Új privát üzeneted érkezett!

Beze, ugy mukodsz itten most, mint egy generator! Gerjeszted a feszultseget!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Vicccccelek! De tenyleg Virag mindig ir!! Ma meg semmi. :shock:
Vendég
 


Bogi, Lexi egyre okosabb, ügyesebb és önállóbb, így már nagyon könnyű vele itthon. Hozza a tányérját a kajához kérés nélkül, levest, joghurtot is általában ügyesen eszik egyedül, szól 1 hete, ha kaka van, én meg persze nagyon büszke vagyok rá! :D
Van friss képem, de nem kicsinyítettem, de neked hozok. :D
Én csak málnalevélteát ittam, 36. héttől napi 2x2 dl-t, jól és gyorsan tágultam, én hiszek benne.

Nita, szerintem inkább csak sms-t írj, ki tudja, hol van és mit csinál. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


nita: nem lehet!!!! majd fog jelentkezni. ma sokszor eszembe jutott.

beze: szegénykém!!! marci imád téged, csak neki így kényelmesebb, de nem akar rosszat neked!!!
igen, az a hordozó, amit írtál. te is eléggé benne vagy ezekben!!!

nita: apa szerencsére nem korlátoz, vagyis az ésszerű dolgokban benne van. sőt! ő az, aki azt támogatja, h inkább újat vegyünk neki. és ő bátorított, h vigyük vissza a pirosat, mert látta rajtam, h nem jó nekem.
persze az eszetlen kiadásokat nem támogatja.
most például megegyeztünk, h semmit nem veszünk, amíg ki nincs fizetve a szigetelésünk.

bogi: édes vagy! én is, csak amíg van, addig költök. egy határon belül. én is megkaptam mindent, próbálom ezt követni, de nem ész nélkül. majd ha a gyerekem elfingja :oops: magát, h valamit szeretne, azonnal nem vesszük meg. de idén nem megyünk például síelni, így azt a pénzt a babára fogom költeni. (pedig nagyon mennék mi ilyenkor már hétvégente ott szoktunk lenni, de ezt most bogika keresztbe húzta-szerencsére :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )


húúúúú!!!! hétfőn kezdenek szigetelni!!!!!!! most hívott a párom, h szólt neki a mester!!!!!juhééééééé!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 

 
 

Bogi :lol: .

Amúgy nem sürgetem a szobatisztaságot, akkor szokik le, amikor megérett rá. Marci miatt gondolom úgyis lesz egy kis megtorpanás.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


beze: én is képet akartam kérni lexi-angyalkáról!!!

bogi: én vetettem fel, h csillag miért nincs itt!!!


titeket nem idegesít, h nincs még a babanet órája visszaállítva????? engem nagyon.. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

nita: az sms jó ötlet!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


kati, rengeteg típust megnéztem, és bújtam az adac-tesztet, azért nem mindegy, miben utazik a picikénk. :wink:

Bogi, néha szokta, de inkább a köldökömet nézi, mert az ugye már régen kidudorodott, az apjáé meg nem. :lol:

Kicsinyítettem két képet:

Kép
apa mellett kényelmesen
Kép
ebben a formában érdekesebb a bili :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze, jol teszed!-mondom en ezt gyakorlott anyuka :lol: :lol: :lol: , hogy nem erolteted a szobatisztasagot. DE hozzateszem 25 evesen en szoktattam ra egy kisfiut a bilire, stb. Biztosan vissza fog esni Lexike ha Marci pelusozva lesz, meg biztosan cumizni is tobbet fog.-mondom en ezt tobb gyerekes anyuka. :lol: Jovanjovan de babysittttyyyyo voooootam evekig, van tapasztalatom egy cseppke.:) Tudom erted mit irok es hogyan csak mondom, na tudooood!!!!:) :wink:
Es ugyes nagyon Lexi, hogy igy szol amikor termes van a pelusba! Ugyike nagyon a kiscsaaaj!!! Sok mindent csinal, jol van nevelve!!! Ennyi!!!

Kati, mit nem lehet? Viragot hivni?
Sielni meg majd mentek jovore!!:):) Kati, Te nemetul beszelsz? Csak mert irtad, hogy angolbol nem vagy jo, de tudom, hogy valami nyelvet jol beszelsz!! Vagyis nem tudom, csak gondolom!
Vendég
 


kati, köszi. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze, jo ez a bilis foto!! hihihiii kis cow-girl!! Olyan igy ez a bili, mint egy cowboy kalap, nem???!! :D :D :D :D Sokat nott Lexike!! Nagy csaj mar nagyon! Es tiszta anyja!! Vagyis vegyes de inkabb anyja!! :D :D
Vendég
 


Kati anno én is újjat vettem mindenből............de majd a következőnél rájössz nem feltétlen kell.....persze megnézem a minőséget.......
nincs a telómba Virág száma.....ááááááááááááááááááááá :x :x

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kati, ja, hogy Te vetetted fel, hogy Virag nincs itt. Na, akkor en most kimaradtam valamibol... :roll: Na, mindegy de tenyleg nincs itt. Na, visszalapozok, hogy most ki-kit hianyolt meg ize-hoze mert most ezt nem ertem ma` megint.
Vendég
 


beze: éééééédes lexi!!! és mekkora!!!! és milyen huncut!!! azért benne van a szemében a "hülyeség". kapható mindenre, gondolom, főleg apucival!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

bogi: németül és olaszul beszélek!!!
igen, jövőre már bogistól készülünk csúszkálni!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


na megyek, mert jött apa!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Bogi, tudom, hogy évekig babysitter voltál, adok is a véleményedre. Tudod, vannak ismerőseim, akik már másfél évesen biliztetik, pedig szerintem akkor még tuti nem állnak rá készen fejben.
A bili tényleg olyan, mint egy cowbolykalap. :lol: Ha azt mondod, hogy rám hasonlít, akkor nagyon örülök. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kati, olasz miatt irigyellek, ezt a nyelvet feltetlen meg fogom tanulni ha torik, ha szakad! Es milyen szinten beszelsz? Tok jo Neked!
Vendég
 


kati, ez így is van, jól látod. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze, szerintem a vonasai azok Bezesek! Az arca is de egyebkent vegyes de megis en Bezet latok benne. Apaja is ott van kemenyen a kis pofijaban de igazabol Nekem alapbol tiszta anyja ez a gyerek! Tudod mi a jo megfogalmazasa ennek? Hogy a Te arcodban van benne az apja arca. Szoval vegyes, de Te vagy. Uuuu, ezt most megtekertem de erted! :D :D
Vendég
 


Virág, Kati, Bogárka, Dike, Beze, Mia nagyon szépen köszönöm Nektek!!!

Virág merre jársz??? Lehet, hogy nemsokára megkapjuk az sms-t??:)

Beze, Lexike nagyon édes nagy lányzó!

Kati, szuper a kocsi, nekem is a narancsos bébihordozó tetszik!

Valamit el kell mesélnem Nektek:)

Vasárnap csináltam egy tesztet (nem első pipiből) letelt a 10 perc, nem volt rajta semmi, el akartam dobni, de valamiért mégse, aztán mentem arra, és ott volt egy nagyon-nagyon halvány valami, ha úgy fordítottam a fény felé, még az uram is látta, aztán hétfőn reggel csináltam még egyet, akkor elsőből, és az full negatív lett.
Ma mikor hazaértem a melóból előttem még egyet, és ezen is ott van valami nagyon-nagyon halvány csíkocska! De ez is csak akkor látszódik ha fény elé teszem!
Nem tudom, hogy ez hogy lehet? Rossz minőségű a teszt? Ha baba lenne, akkor mutatnia kellett volna valamit a reggeli tesztnek szerintem!
Egyébkén pár napja nagyon feszültek a cickók, de elmúlt, aztán néha-néha fájdogál a hasam, meg mindjárt megjön érzésem van!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Mona, ez nagyon izgi! Volt mar igy mas is, hogy a feny fele tartva latta csak azt a valamit:), csinalj egyet holnap reggel is!!!! Csinalsz???? Ez mennyire nagyszeru szulinapi ajandek lenne!!!! waaaaaooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Izgatott vagy???
Ejjel esetleg reggeli pipike elott nem voltal kint? Csak mert akkor a reggeli tudod az higabb es a korai stadiumban meg nem mutat pozit. Drukkolok! Csak uuuugy nincs ott a 2. csik!!! Meg feny fele tartva sem!
Vendég
 


Es lehet, hogy a delutan pipid surubb volt mert orakig nem voltal mosodoban! :D :D :D :D :D Mindenesetre 2 teszten is ott a halvany csik!! Ez nem lehet, hogy mindket teszt rossz minosegu legyen. Reggel csinalj egyet, az a biztos ami fix alapon de ne pisilj hajnal 2kor!!:):) :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


monaaaa!!!! aztaaaaaaaa! igaz, h azt mondják, h 10 perc után már lehet szellemcsík, meg párolgás, de az azért valahonnan szerzett hcg-t, amit mutasson. az fura viszont, h még ma is nega volt, vagyis halvány. nem tudom, de van remény, főleg a tüneteidből. lehet, h kellene egy vérvétel, amivel megnézik a hcg szintedet, mert te vagy az, akinek a teszt nem mutatja ki.

bogár: beszéd szinten, alapfokon. írni nem megy olaszul, de megértem, meg beszélek is. nem tudnak eladni-csak ha nagyon akarnak!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Bogárka nem voltam kint éjjel, én kibírom ébredésig, hogy ne kelljen kimennem:)
Nincs több tesztem! Csak ovu. van!Várok hétfőig, akkor leszek a 46. napon, legutóbb is akkor jött meg, mondjuk, kedd reggelre beszerzek egyet majd, ha addig nem jön meg! Bárcsak....:)

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Hallottátok, hogy meghalt Kecskeméten egy szülő nő??? Borzasztó!!!:(

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Sziasztok, bocs a belekotyogásért, de szerintem az a teszt nagy valószínűséggel pozitív. az éppen alig látszó halvány csík is csík!

és még egy kis okosság: az LH tesztet lehet terhesség "megjóslására" is használni. Az ovuteszt ugyan nem a hCG molekula kimutatására készült, de mivel a két molekula nagyon hasonló szerkezetü evolucionális rokonsága miatt, egy ovuteszt keresztreakciót adhat a hCG molekulával és még korábban annál, mint hogy egy rendeltetésszerü terhességi teszt reakciót adna. Kutatások kimutatták már, hogy a hCG molekula bizonyos csoportjaival képes LH vagy akár FSH-receptorokhoz kapcsolódni, amelyek a teszteken is megtalálhatók.

bogárka, nekem felsőfokúm van olaszból, az más kérdés hogy kb középszinten sem vagyok már :wink: na koccolok tanulni :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
chamomilla
Pécs
 
 


mona: persze, nálunk ez ma címlap volt. nem szülés közben, hanem szülés után történt, belső vérzést kapott, ami után kivették a petefészkét.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Mona, irigylem a turelmed! En mar elottem ezer tesztet de meg sosem volt szellemcsikom sem!:):):) Pedig volt amit 2-3 oraig is lestem de...semmi. :cry: :lol:
Vendég
 


Kati, jo az az alapfok is!!! :D En azt is irigylem! :D :lol: :wink: Barcsak alapfokon beszelnek olaszul aaaaa, de jo is lenne! :D

Virag mar tenyleg sokaig nincs!! Lehet az anyukajanal van, ott meg tegnap car volt a net. Vagy mar Gergozik!:)
Vendég
 


milla: nekem sem mutatta a terhességet az lh. meg sok embernek nem.

mona: ahogy írtam már, van remény!!!! úgy örülök, de csak halkan!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Chamomilla, aszta maaaa`, Te itt is kukucsolsz??!!! :D :D :D :D :D Gyere gyakrabban! Mi itt mar szulunk!!:):) Mar aki!! Masok pedig probalkoznak. A harmad reszben pedig babasok!:):)

Na, a felso olaszod, ne is mondd!! :twisted: :twisted: :twisted: :):) :D :D :D Orulok, hogy ilyen jol beszelsz. Megneznem en azt a kozepfokon sem tudasod! Nekem aztan mondhatnad! Nekem tuti felsofok lenne!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Kati, én csak a tv-ben hallottam, így mondták be az Aktív bemutatójában, azt hiszem..

Bogárka, sajnos muszáj türelmesnek lennem, hétfőn kapok fizetést, uh. csak akkor tudok majd venni, ez van...

Az uram most ért haza mutattam neki is, azt mondta, hogy látja-látja, de majd akkor lesz ez pozitív, ha ugyanolyan lesz, mint a másik csík. :?

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Csatlakozom Katihoz, orulok de halkan! Kicsit tul vagyok most porogve de halkan drukkk!! Virag stresszel itten, hogy mizu, Te meg jossz itt Nekem a teszteddel :D :D :D , hat, csoda, hogy elek, nem vitt meg el a mento!!!!:):) :lol: :lol: :lol: A szivem, a szivem!!!! :D :D :D
Vendég
 


én mona helyében azért ellőném a maradék ovu teszteket is. 70%-ban állítólag működik. Jaj alig várom a tesztelés időszakát, csak bírja az ember pénztárcája :D emlékszem naponta vagy 5-t csináltam, mert nem hittem el hogy pozitív, én is szellemcsíknak néztem 8) a 2 csík az 2 csík, szóval én drukkolok neki nagyon.

bogárka: dehogy beszélek jól, 10 éve raktam le a nyelvvizsgát. Már előre ég a pofám, tavasszal megyünk Nápolyba egy egyetemre Erasmussal, munka-cserekapcsolat a férjemnek, a rektorhelyettes fogad....jó lesz ha majd gyúrok rá, mert ciki lesz. Gondolom te meg angolul beszélsz, na én meg azzal kínlódok...szakmai kell belőle. A másik ablakban meg van nyitva az anatómia is, nem csak a babanetet bújom 8) (a 3.-ban meg a fészbúk, 4. gmail....)
chamomilla
Pécs
 
 


mona, lófirifüttyöt, 2 erős csík nekem soha nem volt, komolyan :!:
chamomilla
Pécs
 
 


szerintem tuti terhes vagy...komolyan.
chamomilla
Pécs
 
 


Halihóóóóó!

Csak életjelet adok, olvasni még nem tudtam csak egy fél oldalt, majd este pótolom. Bocs, hogy nem írtam, de a szüleimnél voltunk és a férjem egész nap telepítette Anyuék gépét. nemrég értünk haza.

VISZONT.................. valami lassan lassan elindul.............. szóval iszonyat módon leszállt ma reggelre a hasam, annyira, hogy lépni alig tudok meg zsibbad mindenem, sehogy se jó............ volt jó pár keményedésem (vagy összehúzódásom?????) napközben és elkezdett dagadni a a lábam és a szám.... torzul az arcom................ (a fodrász csaj is megjegyezte aki nyírta ma Bencét............)

Majd még jövök, ha lefektettem Bencust!

Puszi!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Chamomilla! Üdv köztünk! Remélem igazad van/lesz! Mesélj magadról!!!

Bogi, Kati most csak gondoljatok rám hétfőig, vagyis keddig, hogy ne jöjjön meg:)

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Chamomilla, el ne menj innen, szukseg van itt Rad!:) :wink:
Dehogy beszelek jol angolul. Csak keeeene. Nekem is szakmait kell letegyek. Tavaly allamvizsgaztam de nyelvvizsga sehol. :oops: :oops: Egi is a pofam. De ide nem kell es igy lustulok el. :oops: :oops: :oops: Ide eleg az oklevel is, hogy elvegeztem a sulit, ez a baj es nem erzem szukseget sem a penzkidobasnak ra mert rohadt draga sem annak, hogy megcsinaljam. :oops: :oops: :oops: :oops: tudom ez nem szep hozzaallas de most ez van. :oops: :oops:
Vendég
 


Banyek, mondom "szulunk" csajok!! :lol: :lol: :lol: :lol: Jajjj,jajjj, en nem birom ezt a stresszt!! :D :D :D Mindjart ledobok egy felest!
Vendég
 


Húúú Virág, ez szuper, hétvégén már lehet, hogy a kezedben tarthatod Gergőt!!! Szorítok!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Mona, en ugy gondolok Rad, hogy magamra sem jobban! Csak Rad gondolok aranyanyam es Viragra. Meg ne jojjon piri, de miert is erzem azt, hogy nem fog?!:)
Virag pedig, tiszta izgiben tart, reggelig aludni sem fogok!

Chamomilla pedig egy geniusz! Masik topikrol ismerjuk Katival es nagyon agy a csaj, orvosira jar de .... majd elmondja O, nem veszem ki szajabol a szot!
Vendég
 


Na, en mentem egyet tornazni, muszaj!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


egy feles rám is rámférne 8) a jövő orvosa

Micsoda izgalmak vannak itt :!: :!: :!: 8)

angol...üdv a klubban. a férjemnek 3 diplomából 1 :!: van a kezében (a főiskolainál elég volt az alap), mert nincs nyelvvizsgája. most meg jóljárt, mert kénytelen lerakni tavaszig, a munkahelyén már szívják a vérét. :twisted:

mona, majd meglátod hogy igazam lesz.
chamomilla
Pécs
 
 


geniusz :lol: :lol: :lol:

torna?
chamomilla
Pécs
 
 


virág!!!!!!! juhéééééééééééééééééééééé!!!!!! gergő készülődik, de nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! húúúúúúúúúúúú!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Cham, ja, tornazom de meg itt ulok mert feszbukon ramirt barinom.:):)
muszaj cseppet lefogynom!:):)
Na, geniuszkam, megyek es izzadok egyet! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


bogi: azt hittem, máááán vissza is jöttél!!!!!! figyu!!!! azééé ne vidd túzásba!!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


bogi: tudod mit?! te tornázol, én pedig kenek magamnak egy szép szelez kóóóóbászos kenyeret. a vacsin már túl vagyunk... :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


mona! nagyon nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kezem lábam csuriba érted!!!!

csillag! huhuuuu de izgi. és nem akarnál egy utolsó pocakképet rakni??????

beze! annyira édi Lexike, nagyon tetszik a bilis kép:))

csajok! na segítkezzetek nekem gyed h van ez???? ha most én végig táppénzen leszek pl szülésig, akkor az alapján azaz a táppénznek a 80%kapom gyednek????az nagyon szar lenne. meg aki veszélyeztetett terhes, azzal jól kibasznak...vagy nem így van?

KépKép
dike
 
 


dike: én úgy tudom, h a munkában eltöltött fizu után fogunk gyedet kapni, ha van 180 nap biztosítva. de ez nem tuti, de az igen, h a fizu után kapjuk.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Látom most húúúúúúúúúúúúúúz el Mindenki amikor én gyünni tudok... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Azért azt elmondom, hogy nagyon jól esett, hogy napközben rólam is folyt a csevej meg a találgatás. ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉdesek vagytok!!!!!!!! Megdobogtattátok vele Virág anyátok szívét!
Szerintem egyébként nyugodtan aludhattok az éjjel, most még nem lesz semmi, ez az állapot nálam napokig is eltarthat, mivel rendszeres fájásaim nincsenek. Most csak baromira feszít minden odalent meg nagyon nehezen tudok helyet változtatni, mert azonnal zsibbad valamim a medencém különböző pontjain...

Bencus sajnos ma délutánra náthás lett, most csak abban reménykedem, hogy megreked a dolog ezen a szinten és nem lesz belőle lázzal járó betegség. Nem szeretném pont akkor "egyedül hagyni", amikor nincs jól szegénykém...

Mona, nagyon halkan drukkolok Neked!!!!!!!!!!!!!! A férjednek meg én is azt üzenem, hogy a két csíknak nem kell egyforma erősnek lennie! Pláne az elején! Osztom a többiek véleményét, hogy a fény felé tartott halvány csík is csík!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Amúgy milyen márkájú volt a teszted? Vizeletsugarasat vagy mártogatósat csináltál????????????????????

Kati, nekem tetszik a narancssárga hordozód!

Beze, micsoda nőci lett Lexike! Nagyon nagylányos! ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚgy meg tudnám puszilgatni azt a huncut kis fejecskéjét!

Bogárkám, nem ám túlzásba viszed azt a fogyókúrát meg tornát!!!! Maradjon belőled valami Gézunak is! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Cham, szia! Na, én vagyok az angol "tudós" a csapatban! (English teacher-ként tengetem a napjaimat... már amikor épp nem szülni készülődök! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?