apát és sajnállak téged is, de ha még nem is beszélünk róla, ( miért, mert nem illik? vagy nem szabad ? vagy egy "mintaanya" nem mond ilyet? ...) ilyen akkor is van másnál is, hogy megőrülünk a saját gyermekünktől...meg még lesz is :twisted: Én épp tegnap este akadtam ki, Bíbi aludt egy órát, mire én is lefeküdtem volna, felébredt, és ordított. Kínáltam teával tejjel, tisztába volt rakva, nem fájt semmije, egyszerűen nem akart aludni, így további 3/4 órát hisztizett, mikor már nem bírtam tovább, és kivettem az ágyból.....és játszottunk. :roll: Apa édes volt, mert ez az éjféli játékosság az ő találmánya, egy újabb "apa altat" módszer, így átvette Bíbort, kb. negyed óra múlva meg már szépen aludtunk mindannyian...de ezzel én NEM ÉRTEK EGYET!!! :roll: :lol:

Szerintem élni csendes helyen kell, ahol kinézek az ablakon, ha elmegy egy autó, hogy most ez meg ki a fene????, s ahonnan egy busz 25 perc alatt bevisz a dzsungelbe, az Örs vezér terénél nem is kell jobb. :lol:

Nóribébi, neked is jóóóóó reggelt komám! Konyhafőnök trükkje csílis babra?

Betty, igen, állati a hó, én mindig vitatkozom másokkal, hogy az 5 cm az lófütyi, nálam itt kezdődik a "nagy hó", szóval most örülünk :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Elveszett birka jelen :roll:

babszika
 
 


Juhéjjjjj Babszikám!

csilis bab?jó erős legyen...kell recept, leírjam, vagy hogy kérdezed?
csnóri1
 
 


csilis baba lesz nálunk is vmelyik nap a héten :P

babszika
 
 


Szia Babszika! :D

Hogy vagy????


Ditke
kicsigesztenye
 
 


Bettykém a bizonyíték a hóra...a kárbejelentő lapom, most kaptam fél órája. :oops:
Belecsúsztam a pirosnál az előttem állóba.Fasza kis hétkezdés!
csnóri1
 
 


Ja, nem kell recept, csak gondoltam vmi trükk, mert már mindent unok....körbenéztem a neten, reszelt sajtot bele? Hát ez nem tetszik. Viszont tortillába tekerni elég dögös :lol:
Vendég
 


Na, bakker... :(
Vendég
 


Ditke!
Köszi, egyre jobban :roll:

babszika
 
 


Ez az Babszi, örülök neki!
Vendég
 


14 év alatt ez a második kocc, nap, mint nap vezetek.... mindkettő télen és mindkettő piros lámpánál, szó szerint 2-vel, ennyit íratott a pasi a lapra.Rendes volt nagyon, mondta, hogy örült, hogy megismert, de kár hogy ilyen körülmények közt...Annyira szégyellem magam.Mármint saját magam előtt.ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Ja, de nem saját kocsival, cégessel.
csnóri1
 
 


ja és megjegyzem, h most 2 tűz közé kerültem itt nálatok.


egyik oldalam húz a vidéki műtyúkhoz, másik meg a nagy havasok táborába :lol: :lol: :lol:

babszika
 
 


Kurva 2 centis hó! 8) :twisted:
Rá se ránts, Nyuszómuszó, lesz ez még így se! ((( )))
Vendég
 


nálunk a kutyák nyakig belesüppedtek. a nagy nagyon élvezi, a kicsi inkább kihagyná, ha én hagynám neki :twisted: :lol:

babszika
 
 


Voltam én szőke is ugyebár...lehet szidni a női vezetőket....ja és várom az ebédemet oszt nem jön.De miért nem???
Mert a jövőhétre adtam le!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Még jó, hogy hoztam reggelire paradicsomos káposztát.
Ez a nap sem nem az én napom.(ezt ma is elmondhatom)
csnóri1
 
 


nóri!
nyisd az ablakot, küldök kaját! :lol:

babszika
 
 


le se szarom már...úgyis fogyózok...amíg kávézni tudok, addig nagy baj nem lehet!Ja és a kurva nénikéjét, elállt a hó és süt a nap!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
csnóri1
 
 


akkor pláne nyisd, mert kűdök "hót" is mellé :lol:

babszika
 
 


Itt is süt a nap, hó egy mm sem :lol:

Nóri
hát ez akkor elég gyenge nap számodra, te szegény...én is koccantam már az előttem "haladó" (álló :?: ) autóba piros lámpánál, kb. ugyanígy 2-vel mehettünk :twisted: ráadásul külföldön :twisted: gondolhatjátok: szőke nő, Ausztria, német tudás akkor még hóóót nuku...azt hiszem nem is kell többet erről írnom :lol: :lol: :twisted:


Babszi
örülök, hogy már jobb a kedved...az írásaidon is látszik :wink:
Én is ilyen babos akármit csináltam, de mégsem csilisbab....van ebbe minden, mint a búcsúba....és nagyon fini :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Babmeghajtással mentek majd mindenfelé, este meg majd lebeg a takaró! :P
csnóri1
 
 


Nóribébi, na de ilyet, nem illik... :oops: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


bagoly mondja... :wink:
csnóri1
 
 


Hát ti készen vagytok...

Jól indult ez a hét is úgy látom!!!! :lol: :lol: nBár aki ilyen kis porcukorkupacokhoz van szokva... :lol: :lol: :lol:

Bíbi: gyerekülés nekünk nagy batár, a fél ülést elfoglalja a kocsiban...de apa nagy ötlete ..."tegyük rá a bicikliülést"! :roll: :roll:

Sirki: és hogyan sikerült a párodnak elüttetnie magát????...viccet félretéve még jó hogy ennyivel megúszta!!!!

Vagy lehet Nóri ütötte el azzal a 2-es tempójával?????

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Sziaaaaaaaaaaaa Babszi!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Na szép...megjövök és mindenki elmegy...utáltok mi? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Ja! Jó lenne, ha töröltetnéd magad! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Amúgy, nem válaszoltál, hójelentés, hóátfúvás, egyéb nyalánkságok???
Vendég
 


De előtte a sérelmeidet sorold fel plíz.
csnóri1
 
 


:lol: :lol: :lol: Nem sorolja. Besértődött. :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 


Babmeghajtás...az a jó :lol: minket legalább valami hajt :lol: :P

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Nóri!
Jó, h szólsz a takaró-lebegés ügyében.... akkor nálunk a csilis-baba törölve, mert a zuram félős... és még a végén azt hinné, h szellemek vannak a takaró alatt :lol: és közben tényleg :lol:


Ja és eccer belém is belém jöttek hátulról a pirosnál... na, én nem örültem a szöszinek, mikor kiszállt a terepjáróból.... még a magnóm is kiugrott a helyéről, úgy jött belém. Gondolom, vagy lakkozta, vagy reszelte a körmét vezetés közben :evil:

Gyabi!
Őszinte leszek. Pont miattad léptem le 8)

Valójában egyébként én megpróbáltam aludni egyet, de nagyon nem jött össze, és annyira erőlködtem, h hátha el tudok aludni, h belefájdult a fejem. (végülis jobb mintha beszartam volna a nagy erőlködésbe) :roll:

babszika
 
 


csajok!
nem tudok nektek képeket feltölteni!
úgy értem, h ha rákattolok a "melléklet feltöltése"-re, akkor behal az egész mindenség :shock:

babszika
 
 


Babszi:akkor legalább mondd el, hogy mi van a képen, ha már nem tudod feltölteni. :wink:
Ha már egész nap éheztem, megfejeltem a napot egy pár natúr sült gombával és fokhagymás tejföllel.Holnap borsófőzelék fasírttal.És palacsinta szigorúan gondolatban.
Megyek megnézem, hogy ez a misspicsa bódi silviipszilonnal mit főz azzal a beszédhibás fejével.Először röhögni fogok, aztán mérges leszek, hogy egy ilyen mihaszna pléjmétet (amúgy ez egy "rang"???) mutogatnak....
csnóri1
 
 


Megsértődtem....az anyatanyán leszek! :lol: :lol:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Csilisbabot főzött :lol: Ma meg Grace klinika!!! Meg paradicsomleves kis finnyának, rántott camembert, francia sali meg a maradék. Újból lelkes vagyok, fogytam 0,5 kg-ot szombat óta. :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: