Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Babszikáról van valami hír??????????????? :? :roll:

Gyabi szerintem már az új tűzhelyen sütöget!!!!! :lol:
kicsigesztenye
 
 


Háj!

Babszi már otthon, gyógyulgat, remélem...

Judy, kaptál képet a babóról?

Gyabi?????

Nóri konyhafőnök? Olvastam, megvan a következő dátum, drukkolok!

Arikonról mi hír?

No, megint vitatkozom magammal: 1. most vegyem elő az alapból tökös énem, és tojjam le, hogy pár kivétellel nem ír senki? 2. vagy küldjek kavintont a tisztelt karót nyelt anyukáknak, kik elfelejtették, régen is volt komolytalan téma, vicc, élcelődés, könnyű csevej? 3. ezt nem írom le :twisted: , 4. most hangoztassam, hogy azért ez még mindig egy babaváró-babázó fórum, így kinek ilyen jellegű közlendője van, rukkoljon elő bátran vele?

ÁÁÁÁÁ, csajok csajok! :roll:
Vendég
 


Jelentem 1.-2 . közötti variáció!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
gyablonka
 
 

 
 

Gyabikám, komoly előrelépés, úgy látom! :D

Bíbi:igen, már izgulok meg félek, de így haladunk csak.Amúgymeg kőkemény csaj vagyok, nem fogok hisztizni ezen, sokkal rosszabb beavatkozásaim is voltak. :roll:

Nem akarok pletyizni, de Babszikámmal tegnap csevegtem pár mondta erejéig, otthon van, pihenget testileg és lelkileg, kemény csaj, hamarosan biztosan jönni fog.
Arikon barátosném szintén jól van, nemsoká jöhet a következő forduló, de őt megtaláljátok a másikon, nem akarok a nevében írni.

Ja ez egy babás fórum és előrukkolhatok a közlendőmmel????GYEREKET AKAROK!!!
(jár a kavington nekem is?...inkább egy forralt bort kérnék szépen)

Jók a kérdések! 8)

Ja, betojt valamelyik adoptált maccs, úgyhogy mind a 3 büntetésben van, kiraktam őket az irodámból, oszt most kb úgy néz be a 6 fül, mint a srekkbe a kandúr...
csnóri1
 
 


Ja, én amúgy csak ittragadtam köztetek, de mivel nagyon senki nem kíváncsi a mostani dolgaimra, (nem érkezett kérdés) így nem írtam le, hogy hol is tartok.Valakit amúgy zavar a móka kacagás?Vagy, hogy nem szigorúan a topik címéhez ragaszkodva beszélgetünk?

Mai ötletem finnyás barátaimnak: gombapöri oder rakott krumpli.
Én hétvégén ezek közül főzök, meg lesz gyöngytyúk leves és csúsztatott palacsinta, meggyel!!!!!A fogyókúra meg bekaphatja addig, utána futok, megígérem.
csnóri1
 
 


És a hármast még nem is hallottátok :twisted: :twisted:

Köszi a pletykákat, azért néha jól jön egy kis info, ha még nem is tudom, melyik az a "másik", de mindegy is. :lol:

Macskakak? Az nagyon gáz szokott lenni, nálunk Bumbi bosszúból szokta művelni- az ominózus rattan fotelomba.

Mindkét kaja nagy kedvenc, de mégis, most a gombából spagetti lesz, ma meg nincs apa, így csak leves, fokhagymakrém, egy valaggal, semmi főzőcske.

Nem érkezett kérdés, na ne kezdd már Te is! :roll: :lol:

Hétvégi program?
Vendég
 


A hármas szerintem:"mindenki bekaphassa!"...

Hétvége?Mind mindig...otthon, sütés, főzés, mosás, kutyázás, bújás, pihenés, relax.Kicsit szürkék vagyunk, meg unalmasak, de imádunk otthon lenni kettecskén.Majd vasárnap míg a drága elmegy próbálni, addig hajat festek meg teszveszezek.

Levesreceptet le kéne írni komám...de izibe! :wink:
csnóri1
 
 


sziasztok,

Most csak gyorsan írok, mert rohannom kell mindjárt a fiúkért.

Végre a kezemben tarthatom a leletet:
"Az alkalmazott módszerrel, az értékelt sejtekben kromoszóma-rendellenességet nem észleltünk."
(ez a világ legszebb mondata számomra):lol: :lol: :lol:

Azt mondta a biológus, hogy nagyon szépen és gyorsan osztódtak a sejtek, és rengeteg minta lett, így kényelmesen tudtak kromoszómákat számolni.
A neme pedig XX-es. :lol: :lol: Szóval, hogy az ivararány helyrebillenjen, még egy puncissal bővülünk. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Nóri,
engem érdekelne, hogy mi van veled, hol tartassz?!
sirkici
 
 


Judy,
jajjj, de örülök, mostmár akkor teljesen megnyugodhatunk! De szuper! És GRATULA AZ ÚJABB KISCSAJHOZ! Nevek??????????
sirkici
 
 


Sirki:köszi! :wink:
A győri kaáli intézetben elkezdődött a kezelésünk, az országban csak ott végeznek PGD eljárást lombik keretében, amire az én kromoszóma rendellenességem miatt szükségünk van.
Megvolt az első konzi, itthon vár rám egy fincsi méhtükrözés és két hét múlva megyünk vissza újabb konzira, utána valószínű kezdem a szurikat és gyógyszereket.Szóval haladunk és nagyon izgulok.Meg fosok is persze. 8)
csnóri1
 
 


Sirkici,
Köszi szépen. :lol: :lol:
Azért nem vagyok 100%-ban nyugodt, mert a tegnapi uh-on azt mondta a doki, hogy hajszállal kevesebb a magzatvizem. :oops: :oops: Szóval most iszok mint őrült, aztán jövő hét szerdán megint megnéz magánban.

Hát a nevek azokon vita megy, és még fog is egy darabig. Talán mire kibújik döntésre jutunk. :lol: :lol:
Nóri,
Engem is érdekel, hogy hol tartotok. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Nóri,
És ezt elhallgattad?????Ejnye-bejnye. Most aztán mennek a drukkok nektek. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!
Nagyon örülök, hogy negatív eredményt kaptál. Én tudtam, hogy így lesz!
Vendég
 


Judy, nagyon örülök, hogy minden oké! Gratula a puncishoz!
Ciszta a fejecskéjében felszívódott? Jájj, ez a kevesebb magzatvíz, mindig mondanak vmit, ami miatt izgulhat az ember, de szerintem rá se ránts, rendben van a kiscsaj és kész!

Nóribébi, a fokhagymakrémleves ugyanaz, mint a fokhagymamártás, csak több vízzel (húslével), tejföllel és tejszínnel. Itt viszont elengedhetetlen a petrezselyem, meg reszelt sajt és pirított kenyérkocka tálaláskor. S ha már variációk egy témára, nagyon szeretjük a fokhagymás spagettit is, legegyszerűbben olivaolajba a fokhagymát, petrezselyem és 1 dl fehérbor, ebbe megforgatni a tésztát és kész, sajt meg tejföl, ki akarja, de én bírom magában is. Ja, meg jó még ugyanez, csak póréhagymával, olivaolaj, bele a hagyma, de még bőven ropogjon, kockára a gépsonkát és 3-4 sima mezei tömlős sajtot felolvasztva, és pennét forgatva bele, fehérbort meg külön inni hozzá. Iszonyat gyors kaják és nagy sikerűek!

Kínait szeretitek? Pirított zöldségestészta szezánmagba forgatott bundás édes-erős csirkefalatokkal?
Vendég
 


Szezámmag kizárva, de kínai kaja minden mennyiségen és bármilyen csípősen jöhet, imádom.

Az, hogy hajszállal kevesebb a víz, na az pont semmit nem jelent.Ez a mintavételtől van.Gyérlala, ugye nem fogsz most ezen hisztizni? :wink:
csnóri1
 
 


Judy: gratula a puncishoz, tesók mit szóltak???

Nóri: Babszi oldaláról levadásztam a Te oldaladat, én ottam olvasgatok suttyomban :oops: :oops: :oops:

Bíbi: kínai nálam negatív

Hétvégi kaja: lángos ezerrel...virslis és sima is.

Sirki: de jó hogy még te is vagy!!! :lol: :lol: :lol:

Azt nagyjából értem, hogy Jaimeemami hová lett ( nagyjából )...de hol van Betsy, Heni, Olik?????

Kép
Kép
gyablonka
 
 


ja én még sóskiflit is csinálok a vasárnapi villásreggelihez...ez a terv.
Gyabi:lángos lángos, fokhagymás, idevele meg sajtos tejfölöst is...csorog a nyálam.
csnóri1
 
 


Nóri,
DEEEEEEE......Tegnap óta ezen hisztizek. Na jó annyira nem, mert a biológus is megnyugtatott ma. Aszonta inni-inni-inni..... :lol: :lol: :lol:
Most azt csinálom, na meg pisi-pisi-pisi negyed óránként. :lol: :lol: :lol:

Köszi mindenkinek. :lol: :lol: :lol: Aztán most már Nórinak gigadrukkkkkk mindenki. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bibi,
Ciszta felszívódott. :lol: :lol: :lol:
Angie,
Neked is köszi. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Az anyatanyán :twisted:

Ha már személyeskedünk, és már minden úgyis mindegy: Jaimmet én még nagyjából sem értem. Most az volt a baj, hogy "ébredjenek fel a kismamik és oltassák be magukat"? Én még most is ezt mondom. Baj, ha hevesen állok ki az álláspontom mellett? Vagy hogy többen maradni akartak itt? Vagy hogy visszahívtam az elfeledett pajtikat? Tényleg, még nagyjából sem... Betsyt végképp nem, őt aztán nem szekírozta senki tudtommal, a nagy vitáknál mindig bölcsen hallgatott. Talán Jaimmemamit támogatja a hallgatásával? Heni passz, végképp. Olik meg eddig is csak nagyritkán.
Vendég
 


Bíbi: megmondom neked úgy ahogy van...szerintem a mai világban elég kevés az olyan ember , aki kiáll a saját véleménye mellett...egyre több az olyan ember, aki előszőr mérlegel, megbánt-e valakit vagy sem...kinézik vagy sem...SAJNOS!
Megmondom őszintén én sem mindig merem csak az esetek 90%-ban.
De igyekszem. :lol: :lol:
Dobok képet:
Kép Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Honnan tudod hogy ott vannak? :shock:

Én azt nem értem csak, hogy mi olyan téma lehet, ami oly titkos, hogy más nem olvashatja?Idézve egy kedves barátnőmet:hogy ki hogy szoptat? vagy kinek hogy nő a gyereke?vagy valami titkos bébiételreceptek?
Mindenesetre nem értem.
Nekem egy dolog miatt jött jól ez a szitu (mindamellett, hogy nagyjából mostanra lettem nagyjából a régi lelkileg), hogy visszajöhettem ökörködni.De kétlem, hogy emaitt léptek le.Mármint a régi pajtik miatt.

Gyabi:ha már mérlegelni kell, hogy megmondjam e véleményemet, akkor azt már megette a fene...ki mit szól, ki mit gondol?...én már senkinek nem akarok megfelelni, mert olyan úgysincs, hogy mindenki mindenkit szeret.De egy valami fontos.Ha baja van velem bárkinek, azt ide a két szép szemembe mondja, mert nem bírom az álszenteskedést.
Amúgy éljen a világbéke.Meg a jófej fiad! :wink:
csnóri1
 
 


És mégvalami, én sokkal többre értékelem azokat az embereket, akik véleménye, álláspontja esetleg szarul esik, de legalább őszintén megmondja, amit gondol.Az egészséges vita kell és fontos is!(és szórakoztató)
csnóri1
 
 


Á, az anyatanyával csak vicceltem, nem tudom, nem is érdekel.

Oké, az ember nem vágja mindig a véleményét egy idegen pofájába- no, pedig az aztán már végképp édesmindegy, hogy egy idegen besértődik e :lol: - de én azt hittem, itt magunk között vagyunk ennyi év után, úgymond baráti társaságban, és itt tényleg lehet "egyeneskedni" - és nekem pl. feltűnt és igenis jól esett, mikor Gyabi úgy írta a buékos jókívánságát, hogy minden itteni "barátnőjének".

Édes Bandita, nagyon csípem!
Vendég
 


Sziasztok!

Próbáltam visszaolvasni, de bevallom, h nem ment. Kicsit agyhalott vagyok ma (is) :lol: :oops: 8)

De azt láttam, h érdeklődtetek!!!!

Köszönöm!

Szóval ma az én dokkerom kiszedte a varratokat, azt mondta, h szépek... a történtekhez képest.
Vettek vért és a beta HCG-m 98 lett, ami még önmagában nem csúcs, de az 1 héttel ezelőtti 5460-hoz képest igen.
Így ha semmi gond nem lesz (na és miért lenne), akkor 6 hét múlva találkozok a dokimmal egy kontrollon.

Egyébként jobban vagyok, bár egyenlőre magamba fojtottam az érzéseimet (csak egy gyertya árulkodik arról, h "vmi" történt).

De sztem ma a Nóri is hallotta a hangomon, h kicsit jobban vagyok és egyenlőre ez számít csak!

Judy!
Kívánom, h minden rendben legyen!

És többiek!
Ígérem, h hamarosan jövök, mert most már nem akarok kimaradni a jóból! :P Csak még egy kis időt adjatok! :oops:

babszika
 
 


Babszi:

http://www.gyertyalang.hu/kiert_uj.php


Betty615: olvastam azt a fránya cisztádat, ajánlom neki, hogy eltünjön!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Babszi
örülök, hogy kezdesz jobban lenni már...


Hát ahogy látom, engem nem hiányolt senki Kép
Azééé gyüvök jó :?: :lol:

Megvolt az uh ma, nem lesz beültim, ciszta még mindig itt figyel a jobb p.fészekben 3 cm-es még mindig :twisted:
Ha kövi menszesszel nem ürül, műtét :twisted:
Örülünk nagyon... :roll: :lol: :lol:
De más csak röhögök magamon tényleg :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Gyabi Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Apám, mekkora hóóóóóó van! :lol: :lol: :lol: Még jó, hogy lemondtuk a pécsi látogatásunkat, mit erre a hétvégére terveztünk...

Babszi: várunk!

Betty: drukkolok a cisztádnak hogy takarodjon!

Gyabi: ez a gyertya dolog, kicsit belenéztem, majdnem el is sírtam magam, ennyi fiatal, ennyi gyerek...

Nóribébi: tegnap este volt rizskoch, de hogy közepes láng, bakker, ez itten lehetetlenség! Hiába vigyáztam és óvatoskodtam 160-on, mikor már kezdtem örülni, hogy milyen szép magas lesz, két perc múlva érzem, odaégett!!! Drága csemetém míg mosogattam, feltekerte a volumét ! 250-re! :lol: Végül mégsem lett kutyaeledel, mert kitaláltam egy mentőakciót, de ez akkor is hallatlan! :lol:
Vendég
 


Nóri,
húha, ez tényleg nagy valami, de nagyon jó is, utánanéztem a google-ban, hogy mi az a PGD, és tényleg ez nálatok indokolt is, meg ez megelőzheti a szörnyűségeket, nagyon-nagyon drukkolok! Remélem minden szépen összejön, de nem is, össze kell, hogy jöjjön!!! Drukkkkkkk!!!!!!!!!
És nyugodtan irj közben magadról is! :)

Judy,
na ne, az, hogy hajszálnyira, az tényleg annyira kevés, meg nem értek hozzá, de tényleg, lehet, hogy a magzatvizvételtől van, másfelől meg mostmár tényleg biztos lehetsz benne, hogy minden rendben van!!! Nyugi! :lol: Az ivást meg szintén nem tisztán értem, az oké, hogy iszol ész nélkül, de ha kipisilod, akkor az semmit se csinál, csak a veséidet terheled a túl sok folyadékkal... na de abba is hagyom, tényleg nem értek hozzá, de azt tudom, hogy minden rendben!!! És még a ciszta is felszivódott! :lol:

Gyabi,
nagyon jó képek, mindig elámulok, hogy Beni baba, aki már nem is baba, mekkora már, szerintem nagyobbnak néz ki a koránál, és olyan cuki! :lol:

A többieket meg nem értem, szóval, nekem hiányoznak, érdekelne, hogy kivel mi van, meg úgy minden, de érdekeltek ti is, nem értem miért kellett ezt csinálni, és tényleg a mai világban már... á, hagyjuk...

Babszi,
én is örülök, hogy kezdessz jobban lenni, és várunk!!!

Betty,
na ne, az a ciszta, de legalább szivódjon fel, hogy ne legyen műtét! Drukk!!!
sirkici
 
 


Bíbi:üdvözlöm a lyányodat! :lol:
Előttem van a mentőakció képe...bakker, leszedted a tetéjét vastagon és azt hitted olyan lesz, mint újkorában, mi?És szerintem fejjel lefordítottad, eltüntetve a nyomokat....ááááááááááá

Betty:néked is külön kérvényt kell benyújtani?Hát akkor tessék:gyere sűrűbben, hamár mi is újra feltüntünk!
:wink:

Fogytam az elmúlt másfél héten 2 kilót!Létezik ez?Juhéjjjj, megyek is palacsintát enni! :D
csnóri1
 
 


Nóri
nem kell kérvény nekem :lol: :lol:
Úgyis jövök...ha kőő, ha nem :twisted: :lol:
Én is palit csináltam tegnap :wink: sztem híztam is egy két kilót :twisted:


Sirki, Bibi
köszi a drukkot, én már nem aggódom igazából, ha ennyi mindent kibírtam, jöjjön, aminek jönnie kell...akár műtét, ha másképp nem megy...

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Hmmmmmmmm... palacsinta......... de jó lenne most itt is egy pár darab..... :lol:
sirkici
 
 


Ügyes vagy Nóribébi a kilókkal, de szerintem most kell vigyázni, én itt toltam el, az első két hétben -2,5 kg, aztán jöttek az engedmények, pont a palacsintával kezdődött, aztán kis pogi, kókuszos muffin, kis pohár sör, bor...aztán a következő héten már csak -0,1 kg, utána meg már semmi, egy nagy 0! Brrrrrrr! :lol:
Vendég
 


Csajok!!!!!!!!!
Nálunk térd felett ér a hó...úgy kell a házból kiásni magunkat...és még mindig zúdul... :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


MIIIII? :shock: :shock: :shock:
Itt esett pár szem, de már olvad is...mintha nem is egy országban élnénk...
csnóri1
 
 


De klassz, most tök irigy vagyok, nálunk is állati nagy a hó, de nincs fél méter, szóval Gyabi nyert, de azért tegnap én is tök boldog voltam, mikor itt szemben még Ferihegyet is lezárták :twisted: Majd rakok képet.

Itt is esik még, én is megyek mindjárt lapátolni, aztán ébrednek a srácok és megyünk ki röhögni a szánkósokon, ekkora hóban bakker, nem is értem, mit akarnak :lol:
Vendég
 


Mai napra csak nektek, Bandita énekel:

http://www.youtube.com/watch?v=1Z-QcMIKSYE

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Íme a hó:
Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi:mini megasztár pucér seggel, nekem átjött! :lol:
csnóri1
 
 


De nagyon édes, mlyen hosszan nyomja. :lol: De nem mondod, hogy ilyen nyugiban elfekszik a pelenkázón?!? Én az idejét sem tudom, mikor használtuk utoljára, örülök, ha a belebújós upandgo pelenkát valahogy három kör vadászat után nahy keservesen ráadom Bíbire, nem hogy ilyen hagyományos, hajtogatós pelus. Hmmm..leesett az állam, ilyen is van?!? :lol: :lol:
Vendég
 


akkor a különbség miatt, ez a tegnapi kupac, a többi meg már semmi...


Kép
csnóri1
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Basszus, de jó nektek!Csodálkoztam volna, ha nem fekszel a hóban... :wink:
Az a kereszt egy kicsit olyan "hicskokos"...az kinek a fejfája amúgy?
Jóóó nagy a birtok, nincs szomszéd közel s távol?
csnóri1
 
 


Naná, hogy fekszem, mikor utoljára akartam, apa nem engedte: "Egy gyerek vagy a hasadban, ne szórakozz!" Na, most nincs :twisted:
Hát hallod, 1000 nm, szemben az a kilátó az első képen, meg a kereszt, ami már a köcsög pestiek birtoka, nem tellett nekik templomra, ez a kereszt van helyette, de én szeretem. Ez az alsó szomszéd:

Kép

Mellettünk meg balra van még két ház, de ez ilyen kis domboldal, külterület, imádom! Most, hogy így nézem, tényleg jó nekünk 8) :lol:
De azért Nektek se rossz...vicces volt a z a hókupac :lol: :lol:
Vendég
 


Na, ezt még megmutatom, ez a kereszt alatt van, ez a nagy domb, ide szoktunk szánkózni járni, tök bulis, ha nincs ekkora hó :lol: :lol: , az alján van egy focipálya, kosárpálya, meg két játszótér, oda szoktunk leballagni Bíbivel. No, majd meglátod nemsoká...!

Kép
Vendég
 


Dobfelszerelés?????? Mi van, leszerelés, akarom mondani, fegyverletétel? :lol:
Vendég
 


Nem lenézni a mi kis kupacunkat onnan a nagyfaluból!A kutya már szétjátszotta, amúgy egész "nagy" volt! :D
A nagy telekre irígy irígy irígy, a legközelebbi telkünk nekünk is 1000 nm lesz, duplája ennek, mert kicsinyek bizonyul ez a mostani 500.
Jó, hogy nincs közvetlen szomszéd nálatok, mondjuk érthető, antiszocik vagytok! :P
Éljen a külvidék!!!
csnóri1
 
 


A rocksztár férjem leteszi a lantot (dobot)...neeeeeem.....
Ha ez elmegy, vesz egy nagyon komolyat ehelyett!Itthon gitár, próbateremben dobszerelés.
csnóri1
 
 


ÁÁÁÁ, ezek nem tudják letenni, apa is állandóan machinál, újít, vesz, cserél, persze mindig jó kis ráfizetéssel. :twisted:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: