Új privát üzeneted érkezett!

Köszi!!
Az hány hetesen/hónaposan derül ki,hogy kisfiú vagy kislány?

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Nyuszi!!

Hatalmas GRATULA!!!

Hivatalosan is megvan a 3. kismamink!! :lol: :lol:
Anno nekem a 15 hetes uh-n derült ki a pocaklakó neme.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Nyuszi: nekem 14hetesen már a doki látta milye is van. De végig amúgy csak 60% ra mondta. mert sosoem volt egyértelmű pózban. A dokim anno a csontozata meg a baba formája alapján tudta ezt a 60% mondani.

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Jajj mire kell jönnöm! :DDDD Nem győzök vigyorogni!

Nyuszi Gratula a babócához!!!

Lányok látjátok én megmondtam :D Sok szép pozitív tesztes émelygős kismamit kértem karácsonyra. :D Reméljük, jönnek azok a babák szépen sorban mindenkihez!

Nálunk semmi változás, a doki szerint rendben a baba, csak ennyit mondott. Nem láttam az uh-t sem.
Vendég
 


Sziasztok!

nyuszi: akkor most már nyugi, hidd el hamar elrepül az a 35 hét:)Mire nagy lesza hasad, már tavasz van:))

Mára nekem is lényegesen csökkent ez a folyás, aminek nincs szaga, nem viszket. És nem fáj egyik oldalon sem. Majd meglátjuk. Zsibbad, puffad...ha rám jön a takaríthatnék, akkor tudom, hogy na, piri kopogtat. Addig meg: ülök a koszban:))

tary
tary
 
 


Tary: Koszban?? He he jót nevettem:)

Kép
csucsu05
 
 


Voltam ismét uh-n és tuti lesz egy szégyenlős kiscsajszim. Mindig elbujt a méhlepény mögé, imádja a kis kezecskéit a feje köré tenni.

Kép
encike 2
 
 


Anuk!

Örülök hogy jól van a pocaklakód. :wink:

Tary!

Kitartás! Már nem kell sokat várni,és neked is + lesz az a teszt. :wink:

Encike!

A harmadik kislányod is gyönyörű. :lol: Gratulálok hozzá!

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Encike: három a magyar igazság :) Gratula a kiscsajhoz:)

Kép
csucsu05
 
 


Jó reggelt lányok!!

Köszi a gratulációkat,nagyon édesek vagytok. Nélkületek nem éltem volna túl ezt az időszakot.
Enci! Gratulálok a kiscsajhoz. Nem baj,majd a 4. fiú lesz..... :lol:
Tary! Van valami?

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Nyuszi!
Mégegyszer nagy gratula!
a férjem is azt mondta a köv fiu lesz. :lol: :lol: :lol:

Az uh-s néni alig tudta más pozba lefotozni, mindig elbujt a méhlepény mögé. Tök alaposan megvizsgálta, megnézte mindenét.
Azt tudtátok uh szerint mi utalhat Down-korra?
Ha a kisujján nincs meg a 3 izperc. Ezt is megnézte és hála ezt kizárta.
Sőt donga lába se lesz, mert a lábát ugy tartotta behajlitva, ahogy kell.
A kis agya is oké, annyira jo volt látni!!!
Nekem még ilyen alaposan és mondva, hogy most mit néz, sose nézték.
DE sokat segitett az, hogy a babaneten ismertem meg és igy mehettem hozzá uh-ra a megyei rendelőbe.
encike 2
 
 


Sziasztok csajok!!

Encike!
Örülök hogy minden rendben a babóval. Lassan félidős leszel. Gyorsan megy az idő.

Zsuzska, Nita, Tary! Mizu veletek?
Nita! Ellőtted a tesztet?

Nyuszi! Megírnád nekem az utolsó mensid első napját? Csak a táblázat miatt kéne. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Tényleg, ha ezt nézem már nem sok van hátra!
encike 2
 
 


moni igen ellőttem a tesztet..negatív...... :( :roll:
nyuszi gratulaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Móni! Az utolsó mensim első napja 2008.10.07. Köszi
Jaj,lányok,elkezdtem beparázni,hogy minden rendben legyen 2 hét múlva.Ugye lesz szívhangja? Már annyi mindenki tudja,nem kellett volna elmondani,de a férjem annyira boldog,hogy szétkürtölte,nekem a főnökömnek muszáj volt már elmondanom.

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


nyuszi persze hogy minden rendben lesz!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita nyugi, ahogy nézem, még 3 nap van vissza. Lehet nem volt elég érzékeny a teszted. Úgyhogy még várjunk csak, ne szomorkodj.

Nyuszi ne aggódj. Emléxem, mikor én paráztam, hogy mi lesz lesz-e szívhang stb. :D Aztán mikor meghallottam elbőgtem magam a boldogságtól. Úgyhogy nyugi és simizd meg dumálj neki :D
Vendég
 


Anuk! Köszi a nyugtatást,jó olvasni ezt a kismamától. Állandóan beszélünk hozzá,simogatjuk.
Te hogy vagy? Rosszulléteid?

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


anuk ari vagy!!!!köszi!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Ma teszteltél?? De még van 3nap a ciklus végéig. bármi lehet még.:)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu igen...tudtam hogy hülyeség ...így jártam.... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: nem hülyeség hisz minnél hamarabb tudjuk annál jobb. Van akinek hamar ki is mutattja. Persze ez a Pé-től is függ mikor volt. Amúgy felirtad mikor volt az LH teszt pozítív??

Kép
csucsu05
 
 


az lh-ra ráírtam igen!!!....
2-3 napig is pozi volt.csak elfogyott az lh..az utso pozi ...nov 10-én volt..utána valo nap már nem volt lh teszt..

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: akkor ha a nov 10nézzük netán még van esély .Nem midnenkinek mutatja ki már a 10DPO-n.

Kép
csucsu05
 
 


lehet...most várok ...a 37.napig ha nem jön meg csak után fogok tesztelni...de ha időbe megjön au is jó..és jöhet a köv honap!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Miért pont a 37. napig??

Kép
csucsu05
 
 


mert multhonapba akkor jött meg.... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Na de nem törvényszerű, hogy mindig késsen hacsak nem baba lesz a dologban.

Kép
csucsu05
 
 


tudom..remélem a köv honapba már sikerűl ha most nem...
és te hogy állsz? :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita! Nem fog megjönni!! Erre kell gondolni.

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Nita: én még a Pé-re készülök. Ma vagyok a 9. napon. Holnaptól már Lh tesztelek azért nehogy lecsússzunk róla. Már most érzem kicsit a hasam.

Kép
csucsu05
 
 


nyuszi azért nem olyan egyszerű... :roll: :wink:
csucsu hajrá erre a honapra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi Nita. neked is :)

És mi az egyszerű az életben? semmi.

Nyuszi: Jó hogy ennyire optimista vagy ez kell most nekünk :)

Kép
csucsu05
 
 


sajna semmi se egyszerű!!!! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


:) Hát mondhatni szarul. Állandóan bűntudatom van, hogy nem tudok enni, vagy ha eszek is valamit vagy megfájdul a gyomrom, holott alig valami, vagy rókakoma.

Lelkileg is eléggé a padlón vagyok. Roddal szinte állandóak a veszekedések. Tegnapelőtt vett nekem egy meggyes sütiszerű akármit, aztán fogta magát és kérdés meg minden nélkül befalta. Ahogy védekezett azért ette meg, mert már 2 órája ott volt. Na szép :(

Nemrég volt a névnapom. Ajándék, virág sehol. Azt mondja spórolunk, mert minek kidobni többezer forintot virágra, ha úgyis elhervad. Nomármost a sógoromtól hatalmas csokrot kaptam. Mondani sem kell, hogy bőgtem mint a szamár.

Ma meg...itt ül velem szemben, játszik a másik gépen. Jobb is, nagyon összevesztünk. Hazajött, rögtön fikázta a kaját, majd bevágódott a tévé elé, mert jégkorong volt. Aztán meg olyan lekezelően beszélt velem, hogy leordítottam a fejét. Mondtam neki, fogja meg malackát, mert a műanyagot rágja, és nem akarom megfogni mert benn áll a pisiben. Erre, hogy mit parázok, nem lesz baja a babának, ha meg igen akkor úgyis én leszek a hibás, mert nem eszem.

Úgyhogy most kitartóan utálom, és valszeg estére kicsukom a hálóból. Aztán elgondolkodhat, hogy hogyan kell viselkednie egy várandós nővel, aki ráadásul az ő kölykét hordja. Úgyhogy most inkább hagyjunk engem. :?
Vendég
 


anuk..jaj istenem....kicsit gondolkodhatna a párod..most neked nehezebb ....remélem azért kibékültök holnap!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska: nekem az első terhességemnél a 49.napon lett pozitív a teszt. Addig 3 nega. Már úgy volt, hogy mennem kell gyógyszerért, hogy végre megjöjjön. Mielőtt mentem, előző nap a biztonság kedvéért csináltam még egy tesztet. Na, az lett pozitív a 49.napon. Belegondolni sem akarok, mi lett volna, ha az sem pozitív és beszedem a gyógyszert...
A másodiknál a 36. napon lett pozitív. Úgyhogy szerintem ne add még föl ezt a hónapot.

Zsuzska merre lehet?

Anuk: ez nem hangzik jól, de biztos ő is csak ballábbal kelt fel. AZért egy kis empátia nem ártana a részéről...

Csucsu: hajráá!! Vitamin, apának zeller, tojás:)))
Több okosság most nem jut eszembe.
tary
tary
 
 


tary köszi hogy ezt leírtad!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


tary: köszi :)

Anuk: Ez nem hangzott valami jól. Tudom nem vigasztal de sok pasi ezért nem vesz virágot mert elhervad. Volt már hogy én sem kaptam semmit és nekem is rosszul esett. Aztán megbeszéltük. Elhiszem, hoyg bánt a dolog de beszéljetek róla. Mert csak úgy fog megoldódni.
Mond meg neki ha nem vette volna észre te babás vagy méghozza a közös gyereketeket várod.

Kép
csucsu05
 
 


Szegény Anuk! Tényleg erről beszélnetek kéne,mert ha már az elején ilyen,milyen lesz később... Meg kell vele értetni,hogy a közös gyereketek van a pocidban és neked most nyugalomra van szükséged,nem a fesztiválra. Lehet ő is izgul és így jön ki rajta,nem? Lehet hogy nem tudja az érzéseit kimutatni és így reagálja le a dolgokat. Fel a fejjel!

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


anuk!holnap üljetek le és beszéljétek meg a problémákat...... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó reggelt lányok!

Jelentem, nálunk leesett az első hó!! :lol: :lol:

Itt a friss táblicsku. :wink:

Kép

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Köszönöm lányok. Egyébként a galád megvárta amíg elalszom, aztán hajnal felé csak belopakodott. :)

Egyébként nálunk is van hó :D Nekem valahogy máris sokkal ünnepesebb hangulatom lett tőle.
Vendég
 


Nyuszi!

Számításaim szerint 6+4 hetes kismami vagy, és júl.14.-e a nagy nap. :wink: Bár ez egy átlagos 28 napos ciklus szerint van számolva. Nem mondta esetleg a dokid hogy mire leszel kiírva? Na, mindegy. A lényeg hogy KISMAMI vagy. :lol: :wink: A következő vagy a 12 hetes uh.-n úgyis kiderül hogy mennyi hetes terhes vagy valójában. Szedsz most valami vitamint?

Nita!

Még semmi sincs veszve. Lehet még az a teszt pozitív. :wink: :wink:

Edit!

Drukkolok nagyon! Reméljük nem hiába késik. :wink:

Zsuzska!

Veled mizu? Remélem még nem jött meg. :wink:

Anuk!

Fel a fejjel! Remélem sikerül tisztázni a dolgokat a pároddal. És remélem hamarosan az étvágyad is visszatér. :wink:

Tary! Neked is megy a drukk! :D

Csucsu, Vera és jómagam! Nemsokára pé!! :wink: :wink: :lol:

Lányok! Sokan vagytok a finisben. Remélem nemsokára hozzátok sorban a szép + teszteket. :wink: :lol: :lol:

Kismamik!!
Öltözzetek fel jó melegen, nagyon hideg van. Brrrrrr..

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok!

Nyuszi! Hatalmas gratula mégegyszer! Nagyon vigyázz Magadra!

Anuk! Szurkolok, hogy meglegyen a béke köztetek! Gondolom, most azért Te is egy picit érzékenyebb vagy, mint általában. Szurkolok és tényleg próbálj meg enni, mert a babának nagy szüksége van rá.

Tary!
Most visszaadatad számomra a reményt, hogy még lehet baba van a pocimban. Sajnos eddig nekem is két teszt negatív lett. Az utolsót a 34. napon du-án csináltam és meg kell mondjam őszintén, hogy azóta nem merek másikat csinálni.

Nita!
Neked még bőven lehet pozitív az a teszt!

Szurkolok a pé. közelében lévőknek! Szeretgessétek apácskáitokat minél sűrűbben! :wink:

Nálunk "sajnos" még a nap süt, de már nagyon várom a havat én is!

Szép hétvégét mindenkinek!
Puszi
pedi
Kalocsa
 
 


Nálunk tegnap esett a hó igaz ezen még szánkózni nem lehet:(
Tegnap csináltam egy LH tesztet hát még a második csik szinte ki sem jött. Ma nem is csinálok majd holnap csak.

Kép
csucsu05
 
 


Jó reggelt lányok!
Gratulálok a kismamáknak, remélem hamarosan csatlakozhatunk hozzátok! Elég sz.. hét van mögöttem, de ma végre szabadnapom van, és itthon lehetek a kis párocskámmal. Nincs is ettől jobb. A hó most nem esik, de este esett egy kicsi, ami még meg is maradt. Nem sok, de azért mégis olyan téli a hangulat tőle.
Mindenkinek szép napot, és hasznos időtöltést :)

Kép
s.vera
 
 


Sziasztok!

Hát lányok, az én tesztem nem véletlenül volt negatív, ma reggel megjött. :cry:

Mostmár sokkal jobban vagyok!

Nagyon nagyon szorítok a pé. közelében lévőknek!!!! :) Bújjatok össze minél többször kedves párocskáitokkal!!!

Puszi Mindenkinek!

U.I: Azt hiszem én már csak a 2009-es babaprojektben leszek babás! :cry:
pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok!

Nálunk is leesett az első hó,bentről szép... Örülök,hogy már csak ezen a héten dolgozom elvileg,utána nem kell korán kelnem és elindulnom ebben az undorító hidegben.
Móni! December 3-án megyünk megint UH-ra,akkor már elvileg lesz szívhang.Még nem mondott semmit,hogy mikorra vagyok kiírva,szerintem majd 3-án. Most csak a folsavat és A-Z-ig vitamint szedek.

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Sziasztok!

De jo, ahol már ho van, nálunk csak iszonyat hideg van, mi lesz velünk -10 fokban????

Anuk!
Megbeszéltétek a problémát? Tudom én is igy vagyok vele, mikor összezörrenünk már a válásra gondolok, de aztán pár nap nyugi és minden oké.
Remélem nálatok is rendeződik a dolog.


Kép
encike 2
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: