Új privát üzeneted érkezett!

Betty

"Elszakadt nálam a cérna"!!!!!!!!! Azért töröltettem magam! :?

Ez meg még egy régebbi név, amikor a régi topikunkban "kitalálósdi" volt a módi!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Többen új névvel regiztünk, és vagy ráismertünk hogy ki bújik meg mögötte, vagy nem!!!!!! :lol: Na ezt nem mindenki díjazta!!!!!!!!!! :lol: Én speciel jót röhögtem rajta!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
kicsigesztenye
 
 


Aha értem..
Ez a "kitalálósdi" nekem is tetszett volna :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


sziasztok,

Látom jól elvoltatok a hétvégén. :lol: :lol: :lol:

Sirkici,
Hát én tényleg nem tudok betelni Nikivel. Annyira csodaszép kislány. :lol: :lol: Ahogy nő , úgy nőcisedik. :lol: :lol: (bezzeg az enyém kezd egyre fiúsabbá válni, főleg a magatartását illetően:lol: :lol: )
Bibi,
KisBibi is nagyon édes, és látom már most a piros színhez szoktatod. :lol: :lol:
Ditke,
Én is emlékszem ám. :wink: :wink: Hogy vagy??Mikor lesz a tuti? :lol: :lol:
Babszi,
Olvastam a blogodat. :cry: :cry: Rengeteg erőt és szeretetet kívánok most nektek az elkövetkező időszakra. :oops: :oops: :oops:
Betty,
2 hét múlva mész a fagyibabákért+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Babszi, ölellek, fel a fejjel és előre! Örülök, hogy végre otthon vagy!

Sirki, ne viccelj már, Nikici haja, meg Bíbié...na jó, egye fene, mi benne vagyunk, cserélhetünk :lol: Édes a kiscsaj nagyon!

Igen, ez a kitalálósdi érdekes volna :lol:

Gyabi: mi újság tűzhely fronton? :lol:

Nóribébi, milyen volt a fokhagyma mártás?

Csajok, én sokszor tök tanácstalan vagyok, mit is főzzek nap mint nap, tarthatnánk ötletbörzét. Ma rakott karfiol lesz. De Nektek ajánlom a francia hagymalevest, imádom!

Kép
Vendég
 


Na küldjed erre de villámgyorsan, olyan éhes vagyok, hogy kezdek szarul lenni.Még mindig nyers káposztát eszek reggel este...és nem süthettem hétvégén, ez nekem szado-mazo kategória.SÜTNIAKAROKSÜTNIAKAROKSÜTNIAKAROK.
Fokhagymamártás is elmaradt, maradék-ebéd volt szombatról.
Hagyjál már most légyszi, csomagolok éppen. :P
csnóri1
 
 


BB te milyen vega vagy?Lakto, ovo vagy ovo-lakto?
csnóri1
 
 


És ez a nyers káposzta hat? Én nem bírném megenni, no, nem is fogyok. 2,5 kg mínusz 3 hét alatt, nagyon gyér. :roll:
Vendég
 


Nem tudom, de így próbálom a kenyeret kiiktatni.Káposzta, petr.zöld, fokhagyma és kefír.Holnapra brokkoli pürét hozok.Majd látjuk...

Milyen volt a buli?

Ja és főzés ötlet börze?Bármikor!!!
csnóri1
 
 


Hülye vega. Pl. ezt a brokkolikrémet se szeretném. Tojást, tejtermékeket eszem, inkább csak a húst nem, halat nagyritka. De amióta nem csak magamra főzöm, erősen megalkudtam, rakott krumpliból pl. kifötröm a kolbászt meg ilyenek, már nem zavar, hogy belesült meg levet eresztett. No, ez nem igaz, mert zavar, de nem tudok állandóan kétfélét főzni. ( Megint vitatkozom magammal:lol: )

Mi korpovitot eszünk kenyér helyett, apa meg még puffasztott tallért is.

Buli hosszú volt, 3-ra ért csak haza, büdös füstösen, tök rekedten, vmi motoros rockkocsmában nyomták.

Na, mit főzzünk holnap? Meg sütnék Bíbinek vmi házi vajaskiflit, van vmi kipróbált ilyesmi recepted?
Vendég
 


Bakker veled nem egyszerű a helyzet, te vegának mondott finnyás nő!Főételbe nem hiszem, hogy tudok rajtad segíteni, de sütiben 0-24.
Én ha otthon lennék holnap, január 26.-án kedden, és nem úton....és vega lennék, mint Te, akkor tökfasírtot csinálnék mondjuk krokettel.
Sós vajas kiflit?Hááát, azokat hajtogatni kell, hogy klassz leveles legyen.Hosszú és macerás, mint a hájas tésztám.

Enyim férjet én éjjel fél egykor gyűjtöttem be a próba után, a többi vadkutyát meg vittem a kocsmába lazulni.


öööööö a "kifötröm", az mit is jelent ott a nagyfalu szélén? :D
csnóri1
 
 


Á, ezek a kicsapongó férjek :lol: Ja, finnya vagyok, kezdem belátni, tökfasírt, áááá, kösz nem :lol: De apa kap husit, úgyhogy jöhetnek olyan ötletek is, pl. csirkemellre vmi új trükk? Kifötröm=kiturkálom :lol:

Közben kiagyaltam, van vmi egyszerű pizzás kifli receptem, azt alakítom át, sajtot töltök csak bele kis tejföllel és kész.
Vendég
 


csirkemellet panírozod, de prézli helyett reszelt sajtba forgatod vastagon, kivajazott tepsibe rakod egymás mellé majd fölé.Nyakonöntötd egy halom tejföllel és megsütöd.Hidegen is fincsi én imádom, de ha ez sem jó a fene ízlésednek, akkor száműzlek egy szigetre egy jó adag paradicsomos káposztával és egy répával!Szeletelttel. :P
csnóri1
 
 


egy valamit mondj meg.miért nem eszed a húst és mióta?az íze miatt vagy csak mert előtte pislogott?

figyelj, ha meglátogatlak, ne vigyek egy kis kóstolót?istenien csinálom a körmös pacalt...és ez nem vicc!!! :D
csnóri1
 
 


Na, ez tetszik, ilyen még nem volt, mármint ilyen csirkemell, megcsinálom holnapután! Pacal meg, hát sokan várunk akkor szeretettel, épp a hétvégén állt elő Egyeske barátnőm pasija, hogyha nagyon szépen megkér, én megteszem azt, amit a barátnőm nem? :lol:

Undorral kezdődött 17 éves koromban, túladagoltam a szilveszteri virslit. ( Mellékesen ez okból nem iszom már meg a viszkit sem, de az később volt, meg nem is szilveszterkor :lol: ) Aztán belegondoltam, miből is van, megjegyzem , előtte sem ettem meg, amin látszott, hogy mi, pl. szíve, zuzája, mája vagy a csirkecombja. Szal undorítónak tartom az egészet, én dögöt nem veszek a számba, élve meg pláne nem harapok meg senkit :lol:
Vendég
 


Szegény pasi, te sem tetted meg neki.... :lol:
Virslimérgezés???Viszkimérgezés???

Komám, ha én mindenről lemondtam volna már, amitől egyszer rosszul lettem, hát...mi nem ismernénk egymást. :P


Kép
csnóri1
 
 


:lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Kép

Hát ti tényleg készen vagytok :lol:
Alapból vagytok ilyenek, vagy valamivel tuninguljátok magatokat :?: :lol: :lol:

Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty:a Te animációd jobb! :lol:

Bíbinek valószínű a vega élet vette el az agyát, én amúgy teljesen normális vagyok. :wink:
csnóri1
 
 


Nóri
nekem a virslis jobban tetszik :lol: :lol: nagyon állat :!: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Bíbi, mára ezt ajánlanám neked....

Kép
csnóri1
 
 


Hát ez nagyon kúúúúúl! De tetszik!!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Na akkor álljál neki oszt höllyén picskázzál! :D
csnóri1
 
 


Hát hülyének hülye vagyok, de hogy felszólításra picskázzak... 8) :lol:

Ma csinálom a csirkédet, már szépen fürdenek a pácban, magamnak meg pitát sütök, majd holnap szerzem be a hozzávalókat a fentiekhez.

Azért vágod, hogy hiányoztunk mi innen tegnap? :twisted:
Vendég
 


Úgy hiányzunk mi ide, mint egy falat kenyér, csakhogy stílusos legyek... :twisted:
Na kíváncsi leszek hogy ízlik.Én ma perecet nyomtam reggel, mostmeg update norbert fogja a villámat, ő etet ma.Este meg répázok.Hamár kényszerpályán vagyok, így cd2.
8)
csnóri1
 
 


Igenis hiányoztatok innen, de hát nem írt senki :lol:

Bibi
majd írd meg, hogy sikerült csibe, meg a pita :wink:


Nóri
ez a tüttyölt ratyli jól hangzik :lol: ezt kipróbálom :lol: csak győzzem beszerezni a hozzávalókat :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Csajok, nálam a hangulat a tetőfokára hágott, én mondom, nem vagyok 100. :roll: Visszatöltöttem a rattan párnát, hát, ha eddig nem voltam allergiás, ezután sem leszek :lol: , de ez kemény volt. Szállt a fehér por...mikor meg a tükörbe nézve megláttam a öreganyámat, a hajam, mint a hó bakker. Na, ezt soha többet.

És Ti mivel töltitek a drága időt pajtások?
Vendég
 


Én csak lestem, mit művelsz,....nem találtam a megfelelő szavakat a képek láttán, de ezek voltak az első szavaim magamban:anyám, ez mekkora hülye...hátmiajóistentcsinálezanőőőő?
Bíbikém, megérdemled! :lol:
....én munkaidőben vagyok...."résztvesz" felirattal...keresgélek méhtükrözés ügyben infokat, röhögök a bloggerinák akcióin, olvasok, macskázok, kicsit dolgozok közben, telefonálok, teszveszezek és aukciókat nyerek....ezek mennek keleten.
csnóri1
 
 


Hát zajlik ott is. És ami a legszörnyűbb, hogy most sincs jobb ötletem, hogy mossam ki a többit. :twisted: Inkább megyek főzni!
Vendég
 


Tisztítóba kéne elvidd inkább.

Holnapi kaja megvan?
Eszembe jutott valami:szilvásgombóc.Én spec imádom és ha nincs a fagyóba szilva, akkor keményebb lekvárral helyettesíthető és hamar megvan.Vagy rizskoch.Vagy 4 sajtos, gombás penne.
csnóri1
 
 


sziasztok,

Végülis nem bírtam ki, felhívtam őket ma, és kész van az eredményem
Leghamarabb csak pénteken tudok érte elmenni, mert holnap genetikai uh-ra kell mennem.

Mondom a nőnek, hogy tudom, hogy eredményt nem közölnek telón, de anyit mondjon már meg, hogy aggódjak vagy ne????

Erre ő: DR-nő nem mondta, hogy ha baj van telefonál??
Mondom: De, mondta, akkor ez azt jelenti minden ok.
Erre ő: Hát akkor???

Szóval negatív az eredményem. :lol: :lol:

Én annyira örülök, akkora kő esett le a szívemről, olyan sokszor elképzeltem, hogy hogy fogom túlélni a kisbabám elvesztését, álmodtam is sok rosszat.
Az elmúlt 6 hetet tényleg nem kívánom senkinek. :oops: :oops:

Pénteken megtudom biztosra a nemét is, és végre lehet neveken is gondolkodni.
Annyira de annyira boldog vagyok. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy, ez nagyszerű!!!Stop. Isteni a csirke.Stop. Fogyózunk, nem tésztázunk. Stop. Tisztító nem vállalta. Stop. Megyünk sétálni. Stop.
Vendég
 


Köszi Bibi. :lol: :lol:

Holnap reggel megyek genetikai uh-ra, most már csak azon kell imádkoznom, hogy a ciszta felszívódjon a buksijából. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy,
jajjjjj, de jó!!!!!!!!! De örülök, szuper! Tudtam én, hogy minden rendben van/lesz! És milyen jó, hogy a nemét is biztosan tudni fogjátok! Drukk holnap a genetikai uh-hoz, gyere mielőbb a hirekkel, pénteken meg pláne! :lol: :lol:

Nóri,
ez a recept nem semmi! :lol: :lol: :lol:

Nikici dicséreteket nagyon szépen köszönjük!

Bibi,
akkor is nagyon tetszik a kis Bibi haja, mintha most jött volna a fodrásztól, Nikinek meg állandóan csatolgatni kell, mert kicsúszik a csat, meg sehogy sem áll, de csakazértsem vágatom le neki! :lol:

Többiek????????? Most komolyan mondjátok, hogy nem irtok többé?????????????
sirkici
 
 


Judy: éééééééééééljen!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Végre jó hír!
Na elő azokkal a nevekkel!!!! :lol: :lol: :lol:

Sirki: Niki tényleg gyönyörű, igazi kislány...nemt tudom miért de az én ismerőseim között nincsenek ilyen kislányos kislányok...szóval érted :roll:

Bíbi: hát csak annyit mondanék, hogy...nem is Te lennél. Ugyan olyan fotelunk van...nyáron slag,kiveretés, napsüti 3-4 napig...frottír-gumis ágylepedőből huzat varrva mind a 2-re, havonta cserélhet6ed a huzatokat, mindig más-más színre!!! :lol: :lol:

Nóri: a recept az kész...szilvásgombócra szavazok!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Judy
örülök a jó hírnek Kép 8) :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Átgondoltam a dolgot, nyomjad bébi a rizskoch receptjét izibe, különben vaktában nézek egyet a neten. :lol:

Gyabi, nekem úúúúúgy tetszik ez a natur szín, meg a vászon anyag, reménytelen vagyok, tudom...
Vendég
 


Nem tudom mennyit akarsz csinálni, én nem vagyok egy precízen méregetős típus.Szóval jó minőségú rizsből, vaníliáscukorral, kis margarinnal és csak tejjel csinálsz tejberizst, ami picit hígabb.Kihűl, belekevered a tojássárgákat és a cukrot ízlés szerint (normál adaghoz 5 tojás általában), felvered pici cukorral a fehérjét, azt is belekevered és lisztezett, vajazott tepsibe nyomatod és kérlek közepesen, hallod, közepesen süsd meg.Közepesen, ami 150-170 légkeverésesen.Én még egy kis citrom héját is szoktam belereszelni.
Lekvárt rá és tömjed a hasad. :wink:

Judy:szuper! :wink:
csnóri1
 
 


Na, ez tök jó, 2 az 1ben kaja, épp készültem ennek a finnya-nyinnya (csaktudnámkitőlörökölte????) gyerekemnek tejberizst csinálni, bár halasztva a program, nincs már 5 tojatom. Azért imádlak, amiért közepes lángon süthető cuccokat ajánlasz! :lol:

Esik a hóóóó!
Vendég
 


Apátoktól nem tudsz kettőt kőcsönvenni? :P

Hó???Bakker, ide nem kérünk, köszönjük, elég a mínusz 9,5.
csnóri1
 
 


ÁÁÁÁ, azokra még nagy szükség van.

Szakad!!!
Vendég
 


Görbéd hogy van?Mi szakítottunk végre, de bevallom, kicsit hiányzik.
csnóri1
 
 


Igen, gondoltam is tegnap, hogy akkor összehozhatnánk elhagyott hőmérőinket, mivel én is dobtam, még aznap. Nem tudom, azért néha mérnék egyet kíváncsiságból, de megígértem apának, letojom az egészet. Ha tudnád, hogy hiányzik a Te görbéd is, minden reggel azzal kezdtem...Egyefene, lehet, majd rakok egy ciklusos vonalzót, mint régen, a régi szép időkben :lol:

Amúgy megfertőztél, eddig nagyjából csak vásároltam a teszveszen, ma nekiállok szekrényt pakolni, minden eladó, mi nem volt rajtam már pár éve, nem tetszik, vagy egyszerűen esélytelen. :roll: Inkább az utóbbi :evil:
Vendég
 


Hétvégén én is ezt csinálom, már azt hittem eladtam azt a 80 darab cuccot, erre találok mindennap valami szirszart, ami csak foglalja a helyet.
A hőmérőre visszatérve, azért lehet, hogy pont ezt a hónapot nem ártana mérnem, nehogy gigszer legyen pont most, de le se szarom, úgyis új az irányunk, más nem nagyon érdekel már.
De egy dologra jó volt, hogy én naív kislány azt hittem, hogy a pontos 28 napos ciklusommal mindig félidőben van pé-m, erre kiderült szépen, hogy a 20. napon vagy utána.

Bíbi eszik húst?És szeretitek az almás dolgokat?
csnóri1
 
 


Na ja, mondjuk én sem gondoltam volna, hogy szintén a 28 naposaimmal még peteérésem sincs :lol:

Eszik. De nem eszik két hete semmit, csak kakaót, az agyamra megy, "kakka, kakka, kakka" kiabál fél nap, és minden egyebet elhajít, jó kislány, imádom :lol:

Almás dolgok, pl? ( Alma sincs itthon :twisted: )
Vendég
 


Volt kitől örökölnie az önfejűséget és a finnyásságot! :lol:
Egyszerű almás puffancsra gondoltam, palacsintatészta szerűség, egyszerű, gyors, fincsi, Kisfinnyásnak gondoltam, a Nagyfinnyás fogyózik úgyis.

Gyabi:tűzhely kérdés eldőlt?
csnóri1
 
 


Na, ez is jó ötlet, majd megcsinálom! Kisfinnyás napi 1 és negyed liter tejet nyom le, lassan gondolkodom egy tehén beszerzésén :lol:

Ja, apa kicsit elnézte a csomagot, du. adta fel és nem elsőbbségivel, sajnálom, sajnálom...
Vendég
 


áááá, szóval előkerült a kis pink táskám? :D :D :D
na ez legyen a legnagyobb bajunk az életben!

puffancsos:

* 1 nagyobb alma (savanykás)
* 10 dkg liszt
* 1/2 kk sütőpor
* 1 kisebb tojás
* kb. 1 dl szénsavas ásványvíz
* 1/2 kk őrölt fahéj
* csipet őrölt szegfűszeg
* csipet só

az alma kivételével összekevered kézi mixerrel, hozzámegy a reszelt alma és kisütöd.Porcukrozod vagy fahéjazod és tömöd kisfinnyás szájába, hogy ne azt kiabálja, hogy kakka!
Vagy túrófánkot csinálj neki.Na dugultam.
Most olvastam, hogy a fahéj rengeteg bajra gyógyír, pl:magas koleszterin és barátai.Na ezért iszok én viszonylag sok forralt bort! :P
csnóri1
 
 


Ez klassz, köszi.

Forraltbor, nagyon csípjük mi is így télvíz idején, imádom, ahogy az illata körbejárja a házat.
Vendég
 


Ideért a hó!
Kép
csnóri1
 
 


Akkor lassan fehérek lesznek a macskák, mint Bumbi is, mikor nagy kényesen hazaért, most itt alszik a fűtőtesten. :lol: Tök jó, én imádom a havat. Ha már tél...ÁÁÁÁ, ma nem vagyok formában, így, fórumilag. 8)
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: